RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 2 1000 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2337NADIR BOURAS MOUSSAOUITRICBM-CALELLACDM00:32:25500:08:041000:15:583757.8300:24:02200:08:2300:00:0000:00:00
2 3018ÀLEX PÉREZ GÓMEZC.N. BADALONACDM00:34:20800:08:061500:16:493567.8900:24:552300:09:2500:00:0000:00:00
3 3156JOAQUÍN LÁZARO DÍAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:37:561500:08:425000:19:503025.2100:28:322000:09:2400:00:0000:00:00
4 3906IGNASI FIBLA FIGUEROLAC.N. BADALONACDM00:38:034900:09:401800:17:003529.4100:26:408200:11:2300:00:0000:00:00
5 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM00:39:043700:09:275800:20:192953.2400:29:461800:09:1800:00:0000:00:00
6 3173MARC DÓNIGA MARTINEZC.N. SABADELLCDM00:39:594600:09:395300:20:072982.6000:29:464200:10:1300:00:0000:00:00
7 3773FERRAN MARTÍNEZ CALVENTÓSC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM00:48:459300:11:0710500:25:222365.3100:36:2911000:12:1600:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:32:35400:08:04800:15:533777.5400:23:57600:08:3800:00:0000:00:00
2 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM00:34:421700:08:431300:16:083719.0100:24:513300:09:5100:00:0000:00:00
3 7018MARIA CASTROLLICENCIA DE DIAJNM00:42:3411000:11:383400:18:443202.8500:30:2210700:12:1200:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4231POL GIL TARAZONAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:31:31600:08:05200:14:214181.1800:22:26900:09:0500:00:0000:00:00
2 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:31:57200:07:40700:15:463805.5000:23:26500:08:3100:00:0000:00:00
3 7016RAUL SANTIAGOLLICENCIA DE DIASUB23M00:32:272900:09:08100:14:074250.3000:23:151400:09:1200:00:0000:00:00
4 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:33:32700:08:051700:16:573539.8200:25:02400:08:3000:00:0000:00:00
5 7015ALBERTO MARTINEZLLICENCIA DE DIASUB23M00:33:381900:08:48400:15:033986.7100:23:513200:09:4700:00:0000:00:00
6 7017JAN GIRALTLLICENCIA DE DIASUB23M00:33:442500:08:59500:15:203913.0400:24:192200:09:2500:00:0000:00:00
7 4719SERGI RONDON ROCHCLUB TRIATLO BLANESSUB23M00:38:513400:09:133700:18:563169.0100:28:096100:10:4200:00:0000:00:00
8 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:40:094300:09:344800:19:433043.1100:29:176600:10:5200:00:0000:00:00
9 7020MARC GUERRERO PLAZALLICENCIA DE DIASUB23M00:40:172200:08:557600:21:222808.1100:30:173800:10:0000:00:0000:00:00
10 7008DAVID GARCIA RUEDALLICENCIA DE DIASUB23M00:52:129900:11:1712000:28:552074.9300:40:1210100:12:0000:00:0000:00:00
11 7007ARNAU GARZO CASTILLALLICENCIA DE DIASUB23M00:53:499800:11:1713000:31:081927.1900:42:258300:11:2400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994V1M00:32:57900:08:09900:15:543773.5800:24:03700:08:5400:00:0000:00:00
2 667JORDI GARCIA BERCIALC.N. BADALONAV1M00:34:081300:08:311400:16:223665.9900:24:531600:09:1500:00:0000:00:00
3 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M00:35:232100:08:542000:17:233451.5800:26:171200:09:0600:00:0000:00:00
4 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M00:37:003100:09:102700:17:593336.4200:27:093500:09:5100:00:0000:00:00
5 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAV1M00:37:293600:09:172800:18:033324.1000:27:203900:10:0900:00:0000:00:00
6 7022JONATHAN GOMEZ GARCIALLICENCIA DE DIAV1M00:38:125700:10:021600:16:553546.8000:26:578000:11:1500:00:0000:00:00
7 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M00:38:243900:09:283000:18:273252.0300:27:555000:10:2900:00:0000:00:00
8 8016JORDI SANCHIS I DOMÈNECHLLICENCIA DE DIAV1M00:39:066500:10:112900:18:213269.7500:28:325500:10:3400:00:0000:00:00
9 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:39:205200:09:483500:18:523180.2100:28:406000:10:4000:00:0000:00:00
10 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M00:39:372300:08:556800:20:512877.7000:29:463400:09:5100:00:0000:00:00
11 4346ANTONIO JARAICES JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M00:39:392800:09:077200:20:542870.8100:30:012700:09:3800:00:0000:00:00
12 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M00:41:056600:10:115500:20:142965.4000:30:255900:10:4000:00:0000:00:00
13 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M00:42:456000:10:048000:21:432762.8500:31:477300:10:5800:00:0000:00:00
14 8017DANIEL ESTÉVEZLLICENCIA DE DIAV1M00:42:535800:10:038100:21:572733.4900:32:007000:10:5300:00:0000:00:00
15 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV1M00:43:437500:10:248400:22:422643.1700:33:065600:10:3700:00:0000:00:00
16 7010ANTONI PLAZA THEISINGLLICENCIA DE DIAV1M00:43:476700:10:118600:22:492629.6600:33:006300:10:4700:00:0000:00:00
17 8008FRANCESC XAVIER ALVAREZ LLLICENCIA DE DIAV1M00:46:0310400:11:238800:22:522623.9100:34:159800:11:4800:00:0000:00:00
18 8006PAU MILLET LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M00:48:0811400:12:048900:22:562616.2800:35:0012000:13:0800:00:0000:00:00
19 2428ORIOL MARTINEZ PICOTRI+9 EL MASNOUV1M00:49:209400:11:0811000:26:292265.5800:37:379600:11:4300:00:0000:00:00
20 8013OSCAR BERMUDEZ CABRERALLICENCIA DE DIAV1M00:53:0512700:13:3110000:24:292450.6500:38:0012900:15:0500:00:0000:00:00
21 8002OSKAR NEIRA PLALLICENCIA DE DIAV1M00:55:1511600:12:1512500:30:111987.8500:42:2611700:12:4900:00:0000:00:00
22 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:55:3813100:15:137800:21:242803.7400:36:3713100:19:0100:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M00:37:582700:09:054700:19:373058.6200:28:421700:09:1600:00:0000:00:00
2 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:40:187900:10:344100:19:123125.0000:29:465300:10:3200:00:0000:00:00
3 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M00:40:366100:10:065600:20:162960.5300:30:224300:10:1400:00:0000:00:00
4 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MINORISAV2M00:40:538200:10:424900:19:443040.5400:30:264800:10:2700:00:0000:00:00
5 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M00:42:028700:10:534600:19:373058.6200:30:308700:11:3200:00:0000:00:00
6 2114PERE FRANCITORRA FERRERC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M00:43:388100:10:397900:21:262799.3800:32:058900:11:3300:00:0000:00:00
7 8001CARLES MARTI GARINLLICENCIA DE DIAV2M00:44:286800:10:159100:22:582612.4800:33:138100:11:1500:00:0000:00:00
8 4161ANGEL MANCEBO ALVAREZW3TRIBCNV2M00:46:287600:10:2410600:25:362343.7500:36:004900:10:2800:00:0000:00:00
9 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M00:48:057800:10:319600:24:002500.0000:34:3112200:13:3400:00:0000:00:00
10 8015JAVIER MERINO NAVASLLICENCIA DE DIAV2M00:48:599700:11:1610800:25:522319.5900:37:089900:11:5100:00:0000:00:00
11 1094JOSEP ORIOL CASADEMUNT SATRIATLO JOVENT 79V2M00:54:4512000:12:3912100:29:302033.9000:42:0911600:12:3600:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M00:41:507700:10:257000:20:522875.4000:31:175400:10:3300:00:0000:00:00
2 961ANTONIO PAREJA MOCHALESCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:47:119600:11:129800:24:112481.0500:35:239700:11:4800:00:0000:00:00
3 3951JURGEN DEPKENINDEPENDENTV3M00:59:5712900:13:4613100:31:541880.8800:45:4012500:14:1700:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF00:36:523200:09:112100:17:313425.3100:26:424000:10:1000:00:0000:00:00
2 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:41:197400:10:235200:20:032992.5200:30:266900:10:5300:00:0000:00:00
3 3952JÚLIA GARCIA SERRAC.N. BADALONACDF00:42:3510300:11:214000:19:003157.8900:30:2110800:12:1400:00:0000:00:00
4 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF00:46:3811800:12:266400:20:342917.3400:33:0012300:13:3800:00:0000:00:00
5 475PAULA MALLADO DIÉGUEZC.N. SABADELLCDF00:47:0711900:12:356500:20:352914.9800:33:1012400:13:5700:00:0000:00:00
6 3945ARÍANNE DÁMASO GARCÍA C.N. BADALONACDF00:47:2812600:13:017500:21:122830.1900:34:1312100:13:1500:00:0000:00:00
7 3019MARTA GAGO GONZÁLEZC.N. BADALONACDF00:50:2313000:14:187400:21:092836.8800:35:2712700:14:5600:00:0000:00:00
8 4228LÍDIA DOT I HIDALGOCERDANYOLA CHCDF00:55:3813200:15:137700:21:242803.7400:36:3713200:19:0100:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8009NATALIA GIMENEZ PASTORLLICENCIA DE DIASUB23F00:38:544200:09:323600:18:533177.4100:28:255100:10:2900:00:0000:00:00
2 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:40:289200:11:002400:17:463377.1100:28:469400:11:4200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:39:006900:10:172500:17:553348.8400:28:126400:10:4800:00:0000:00:00
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F00:44:107200:10:229000:22:562616.2800:33:186700:10:5200:00:0000:00:00
3 113ELISENDA PRACHT MONTAMATCERRR IGUALADAV1F00:44:487300:10:239300:23:012606.8100:33:248400:11:2400:00:0000:00:00
4 3136MÍRIAM ARUMÍ DE DIOSC.E. MEDITERRANIV1F00:46:1010000:11:179500:23:432529.8700:35:007700:11:1000:00:0000:00:00
5 8007LAURA ESTHER RÍOS TORQUETLLICENCIA DE DIAV1F00:48:4810100:11:1810700:25:472327.0800:37:059500:11:4300:00:0000:00:00
6 3938YOLANDA VALLE MORENOC.N. BADALONAV1F00:50:0110200:11:2011100:26:382252.8200:37:5810300:12:0300:00:0000:00:00
7 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F00:54:0311300:11:4912400:30:021997.7800:41:5110600:12:1200:00:0000:00:00
8 8020ROSA JIMENEZ MOLINA LLICENCIA DE DIAV1F00:54:5610800:11:3512900:30:511944.8900:42:2611500:12:3000:00:0000:00:00
9 7012ESTER LOPEZ TORROJALLICENCIA DE DIAV1F00:55:1211700:12:2512600:30:171981.2900:42:4211400:12:3000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F00:41:588400:10:456300:20:332919.7100:31:185800:10:4000:00:0000:00:00
2 5129JANA HROMCOVÁ BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F00:54:2912200:12:4212200:29:332030.4600:42:1510900:12:1400:00:0000:00:00
3 1920ESTER LAFITA SANCHEZCERDANYOLA CHV2F00:58:4713300:15:4511300:27:092209.9400:42:5413000:15:5300:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV3F00:50:5412400:12:5010300:25:062390.4400:37:5611900:12:5800:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:31:07100:07:40300:14:574013.3800:22:37300:08:3000:00:0000:00:00
2 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM00:32:24300:07:551200:16:073722.8500:24:02100:08:2200:00:0000:00:00
3 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLÓABM00:33:101100:08:23600:15:333858.5200:23:561500:09:1400:00:0000:00:00
4 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM00:35:461000:08:113200:18:293246.1700:26:401100:09:0600:00:0000:00:00
5 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:36:493300:09:132600:17:573342.6200:27:102800:09:3900:00:0000:00:00
6 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM00:37:511200:08:275700:20:192953.2400:28:461000:09:0500:00:0000:00:00
7 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:38:041400:08:325100:19:573007.5200:28:292600:09:3500:00:0000:00:00
8 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM00:38:112400:08:584300:19:203103.4500:28:183700:09:5300:00:0000:00:00
9 286SERGIO MENA FUNCIAT3R TRIATLOABM00:38:174800:09:402300:17:443383.4600:27:246800:10:5300:00:0000:00:00
10 4240ANTONIO POLO LOPEZINDEPENDENTABM00:38:203800:09:284200:19:193106.1300:28:472500:09:3300:00:0000:00:00
11 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM00:38:241600:08:426200:20:322922.0800:29:141300:09:1000:00:0000:00:00
12 3640SERGI SÁNCHEZ CORDEROC.A. IGUALADAABM00:38:435900:10:042200:17:353412.3200:27:397500:11:0400:00:0000:00:00
13 1019SIMON FASIELLOINDEPENDENTABM00:38:582600:09:027100:20:542870.8100:29:56800:09:0200:00:0000:00:00
14 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM00:39:232000:08:527300:21:072841.3600:29:592100:09:2400:00:0000:00:00
15 2865TONI SOLA SANCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:39:315000:09:414500:19:333069.0500:29:144400:10:1700:00:0000:00:00
16 2304SAMUEL DELGADO NIETOC.A. IGUALADAABM00:39:365500:09:503300:18:333234.5000:28:237800:11:1300:00:0000:00:00
17 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM00:39:404700:09:406000:20:212948.4000:30:012900:09:3900:00:0000:00:00
18 8012ÓSCAR SALCEDO YEPESLLICENCIA DE DIAABM00:40:465100:09:466100:20:292929.2100:30:155200:10:3100:00:0000:00:00
19 8022MARÇAL BARRERA MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAABM00:41:036200:10:075400:20:122970.3000:30:196200:10:4400:00:0000:00:00
20 7013FRANCESC SORIA MESALLICENCIA DE DIAABM00:41:497100:10:216700:20:502880.0000:31:115700:10:3800:00:0000:00:00
21 3623RAMÓN ESTRADA GARCIAINDEPENDENTABM00:42:084400:09:358700:22:502627.7400:32:253100:09:4300:00:0000:00:00
22 3950FERNANDO SANCHEZ RECHEC.N. SABADELLABM00:42:127000:10:186900:20:522875.4000:31:107400:11:0200:00:0000:00:00
23 3250ALBERT IGLESIAS BARBÉC.N. BADALONAABM00:42:276300:10:076600:20:482884.6200:30:558800:11:3200:00:0000:00:00
24 7011ARIEL KISIELNICKILLICENCIA DE DIAABM00:42:593000:09:109400:23:392537.0000:32:494100:10:1000:00:0000:00:00
25 3909ISIDRO FERNANDEZ SANCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM00:44:343500:09:1410200:25:002400.0000:34:144600:10:2000:00:0000:00:00
26 7005JOSE MARIA OLABARRI POWELLLICENCIA DE DIAABM00:45:138600:10:508500:22:452637.3600:33:359300:11:3800:00:0000:00:00
27 8010MARCOS MOIX RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM00:45:309000:10:599200:23:002608.7000:33:598600:11:3100:00:0000:00:00
28 8024FERRAN SALIP CODINALLICENCIA DE DIAABM00:46:104000:09:3111200:26:472240.2000:36:183600:09:5200:00:0000:00:00
29 7021ABEL GONZALEZ TORRESLLICENCIA DE DIAABM00:47:0310500:11:2310100:24:342442.3300:35:577600:11:0600:00:0000:00:00
30 8019ALBERTO MELGOSA GARCIALLICENCIA DE DIAABM00:47:504100:09:3111700:27:552149.2500:37:264700:10:2400:00:0000:00:00
31 8025ELOI CAÑAMERO GIRÓLLICENCIA DE DIAABM00:48:548900:10:5910900:25:562313.6200:36:5510000:11:5900:00:0000:00:00
32 2476JOSÉ LUIS CRUZ INFANTESTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:49:595600:09:5212700:30:351961.8500:40:272400:09:3200:00:0000:00:00
33 8021VICTOR SANCHEZ OLMOLLICENCIA DE DIAABM00:50:198000:10:3911800:28:072133.9700:38:469000:11:3300:00:0000:00:00
34 2568DAVID PASTOR COMAINDEPENDENTABM00:51:218800:10:5611900:28:222115.1600:39:1810200:12:0300:00:0000:00:00
35 3482MOISÉS BAREA CARRILLOCERDANYOLA CHABM00:56:2111200:11:4213200:32:131862.3900:43:5511200:12:2600:00:0000:00:00
36 8003JORDI SALALLICENCIA DE DIAABM00:56:3512500:12:5812800:30:471949.1100:43:4511800:12:5000:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF00:34:051800:08:441100:16:023742.2000:24:461900:09:1900:00:0000:00:00
2 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF00:38:204500:09:373900:19:003157.8900:28:373000:09:4300:00:0000:00:00
3 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOPRAT TRIATLO 1994ABF00:39:135400:09:483100:18:283249.1000:28:167200:10:5700:00:0000:00:00
4 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABF00:39:596400:10:103800:19:003157.8900:29:106500:10:4900:00:0000:00:00
5 7019MIREIA BELMONTELLICENCIA DE DIAABF00:40:0010700:11:251900:17:063508.7700:28:318500:11:2900:00:0000:00:00
6 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:40:245300:09:485900:20:192953.2400:30:074500:10:1700:00:0000:00:00
7 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF00:41:438500:10:464400:19:223098.1100:30:089100:11:3500:00:0000:00:00
8 3521MONICA CRISOL SALASU.C. SANT CUGATABF00:44:359100:11:008300:22:212684.5600:33:217900:11:1400:00:0000:00:00
9 3726JULIA LLONCH ABELLAC. TRIATLO MONTORNESABF00:46:589500:11:109700:24:112481.0500:35:219200:11:3700:00:0000:00:00
10 3913ALBA MARÍA RODRIGUEZ MARTCLUB ESPORTIU Z5ABF00:48:0411100:11:399900:24:152474.2300:35:5410500:12:1000:00:0000:00:00
11 8011ANA FERNANDEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABF00:48:4610600:11:2510400:25:132379.3800:36:3810400:12:0800:00:0000:00:00
12 6200MONTSE FREGINALS BENAVENTCERDANYOLA CHABF00:49:4612300:12:488200:22:012725.2100:34:4912800:14:5700:00:0000:00:00
13 7002MAYA FERNANDEZ SUNYERLLICENCIA DE DIAABF00:51:2312100:12:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 8018MARTA LOZANO CALVOLLICENCIA DE DIAABF00:51:2910900:11:3511400:27:252188.4500:39:0011300:12:2900:00:0000:00:00
15 7009BÀRBARA PARRA TORRASLLICENCIA DE DIAABF00:54:1211500:12:0912300:29:412021.3400:41:5011100:12:2200:00:0000:00:00
16 8004SANDRA QUERALT CAMPANERALLICENCIA DE DIAABF00:55:4512800:13:4311600:27:302181.8200:41:1312600:14:3200:00:0000:00:00
CATEGORIA: T1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3917XAVIER YAGÜE GONZÁLEZCLUB ESPORTIU Z5T1M00:49:108300:10:4311500:27:302181.8200:38:137100:10:5700:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32