RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
154 138 133 3 2 2 1000 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:31:07100:07:40300:14:574013.3800:22:37300:08:3000:00:0000:00:00
2 4231POL GIL TARAZONAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:31:31600:08:05200:14:214181.1800:22:26900:09:0500:00:0000:00:00
3 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:31:57200:07:40700:15:463805.5000:23:26500:08:3100:00:0000:00:00
4 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM00:32:24300:07:551200:16:073722.8500:24:02100:08:2200:00:0000:00:00
5 2337NADIR BOURAS MOUSSAOUITRICBM-CALELLACDM00:32:25500:08:041000:15:583757.8300:24:02200:08:2300:00:0000:00:00
6 7016RAUL SANTIAGOLLICENCIA DE DIASUB23M00:32:272900:09:08100:14:074250.3000:23:151400:09:1200:00:0000:00:00
7 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:32:35400:08:04800:15:533777.5400:23:57600:08:3800:00:0000:00:00
8 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994V1M00:32:57900:08:09900:15:543773.5800:24:03700:08:5400:00:0000:00:00
9 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLÓABM00:33:101100:08:23600:15:333858.5200:23:561500:09:1400:00:0000:00:00
10 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:33:32700:08:051700:16:573539.8200:25:02400:08:3000:00:0000:00:00
11 7015ALBERTO MARTINEZLLICENCIA DE DIASUB23M00:33:381900:08:48400:15:033986.7100:23:513200:09:4700:00:0000:00:00
12 7017JAN GIRALTLLICENCIA DE DIASUB23M00:33:442500:08:59500:15:203913.0400:24:192200:09:2500:00:0000:00:00
13 667JORDI GARCIA BERCIALC.N. BADALONAV1M00:34:081300:08:311400:16:223665.9900:24:531600:09:1500:00:0000:00:00
14 3018ÀLEX PÉREZ GÓMEZC.N. BADALONACDM00:34:20800:08:061500:16:493567.8900:24:552300:09:2500:00:0000:00:00
15 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM00:34:421700:08:431300:16:083719.0100:24:513300:09:5100:00:0000:00:00
16 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M00:35:232100:08:542000:17:233451.5800:26:171200:09:0600:00:0000:00:00
17 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM00:35:461000:08:113200:18:293246.1700:26:401100:09:0600:00:0000:00:00
18 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:36:493300:09:132600:17:573342.6200:27:102800:09:3900:00:0000:00:00
19 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M00:37:003100:09:102700:17:593336.4200:27:093500:09:5100:00:0000:00:00
20 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAV1M00:37:293600:09:172800:18:033324.1000:27:203900:10:0900:00:0000:00:00
21 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM00:37:511200:08:275700:20:192953.2400:28:461000:09:0500:00:0000:00:00
22 3156JOAQUÍN LÁZARO DÍAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:37:561500:08:425000:19:503025.2100:28:322000:09:2400:00:0000:00:00
23 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M00:37:582700:09:054700:19:373058.6200:28:421700:09:1600:00:0000:00:00
24 3906IGNASI FIBLA FIGUEROLAC.N. BADALONACDM00:38:034900:09:401800:17:003529.4100:26:408200:11:2300:00:0000:00:00
25 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:38:041400:08:325100:19:573007.5200:28:292600:09:3500:00:0000:00:00
26 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM00:38:112400:08:584300:19:203103.4500:28:183700:09:5300:00:0000:00:00
27 7022JONATHAN GOMEZ GARCIALLICENCIA DE DIAV1M00:38:125700:10:021600:16:553546.8000:26:578000:11:1500:00:0000:00:00
28 286SERGIO MENA FUNCIAT3R TRIATLOABM00:38:174800:09:402300:17:443383.4600:27:246800:10:5300:00:0000:00:00
29 4240ANTONIO POLO LOPEZINDEPENDENTABM00:38:203800:09:284200:19:193106.1300:28:472500:09:3300:00:0000:00:00
30 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M00:38:243900:09:283000:18:273252.0300:27:555000:10:2900:00:0000:00:00
31 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM00:38:241600:08:426200:20:322922.0800:29:141300:09:1000:00:0000:00:00
32 3640SERGI SÁNCHEZ CORDEROC.A. IGUALADAABM00:38:435900:10:042200:17:353412.3200:27:397500:11:0400:00:0000:00:00
33 4719SERGI RONDON ROCHCLUB TRIATLO BLANESSUB23M00:38:513400:09:133700:18:563169.0100:28:096100:10:4200:00:0000:00:00
34 1019SIMON FASIELLOINDEPENDENTABM00:38:582600:09:027100:20:542870.8100:29:56800:09:0200:00:0000:00:00
35 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM00:39:043700:09:275800:20:192953.2400:29:461800:09:1800:00:0000:00:00
36 8016JORDI SANCHIS I DOMÈNECHLLICENCIA DE DIAV1M00:39:066500:10:112900:18:213269.7500:28:325500:10:3400:00:0000:00:00
37 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:39:205200:09:483500:18:523180.2100:28:406000:10:4000:00:0000:00:00
38 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM00:39:232000:08:527300:21:072841.3600:29:592100:09:2400:00:0000:00:00
39 2865TONI SOLA SANCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:39:315000:09:414500:19:333069.0500:29:144400:10:1700:00:0000:00:00
40 2304SAMUEL DELGADO NIETOC.A. IGUALADAABM00:39:365500:09:503300:18:333234.5000:28:237800:11:1300:00:0000:00:00
41 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M00:39:372300:08:556800:20:512877.7000:29:463400:09:5100:00:0000:00:00
42 4346ANTONIO JARAICES JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M00:39:392800:09:077200:20:542870.8100:30:012700:09:3800:00:0000:00:00
43 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM00:39:404700:09:406000:20:212948.4000:30:012900:09:3900:00:0000:00:00
44 3173MARC DÓNIGA MARTINEZC.N. SABADELLCDM00:39:594600:09:395300:20:072982.6000:29:464200:10:1300:00:0000:00:00
45 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:40:094300:09:344800:19:433043.1100:29:176600:10:5200:00:0000:00:00
46 7020MARC GUERRERO PLAZALLICENCIA DE DIASUB23M00:40:172200:08:557600:21:222808.1100:30:173800:10:0000:00:0000:00:00
47 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:40:187900:10:344100:19:123125.0000:29:465300:10:3200:00:0000:00:00
48 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M00:40:366100:10:065600:20:162960.5300:30:224300:10:1400:00:0000:00:00
49 8012ÓSCAR SALCEDO YEPESLLICENCIA DE DIAABM00:40:465100:09:466100:20:292929.2100:30:155200:10:3100:00:0000:00:00
50 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MINORISAV2M00:40:538200:10:424900:19:443040.5400:30:264800:10:2700:00:0000:00:00
51 8022MARÇAL BARRERA MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAABM00:41:036200:10:075400:20:122970.3000:30:196200:10:4400:00:0000:00:00
52 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M00:41:056600:10:115500:20:142965.4000:30:255900:10:4000:00:0000:00:00
53 7013FRANCESC SORIA MESALLICENCIA DE DIAABM00:41:497100:10:216700:20:502880.0000:31:115700:10:3800:00:0000:00:00
54 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M00:41:507700:10:257000:20:522875.4000:31:175400:10:3300:00:0000:00:00
55 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M00:42:028700:10:534600:19:373058.6200:30:308700:11:3200:00:0000:00:00
56 3623RAMÓN ESTRADA GARCIAINDEPENDENTABM00:42:084400:09:358700:22:502627.7400:32:253100:09:4300:00:0000:00:00
57 3950FERNANDO SANCHEZ RECHEC.N. SABADELLABM00:42:127000:10:186900:20:522875.4000:31:107400:11:0200:00:0000:00:00
58 3250ALBERT IGLESIAS BARBÉC.N. BADALONAABM00:42:276300:10:076600:20:482884.6200:30:558800:11:3200:00:0000:00:00
59 7018MARIA CASTROLLICENCIA DE DIAJNM00:42:3411000:11:383400:18:443202.8500:30:2210700:12:1200:00:0000:00:00
60 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M00:42:456000:10:048000:21:432762.8500:31:477300:10:5800:00:0000:00:00
61 8017DANIEL ESTÉVEZLLICENCIA DE DIAV1M00:42:535800:10:038100:21:572733.4900:32:007000:10:5300:00:0000:00:00
62 7011ARIEL KISIELNICKILLICENCIA DE DIAABM00:42:593000:09:109400:23:392537.0000:32:494100:10:1000:00:0000:00:00
63 2114PERE FRANCITORRA FERRERC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M00:43:388100:10:397900:21:262799.3800:32:058900:11:3300:00:0000:00:00
64 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV1M00:43:437500:10:248400:22:422643.1700:33:065600:10:3700:00:0000:00:00
65 7010ANTONI PLAZA THEISINGLLICENCIA DE DIAV1M00:43:476700:10:118600:22:492629.6600:33:006300:10:4700:00:0000:00:00
66 8001CARLES MARTI GARINLLICENCIA DE DIAV2M00:44:286800:10:159100:22:582612.4800:33:138100:11:1500:00:0000:00:00
67 3909ISIDRO FERNANDEZ SANCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM00:44:343500:09:1410200:25:002400.0000:34:144600:10:2000:00:0000:00:00
68 7005JOSE MARIA OLABARRI POWELLLICENCIA DE DIAABM00:45:138600:10:508500:22:452637.3600:33:359300:11:3800:00:0000:00:00
69 8010MARCOS MOIX RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM00:45:309000:10:599200:23:002608.7000:33:598600:11:3100:00:0000:00:00
70 8008FRANCESC XAVIER ALVAREZ LLLICENCIA DE DIAV1M00:46:0310400:11:238800:22:522623.9100:34:159800:11:4800:00:0000:00:00
71 8024FERRAN SALIP CODINALLICENCIA DE DIAABM00:46:104000:09:3111200:26:472240.2000:36:183600:09:5200:00:0000:00:00
72 4161ANGEL MANCEBO ALVAREZW3TRIBCNV2M00:46:287600:10:2410600:25:362343.7500:36:004900:10:2800:00:0000:00:00
73 7021ABEL GONZALEZ TORRESLLICENCIA DE DIAABM00:47:0310500:11:2310100:24:342442.3300:35:577600:11:0600:00:0000:00:00
74 961ANTONIO PAREJA MOCHALESCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:47:119600:11:129800:24:112481.0500:35:239700:11:4800:00:0000:00:00
75 8019ALBERTO MELGOSA GARCIALLICENCIA DE DIAABM00:47:504100:09:3111700:27:552149.2500:37:264700:10:2400:00:0000:00:00
76 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M00:48:057800:10:319600:24:002500.0000:34:3112200:13:3400:00:0000:00:00
77 8006PAU MILLET LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M00:48:0811400:12:048900:22:562616.2800:35:0012000:13:0800:00:0000:00:00
78 3773FERRAN MARTÍNEZ CALVENTÓSC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM00:48:459300:11:0710500:25:222365.3100:36:2911000:12:1600:00:0000:00:00
79 8025ELOI CAÑAMERO GIRÓLLICENCIA DE DIAABM00:48:548900:10:5910900:25:562313.6200:36:5510000:11:5900:00:0000:00:00
80 8015JAVIER MERINO NAVASLLICENCIA DE DIAV2M00:48:599700:11:1610800:25:522319.5900:37:089900:11:5100:00:0000:00:00
81 3917XAVIER YAGÜE GONZÁLEZCLUB ESPORTIU Z5T1M00:49:108300:10:4311500:27:302181.8200:38:137100:10:5700:00:0000:00:00
82 2428ORIOL MARTINEZ PICOTRI+9 EL MASNOUV1M00:49:209400:11:0811000:26:292265.5800:37:379600:11:4300:00:0000:00:00
83 2476JOSÉ LUIS CRUZ INFANTESTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:49:595600:09:5212700:30:351961.8500:40:272400:09:3200:00:0000:00:00
84 8021VICTOR SANCHEZ OLMOLLICENCIA DE DIAABM00:50:198000:10:3911800:28:072133.9700:38:469000:11:3300:00:0000:00:00
85 2568DAVID PASTOR COMAINDEPENDENTABM00:51:218800:10:5611900:28:222115.1600:39:1810200:12:0300:00:0000:00:00
86 7008DAVID GARCIA RUEDALLICENCIA DE DIASUB23M00:52:129900:11:1712000:28:552074.9300:40:1210100:12:0000:00:0000:00:00
87 8013OSCAR BERMUDEZ CABRERALLICENCIA DE DIAV1M00:53:0512700:13:3110000:24:292450.6500:38:0012900:15:0500:00:0000:00:00
88 7007ARNAU GARZO CASTILLALLICENCIA DE DIASUB23M00:53:499800:11:1713000:31:081927.1900:42:258300:11:2400:00:0000:00:00
89 1094JOSEP ORIOL CASADEMUNT SATRIATLO JOVENT 79V2M00:54:4512000:12:3912100:29:302033.9000:42:0911600:12:3600:00:0000:00:00
90 8002OSKAR NEIRA PLALLICENCIA DE DIAV1M00:55:1511600:12:1512500:30:111987.8500:42:2611700:12:4900:00:0000:00:00
91 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:55:3813100:15:137800:21:242803.7400:36:3713100:19:0100:00:0000:00:00
92 3482MOISÉS BAREA CARRILLOCERDANYOLA CHABM00:56:2111200:11:4213200:32:131862.3900:43:5511200:12:2600:00:0000:00:00
93 8003JORDI SALALLICENCIA DE DIAABM00:56:3512500:12:5812800:30:471949.1100:43:4511800:12:5000:00:0000:00:00
94 3951JURGEN DEPKENINDEPENDENTV3M00:59:5712900:13:4613100:31:541880.8800:45:4012500:14:1700:00:0000:00:00


NF 8014EDGAR OLIVARES MAÑASLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:12:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


DQ 282LLUIS LOPEZ CUADRADASC.N. MATAROV1M00:33:35000:08:17000:15:543773.5800:24:11000:09:2400:00:0000:00:00


NP 355RAFAEL DE LA VEGA GIMENEZINDEPENDENTV1M
NP 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM
NP 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M
NP 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M
NP 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHV1M
NP 2760EDMON MARTINEZ MARTIPRAT TRIATLO 1994ABM
NP 3698MIGUEL ANGEL MALLADO MOYAC.N. SABADELLV1M
NP 4785OSCAR ESTORACH SOLC.N. REUS PLOMSABM
NP 7004JUAN JERÓNIMO LEAL RODRÍGLLICENCIA DE DIAABM
NP 7014AKIRA MATSUYAMALLICENCIA DE DIASUB23M
NP 8005XAVIER MANSILLA EROLESLLICENCIA DE DIAV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32