RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
189 173 166 7 0 5 18 2 16 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:22:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
13970ADRIA NOGUERA SOLDEVILA01:24:03
23895XAVIER MADRONA VILA01:26:50
35295IVAN MARTINEZ OSUNA01:31:46

2. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:44:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
14264MARIO SINUES MICO01:23:00
24360ALEX ALBALA TOLDRA01:39:08
35235RICARD JORDA AMOR01:42:38

3. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:48:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
13612DAVID MALAGON LOPEZ01:33:09
22131ORIOL FORNS NADAL01:37:24
34371BIEL FARRE CANADELL01:37:48

4. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 04:56:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
15896SALVADOR GRAN ESTEVE01:32:33
2673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:38:51
32946NARCIS DOMINGO MAS01:45:16

5. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:58:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
15898FRANCESC LOPEZ MARISCAL01:32:58
23614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:33:40
3800ALBERT PUYAL MASGORET01:52:08

6. - CLUB NATACIO BANYOLES - 05:00:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO01:31:47
23989ROGER VILLAR ARJONA01:42:14
32121MARC VALLMAJO MICALO01:46:07

7. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:01:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:37:28
2175JAUME SOLER SERRANO01:38:11
3163ENRIC ALTAYO VINYALS01:46:02

8. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 05:08:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
13167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ01:32:50
22835CESAR CASTAÑO VICENTE01:33:35
33985RAFAEL SAMPEDRO BAREA02:02:10

9. - C.A. IGUALADA - 05:11:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
136CARLOS LARIOS JIMÉNEZ01:32:39
22487DAVID SEREROLS TORRAS01:37:30
34281LUIS JIMENEZ MONTES02:01:15

10. - TRICBM-CALELLA - 05:11:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
14321MIGUEL ANGEL PEREZ ALAMINO01:37:20
21463ADRIA RIERA GOMEZ01:41:15
32408CRISTIAN ARMENGOL GARCIA01:53:07

11. - CLUB ESPORTIU Z5 - 05:13:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
14363RUBEN GARCIA CANO01:43:06
24906NOEL MUÑOZ NADAL01:44:58
3233JUAN ANTONIO CRESPO01:45:27

12. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 05:21:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
13003ALEX PLA LORENTE01:42:20
22447GREGORY FIERENS01:44:46
31171RAMON PEREZ LINDE01:54:32

13. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:23:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
1867SANTI BARRERA MARTINEZ01:38:07
2354VICTOR DOBAÑO LAZARO01:48:34
35899JOSEP LLEONART SUBIRANA01:56:44

14. - C.E.T. DISTANCE - 05:26:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
14268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ 01:40:26
2374DOMINGO ROIG VAZQUEZ01:44:40
31427ESTEBAN ARAUZO PALACIOS02:01:18

15. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 05:28:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
11274XAVIER GISPERT PORCAR01:46:09
25446ROGER SALVADOR GIMENO01:49:06
35413KILIAN GUTIERREZ GARCIA01:53:42

16. - C.N. VIC-ETB - 05:30:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
12119PAU GONZALEZ TOR01:30:55
24330XAVIER RELATS MOLINA01:58:52
33463MIGUEL CASTILLO QUESADA02:00:56

17. - C.E. RAYOTEAM - 05:31:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
1709GERMA BARROSO I PUJOL01:33:25
22644MIQUEL IZQUIERDO DELGADO01:56:09
3507RUBEN FERNANDEZ RIVERA02:02:12

18. - SOCIETAT ATLETICA CORBERA - 05:32:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1161LLUIS AMAT TARDIU01:46:54
2153JOSEP MARIA ALSINA COSTA01:52:31
33253OSCAR FERNANDEZ01:53:10

19. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 05:36:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
14350CRISTIAN MARTINEZ MEDINA01:45:55
23196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZ01:52:05
33195DAVID DELLUNDE MARTINEZ01:58:13

20. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 05:39:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
12850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ01:39:12
25225MARC SOLER BLASCO01:49:05
35619EMILIO TORRES GUTIERREZ02:11:42

21. - CLUB NATACIO SITGES - 05:48:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
14131ROBERTO CAMARASA TRISTANTE01:43:19
24858RAFAEL LLAMAS URBANO02:00:25
33349LUCAS SAIED WITTROCK02:04:43

22. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 06:20:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
1624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:53:44
2794JOFRE JOVELLAR ORTEGA02:04:44
3329ADRIA NAVARRETE JIMENEZ02:21:59

23. - C.N. BADALONA - 06:30:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
14349ALBERT REVERTE PRUNEDA02:07:13
23437JORGE SALIDO PINILLA02:10:32
33815EMILIO ARTURO MARILL SANTANA02:12:57

24. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 06:33:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1299CARLES LERIN MARTIN01:51:54
22859ADRIA MITJA CABEZOS02:20:05
32343XAVIER ACOSTA JULIA02:21:35

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32