RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 2 1000 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2337NADIR BOURAS MOUSSAOUITRICBM-CALELLACDM00:30:371200:07:20800:15:553769.6300:23:15300:07:2200:00:0000:00:00
2 5877JOAQUIN MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONACDM00:32:34600:07:152200:17:423389.8300:24:57600:07:3700:00:0000:00:00
3 3018ÀLEX PÉREZ GÓMEZC.N. BADALONACDM00:33:591800:07:392500:18:193275.7100:25:582000:08:0100:00:0000:00:00
4 2311PAU TORRES BOCHC.E. KATOA BARCELONACDM00:34:086200:08:391600:17:043515.6300:25:433000:08:2500:00:0000:00:00
5 3156JOAQUÍN LÁZARO DÍAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:34:392600:07:513700:18:523180.2100:26:431600:07:5600:00:0000:00:00
6 5908MARIO HUGUET SAN AGUSTINCLUB NATACIO BARCELONACDM00:35:211700:07:374900:19:183108.8100:26:553100:08:2600:00:0000:00:00
7 3300ASIER PARDO IGLESIASCLUB NATACIO SITGESCDM00:37:313400:08:078200:20:472886.9300:28:544300:08:3700:00:0000:00:00
8 2714ALVARO VISCARRI PARDOL´3SCOLA SANT JUSTCDM00:38:018300:08:595700:19:383056.0300:28:378900:09:2400:00:0000:00:00
9 3173MARC DÓNIGA MARTINEZC.N. SABADELLCDM00:38:367600:08:547500:20:172958.0900:29:119000:09:2500:00:0000:00:00
10 3121ORIOL MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISACDM00:40:578200:08:5911400:22:052716.9800:31:0412000:09:5300:00:0000:00:00
11 3427IGOR PEREA FLORESTRANSTRIATLONCDM00:44:3714000:10:0814700:24:302448.9800:34:3812600:09:5900:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISAJNM00:29:13100:07:10300:14:514040.4000:22:01200:07:1200:00:0000:00:00
2 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIFLOR DE TRIATLÓJNM00:30:30400:07:11600:15:413825.7200:22:52700:07:3800:00:0000:00:00
3 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:31:131300:07:33700:15:433817.6000:23:161800:07:5700:00:0000:00:00
4 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM00:32:11300:07:111800:17:073505.3600:24:181400:07:5300:00:0000:00:00
5 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:32:32700:07:172000:17:283435.1100:24:451000:07:4700:00:0000:00:00
6 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. KATOA BARCELONAJNM00:33:464000:08:151200:16:343621.7300:24:495800:08:5700:00:0000:00:00
7 3475ALEX FUNEZ GARCIARIPOLLET UNIO ATLETICAJNM00:43:3911900:09:4012500:23:042601.1600:32:4416100:10:5500:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 337CARLOS CERVERA GARCIAC.A. IGUALADASUB23M00:35:551500:07:367800:20:322922.0800:28:08900:07:4700:00:0000:00:00
2 937EDUARDO CAMPANARIO GALANPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:36:051900:07:406500:19:593002.5000:27:393200:08:2600:00:0000:00:00
3 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M00:38:333200:08:0511200:21:582731.4100:30:033600:08:3000:00:0000:00:00
4 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:39:427300:08:518400:21:002857.1400:29:5111900:09:5100:00:0000:00:00
5 2657ADRIÀ VALVERDE MOLINAC.N. BADALONASUB23M00:41:0010800:09:2011000:21:532741.8100:31:1311600:09:4700:00:0000:00:00
6 8020ERIK CAZORLA BERNETLLICENCIA DE DIASUB23M00:41:193100:08:0015500:24:492417.7300:32:493700:08:3000:00:0000:00:00
7 2615ADRIÀ MATEOS RIBERACLUB NATACIO RUBISUB23M00:44:3917000:10:4913200:23:222567.7600:34:1114300:10:2800:00:0000:00:00
8 2605ALEIX PETIT CUADRADOCLUB NATACIO RUBISUB23M00:47:2716700:10:4516500:25:582310.6500:36:4315300:10:4400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994V1M00:32:462400:07:471500:16:453582.0900:24:322500:08:1400:00:0000:00:00
2 667JORDI GARCIA BERCIALC.N. BADALONAV1M00:33:192800:07:521700:17:053512.2000:24:572900:08:2200:00:0000:00:00
3 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M00:33:313500:08:111300:16:373610.8300:24:484900:08:4300:00:0000:00:00
4 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M00:35:053600:08:122900:18:253257.9200:26:373400:08:2800:00:0000:00:00
5 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M00:36:184900:08:265000:19:203103.4500:27:463800:08:3200:00:0000:00:00
6 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAV1M00:36:336100:08:393300:18:493188.6600:27:286500:09:0500:00:0000:00:00
7 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:36:572300:07:449600:21:202812.5000:29:041300:07:5300:00:0000:00:00
8 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M00:37:146500:08:443600:18:523180.2100:27:369800:09:3800:00:0000:00:00
9 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:37:378700:09:033900:18:583163.4400:28:019700:09:3600:00:0000:00:00
10 1146NOÉ RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994V1M00:37:494600:08:258300:20:572863.9600:29:223300:08:2700:00:0000:00:00
11 879ALEIX CARBONELL GARCIAC.A. IGUALADAV1M00:37:51000:00:00000:00:000.0000:29:104500:08:4100:00:0000:00:00
12 1052SIMON LOBERA  JONESCLUB NATACIO SITGESV1M00:38:1410000:09:174600:19:153116.8800:28:3210700:09:4200:00:0000:00:00
13 3215JORDI VIDAL RUBIOC.E. PENEDES MARITIMV1M00:38:179600:09:136200:19:483030.3000:29:017700:09:1600:00:0000:00:00
14 3050JORGE MORILLAS SANCHEZCLUB TRIATLO LLEIDA V1M00:38:194500:08:229300:21:162821.3200:29:384400:08:4100:00:0000:00:00
15 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M00:38:235600:08:359200:21:142825.7500:29:494000:08:3400:00:0000:00:00
16 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHV1M00:38:257700:08:556100:19:463035.4100:28:4110900:09:4400:00:0000:00:00
17 7002TONI CONDES MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1M00:38:285100:08:299100:21:132827.9700:29:425100:08:4600:00:0000:00:00
18 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:38:508800:09:056700:20:032992.5200:29:0810600:09:4200:00:0000:00:00
19 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M00:39:045500:08:3510300:21:382773.5000:30:135500:08:5100:00:0000:00:00
20 396SERGI DAVILA COZAROPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:40:139700:09:1310200:21:362777.7800:30:498700:09:2400:00:0000:00:00
21 769MIGUEL LOBERA JONESCLUB NATACIO SITGESV1M00:40:409000:09:0810700:21:452758.6200:30:5311400:09:4700:00:0000:00:00
22 8010MARC CURTO ESTEVELLICENCIA DE DIAV1M00:41:169800:09:1512000:22:362654.8700:31:519100:09:2500:00:0000:00:00
23 2149JORDI ALSINA APARICIOTRANSTRIATLONV1M00:42:055400:08:3515200:24:432427.5100:33:185200:08:4700:00:0000:00:00
24 8004LLUÍS ALBERT SANCHEZ MANELLICENCIA DE DIAV1M00:42:2415600:10:2611600:22:082710.8400:32:3411700:09:5000:00:0000:00:00
25 1171RAMON PEREZ LINDECERDANYOLA CHV1M00:42:4715400:10:2413400:23:292555.0000:33:535700:08:5400:00:0000:00:00
26 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIV1M00:43:0612300:09:5213000:23:192573.2700:33:1112300:09:5500:00:0000:00:00
27 3066MANUEL MOLINA MARINPRAT TRIATLO 1994V1M00:45:2814200:10:1015400:24:482419.3500:34:5814400:10:3000:00:0000:00:00
28 2670ADELARDO GALLEGO GILCLUB NATACIO RUBIV1M00:45:4515100:10:1716000:25:202368.4200:35:3713400:10:0800:00:0000:00:00
29 3698MIGUEL ANGEL MALLADO MOYAC.N. SABADELLV1M00:46:0615700:10:2715000:24:412430.7900:35:0816300:10:5800:00:0000:00:00
30 8006ORIOL ROGE SERRALLICENCIA DE DIAV1M00:46:1113500:10:0617800:26:492237.4100:36:557600:09:1600:00:0000:00:00
31 1681JAVIER LOSADA CARBALLOPRAT TRIATLO 1994V1M00:46:2815000:10:1716100:25:242362.2000:35:4115600:10:4700:00:0000:00:00
32 7001JOSE RAMÓN MENÉNDEZ CUERVLLICENCIA DE DIAV1M00:46:3214900:10:1716800:26:142287.1700:36:3112700:10:0100:00:0000:00:00
33 3178JUAN CARLOS PEREA FERNANDTRANSTRIATLONV1M00:47:1414400:10:1216700:26:132288.6200:36:2515800:10:4900:00:0000:00:00
34 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUICLUB NATACIO MINORISAV1M00:47:2218600:12:0014400:24:202465.7500:36:2016700:11:0200:00:0000:00:00
35 8011OSCAR BERMUDEZ CABRERALLICENCIA DE DIAV1M00:51:0118500:12:0017100:26:212277.0400:38:2118800:12:4000:00:0000:00:00
36 7010JORDI PAÜLS GIMENOLLICENCIA DE DIAV1M00:55:4519400:12:3419300:30:091990.0500:42:4319100:13:0200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M00:36:074400:08:203200:18:483191.4900:27:086000:08:5900:00:0000:00:00
2 853MANOLO GONZALEZ CUEVASOPTIMS CLUB TRIATLOV2M00:37:226300:08:396800:20:072982.6000:28:464200:08:3600:00:0000:00:00
3 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M00:37:304800:08:267700:20:322922.0800:28:583900:08:3200:00:0000:00:00
4 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MINORISAV2M00:39:1111500:09:337100:20:112972.7500:29:449300:09:2700:00:0000:00:00
5 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M00:39:518500:09:029800:21:302790.7000:30:328100:09:1900:00:0000:00:00
6 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M00:40:0413000:10:006900:20:082980.1300:30:0812500:09:5600:00:0000:00:00
7 2783ARCADI VILÀ SERRATCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAV2M00:41:3712200:09:529900:21:312788.5400:31:2313800:10:1400:00:0000:00:00
8 2102DAVID ZARROCA CONILLCERDANYOLA CHV2M00:43:1912700:09:5413100:23:192573.2700:33:1313100:10:0600:00:0000:00:00
9 2457JESUS M. ROMEO VIVEROCERDANYOLA CHV2M00:44:5612500:09:5415700:24:562406.4200:34:5013000:10:0600:00:0000:00:00
10 3767JOAN FREGINALS FERRERCERDANYOLA CHV2M00:45:0314600:10:1315100:24:412430.7900:34:5413600:10:0900:00:0000:00:00
11 3149CHRISTOPHE LE GRIX DE LA CLUB NATACIO MINORISAV2M00:45:3313700:10:0714600:24:262455.6600:34:3316400:11:0000:00:0000:00:00
12 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M00:46:0114100:10:0916300:25:442331.6100:35:5313300:10:0800:00:0000:00:00
13 3847TONI URIBE HERNÁNDEZTRANSTRIATLONV2M00:46:3514500:10:1216200:25:352345.2800:35:4715700:10:4800:00:0000:00:00
14 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M00:46:4617400:11:1314000:24:112481.0500:35:2417600:11:2200:00:0000:00:00
15 1938JAUME MORGADES VIDALINDEPENDENTV2M00:50:3119200:12:2117300:26:312262.7300:38:5217800:11:3900:00:0000:00:00
16 8005ESTEBAN PEÑA PITARCHLLICENCIA DE DIAV2M01:00:4319300:12:2319700:35:181699.7200:47:4119000:13:0200:00:0000:00:00
17 7003MIQUEL PEÑA PITARCHLLICENCIA DE DIAV2M01:00:4418900:12:0119800:35:391683.0300:47:4019200:13:0400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M00:40:4712000:09:479500:21:192814.7000:31:0610500:09:4100:00:0000:00:00
2 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:48:5816100:10:3718400:27:462160.8600:38:2314600:10:3500:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF00:33:263800:08:131100:16:323629.0300:24:454600:08:4100:00:0000:00:00
2 2724HELENA MORAGAS MOLINAL´3SCOLA SANT JUSTCDF00:36:245300:08:343500:18:513183.0200:27:255900:08:5900:00:0000:00:00
3 1821MIREIA CAVERO SIBERAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:38:5613100:10:012800:18:233263.8300:28:2414500:10:3200:00:0000:00:00
4 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:40:2013300:10:054500:19:113127.7200:29:1617000:11:0400:00:0000:00:00
5 475PAULA MALLADO DIÉGUEZC.N. SABADELLCDF00:43:4818000:11:407300:20:142965.4000:31:5418200:11:5400:00:0000:00:00
6 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF00:45:1417900:11:2911700:22:092708.8000:33:3817700:11:3600:00:0000:00:00
7 2729ITZEL MUSTÉ DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF00:45:3017300:11:129000:21:132827.9700:32:2519300:13:0500:00:0000:00:00
8 3019MARTA GAGO GONZÁLEZC.N. BADALONACDF00:46:5419100:12:198800:21:112832.4200:33:3019500:13:2400:00:0000:00:00
9 3868ARIADNA COLOM I VIÑASCERDANYOLA CHCDF00:52:1618200:11:4118200:27:122205.8800:38:5319400:13:2300:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3652ANGELLA RODRIGUEZ RAMIREZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF00:37:4610600:09:194100:19:033149.6100:28:228600:09:2400:00:0000:00:00
2 8016SÒNIA SANS BADIALLICENCIA DE DIAJNF00:41:339200:09:0912200:22:492629.6600:31:589600:09:3500:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6195AGATA SAFONT ESPINOSAC.E. RAYOTEAMSUB23F00:37:495700:08:357000:20:082980.1300:28:436600:09:0600:00:0000:00:00
2 8017GEORGINA CONESA I MURLLICENCIA DE DIASUB23F00:38:006700:08:475500:19:283082.1900:28:1511100:09:4500:00:0000:00:00
3 8003NATALIA GIMENEZ PASTORLLICENCIA DE DIASUB23F00:38:316400:08:407600:20:312924.4500:29:118200:09:2000:00:0000:00:00
4 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:40:4716800:10:454300:19:053144.1000:29:5016200:10:5700:00:0000:00:00
5 6105AFRICA AYLLON GARROCHOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F00:49:4017100:11:0917200:26:232274.1600:37:3218400:12:0800:00:0000:00:00
6 7008CLAUDIA ROURAS HURTADOLLICENCIA DE DIASUB23F00:52:5817600:11:2119000:29:422020.2000:41:0318300:11:5500:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:36:4910400:09:182700:18:223266.7900:27:407100:09:0900:00:0000:00:00
2 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F00:37:389500:09:134400:19:083135.8900:28:217900:09:1700:00:0000:00:00
3 1923CAROL MALDONADO BASCONESCERRR IGUALADAV1F00:42:0113800:10:079700:21:272797.2000:31:3414200:10:2700:00:0000:00:00
4 1866ANTONIA CANO ALARCÓNC.E. RAYOTEAMV1F00:42:3511300:09:3112400:22:562616.2800:32:2713200:10:0800:00:0000:00:00
5 113ELISENDA PRACHT MONTAMATCERRR IGUALADAV1F00:44:0713900:10:0713500:23:342545.9700:33:4114100:10:2600:00:0000:00:00
6 7009BERTA ROMERA VAZQUEZLLICENCIA DE DIAV1F00:44:2014800:10:1512600:23:052599.2800:33:2016600:11:0000:00:0000:00:00
7 3892ESMERALDA ZARAGOZA SAEZPRAT TRIATLO 1994V1F00:44:5015200:10:2014300:24:172470.8300:34:3713700:10:1300:00:0000:00:00
8 2887MÓNICA DOMINGUEZ HERNÁNDECLUB ESPORTIU Z5V1F00:47:3715900:10:3116900:26:172282.8200:36:4815900:10:4900:00:0000:00:00
9 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZC.N. VILAFRANCA V1F00:47:4616500:10:4317000:26:182281.3700:37:0115400:10:4500:00:0000:00:00
10 2602INÉS SANTIAGO GONZÁLEZCERDANYOLA CHV1F00:48:3216000:10:3218100:27:082211.3000:37:4016000:10:5200:00:0000:00:00
11 8008LAURA PAYA RINCONLLICENCIA DE DIAV1F00:50:2919500:13:0413900:23:552508.7100:36:5919600:13:3000:00:0000:00:00
12 2211ANA CLAROS GARCÍAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F00:51:1717800:11:2318600:29:082059.5000:40:3115500:10:4600:00:0000:00:00
13 3893RAQUEL SANTAMARIA GARCIAC.N. BADALONAV1F00:51:2516300:10:4118800:29:312032.7500:40:1217300:11:1300:00:0000:00:00
14 8001YOLANDA TUDELA TUDELALLICENCIA DE DIAV1F00:53:3218700:12:0118700:29:092058.3200:41:1018600:12:2200:00:0000:00:00
15 6137Mª ROSARIO CAÑETE JIMÉNEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1F00:57:0018100:11:4119600:33:351786.6000:45:1617900:11:4400:00:0000:00:00
16 8007RAQUEL GARCIA MONTEROLLICENCIA DE DIAV1F00:59:1119900:15:4318000:26:592223.5900:42:4220000:16:2900:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F00:41:2113600:10:068700:21:112832.4200:31:1712800:10:0400:00:0000:00:00
2 7005SUSANA LOBERA JONESLLICENCIA DE DIAV2F00:47:5518400:11:5913600:23:432529.8700:35:4218500:12:1300:00:0000:00:00
3 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F00:52:3417500:11:1519100:30:031996.6700:41:1817400:11:1600:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:29:121000:07:19100:14:434077.0100:22:02100:07:1000:00:0000:00:00
2 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:29:41900:07:19200:14:484054.0500:22:07500:07:3400:00:0000:00:00
3 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:30:10500:07:11400:15:253891.8900:22:36400:07:3400:00:0000:00:00
4 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM00:31:061100:07:20900:15:593753.9100:23:19800:07:4700:00:0000:00:00
5 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZFLOR DE TRIATLÓABM00:31:112200:07:42500:15:323862.6600:23:141700:07:5700:00:0000:00:00
6 1670DANIEL ANTUNEZ TIRADOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:32:242500:07:481000:16:253654.8200:24:132300:08:1100:00:0000:00:00
7 2632ALEJANDRO LLAVERIA JIMÉNEFLOR DE TRIATLÓABM00:32:31200:07:102100:17:313425.3100:24:411200:07:5000:00:0000:00:00
8 8022POL SENABRE SUÑERLLICENCIA DE DIAABM00:32:581400:07:351900:17:143481.6200:24:492100:08:0900:00:0000:00:00
9 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:33:552900:07:552300:17:503364.4900:25:452200:08:1000:00:0000:00:00
10 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM00:34:442100:07:414200:19:053144.1000:26:461900:07:5800:00:0000:00:00
11 2304SAMUEL DELGADO NIETOC.A. IGUALADAABM00:34:514700:08:252400:17:513361.3400:26:164100:08:3500:00:0000:00:00
12 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM00:35:161600:07:365200:19:223098.1100:26:582700:08:1800:00:0000:00:00
13 5450FRANCESC ESCOLÀ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:35:482700:07:516000:19:433043.1100:27:342600:08:1400:00:0000:00:00
14 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM00:35:503000:07:586300:19:563010.0300:27:541500:07:5600:00:0000:00:00
15 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM00:36:293300:08:055900:19:403050.8500:27:455000:08:4400:00:0000:00:00
16 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM00:36:383900:08:147200:20:122970.3000:28:262400:08:1200:00:0000:00:00
17 4500FREDERIC CORDERAS IBARZCLUB NATACIO SITGESABM00:36:435800:08:364000:18:593160.6700:27:356800:09:0800:00:0000:00:00
18 3640SERGI SÁNCHEZ CORDEROC.A. IGUALADAABM00:36:437900:08:562600:18:203272.7300:27:169200:09:2700:00:0000:00:00
19 2958ORIOL OLIVAN JORBACLUB NATACIO RUBIABM00:36:444200:08:194800:19:173111.5000:27:366900:09:0800:00:0000:00:00
20 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM00:37:26800:07:1811800:22:192688.5700:29:371100:07:4900:00:0000:00:00
21 3837PEDRO HARO ORTEGAPRAT TRIATLO 1994ABM00:37:349900:09:164700:19:153116.8800:28:316200:09:0300:00:0000:00:00
22 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM00:37:486000:08:375800:19:383056.0300:28:159500:09:3300:00:0000:00:00
23 2145FAUSTINO LORENZO ZAZOPRAT TRIATLO 1994ABM00:37:5512900:09:593000:18:323237.4100:28:318800:09:2400:00:0000:00:00
24 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM00:38:125900:08:368000:20:452891.5700:29:215400:08:5100:00:0000:00:00
25 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM00:38:138400:08:596400:19:583005.0100:28:577500:09:1600:00:0000:00:00
26 3349LUCAS SAIED WITTROCKCLUB NATACIO SITGESABM00:38:215000:08:278100:20:462889.2500:29:137000:09:0800:00:0000:00:00
27 3283DAVID MARTÍNEZ FERNÁNDEZ CLUB ESPORTIU Z5ABM00:38:374100:08:1810000:21:312788.5400:29:495300:08:4800:00:0000:00:00
28 2694JAVIER BERTOS GONZÁLEZC.N. BADALONAABM00:38:444300:08:2011100:21:542739.7300:30:143500:08:3000:00:0000:00:00
29 519JOAN FELIU BADALCLUB NATACIO MINORISAABM00:38:4811600:09:383800:18:533177.4100:28:3113900:10:1700:00:0000:00:00
30 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM00:38:522000:07:4011900:22:292668.6400:30:094700:08:4300:00:0000:00:00
31 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSC.N. BADALONAABM00:39:029400:09:126600:20:032992.5200:29:1511300:09:4700:00:0000:00:00
32 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM00:39:177800:08:569400:21:182816.9000:30:146300:09:0300:00:0000:00:00
33 4372EUSEBI PUJOL TORRADEFLOTCLUB NATACIO MINORISAABM00:39:476800:08:4810500:21:412767.1000:30:298000:09:1800:00:0000:00:00
34 3285PAU AVINYO ARASAC.N. BADALONAABM00:40:077500:08:5311300:22:022723.1500:30:557200:09:1200:00:0000:00:00
35 664GUILLAUME ACHARD C.A. IGUALADAABM00:40:156600:08:4611500:22:082710.8400:30:548500:09:2100:00:0000:00:00
36 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:41:137400:08:5212700:23:142582.5000:32:066700:09:0700:00:0000:00:00
37 8021JOSÉ MARÍA BEA GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAABM00:41:378000:08:5813800:23:472522.7800:32:455600:08:5200:00:0000:00:00
38 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM00:41:529300:09:1013300:23:272558.6400:32:377400:09:1500:00:0000:00:00
39 2710IVAN RUIZ MONJOCLUB PROAMABM00:41:598900:09:0612800:23:142582.5000:32:2010000:09:3900:00:0000:00:00
40 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:42:0411700:09:3910600:21:452758.6200:31:2415000:10:4000:00:0000:00:00
41 283TONI MARTÍNEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM00:42:2011000:09:2712900:23:152580.6500:32:429900:09:3800:00:0000:00:00
42 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM00:42:418600:09:0313700:23:452526.3200:32:4812100:09:5300:00:0000:00:00
43 8018MARCOS MOIX RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM00:44:2515800:10:3112100:22:472633.5000:33:1817100:11:0700:00:0000:00:00
44 3853JONATHAN QUESADA GARRIDOTRANSTRIATLONABM00:44:3510300:09:1816400:25:562313.6200:35:148400:09:2100:00:0000:00:00
45 3631LEE EASONCLUB NATACIO SITGESABM00:44:4713200:10:0315900:25:022396.8000:35:0510800:09:4200:00:0000:00:00
46 3309JUAN JOSÉ MUÑOZ JIMÉNEZPRAT TRIATLO 1994ABM00:45:2013400:10:0515600:24:502416.1100:34:5514000:10:2500:00:0000:00:00
47 2226JURI FARRÚS ROCACLUB NATACIO SITGESABM00:45:2616400:10:4212300:22:502627.7400:33:3218100:11:5400:00:0000:00:00
48 4438DANIEL OLMO RAMÍREZCLUB NATACIO RUBIABM00:46:0214300:10:1116600:26:062298.8500:36:1711200:09:4500:00:0000:00:00
49 3815EMILIO ARTURO MARILL SANTC.N. BADALONAABM00:46:5612100:09:4818300:27:152201.8300:37:0312200:09:5300:00:0000:00:00
50 3179SALVADOR MAS CAPDEVILAINDEPENDENTABM00:47:2811800:09:4017600:26:462241.5900:36:2616800:11:0200:00:0000:00:00
51 3093MARC SANJUAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:48:1116600:10:4417700:26:462241.5900:37:3015100:10:4100:00:0000:00:00
52 7012GORGO GONGORA JIMENEZLLICENCIA DE DIAABM00:49:008100:08:5919400:30:111987.8500:39:1011800:09:5000:00:0000:00:00
53 7006GUILLERMO APARICIO ESTREMLLICENCIA DE DIAABM00:49:4210500:09:1918500:28:332101.5800:37:5218000:11:5000:00:0000:00:00
54 8019AGUS RODRÍGUEZ FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM00:52:5219600:13:0619200:30:051994.4600:43:1110300:09:4100:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF00:33:103700:08:121400:16:403600.0000:24:522800:08:1800:00:0000:00:00
2 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF00:36:465200:08:345600:19:293079.5600:28:034800:08:4300:00:0000:00:00
3 1894SARA CARMONA HERNANDOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:37:3410100:09:173100:18:473194.3200:28:049400:09:3000:00:0000:00:00
4 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOPRAT TRIATLO 1994ABF00:37:507200:08:495100:19:213100.7800:28:1010200:09:4000:00:0000:00:00
5 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABF00:38:0311100:09:283400:18:513183.0200:28:1911000:09:4400:00:0000:00:00
6 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF00:38:077100:08:497400:20:162960.5300:29:056100:09:0200:00:0000:00:00
7 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB ESPORTIU Z5ABF00:38:5310700:09:205400:19:243092.7800:28:4413500:10:0900:00:0000:00:00
8 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF00:39:019100:09:087900:20:362912.6200:29:447800:09:1700:00:0000:00:00
9 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF00:39:0312600:09:545300:19:223098.1100:29:1611500:09:4700:00:0000:00:00
10 3515MIREIA GARCIA SANCHEZPRAT TRIATLO 1994ABF00:39:327000:08:4910400:21:392771.3600:30:286400:09:0400:00:0000:00:00
11 3521MONICA CRISOL SALASU.C. SANT CUGATABF00:40:4311200:09:3010100:21:332784.2200:31:0310100:09:4000:00:0000:00:00
12 6277ARANZAZU DE LAMO VALVERDEGAVA TRIATLOABF00:40:4510200:09:1810800:21:462756.5100:31:0410400:09:4100:00:0000:00:00
13 3872GEORGINA DELGADO NOECERDANYOLA CHABF00:40:5612800:09:558600:21:052845.8500:31:0012400:09:5600:00:0000:00:00
14 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF00:41:2711400:09:3210900:21:502748.0900:31:2212900:10:0500:00:0000:00:00
15 7007GAL.LA ROURAS HURTADOLLICENCIA DE DIAABF00:42:1315300:10:228900:21:132827.9700:31:3514900:10:3800:00:0000:00:00
16 6200MONTSE FREGINALS BENAVENTCERDANYOLA CHABF00:42:4015500:10:258500:21:032850.3600:31:2817200:11:1200:00:0000:00:00
17 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF00:44:336900:08:4817400:26:322261.3100:35:207300:09:1300:00:0000:00:00
18 8009MARTA PEREZ GARCIALLICENCIA DE DIAABF00:45:0514700:10:1414200:24:152474.2300:34:2914700:10:3600:00:0000:00:00
19 7011MARTA ARDIACA CALONGELLICENCIA DE DIAABF00:45:3416200:10:4014100:24:112481.0500:34:5115200:10:4300:00:0000:00:00
20 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF00:45:3510900:09:2217900:26:522233.2500:36:148300:09:2100:00:0000:00:00
21 3913ALBA MARÍA RODRIGUEZ MARTCLUB ESPORTIU Z5ABF00:46:3216900:10:4515300:24:472420.9800:35:3216500:11:0000:00:0000:00:00
22 6247EVELYN MARTIN PEREZPRAT TRIATLO 1994ABF00:46:4917200:11:0914500:24:242459.0200:35:3317500:11:1600:00:0000:00:00
23 3491KATHARINE JEFFERIESC.E. KATOA BARCELONAABF00:46:5717700:11:2214900:24:312447.3100:35:5316900:11:0400:00:0000:00:00
24 3898ADRIANA QUINTANILLA NISTAPRAT TRIATLO 1994ABF00:49:2818300:11:5614800:24:312447.3100:36:2718900:13:0100:00:0000:00:00
25 8013NAUSICA CORNADÓ PASCUALLLICENCIA DE DIAABF00:50:0412400:09:5218900:29:342029.3100:39:2614800:10:3800:00:0000:00:00
26 3894MARTA CAMPILLO HIDALGOC.N. SABADELLABF00:50:2818800:12:0115800:24:572404.8100:36:5819700:13:3000:00:0000:00:00
27 1306MARTA GUILLÉN CAMPOSGOO SPORT CLUBABF00:51:1819000:12:1617500:26:342258.4700:38:5018700:12:2800:00:0000:00:00
28 8012CRISTINA CAMPILLO HIDALGOLLICENCIA DE DIAABF00:59:4919700:13:2019500:31:541880.8800:45:1419900:14:3500:00:0000:00:00
29 3814CRISTINA PRADOS RUIZC.N. BADALONAABF01:05:5019800:13:4019900:37:391593.6300:51:1919800:14:3100:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32