RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
154 138 133 3 2 2 1000 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF00:34:051800:08:441100:16:023742.2000:24:461900:09:1900:00:0000:00:00
2 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF00:36:523200:09:112100:17:313425.3100:26:424000:10:1000:00:0000:00:00
3 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF00:38:204500:09:373900:19:003157.8900:28:373000:09:4300:00:0000:00:00
4 8009NATALIA GIMENEZ PASTORLLICENCIA DE DIASUB23F00:38:544200:09:323600:18:533177.4100:28:255100:10:2900:00:0000:00:00
5 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:39:006900:10:172500:17:553348.8400:28:126400:10:4800:00:0000:00:00
6 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOPRAT TRIATLO 1994ABF00:39:135400:09:483100:18:283249.1000:28:167200:10:5700:00:0000:00:00
7 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABF00:39:596400:10:103800:19:003157.8900:29:106500:10:4900:00:0000:00:00
8 7019MIREIA BELMONTELLICENCIA DE DIAABF00:40:0010700:11:251900:17:063508.7700:28:318500:11:2900:00:0000:00:00
9 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:40:245300:09:485900:20:192953.2400:30:074500:10:1700:00:0000:00:00
10 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:40:289200:11:002400:17:463377.1100:28:469400:11:4200:00:0000:00:00
11 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:41:197400:10:235200:20:032992.5200:30:266900:10:5300:00:0000:00:00
12 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF00:41:438500:10:464400:19:223098.1100:30:089100:11:3500:00:0000:00:00
13 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F00:41:588400:10:456300:20:332919.7100:31:185800:10:4000:00:0000:00:00
14 3952JÚLIA GARCIA SERRAC.N. BADALONACDF00:42:3510300:11:214000:19:003157.8900:30:2110800:12:1400:00:0000:00:00
15 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F00:44:107200:10:229000:22:562616.2800:33:186700:10:5200:00:0000:00:00
16 3521MONICA CRISOL SALASU.C. SANT CUGATABF00:44:359100:11:008300:22:212684.5600:33:217900:11:1400:00:0000:00:00
17 113ELISENDA PRACHT MONTAMATCERRR IGUALADAV1F00:44:487300:10:239300:23:012606.8100:33:248400:11:2400:00:0000:00:00
18 3136MÍRIAM ARUMÍ DE DIOSC.E. MEDITERRANIV1F00:46:1010000:11:179500:23:432529.8700:35:007700:11:1000:00:0000:00:00
19 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF00:46:3811800:12:266400:20:342917.3400:33:0012300:13:3800:00:0000:00:00
20 3726JULIA LLONCH ABELLAC. TRIATLO MONTORNESABF00:46:589500:11:109700:24:112481.0500:35:219200:11:3700:00:0000:00:00
21 475PAULA MALLADO DIÉGUEZC.N. SABADELLCDF00:47:0711900:12:356500:20:352914.9800:33:1012400:13:5700:00:0000:00:00
22 3945ARÍANNE DÁMASO GARCÍA C.N. BADALONACDF00:47:2812600:13:017500:21:122830.1900:34:1312100:13:1500:00:0000:00:00
23 3913ALBA MARÍA RODRIGUEZ MARTCLUB ESPORTIU Z5ABF00:48:0411100:11:399900:24:152474.2300:35:5410500:12:1000:00:0000:00:00
24 8011ANA FERNANDEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABF00:48:4610600:11:2510400:25:132379.3800:36:3810400:12:0800:00:0000:00:00
25 8007LAURA ESTHER RÍOS TORQUETLLICENCIA DE DIAV1F00:48:4810100:11:1810700:25:472327.0800:37:059500:11:4300:00:0000:00:00
26 6200MONTSE FREGINALS BENAVENTCERDANYOLA CHABF00:49:4612300:12:488200:22:012725.2100:34:4912800:14:5700:00:0000:00:00
27 3938YOLANDA VALLE MORENOC.N. BADALONAV1F00:50:0110200:11:2011100:26:382252.8200:37:5810300:12:0300:00:0000:00:00
28 3019MARTA GAGO GONZÁLEZC.N. BADALONACDF00:50:2313000:14:187400:21:092836.8800:35:2712700:14:5600:00:0000:00:00
29 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV3F00:50:5412400:12:5010300:25:062390.4400:37:5611900:12:5800:00:0000:00:00
30 7002MAYA FERNANDEZ SUNYERLLICENCIA DE DIAABF00:51:2312100:12:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 8018MARTA LOZANO CALVOLLICENCIA DE DIAABF00:51:2910900:11:3511400:27:252188.4500:39:0011300:12:2900:00:0000:00:00
32 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F00:54:0311300:11:4912400:30:021997.7800:41:5110600:12:1200:00:0000:00:00
33 7009BÀRBARA PARRA TORRASLLICENCIA DE DIAABF00:54:1211500:12:0912300:29:412021.3400:41:5011100:12:2200:00:0000:00:00
34 5129JANA HROMCOVÁ BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F00:54:2912200:12:4212200:29:332030.4600:42:1510900:12:1400:00:0000:00:00
35 8020ROSA JIMENEZ MOLINA LLICENCIA DE DIAV1F00:54:5610800:11:3512900:30:511944.8900:42:2611500:12:3000:00:0000:00:00
36 7012ESTER LOPEZ TORROJALLICENCIA DE DIAV1F00:55:1211700:12:2512600:30:171981.2900:42:4211400:12:3000:00:0000:00:00
37 4228LÍDIA DOT I HIDALGOCERDANYOLA CHCDF00:55:3813200:15:137700:21:242803.7400:36:3713200:19:0100:00:0000:00:00
38 8004SANDRA QUERALT CAMPANERALLICENCIA DE DIAABF00:55:4512800:13:4311600:27:302181.8200:41:1312600:14:3200:00:0000:00:00
39 1920ESTER LAFITA SANCHEZCERDANYOLA CHV2F00:58:4713300:15:4511300:27:092209.9400:42:5413000:15:5300:00:0000:00:00


NF 7003BRENDA OLIVARES MAÑASLLICENCIA DE DIAABF00:00:00000:12:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7006DANIELA BURGUETELLICENCIA DE DIAJNF00:00:00000:10:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


DQ 3949MAR FONT DEL POZOC.N. SABADELLCDF00:40:47000:12:33000:15:133943.0400:27:46000:13:0100:00:0000:00:00


NP 1946MÒNICA BATLLE CARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF
NP 3403JÚLIA NIETO ALONSOC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF
NP 3898ADRIANA QUINTANILLA NISTAPRAT TRIATLO 1994ABF
NP 7001TERESA INFIESTA MADURGALLICENCIA DE DIAABF
NP 8023ALBA OJEDA CAMARALLICENCIA DE DIAABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32