RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
189 173 166 7 0 5 18 2 16 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:44:187000:22:533801:06:2316.2701:29:167800:15:0200:00:3700:00:32
2 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAV1F01:47:5410000:23:435801:08:5615.6701:32:398500:15:1500:00:4500:00:39
3 2534SILVIA ROURA PEREZPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:48:139700:23:395601:08:5115.6901:32:3010500:15:4300:00:5500:00:31
4 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:54:417200:22:559801:16:3014.1201:39:258800:15:1600:00:5100:00:53
5 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:55:4611100:24:139001:15:5314.2301:40:0610400:15:4000:00:4300:00:43
6 5146NURIA FERRER CRUSELLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:56:4611300:24:329201:16:0314.2001:40:3511400:16:1100:01:0600:01:01
7 3974MAR FRANCO PEÑUELACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:00:3214800:26:499101:15:5414.2301:42:4313900:17:4900:01:1900:00:58
8 6191MERCHE COMINO CASADOC.E. CERDANYOLA A.T.V1F02:00:4113500:25:3810401:18:4913.7001:44:2711600:16:1400:01:0200:00:51
9 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF02:00:579800:23:4011501:21:5713.1801:45:379100:15:2000:00:3700:00:39
10 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F02:00:5914500:26:1113101:24:5212.7301:51:03300:09:5600:00:5000:00:45
11 4263SONIA QUIROGA PADILLACLUB ESPORTIU Z5ABF02:01:4613800:25:4410301:18:1813.7901:44:0213800:17:4400:01:2500:00:56
12 121PILAR RUS GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:04:2511000:24:1112501:23:5912.8601:48:1011700:16:1500:00:4500:00:45
13 90MARINA ALCARAZ MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5ABF02:05:1411900:24:5112401:23:2712.9401:48:1812700:16:5600:01:0100:00:49
14 2582RAQUEL EGEA CORTESC.A. IGUALADAABF02:11:1316400:30:5810701:19:5013.5301:50:4815900:20:2500:01:0800:01:25
15 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:12:5614900:26:5013301:27:4112.3201:54:3114800:18:2500:00:4100:00:39
16 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:13:5216200:30:5312701:24:1412.8201:55:0715200:18:4500:00:3900:00:32
17 6115MARINA MARTINEZ RASCONC.E. CERDANYOLA A.T.ABF02:15:3313600:25:4114401:31:2111.8201:57:0214900:18:3100:01:0600:01:12
18 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:15:4615400:27:3114101:29:5612.0101:57:2714600:18:1900:00:5800:00:00
19 7010MARIA SANCHEZ VILLENLLICENCIA DE DIAABF02:17:3515200:27:1014201:30:1511.9701:57:2515700:20:1000:01:5800:01:41
20 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F02:20:077300:22:5715901:41:3410.6302:04:3110100:15:3600:00:4200:00:40
21 1817LOLA BRUSAU ALOSC.A. IGUALADAV2F02:20:0912000:24:5115301:39:1810.8802:04:0911100:16:0000:01:2200:01:22
22 4282LAIA SABATE MARQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F02:22:2613100:25:2115601:40:0210.8002:05:2313000:17:0300:01:3300:01:23
23 3975LAIA RIUDAVETS VICTORYPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:23:1712200:24:5415701:40:4710.7202:05:4113600:17:3600:00:4000:00:35
24 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:23:5516000:29:3614901:35:3811.2902:05:1415100:18:4100:01:0400:00:53
25 1921MONTSERRAT PEREZ AYALAC.E. CERDANYOLA A.T.V2F02:31:4815000:26:5716201:47:2610.0502:14:2313400:17:2500:01:2600:01:10
26 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994ABF02:37:1816100:30:0916101:44:4710.3102:14:5616300:22:2200:00:4700:01:06


NF 5010IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM CALELLA TRIATHLONABF00:00:00000:27:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5100:00:00
NF 4272ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F00:00:00000:28:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3400:00:00




NP 7003MARINA FAGES DE VERAFEECABF
NP 2641ANNA BAREA GARCIACLUB TRIATLO LLUÇANESABF
NP 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTCLUB TRIATLO MALGRATV1F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32