RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
222 203 200 0 3 2 1000 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF00:33:103700:08:121400:16:403600.0000:24:522800:08:1800:00:0000:00:00
2 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF00:33:263800:08:131100:16:323629.0300:24:454600:08:4100:00:0000:00:00
3 2724HELENA MORAGAS MOLINAL´3SCOLA SANT JUSTCDF00:36:245300:08:343500:18:513183.0200:27:255900:08:5900:00:0000:00:00
4 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF00:36:465200:08:345600:19:293079.5600:28:034800:08:4300:00:0000:00:00
5 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:36:4910400:09:182700:18:223266.7900:27:407100:09:0900:00:0000:00:00
6 1894SARA CARMONA HERNANDOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:37:3410100:09:173100:18:473194.3200:28:049400:09:3000:00:0000:00:00
7 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F00:37:389500:09:134400:19:083135.8900:28:217900:09:1700:00:0000:00:00
8 3652ANGELLA RODRIGUEZ RAMIREZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF00:37:4610600:09:194100:19:033149.6100:28:228600:09:2400:00:0000:00:00
9 6195AGATA SAFONT ESPINOSAC.E. RAYOTEAMSUB23F00:37:495700:08:357000:20:082980.1300:28:436600:09:0600:00:0000:00:00
10 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOPRAT TRIATLO 1994ABF00:37:507200:08:495100:19:213100.7800:28:1010200:09:4000:00:0000:00:00
11 8017GEORGINA CONESA I MURLLICENCIA DE DIASUB23F00:38:006700:08:475500:19:283082.1900:28:1511100:09:4500:00:0000:00:00
12 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABF00:38:0311100:09:283400:18:513183.0200:28:1911000:09:4400:00:0000:00:00
13 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF00:38:077100:08:497400:20:162960.5300:29:056100:09:0200:00:0000:00:00
14 8003NATALIA GIMENEZ PASTORLLICENCIA DE DIASUB23F00:38:316400:08:407600:20:312924.4500:29:118200:09:2000:00:0000:00:00
15 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB ESPORTIU Z5ABF00:38:5310700:09:205400:19:243092.7800:28:4413500:10:0900:00:0000:00:00
16 1821MIREIA CAVERO SIBERAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:38:5613100:10:012800:18:233263.8300:28:2414500:10:3200:00:0000:00:00
17 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF00:39:019100:09:087900:20:362912.6200:29:447800:09:1700:00:0000:00:00
18 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF00:39:0312600:09:545300:19:223098.1100:29:1611500:09:4700:00:0000:00:00
19 3515MIREIA GARCIA SANCHEZPRAT TRIATLO 1994ABF00:39:327000:08:4910400:21:392771.3600:30:286400:09:0400:00:0000:00:00
20 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:40:2013300:10:054500:19:113127.7200:29:1617000:11:0400:00:0000:00:00
21 3521MONICA CRISOL SALASU.C. SANT CUGATABF00:40:4311200:09:3010100:21:332784.2200:31:0310100:09:4000:00:0000:00:00
22 6277ARANZAZU DE LAMO VALVERDEGAVA TRIATLOABF00:40:4510200:09:1810800:21:462756.5100:31:0410400:09:4100:00:0000:00:00
23 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:40:4716800:10:454300:19:053144.1000:29:5016200:10:5700:00:0000:00:00
24 3872GEORGINA DELGADO NOECERDANYOLA CHABF00:40:5612800:09:558600:21:052845.8500:31:0012400:09:5600:00:0000:00:00
25 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F00:41:2113600:10:068700:21:112832.4200:31:1712800:10:0400:00:0000:00:00
26 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF00:41:2711400:09:3210900:21:502748.0900:31:2212900:10:0500:00:0000:00:00
27 8016SÒNIA SANS BADIALLICENCIA DE DIAJNF00:41:339200:09:0912200:22:492629.6600:31:589600:09:3500:00:0000:00:00
28 1923CAROL MALDONADO BASCONESCERRR IGUALADAV1F00:42:0113800:10:079700:21:272797.2000:31:3414200:10:2700:00:0000:00:00
29 7007GAL.LA ROURAS HURTADOLLICENCIA DE DIAABF00:42:1315300:10:228900:21:132827.9700:31:3514900:10:3800:00:0000:00:00
30 1866ANTONIA CANO ALARCÓNC.E. RAYOTEAMV1F00:42:3511300:09:3112400:22:562616.2800:32:2713200:10:0800:00:0000:00:00
31 6200MONTSE FREGINALS BENAVENTCERDANYOLA CHABF00:42:4015500:10:258500:21:032850.3600:31:2817200:11:1200:00:0000:00:00
32 475PAULA MALLADO DIÉGUEZC.N. SABADELLCDF00:43:4818000:11:407300:20:142965.4000:31:5418200:11:5400:00:0000:00:00
33 113ELISENDA PRACHT MONTAMATCERRR IGUALADAV1F00:44:0713900:10:0713500:23:342545.9700:33:4114100:10:2600:00:0000:00:00
34 7009BERTA ROMERA VAZQUEZLLICENCIA DE DIAV1F00:44:2014800:10:1512600:23:052599.2800:33:2016600:11:0000:00:0000:00:00
35 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF00:44:336900:08:4817400:26:322261.3100:35:207300:09:1300:00:0000:00:00
36 3892ESMERALDA ZARAGOZA SAEZPRAT TRIATLO 1994V1F00:44:5015200:10:2014300:24:172470.8300:34:3713700:10:1300:00:0000:00:00
37 8009MARTA PEREZ GARCIALLICENCIA DE DIAABF00:45:0514700:10:1414200:24:152474.2300:34:2914700:10:3600:00:0000:00:00
38 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF00:45:1417900:11:2911700:22:092708.8000:33:3817700:11:3600:00:0000:00:00
39 2729ITZEL MUSTÉ DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF00:45:3017300:11:129000:21:132827.9700:32:2519300:13:0500:00:0000:00:00
40 7011MARTA ARDIACA CALONGELLICENCIA DE DIAABF00:45:3416200:10:4014100:24:112481.0500:34:5115200:10:4300:00:0000:00:00
41 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF00:45:3510900:09:2217900:26:522233.2500:36:148300:09:2100:00:0000:00:00
42 3913ALBA MARÍA RODRIGUEZ MARTCLUB ESPORTIU Z5ABF00:46:3216900:10:4515300:24:472420.9800:35:3216500:11:0000:00:0000:00:00
43 6247EVELYN MARTIN PEREZPRAT TRIATLO 1994ABF00:46:4917200:11:0914500:24:242459.0200:35:3317500:11:1600:00:0000:00:00
44 3019MARTA GAGO GONZÁLEZC.N. BADALONACDF00:46:5419100:12:198800:21:112832.4200:33:3019500:13:2400:00:0000:00:00
45 3491KATHARINE JEFFERIESC.E. KATOA BARCELONAABF00:46:5717700:11:2214900:24:312447.3100:35:5316900:11:0400:00:0000:00:00
46 2887MÓNICA DOMINGUEZ HERNÁNDECLUB ESPORTIU Z5V1F00:47:3715900:10:3116900:26:172282.8200:36:4815900:10:4900:00:0000:00:00
47 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZC.N. VILAFRANCA V1F00:47:4616500:10:4317000:26:182281.3700:37:0115400:10:4500:00:0000:00:00
48 7005SUSANA LOBERA JONESLLICENCIA DE DIAV2F00:47:5518400:11:5913600:23:432529.8700:35:4218500:12:1300:00:0000:00:00
49 2602INÉS SANTIAGO GONZÁLEZCERDANYOLA CHV1F00:48:3216000:10:3218100:27:082211.3000:37:4016000:10:5200:00:0000:00:00
50 3898ADRIANA QUINTANILLA NISTAPRAT TRIATLO 1994ABF00:49:2818300:11:5614800:24:312447.3100:36:2718900:13:0100:00:0000:00:00
51 6105AFRICA AYLLON GARROCHOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F00:49:4017100:11:0917200:26:232274.1600:37:3218400:12:0800:00:0000:00:00
52 8013NAUSICA CORNADÓ PASCUALLLICENCIA DE DIAABF00:50:0412400:09:5218900:29:342029.3100:39:2614800:10:3800:00:0000:00:00
53 3894MARTA CAMPILLO HIDALGOC.N. SABADELLABF00:50:2818800:12:0115800:24:572404.8100:36:5819700:13:3000:00:0000:00:00
54 8008LAURA PAYA RINCONLLICENCIA DE DIAV1F00:50:2919500:13:0413900:23:552508.7100:36:5919600:13:3000:00:0000:00:00
55 2211ANA CLAROS GARCÍAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F00:51:1717800:11:2318600:29:082059.5000:40:3115500:10:4600:00:0000:00:00
56 1306MARTA GUILLÉN CAMPOSGOO SPORT CLUBABF00:51:1819000:12:1617500:26:342258.4700:38:5018700:12:2800:00:0000:00:00
57 3893RAQUEL SANTAMARIA GARCIAC.N. BADALONAV1F00:51:2516300:10:4118800:29:312032.7500:40:1217300:11:1300:00:0000:00:00
58 3868ARIADNA COLOM I VIÑASCERDANYOLA CHCDF00:52:1618200:11:4118200:27:122205.8800:38:5319400:13:2300:00:0000:00:00
59 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F00:52:3417500:11:1519100:30:031996.6700:41:1817400:11:1600:00:0000:00:00
60 7008CLAUDIA ROURAS HURTADOLLICENCIA DE DIASUB23F00:52:5817600:11:2119000:29:422020.2000:41:0318300:11:5500:00:0000:00:00
61 8001YOLANDA TUDELA TUDELALLICENCIA DE DIAV1F00:53:3218700:12:0118700:29:092058.3200:41:1018600:12:2200:00:0000:00:00
62 6137Mª ROSARIO CAÑETE JIMÉNEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1F00:57:0018100:11:4119600:33:351786.6000:45:1617900:11:4400:00:0000:00:00
63 8007RAQUEL GARCIA MONTEROLLICENCIA DE DIAV1F00:59:1119900:15:4318000:26:592223.5900:42:4220000:16:2900:00:0000:00:00
64 8012CRISTINA CAMPILLO HIDALGOLLICENCIA DE DIAABF00:59:4919700:13:2019500:31:541880.8800:45:1419900:14:3500:00:0000:00:00
65 3814CRISTINA PRADOS RUIZC.N. BADALONAABF01:05:5019800:13:4019900:37:391593.6300:51:1919800:14:3100:00:0000:00:00




DQ 7004LÍDIA CANO GORGUESLLICENCIA DE DIAABF00:51:04000:12:47000:25:492324.0800:38:36000:12:2800:00:0000:00:00


NP 1283EVA WUTTITRICBM-CALELLAABF
NP 1920ESTER LAFITA SANCHEZCERDANYOLA CHV2F
NP 8015OLGA CANO ALIAGA LLICENCIA DE DIAV1F
NP 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32