RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
154 138 133 3 2 2 1000 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:31:07100:07:40300:14:574013.3800:22:37300:08:3000:00:0000:00:00
2 4231POL GIL TARAZONAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:31:31600:08:05200:14:214181.1800:22:26900:09:0500:00:0000:00:00
3 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:31:57200:07:40700:15:463805.5000:23:26500:08:3100:00:0000:00:00
4 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM00:32:24300:07:551200:16:073722.8500:24:02100:08:2200:00:0000:00:00
5 2337NADIR BOURAS MOUSSAOUITRICBM-CALELLACDM00:32:25500:08:041000:15:583757.8300:24:02200:08:2300:00:0000:00:00
6 7016RAUL SANTIAGOLLICENCIA DE DIASUB23M00:32:272900:09:08100:14:074250.3000:23:151400:09:1200:00:0000:00:00
7 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:32:35400:08:04800:15:533777.5400:23:57600:08:3800:00:0000:00:00
8 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994V1M00:32:57900:08:09900:15:543773.5800:24:03700:08:5400:00:0000:00:00
9 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLÓABM00:33:101100:08:23600:15:333858.5200:23:561500:09:1400:00:0000:00:00
10 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:33:32700:08:051700:16:573539.8200:25:02400:08:3000:00:0000:00:00
11 7015ALBERTO MARTINEZLLICENCIA DE DIASUB23M00:33:381900:08:48400:15:033986.7100:23:513200:09:4700:00:0000:00:00
12 7017JAN GIRALTLLICENCIA DE DIASUB23M00:33:442500:08:59500:15:203913.0400:24:192200:09:2500:00:0000:00:00
13 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF00:34:051800:08:441100:16:023742.2000:24:461900:09:1900:00:0000:00:00
14 667JORDI GARCIA BERCIALC.N. BADALONAV1M00:34:081300:08:311400:16:223665.9900:24:531600:09:1500:00:0000:00:00
15 3018ÀLEX PÉREZ GÓMEZC.N. BADALONACDM00:34:20800:08:061500:16:493567.8900:24:552300:09:2500:00:0000:00:00
16 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM00:34:421700:08:431300:16:083719.0100:24:513300:09:5100:00:0000:00:00
17 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M00:35:232100:08:542000:17:233451.5800:26:171200:09:0600:00:0000:00:00
18 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM00:35:461000:08:113200:18:293246.1700:26:401100:09:0600:00:0000:00:00
19 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:36:493300:09:132600:17:573342.6200:27:102800:09:3900:00:0000:00:00
20 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF00:36:523200:09:112100:17:313425.3100:26:424000:10:1000:00:0000:00:00
21 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M00:37:003100:09:102700:17:593336.4200:27:093500:09:5100:00:0000:00:00
22 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAV1M00:37:293600:09:172800:18:033324.1000:27:203900:10:0900:00:0000:00:00
23 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM00:37:511200:08:275700:20:192953.2400:28:461000:09:0500:00:0000:00:00
24 3156JOAQUÍN LÁZARO DÍAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:37:561500:08:425000:19:503025.2100:28:322000:09:2400:00:0000:00:00
25 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M00:37:582700:09:054700:19:373058.6200:28:421700:09:1600:00:0000:00:00
26 3906IGNASI FIBLA FIGUEROLAC.N. BADALONACDM00:38:034900:09:401800:17:003529.4100:26:408200:11:2300:00:0000:00:00
27 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:38:041400:08:325100:19:573007.5200:28:292600:09:3500:00:0000:00:00
28 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM00:38:112400:08:584300:19:203103.4500:28:183700:09:5300:00:0000:00:00
29 7022JONATHAN GOMEZ GARCIALLICENCIA DE DIAV1M00:38:125700:10:021600:16:553546.8000:26:578000:11:1500:00:0000:00:00
30 286SERGIO MENA FUNCIAT3R TRIATLOABM00:38:174800:09:402300:17:443383.4600:27:246800:10:5300:00:0000:00:00
31 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF00:38:204500:09:373900:19:003157.8900:28:373000:09:4300:00:0000:00:00
32 4240ANTONIO POLO LOPEZINDEPENDENTABM00:38:203800:09:284200:19:193106.1300:28:472500:09:3300:00:0000:00:00
33 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M00:38:243900:09:283000:18:273252.0300:27:555000:10:2900:00:0000:00:00
34 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM00:38:241600:08:426200:20:322922.0800:29:141300:09:1000:00:0000:00:00
35 3640SERGI SÁNCHEZ CORDEROC.A. IGUALADAABM00:38:435900:10:042200:17:353412.3200:27:397500:11:0400:00:0000:00:00
36 4719SERGI RONDON ROCHCLUB TRIATLO BLANESSUB23M00:38:513400:09:133700:18:563169.0100:28:096100:10:4200:00:0000:00:00
37 8009NATALIA GIMENEZ PASTORLLICENCIA DE DIASUB23F00:38:544200:09:323600:18:533177.4100:28:255100:10:2900:00:0000:00:00
38 1019SIMON FASIELLOINDEPENDENTABM00:38:582600:09:027100:20:542870.8100:29:56800:09:0200:00:0000:00:00
39 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:39:006900:10:172500:17:553348.8400:28:126400:10:4800:00:0000:00:00
40 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM00:39:043700:09:275800:20:192953.2400:29:461800:09:1800:00:0000:00:00
41 8016JORDI SANCHIS I DOMÈNECHLLICENCIA DE DIAV1M00:39:066500:10:112900:18:213269.7500:28:325500:10:3400:00:0000:00:00
42 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOPRAT TRIATLO 1994ABF00:39:135400:09:483100:18:283249.1000:28:167200:10:5700:00:0000:00:00
43 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:39:205200:09:483500:18:523180.2100:28:406000:10:4000:00:0000:00:00
44 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM00:39:232000:08:527300:21:072841.3600:29:592100:09:2400:00:0000:00:00
45 2865TONI SOLA SANCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:39:315000:09:414500:19:333069.0500:29:144400:10:1700:00:0000:00:00
46 2304SAMUEL DELGADO NIETOC.A. IGUALADAABM00:39:365500:09:503300:18:333234.5000:28:237800:11:1300:00:0000:00:00
47 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M00:39:372300:08:556800:20:512877.7000:29:463400:09:5100:00:0000:00:00
48 4346ANTONIO JARAICES JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M00:39:392800:09:077200:20:542870.8100:30:012700:09:3800:00:0000:00:00
49 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM00:39:404700:09:406000:20:212948.4000:30:012900:09:3900:00:0000:00:00
50 3173MARC DÓNIGA MARTINEZC.N. SABADELLCDM00:39:594600:09:395300:20:072982.6000:29:464200:10:1300:00:0000:00:00
51 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABF00:39:596400:10:103800:19:003157.8900:29:106500:10:4900:00:0000:00:00
52 7019MIREIA BELMONTELLICENCIA DE DIAABF00:40:0010700:11:251900:17:063508.7700:28:318500:11:2900:00:0000:00:00
53 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:40:094300:09:344800:19:433043.1100:29:176600:10:5200:00:0000:00:00
54 7020MARC GUERRERO PLAZALLICENCIA DE DIASUB23M00:40:172200:08:557600:21:222808.1100:30:173800:10:0000:00:0000:00:00
55 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:40:187900:10:344100:19:123125.0000:29:465300:10:3200:00:0000:00:00
56 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:40:245300:09:485900:20:192953.2400:30:074500:10:1700:00:0000:00:00
57 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:40:289200:11:002400:17:463377.1100:28:469400:11:4200:00:0000:00:00
58 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M00:40:366100:10:065600:20:162960.5300:30:224300:10:1400:00:0000:00:00
59 8012ÓSCAR SALCEDO YEPESLLICENCIA DE DIAABM00:40:465100:09:466100:20:292929.2100:30:155200:10:3100:00:0000:00:00
60 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MINORISAV2M00:40:538200:10:424900:19:443040.5400:30:264800:10:2700:00:0000:00:00
61 8022MARÇAL BARRERA MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAABM00:41:036200:10:075400:20:122970.3000:30:196200:10:4400:00:0000:00:00
62 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M00:41:056600:10:115500:20:142965.4000:30:255900:10:4000:00:0000:00:00
63 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:41:197400:10:235200:20:032992.5200:30:266900:10:5300:00:0000:00:00
64 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF00:41:438500:10:464400:19:223098.1100:30:089100:11:3500:00:0000:00:00
65 7013FRANCESC SORIA MESALLICENCIA DE DIAABM00:41:497100:10:216700:20:502880.0000:31:115700:10:3800:00:0000:00:00
66 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M00:41:507700:10:257000:20:522875.4000:31:175400:10:3300:00:0000:00:00
67 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F00:41:588400:10:456300:20:332919.7100:31:185800:10:4000:00:0000:00:00
68 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M00:42:028700:10:534600:19:373058.6200:30:308700:11:3200:00:0000:00:00
69 3623RAMÓN ESTRADA GARCIAINDEPENDENTABM00:42:084400:09:358700:22:502627.7400:32:253100:09:4300:00:0000:00:00
70 3950FERNANDO SANCHEZ RECHEC.N. SABADELLABM00:42:127000:10:186900:20:522875.4000:31:107400:11:0200:00:0000:00:00
71 3250ALBERT IGLESIAS BARBÉC.N. BADALONAABM00:42:276300:10:076600:20:482884.6200:30:558800:11:3200:00:0000:00:00
72 7018MARIA CASTROLLICENCIA DE DIAJNM00:42:3411000:11:383400:18:443202.8500:30:2210700:12:1200:00:0000:00:00
73 3952JÚLIA GARCIA SERRAC.N. BADALONACDF00:42:3510300:11:214000:19:003157.8900:30:2110800:12:1400:00:0000:00:00
74 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M00:42:456000:10:048000:21:432762.8500:31:477300:10:5800:00:0000:00:00
75 8017DANIEL ESTÉVEZLLICENCIA DE DIAV1M00:42:535800:10:038100:21:572733.4900:32:007000:10:5300:00:0000:00:00
76 7011ARIEL KISIELNICKILLICENCIA DE DIAABM00:42:593000:09:109400:23:392537.0000:32:494100:10:1000:00:0000:00:00
77 2114PERE FRANCITORRA FERRERC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M00:43:388100:10:397900:21:262799.3800:32:058900:11:3300:00:0000:00:00
78 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV1M00:43:437500:10:248400:22:422643.1700:33:065600:10:3700:00:0000:00:00
79 7010ANTONI PLAZA THEISINGLLICENCIA DE DIAV1M00:43:476700:10:118600:22:492629.6600:33:006300:10:4700:00:0000:00:00
80 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F00:44:107200:10:229000:22:562616.2800:33:186700:10:5200:00:0000:00:00
81 8001CARLES MARTI GARINLLICENCIA DE DIAV2M00:44:286800:10:159100:22:582612.4800:33:138100:11:1500:00:0000:00:00
82 3909ISIDRO FERNANDEZ SANCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM00:44:343500:09:1410200:25:002400.0000:34:144600:10:2000:00:0000:00:00
83 3521MONICA CRISOL SALASU.C. SANT CUGATABF00:44:359100:11:008300:22:212684.5600:33:217900:11:1400:00:0000:00:00
84 113ELISENDA PRACHT MONTAMATCERRR IGUALADAV1F00:44:487300:10:239300:23:012606.8100:33:248400:11:2400:00:0000:00:00
85 7005JOSE MARIA OLABARRI POWELLLICENCIA DE DIAABM00:45:138600:10:508500:22:452637.3600:33:359300:11:3800:00:0000:00:00
86 8010MARCOS MOIX RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM00:45:309000:10:599200:23:002608.7000:33:598600:11:3100:00:0000:00:00
87 8008FRANCESC XAVIER ALVAREZ LLLICENCIA DE DIAV1M00:46:0310400:11:238800:22:522623.9100:34:159800:11:4800:00:0000:00:00
88 8024FERRAN SALIP CODINALLICENCIA DE DIAABM00:46:104000:09:3111200:26:472240.2000:36:183600:09:5200:00:0000:00:00
89 3136MÍRIAM ARUMÍ DE DIOSC.E. MEDITERRANIV1F00:46:1010000:11:179500:23:432529.8700:35:007700:11:1000:00:0000:00:00
90 4161ANGEL MANCEBO ALVAREZW3TRIBCNV2M00:46:287600:10:2410600:25:362343.7500:36:004900:10:2800:00:0000:00:00
91 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF00:46:3811800:12:266400:20:342917.3400:33:0012300:13:3800:00:0000:00:00
92 3726JULIA LLONCH ABELLAC. TRIATLO MONTORNESABF00:46:589500:11:109700:24:112481.0500:35:219200:11:3700:00:0000:00:00
93 7021ABEL GONZALEZ TORRESLLICENCIA DE DIAABM00:47:0310500:11:2310100:24:342442.3300:35:577600:11:0600:00:0000:00:00
94 475PAULA MALLADO DIÉGUEZC.N. SABADELLCDF00:47:0711900:12:356500:20:352914.9800:33:1012400:13:5700:00:0000:00:00
95 961ANTONIO PAREJA MOCHALESCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:47:119600:11:129800:24:112481.0500:35:239700:11:4800:00:0000:00:00
96 3945ARÍANNE DÁMASO GARCÍA C.N. BADALONACDF00:47:2812600:13:017500:21:122830.1900:34:1312100:13:1500:00:0000:00:00
97 8019ALBERTO MELGOSA GARCIALLICENCIA DE DIAABM00:47:504100:09:3111700:27:552149.2500:37:264700:10:2400:00:0000:00:00
98 3913ALBA MARÍA RODRIGUEZ MARTCLUB ESPORTIU Z5ABF00:48:0411100:11:399900:24:152474.2300:35:5410500:12:1000:00:0000:00:00
99 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M00:48:057800:10:319600:24:002500.0000:34:3112200:13:3400:00:0000:00:00
100 8006PAU MILLET LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M00:48:0811400:12:048900:22:562616.2800:35:0012000:13:0800:00:0000:00:00
101 3773FERRAN MARTÍNEZ CALVENTÓSC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM00:48:459300:11:0710500:25:222365.3100:36:2911000:12:1600:00:0000:00:00
102 8011ANA FERNANDEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABF00:48:4610600:11:2510400:25:132379.3800:36:3810400:12:0800:00:0000:00:00
103 8007LAURA ESTHER RÍOS TORQUETLLICENCIA DE DIAV1F00:48:4810100:11:1810700:25:472327.0800:37:059500:11:4300:00:0000:00:00
104 8025ELOI CAÑAMERO GIRÓLLICENCIA DE DIAABM00:48:548900:10:5910900:25:562313.6200:36:5510000:11:5900:00:0000:00:00
105 8015JAVIER MERINO NAVASLLICENCIA DE DIAV2M00:48:599700:11:1610800:25:522319.5900:37:089900:11:5100:00:0000:00:00
106 3917XAVIER YAGÜE GONZÁLEZCLUB ESPORTIU Z5T1M00:49:108300:10:4311500:27:302181.8200:38:137100:10:5700:00:0000:00:00
107 2428ORIOL MARTINEZ PICOTRI+9 EL MASNOUV1M00:49:209400:11:0811000:26:292265.5800:37:379600:11:4300:00:0000:00:00
108 6200MONTSE FREGINALS BENAVENTCERDANYOLA CHABF00:49:4612300:12:488200:22:012725.2100:34:4912800:14:5700:00:0000:00:00
109 2476JOSÉ LUIS CRUZ INFANTESTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:49:595600:09:5212700:30:351961.8500:40:272400:09:3200:00:0000:00:00
110 3938YOLANDA VALLE MORENOC.N. BADALONAV1F00:50:0110200:11:2011100:26:382252.8200:37:5810300:12:0300:00:0000:00:00
111 8021VICTOR SANCHEZ OLMOLLICENCIA DE DIAABM00:50:198000:10:3911800:28:072133.9700:38:469000:11:3300:00:0000:00:00
112 3019MARTA GAGO GONZÁLEZC.N. BADALONACDF00:50:2313000:14:187400:21:092836.8800:35:2712700:14:5600:00:0000:00:00
113 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV3F00:50:5412400:12:5010300:25:062390.4400:37:5611900:12:5800:00:0000:00:00
114 2568DAVID PASTOR COMAINDEPENDENTABM00:51:218800:10:5611900:28:222115.1600:39:1810200:12:0300:00:0000:00:00
115 7002MAYA FERNANDEZ SUNYERLLICENCIA DE DIAABF00:51:2312100:12:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
116 8018MARTA LOZANO CALVOLLICENCIA DE DIAABF00:51:2910900:11:3511400:27:252188.4500:39:0011300:12:2900:00:0000:00:00
117 7008DAVID GARCIA RUEDALLICENCIA DE DIASUB23M00:52:129900:11:1712000:28:552074.9300:40:1210100:12:0000:00:0000:00:00
118 8013OSCAR BERMUDEZ CABRERALLICENCIA DE DIAV1M00:53:0512700:13:3110000:24:292450.6500:38:0012900:15:0500:00:0000:00:00
119 7007ARNAU GARZO CASTILLALLICENCIA DE DIASUB23M00:53:499800:11:1713000:31:081927.1900:42:258300:11:2400:00:0000:00:00
120 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F00:54:0311300:11:4912400:30:021997.7800:41:5110600:12:1200:00:0000:00:00
121 7009BÀRBARA PARRA TORRASLLICENCIA DE DIAABF00:54:1211500:12:0912300:29:412021.3400:41:5011100:12:2200:00:0000:00:00
122 5129JANA HROMCOVÁ BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F00:54:2912200:12:4212200:29:332030.4600:42:1510900:12:1400:00:0000:00:00
123 1094JOSEP ORIOL CASADEMUNT SATRIATLO JOVENT 79V2M00:54:4512000:12:3912100:29:302033.9000:42:0911600:12:3600:00:0000:00:00
124 8020ROSA JIMENEZ MOLINA LLICENCIA DE DIAV1F00:54:5610800:11:3512900:30:511944.8900:42:2611500:12:3000:00:0000:00:00
125 7012ESTER LOPEZ TORROJALLICENCIA DE DIAV1F00:55:1211700:12:2512600:30:171981.2900:42:4211400:12:3000:00:0000:00:00
126 8002OSKAR NEIRA PLALLICENCIA DE DIAV1M00:55:1511600:12:1512500:30:111987.8500:42:2611700:12:4900:00:0000:00:00
127 4228LÍDIA DOT I HIDALGOCERDANYOLA CHCDF00:55:3813200:15:137700:21:242803.7400:36:3713200:19:0100:00:0000:00:00
128 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:55:3813100:15:137800:21:242803.7400:36:3713100:19:0100:00:0000:00:00
129 8004SANDRA QUERALT CAMPANERALLICENCIA DE DIAABF00:55:4512800:13:4311600:27:302181.8200:41:1312600:14:3200:00:0000:00:00
130 3482MOISÉS BAREA CARRILLOCERDANYOLA CHABM00:56:2111200:11:4213200:32:131862.3900:43:5511200:12:2600:00:0000:00:00
131 8003JORDI SALALLICENCIA DE DIAABM00:56:3512500:12:5812800:30:471949.1100:43:4511800:12:5000:00:0000:00:00
132 1920ESTER LAFITA SANCHEZCERDANYOLA CHV2F00:58:4713300:15:4511300:27:092209.9400:42:5413000:15:5300:00:0000:00:00
133 3951JURGEN DEPKENINDEPENDENTV3M00:59:5712900:13:4613100:31:541880.8800:45:4012500:14:1700:00:0000:00:00


NF 7003BRENDA OLIVARES MAÑASLLICENCIA DE DIAABF00:00:00000:12:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7006DANIELA BURGUETELLICENCIA DE DIAJNF00:00:00000:10:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8014EDGAR OLIVARES MAÑASLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:12:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


DQ 282LLUIS LOPEZ CUADRADASC.N. MATAROV1M00:33:35000:08:17000:15:543773.5800:24:11000:09:2400:00:0000:00:00
DQ 3949MAR FONT DEL POZOC.N. SABADELLCDF00:40:47000:12:33000:15:133943.0400:27:46000:13:0100:00:0000:00:00


NP 355RAFAEL DE LA VEGA GIMENEZINDEPENDENTV1M
NP 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM
NP 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M
NP 1946MÒNICA BATLLE CARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF
NP 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M
NP 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHV1M
NP 2760EDMON MARTINEZ MARTIPRAT TRIATLO 1994ABM
NP 3403JÚLIA NIETO ALONSOC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF
NP 3698MIGUEL ANGEL MALLADO MOYAC.N. SABADELLV1M
NP 3898ADRIANA QUINTANILLA NISTAPRAT TRIATLO 1994ABF
NP 4785OSCAR ESTORACH SOLC.N. REUS PLOMSABM
NP 7001TERESA INFIESTA MADURGALLICENCIA DE DIAABF
NP 7004JUAN JERÓNIMO LEAL RODRÍGLLICENCIA DE DIAABM
NP 7014AKIRA MATSUYAMALLICENCIA DE DIASUB23M
NP 8005XAVIER MANSILLA EROLESLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8023ALBA OJEDA CAMARALLICENCIA DE DIAABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32