RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
222 203 200 0 3 2 1000 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 01:29:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER00:29:12
21997ADRIÀ MUÑOZ ILLANA00:29:41
3493ANDRES EDUARDO DIAZ00:30:10

2. - FLOR DE TRIATLÓ - 01:34:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
14667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIAIN00:30:30
22855ANTONIO ROLDAN GOMEZ00:31:11
32632ALEJANDRO LLAVERIA JIMÉNEZ00:32:31

3. - CLUB NATACIO MINORISA - 01:36:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
13224GUILLEM MONTIEL MORENO00:29:13
21195JORDI VIDAL MONCUNILL00:33:31
3876MARC COMELLAS GONZALEZ00:33:55

4. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 01:39:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
15770MARC ZARAGOZA CARBALLIDO00:31:13
21251AXEL BADIA CELMA00:32:32
35450FRANCESC ESCOLÀ RUIZ00:35:48

5. - C.A. IGUALADA - 01:40:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
13649ORIOL MARIMON CASTELLTORT00:31:06
24623CARLOS FERNANDEZ DE DIOS00:34:44
32304SAMUEL DELGADO NIETO00:34:51

6. - C.N. BADALONA - 01:43:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
1667JORDI GARCIA BERCIAL00:33:19
23018ÀLEX PÉREZ GÓMEZ00:33:59
33087FR. XAVIER PI HEREDIA00:36:33

7. - PRAT TRIATLO 1994 - 01:46:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
11301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARRO00:32:46
2937EDUARDO CAMPANARIO GALAN00:36:05
33837PEDRO HARO ORTEGA00:37:34

8. - CLUB NATACIO SITGES - 01:50:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
14858RAFAEL LLAMAS URBANO00:36:29
24500FREDERIC CORDERAS IBARZ00:36:43
34453DAVID MARTINEZ MARTINEZ00:37:14

9. - C.N. SABADELL - 01:54:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
1787JULIO CESAR CERVANTES BLASQUEZ00:36:07
23173MARC DÓNIGA MARTINEZ00:38:36
31013MIGUEL SANCHEZ RECHE 00:39:17

10. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 01:54:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES00:36:57
2853MANOLO GONZALEZ CUEVAS00:37:22
3396SERGI DAVILA COZAR00:40:13

11. - CERDANYOLA CH - 01:55:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
1905ALEX DOT PIULACHS00:37:37
22633RAFA MELENDEZ LOPEZ00:38:25
3895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVA00:39:51

12. - CLUB ESPORTIU Z5 - 02:02:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
13283DAVID MARTÍNEZ FERNÁNDEZ 00:38:37
25750JAUME GRANÉ SÁNCHEZ00:41:13
3283TONI MARTÍNEZ RAMOS00:42:20

13. - TRANSTRIATLON - 02:05:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
13335JOAN FERRE BALMON00:39:04
22149JORDI ALSINA APARICIO00:42:05
33853JONATHAN QUESADA GARRIDO00:44:35

14. - CLUB NATACIO RUBI - 02:07:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
12958ORIOL OLIVAN JORBA00:36:44
22615ADRIÀ MATEOS RIBERA00:44:39
32670ADELARDO GALLEGO GIL00:45:45

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32