RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
326 295 249 29 17 750 24 5 26 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1177GENIS GRAU PLANAPRAT TRIATLO 1994ABM01:12:25200:10:35100:42:1134.1400:52:46300:19:3900:00:0000:00:00
2 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M01:13:00100:10:34300:42:2034.0200:52:54500:20:0600:00:0000:00:00
3 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:13:59300:10:37500:43:0033.4900:53:37800:20:2200:00:0000:00:00
4 3890ERNEST LOPEZ PUIGVERTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:14:43700:11:19800:43:3932.9900:54:58400:19:4500:00:0000:00:00
5 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISAJNM01:14:521100:11:37600:43:0533.4200:54:42600:20:1000:00:0000:00:00
6 640MANUEL LLORET ZARAGOZIC.E.T. DISTANCEABM01:15:502400:12:13200:42:1334.1100:54:261600:21:2400:00:0000:00:00
7 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM01:15:521000:11:31700:43:1233.3300:54:431400:21:0900:00:0000:00:00
8 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:16:421300:11:58400:42:4533.6800:54:432500:21:5900:00:0000:00:00
9 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:17:532100:12:111300:45:0331.9600:57:141200:20:3900:00:0000:00:00
10 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:18:242000:12:101100:44:3732.2700:56:472000:21:3700:00:0000:00:00
11 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:18:342900:12:28900:44:1732.5200:56:452300:21:4900:00:0000:00:00
12 5884ROGER MIRABET BULLICHINDEPENDENTJNM01:19:00400:10:441500:45:3631.5800:56:204100:22:4000:00:0000:00:00
13 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M01:19:163000:12:321000:44:3032.3600:57:022900:22:1400:00:0000:00:00
14 4475POL GIMENO FONQUERNIEFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:19:473200:12:431200:44:4432.1900:57:273200:22:2000:00:0000:00:00
15 1390JUAN GONZALEZ GARCIAFLOR DE TRIATLÓCDM01:20:18900:11:232200:47:2530.3700:58:481800:21:3000:00:0000:00:00
16 5877JOAQUIN MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONACDM01:20:261400:12:011700:46:1231.1700:58:132600:22:1300:00:0000:00:00
17 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M01:20:305800:13:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM01:21:057000:14:141400:45:2531.7100:59:391700:21:2600:00:0000:00:00
19 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM01:21:20500:10:563000:48:0129.9900:58:573300:22:2300:00:0000:00:00
20 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:21:261600:12:021800:46:1331.1600:58:155400:23:1100:00:0000:00:00
21 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:21:29600:11:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 7044ALEIX FÀBREGAS GRAÑONLLICENCIA DE DIAABM01:21:525200:13:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 398ARNAU BELLAPART LAS HERASC.N. VIC-ETBV1M01:22:061900:12:092400:47:3330.2800:59:423400:22:2400:00:0000:00:00
24 363ALEXANDRE ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEABM01:22:253400:12:522000:46:4630.7900:59:384500:22:4700:00:0000:00:00
25 5450FRANCESC ESCOLÀ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:22:475300:13:471600:46:0731.2300:59:544800:22:5300:00:0000:00:00
26 460IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM01:23:062800:12:273100:48:0929.9101:00:363500:22:3000:00:0000:00:00
27 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:23:141800:12:082600:47:4230.1900:59:505600:23:2400:00:0000:00:00
28 2312JOSEBA ARANA ESCALADAC.E.T. DISTANCEABM01:23:354700:13:262900:47:4930.1201:01:153100:22:2000:00:0000:00:00
29 1132EDGAR RUESCAS URBINAFLOR DE TRIATLÓCDM01:23:411500:12:012100:46:5530.6900:58:569100:24:4500:00:0000:00:00
30 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:23:442700:12:202500:47:4130.2001:00:016900:23:4300:00:0000:00:00
31 2356SERGI BERGA LLOVERACLUB TRIATLO PROSANSUB23M01:23:552200:12:121900:46:3830.8800:58:509300:25:0500:00:0000:00:00
32 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:24:083500:12:533400:48:1929.8001:01:124900:22:5600:00:0000:00:00
33 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM01:24:174300:13:123300:48:1729.8201:01:294700:22:4800:00:0000:00:00
34 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:24:334000:13:033600:48:4429.5501:01:474300:22:4600:00:0000:00:00
35 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM01:24:437700:14:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 3866ALBERT CODINA URGELÉSCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:24:585100:13:402800:47:4530.1601:01:256000:23:3300:00:0000:00:00
37 5928PAU CASAS SERRATSFLOR DE TRIATLÓCDM01:25:182300:12:134000:49:1429.2501:01:277200:23:5100:00:0000:00:00
38 2321VICTOR AGUILERA REVUELTAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:25:518100:14:344400:49:3529.0401:04:092200:21:4200:00:0000:00:00
39 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F01:26:014500:13:175300:49:5728.8301:03:144600:22:4700:00:0000:00:00
40 2991ANTONI CAPELL BUENDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:26:166200:14:014700:49:4128.9801:03:423700:22:3400:00:0000:00:00
41 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:26:393100:12:392300:47:2530.3701:00:0411500:26:3500:00:0000:00:00
42 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:26:413600:12:543500:48:3629.6301:01:309700:25:1100:00:0000:00:00
43 4785OSCAR ESTORACH SOLC.N. REUS PLOMSABM01:26:444800:13:344100:49:3429.0501:03:086300:23:3600:00:0000:00:00
44 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM01:26:546300:14:013900:49:0329.3601:03:047100:23:5000:00:0000:00:00
45 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:27:178400:14:404300:49:3529.0401:04:155100:23:0200:00:0000:00:00
46 1079DANIEL AGUSTIN MANZANALC.N. MOLINS DE REIABM01:27:216800:14:114200:49:3529.0401:03:466200:23:3500:00:0000:00:00
47 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM01:27:225700:13:544800:49:4828.9201:03:426600:23:4000:00:0000:00:00
48 2640CARLES GARCIA DELGADOC.E.E. SANT GERVASIV1M01:27:265500:13:495100:49:5628.8401:03:456700:23:4100:00:0000:00:00
49 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:27:303800:12:586200:51:1028.1401:04:085500:23:2200:00:0000:00:00
50 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:27:3111200:15:334600:49:3829.0101:05:113000:22:2000:00:0000:00:00
51 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:27:339800:15:155400:50:0528.7501:05:202700:22:1300:00:0000:00:00
52 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF01:27:48800:11:226900:52:2827.4501:03:507500:23:5800:00:0000:00:00
53 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:27:592500:12:167900:53:0527.1301:05:213800:22:3800:00:0000:00:00
54 105BERNAT MATEU POUCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M01:28:0111100:15:324900:49:4828.9201:05:204200:22:4100:00:0000:00:00
55 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV1M01:28:046100:14:005200:49:5728.8301:03:577900:24:0700:00:0000:00:00
56 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:28:086700:14:105600:50:3328.4901:04:435700:23:2500:00:0000:00:00
57 2863MARC ORELLANAPRAT TRIATLO 1994ABM01:28:097100:14:154500:49:3629.0301:03:518100:24:1800:00:0000:00:00
58 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:28:416500:14:065500:50:1128.6901:04:178300:24:2400:00:0000:00:00
59 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV2M01:28:4510400:15:233800:48:5529.4401:04:188500:24:2700:00:0000:00:00
60 4102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS CLUB TRIATLO CORNELLAABM01:29:0014800:16:593200:48:1229.8801:05:117000:23:4900:00:0000:00:00
61 7037ANGEL DURAN MENDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:29:3614100:16:433700:48:4729.5201:05:307700:24:0600:00:0000:00:00
62 1492MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M01:29:426600:14:096500:51:3727.9001:05:467400:23:5600:00:0000:00:00
63 3226MARC BARRANCO PONSCLUB ATLETISME OLESAABM01:30:0716900:17:322700:47:4330.1801:05:159200:24:5200:00:0000:00:00
64 4770CARLES SENDRA MANAUTCLUB ESPORTIU Z5V1M01:30:089600:15:095800:50:3728.4501:05:468200:24:2200:00:0000:00:00
65 3668ANDREU MONTERO CAMACHOCLUB NATACIO OLOTV2M01:30:147800:14:285000:49:5428.8601:04:2210300:25:5200:00:0000:00:00
66 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:30:311200:11:449800:54:1126.5801:05:558900:24:3600:00:0000:00:00
67 59MARTA ROMANCE OMSASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:30:434200:13:069300:53:5726.6901:07:036500:23:4000:00:0000:00:00
68 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM01:31:022600:12:178000:53:0827.1001:05:2510000:25:3700:00:0000:00:00
69 2954MARC LLONCH BLANQUECLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23M01:31:079200:15:005900:50:4528.3701:05:459900:25:2200:00:0000:00:00
70 2528MARC PUJADAS BUJALDÓNGAVA TRIATLOCDM01:31:143300:12:446100:51:0628.1801:03:5012900:27:2400:00:0000:00:00
71 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZANCERDANYOLA CHV1M01:31:1513800:16:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
72 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM01:31:1611800:15:477500:52:5027.2601:08:373900:22:3900:00:0000:00:00
73 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:31:2115300:17:045700:50:3728.4501:07:416400:23:4000:00:0000:00:00
74 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM01:31:257400:14:178900:53:4126.8201:07:585900:23:2700:00:0000:00:00
75 2786RAUL GONZALEZ LOPEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:31:277300:14:168300:53:1227.0701:07:287600:23:5900:00:0000:00:00
76 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:31:2812200:15:567300:52:4627.2901:08:424400:22:4600:00:0000:00:00
77 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:31:403900:13:019500:54:0326.6401:07:048800:24:3600:00:0000:00:00
78 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROABM01:32:075400:13:4810400:54:5426.2301:08:425800:23:2500:00:0000:00:00
79 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M01:32:1015700:17:117800:53:0227.1501:10:132400:21:5700:00:0000:00:00
80 2343XAVIER ACOSTA JULIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:32:1618200:18:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
81 1019SIMON FASIELLOINDEPENDENTABM01:32:2013200:16:187700:52:5227.2401:09:105300:23:1000:00:0000:00:00
82 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM01:32:216000:14:006800:52:1027.6001:06:1010900:26:1100:00:0000:00:00
83 445JAVIER DÍAZ RODRÍGUEZC.E. RAYOTEAMABM01:32:3311300:15:356700:51:5227.7601:07:279400:25:0600:00:0000:00:00
84 2105MANUEL VILLALBA URISELC.A. XALOCABM01:32:3513100:16:166000:51:0528.1901:07:219800:25:1400:00:0000:00:00
85 557DAVID GARCIA CRUZINDEPENDENTV1M01:32:506400:14:0314300:58:2424.6601:12:271000:20:2300:00:0000:00:00
86 2724HELENA MORAGAS MOLINAL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:32:531700:12:0310000:54:2226.4901:06:2511200:26:2800:00:0000:00:00
87 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:33:087500:14:189000:53:4226.8201:08:009600:25:0800:00:0000:00:00
88 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M01:33:1016700:17:266300:51:3327.9301:08:598000:24:1100:00:0000:00:00
89 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:33:229300:15:019200:53:4926.7601:08:508600:24:3200:00:0000:00:00
90 4458MARCEL ARAGONES I MASC.N. MATAROABM01:34:085000:13:398600:53:3026.9201:07:0912000:26:5900:00:0000:00:00
91 2242JOAN POL IVORRA IBAÑEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:34:1621000:19:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
92 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB NATACIO MINORISAJNF01:34:224100:13:049700:54:1126.5801:07:1512400:27:0700:00:0000:00:00
93 957PAU SÁNCHEZ GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:34:4012300:15:579600:54:0926.5901:10:068700:24:3400:00:0000:00:00
94 3219SUSAGNA RODRÍGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF01:34:458200:14:369400:54:0226.6501:08:3810800:26:0700:00:0000:00:00
95 3024FRANCISCO JAVIER VEGA GUECLUB TRIATLO CORNELLAABM01:35:0911000:15:318500:53:1727.0301:08:4811000:26:2100:00:0000:00:00
96 1685ANIOL FONT SALAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:35:2810200:15:217400:52:4727.2801:08:0812800:27:2000:00:0000:00:00
97 2654JOSEP LLUÍS LOZANO GARRIINDEPENDENTABM01:35:339100:14:597000:52:2927.4401:07:2814200:28:0500:00:0000:00:00
98 7030GUILLEM CORREDERA CAPDEVILLICENCIA DE DIAABM01:35:4016400:17:2010800:55:1326.0801:12:335200:23:0700:00:0000:00:00
99 7055JUAN PABLO ORTEGO CALVOLLICENCIA DE DIAABM01:35:5613500:16:2611400:55:5625.7401:12:226100:23:3400:00:0000:00:00
100 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:36:007200:14:167200:52:3527.3901:06:5116200:29:0900:00:0000:00:00
101 597MARTÍ CASALS SERRACLUB NATACIO SALLENTABM01:36:0610000:15:187600:52:5127.2501:08:0913900:27:5700:00:0000:00:00
102 7026VÍCTOR FONT JORDANALLICENCIA DE DIAABM01:36:1614900:17:008400:53:1627.0301:10:1610500:26:0000:00:0000:00:00
103 2451DANIEL MUÑOZ CARODCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:36:2215900:17:1210700:55:0426.1501:12:167800:24:0600:00:0000:00:00
104 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:36:4410100:15:208100:53:1027.0801:08:3014600:28:1400:00:0000:00:00
105 8031NIL SIRERA I CABRÉLLICENCIA DE DIASUB23M01:36:486900:14:1213300:57:2925.0501:11:419500:25:0700:00:0000:00:00
106 3061JORDI ROURA CAPDEVILA CLUB NATACIO OLOTABM01:36:5120800:19:2910100:54:2426.4701:13:535000:22:5800:00:0000:00:00
107 3658ALBERT ALQUEZAR PRATCLUB NATACIO OLOTABM01:36:557600:14:199100:53:4726.7701:08:0615600:28:4900:00:0000:00:00
108 3106JORDI VILALTA HORCASCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:36:5816100:17:156400:51:3627.9101:08:5114400:28:0700:00:0000:00:00
109 8028JORDI CORRALES ROVIRALLICENCIA DE DIAABM01:37:2419300:18:3010200:54:2726.4501:12:578400:24:2700:00:0000:00:00
110 3925ALBERTO GÁMEZ MARTÍNCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:37:578700:14:4411300:55:5325.7701:10:3712700:27:2000:00:0000:00:00
111 3552DAVID RIBÉ MASDEUC.E.T. DISTANCEV1M01:38:039000:14:577100:52:3427.3901:07:3118300:30:3200:00:0000:00:00
112 8021CRISTIAN PUIG ARIBAULLICENCIA DE DIAABM01:38:149400:15:019900:54:1126.5801:09:1216100:29:0200:00:0000:00:00
113 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIV1M01:38:1814000:16:416600:51:4127.8601:08:2217700:29:5600:00:0000:00:00
114 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F01:38:1911700:15:4512200:56:3725.4301:12:2210400:25:5700:00:0000:00:00
115 419ANDRÉS GARCÍA RODRÍGUEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:38:2815500:17:0911200:55:4125.8601:12:5010100:25:3800:00:0000:00:00
116 3173MARC DÓNIGA MARTINEZC.N. SABADELLCDM01:38:505600:13:5211900:56:2625.5201:10:1815000:28:3200:00:0000:00:00
117 8003JORDI SANS MONCLÚSLLICENCIA DE DIAV1M01:38:5710700:15:2815500:59:3524.1701:15:037300:23:5400:00:0000:00:00
118 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:39:2019600:18:408700:53:3326.8901:12:1312300:27:0700:00:0000:00:00
119 3250ALBERT IGLESIAS BARBÉC.N. BADALONAABM01:39:338900:14:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
120 8023AMADEU HERMOSO MEDALLALLICENCIA DE DIAV2M01:39:3713700:16:3111000:55:3825.8801:12:0913200:27:2800:00:0000:00:00
121 3801ANDREU BATALLA LAPEYRACLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:39:4011400:15:3712100:56:3525.4501:12:1213000:27:2800:00:0000:00:00
122 2735SERGI CRISTIN MARTINEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:39:4220500:19:2214700:58:5624.4301:18:181500:21:2400:00:0000:00:00
123 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM01:39:499900:15:1714500:58:3224.6001:13:4910600:26:0000:00:0000:00:00
124 3159DAVID DIEGUEZ DIAZINDEPENDENTABM01:39:5616500:17:218800:53:3826.8501:10:5916000:28:5700:00:0000:00:00
125 8007JOSE ANTONIO PLAYÁN CLAVELLICENCIA DE DIAABM01:40:0614400:16:528200:53:1227.0701:10:0417900:30:0200:00:0000:00:00
126 7015NICOLAU PRATS COMALLICENCIA DE DIASUB23M01:40:0917400:17:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
127 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:40:194900:13:3813400:57:4824.9101:11:2615900:28:5300:00:0000:00:00
128 3285PAU AVINYO ARASAC.N. BADALONAABM01:40:2211600:15:4421501:07:1021.4401:22:54100:17:2800:00:0000:00:00
129 7049TONI ROTÉS CASASLLICENCIA DE DIAABM01:40:258600:14:4314600:58:4524.5101:13:2811900:26:5700:00:0000:00:00
130 3918SERGIO NUÑEZ MARTÍNEZINDEPENDENTABM01:40:5115100:17:0211100:55:3825.8801:12:4014500:28:1100:00:0000:00:00
131 3927LUIS GUIJARRO RUBINATCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:41:0714600:16:5310500:54:5826.2001:11:5116700:29:1600:00:0000:00:00
132 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:41:0716200:17:1713900:58:0924.7601:15:2610200:25:4100:00:0000:00:00
133 8026CARLOS GÓMEZ LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM01:41:1614300:16:5112800:56:5725.2901:13:4813100:27:2800:00:0000:00:00
134 8040VICTOR SÁNCHEZ OLMO LLICENCIA DE DIAABM01:41:2519900:18:4619801:04:3322.3101:23:19200:18:0600:00:0000:00:00
135 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:41:308000:14:3413600:58:0824.7701:12:4215500:28:4800:00:0000:00:00
136 824XAVIER FONTSERE ROVIRAC.A. LES TORTUGUESABM01:41:3420200:19:0611800:56:2325.5401:15:2910700:26:0500:00:0000:00:00
137 7042IVÁN MORÁN HUERTASLLICENCIA DE DIAABM01:41:4018800:18:1712500:56:4825.3501:15:0511400:26:3500:00:0000:00:00
138 1435ORIOL PISOS TABERNERCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:41:4416300:17:1911600:56:0925.6501:13:2814700:28:1600:00:0000:00:00
139 8036ALBERTO VIZUETE SIERRALLICENCIA DE DIAV1M01:41:5123400:20:4410300:54:3026.4201:15:1411600:26:3700:00:0000:00:00
140 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:42:0716000:17:1411700:56:0925.6501:13:2315300:28:4400:00:0000:00:00
141 3728LLUIS BADOSA PASCUALC.N. MOLINS DE REIV1M01:42:308800:14:4813500:58:0824.7701:12:5617200:29:3400:00:0000:00:00
142 8027LLUIS BAUSELALLICENCIA DE DIAV1M01:42:399500:15:0715600:59:3824.1501:14:4513700:27:5400:00:0000:00:00
143 8010ALENA KRALICKOVA SRAMKOVALLICENCIA DE DIAV1F01:42:4710500:15:2612300:56:3825.4301:12:0418700:30:4300:00:0000:00:00
144 7033EDUARD COLOMER MALLOLLLICENCIA DE DIAV1M01:43:0314700:16:5813100:57:1425.1601:14:1215700:28:5100:00:0000:00:00
145 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZC.E. RAYOTEAMSUB23F01:43:098300:14:3914800:59:0024.4101:13:3917100:29:3000:00:0000:00:00
146 5917DAVID ROMERO MOYANOC.E.E. SANT GERVASIV1M01:43:1023300:20:4010600:55:0026.1801:15:4013300:27:3000:00:0000:00:00
147 7047JORDI BERENGUERAS ASPERÓLLICENCIA DE DIAABM01:43:1822000:19:5110900:55:2026.0201:15:1114300:28:0700:00:0000:00:00
148 1914CRISTINA COLL GRAÑATRIATLO L´HOSPITALETV1F01:43:2517200:17:4012600:56:5325.3101:14:3315800:28:5200:00:0000:00:00
149 2093CARLOTA AGUILERA ORDÓÑEZCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:43:3911900:15:5121101:06:3921.6101:22:301300:21:0900:00:0000:00:00
150 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:43:395900:13:5812700:56:5425.3101:10:5221100:32:4700:00:0000:00:00
151 7038MARC VADILLO GILLLICENCIA DE DIAABM01:43:4818700:18:1611500:56:0725.6601:14:2316800:29:2500:00:0000:00:00
152 3713ALEJANDRO ROPERO DOMÍNGUECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:44:2121400:19:4019001:03:0822.8101:22:481900:21:3300:00:0000:00:00
153 8013DAVID CALABRIA DIAZLLICENCIA DE DIAV1M01:44:2424600:23:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
154 8019DANIEL AUTET GUBIERASLLICENCIA DE DIAV1M01:44:388500:14:4213700:58:0924.7601:12:5120200:31:4700:00:0000:00:00
155 7045XAVIER GENERO CASADEVALLLLICENCIA DE DIAABM01:44:4311500:15:4214400:58:2824.6301:14:1018500:30:3300:00:0000:00:00
156 3672XAVIER GAVARRÓ TORRESCLUB TRIATLO BLANESABM01:44:4420600:19:2412400:56:4825.3501:16:1214900:28:3200:00:0000:00:00
157 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF01:44:4612900:16:1318001:02:0623.1901:18:1911100:26:2700:00:0000:00:00
158 5151MARTA PRADO LUQUEC.A. IGUALADAV1F01:45:0823000:20:1718101:02:1123.1601:22:284000:22:4000:00:0000:00:00
159 8004HECTOR FIBLALLICENCIA DE DIAV1M01:45:3022700:20:1116401:00:3923.7401:20:509000:24:4000:00:0000:00:00
160 4607CRISTIAN RODRIGUEZ RUIZCLUB NATACIO MINORISAV1M01:45:3914500:16:5215300:59:3224.1901:16:2416600:29:1500:00:0000:00:00
161 7036MATTEO BESTETTILLICENCIA DE DIAABM01:45:4718000:18:0516501:00:4223.7201:18:4712100:27:0000:00:0000:00:00
162 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M01:45:4821100:19:3415200:59:2924.2101:19:0311700:26:4500:00:0000:00:00
163 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:45:4916800:17:3117501:01:4523.3201:19:1611300:26:3300:00:0000:00:00
164 7046EDUARD HERRADOR FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:45:5115000:17:0114100:58:1724.7101:15:1818400:30:3300:00:0000:00:00
165 8042ORIOL ALTIMIRA FUERTESLLICENCIA DE DIAABM01:46:0913300:16:2218201:02:1523.1301:18:3713400:27:3200:00:0000:00:00
166 8006RAMON BOSCH PALAULLICENCIA DE DIAV1M01:46:1023600:20:5514000:58:1324.7401:19:0812200:27:0200:00:0000:00:00
167 643MARK ANTHONY BELTRAN WALSTGCBINNV1M01:46:1119700:18:4121601:07:1621.4101:25:57700:20:1400:00:0000:00:00
168 3921FRANCISCO CASTILLO MISASC.E. RAYOTEAMV2M01:46:1219500:18:3616001:00:1723.8901:18:5312600:27:1900:00:0000:00:00
169 1030ORIOL ROVIRA RIBASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:46:1413000:16:1414900:59:0724.3601:15:2118900:30:5300:00:0000:00:00
170 7039DAVID AYMERICH HERRERIALLICENCIA DE DIAABM01:46:2123200:20:2720301:05:2722.0001:25:541100:20:2700:00:0000:00:00
171 8020CHRISTIAN RECODER SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:46:3615600:17:1016801:00:5523.6401:18:0514800:28:3100:00:0000:00:00
172 8029MARC SIEIROLLICENCIA DE DIAABM01:47:019700:15:1015901:00:1523.9001:15:2520000:31:3600:00:0000:00:00
173 3715JAIME RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:47:0210900:15:3022201:07:5021.2301:23:206800:23:4200:00:0000:00:00
174 7031LAURA BALETA FARRERASLLICENCIA DE DIAABF01:47:0521600:19:4513800:58:0924.7601:17:5416400:29:1100:00:0000:00:00
175 3147ISMAEL MARTINEZ ADANINDEPENDENTV1M01:47:0719100:18:2115100:59:1924.2801:17:4017000:29:2700:00:0000:00:00
176 7050SILVIA GILES MARTINLLICENCIA DE DIASUB23F01:47:1010300:15:2319601:03:4422.5901:19:0714000:28:0300:00:0000:00:00
177 574ARTURO SEPULVEDA BRAVOGAVA TRIATLOABM01:47:1220700:19:2512900:56:5925.2701:16:2418800:30:4800:00:0000:00:00
178 1286SIXTO RODRIGO GARCIAINDEPENDENTV1M01:47:3324100:21:3620401:05:3521.9601:27:11900:20:2200:00:0000:00:00
179 7027GONZALO SANZ PINOLLICENCIA DE DIAABM01:47:4221300:19:3914200:58:1724.7101:17:5617600:29:4600:00:0000:00:00
180 7025SALVADOR ORDÓÑEZ CHICA LLICENCIA DE DIAV1M01:48:1223500:20:5316301:00:2723.8201:21:2011800:26:5200:00:0000:00:00
181 7048ERIC UREÑA ESCUDEROLLICENCIA DE DIAABM01:48:2510800:15:2918501:02:5022.9201:18:1918100:30:0600:00:0000:00:00
182 7007BATLLE BATLLELLICENCIA DE DIAV1M01:48:3018900:18:1717201:01:4023.3501:19:5715100:28:3300:00:0000:00:00
183 8024RAMÓN ARBÓS PÉREZLLICENCIA DE DIAV1M01:48:5521700:19:4615800:59:5524.0301:19:4116500:29:1400:00:0000:00:00
184 8018ORIOL BARNET PIZARROLLICENCIA DE DIAABM01:49:087900:14:2919501:03:3922.6201:18:0819100:31:0000:00:0000:00:00
185 7043MARCEL FOLCH SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:49:0824400:22:5512000:56:2925.4901:19:2417500:29:4400:00:0000:00:00
186 7006ÀFRICA POULLICENCIA DE DIASUB23F01:49:1319400:18:3115400:59:3424.1701:18:0519300:31:0800:00:0000:00:00
187 8032MANUEL LOPEZ RUIZLLICENCIA DE DIAV1M01:49:2422900:20:1316201:00:2523.8301:20:3815400:28:4600:00:0000:00:00
188 4386JOSEP MARIA TÀPIES PERRAMCLUB NATACIO MINORISAV2M01:49:4018500:18:1217001:01:2323.4601:19:3518000:30:0500:00:0000:00:00
189 7040XAVIER CURRIUS MARTOSLLICENCIA DE DIAABM01:49:5824900:25:4313000:57:0325.2401:22:4612500:27:1200:00:0000:00:00
190 7011QUIM ROCA MINGOLLICENCIA DE DIASUB23M01:50:0824800:25:2218301:02:1623.1301:27:383600:22:3000:00:0000:00:00
191 2651JAVIER COBOS FERNANDEZCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:50:1010600:15:2719301:03:2122.7301:18:4819600:31:2200:00:0000:00:00
192 3923ALBERT SABATER RUSCALLEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:50:1413400:16:2218901:02:5822.8701:19:2019000:30:5400:00:0000:00:00
193 7041ANDREU SITJES TARRESLLICENCIA DE DIAV1M01:50:1817000:17:3419201:03:1822.7501:20:5216900:29:2600:00:0000:00:00
194 7029DANI NEGRE CORNETLLICENCIA DE DIAV1M01:50:1812500:16:0217901:02:0623.1901:18:0820700:32:1000:00:0000:00:00
195 2871MARTA PASCASIO ROURAC. TRIATLO MONTORNESV1F01:50:2018100:18:0518401:02:1923.1101:20:2417800:29:5600:00:0000:00:00
196 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:50:2312000:15:5416601:00:4923.6801:16:4321600:33:4000:00:0000:00:00
197 7054VICTOR MANUEL RUIZ RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:50:2713900:16:3820101:05:1022.1001:21:4815200:28:3900:00:0000:00:00
198 4777DANIEL DEL BLANCO VILLARCLUB NATACIO MINORISAV1M01:50:3712600:16:0319101:03:0922.8001:19:1219700:31:2500:00:0000:00:00
199 7024CRISTIAN SALMERON MATEOLLICENCIA DE DIAABM01:50:5117600:17:5517701:01:4823.3001:19:4319200:31:0800:00:0000:00:00
200 3352TOMAS CORREDOR PEREZCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:51:1712400:16:0116101:00:2223.8501:16:2322400:34:5400:00:0000:00:00
201 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV2M01:51:2823100:20:2215000:59:0924.3401:19:3120400:31:5700:00:0000:00:00
202 2582RAQUEL EGEA CORTESC.A. IGUALADAABF01:51:4920300:19:0713200:57:2125.1101:16:2822700:35:2100:00:0000:00:00
203 1448LAIA GÓMEZ GIRONÈSITRIATLETES SOLIDARISABF01:51:5018600:18:1517401:01:4523.3201:20:0020300:31:5000:00:0000:00:00
204 8037XAVIER CAQUETLLICENCIA DE DIAV1M01:51:5324300:22:2817601:01:4723.3101:24:1513500:27:3800:00:0000:00:00
205 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:51:5618300:18:0817801:02:0523.1901:20:1320100:31:4300:00:0000:00:00
206 7001RAMON MASPONSLLICENCIA DE DIAABM01:51:5919200:18:2723401:11:5420.0301:30:212100:21:3800:00:0000:00:00
207 8005CARLOS REYES NAVARROLLICENCIA DE DIAABM01:52:0817100:17:3617301:01:4023.3501:19:1621300:32:5200:00:0000:00:00
208 8039DAVID PLANAS GASOLLLICENCIA DE DIAABM01:52:1724000:21:2718701:02:5422.8901:24:2113800:27:5600:00:0000:00:00
209 2736XAVIER SENSINDEPENDENTABM01:52:2624500:23:0515700:59:4524.1001:22:5017300:29:3600:00:0000:00:00
210 8046VENTURA DIAGO BARCENILLALLICENCIA DE DIAV1M01:52:2917300:17:5019901:04:5622.1801:22:4617400:29:4300:00:0000:00:00
211 7013ALEJANDRO MORCEGO FIJOLLICENCIA DE DIAABM01:52:4717900:18:0017101:01:3323.4001:19:3321500:33:1400:00:0000:00:00
212 8014DAVID SABATA SALLÉSLLICENCIA DE DIAV1M01:53:0115400:17:0722301:08:0021.1801:25:0713600:27:5400:00:0000:00:00
213 1445FRANCESC PEREZ LUQUEITRIATLETES SOLIDARISV2M01:53:4220100:18:5923601:12:2919.8701:31:282800:22:1400:00:0000:00:00
214 2990ANNA MARIA SALUDES PIÑAC.N. SABADELLABF01:53:4317800:17:5818801:02:5522.8901:20:5321200:32:5000:00:0000:00:00
215 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLESCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M01:54:0520000:18:5416701:00:5223.6601:19:4621800:34:1900:00:0000:00:00
216 1793MONICA MONFORT ROCACLUB ATLETISME OLESAABF01:55:0117700:17:5620001:05:0222.1401:22:5820500:32:0300:00:0000:00:00
217 7035VICTOR MANUE MATA PEREZLLICENCIA DE DIAABM01:55:0921200:19:3621901:07:2921.3401:27:0514100:28:0400:00:0000:00:00
218 2729ITZEL MUSTÉ DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:55:134400:13:1620501:05:4621.9001:19:0223100:36:1100:00:0000:00:00
219 6181EVA BUSQUETS BOSCHCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDF01:55:3812100:15:5520201:05:1822.0501:21:1321900:34:2500:00:0000:00:00
220 329ADRIA NAVARRETE JIMENEZCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDM01:56:1113600:16:2919401:03:3522.6501:20:0422900:36:0700:00:0000:00:00
221 551JACINTO CANA JIMENEZINDEPENDENTV1M01:56:2924200:22:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
222 721LAURA DUOCASTELLA TORRUELCLUB NATACIO MINORISAABF01:56:5412700:16:0320601:05:5021.8701:21:5322600:35:0100:00:0000:00:00
223 2173JORDI RICART ARIÑOINDEPENDENTV1M01:57:3122800:20:1221301:07:0721.4601:27:1918200:30:1200:00:0000:00:00
224 3822RUBEN RODRIGUEZ ARNALINDEPENDENTV1M01:57:3222600:20:0921201:06:4921.5501:26:5818600:30:3400:00:0000:00:00
225 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDENTV2M01:57:3417500:17:5421801:07:2821.3401:25:2220800:32:1200:00:0000:00:00
226 8009ERNEST AGUILAR SORIANOLLICENCIA DE DIAV1M01:57:464600:13:2522801:09:3220.7101:22:5722300:34:4900:00:0000:00:00
227 2269MANEL COLL FREIXANETINDEPENDENTV2M01:57:5322500:20:0918601:02:5022.9201:22:5922500:34:5400:00:0000:00:00
228 8016AGUSTIN BARBERIS ABADLLICENCIA DE DIAABM01:57:5919800:18:4321401:07:0921.4401:25:5220600:32:0700:00:0000:00:00
229 7016MARINA SABATE VILALLICENCIA DE DIAABF01:58:1020400:19:0922001:07:3021.3301:26:3919900:31:3100:00:0000:00:00
230 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F01:58:4918400:18:0920701:05:5921.8201:24:0822100:34:4100:00:0000:00:00
231 475PAULA MALLADO DIÉGUEZC.N. SABADELLCDF01:59:413700:12:5422901:10:1720.4901:23:1123200:36:3000:00:0000:00:00
232 7051NARCIS BARTINA BOTALLICENCIA DE DIAV1M01:59:4522200:19:5923001:10:3620.4001:30:3516300:29:1000:00:0000:00:00
233 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F01:59:4620900:19:3220901:06:3021.6501:26:0221700:33:4400:00:0000:00:00
234 8015VÍCTOR LÓRIZ PERALTALLICENCIA DE DIAV1M02:00:0424700:24:4719701:03:4722.5801:28:3419800:31:3000:00:0000:00:00
235 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLV1F02:00:1022400:20:0722601:08:5420.9001:29:0119400:31:0900:00:0000:00:00
236 3915MARC PARERA CORNEYCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDM02:00:1923900:21:1216901:01:0623.5701:22:1823500:38:0100:00:0000:00:00
237 141LLUIS FABRE DOLSCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M02:00:2221800:19:4822701:09:2520.7401:29:1319500:31:0900:00:0000:00:00
238 3740ANA LOPEZ BARRERACLUB TRIATLO CORNELLAABF02:00:2215800:17:1220801:06:1821.7201:23:3023300:36:5200:00:0000:00:00
239 7018GEMMA OSA VENTURA - CAMPILLICENCIA DE DIAV1F02:00:3915200:17:0321001:06:3221.6401:23:3523400:37:0400:00:0000:00:00
240 8012MIQUEL TREPAT CELISLLICENCIA DE DIAV2M02:01:1021900:19:4922501:08:3820.9801:28:2721000:32:4300:00:0000:00:00
241 975MIQUEL ANGEL SIMON BARALDC.N. CATALUNYAV2M02:02:4119000:18:1922401:08:1521.1001:26:3423000:36:0700:00:0000:00:00
242 7002JORDI BAUTISTALLICENCIA DE DIAABM02:03:1123800:21:0221701:07:2721.3501:28:2922200:34:4200:00:0000:00:00
243 7010TONI ROCA BONHOMELLICENCIA DE DIAV2M02:03:1321500:19:4322101:07:4621.2501:27:2922800:35:4400:00:0000:00:00
244 3698MIGUEL ANGEL MALLADO MOYAC.N. SABADELLV1M02:03:1816600:17:2323701:13:1519.6601:30:3820900:32:4000:00:0000:00:00
245 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F02:06:0923700:21:0123501:11:5720.0101:32:5821400:33:1100:00:0000:00:00
246 7052TONI CASANOVAS SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM02:06:1322300:20:0523301:11:4120.0901:31:4622000:34:2700:00:0000:00:00
247 7053MARC ROCASALBAS ARGEMILLICENCIA DE DIAV1M02:09:2314200:16:4923101:11:2420.1701:28:1323700:41:1000:00:0000:00:00
248 8033VIVIANA IGLESIAS SAENZLLICENCIA DE DIAV2F02:11:2022100:19:5423201:11:2820.1501:31:2223600:39:5800:00:0000:00:00
249 8008LAURA PAYA RINCONLLICENCIA DE DIAV1F02:13:4512800:16:1123801:15:5218.9801:32:0323800:41:4200:00:0000:00:00


NF 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F00:00:00000:21:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:00:00000:11:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5821XAVIER MALTAS MERCADERITRIATLETES SOLIDARISV2M00:00:00000:24:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2797TONI FLORIACH I PUIGC.N. MATAROV2M00:00:00000:16:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7003ROGER SELLES OLOMILLICENCIA DE DIASUB23M00:00:00000:14:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3058CARLOS HERRERA UVIÑAITRIATLETES SOLIDARISV1M00:00:00000:19:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7008FERRAN FIGUERAS CARREÑOLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:22:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7012JOAQUIM ADROER MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:22:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7014JORDI OBRADORS BONETLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:19:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3102JAUME WÄGER PONSCLUB GASSS TRIATLO CERDANCDM00:00:00000:11:21000:45:3031.6500:56:51000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7019JAUME ACACIO SURROCALLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:21:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7020RAFAEL MOLINA ROMEROLLICENCIA DE DIAV2M00:00:00000:21:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7021GERARD TARRUELLA HERNANDELLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:24:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:00:00000:11:55000:42:4333.7100:54:38000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3599PABLO GIL FONZINDEPENDENTJNM00:00:00000:12:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 742MARC MASSANA GARCIAC.N. MOLINS DE REIABM00:00:00000:13:59000:57:2425.0901:11:23000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3799TEIA MANTÉ SOLACLUB NATACIO BANYOLESSUB23F00:00:00000:23:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3869MARIA JESUS SANTOS BLANCHINDEPENDENTV1F00:00:00000:15:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8001MARC MASSAGUE MORENOLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:22:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3935BARBARA NICOLAU MIRALLESTRIATLO L´HOSPITALETABF00:00:00000:18:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8022MARC REYES CAMPSLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:16:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8025ENRIC HERRERO RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:19:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8030LAURA AROZA ROSELLÓLLICENCIA DE DIAABF00:00:00000:23:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIFLOR DE TRIATLÓJNM00:00:00000:10:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2124IÑAKI MORET MARTINEZASS ESPORTIVA ROCKETSCDM00:00:00000:12:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8038DAVID JAIME FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:21:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8041ROSA JIMÉNEZ MOLINA LLICENCIA DE DIAV1F00:00:00000:23:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8043NEUS BENITEZ DURANLLICENCIA DE DIAT1F00:00:00000:24:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5020NEREA MARTÍNEZ FRANCOTRIATLO L´HOSPITALETABF00:00:00000:20:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


DQ 1509GORKA CHACON LOPEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M00:00:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
DQ 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCESUB23M00:00:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
DQ 2929ANDREU HUIZINGA POLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:23:24000:14:52000:52:2427.4801:07:16000:16:0800:00:0000:00:00
DQ 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:23:41000:16:09000:51:4627.8201:07:55000:15:4600:00:0000:00:00
DQ 777ANTONIO M. ARCO TORRESC.E.E. SANT GERVASIV1M01:28:23000:17:42000:54:1026.5801:11:52000:16:3100:00:0000:00:00
DQ 8017DAVID MONTAÑÉS HERNANDEZ LLICENCIA DE DIAV1M01:29:10000:15:02000:56:5625.2901:11:58000:17:1200:00:0000:00:00
DQ 2293SERGIO CARRIQUE SÁNCHEZTRIATLO L´HOSPITALETABM01:31:34000:16:30000:57:2025.1201:13:50000:17:4400:00:0000:00:00
DQ 2327PEDRO MONTES NAVARROCERDANYOLA CHV1M01:31:57000:19:25000:54:1926.5101:13:44000:18:1300:00:0000:00:00
DQ 2128CARLES MORENO ANDREUC. TRIATLO MONTORNESV1M01:33:16000:20:06000:56:2825.5001:16:34000:16:4200:00:0000:00:00
DQ 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:34:00000:15:02001:00:3723.7601:15:39000:18:2100:00:0000:00:00
DQ 8035JESUS VEGAS FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:35:36000:20:21000:55:3025.9501:15:51000:19:4500:00:0000:00:00
DQ 7022XAVIER GONZALEZ FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:38:30000:16:39001:02:3523.0101:19:14000:19:1600:00:0000:00:00
DQ 6251MONTSERRAT ESTANY DE POUPC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F01:40:18000:18:03001:05:2522.0101:23:28000:16:5000:00:0000:00:00
DQ 2360LUIS ALBERTO SEVILLA HERVCLUB ATLETISME OLESAABM01:41:14000:21:18001:02:3922.9801:23:57000:17:1700:00:0000:00:00
DQ 1900MARTA CERDÀ LAFONTC.N. CATALUNYAABF01:41:58000:15:45001:06:5421.5201:22:39000:19:1900:00:0000:00:00
DQ 3726JULIA LLONCH ABELLAC. TRIATLO MONTORNESABF01:44:04000:16:58001:08:1121.1201:25:09000:18:5500:00:0000:00:00
DQ 7032JOAN CARLES MARTINEZ CHINLLICENCIA DE DIAV1M01:46:27000:21:00001:06:0321.8001:27:03000:19:2400:00:0000:00:00


NP 203ERIC MONTEMAYOR MASFLOR DE TRIATLÓCDM
NP 2715ANDREU IZQUIERDO VIVARINDEPENDENTV2M
NP 2765RUBÉN CABRERA GALLÉNTRI2WINV1M
NP 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF
NP 7004CARLOS CARRILLO TORRESLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7005VALENTI FREIXANET GENISLLICENCIA DE DIAABM
NP 384ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTSUB23M
NP 7009MARLET JORDANA MARLET JORLLICENCIA DE DIAABM
NP 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM
NP 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM
NP 7017IGNASI ALBOUY BARDINALLICENCIA DE DIAABM
NP 7023MICHAL TREDERLLICENCIA DE DIAABM
NP 7028DANIEL CALVERAS IBÁÑEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM
NP 7034AITOR ARRIETA MONTEROLLICENCIA DE DIAV1M
NP 669MARC GISPERT  GIRONC.E. PICORNELLABM
NP 3297SERGI ALIAGA TORRENSASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M
NP 890JOSEP MARIA CASAJUANA I VCLUB TRIATLO SABADELLV2M
NP 3706JORDI BATLLO FARRIOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M
NP 3857MATILDE ESTEVES-GARCIA BIC.E.E. SANT GERVASIABF
NP 8002JOAN FIGUERAS LLORENSLLICENCIA DE DIAV3M
NP 1327ANTONIO ENCINAS GAMEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M
NP 3924GERARD CAPELLADES MARZOCLUB NATACIO BARCELONASUB23M
NP 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M
NP 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M
NP 8011DAVID MARTÍ CAMPMAJORLLICENCIA DE DIAV1M
NP 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAV1F
NP 8034LLUIS RECHE GARCIALLICENCIA DE DIAV2M
NP 2342JOSE MARIA BARBACHANO LANTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M
NP 8044MARC COSTA SITJATRIADDICTSABM
NP 8045NOELIA DOMENECH ARASANZTRIADDICTSABF
NP 4979JAVIER LEÓN BARGALLÓITRIATLETES SOLIDARISABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32