RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 750 24 5 26 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM01:15:521000:11:31700:43:1233.3300:54:431400:21:0900:00:0000:00:00
2 1390JUAN GONZALEZ GARCIAFLOR DE TRIATLÓCDM01:20:18900:11:232200:47:2530.3700:58:481800:21:3000:00:0000:00:00
3 5877JOAQUIN MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONACDM01:20:261400:12:011700:46:1231.1700:58:132600:22:1300:00:0000:00:00
4 1132EDGAR RUESCAS URBINAFLOR DE TRIATLÓCDM01:23:411500:12:012100:46:5530.6900:58:569100:24:4500:00:0000:00:00
5 5928PAU CASAS SERRATSFLOR DE TRIATLÓCDM01:25:182300:12:134000:49:1429.2501:01:277200:23:5100:00:0000:00:00
6 2528MARC PUJADAS BUJALDÓNGAVA TRIATLOCDM01:31:143300:12:446100:51:0628.1801:03:5012900:27:2400:00:0000:00:00
7 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM01:32:216000:14:006800:52:1027.6001:06:1010900:26:1100:00:0000:00:00
8 2242JOAN POL IVORRA IBAÑEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:34:1621000:19:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 1685ANIOL FONT SALAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:35:2810200:15:217400:52:4727.2801:08:0812800:27:2000:00:0000:00:00
10 3173MARC DÓNIGA MARTINEZC.N. SABADELLCDM01:38:505600:13:5211900:56:2625.5201:10:1815000:28:3200:00:0000:00:00
11 3713ALEJANDRO ROPERO DOMÍNGUECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:44:2121400:19:4019001:03:0822.8101:22:481900:21:3300:00:0000:00:00
12 329ADRIA NAVARRETE JIMENEZCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDM01:56:1113600:16:2919401:03:3522.6501:20:0422900:36:0700:00:0000:00:00
13 3915MARC PARERA CORNEYCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDM02:00:1923900:21:1216901:01:0623.5701:22:1823500:38:0100:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISAJNM01:14:521100:11:37600:43:0533.4200:54:42600:20:1000:00:0000:00:00
2 5884ROGER MIRABET BULLICHINDEPENDENTJNM01:19:00400:10:441500:45:3631.5800:56:204100:22:4000:00:0000:00:00
3 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:21:29600:11:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 3866ALBERT CODINA URGELÉSCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:24:585100:13:402800:47:4530.1601:01:256000:23:3300:00:0000:00:00
5 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM01:26:546300:14:013900:49:0329.3601:03:047100:23:5000:00:0000:00:00
6 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM01:27:225700:13:544800:49:4828.9201:03:426600:23:4000:00:0000:00:00
7 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM01:31:022600:12:178000:53:0827.1001:05:2510000:25:3700:00:0000:00:00
8 3801ANDREU BATALLA LAPEYRACLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:39:4011400:15:3712100:56:3525.4501:12:1213000:27:2800:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M01:13:00100:10:34300:42:2034.0200:52:54500:20:0600:00:0000:00:00
2 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:13:59300:10:37500:43:0033.4900:53:37800:20:2200:00:0000:00:00
3 3890ERNEST LOPEZ PUIGVERTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:14:43700:11:19800:43:3932.9900:54:58400:19:4500:00:0000:00:00
4 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:17:532100:12:111300:45:0331.9600:57:141200:20:3900:00:0000:00:00
5 4475POL GIMENO FONQUERNIEFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:19:473200:12:431200:44:4432.1900:57:273200:22:2000:00:0000:00:00
6 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M01:20:305800:13:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 2356SERGI BERGA LLOVERACLUB TRIATLO PROSANSUB23M01:23:552200:12:121900:46:3830.8800:58:509300:25:0500:00:0000:00:00
8 2321VICTOR AGUILERA REVUELTAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:25:518100:14:344400:49:3529.0401:04:092200:21:4200:00:0000:00:00
9 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:26:413600:12:543500:48:3629.6301:01:309700:25:1100:00:0000:00:00
10 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:27:339800:15:155400:50:0528.7501:05:202700:22:1300:00:0000:00:00
11 105BERNAT MATEU POUCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M01:28:0111100:15:324900:49:4828.9201:05:204200:22:4100:00:0000:00:00
12 2954MARC LLONCH BLANQUECLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23M01:31:079200:15:005900:50:4528.3701:05:459900:25:2200:00:0000:00:00
13 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:36:007200:14:167200:52:3527.3901:06:5116200:29:0900:00:0000:00:00
14 8031NIL SIRERA I CABRÉLLICENCIA DE DIASUB23M01:36:486900:14:1213300:57:2925.0501:11:419500:25:0700:00:0000:00:00
15 3106JORDI VILALTA HORCASCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:36:5816100:17:156400:51:3627.9101:08:5114400:28:0700:00:0000:00:00
16 7015NICOLAU PRATS COMALLICENCIA DE DIASUB23M01:40:0917400:17:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 7011QUIM ROCA MINGOLLICENCIA DE DIASUB23M01:50:0824800:25:2218301:02:1623.1301:27:383600:22:3000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:18:342900:12:28900:44:1732.5200:56:452300:21:4900:00:0000:00:00
2 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M01:19:163000:12:321000:44:3032.3600:57:022900:22:1400:00:0000:00:00
3 398ARNAU BELLAPART LAS HERASC.N. VIC-ETBV1M01:22:061900:12:092400:47:3330.2800:59:423400:22:2400:00:0000:00:00
4 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:24:083500:12:533400:48:1929.8001:01:124900:22:5600:00:0000:00:00
5 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:26:393100:12:392300:47:2530.3701:00:0411500:26:3500:00:0000:00:00
6 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:27:178400:14:404300:49:3529.0401:04:155100:23:0200:00:0000:00:00
7 2640CARLES GARCIA DELGADOC.E.E. SANT GERVASIV1M01:27:265500:13:495100:49:5628.8401:03:456700:23:4100:00:0000:00:00
8 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:27:592500:12:167900:53:0527.1301:05:213800:22:3800:00:0000:00:00
9 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV1M01:28:046100:14:005200:49:5728.8301:03:577900:24:0700:00:0000:00:00
10 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:28:086700:14:105600:50:3328.4901:04:435700:23:2500:00:0000:00:00
11 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:28:416500:14:065500:50:1128.6901:04:178300:24:2400:00:0000:00:00
12 7037ANGEL DURAN MENDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:29:3614100:16:433700:48:4729.5201:05:307700:24:0600:00:0000:00:00
13 1492MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M01:29:426600:14:096500:51:3727.9001:05:467400:23:5600:00:0000:00:00
14 4770CARLES SENDRA MANAUTCLUB ESPORTIU Z5V1M01:30:089600:15:095800:50:3728.4501:05:468200:24:2200:00:0000:00:00
15 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZANCERDANYOLA CHV1M01:31:1513800:16:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M01:32:1015700:17:117800:53:0227.1501:10:132400:21:5700:00:0000:00:00
17 2343XAVIER ACOSTA JULIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:32:1618200:18:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 557DAVID GARCIA CRUZINDEPENDENTV1M01:32:506400:14:0314300:58:2424.6601:12:271000:20:2300:00:0000:00:00
19 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M01:33:1016700:17:266300:51:3327.9301:08:598000:24:1100:00:0000:00:00
20 3552DAVID RIBÉ MASDEUC.E.T. DISTANCEV1M01:38:039000:14:577100:52:3427.3901:07:3118300:30:3200:00:0000:00:00
21 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIV1M01:38:1814000:16:416600:51:4127.8601:08:2217700:29:5600:00:0000:00:00
22 419ANDRÉS GARCÍA RODRÍGUEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:38:2815500:17:0911200:55:4125.8601:12:5010100:25:3800:00:0000:00:00
23 8003JORDI SANS MONCLÚSLLICENCIA DE DIAV1M01:38:5710700:15:2815500:59:3524.1701:15:037300:23:5400:00:0000:00:00
24 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:41:0716200:17:1713900:58:0924.7601:15:2610200:25:4100:00:0000:00:00
25 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:41:308000:14:3413600:58:0824.7701:12:4215500:28:4800:00:0000:00:00
26 8036ALBERTO VIZUETE SIERRALLICENCIA DE DIAV1M01:41:5123400:20:4410300:54:3026.4201:15:1411600:26:3700:00:0000:00:00
27 3728LLUIS BADOSA PASCUALC.N. MOLINS DE REIV1M01:42:308800:14:4813500:58:0824.7701:12:5617200:29:3400:00:0000:00:00
28 8027LLUIS BAUSELALLICENCIA DE DIAV1M01:42:399500:15:0715600:59:3824.1501:14:4513700:27:5400:00:0000:00:00
29 7033EDUARD COLOMER MALLOLLLICENCIA DE DIAV1M01:43:0314700:16:5813100:57:1425.1601:14:1215700:28:5100:00:0000:00:00
30 5917DAVID ROMERO MOYANOC.E.E. SANT GERVASIV1M01:43:1023300:20:4010600:55:0026.1801:15:4013300:27:3000:00:0000:00:00
31 8013DAVID CALABRIA DIAZLLICENCIA DE DIAV1M01:44:2424600:23:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 8019DANIEL AUTET GUBIERASLLICENCIA DE DIAV1M01:44:388500:14:4213700:58:0924.7601:12:5120200:31:4700:00:0000:00:00
33 8004HECTOR FIBLALLICENCIA DE DIAV1M01:45:3022700:20:1116401:00:3923.7401:20:509000:24:4000:00:0000:00:00
34 4607CRISTIAN RODRIGUEZ RUIZCLUB NATACIO MINORISAV1M01:45:3914500:16:5215300:59:3224.1901:16:2416600:29:1500:00:0000:00:00
35 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M01:45:4821100:19:3415200:59:2924.2101:19:0311700:26:4500:00:0000:00:00
36 8006RAMON BOSCH PALAULLICENCIA DE DIAV1M01:46:1023600:20:5514000:58:1324.7401:19:0812200:27:0200:00:0000:00:00
37 643MARK ANTHONY BELTRAN WALSTGCBINNV1M01:46:1119700:18:4121601:07:1621.4101:25:57700:20:1400:00:0000:00:00
38 8020CHRISTIAN RECODER SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:46:3615600:17:1016801:00:5523.6401:18:0514800:28:3100:00:0000:00:00
39 3147ISMAEL MARTINEZ ADANINDEPENDENTV1M01:47:0719100:18:2115100:59:1924.2801:17:4017000:29:2700:00:0000:00:00
40 1286SIXTO RODRIGO GARCIAINDEPENDENTV1M01:47:3324100:21:3620401:05:3521.9601:27:11900:20:2200:00:0000:00:00
41 7025SALVADOR ORDÓÑEZ CHICA LLICENCIA DE DIAV1M01:48:1223500:20:5316301:00:2723.8201:21:2011800:26:5200:00:0000:00:00
42 7007BATLLE BATLLELLICENCIA DE DIAV1M01:48:3018900:18:1717201:01:4023.3501:19:5715100:28:3300:00:0000:00:00
43 8024RAMÓN ARBÓS PÉREZLLICENCIA DE DIAV1M01:48:5521700:19:4615800:59:5524.0301:19:4116500:29:1400:00:0000:00:00
44 8032MANUEL LOPEZ RUIZLLICENCIA DE DIAV1M01:49:2422900:20:1316201:00:2523.8301:20:3815400:28:4600:00:0000:00:00
45 2651JAVIER COBOS FERNANDEZCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:50:1010600:15:2719301:03:2122.7301:18:4819600:31:2200:00:0000:00:00
46 3923ALBERT SABATER RUSCALLEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:50:1413400:16:2218901:02:5822.8701:19:2019000:30:5400:00:0000:00:00
47 7041ANDREU SITJES TARRESLLICENCIA DE DIAV1M01:50:1817000:17:3419201:03:1822.7501:20:5216900:29:2600:00:0000:00:00
48 7029DANI NEGRE CORNETLLICENCIA DE DIAV1M01:50:1812500:16:0217901:02:0623.1901:18:0820700:32:1000:00:0000:00:00
49 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:50:2312000:15:5416601:00:4923.6801:16:4321600:33:4000:00:0000:00:00
50 4777DANIEL DEL BLANCO VILLARCLUB NATACIO MINORISAV1M01:50:3712600:16:0319101:03:0922.8001:19:1219700:31:2500:00:0000:00:00
51 8037XAVIER CAQUETLLICENCIA DE DIAV1M01:51:5324300:22:2817601:01:4723.3101:24:1513500:27:3800:00:0000:00:00
52 8046VENTURA DIAGO BARCENILLALLICENCIA DE DIAV1M01:52:2917300:17:5019901:04:5622.1801:22:4617400:29:4300:00:0000:00:00
53 8014DAVID SABATA SALLÉSLLICENCIA DE DIAV1M01:53:0115400:17:0722301:08:0021.1801:25:0713600:27:5400:00:0000:00:00
54 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLESCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M01:54:0520000:18:5416701:00:5223.6601:19:4621800:34:1900:00:0000:00:00
55 551JACINTO CANA JIMENEZINDEPENDENTV1M01:56:2924200:22:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
56 2173JORDI RICART ARIÑOINDEPENDENTV1M01:57:3122800:20:1221301:07:0721.4601:27:1918200:30:1200:00:0000:00:00
57 3822RUBEN RODRIGUEZ ARNALINDEPENDENTV1M01:57:3222600:20:0921201:06:4921.5501:26:5818600:30:3400:00:0000:00:00
58 8009ERNEST AGUILAR SORIANOLLICENCIA DE DIAV1M01:57:464600:13:2522801:09:3220.7101:22:5722300:34:4900:00:0000:00:00
59 7051NARCIS BARTINA BOTALLICENCIA DE DIAV1M01:59:4522200:19:5923001:10:3620.4001:30:3516300:29:1000:00:0000:00:00
60 8015VÍCTOR LÓRIZ PERALTALLICENCIA DE DIAV1M02:00:0424700:24:4719701:03:4722.5801:28:3419800:31:3000:00:0000:00:00
61 141LLUIS FABRE DOLSCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M02:00:2221800:19:4822701:09:2520.7401:29:1319500:31:0900:00:0000:00:00
62 3698MIGUEL ANGEL MALLADO MOYAC.N. SABADELLV1M02:03:1816600:17:2323701:13:1519.6601:30:3820900:32:4000:00:0000:00:00
63 7053MARC ROCASALBAS ARGEMILLICENCIA DE DIAV1M02:09:2314200:16:4923101:11:2420.1701:28:1323700:41:1000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:23:442700:12:202500:47:4130.2001:00:016900:23:4300:00:0000:00:00
2 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:27:303800:12:586200:51:1028.1401:04:085500:23:2200:00:0000:00:00
3 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV2M01:28:4510400:15:233800:48:5529.4401:04:188500:24:2700:00:0000:00:00
4 3668ANDREU MONTERO CAMACHOCLUB NATACIO OLOTV2M01:30:147800:14:285000:49:5428.8601:04:2210300:25:5200:00:0000:00:00
5 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:36:4410100:15:208100:53:1027.0801:08:3014600:28:1400:00:0000:00:00
6 8023AMADEU HERMOSO MEDALLALLICENCIA DE DIAV2M01:39:3713700:16:3111000:55:3825.8801:12:0913200:27:2800:00:0000:00:00
7 3921FRANCISCO CASTILLO MISASC.E. RAYOTEAMV2M01:46:1219500:18:3616001:00:1723.8901:18:5312600:27:1900:00:0000:00:00
8 4386JOSEP MARIA TÀPIES PERRAMCLUB NATACIO MINORISAV2M01:49:4018500:18:1217001:01:2323.4601:19:3518000:30:0500:00:0000:00:00
9 3352TOMAS CORREDOR PEREZCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:51:1712400:16:0116101:00:2223.8501:16:2322400:34:5400:00:0000:00:00
10 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV2M01:51:2823100:20:2215000:59:0924.3401:19:3120400:31:5700:00:0000:00:00
11 1445FRANCESC PEREZ LUQUEITRIATLETES SOLIDARISV2M01:53:4220100:18:5923601:12:2919.8701:31:282800:22:1400:00:0000:00:00
12 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDENTV2M01:57:3417500:17:5421801:07:2821.3401:25:2220800:32:1200:00:0000:00:00
13 2269MANEL COLL FREIXANETINDEPENDENTV2M01:57:5322500:20:0918601:02:5022.9201:22:5922500:34:5400:00:0000:00:00
14 8012MIQUEL TREPAT CELISLLICENCIA DE DIAV2M02:01:1021900:19:4922501:08:3820.9801:28:2721000:32:4300:00:0000:00:00
15 975MIQUEL ANGEL SIMON BARALDC.N. CATALUNYAV2M02:02:4119000:18:1922401:08:1521.1001:26:3423000:36:0700:00:0000:00:00
16 7010TONI ROCA BONHOMELLICENCIA DE DIAV2M02:03:1321500:19:4322101:07:4621.2501:27:2922800:35:4400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:40:194900:13:3813400:57:4824.9101:11:2615900:28:5300:00:0000:00:00
2 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:51:5618300:18:0817801:02:0523.1901:20:1320100:31:4300:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2724HELENA MORAGAS MOLINAL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:32:531700:12:0310000:54:2226.4901:06:2511200:26:2800:00:0000:00:00
2 2729ITZEL MUSTÉ DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:55:134400:13:1620501:05:4621.9001:19:0223100:36:1100:00:0000:00:00
3 6181EVA BUSQUETS BOSCHCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDF01:55:3812100:15:5520201:05:1822.0501:21:1321900:34:2500:00:0000:00:00
4 475PAULA MALLADO DIÉGUEZC.N. SABADELLCDF01:59:413700:12:5422901:10:1720.4901:23:1123200:36:3000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF01:27:48800:11:226900:52:2827.4501:03:507500:23:5800:00:0000:00:00
2 59MARTA ROMANCE OMSASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:30:434200:13:069300:53:5726.6901:07:036500:23:4000:00:0000:00:00
3 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB NATACIO MINORISAJNF01:34:224100:13:049700:54:1126.5801:07:1512400:27:0700:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F01:26:014500:13:175300:49:5728.8301:03:144600:22:4700:00:0000:00:00
2 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:30:311200:11:449800:54:1126.5801:05:558900:24:3600:00:0000:00:00
3 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:31:403900:13:019500:54:0326.6401:07:048800:24:3600:00:0000:00:00
4 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F01:38:1911700:15:4512200:56:3725.4301:12:2210400:25:5700:00:0000:00:00
5 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZC.E. RAYOTEAMSUB23F01:43:098300:14:3914800:59:0024.4101:13:3917100:29:3000:00:0000:00:00
6 7050SILVIA GILES MARTINLLICENCIA DE DIASUB23F01:47:1010300:15:2319601:03:4422.5901:19:0714000:28:0300:00:0000:00:00
7 7006ÀFRICA POULLICENCIA DE DIASUB23F01:49:1319400:18:3115400:59:3424.1701:18:0519300:31:0800:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8010ALENA KRALICKOVA SRAMKOVALLICENCIA DE DIAV1F01:42:4710500:15:2612300:56:3825.4301:12:0418700:30:4300:00:0000:00:00
2 1914CRISTINA COLL GRAÑATRIATLO L´HOSPITALETV1F01:43:2517200:17:4012600:56:5325.3101:14:3315800:28:5200:00:0000:00:00
3 5151MARTA PRADO LUQUEC.A. IGUALADAV1F01:45:0823000:20:1718101:02:1123.1601:22:284000:22:4000:00:0000:00:00
4 2871MARTA PASCASIO ROURAC. TRIATLO MONTORNESV1F01:50:2018100:18:0518401:02:1923.1101:20:2417800:29:5600:00:0000:00:00
5 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F01:58:4918400:18:0920701:05:5921.8201:24:0822100:34:4100:00:0000:00:00
6 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLV1F02:00:1022400:20:0722601:08:5420.9001:29:0119400:31:0900:00:0000:00:00
7 7018GEMMA OSA VENTURA - CAMPILLICENCIA DE DIAV1F02:00:3915200:17:0321001:06:3221.6401:23:3523400:37:0400:00:0000:00:00
8 8008LAURA PAYA RINCONLLICENCIA DE DIAV1F02:13:4512800:16:1123801:15:5218.9801:32:0323800:41:4200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F01:59:4620900:19:3220901:06:3021.6501:26:0221700:33:4400:00:0000:00:00
2 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F02:06:0923700:21:0123501:11:5720.0101:32:5821400:33:1100:00:0000:00:00
3 8033VIVIANA IGLESIAS SAENZLLICENCIA DE DIAV2F02:11:2022100:19:5423201:11:2820.1501:31:2223600:39:5800:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1177GENIS GRAU PLANAPRAT TRIATLO 1994ABM01:12:25200:10:35100:42:1134.1400:52:46300:19:3900:00:0000:00:00
2 640MANUEL LLORET ZARAGOZIC.E.T. DISTANCEABM01:15:502400:12:13200:42:1334.1100:54:261600:21:2400:00:0000:00:00
3 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:16:421300:11:58400:42:4533.6800:54:432500:21:5900:00:0000:00:00
4 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:18:242000:12:101100:44:3732.2700:56:472000:21:3700:00:0000:00:00
5 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM01:21:057000:14:141400:45:2531.7100:59:391700:21:2600:00:0000:00:00
6 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM01:21:20500:10:563000:48:0129.9900:58:573300:22:2300:00:0000:00:00
7 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:21:261600:12:021800:46:1331.1600:58:155400:23:1100:00:0000:00:00
8 7044ALEIX FÀBREGAS GRAÑONLLICENCIA DE DIAABM01:21:525200:13:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 363ALEXANDRE ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEABM01:22:253400:12:522000:46:4630.7900:59:384500:22:4700:00:0000:00:00
10 5450FRANCESC ESCOLÀ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:22:475300:13:471600:46:0731.2300:59:544800:22:5300:00:0000:00:00
11 460IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM01:23:062800:12:273100:48:0929.9101:00:363500:22:3000:00:0000:00:00
12 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:23:141800:12:082600:47:4230.1900:59:505600:23:2400:00:0000:00:00
13 2312JOSEBA ARANA ESCALADAC.E.T. DISTANCEABM01:23:354700:13:262900:47:4930.1201:01:153100:22:2000:00:0000:00:00
14 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM01:24:174300:13:123300:48:1729.8201:01:294700:22:4800:00:0000:00:00
15 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM01:24:437700:14:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 2991ANTONI CAPELL BUENDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:26:166200:14:014700:49:4128.9801:03:423700:22:3400:00:0000:00:00
17 4785OSCAR ESTORACH SOLC.N. REUS PLOMSABM01:26:444800:13:344100:49:3429.0501:03:086300:23:3600:00:0000:00:00
18 1079DANIEL AGUSTIN MANZANALC.N. MOLINS DE REIABM01:27:216800:14:114200:49:3529.0401:03:466200:23:3500:00:0000:00:00
19 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:27:3111200:15:334600:49:3829.0101:05:113000:22:2000:00:0000:00:00
20 2863MARC ORELLANAPRAT TRIATLO 1994ABM01:28:097100:14:154500:49:3629.0301:03:518100:24:1800:00:0000:00:00
21 4102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS CLUB TRIATLO CORNELLAABM01:29:0014800:16:593200:48:1229.8801:05:117000:23:4900:00:0000:00:00
22 3226MARC BARRANCO PONSCLUB ATLETISME OLESAABM01:30:0716900:17:322700:47:4330.1801:05:159200:24:5200:00:0000:00:00
23 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM01:31:1611800:15:477500:52:5027.2601:08:373900:22:3900:00:0000:00:00
24 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:31:2115300:17:045700:50:3728.4501:07:416400:23:4000:00:0000:00:00
25 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM01:31:257400:14:178900:53:4126.8201:07:585900:23:2700:00:0000:00:00
26 2786RAUL GONZALEZ LOPEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:31:277300:14:168300:53:1227.0701:07:287600:23:5900:00:0000:00:00
27 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:31:2812200:15:567300:52:4627.2901:08:424400:22:4600:00:0000:00:00
28 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROABM01:32:075400:13:4810400:54:5426.2301:08:425800:23:2500:00:0000:00:00
29 1019SIMON FASIELLOINDEPENDENTABM01:32:2013200:16:187700:52:5227.2401:09:105300:23:1000:00:0000:00:00
30 445JAVIER DÍAZ RODRÍGUEZC.E. RAYOTEAMABM01:32:3311300:15:356700:51:5227.7601:07:279400:25:0600:00:0000:00:00
31 2105MANUEL VILLALBA URISELC.A. XALOCABM01:32:3513100:16:166000:51:0528.1901:07:219800:25:1400:00:0000:00:00
32 4458MARCEL ARAGONES I MASC.N. MATAROABM01:34:085000:13:398600:53:3026.9201:07:0912000:26:5900:00:0000:00:00
33 957PAU SÁNCHEZ GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:34:4012300:15:579600:54:0926.5901:10:068700:24:3400:00:0000:00:00
34 3024FRANCISCO JAVIER VEGA GUECLUB TRIATLO CORNELLAABM01:35:0911000:15:318500:53:1727.0301:08:4811000:26:2100:00:0000:00:00
35 2654JOSEP LLUÍS LOZANO GARRIINDEPENDENTABM01:35:339100:14:597000:52:2927.4401:07:2814200:28:0500:00:0000:00:00
36 7030GUILLEM CORREDERA CAPDEVILLICENCIA DE DIAABM01:35:4016400:17:2010800:55:1326.0801:12:335200:23:0700:00:0000:00:00
37 7055JUAN PABLO ORTEGO CALVOLLICENCIA DE DIAABM01:35:5613500:16:2611400:55:5625.7401:12:226100:23:3400:00:0000:00:00
38 597MARTÍ CASALS SERRACLUB NATACIO SALLENTABM01:36:0610000:15:187600:52:5127.2501:08:0913900:27:5700:00:0000:00:00
39 7026VÍCTOR FONT JORDANALLICENCIA DE DIAABM01:36:1614900:17:008400:53:1627.0301:10:1610500:26:0000:00:0000:00:00
40 2451DANIEL MUÑOZ CARODCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:36:2215900:17:1210700:55:0426.1501:12:167800:24:0600:00:0000:00:00
41 3061JORDI ROURA CAPDEVILA CLUB NATACIO OLOTABM01:36:5120800:19:2910100:54:2426.4701:13:535000:22:5800:00:0000:00:00
42 3658ALBERT ALQUEZAR PRATCLUB NATACIO OLOTABM01:36:557600:14:199100:53:4726.7701:08:0615600:28:4900:00:0000:00:00
43 8028JORDI CORRALES ROVIRALLICENCIA DE DIAABM01:37:2419300:18:3010200:54:2726.4501:12:578400:24:2700:00:0000:00:00
44 3925ALBERTO GÁMEZ MARTÍNCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:37:578700:14:4411300:55:5325.7701:10:3712700:27:2000:00:0000:00:00
45 8021CRISTIAN PUIG ARIBAULLICENCIA DE DIAABM01:38:149400:15:019900:54:1126.5801:09:1216100:29:0200:00:0000:00:00
46 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:39:2019600:18:408700:53:3326.8901:12:1312300:27:0700:00:0000:00:00
47 3250ALBERT IGLESIAS BARBÉC.N. BADALONAABM01:39:338900:14:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 2735SERGI CRISTIN MARTINEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:39:4220500:19:2214700:58:5624.4301:18:181500:21:2400:00:0000:00:00
49 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM01:39:499900:15:1714500:58:3224.6001:13:4910600:26:0000:00:0000:00:00
50 3159DAVID DIEGUEZ DIAZINDEPENDENTABM01:39:5616500:17:218800:53:3826.8501:10:5916000:28:5700:00:0000:00:00
51 8007JOSE ANTONIO PLAYÁN CLAVELLICENCIA DE DIAABM01:40:0614400:16:528200:53:1227.0701:10:0417900:30:0200:00:0000:00:00
52 3285PAU AVINYO ARASAC.N. BADALONAABM01:40:2211600:15:4421501:07:1021.4401:22:54100:17:2800:00:0000:00:00
53 7049TONI ROTÉS CASASLLICENCIA DE DIAABM01:40:258600:14:4314600:58:4524.5101:13:2811900:26:5700:00:0000:00:00
54 3918SERGIO NUÑEZ MARTÍNEZINDEPENDENTABM01:40:5115100:17:0211100:55:3825.8801:12:4014500:28:1100:00:0000:00:00
55 3927LUIS GUIJARRO RUBINATCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:41:0714600:16:5310500:54:5826.2001:11:5116700:29:1600:00:0000:00:00
56 8026CARLOS GÓMEZ LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM01:41:1614300:16:5112800:56:5725.2901:13:4813100:27:2800:00:0000:00:00
57 8040VICTOR SÁNCHEZ OLMO LLICENCIA DE DIAABM01:41:2519900:18:4619801:04:3322.3101:23:19200:18:0600:00:0000:00:00
58 824XAVIER FONTSERE ROVIRAC.A. LES TORTUGUESABM01:41:3420200:19:0611800:56:2325.5401:15:2910700:26:0500:00:0000:00:00
59 7042IVÁN MORÁN HUERTASLLICENCIA DE DIAABM01:41:4018800:18:1712500:56:4825.3501:15:0511400:26:3500:00:0000:00:00
60 1435ORIOL PISOS TABERNERCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:41:4416300:17:1911600:56:0925.6501:13:2814700:28:1600:00:0000:00:00
61 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:42:0716000:17:1411700:56:0925.6501:13:2315300:28:4400:00:0000:00:00
62 7047JORDI BERENGUERAS ASPERÓLLICENCIA DE DIAABM01:43:1822000:19:5110900:55:2026.0201:15:1114300:28:0700:00:0000:00:00
63 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:43:395900:13:5812700:56:5425.3101:10:5221100:32:4700:00:0000:00:00
64 7038MARC VADILLO GILLLICENCIA DE DIAABM01:43:4818700:18:1611500:56:0725.6601:14:2316800:29:2500:00:0000:00:00
65 7045XAVIER GENERO CASADEVALLLLICENCIA DE DIAABM01:44:4311500:15:4214400:58:2824.6301:14:1018500:30:3300:00:0000:00:00
66 3672XAVIER GAVARRÓ TORRESCLUB TRIATLO BLANESABM01:44:4420600:19:2412400:56:4825.3501:16:1214900:28:3200:00:0000:00:00
67 7036MATTEO BESTETTILLICENCIA DE DIAABM01:45:4718000:18:0516501:00:4223.7201:18:4712100:27:0000:00:0000:00:00
68 7046EDUARD HERRADOR FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:45:5115000:17:0114100:58:1724.7101:15:1818400:30:3300:00:0000:00:00
69 8042ORIOL ALTIMIRA FUERTESLLICENCIA DE DIAABM01:46:0913300:16:2218201:02:1523.1301:18:3713400:27:3200:00:0000:00:00
70 1030ORIOL ROVIRA RIBASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:46:1413000:16:1414900:59:0724.3601:15:2118900:30:5300:00:0000:00:00
71 7039DAVID AYMERICH HERRERIALLICENCIA DE DIAABM01:46:2123200:20:2720301:05:2722.0001:25:541100:20:2700:00:0000:00:00
72 8029MARC SIEIROLLICENCIA DE DIAABM01:47:019700:15:1015901:00:1523.9001:15:2520000:31:3600:00:0000:00:00
73 3715JAIME RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:47:0210900:15:3022201:07:5021.2301:23:206800:23:4200:00:0000:00:00
74 574ARTURO SEPULVEDA BRAVOGAVA TRIATLOABM01:47:1220700:19:2512900:56:5925.2701:16:2418800:30:4800:00:0000:00:00
75 7027GONZALO SANZ PINOLLICENCIA DE DIAABM01:47:4221300:19:3914200:58:1724.7101:17:5617600:29:4600:00:0000:00:00
76 7048ERIC UREÑA ESCUDEROLLICENCIA DE DIAABM01:48:2510800:15:2918501:02:5022.9201:18:1918100:30:0600:00:0000:00:00
77 7043MARCEL FOLCH SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:49:0824400:22:5512000:56:2925.4901:19:2417500:29:4400:00:0000:00:00
78 8018ORIOL BARNET PIZARROLLICENCIA DE DIAABM01:49:087900:14:2919501:03:3922.6201:18:0819100:31:0000:00:0000:00:00
79 7040XAVIER CURRIUS MARTOSLLICENCIA DE DIAABM01:49:5824900:25:4313000:57:0325.2401:22:4612500:27:1200:00:0000:00:00
80 7054VICTOR MANUEL RUIZ RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:50:2713900:16:3820101:05:1022.1001:21:4815200:28:3900:00:0000:00:00
81 7024CRISTIAN SALMERON MATEOLLICENCIA DE DIAABM01:50:5117600:17:5517701:01:4823.3001:19:4319200:31:0800:00:0000:00:00
82 7001RAMON MASPONSLLICENCIA DE DIAABM01:51:5919200:18:2723401:11:5420.0301:30:212100:21:3800:00:0000:00:00
83 8005CARLOS REYES NAVARROLLICENCIA DE DIAABM01:52:0817100:17:3617301:01:4023.3501:19:1621300:32:5200:00:0000:00:00
84 8039DAVID PLANAS GASOLLLICENCIA DE DIAABM01:52:1724000:21:2718701:02:5422.8901:24:2113800:27:5600:00:0000:00:00
85 2736XAVIER SENSINDEPENDENTABM01:52:2624500:23:0515700:59:4524.1001:22:5017300:29:3600:00:0000:00:00
86 7013ALEJANDRO MORCEGO FIJOLLICENCIA DE DIAABM01:52:4717900:18:0017101:01:3323.4001:19:3321500:33:1400:00:0000:00:00
87 7035VICTOR MANUE MATA PEREZLLICENCIA DE DIAABM01:55:0921200:19:3621901:07:2921.3401:27:0514100:28:0400:00:0000:00:00
88 8016AGUSTIN BARBERIS ABADLLICENCIA DE DIAABM01:57:5919800:18:4321401:07:0921.4401:25:5220600:32:0700:00:0000:00:00
89 7002JORDI BAUTISTALLICENCIA DE DIAABM02:03:1123800:21:0221701:07:2721.3501:28:2922200:34:4200:00:0000:00:00
90 7052TONI CASANOVAS SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM02:06:1322300:20:0523301:11:4120.0901:31:4622000:34:2700:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:24:334000:13:033600:48:4429.5501:01:474300:22:4600:00:0000:00:00
2 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:33:087500:14:189000:53:4226.8201:08:009600:25:0800:00:0000:00:00
3 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:33:229300:15:019200:53:4926.7601:08:508600:24:3200:00:0000:00:00
4 3219SUSAGNA RODRÍGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF01:34:458200:14:369400:54:0226.6501:08:3810800:26:0700:00:0000:00:00
5 2093CARLOTA AGUILERA ORDÓÑEZCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:43:3911900:15:5121101:06:3921.6101:22:301300:21:0900:00:0000:00:00
6 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF01:44:4612900:16:1318001:02:0623.1901:18:1911100:26:2700:00:0000:00:00
7 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:45:4916800:17:3117501:01:4523.3201:19:1611300:26:3300:00:0000:00:00
8 7031LAURA BALETA FARRERASLLICENCIA DE DIAABF01:47:0521600:19:4513800:58:0924.7601:17:5416400:29:1100:00:0000:00:00
9 2582RAQUEL EGEA CORTESC.A. IGUALADAABF01:51:4920300:19:0713200:57:2125.1101:16:2822700:35:2100:00:0000:00:00
10 1448LAIA GÓMEZ GIRONÈSITRIATLETES SOLIDARISABF01:51:5018600:18:1517401:01:4523.3201:20:0020300:31:5000:00:0000:00:00
11 2990ANNA MARIA SALUDES PIÑAC.N. SABADELLABF01:53:4317800:17:5818801:02:5522.8901:20:5321200:32:5000:00:0000:00:00
12 1793MONICA MONFORT ROCACLUB ATLETISME OLESAABF01:55:0117700:17:5620001:05:0222.1401:22:5820500:32:0300:00:0000:00:00
13 721LAURA DUOCASTELLA TORRUELCLUB NATACIO MINORISAABF01:56:5412700:16:0320601:05:5021.8701:21:5322600:35:0100:00:0000:00:00
14 7016MARINA SABATE VILALLICENCIA DE DIAABF01:58:1020400:19:0922001:07:3021.3301:26:3919900:31:3100:00:0000:00:00
15 3740ANA LOPEZ BARRERACLUB TRIATLO CORNELLAABF02:00:2215800:17:1220801:06:1821.7201:23:3023300:36:5200:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32