RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
358 330 319 9 2 750 28 5 28 26

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2426IÑAKI BALDELLOU VERDEJOCLUB NATACIO MINORISAABM00:56:18200:09:28100:30:5654.3100:40:24100:15:5400:00:0000:00:00
2 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISAJNM00:56:25100:09:24200:31:0054.1900:40:24500:16:0100:00:0000:00:00
3 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:57:21700:09:43500:31:4053.0500:41:23400:15:5800:00:0000:00:00
4 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M00:57:23300:09:28900:31:5752.5800:41:25300:15:5800:00:0000:00:00
5 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAFLOR DE TRIATLOSUB23M00:57:39500:09:36600:31:5152.7500:41:27600:16:1200:00:0000:00:00
6 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:58:331100:10:061300:32:0452.3900:42:10900:16:2300:00:0000:00:00
7 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:58:441000:10:032100:32:2251.9100:42:25800:16:1900:00:0000:00:00
8 941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALICLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M00:58:572300:10:251000:31:5952.5300:42:241100:16:3300:00:0000:00:00
9 637JOHN MANUEL GALINDO ROONETRICBMABM00:59:011600:10:102000:32:2151.9300:42:311000:16:3000:00:0000:00:00
10 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:59:102100:10:23800:31:5652.6100:42:191400:16:5100:00:0000:00:00
11 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM00:59:393200:10:44400:31:3353.2500:42:172300:17:2200:00:0000:00:00
12 340RICHARD CALLE MARTINEZRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM00:59:391700:10:121800:32:1652.0700:42:281700:17:1100:00:0000:00:00
13 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:443800:10:502800:32:3851.4800:43:28700:16:1600:00:0000:00:00
14 460IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM00:59:451200:10:072200:32:2351.8800:42:301900:17:1500:00:0000:00:00
15 2456JEREMIE CLEMENTFLOR DE TRIATLOABM00:59:511800:10:151500:32:0852.2800:42:232700:17:2800:00:0000:00:00
16 1670DANIEL ANTUNEZ TIRADOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:00:15900:09:592500:32:2851.7500:42:273600:17:4800:00:0000:00:00
17 1070JOAN GOMILA ANGLADAC.E. RAYOTEAMJNM01:00:285900:11:391100:32:0152.4700:43:401200:16:4800:00:0000:00:00
18 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSPRAT TRIATLO 1994ABM01:00:30600:09:362600:32:3251.6400:42:085500:18:2200:00:0000:00:00
19 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:315300:11:291600:32:0852.2800:43:371500:16:5400:00:0000:00:00
20 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:00:381500:10:092400:32:2551.8300:42:344700:18:0400:00:0000:00:00
21 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDM01:00:485200:11:251400:32:0552.3600:43:302000:17:1800:00:0000:00:00
22 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M01:00:513400:10:462900:32:3951.4500:43:252500:17:2600:00:0000:00:00
23 332SERGI MARTINEZ MERODIOC.N. CATALUNYAABM01:00:548000:12:09300:31:2553.4700:43:342200:17:2000:00:0000:00:00
24 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBMABM01:00:557000:11:594000:33:0050.9100:44:59200:15:5600:00:0000:00:00
25 398ARNAU BELLAPART LAS HERASC.N. VIC-ETBABM01:01:053300:10:453300:32:4751.2500:43:322900:17:3300:00:0000:00:00
26 1132EDGAR RUESCAS URBINAFLOR DE TRIATLOCDM01:01:092400:10:264200:33:0350.8300:43:293100:17:4000:00:0000:00:00
27 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM01:01:152900:10:374100:33:0150.8800:43:383000:17:3700:00:0000:00:00
28 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:01:214400:11:072300:32:2351.8800:43:303700:17:5100:00:0000:00:00
29 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M01:01:224800:11:171900:32:1951.9900:43:363300:17:4600:00:0000:00:00
30 383DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM01:01:283600:10:493100:32:4651.2700:43:353900:17:5300:00:0000:00:00
31 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:01:333900:10:503400:32:4851.2200:43:384000:17:5500:00:0000:00:00
32 1710MARTI SENDER PRADOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:01:385500:11:341200:32:0352.4200:43:374400:18:0100:00:0000:00:00
33 4475POL GIMENO FONQUERNIEFLOR DE TRIATLOSUB23M01:01:476300:11:43700:31:5352.6900:43:364900:18:1100:00:0000:00:00
34 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MINORISAABM01:02:034300:10:553000:32:4551.3000:43:405600:18:2300:00:0000:00:00
35 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M01:02:032200:10:244300:33:0750.7300:43:316400:18:3200:00:0000:00:00
36 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM01:02:051300:10:087800:34:4448.3700:44:521800:17:1300:00:0000:00:00
37 5965RAUL COLL NOGUETEAM CALELLA TRIATHLONABM01:02:155400:11:291700:32:1652.0700:43:456100:18:3000:00:0000:00:00
38 328MIQUEL SOLÉFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:02:187400:12:054800:33:2350.3200:45:281300:16:5000:00:0000:00:00
39 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:02:227900:12:093500:32:5051.1700:44:592400:17:2300:00:0000:00:00
40 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNABM01:02:312600:10:316700:34:1848.9800:44:493200:17:4200:00:0000:00:00
41 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBSUB23M01:02:362500:10:303800:32:5950.9300:43:298800:19:0700:00:0000:00:00
42 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:02:393700:10:503600:32:5351.0900:43:438000:18:5600:00:0000:00:00
43 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M01:02:3911300:12:493200:32:4651.2700:45:351600:17:0400:00:0000:00:00
44 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:02:498900:12:234400:33:0850.7000:45:312100:17:1800:00:0000:00:00
45 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:02:566900:11:595300:33:3050.1500:45:292600:17:2700:00:0000:00:00
46 384ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTSUB23M01:02:587100:12:015000:33:2650.2500:45:272800:17:3100:00:0000:00:00
47 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:03:114000:10:515900:33:5849.4600:44:495400:18:2200:00:0000:00:00
48 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:40400:09:2911500:36:1146.4300:45:404300:18:0000:00:0000:00:00
49 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:03:418100:12:105200:33:2950.1700:45:394600:18:0200:00:0000:00:00
50 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:03:516500:11:545400:33:3650.0000:45:305300:18:2100:00:0000:00:00
51 1579JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:03:511400:10:089600:35:3147.3000:45:395000:18:1200:00:0000:00:00
52 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM01:03:533100:10:403700:32:5551.0400:43:3513600:20:1800:00:0000:00:00
53 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM01:04:285600:11:364600:33:1350.5800:44:4910700:19:3900:00:0000:00:00
54 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:04:306600:11:574900:33:2350.3200:45:209000:19:1000:00:0000:00:00
55 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM01:04:312700:10:338800:35:0647.8600:45:397700:18:5200:00:0000:00:00
56 4638JOAN REBORDOSA SEGUIC.E. RAYOTEAMV1M01:04:333000:10:394500:33:1050.6500:43:4915400:20:4400:00:0000:00:00
57 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:04:344700:11:155700:33:4849.7000:45:0310000:19:3100:00:0000:00:00
58 3924GERARD CAPELLADES MARZOCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:04:374500:11:086100:34:0649.2700:45:149300:19:2300:00:0000:00:00
59 851ALBERT BERROCAL CABALLEROABSOLUT SPORTJNM01:04:393500:10:486800:34:2348.8600:45:119700:19:2800:00:0000:00:00
60 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:04:437600:12:067900:34:4548.3500:46:513800:17:5200:00:0000:00:00
61 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:04:599500:12:353900:32:5950.9300:45:349400:19:2500:00:0000:00:00
62 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM01:05:174100:10:516500:34:1349.1000:45:0413400:20:1300:00:0000:00:00
63 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:05:175100:11:206600:34:1848.9800:45:3810800:19:3900:00:0000:00:00
64 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:19800:09:5610400:35:4447.0100:45:4010600:19:3900:00:0000:00:00
65 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:05:2110700:12:486000:34:0649.2700:46:545900:18:2700:00:0000:00:00
66 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM01:05:267800:12:098400:34:5748.0700:47:065200:18:2000:00:0000:00:00
67 7116POL BUSQUETS PUJOLARLLICENCIA DE DIASUB23M01:05:327700:12:075100:33:2950.1700:45:3612400:19:5600:00:0000:00:00
68 3625CINTO DOMENECHC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:338400:12:158000:34:4848.2800:47:036200:18:3000:00:0000:00:00
69 4539JOAN SOLER GÜELLC.N. VIC-ETBABM01:05:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
70 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM01:05:428800:12:207400:34:3848.5100:46:587100:18:4400:00:0000:00:00
71 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:476200:11:415800:33:5449.5600:45:3513300:20:1200:00:0000:00:00
72 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM01:05:5110900:12:486300:34:1249.1200:47:007600:18:5100:00:0000:00:00
73 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZCLUB TRIATLO MALGRATABM01:05:5212800:13:168100:34:4948.2500:48:053500:17:4700:00:0000:00:00
74 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:06:1312600:13:155500:33:4149.8800:46:569200:19:1700:00:0000:00:00
75 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMJNM01:06:366400:11:505600:33:4449.8000:45:3416200:21:0200:00:0000:00:00
76 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:06:428200:12:118300:34:5248.1800:47:0310500:19:3900:00:0000:00:00
77 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:06:4318100:14:386200:34:0949.1900:48:474100:17:5600:00:0000:00:00
78 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:06:4910200:12:4511900:36:1746.3000:49:023400:17:4700:00:0000:00:00
79 8004ALBERT LOPEZ MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM01:06:5014800:13:557200:34:2948.7200:48:245800:18:2600:00:0000:00:00
80 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:06:564900:11:172700:32:3551.5600:43:5223500:23:0400:00:0000:00:00
81 1270MARC MONTALBAN ESPAÑOLC.E. VILA OLIMPICAABM01:06:597300:12:058600:35:0347.9300:47:0811900:19:5100:00:0000:00:00
82 239JOSEP MARTI COROMINASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:07:0113300:13:2210300:35:4347.0400:49:054200:17:5600:00:0000:00:00
83 1475RAFAEL FORCADELL FARELLCLUB NATACIO BARCELONACDM01:07:056000:11:406400:34:1249.1200:45:5216900:21:1300:00:0000:00:00
84 3052JORDI ROYES YUBEROTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:07:0611400:12:509700:35:3147.3000:48:217200:18:4500:00:0000:00:00
85 2176DAVID ALDEA PERONAC.E. PICORNELLABM01:07:1111100:12:496900:34:2548.8100:47:1412500:19:5700:00:0000:00:00
86 2806XAVIER VILLASEVIL PAUTGCBINNABM01:07:1416900:14:297300:34:3248.6500:49:015100:18:1300:00:0000:00:00
87 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:07:2314300:13:498900:35:0747.8400:48:566000:18:2700:00:0000:00:00
88 1179ALBERT BONILLA SOLERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:07:264200:10:5413000:36:4145.8000:47:3511800:19:5100:00:0000:00:00
89 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM01:07:3415400:14:098200:34:5048.2300:48:596700:18:3500:00:0000:00:00
90 2418JORDI GALIAN TORRASC.N. VIC-ETBABM01:07:352800:10:3412700:36:3046.0300:47:0414200:20:3100:00:0000:00:00
91 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:07:3817400:14:357000:34:2648.7900:49:016800:18:3700:00:0000:00:00
92 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:07:4110500:12:4810000:35:3847.1500:48:269100:19:1500:00:0000:00:00
93 2665FRANCESC VIDAL RODRIGUEZC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM01:07:4217100:14:317100:34:2948.7200:49:006900:18:4200:00:0000:00:00
94 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5ABM01:07:4912400:13:1411200:36:0446.5800:49:186300:18:3100:00:0000:00:00
95 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:08:0010400:12:4712900:36:3945.8400:49:266500:18:3400:00:0000:00:00
96 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:08:027500:12:064700:33:2250.3500:45:2822000:22:3400:00:0000:00:00
97 1524DAVID GARCIA JIMENEZVILADECANS TRIATLOABM01:08:0318200:14:389400:35:2347.4800:50:014500:18:0200:00:0000:00:00
98 1212MARC BASSA I GÓMEZTGCBINNSUB23M01:08:1111200:12:4912100:36:2046.2400:49:098300:19:0200:00:0000:00:00
99 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESABM01:08:194600:11:1410800:35:5646.7500:47:1016400:21:0900:00:0000:00:00
100 3808VICTOR LANGREO CERDÁNITRIATLETES SOLIDARISABM01:08:2113800:13:459900:35:3447.2400:49:198400:19:0200:00:0000:00:00
101 1248DANIEL CRUZ MENCIATRIATLO L´HOSPITALETV1M01:08:2510100:12:449300:35:2047.5500:48:0413900:20:2100:00:0000:00:00
102 1822CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF01:08:2911500:12:5111100:36:0246.6200:48:5310300:19:3600:00:0000:00:00
103 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:08:3217000:14:309200:35:1947.5700:49:497000:18:4300:00:0000:00:00
104 237ALBERT HERNANDEZ FANECACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:08:3216000:14:227500:34:3848.5100:49:0010100:19:3200:00:0000:00:00
105 1062CÉSAR THOVAR PÉREZC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:08:4119000:15:059500:35:3047.3200:50:354800:18:0600:00:0000:00:00
106 410QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROSUB23M01:08:445800:11:3812300:36:2346.1700:48:0115000:20:4300:00:0000:00:00
107 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:08:549200:12:287600:34:4048.4600:47:0818900:21:4600:00:0000:00:00
108 4770CARLES SENDRA MANAUTCLUB ESPORTIU Z5V1M01:09:0717600:14:367700:34:4348.3900:49:1911700:19:4800:00:0000:00:00
109 5637ANDREU MARSAL FORTUNYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:09:159400:12:3411000:35:5946.6900:48:3314900:20:4200:00:0000:00:00
110 454JORDI SANCHEZ PADILLAC.N. REUS PLOMSV1M01:09:3420300:15:349000:35:1247.7300:50:467300:18:4800:00:0000:00:00
111 1164FRANCESC CAPÓ MOLLCLUB TRIATLO ATLESABM01:09:3615900:14:2110500:35:4646.9700:50:079800:19:2900:00:0000:00:00
112 2267ÀNGEL GABÁS POLOC.E.T. DISTANCEV1M01:09:3918400:14:3910700:35:5546.7700:50:348600:19:0500:00:0000:00:00
113 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESABM01:09:5810800:12:4810200:35:4247.0600:48:3017400:21:2800:00:0000:00:00
114 552JUAN CARLOS GARCIA GALINDINDEPENDENTV1M01:10:0317200:14:3312800:36:3146.0100:51:048100:18:5900:00:0000:00:00
115 2061ALEXANDRE ROMEO COMASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:10:0314400:13:5210100:35:3847.1500:49:3014400:20:3300:00:0000:00:00
116 8018VICTOR HERNANDEZ ROMEROLLICENCIA DE DIAABM01:10:0416500:14:269800:35:3347.2600:49:5912800:20:0500:00:0000:00:00
117 112NURIA PUBILL LLEONARTCERRR IGUALADAABF01:10:059100:12:2714400:37:4644.4800:50:1312000:19:5200:00:0000:00:00
118 2846ANDRES JIMENEZ PEÑATRIATLO L´HOSPITALETABM01:10:0714500:13:5312600:36:2946.0500:50:2211500:19:4500:00:0000:00:00
119 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM01:10:199000:12:2312200:36:2046.2400:48:4318000:21:3600:00:0000:00:00
120 127ESTER HERNANDEZ CASAHUGAC.N. REUS PLOMSABF01:10:2013700:13:4212500:36:2846.0700:50:1013200:20:1000:00:0000:00:00
121 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:10:3512300:13:1215300:38:1443.9400:51:268900:19:0900:00:0000:00:00
122 8002OSCAR PARDO BENGOAC.D.ATLETICO 42195.ES VITABM01:10:3915500:14:1413300:36:5345.5500:51:0710200:19:3200:00:0000:00:00
123 1781CARLES ESCARRE ROMEUC.N. VIC-ETBV1M01:10:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
124 1000MIGUEL BERBEGALL ROIGCLUB TRI5UABM01:10:4715200:14:0111700:36:1246.4100:50:1314600:20:3400:00:0000:00:00
125 672JORDI BAUS RAMONC.E. PICORNELLV2M01:10:5416800:14:2910600:35:5346.8200:50:2214300:20:3200:00:0000:00:00
126 3579ANNA SUBIRANA FRIGOLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:10:549800:12:4014900:38:0644.0900:50:4613100:20:0800:00:0000:00:00
127 7109SERGIO BEJARANO CABALLEROLLICENCIA DE DIAV1M01:11:0417900:14:3714800:38:0444.1300:52:415700:18:2300:00:0000:00:00
128 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M01:11:0626100:17:098700:35:0447.9100:52:137900:18:5300:00:0000:00:00
129 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M01:11:1415700:14:1913100:36:5145.5900:51:1012700:20:0400:00:0000:00:00
130 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF01:11:199900:12:4118500:39:4542.2600:52:267800:18:5300:00:0000:00:00
131 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:11:278700:12:2015800:38:2343.7700:50:4315300:20:4400:00:0000:00:00
132 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV2M01:11:2823200:16:1311800:36:1346.3900:52:268500:19:0200:00:0000:00:00
133 1180ADRIÀ ALCALÀ BECERRAINDEPENDENTABM01:11:4113900:13:4616100:38:2843.6700:52:149600:19:2700:00:0000:00:00
134 8003TONI PUIG CANALLLICENCIA DE DIAABM01:11:4510000:12:4213400:37:0745.2600:49:4919700:21:5600:00:0000:00:00
135 1894SARA CARMONA HERNANDOC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABF01:11:479300:12:3214300:37:4244.5600:50:1417900:21:3300:00:0000:00:00
136 2739YAGO PUIG HIDALGOVILADECANS TRIATLOABM01:12:0213200:13:2214000:37:2944.8200:50:5116800:21:1100:00:0000:00:00
137 1714ORIOL VILAREGUT PRATC.N. VIC-ETBABM01:12:0326000:17:049100:35:1647.6400:52:2011000:19:4300:00:0000:00:00
138 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:12:056100:11:4117000:38:5543.1700:50:3617600:21:2900:00:0000:00:00
139 2768ARTEMI NAVARRO VIVASTGCBINNV1M01:12:0911900:13:0112000:36:1946.2600:49:2022900:22:4900:00:0000:00:00
140 6167MARTINA MORENO MONTEYSC.N. VIC-ETBCDF01:12:135700:11:3717400:39:0942.9100:50:4617300:21:2700:00:0000:00:00
141 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIABM01:12:2316700:14:2811400:36:0746.5200:50:3519000:21:4800:00:0000:00:00
142 6263EVA MARTÍN-MORENO JIMÉNEZTGCBINNSUB23F01:12:2419700:15:1413900:37:2744.8600:52:4111100:19:4300:00:0000:00:00
143 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M01:12:3013600:13:3619100:39:5342.1200:53:298200:19:0100:00:0000:00:00
144 1049JOSÉ JUAN MURCIA NICOLÁSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:12:3912700:13:1614200:37:4144.5800:50:5718500:21:4200:00:0000:00:00
145 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:12:4211600:12:5514600:37:5144.3900:50:4619600:21:5600:00:0000:00:00
146 1688CARLES PUNSI RIBUGENTCLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:12:435000:11:1821500:41:0440.9100:52:2213800:20:2100:00:0000:00:00
147 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:12:4525300:16:5510900:35:5746.7300:52:5212100:19:5300:00:0000:00:00
148 338JORDI GUALLARCLUB ESPORTIU Z5ABM01:12:468300:12:1216600:38:4243.4100:50:5419400:21:5200:00:0000:00:00
149 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:12:558500:12:1513800:37:2244.9600:49:3724200:23:1800:00:0000:00:00
150 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M01:12:5613400:13:2911600:36:1146.4300:49:4024000:23:1600:00:0000:00:00
151 3453MARC SUREDA CELAYAITRIATLETES SOLIDARISABM01:13:028600:12:1719500:40:1141.8100:52:2814500:20:3400:00:0000:00:00
152 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF01:13:0214100:13:4916900:38:5543.1700:52:4413700:20:1800:00:0000:00:00
153 5970MARTI PALMA NOGUECLUB NATACIO OLOTCDM01:13:061900:10:198500:34:5948.0200:45:1830200:27:4800:00:0000:00:00
154 3281JOAN TARRATS BAGETCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:13:0611700:12:5613600:37:2144.9800:50:1723000:22:4900:00:0000:00:00
155 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:13:3920500:15:3715600:38:1743.8800:53:5411400:19:4500:00:0000:00:00
156 2465SERGI FERNANDEZ RODRIGUEZCERDANYOLA CHABM01:14:0315000:13:5916700:38:4743.3200:52:4617200:21:1700:00:0000:00:00
157 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:14:059700:12:4017600:39:1542.8000:51:5520600:22:1000:00:0000:00:00
158 1278ARNAU GUILLEMAT NOVOC.N. REUS PLOMSJNM01:14:1121700:15:5415200:38:1243.9800:54:0612900:20:0500:00:0000:00:00
159 426FRANCISCO GARCIA LASHERASINDEPENDENTV2M01:14:2618800:14:5516800:38:4843.3000:53:4315100:20:4300:00:0000:00:00
160 843AQUILINO BERDEJO LAZAROCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M01:14:3226700:17:1715100:38:0944.0400:55:268700:19:0600:00:0000:00:00
161 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M01:14:3624100:16:3814100:37:3244.7600:54:1014100:20:2600:00:0000:00:00
162 1206ISIDORO MAYA AGUDOC.N. MOLINS DE REIABM01:14:3728300:18:1411300:36:0646.5400:54:2013500:20:1700:00:0000:00:00
163 8016VICTOR PLANAS BASLLICENCIA DE DIAV1M01:14:3820100:15:2718000:39:2942.5500:54:5610900:19:4200:00:0000:00:00
164 2034MARC CASAS SEGURAVILADECANS TRIATLOV1M01:14:4123400:16:1516500:38:4143.4300:54:5611600:19:4500:00:0000:00:00
165 4546SERGI MOLERO CALVOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:14:4513500:13:3117800:39:2242.6800:52:5319300:21:5200:00:0000:00:00
166 5199ANNA CARRION I BAREACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:14:556700:11:5718700:39:4942.1900:51:4623700:23:0900:00:0000:00:00
167 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:14:5928600:18:2013500:37:0945.2200:55:299900:19:3000:00:0000:00:00
168 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:15:0222400:16:0418200:39:3142.5100:55:359500:19:2700:00:0000:00:00
169 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:15:0221000:15:4615500:38:1743.8800:54:0316000:20:5900:00:0000:00:00
170 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M01:15:0314700:13:5417300:39:0542.9900:52:5920100:22:0400:00:0000:00:00
171 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:15:1322000:15:5715900:38:2343.7700:54:2015800:20:5300:00:0000:00:00
172 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV2M01:15:1411800:12:5918800:39:5042.1800:52:4921700:22:2500:00:0000:00:00
173 7111TONI SOLSONA PALAULLICENCIA DE DIAV1M01:15:1824700:16:4713700:37:2144.9800:54:0816500:21:1000:00:0000:00:00
174 2463LLORENÇ ARNAU GUITARTC.E. PICORNELLV1M01:15:2528500:18:1812400:36:2346.1700:54:4115200:20:4400:00:0000:00:00
175 742MARC MASSANA GARCIAC.N. MOLINS DE REIABM01:15:357200:12:0420800:40:4141.2900:52:4523100:22:5000:00:0000:00:00
176 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:15:419600:12:4022600:41:2540.5600:54:0518100:21:3600:00:0000:00:00
177 2266JOAN GONZALEZ CAPARROSCERDANYOLA CHV1M01:15:4213000:13:1920500:40:3741.3600:53:5618700:21:4600:00:0000:00:00
178 5323LUIS ROMERO PORTACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:15:4327500:17:4317500:39:1242.8600:56:557400:18:4800:00:0000:00:00
179 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM01:15:4716400:14:2520300:40:2941.5000:54:5415700:20:5300:00:0000:00:00
180 3395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAV1M01:15:5129200:18:3616000:38:2543.7300:57:017500:18:5000:00:0000:00:00
181 932JONATAN NIETO JIMÉNEZ C.E. PICORNELLABM01:15:5522800:16:1114700:37:5944.2300:54:1018600:21:4500:00:0000:00:00
182 3777GERARD MUÑOZ CASTROG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:15:5516300:14:2519200:39:5942.0200:54:2417700:21:3100:00:0000:00:00
183 516JOSEP CANTERO DURANC.A. IGUALADAV2M01:16:0018900:15:0319800:40:1941.6700:55:2214700:20:3800:00:0000:00:00
184 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF01:16:0919500:15:1421000:40:5541.0600:56:0912600:20:0000:00:0000:00:00
185 161LLUÍS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:16:0926500:17:1515400:38:1543.9200:55:3014800:20:3900:00:0000:00:00
186 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:16:2518700:14:5315000:38:0844.0600:53:0124600:23:2400:00:0000:00:00
187 1844MIREIA ALVAREZ MATALLANAC.N. MATAROCDF01:16:2512000:13:0620400:40:3141.4600:53:3722700:22:4800:00:0000:00:00
188 824XAVIER FONTSERE ROVIRAC.A. LES TORTUGUESABM01:16:2621600:15:5317100:39:0043.0800:54:5317800:21:3300:00:0000:00:00
189 7107JORDI MASSALLÉ JOSALLICENCIA DE DIAV1M01:16:2725500:16:5514500:37:5144.3900:54:4618200:21:4100:00:0000:00:00
190 1800DOLORS PALAU CARULLACERRR IGUALADAV1F01:16:3512200:13:1123800:41:5640.0600:55:0717500:21:2800:00:0000:00:00
191 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M01:16:3629100:18:3313200:36:5345.5500:55:2616600:21:1000:00:0000:00:00
192 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV2M01:16:3922900:16:1116400:38:3843.4900:54:4919100:21:5000:00:0000:00:00
193 2857MARC SUSAN CHILABSOLUT SPORTSUB23M01:16:3918600:14:4718400:39:3642.4200:54:2321200:22:1600:00:0000:00:00
194 1151DAVID BERROZPE RIVASCLUB TRIATLO BLANESABM01:16:4015600:14:1818300:39:3442.4600:53:5222600:22:4800:00:0000:00:00
195 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:16:4021900:15:5716300:38:3643.5200:54:3320500:22:0700:00:0000:00:00
196 1056ANTONI RODRIGUEZ JIMENEZC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:16:4019600:15:1420100:40:2541.5700:55:3916100:21:0100:00:0000:00:00
197 1346DAVID ANDRES ESTASENCLUB TRIATLO ATLESV2M01:16:4318000:14:3721100:40:5541.0600:55:3216700:21:1100:00:0000:00:00
198 1076JORDI MARTÍ SAN JOSÉC.E. RAYOTEAMABM01:16:4524300:16:4219900:40:2041.6500:57:0211200:19:4300:00:0000:00:00
199 2286ADRIA ESCAPA MASOCLUB NATACIO OLOTABM01:16:4610600:12:4818100:39:3142.5100:52:1926400:24:2700:00:0000:00:00
200 1080RAMON CASADEVALL SALACLUB NATACIO BANYOLESV1M01:16:4717300:14:3419300:40:0241.9700:54:3620700:22:1100:00:0000:00:00
201 305JOSEP MARIA TOMAS FIGUERAINDEPENDENTV1M01:16:5419400:15:1019000:39:5342.1200:55:0319200:21:5100:00:0000:00:00
202 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF01:17:0014000:13:4924300:42:1439.7800:56:0315900:20:5700:00:0000:00:00
203 3381JUAN PABLO VALLE GARCIAVILADECANS TRIATLOV1M01:17:1020600:15:3722700:41:2540.5600:57:0213000:20:0800:00:0000:00:00
204 3650JOSÉ MIGUEL TERNERO MORILCERRR IGUALADAV1M01:17:1620800:15:4517700:39:1642.7800:55:0121100:22:1500:00:0000:00:00
205 2031ENRIC GIL MARÈSC.N. VIC-ETBV2M01:17:1728700:18:2116200:38:3443.5600:56:5514000:20:2200:00:0000:00:00
206 1155FELIX MARTÍNEZ CARENASCLUB TRIATLO BLANESABM01:17:2825100:16:5415700:38:2243.7900:55:1620800:22:1200:00:0000:00:00
207 1522ENRIC RIVERA PEREGRINATRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M01:17:3120000:15:2522300:41:1940.6600:56:4415500:20:4700:00:0000:00:00
208 1339MOISÈS COSTA BOSCHCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:17:3617800:14:3719600:40:1541.7400:54:5222400:22:4400:00:0000:00:00
209 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:17:4517700:14:3721600:41:0440.9100:55:4120200:22:0400:00:0000:00:00
210 2150EULÀLIA CALVERAS AUGÉTGCBINNV2F01:17:4826600:17:1620600:40:3741.3600:57:5312300:19:5500:00:0000:00:00
211 1592DANIEL GUTIÉRREZ MOYACLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:18:1716100:14:2423400:41:4840.1900:56:1220300:22:0500:00:0000:00:00
212 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB NATACIO CORNELLAJNF01:18:2120900:15:4520700:40:4041.3100:56:2519800:21:5600:00:0000:00:00
213 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV1M01:18:2712100:13:1021400:41:0440.9100:54:1426100:24:1300:00:0000:00:00
214 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDENTV3M01:18:3323100:16:1221900:41:0740.8600:57:1917000:21:1400:00:0000:00:00
215 5379DAVID PUIG ALAYC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:18:3519100:15:0719400:40:0941.8400:55:1624300:23:1900:00:0000:00:00
216 2338MIQUEL BATLLE DILMECLUB NATACIO OLOTABM01:18:3811000:12:4823300:41:4640.2200:54:3425600:24:0400:00:0000:00:00
217 6093PATRICIA PÉREZ NAVARROCLUB NATACIO SITGESSUB23F01:18:4615300:14:0223900:42:0040.0000:56:0222300:22:4400:00:0000:00:00
218 7104ALEIX FERNANDEZ CORTESLLICENCIA DE DIAABM01:18:502000:10:2126400:43:4538.4000:54:0626500:24:4400:00:0000:00:00
219 4616TONI CAÑAS GUILLENC.A. IGUALADAABM01:19:1127900:17:5420200:40:2541.5700:58:1915600:20:5200:00:0000:00:00
220 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:19:1123600:16:1822000:41:1140.7900:57:2918400:21:4200:00:0000:00:00
221 306ERIC ARAUZINDEPENDENTABM01:19:1318300:14:3921800:41:0740.8600:55:4624800:23:2700:00:0000:00:00
222 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:19:1719900:15:2218900:39:5242.1400:55:1425400:24:0300:00:0000:00:00
223 4607CRISTIAN RODRIGUEZ RUIZCLUB NATACIO MINORISAABM01:19:2218500:14:4321200:40:5940.9900:55:4225100:23:4000:00:0000:00:00
224 8015JAUME GONZALEZ CANTOSLLICENCIA DE DIAABM01:19:2527800:17:5023700:41:5140.1400:59:4111300:19:4400:00:0000:00:00
225 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:19:3520200:15:2925000:42:5139.2100:58:2017100:21:1500:00:0000:00:00
226 7103MIGUEL LÓPEZ FONTALBALLICENCIA DE DIAABM01:19:3824800:16:4923200:41:4440.2600:58:3316300:21:0500:00:0000:00:00
227 6233MERITXELL BOU PRATC.N. VIC-ETBJNF01:19:4312900:13:1825600:43:0638.9800:56:2424500:23:1900:00:0000:00:00
228 113ELISENDA PRACHT MONTAMATCERRR IGUALADAV1F01:19:5119200:15:0824500:42:1839.7200:57:2621800:22:2500:00:0000:00:00
229 209XAVIER SANCHO GALLARTW3TRIBCNABM01:20:0725600:16:5622500:41:2540.5600:58:2118800:21:4600:00:0000:00:00
230 607RAMON RICARD COMELLA GILC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:20:1515100:14:0022100:41:1240.7800:55:1227000:25:0300:00:0000:00:00
231 981RAMON BERNALDO GRAUCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:20:2322500:16:0521300:41:0140.9600:57:0624100:23:1700:00:0000:00:00
232 7108XAVIER COLOMÉ DALMAULLICENCIA DE DIAV1M01:20:3219800:15:2020000:40:2341.6000:55:4326700:24:4900:00:0000:00:00
233 8011JOAN MELE VIDALLLICENCIA DE DIAV1M01:20:3820700:15:4018600:39:4542.2600:55:2527200:25:1300:00:0000:00:00
234 3671JORDI VIURA ORIOLC.E. PICORNELLV1M01:20:4721400:15:5223500:41:4840.1900:57:4023600:23:0700:00:0000:00:00
235 189MARTA SABATER MARTOSCLUB TRITRAININGABF01:20:5213100:13:2126300:43:4438.4100:57:0525300:23:4700:00:0000:00:00
236 1605JORDI GARCIA BANALTGCBINNV3M01:20:5424000:16:2817900:39:2542.6200:55:5326900:25:0100:00:0000:00:00
237 522OLEGUER SUÑE TREPATC.A. IGUALADAV2M01:21:0214200:13:4920900:40:5041.1400:54:3929000:26:2300:00:0000:00:00
238 3459IVÁN GARCÍA FERNÁNDEZVILADECANS TRIATLOABM01:21:0814600:13:5323000:41:4040.3200:55:3327700:25:3500:00:0000:00:00
239 1410SARAH FURLAN AMARANTEC.E. VILA OLIMPICAABF01:21:1423700:16:1922800:41:2840.5100:57:4724700:23:2700:00:0000:00:00
240 8001MARC IGLESIAS PALOMOLLICENCIA DE DIAABM01:21:1723300:16:1325400:42:5939.0800:59:1220400:22:0500:00:0000:00:00
241 3719ILDEFONS TERUEL SANCHEZJOVENTUT ATLETICA MONTCADV2M01:21:1828100:18:0925800:43:1538.8401:01:2412200:19:5400:00:0000:00:00
242 1050FRANCESC NAVARRO I PLATERC.N. MOLINS DE REIV2M01:21:2030900:21:2222400:41:2340.6001:02:456600:18:3500:00:0000:00:00
243 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:21:2419300:15:0924100:42:0739.8900:57:1625900:24:0800:00:0000:00:00
244 8009ELECTRA GARCIA MARGALEFLLICENCIA DE DIAABF01:21:3025400:16:5519700:40:1841.6900:57:1326200:24:1700:00:0000:00:00
245 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTABM01:21:5325700:16:5722200:41:1840.6800:58:1525000:23:3800:00:0000:00:00
246 8005ISMAEL SOLA ORTIGOSALLICENCIA DE DIAV1M01:22:0727400:17:3824900:42:4739.2701:00:2518300:21:4200:00:0000:00:00
247 2269MANEL COLL FREIXANETINDEPENDENTV2M01:22:1327700:17:4921700:41:0540.8900:58:5424400:23:1900:00:0000:00:00
248 7112ALVARO MUELA CONDELLICENCIA DE DIASUB23M01:22:3726300:17:1225100:42:5239.1901:00:0421900:22:3300:00:0000:00:00
249 7113DANIEL GONZÁLEZ VAZ-ROMELLICENCIA DE DIAV1M01:22:3721300:15:4925500:43:0638.9800:58:5525200:23:4200:00:0000:00:00
250 7122ALBERT TRAVERIA FILLATLLICENCIA DE DIAV1M01:23:0131100:21:4023100:41:4440.2601:03:2410400:19:3700:00:0000:00:00
251 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:23:0128800:18:2224000:42:0139.9801:00:2322200:22:3800:00:0000:00:00
252 4767CARLOS MALDONADO ESTEBANTG TRIATLO SITGESV1M01:23:0123000:16:1226700:44:0138.1701:00:1322500:22:4800:00:0000:00:00
253 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV2M01:23:1731200:22:0417200:39:0043.0801:01:0420900:22:1300:00:0000:00:00
254 7119ÓSCAR SALCEDO YEPESLLICENCIA DE DIAABM01:23:2110300:12:4628100:45:4136.7700:58:2726800:24:5400:00:0000:00:00
255 9PALOMA DORVIL LIPPERHEIDEC.E. TRIPLAY LLOBREGATABF01:23:2212500:13:1424700:42:4039.3800:55:5430000:27:2800:00:0000:00:00
256 4386JOSEP MARIA TÀPIES PERRAMCLUB NATACIO MINORISAV2M01:23:2321100:15:4726100:43:2938.6400:59:1625700:24:0700:00:0000:00:00
257 7101FELIPE NOGUERA OTEROLLICENCIA DE DIAV1M01:23:2414900:13:5724600:42:2939.5400:56:2629600:26:5800:00:0000:00:00
258 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:23:336800:11:5828700:46:0936.4000:58:0727600:25:2600:00:0000:00:00
259 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV2M01:23:3317500:14:3623600:41:4840.1900:56:2429800:27:0900:00:0000:00:00
260 6164CRISTINA AGUILERA PORRASCLUB NATACIO RUBIV1F01:23:3823500:16:1627100:44:3437.7001:00:5022800:22:4800:00:0000:00:00
261 892ESTEFANIA CHAMORRO I PADITGCBINNJNF01:23:5321500:15:5328200:45:4536.7201:01:3821000:22:1500:00:0000:00:00
262 5021ANNA RIART MIQUELCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:23:5824400:16:4526800:44:1537.9701:01:0023400:22:5800:00:0000:00:00
263 3025MIGUEL ANGEL LOPEZ RIBERACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:23:5923900:16:2827200:44:3837.6401:01:0623200:22:5300:00:0000:00:00
264 5469JOAN BORRAS GALLELC.E. VILA OLIMPICAABM01:24:0424900:16:4925700:43:1138.9001:00:0025500:24:0400:00:0000:00:00
265 5458CARLOS ALMOR MORUJOINDEPENDENTV1M01:24:4030500:20:0224400:42:1839.7201:02:2021400:22:2000:00:0000:00:00
266 2043JAVIER YANGUAS LEYESINDEPENDENTV1M01:24:4422700:16:0928800:46:1136.3801:02:2021600:22:2400:00:0000:00:00
267 1314MARIO FERNÁNDEZ GONZÁLEZCLUB TRIATLO ATLESV1M01:24:4816600:14:2625200:42:5639.1300:57:2229900:27:2600:00:0000:00:00
268 978PASCUAL COLLADO VALDESC.N. CATALUNYAV2M01:24:5327600:17:4727500:44:4537.5401:02:3221500:22:2100:00:0000:00:00
269 6141SERENA SERRA MASÓCLUB NATACIO SITGESABF01:25:0824500:16:4525300:42:5739.1200:59:4227500:25:2600:00:0000:00:00
270 643MARK ANTHONY BELTRAN WALSTGCBINNV1M01:25:1726400:17:1426500:43:5438.2701:01:0826000:24:0900:00:0000:00:00
271 992PEDRO NUNCIO HERNANDEZTRIATLO JOVENT 79V3M01:25:2226200:17:1222900:41:3240.4500:58:4429200:26:3800:00:0000:00:00
272 1320PILAR ROYO OLLERCLUB TRIATLO ATLESV2F01:25:3020400:15:3629500:47:3635.2901:03:1221300:22:1800:00:0000:00:00
273 8006JAVIER DEL AGUILA RODALLICENCIA DE DIAV2M01:25:4931000:21:3524200:42:1239.8101:03:4720000:22:0200:00:0000:00:00
274 2512IGNASI POVES PRIMINDEPENDENTV1M01:25:5424600:16:4625900:43:1638.8301:00:0227900:25:5200:00:0000:00:00
275 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M01:25:5929600:18:5026600:43:5638.2401:02:4623900:23:1300:00:0000:00:00
276 6153SANDRA CUELLOTG TRIATLO SITGESABF01:26:0630200:19:3826000:43:1838.8001:02:5623800:23:1000:00:0000:00:00
277 6062MIRIAM CATALÁN GILC.E. RAYOTEAMABF01:26:3222300:16:0226200:43:4338.4300:59:4529300:26:4700:00:0000:00:00
278 8017ORIOL ROGÉ SERRA LLICENCIA DE DIAV1M01:26:3925900:17:0229600:47:4035.2401:04:4219900:21:5700:00:0000:00:00
279 508DAVID BALAGUER LÓPEZCLUB TRIASME TRIATLOV2M01:26:5530400:19:4724800:42:4439.3101:02:3126300:24:2400:00:0000:00:00
280 4488MAGI SENSERRICH GUITARTC.A. IGUALADAABM01:27:0630600:20:3027400:44:4137.6001:05:1119500:21:5500:00:0000:00:00
281 7121JORDI COROMINAS SACRESTLLICENCIA DE DIAABM01:27:1222600:16:0927300:44:3937.6301:00:4829100:26:2400:00:0000:00:00
282 6088MIREIA LAPEÑA CALABUYC.E. RAYOTEAMABF01:27:1422100:15:5728000:45:2536.9901:01:2228000:25:5200:00:0000:00:00
283 2797TONI FLORIACH I PUIGC.N. MATAROV2M01:27:2515800:14:2126900:44:2537.8200:58:4630600:28:3900:00:0000:00:00
284 5010IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM CALELLA TRIATHLONABF01:28:0726800:17:1830100:48:1434.8301:05:3222100:22:3500:00:0000:00:00
285 6272MARTA PLANELLAS BACHSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:28:3028000:18:0629400:47:2635.4201:05:3223300:22:5800:00:0000:00:00
286 534VICTOR VALVERDE RIVASTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:28:4227300:17:3127700:44:5537.4001:02:2628800:26:1600:00:0000:00:00
287 8008XAVI PIERNAU FIGUERASLLICENCIA DE DIAV1M01:28:5030800:20:5227000:44:2737.8001:05:1924900:23:3100:00:0000:00:00
288 4012MARIA JORDÀ ESCODASBR OPEN TEAMV2F01:28:5525000:16:5129700:47:5635.0501:04:4725800:24:0800:00:0000:00:00
289 8010JUAN MANUEL MENDOZA BRAVOLLICENCIA DE DIAV1M01:28:5621200:15:4829300:47:2235.4701:03:1027800:25:4600:00:0000:00:00
290 977FLAVIO PIETROCOLA FOSSATIC.N. CATALUNYAV3M01:29:3128400:18:1428500:46:0236.5001:04:1627300:25:1500:00:0000:00:00
291 6133ESTER DE LA FUENTE ALMEIDC.E. VILA OLIMPICAABF01:29:3527000:17:2328900:46:1736.3001:03:4028100:25:5500:00:0000:00:00
292 6224CRISTINA ROIG ANTONERCLUB NATACIO BANYOLESABF01:29:4829000:18:2827800:45:1437.1401:03:4228500:26:0600:00:0000:00:00
293 1312NARCIS COMBIS COLOMERCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:29:5924200:16:4229100:46:1936.2701:03:0129500:26:5800:00:0000:00:00
294 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:30:0629900:19:1828400:46:0036.5201:05:1826600:24:4800:00:0000:00:00
295 1904DANIELA GOMIS PÉREZC.E. RAYOTEAMABF01:30:4127100:17:2429800:47:5835.0201:05:2227400:25:1900:00:0000:00:00
296 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F01:31:2828200:18:1130000:48:1034.8801:06:2127100:25:0700:00:0000:00:00
297 975MIQUEL ANGEL SIMON BARALDC.N. CATALUNYAV2M01:31:3929700:18:5627600:44:4737.5101:03:4330500:27:5600:00:0000:00:00
298 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:31:4530100:19:3427900:45:2037.0601:04:5429400:26:5100:00:0000:00:00
299 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:32:1621800:15:5430300:49:1634.1001:05:1029700:27:0600:00:0000:00:00
300 7106SERGEY MOSINLLICENCIA DE DIAV1M01:32:3430700:20:4828300:45:4636.7101:06:3428300:26:0000:00:0000:00:00
301 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F01:32:4630300:19:4329200:47:0235.7201:06:4528400:26:0100:00:0000:00:00
302 6264ANNA LLAVERIA MEDINACAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:32:4725200:16:5430700:49:4333.7901:06:3728600:26:1000:00:0000:00:00
303 6039SANDRA PEZONAGA MALAGRAVATG TRIATLO SITGESV1F01:33:4130000:19:3129900:48:0035.0001:07:3128700:26:1000:00:0000:00:00
304 2879MERITXELL SOLER RODRIGOCLUB TRIATLO ATLESABF01:33:4328900:18:2230200:49:0234.2601:07:2428900:26:1900:00:0000:00:00
305 1957FERNANDO GOMEZ RODRIGUEZTG TRIATLO SITGESABM01:33:5929400:18:4228600:46:0736.4301:04:4930800:29:1000:00:0000:00:00
306 7110RAMÓN NIETO PEÑALLICENCIA DE DIAABM01:34:1622200:15:5931100:50:3633.2001:06:3530100:27:4100:00:0000:00:00
307 8013LAURA PAYA RINCONLLICENCIA DE DIAV1F01:35:0216200:14:2531000:50:2733.3001:04:5231000:30:1000:00:0000:00:00
308 6044GINA CANSECO RIBASC.E. VILA OLIMPICAABF01:35:2026900:17:2330800:50:0333.5701:07:2630300:27:5400:00:0000:00:00
309 8014ELISA ROS CORTESLLICENCIA DE DIAV1F01:38:4231400:23:2030400:49:2334.0201:12:4328200:25:5900:00:0000:00:00
310 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:38:5829300:18:4231300:51:1532.7801:09:5730700:29:0100:00:0000:00:00
311 7105SVETLANA DROZDOVSKAYALLICENCIA DE DIAV2F01:39:1731300:23:0929000:46:1836.2901:09:2730900:29:5000:00:0000:00:00
312 3790JAUME CAROL RUBAUW3TRIBCNV2M01:42:1023800:16:2130600:49:4133.8101:06:0231600:36:0800:00:0000:00:00
313 5791XAVIER BASTER ROBIRALTAC.A. XALOCABM01:42:1129800:19:0931700:51:5732.3401:11:0631100:31:0500:00:0000:00:00
314 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F01:43:0025800:17:0231600:51:5732.3401:08:5931300:34:0100:00:0000:00:00
315 7114ELIZAVETA RYABOVALLICENCIA DE DIASUB23F01:43:4029500:18:4830900:50:2333.3401:09:1131400:34:2900:00:0000:00:00
316 7120SALVADOR ROS AGUSTILLICENCIA DE DIAV2M01:44:0131700:25:2231200:50:4533.1001:16:0730400:27:5400:00:0000:00:00
317 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF01:46:0131600:24:1230500:49:3933.8401:13:5131200:32:1000:00:0000:00:00
318 1113ISIDRE GUITART PERERACLUB NATACIO MINORISAV2M01:47:2427200:17:2531500:51:3932.5301:09:0431700:38:2000:00:0000:00:00
319 972JESUS LUIS ANDREU ESCARTIC.N. CATALUNYAV2M01:49:4931500:23:4231400:51:2632.6601:15:0831500:34:4100:00:0000:00:00


NF 7102QUIQUE REYERO LÓPEZLLICENCIA DE DIAV2M00:00:00000:19:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 429MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAJNM00:00:00000:14:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2227LAIA NAVARRO ANGULOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F00:00:00000:16:20000:47:1035.6201:03:30000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8007ALEJANDRO SANCHEZLLICENCIA DE DIASUB23M00:00:00000:15:54000:39:2942.5500:55:23000:00:0000:00:0000:00:00
NF 703FRANCISCO MANUEL AGUILAR CLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M00:00:00000:15:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 958VICENTE VALERO SANCHEZCLUB TRIASME TRIATLOV2M00:00:00000:18:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5679DAVID CARRION GARCIAC.A. LES TORTUGUESABM00:00:00000:16:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM00:00:00000:11:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUICLUB NATACIO MINORISAV1M00:00:00000:15:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 285GABRIEL ÁLVAREZ CABATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM
NP 3769DANIEL DEL AMO SANCHEZCLUB NATACIO BANYOLESV1M
NP 307TONI VAZQUEZ CUADRASC.N. VILAFRANCA JNM
NP 317DAVID IGNACIO PARRAGA VITCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV1M
NP 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F
NP 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESJNM
NP 4087JACQUELINE CAMÓS WIEWELCLUB NATACIO BANYOLESV1F
NP 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTESCLUB TRIATLO ATLESV1F
NP 541FRANCESC PRAT VICENSCLUB NATACIO BANYOLESABM
NP 2743LUÍS CASADO ALCALDEPRAT TRIATLO 1994V1M
NP 2762MARCO DE DAVIDEI3 TRIATHLONV1M
NP 4541JOSEP DURAN PERAFERRERCLUB NATACIO BANYOLESV1M
NP 7115ADRIA GELONCH AZNARLLICENCIA DE DIAJNM
NP 7118ARNE ASKELANDLLICENCIA DE DIAABM
NP 8012DAVID MARTÍNEZ FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 553XAVIER RODOREDA PASTURETCLUB NATACIO BANYOLESV1M
NP 666JESUS GALAN GALANC.A. IGUALADAV2M
NP 715XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBABM
NP 5452MIGUEL BEJARANO PAEZCLUB NATACIO MINORISAABM
NP 2833DAVID QUINTANA SANCHEZCLUB NATACIO BANYOLESABM
NP 5890ANIOL BASSOLS SANSCLUB NATACIO OLOTABM
NP 5893OSCAR MORADELL FRANCHCLUB NATACIO BANYOLESV1M
NP 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF
NP 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM
NP 5987DAVID EXTREMERA AURICHCLUB NATACIO BANYOLESABM
NP 1700JOAN RUBIROLA BOSCHCLUB NATACIO BANYOLESV1M
NP 1762XAVIER CERVANTES CASADOCLUB NATACIO BANYOLESV1M
NP 3416XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32