RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
326 295 249 29 17 750 24 5 26 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:50:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
11177GENIS GRAU PLANA01:12:25
25941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON01:13:59
3354VICTOR DOBAÑO LAZARO01:24:08

2. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:51:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
15682ARNAU MONTIEL MORENO01:13:00
22495PAU NOGUERA SALMERON01:14:52
3457AMAND REDONDO BRUNET01:23:44

3. - C.E.T. DISTANCE - 03:54:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
1640MANUEL LLORET ZARAGOZI01:15:50
21311LUCAS CHIRICO01:16:42
3363ALEXANDRE ZANUY FANALS01:22:25

4. - FLOR DE TRIATLÓ - 04:03:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
14475POL GIMENO FONQUERNIE01:19:47
21390JUAN GONZALEZ GARCIA01:20:18
31132EDGAR RUESCAS URBINA01:23:41

5. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 04:09:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
13466SERGI JURADO FOIX01:18:24
23866ALBERT CODINA URGELÉS01:24:58
32991ANTONI CAPELL BUENDIA01:26:16

6. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 04:10:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
1785ROGER MANYÀ VALENZUELA01:17:53
22321VICTOR AGUILERA REVUELTA01:25:51
31367JAVIER BONNIN JORDI01:26:41

7. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 04:13:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
15770MARC ZARAGOZA CARBALLIDO01:21:29
25450FRANCESC ESCOLÀ RUIZ01:22:47
34102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS 01:29:00

8. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 04:14:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
13890ERNEST LOPEZ PUIGVERT01:14:43
22464KAY ECKELT01:27:31
32343XAVIER ACOSTA JULIA01:32:16

9. - C.N. REUS PLOMS - 04:16:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
15872ALBERT TORRES CARLES 01:18:34
24785OSCAR ESTORACH SOL01:26:44
35594MARC SANCHO ESPASA01:31:02

10. - CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENY - 04:22:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
15904ENZO MONTEFUSCO DEL PINO01:26:54
25903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINO01:27:22
3105BERNAT MATEU POU01:28:01

11. - CLUB NATACIO OLOT - 04:24:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
1460IHOR PRISSIAJNYI01:23:06
23668ANDREU MONTERO CAMACHO01:30:14
35886JOEL VILA FARRE01:31:21

12. - C.N. MATARO - 04:25:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
1366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER01:19:16
22080MARC ARAGONES I MAS01:32:07
34458MARCEL ARAGONES I MAS01:34:08

13. - C. TRIATLO MONTORNES - 04:27:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
1993LUIS ARIAS GARCIA01:24:43
23046DAVID JURADO GUILLEN01:31:16
33201SERGIO JURADO GOMEZ01:31:28

14. - CLUB TRIATLO BLANES - 04:37:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
12941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDERON01:27:30
21120ISIDRE ALBA OJEDA01:28:41
35265JESUS JIMENEZ LUIS01:41:07

15. - C.N. SABADELL - 04:46:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
12566JOAN CARLES GARCIA CARPENA01:28:04
23173MARC DÓNIGA MARTINEZ01:38:50
31013MIGUEL SANCHEZ RECHE 01:39:49

16. - C.N. MOLINS DE REI - 04:48:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
11079DANIEL AGUSTIN MANZANAL01:27:21
22182SERGIO PINO REYES01:38:18
33728LLUIS BADOSA PASCUAL01:42:30

17. - C.E.E. SANT GERVASI - 04:49:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12640CARLES GARCIA DELGADO01:27:26
2419ANDRÉS GARCÍA RODRÍGUEZ01:38:28
35917DAVID ROMERO MOYANO01:43:10

18. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:50:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
12242JOAN POL IVORRA IBAÑEZ01:34:16
24337ORIOL MARTI ALTES01:36:44
35454JONATHAN BERROCAL LOPEZ01:39:20

19. - CLUB TRIATLO SABADELL - 04:51:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
14534CARLOS CASTELLANO CARRASCO01:31:25
24985PAU ARENAS PUJOL01:36:00
32733MARC LORENZO01:43:39

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32