RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
222 203 200 0 3 2 1000 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:29:121000:07:19100:14:434077.0100:22:02100:07:1000:00:0000:00:00
2 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISAJNM00:29:13100:07:10300:14:514040.4000:22:01200:07:1200:00:0000:00:00
3 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:29:41900:07:19200:14:484054.0500:22:07500:07:3400:00:0000:00:00
4 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:30:10500:07:11400:15:253891.8900:22:36400:07:3400:00:0000:00:00
5 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIFLOR DE TRIATLÓJNM00:30:30400:07:11600:15:413825.7200:22:52700:07:3800:00:0000:00:00
6 2337NADIR BOURAS MOUSSAOUITRICBM-CALELLACDM00:30:371200:07:20800:15:553769.6300:23:15300:07:2200:00:0000:00:00
7 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM00:31:061100:07:20900:15:593753.9100:23:19800:07:4700:00:0000:00:00
8 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZFLOR DE TRIATLÓABM00:31:112200:07:42500:15:323862.6600:23:141700:07:5700:00:0000:00:00
9 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:31:131300:07:33700:15:433817.6000:23:161800:07:5700:00:0000:00:00
10 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM00:32:11300:07:111800:17:073505.3600:24:181400:07:5300:00:0000:00:00
11 1670DANIEL ANTUNEZ TIRADOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:32:242500:07:481000:16:253654.8200:24:132300:08:1100:00:0000:00:00
12 2632ALEJANDRO LLAVERIA JIMÉNEFLOR DE TRIATLÓABM00:32:31200:07:102100:17:313425.3100:24:411200:07:5000:00:0000:00:00
13 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:32:32700:07:172000:17:283435.1100:24:451000:07:4700:00:0000:00:00
14 5877JOAQUIN MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONACDM00:32:34600:07:152200:17:423389.8300:24:57600:07:3700:00:0000:00:00
15 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994V1M00:32:462400:07:471500:16:453582.0900:24:322500:08:1400:00:0000:00:00
16 8022POL SENABRE SUÑERLLICENCIA DE DIAABM00:32:581400:07:351900:17:143481.6200:24:492100:08:0900:00:0000:00:00
17 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF00:33:103700:08:121400:16:403600.0000:24:522800:08:1800:00:0000:00:00
18 667JORDI GARCIA BERCIALC.N. BADALONAV1M00:33:192800:07:521700:17:053512.2000:24:572900:08:2200:00:0000:00:00
19 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF00:33:263800:08:131100:16:323629.0300:24:454600:08:4100:00:0000:00:00
20 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M00:33:313500:08:111300:16:373610.8300:24:484900:08:4300:00:0000:00:00
21 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. KATOA BARCELONAJNM00:33:464000:08:151200:16:343621.7300:24:495800:08:5700:00:0000:00:00
22 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:33:552900:07:552300:17:503364.4900:25:452200:08:1000:00:0000:00:00
23 3018ÀLEX PÉREZ GÓMEZC.N. BADALONACDM00:33:591800:07:392500:18:193275.7100:25:582000:08:0100:00:0000:00:00
24 2311PAU TORRES BOCHC.E. KATOA BARCELONACDM00:34:086200:08:391600:17:043515.6300:25:433000:08:2500:00:0000:00:00
25 3156JOAQUÍN LÁZARO DÍAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:34:392600:07:513700:18:523180.2100:26:431600:07:5600:00:0000:00:00
26 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM00:34:442100:07:414200:19:053144.1000:26:461900:07:5800:00:0000:00:00
27 2304SAMUEL DELGADO NIETOC.A. IGUALADAABM00:34:514700:08:252400:17:513361.3400:26:164100:08:3500:00:0000:00:00
28 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M00:35:053600:08:122900:18:253257.9200:26:373400:08:2800:00:0000:00:00
29 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM00:35:161600:07:365200:19:223098.1100:26:582700:08:1800:00:0000:00:00
30 5908MARIO HUGUET SAN AGUSTINCLUB NATACIO BARCELONACDM00:35:211700:07:374900:19:183108.8100:26:553100:08:2600:00:0000:00:00
31 5450FRANCESC ESCOLÀ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:35:482700:07:516000:19:433043.1100:27:342600:08:1400:00:0000:00:00
32 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM00:35:503000:07:586300:19:563010.0300:27:541500:07:5600:00:0000:00:00
33 337CARLOS CERVERA GARCIAC.A. IGUALADASUB23M00:35:551500:07:367800:20:322922.0800:28:08900:07:4700:00:0000:00:00
34 937EDUARDO CAMPANARIO GALANPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:36:051900:07:406500:19:593002.5000:27:393200:08:2600:00:0000:00:00
35 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M00:36:074400:08:203200:18:483191.4900:27:086000:08:5900:00:0000:00:00
36 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M00:36:184900:08:265000:19:203103.4500:27:463800:08:3200:00:0000:00:00
37 2724HELENA MORAGAS MOLINAL´3SCOLA SANT JUSTCDF00:36:245300:08:343500:18:513183.0200:27:255900:08:5900:00:0000:00:00
38 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM00:36:293300:08:055900:19:403050.8500:27:455000:08:4400:00:0000:00:00
39 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAV1M00:36:336100:08:393300:18:493188.6600:27:286500:09:0500:00:0000:00:00
40 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM00:36:383900:08:147200:20:122970.3000:28:262400:08:1200:00:0000:00:00
41 4500FREDERIC CORDERAS IBARZCLUB NATACIO SITGESABM00:36:435800:08:364000:18:593160.6700:27:356800:09:0800:00:0000:00:00
42 3640SERGI SÁNCHEZ CORDEROC.A. IGUALADAABM00:36:437900:08:562600:18:203272.7300:27:169200:09:2700:00:0000:00:00
43 2958ORIOL OLIVAN JORBACLUB NATACIO RUBIABM00:36:444200:08:194800:19:173111.5000:27:366900:09:0800:00:0000:00:00
44 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF00:36:465200:08:345600:19:293079.5600:28:034800:08:4300:00:0000:00:00
45 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:36:4910400:09:182700:18:223266.7900:27:407100:09:0900:00:0000:00:00
46 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:36:572300:07:449600:21:202812.5000:29:041300:07:5300:00:0000:00:00
47 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M00:37:146500:08:443600:18:523180.2100:27:369800:09:3800:00:0000:00:00
48 853MANOLO GONZALEZ CUEVASOPTIMS CLUB TRIATLOV2M00:37:226300:08:396800:20:072982.6000:28:464200:08:3600:00:0000:00:00
49 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM00:37:26800:07:1811800:22:192688.5700:29:371100:07:4900:00:0000:00:00
50 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M00:37:304800:08:267700:20:322922.0800:28:583900:08:3200:00:0000:00:00
51 3300ASIER PARDO IGLESIASCLUB NATACIO SITGESCDM00:37:313400:08:078200:20:472886.9300:28:544300:08:3700:00:0000:00:00
52 1894SARA CARMONA HERNANDOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:37:3410100:09:173100:18:473194.3200:28:049400:09:3000:00:0000:00:00
53 3837PEDRO HARO ORTEGAPRAT TRIATLO 1994ABM00:37:349900:09:164700:19:153116.8800:28:316200:09:0300:00:0000:00:00
54 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:37:378700:09:033900:18:583163.4400:28:019700:09:3600:00:0000:00:00
55 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F00:37:389500:09:134400:19:083135.8900:28:217900:09:1700:00:0000:00:00
56 3652ANGELLA RODRIGUEZ RAMIREZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF00:37:4610600:09:194100:19:033149.6100:28:228600:09:2400:00:0000:00:00
57 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM00:37:486000:08:375800:19:383056.0300:28:159500:09:3300:00:0000:00:00
58 1146NOÉ RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994V1M00:37:494600:08:258300:20:572863.9600:29:223300:08:2700:00:0000:00:00
59 6195AGATA SAFONT ESPINOSAC.E. RAYOTEAMSUB23F00:37:495700:08:357000:20:082980.1300:28:436600:09:0600:00:0000:00:00
60 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOPRAT TRIATLO 1994ABF00:37:507200:08:495100:19:213100.7800:28:1010200:09:4000:00:0000:00:00
61 879ALEIX CARBONELL GARCIAC.A. IGUALADAV1M00:37:51000:00:00000:00:000.0000:29:104500:08:4100:00:0000:00:00
62 2145FAUSTINO LORENZO ZAZOPRAT TRIATLO 1994ABM00:37:5512900:09:593000:18:323237.4100:28:318800:09:2400:00:0000:00:00
63 8017GEORGINA CONESA I MURLLICENCIA DE DIASUB23F00:38:006700:08:475500:19:283082.1900:28:1511100:09:4500:00:0000:00:00
64 2714ALVARO VISCARRI PARDOL´3SCOLA SANT JUSTCDM00:38:018300:08:595700:19:383056.0300:28:378900:09:2400:00:0000:00:00
65 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABF00:38:0311100:09:283400:18:513183.0200:28:1911000:09:4400:00:0000:00:00
66 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF00:38:077100:08:497400:20:162960.5300:29:056100:09:0200:00:0000:00:00
67 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM00:38:125900:08:368000:20:452891.5700:29:215400:08:5100:00:0000:00:00
68 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM00:38:138400:08:596400:19:583005.0100:28:577500:09:1600:00:0000:00:00
69 1052SIMON LOBERA  JONESCLUB NATACIO SITGESV1M00:38:1410000:09:174600:19:153116.8800:28:3210700:09:4200:00:0000:00:00
70 3215JORDI VIDAL RUBIOC.E. PENEDES MARITIMV1M00:38:179600:09:136200:19:483030.3000:29:017700:09:1600:00:0000:00:00
71 3050JORGE MORILLAS SANCHEZCLUB TRIATLO LLEIDA V1M00:38:194500:08:229300:21:162821.3200:29:384400:08:4100:00:0000:00:00
72 3349LUCAS SAIED WITTROCKCLUB NATACIO SITGESABM00:38:215000:08:278100:20:462889.2500:29:137000:09:0800:00:0000:00:00
73 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M00:38:235600:08:359200:21:142825.7500:29:494000:08:3400:00:0000:00:00
74 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHV1M00:38:257700:08:556100:19:463035.4100:28:4110900:09:4400:00:0000:00:00
75 7002TONI CONDES MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1M00:38:285100:08:299100:21:132827.9700:29:425100:08:4600:00:0000:00:00
76 8003NATALIA GIMENEZ PASTORLLICENCIA DE DIASUB23F00:38:316400:08:407600:20:312924.4500:29:118200:09:2000:00:0000:00:00
77 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M00:38:333200:08:0511200:21:582731.4100:30:033600:08:3000:00:0000:00:00
78 3173MARC DÓNIGA MARTINEZC.N. SABADELLCDM00:38:367600:08:547500:20:172958.0900:29:119000:09:2500:00:0000:00:00
79 3283DAVID MARTÍNEZ FERNÁNDEZ CLUB ESPORTIU Z5ABM00:38:374100:08:1810000:21:312788.5400:29:495300:08:4800:00:0000:00:00
80 2694JAVIER BERTOS GONZÁLEZC.N. BADALONAABM00:38:444300:08:2011100:21:542739.7300:30:143500:08:3000:00:0000:00:00
81 519JOAN FELIU BADALCLUB NATACIO MINORISAABM00:38:4811600:09:383800:18:533177.4100:28:3113900:10:1700:00:0000:00:00
82 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:38:508800:09:056700:20:032992.5200:29:0810600:09:4200:00:0000:00:00
83 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM00:38:522000:07:4011900:22:292668.6400:30:094700:08:4300:00:0000:00:00
84 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB ESPORTIU Z5ABF00:38:5310700:09:205400:19:243092.7800:28:4413500:10:0900:00:0000:00:00
85 1821MIREIA CAVERO SIBERAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:38:5613100:10:012800:18:233263.8300:28:2414500:10:3200:00:0000:00:00
86 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF00:39:019100:09:087900:20:362912.6200:29:447800:09:1700:00:0000:00:00
87 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSC.N. BADALONAABM00:39:029400:09:126600:20:032992.5200:29:1511300:09:4700:00:0000:00:00
88 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF00:39:0312600:09:545300:19:223098.1100:29:1611500:09:4700:00:0000:00:00
89 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M00:39:045500:08:3510300:21:382773.5000:30:135500:08:5100:00:0000:00:00
90 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MINORISAV2M00:39:1111500:09:337100:20:112972.7500:29:449300:09:2700:00:0000:00:00
91 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM00:39:177800:08:569400:21:182816.9000:30:146300:09:0300:00:0000:00:00
92 3515MIREIA GARCIA SANCHEZPRAT TRIATLO 1994ABF00:39:327000:08:4910400:21:392771.3600:30:286400:09:0400:00:0000:00:00
93 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:39:427300:08:518400:21:002857.1400:29:5111900:09:5100:00:0000:00:00
94 4372EUSEBI PUJOL TORRADEFLOTCLUB NATACIO MINORISAABM00:39:476800:08:4810500:21:412767.1000:30:298000:09:1800:00:0000:00:00
95 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M00:39:518500:09:029800:21:302790.7000:30:328100:09:1900:00:0000:00:00
96 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M00:40:0413000:10:006900:20:082980.1300:30:0812500:09:5600:00:0000:00:00
97 3285PAU AVINYO ARASAC.N. BADALONAABM00:40:077500:08:5311300:22:022723.1500:30:557200:09:1200:00:0000:00:00
98 396SERGI DAVILA COZAROPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:40:139700:09:1310200:21:362777.7800:30:498700:09:2400:00:0000:00:00
99 664GUILLAUME ACHARD C.A. IGUALADAABM00:40:156600:08:4611500:22:082710.8400:30:548500:09:2100:00:0000:00:00
100 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:40:2013300:10:054500:19:113127.7200:29:1617000:11:0400:00:0000:00:00
101 769MIGUEL LOBERA JONESCLUB NATACIO SITGESV1M00:40:409000:09:0810700:21:452758.6200:30:5311400:09:4700:00:0000:00:00
102 3521MONICA CRISOL SALASU.C. SANT CUGATABF00:40:4311200:09:3010100:21:332784.2200:31:0310100:09:4000:00:0000:00:00
103 6277ARANZAZU DE LAMO VALVERDEGAVA TRIATLOABF00:40:4510200:09:1810800:21:462756.5100:31:0410400:09:4100:00:0000:00:00
104 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M00:40:4712000:09:479500:21:192814.7000:31:0610500:09:4100:00:0000:00:00
105 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:40:4716800:10:454300:19:053144.1000:29:5016200:10:5700:00:0000:00:00
106 3872GEORGINA DELGADO NOECERDANYOLA CHABF00:40:5612800:09:558600:21:052845.8500:31:0012400:09:5600:00:0000:00:00
107 3121ORIOL MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISACDM00:40:578200:08:5911400:22:052716.9800:31:0412000:09:5300:00:0000:00:00
108 2657ADRIÀ VALVERDE MOLINAC.N. BADALONASUB23M00:41:0010800:09:2011000:21:532741.8100:31:1311600:09:4700:00:0000:00:00
109 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:41:137400:08:5212700:23:142582.5000:32:066700:09:0700:00:0000:00:00
110 8010MARC CURTO ESTEVELLICENCIA DE DIAV1M00:41:169800:09:1512000:22:362654.8700:31:519100:09:2500:00:0000:00:00
111 8020ERIK CAZORLA BERNETLLICENCIA DE DIASUB23M00:41:193100:08:0015500:24:492417.7300:32:493700:08:3000:00:0000:00:00
112 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F00:41:2113600:10:068700:21:112832.4200:31:1712800:10:0400:00:0000:00:00
113 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF00:41:2711400:09:3210900:21:502748.0900:31:2212900:10:0500:00:0000:00:00
114 8016SÒNIA SANS BADIALLICENCIA DE DIAJNF00:41:339200:09:0912200:22:492629.6600:31:589600:09:3500:00:0000:00:00
115 8021JOSÉ MARÍA BEA GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAABM00:41:378000:08:5813800:23:472522.7800:32:455600:08:5200:00:0000:00:00
116 2783ARCADI VILÀ SERRATCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAV2M00:41:3712200:09:529900:21:312788.5400:31:2313800:10:1400:00:0000:00:00
117 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM00:41:529300:09:1013300:23:272558.6400:32:377400:09:1500:00:0000:00:00
118 2710IVAN RUIZ MONJOCLUB PROAMABM00:41:598900:09:0612800:23:142582.5000:32:2010000:09:3900:00:0000:00:00
119 1923CAROL MALDONADO BASCONESCERRR IGUALADAV1F00:42:0113800:10:079700:21:272797.2000:31:3414200:10:2700:00:0000:00:00
120 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:42:0411700:09:3910600:21:452758.6200:31:2415000:10:4000:00:0000:00:00
121 2149JORDI ALSINA APARICIOTRANSTRIATLONV1M00:42:055400:08:3515200:24:432427.5100:33:185200:08:4700:00:0000:00:00
122 7007GAL.LA ROURAS HURTADOLLICENCIA DE DIAABF00:42:1315300:10:228900:21:132827.9700:31:3514900:10:3800:00:0000:00:00
123 283TONI MARTÍNEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM00:42:2011000:09:2712900:23:152580.6500:32:429900:09:3800:00:0000:00:00
124 8004LLUÍS ALBERT SANCHEZ MANELLICENCIA DE DIAV1M00:42:2415600:10:2611600:22:082710.8400:32:3411700:09:5000:00:0000:00:00
125 1866ANTONIA CANO ALARCÓNC.E. RAYOTEAMV1F00:42:3511300:09:3112400:22:562616.2800:32:2713200:10:0800:00:0000:00:00
126 6200MONTSE FREGINALS BENAVENTCERDANYOLA CHABF00:42:4015500:10:258500:21:032850.3600:31:2817200:11:1200:00:0000:00:00
127 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM00:42:418600:09:0313700:23:452526.3200:32:4812100:09:5300:00:0000:00:00
128 1171RAMON PEREZ LINDECERDANYOLA CHV1M00:42:4715400:10:2413400:23:292555.0000:33:535700:08:5400:00:0000:00:00
129 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIV1M00:43:0612300:09:5213000:23:192573.2700:33:1112300:09:5500:00:0000:00:00
130 2102DAVID ZARROCA CONILLCERDANYOLA CHV2M00:43:1912700:09:5413100:23:192573.2700:33:1313100:10:0600:00:0000:00:00
131 3475ALEX FUNEZ GARCIARIPOLLET UNIO ATLETICAJNM00:43:3911900:09:4012500:23:042601.1600:32:4416100:10:5500:00:0000:00:00
132 475PAULA MALLADO DIÉGUEZC.N. SABADELLCDF00:43:4818000:11:407300:20:142965.4000:31:5418200:11:5400:00:0000:00:00
133 113ELISENDA PRACHT MONTAMATCERRR IGUALADAV1F00:44:0713900:10:0713500:23:342545.9700:33:4114100:10:2600:00:0000:00:00
134 7009BERTA ROMERA VAZQUEZLLICENCIA DE DIAV1F00:44:2014800:10:1512600:23:052599.2800:33:2016600:11:0000:00:0000:00:00
135 8018MARCOS MOIX RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM00:44:2515800:10:3112100:22:472633.5000:33:1817100:11:0700:00:0000:00:00
136 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF00:44:336900:08:4817400:26:322261.3100:35:207300:09:1300:00:0000:00:00
137 3853JONATHAN QUESADA GARRIDOTRANSTRIATLONABM00:44:3510300:09:1816400:25:562313.6200:35:148400:09:2100:00:0000:00:00
138 3427IGOR PEREA FLORESTRANSTRIATLONCDM00:44:3714000:10:0814700:24:302448.9800:34:3812600:09:5900:00:0000:00:00
139 2615ADRIÀ MATEOS RIBERACLUB NATACIO RUBISUB23M00:44:3917000:10:4913200:23:222567.7600:34:1114300:10:2800:00:0000:00:00
140 3631LEE EASONCLUB NATACIO SITGESABM00:44:4713200:10:0315900:25:022396.8000:35:0510800:09:4200:00:0000:00:00
141 3892ESMERALDA ZARAGOZA SAEZPRAT TRIATLO 1994V1F00:44:5015200:10:2014300:24:172470.8300:34:3713700:10:1300:00:0000:00:00
142 2457JESUS M. ROMEO VIVEROCERDANYOLA CHV2M00:44:5612500:09:5415700:24:562406.4200:34:5013000:10:0600:00:0000:00:00
143 3767JOAN FREGINALS FERRERCERDANYOLA CHV2M00:45:0314600:10:1315100:24:412430.7900:34:5413600:10:0900:00:0000:00:00
144 8009MARTA PEREZ GARCIALLICENCIA DE DIAABF00:45:0514700:10:1414200:24:152474.2300:34:2914700:10:3600:00:0000:00:00
145 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF00:45:1417900:11:2911700:22:092708.8000:33:3817700:11:3600:00:0000:00:00
146 3309JUAN JOSÉ MUÑOZ JIMÉNEZPRAT TRIATLO 1994ABM00:45:2013400:10:0515600:24:502416.1100:34:5514000:10:2500:00:0000:00:00
147 2226JURI FARRÚS ROCACLUB NATACIO SITGESABM00:45:2616400:10:4212300:22:502627.7400:33:3218100:11:5400:00:0000:00:00
148 3066MANUEL MOLINA MARINPRAT TRIATLO 1994V1M00:45:2814200:10:1015400:24:482419.3500:34:5814400:10:3000:00:0000:00:00
149 2729ITZEL MUSTÉ DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF00:45:3017300:11:129000:21:132827.9700:32:2519300:13:0500:00:0000:00:00
150 3149CHRISTOPHE LE GRIX DE LA CLUB NATACIO MINORISAV2M00:45:3313700:10:0714600:24:262455.6600:34:3316400:11:0000:00:0000:00:00
151 7011MARTA ARDIACA CALONGELLICENCIA DE DIAABF00:45:3416200:10:4014100:24:112481.0500:34:5115200:10:4300:00:0000:00:00
152 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF00:45:3510900:09:2217900:26:522233.2500:36:148300:09:2100:00:0000:00:00
153 2670ADELARDO GALLEGO GILCLUB NATACIO RUBIV1M00:45:4515100:10:1716000:25:202368.4200:35:3713400:10:0800:00:0000:00:00
154 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M00:46:0114100:10:0916300:25:442331.6100:35:5313300:10:0800:00:0000:00:00
155 4438DANIEL OLMO RAMÍREZCLUB NATACIO RUBIABM00:46:0214300:10:1116600:26:062298.8500:36:1711200:09:4500:00:0000:00:00
156 3698MIGUEL ANGEL MALLADO MOYAC.N. SABADELLV1M00:46:0615700:10:2715000:24:412430.7900:35:0816300:10:5800:00:0000:00:00
157 8006ORIOL ROGE SERRALLICENCIA DE DIAV1M00:46:1113500:10:0617800:26:492237.4100:36:557600:09:1600:00:0000:00:00
158 1681JAVIER LOSADA CARBALLOPRAT TRIATLO 1994V1M00:46:2815000:10:1716100:25:242362.2000:35:4115600:10:4700:00:0000:00:00
159 7001JOSE RAMÓN MENÉNDEZ CUERVLLICENCIA DE DIAV1M00:46:3214900:10:1716800:26:142287.1700:36:3112700:10:0100:00:0000:00:00
160 3913ALBA MARÍA RODRIGUEZ MARTCLUB ESPORTIU Z5ABF00:46:3216900:10:4515300:24:472420.9800:35:3216500:11:0000:00:0000:00:00
161 3847TONI URIBE HERNÁNDEZTRANSTRIATLONV2M00:46:3514500:10:1216200:25:352345.2800:35:4715700:10:4800:00:0000:00:00
162 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M00:46:4617400:11:1314000:24:112481.0500:35:2417600:11:2200:00:0000:00:00
163 6247EVELYN MARTIN PEREZPRAT TRIATLO 1994ABF00:46:4917200:11:0914500:24:242459.0200:35:3317500:11:1600:00:0000:00:00
164 3019MARTA GAGO GONZÁLEZC.N. BADALONACDF00:46:5419100:12:198800:21:112832.4200:33:3019500:13:2400:00:0000:00:00
165 3815EMILIO ARTURO MARILL SANTC.N. BADALONAABM00:46:5612100:09:4818300:27:152201.8300:37:0312200:09:5300:00:0000:00:00
166 3491KATHARINE JEFFERIESC.E. KATOA BARCELONAABF00:46:5717700:11:2214900:24:312447.3100:35:5316900:11:0400:00:0000:00:00
167 3178JUAN CARLOS PEREA FERNANDTRANSTRIATLONV1M00:47:1414400:10:1216700:26:132288.6200:36:2515800:10:4900:00:0000:00:00
168 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUICLUB NATACIO MINORISAV1M00:47:2218600:12:0014400:24:202465.7500:36:2016700:11:0200:00:0000:00:00
169 2605ALEIX PETIT CUADRADOCLUB NATACIO RUBISUB23M00:47:2716700:10:4516500:25:582310.6500:36:4315300:10:4400:00:0000:00:00
170 3179SALVADOR MAS CAPDEVILAINDEPENDENTABM00:47:2811800:09:4017600:26:462241.5900:36:2616800:11:0200:00:0000:00:00
171 2887MÓNICA DOMINGUEZ HERNÁNDECLUB ESPORTIU Z5V1F00:47:3715900:10:3116900:26:172282.8200:36:4815900:10:4900:00:0000:00:00
172 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZC.N. VILAFRANCA V1F00:47:4616500:10:4317000:26:182281.3700:37:0115400:10:4500:00:0000:00:00
173 7005SUSANA LOBERA JONESLLICENCIA DE DIAV2F00:47:5518400:11:5913600:23:432529.8700:35:4218500:12:1300:00:0000:00:00
174 3093MARC SANJUAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:48:1116600:10:4417700:26:462241.5900:37:3015100:10:4100:00:0000:00:00
175 2602INÉS SANTIAGO GONZÁLEZCERDANYOLA CHV1F00:48:3216000:10:3218100:27:082211.3000:37:4016000:10:5200:00:0000:00:00
176 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:48:5816100:10:3718400:27:462160.8600:38:2314600:10:3500:00:0000:00:00
177 7012GORGO GONGORA JIMENEZLLICENCIA DE DIAABM00:49:008100:08:5919400:30:111987.8500:39:1011800:09:5000:00:0000:00:00
178 3898ADRIANA QUINTANILLA NISTAPRAT TRIATLO 1994ABF00:49:2818300:11:5614800:24:312447.3100:36:2718900:13:0100:00:0000:00:00
179 6105AFRICA AYLLON GARROCHOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F00:49:4017100:11:0917200:26:232274.1600:37:3218400:12:0800:00:0000:00:00
180 7006GUILLERMO APARICIO ESTREMLLICENCIA DE DIAABM00:49:4210500:09:1918500:28:332101.5800:37:5218000:11:5000:00:0000:00:00
181 8013NAUSICA CORNADÓ PASCUALLLICENCIA DE DIAABF00:50:0412400:09:5218900:29:342029.3100:39:2614800:10:3800:00:0000:00:00
182 3894MARTA CAMPILLO HIDALGOC.N. SABADELLABF00:50:2818800:12:0115800:24:572404.8100:36:5819700:13:3000:00:0000:00:00
183 8008LAURA PAYA RINCONLLICENCIA DE DIAV1F00:50:2919500:13:0413900:23:552508.7100:36:5919600:13:3000:00:0000:00:00
184 1938JAUME MORGADES VIDALINDEPENDENTV2M00:50:3119200:12:2117300:26:312262.7300:38:5217800:11:3900:00:0000:00:00
185 8011OSCAR BERMUDEZ CABRERALLICENCIA DE DIAV1M00:51:0118500:12:0017100:26:212277.0400:38:2118800:12:4000:00:0000:00:00
186 2211ANA CLAROS GARCÍAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F00:51:1717800:11:2318600:29:082059.5000:40:3115500:10:4600:00:0000:00:00
187 1306MARTA GUILLÉN CAMPOSGOO SPORT CLUBABF00:51:1819000:12:1617500:26:342258.4700:38:5018700:12:2800:00:0000:00:00
188 3893RAQUEL SANTAMARIA GARCIAC.N. BADALONAV1F00:51:2516300:10:4118800:29:312032.7500:40:1217300:11:1300:00:0000:00:00
189 3868ARIADNA COLOM I VIÑASCERDANYOLA CHCDF00:52:1618200:11:4118200:27:122205.8800:38:5319400:13:2300:00:0000:00:00
190 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F00:52:3417500:11:1519100:30:031996.6700:41:1817400:11:1600:00:0000:00:00
191 8019AGUS RODRÍGUEZ FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM00:52:5219600:13:0619200:30:051994.4600:43:1110300:09:4100:00:0000:00:00
192 7008CLAUDIA ROURAS HURTADOLLICENCIA DE DIASUB23F00:52:5817600:11:2119000:29:422020.2000:41:0318300:11:5500:00:0000:00:00
193 8001YOLANDA TUDELA TUDELALLICENCIA DE DIAV1F00:53:3218700:12:0118700:29:092058.3200:41:1018600:12:2200:00:0000:00:00
194 7010JORDI PAÜLS GIMENOLLICENCIA DE DIAV1M00:55:4519400:12:3419300:30:091990.0500:42:4319100:13:0200:00:0000:00:00
195 6137Mª ROSARIO CAÑETE JIMÉNEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1F00:57:0018100:11:4119600:33:351786.6000:45:1617900:11:4400:00:0000:00:00
196 8007RAQUEL GARCIA MONTEROLLICENCIA DE DIAV1F00:59:1119900:15:4318000:26:592223.5900:42:4220000:16:2900:00:0000:00:00
197 8012CRISTINA CAMPILLO HIDALGOLLICENCIA DE DIAABF00:59:4919700:13:2019500:31:541880.8800:45:1419900:14:3500:00:0000:00:00
198 8005ESTEBAN PEÑA PITARCHLLICENCIA DE DIAV2M01:00:4319300:12:2319700:35:181699.7200:47:4119000:13:0200:00:0000:00:00
199 7003MIQUEL PEÑA PITARCHLLICENCIA DE DIAV2M01:00:4418900:12:0119800:35:391683.0300:47:4019200:13:0400:00:0000:00:00
200 3814CRISTINA PRADOS RUIZC.N. BADALONAABF01:05:5019800:13:4019900:37:391593.6300:51:1919800:14:3100:00:0000:00:00




DQ 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:00:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
DQ 8002IVAN SANTOS UCARLLICENCIA DE DIAV1M00:40:08000:08:26000:22:492629.6600:31:15000:08:5300:00:0000:00:00
DQ 7004LÍDIA CANO GORGUESLLICENCIA DE DIAABF00:51:04000:12:47000:25:492324.0800:38:36000:12:2800:00:0000:00:00


NP 535LUCAS CANELO INFANTESCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV3M
NP 713OSCAR GOMEZ PAUPRAT TRIATLO 1994V1M
NP 890JOSEP MARIA CASAJUANA I VCLUB TRIATLO SABADELLV2M
NP 1283EVA WUTTITRICBM-CALELLAABF
NP 1920ESTER LAFITA SANCHEZCERDANYOLA CHV2F
NP 8014JAUME MAÑAS MONAGOLLICENCIA DE DIAABM
NP 8015OLGA CANO ALIAGA LLICENCIA DE DIAV1F
NP 2170MARCELO KRASNOV STOLLERCLUB NATACIO SITGESV2M
NP 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF
NP 2391CARLOS GALINDO ROONEYTRICBM-CALELLAABM
NP 2709ALONSO GARCIA MARTINL´3SCOLA SANT JUSTCDM
NP 3478JACOB ROMAN DURANCLUB NATACIO VALLDOREIXV1M
NP 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M
NP 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M
NP 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM
NP 3917XAVIER YAGÜE GONZÁLEZCLUB ESPORTIU Z5V1M
NP 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994SUB23M
NP 5418RUBEN MARTINEZ RIVEROSCLUB ESPORTIU Z5ABM
NP 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32