RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
326 295 249 29 17 750 24 5 26 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:24:334000:13:033600:48:4429.5501:01:474300:22:4600:00:0000:00:00
2 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F01:26:014500:13:175300:49:5728.8301:03:144600:22:4700:00:0000:00:00
3 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF01:27:48800:11:226900:52:2827.4501:03:507500:23:5800:00:0000:00:00
4 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:30:311200:11:449800:54:1126.5801:05:558900:24:3600:00:0000:00:00
5 59MARTA ROMANCE OMSASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:30:434200:13:069300:53:5726.6901:07:036500:23:4000:00:0000:00:00
6 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:31:403900:13:019500:54:0326.6401:07:048800:24:3600:00:0000:00:00
7 2724HELENA MORAGAS MOLINAL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:32:531700:12:0310000:54:2226.4901:06:2511200:26:2800:00:0000:00:00
8 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:33:087500:14:189000:53:4226.8201:08:009600:25:0800:00:0000:00:00
9 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:33:229300:15:019200:53:4926.7601:08:508600:24:3200:00:0000:00:00
10 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB NATACIO MINORISAJNF01:34:224100:13:049700:54:1126.5801:07:1512400:27:0700:00:0000:00:00
11 3219SUSAGNA RODRÍGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF01:34:458200:14:369400:54:0226.6501:08:3810800:26:0700:00:0000:00:00
12 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F01:38:1911700:15:4512200:56:3725.4301:12:2210400:25:5700:00:0000:00:00
13 8010ALENA KRALICKOVA SRAMKOVALLICENCIA DE DIAV1F01:42:4710500:15:2612300:56:3825.4301:12:0418700:30:4300:00:0000:00:00
14 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZC.E. RAYOTEAMSUB23F01:43:098300:14:3914800:59:0024.4101:13:3917100:29:3000:00:0000:00:00
15 1914CRISTINA COLL GRAÑATRIATLO L´HOSPITALETV1F01:43:2517200:17:4012600:56:5325.3101:14:3315800:28:5200:00:0000:00:00
16 2093CARLOTA AGUILERA ORDÓÑEZCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:43:3911900:15:5121101:06:3921.6101:22:301300:21:0900:00:0000:00:00
17 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF01:44:4612900:16:1318001:02:0623.1901:18:1911100:26:2700:00:0000:00:00
18 5151MARTA PRADO LUQUEC.A. IGUALADAV1F01:45:0823000:20:1718101:02:1123.1601:22:284000:22:4000:00:0000:00:00
19 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:45:4916800:17:3117501:01:4523.3201:19:1611300:26:3300:00:0000:00:00
20 7031LAURA BALETA FARRERASLLICENCIA DE DIAABF01:47:0521600:19:4513800:58:0924.7601:17:5416400:29:1100:00:0000:00:00
21 7050SILVIA GILES MARTINLLICENCIA DE DIASUB23F01:47:1010300:15:2319601:03:4422.5901:19:0714000:28:0300:00:0000:00:00
22 7006ÀFRICA POULLICENCIA DE DIASUB23F01:49:1319400:18:3115400:59:3424.1701:18:0519300:31:0800:00:0000:00:00
23 2871MARTA PASCASIO ROURAC. TRIATLO MONTORNESV1F01:50:2018100:18:0518401:02:1923.1101:20:2417800:29:5600:00:0000:00:00
24 2582RAQUEL EGEA CORTESC.A. IGUALADAABF01:51:4920300:19:0713200:57:2125.1101:16:2822700:35:2100:00:0000:00:00
25 1448LAIA GÓMEZ GIRONÈSITRIATLETES SOLIDARISABF01:51:5018600:18:1517401:01:4523.3201:20:0020300:31:5000:00:0000:00:00
26 2990ANNA MARIA SALUDES PIÑAC.N. SABADELLABF01:53:4317800:17:5818801:02:5522.8901:20:5321200:32:5000:00:0000:00:00
27 1793MONICA MONFORT ROCACLUB ATLETISME OLESAABF01:55:0117700:17:5620001:05:0222.1401:22:5820500:32:0300:00:0000:00:00
28 2729ITZEL MUSTÉ DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:55:134400:13:1620501:05:4621.9001:19:0223100:36:1100:00:0000:00:00
29 6181EVA BUSQUETS BOSCHCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDF01:55:3812100:15:5520201:05:1822.0501:21:1321900:34:2500:00:0000:00:00
30 721LAURA DUOCASTELLA TORRUELCLUB NATACIO MINORISAABF01:56:5412700:16:0320601:05:5021.8701:21:5322600:35:0100:00:0000:00:00
31 7016MARINA SABATE VILALLICENCIA DE DIAABF01:58:1020400:19:0922001:07:3021.3301:26:3919900:31:3100:00:0000:00:00
32 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F01:58:4918400:18:0920701:05:5921.8201:24:0822100:34:4100:00:0000:00:00
33 475PAULA MALLADO DIÉGUEZC.N. SABADELLCDF01:59:413700:12:5422901:10:1720.4901:23:1123200:36:3000:00:0000:00:00
34 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F01:59:4620900:19:3220901:06:3021.6501:26:0221700:33:4400:00:0000:00:00
35 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLV1F02:00:1022400:20:0722601:08:5420.9001:29:0119400:31:0900:00:0000:00:00
36 3740ANA LOPEZ BARRERACLUB TRIATLO CORNELLAABF02:00:2215800:17:1220801:06:1821.7201:23:3023300:36:5200:00:0000:00:00
37 7018GEMMA OSA VENTURA - CAMPILLICENCIA DE DIAV1F02:00:3915200:17:0321001:06:3221.6401:23:3523400:37:0400:00:0000:00:00
38 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F02:06:0923700:21:0123501:11:5720.0101:32:5821400:33:1100:00:0000:00:00
39 8033VIVIANA IGLESIAS SAENZLLICENCIA DE DIAV2F02:11:2022100:19:5423201:11:2820.1501:31:2223600:39:5800:00:0000:00:00
40 8008LAURA PAYA RINCONLLICENCIA DE DIAV1F02:13:4512800:16:1123801:15:5218.9801:32:0323800:41:4200:00:0000:00:00


NF 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F00:00:00000:21:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3799TEIA MANTÉ SOLACLUB NATACIO BANYOLESSUB23F00:00:00000:23:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3869MARIA JESUS SANTOS BLANCHINDEPENDENTV1F00:00:00000:15:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3935BARBARA NICOLAU MIRALLESTRIATLO L´HOSPITALETABF00:00:00000:18:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8030LAURA AROZA ROSELLÓLLICENCIA DE DIAABF00:00:00000:23:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8041ROSA JIMÉNEZ MOLINA LLICENCIA DE DIAV1F00:00:00000:23:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8043NEUS BENITEZ DURANLLICENCIA DE DIAT1F00:00:00000:24:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5020NEREA MARTÍNEZ FRANCOTRIATLO L´HOSPITALETABF00:00:00000:20:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


DQ 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:34:00000:15:02001:00:3723.7601:15:39000:18:2100:00:0000:00:00
DQ 6251MONTSERRAT ESTANY DE POUPC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F01:40:18000:18:03001:05:2522.0101:23:28000:16:5000:00:0000:00:00
DQ 1900MARTA CERDÀ LAFONTC.N. CATALUNYAABF01:41:58000:15:45001:06:5421.5201:22:39000:19:1900:00:0000:00:00
DQ 3726JULIA LLONCH ABELLAC. TRIATLO MONTORNESABF01:44:04000:16:58001:08:1121.1201:25:09000:18:5500:00:0000:00:00


NP 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF
NP 3857MATILDE ESTEVES-GARCIA BIC.E.E. SANT GERVASIABF
NP 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAV1F
NP 8045NOELIA DOMENECH ARASANZTRIADDICTSABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32