RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
358 330 319 9 2 750 28 5 28 26

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB NATACIO MINORISA - 02:50:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
12426IÑAKI BALDELLOU VERDEJO00:56:18
23224GUILLEM MONTIEL MORENO00:56:25
35682ARNAU MONTIEL MORENO00:57:23

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:57:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
1806JOAQUIM GARCIA ROMERA00:58:33
23673MARC CUNYAT CARBALLAL00:58:44
34863JOSÉ SANTOS GARCÉS01:00:30

3. - FLOR DE TRIATLO - 02:58:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
15941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON00:57:39
22456JEREMIE CLEMENT00:59:51
31132EDGAR RUESCAS URBINA01:01:09

4. - TRICBM - 02:59:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
1637JOHN MANUEL GALINDO ROONEY00:59:01
25558SERGI MATAS LARGO00:59:10
34870ISAM MOUNIR EL MRABET01:00:55

5. - C.N. VIC-ETB - 03:04:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
1391JOSEP ANTONI DE LA MORA COSTAS01:00:51
2398ARNAU BELLAPART LAS HERAS01:01:05
34103ARNAU SERRADESANFERM BRUCH01:02:36

6. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:06:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
11720MARC NIETO JUSTRIBO01:01:33
21710MARTI SENDER PRADOS01:01:38
32791DANIEL RATERA RAMOS01:03:41

7. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:07:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO00:59:44
22855ANTONIO ROLDAN GOMEZ01:03:40
32124IÑAKI MORET MARTINEZ01:03:53

8. - CLUB NATACIO OLOT - 03:08:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
1460IHOR PRISSIAJNYI00:59:45
23311MARC MALLARACH GUINART01:03:11
31027JOAN REIXACH ABRIL01:05:17

9. - ABSOLUT SPORT - 03:09:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
1383DANIEL VELASCO GARCIA01:01:28
2384ARTURO CHUECA ESTERUELAS01:02:58
3851ALBERT BERROCAL CABALLERO01:04:39

10. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 03:09:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
11670DANIEL ANTUNEZ TIRADO01:00:15
2328MIQUEL SOLÉ01:02:18
31179ALBERT BONILLA SOLER01:07:26

11. - C.E.T. DISTANCE - 03:10:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
11311LUCAS CHIRICO00:59:39
2353JOAN CUCURELL RAVETLLAT01:01:15
32267ÀNGEL GABÁS POLO01:09:39

12. - C.E. RAYOTEAM - 03:11:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
11070JOAN GOMILA ANGLADA01:00:28
24638JOAN REBORDOSA SEGUI01:04:33
32191JORDI PINO CONTRERAS01:06:36

13. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:12:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
14795POL CLEMENTE GONZALEZ01:00:38
23924GERARD CAPELLADES MARZO01:04:37
31475RAFAEL FORCADELL FARELL01:07:05

14. - CLUB TRI5U - 03:13:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
12792ALBERTO CASADO AROCA01:02:39
22018PAU CAPDEVILA VERA01:04:43
32630CARLES PONS PEREZ01:06:13

15. - C.N. MATARO - 03:14:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
1366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER01:01:22
24248IVAN ROCA TORRENTE01:04:31
3410QUIM NICOLAU JORDA01:08:44

16. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:14:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
15965RAUL COLL NOGUE01:02:15
2944MARC BUSQUETS SANS01:05:19
33052JORDI ROYES YUBERO01:07:06

17. - TGCBINN - 03:15:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
12830SERGI LASHERAS RABIONET01:02:31
22828XEVI GALLART GARANGOU01:05:26
32806XAVIER VILLASEVIL PAU01:07:14

18. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:16:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
13326SERGI SAEZ DAMAS01:00:31
2239JOSEP MARTI COROMINAS01:07:01
3237ALBERT HERNANDEZ FANECA01:08:32

19. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:16:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
15896SALVADOR GRAN ESTEVE01:04:30
24356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZ01:05:17
3673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:06:43

20. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:18:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO01:02:22
25262AITOR ESPINOSA VALERO01:05:21
35894GUILLEM QUER BURCH01:10:35

21. - CLUB NATACIO SITGES - 03:20:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
11145NACHO ALCARAZ RUBIO01:05:47
24453DAVID MARTINEZ MARTINEZ01:06:42
3372NICOLAS SAENZ BRIASCO01:07:38

22. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:20:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
14947ALBERTO MONTES OLIVA01:04:28
22593IAGO RUBIO LUNA01:07:41
31044RICARD ARANYÓ REGÀS01:08:19

23. - C.A. IGUALADA - 03:29:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
13649ORIOL MARIMON CASTELLTORT01:02:05
25223ORIOL CASTELLS MILLET01:11:28
3516JOSEP CANTERO DURAN01:16:00

24. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:29:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
14906NOEL MUÑOZ NADAL01:07:49
24770CARLES SENDRA MANAUT01:09:07
3338JORDI GUALLAR01:12:46

25. - C.N. REUS PLOMS - 03:32:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
13353SERGI SANCHEZ GRAU01:08:54
2454JORDI SANCHEZ PADILLA01:09:34
31278ARNAU GUILLEMAT NOVO01:14:11

26. - C.N. CATALUNYA - 03:32:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
1332SERGI MARTINEZ MERODIO01:00:54
2970CARLES MATAS JOSE01:15:14
33005JUAN PI MIRA01:16:39

27. - C.E. PICORNELL - 03:33:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
12176DAVID ALDEA PERONA01:07:11
2672JORDI BAUS RAMON01:10:54
32463LLORENÇ ARNAU GUITART01:15:25

28. - VILADECANS TRIATLO - 03:34:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
11524DAVID GARCIA JIMENEZ01:08:03
22739YAGO PUIG HIDALGO01:12:02
32034MARC CASAS SEGURA01:14:41

29. - CERDANYOLA CH - 03:41:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
1895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVA01:11:27
22465SERGI FERNANDEZ RODRIGUEZ01:14:03
32266JOAN GONZALEZ CAPARROS01:15:42

30. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 03:41:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
12061ALEXANDRE ROMEO COMAS01:10:03
24546SERGI MOLERO CALVO01:14:45
3934JOSE MOLINA SEGOVIA01:16:40

31. - CLUB NATACIO RUBI - 03:42:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
13887RICARD VALENZUELA CRUZ01:11:06
23884JUAN JOSE SANCHEZ TEBAR01:12:56
31585ANTONI VENTEO I FERNANDEZ01:18:27

32. - C.N. MOLINS DE REI - 03:42:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
12182SERGIO PINO REYES01:12:23
21206ISIDORO MAYA AGUDO01:14:37
3742MARC MASSANA GARCIA01:15:35

33. - CERRR IGUALADA - 03:44:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
14711ANTONIO ROMERO BELTRAN01:11:14
23395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJO01:15:51
33650JOSÉ MIGUEL TERNERO MORILLA01:17:16

34. - C.N. CASTELLET TRIATLÓ - 03:44:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12420JOAN CARO PRADOS01:08:00
21056ANTONI RODRIGUEZ JIMENEZ01:16:40
3607RAMON RICARD COMELLA GIL01:20:15

35. - CLUB TRIATLO ATLES - 03:51:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
11164FRANCESC CAPÓ MOLL01:09:36
21346DAVID ANDRES ESTASEN01:16:43
31314MARIO FERNÁNDEZ GONZÁLEZ01:24:48

36. - TG TRIATLO SITGES - 03:52:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
11052SIMON LOBERA  JONES01:12:55
23141BORJA PARRA ALBARES01:16:25
34767CARLOS MALDONADO ESTEBAN01:23:01

37. - C.E. VILA OLIMPICA - 03:57:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
11270MARC MONTALBAN ESPAÑOL01:06:59
25469JOAN BORRAS GALLEL01:24:04
31015GUILLERMO PALUZIE AVILA01:25:59

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32