RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
358 330 319 9 2 750 28 5 28 26

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6167MARTINA MORENO MONTC.N. VIC-ETBCDF01:12:135700:11:3717400:39:0942.9100:50:4617300:21:2700:00:0000:00:00
2 2215CRISTINA BATLLES PRFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:14:059700:12:4017600:39:1542.800:51:5520600:22:1000:00:0000:00:00
3 1837INÉS ARAGUNDE BELMOFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:23:336800:11:5828700:46:0936.400:58:0727600:25:2600:00:0000:00:00
4 2968MARIONA CESARI ROVIFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:32:1621800:15:5430300:49:1634.101:05:1029700:27:0600:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5199ANNA CARRION I BARECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:14:556700:11:5718700:39:4942.1900:51:4623700:23:0900:00:0000:00:00
2 1844MIREIA ALVAREZ MATAC.N. MATAROCDF01:16:2512000:13:0620400:40:3141.4600:53:3722700:22:4800:00:0000:00:00
3 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB NATACIO CORNELLAJNF01:18:2120900:15:4520700:40:4041.3100:56:2519800:21:5600:00:0000:00:00
4 6233MERITXELL BOU PRATC.N. VIC-ETBJNF01:19:4312900:13:1825600:43:0638.9800:56:2424500:23:1900:00:0000:00:00
5 892ESTEFANIA CHAMORRO TGCBINNJNF01:23:5321500:15:5328200:45:4536.7201:01:3821000:22:1500:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6263EVA MARTÍN-MORENO JTGCBINNSUB23F01:12:2419700:15:1413900:37:2744.8600:52:4111100:19:4300:00:0000:00:00
2 6093PATRICIA PÉREZ NAVACLUB NATACIO SITGESSUB23F01:18:4615300:14:0223900:42:004000:56:0222300:22:4400:00:0000:00:00
3 7114ELIZAVETA RYABOVALLICENCIA DE DIASUB23F01:43:4029500:18:4830900:50:2333.3401:09:1131400:34:2900:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1822CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF01:08:2911500:12:5111100:36:0246.6200:48:5310300:19:3600:00:0000:00:00
2 3579ANNA SUBIRANA FRIGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:10:549800:12:4014900:38:0644.0900:50:4613100:20:0800:00:0000:00:00
3 1894SARA CARMONA HERNANC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABF01:11:479300:12:3214300:37:4244.5600:50:1417900:21:3300:00:0000:00:00
4 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF01:17:0014000:13:4924300:42:1439.7800:56:0315900:20:5700:00:0000:00:00
5 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:19:1123600:16:1822000:41:1140.7900:57:2918400:21:4200:00:0000:00:00
6 189MARTA SABATER MARTOCLUB TRITRAININGABF01:20:5213100:13:2126300:43:4438.4100:57:0525300:23:4700:00:0000:00:00
7 9PALOMA DORVIL LIPPEC.E. TRIPLAY LLOBREGATABF01:23:2212500:13:1424700:42:4039.3800:55:5430000:27:2800:00:0000:00:00
8 6141SERENA SERRA MASÓCLUB NATACIO SITGESABF01:25:0824500:16:4525300:42:5739.1200:59:4227500:25:2600:00:0000:00:00
9 6153SANDRA CUELLOTG TRIATLO SITGESABF01:26:0630200:19:3826000:43:1838.801:02:5623800:23:1000:00:0000:00:00
10 1904DANIELA GOMIS PÉREZC.E. RAYOTEAMABF01:30:4127100:17:2429800:47:5835.0201:05:2227400:25:1900:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 112NURIA PUBILL LLEONACERRR IGUALADAABF01:10:059100:12:2714400:37:4644.4800:50:1312000:19:5200:00:0000:00:00
2 43CARMEN MARIA RODRÍGC.N. REUS PLOMSABF01:11:199900:12:4118500:39:4542.2600:52:267800:18:5300:00:0000:00:00
3 5137AITANA DOMÈNECH MARPRAT TRIATLO 1994ABF01:16:0919500:15:1421000:40:5541.0600:56:0912600:20:0000:00:0000:00:00
4 8009ELECTRA GARCIA MARGLLICENCIA DE DIAABF01:21:3025400:16:5519700:40:1841.6900:57:1326200:24:1700:00:0000:00:00
5 6062MIRIAM CATALÁN GILC.E. RAYOTEAMABF01:26:3222300:16:0226200:43:4338.4300:59:4529300:26:4700:00:0000:00:00
6 6088MIREIA LAPEÑA CALABC.E. RAYOTEAMABF01:27:1422100:15:5728000:45:2536.9901:01:2228000:25:5200:00:0000:00:00
7 5010IRENE MELINA ARAQUETEAM CALELLA TRIATHLONABF01:28:0726800:17:1830100:48:1434.8301:05:3222100:22:3500:00:0000:00:00
8 6264ANNA LLAVERIA MEDINCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:32:4725200:16:5430700:49:4333.7901:06:3728600:26:1000:00:0000:00:00
9 6044GINA CANSECO RIBASC.E. VILA OLIMPICAABF01:35:2026900:17:2330800:50:0333.5701:07:2630300:27:5400:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 127ESTER HERNANDEZ CASC.N. REUS PLOMSABF01:10:2013700:13:4212500:36:2846.0700:50:1013200:20:1000:00:0000:00:00
2 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF01:13:0214100:13:4916900:38:5543.1700:52:4413700:20:1800:00:0000:00:00
3 1410SARAH FURLAN AMARANC.E. VILA OLIMPICAABF01:21:1423700:16:1922800:41:2840.5100:57:4724700:23:2700:00:0000:00:00
4 6133ESTER DE LA FUENTE C.E. VILA OLIMPICAABF01:29:3527000:17:2328900:46:1736.301:03:4028100:25:5500:00:0000:00:00
5 6224CRISTINA ROIG ANTONCLUB NATACIO BANYOLESABF01:29:4829000:18:2827800:45:1437.1401:03:4228500:26:0600:00:0000:00:00
6 2879MERITXELL SOLER RODCLUB TRIATLO ATLESABF01:33:4328900:18:2230200:49:0234.2601:07:2428900:26:1900:00:0000:00:00
7 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF01:46:0131600:24:1230500:49:3933.8401:13:5131200:32:1000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:15:0221000:15:4615500:38:1743.8800:54:0316000:20:5900:00:0000:00:00
2 1800DOLORS PALAU CARULLCERRR IGUALADAV1F01:16:3512200:13:1123800:41:5640.0600:55:0717500:21:2800:00:0000:00:00
3 113ELISENDA PRACHT MONCERRR IGUALADAV1F01:19:5119200:15:0824500:42:1839.7200:57:2621800:22:2500:00:0000:00:00
4 6164CRISTINA AGUILERA PCLUB NATACIO RUBIV1F01:23:3823500:16:1627100:44:3437.701:00:5022800:22:4800:00:0000:00:00
5 5021ANNA RIART MIQUELCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:23:5824400:16:4526800:44:1537.9701:01:0023400:22:5800:00:0000:00:00
6 6272MARTA PLANELLAS BACCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:28:3028000:18:0629400:47:2635.4201:05:3223300:22:5800:00:0000:00:00
7 6092MERITXELL NOGUERA OTG TRIATLO SITGESV1F01:31:2828200:18:1130000:48:1034.8801:06:2127100:25:0700:00:0000:00:00
8 6039SANDRA PEZONAGA MALTG TRIATLO SITGESV1F01:33:4130000:19:3129900:48:003501:07:3128700:26:1000:00:0000:00:00
9 8013LAURA PAYA RINCONLLICENCIA DE DIAV1F01:35:0216200:14:2531000:50:2733.301:04:5231000:30:1000:00:0000:00:00
10 8014ELISA ROS CORTESLLICENCIA DE DIAV1F01:38:4231400:23:2030400:49:2334.0201:12:4328200:25:5900:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2150EULÀLIA CALVERAS AUTGCBINNV2F01:17:4826600:17:1620600:40:3741.3600:57:5312300:19:5500:00:0000:00:00
2 1320PILAR ROYO OLLERCLUB TRIATLO ATLESV2F01:25:3020400:15:3629500:47:3635.2901:03:1221300:22:1800:00:0000:00:00
3 4012MARIA JORDÀ ESCODASBR OPEN TEAMV2F01:28:5525000:16:5129700:47:5635.0501:04:4725800:24:0800:00:0000:00:00
4 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:31:4530100:19:3427900:45:2037.0601:04:5429400:26:5100:00:0000:00:00
5 5132MARÍA DEL SEÑOR VILGOO SPORT CLUBV2F01:32:4630300:19:4329200:47:0235.7201:06:4528400:26:0100:00:0000:00:00
6 7105SVETLANA DROZDOVSKALLICENCIA DE DIAV2F01:39:1731300:23:0929000:46:1836.2901:09:2730900:29:5000:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:30:0629900:19:1828400:46:0036.5201:05:1826600:24:4800:00:0000:00:00
2 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F01:43:0025800:17:0231600:51:5732.3401:08:5931300:34:0100:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F01:38:5829300:18:4231300:51:1532.7801:09:5730700:29:0100:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1132EDGAR RUESCAS URBINFLOR DE TRIATLOCDM01:01:092400:10:264200:33:0350.8300:43:293100:17:4000:00:0000:00:00
2 2124IÑAKI MORET MARTINEC. TRIATLO MONTORNESCDM01:03:533100:10:403700:32:5551.0400:43:3513600:20:1800:00:0000:00:00
3 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM01:05:174100:10:516500:34:1349.100:45:0413400:20:1300:00:0000:00:00
4 1475RAFAEL FORCADELL FACLUB NATACIO BARCELONACDM01:07:056000:11:406400:34:1249.1200:45:5216900:21:1300:00:0000:00:00
5 5970MARTI PALMA NOGUECLUB NATACIO OLOTCDM01:13:061900:10:198500:34:5948.0200:45:1830200:27:4800:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3224GUILLEM MONTIEL MORCLUB NATACIO MINORISAJNM00:56:25100:09:24200:31:0054.1900:40:24500:16:0100:00:0000:00:00
2 1070JOAN GOMILA ANGLADAC.E. RAYOTEAMJNM01:00:285900:11:391100:32:0152.4700:43:401200:16:4800:00:0000:00:00
3 4795POL CLEMENTE GONZALCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:00:381500:10:092400:32:2551.8300:42:344700:18:0400:00:0000:00:00
4 2495PAU NOGUERA SALMEROCLUB NATACIO MINORISACDM01:00:485200:11:251400:32:0552.3600:43:302000:17:1800:00:0000:00:00
5 785ROGER MANYÀ VALENZUASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:01:214400:11:072300:32:2351.8800:43:303700:17:5100:00:0000:00:00
6 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:01:333900:10:503400:32:4851.2200:43:384000:17:5500:00:0000:00:00
7 1710MARTI SENDER PRADOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:01:385500:11:341200:32:0352.4200:43:374400:18:0100:00:0000:00:00
8 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:02:566900:11:595300:33:3050.1500:45:292600:17:2700:00:0000:00:00
9 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:03:418100:12:105200:33:2950.1700:45:394600:18:0200:00:0000:00:00
10 3924GERARD CAPELLADES MCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:04:374500:11:086100:34:0649.2700:45:149300:19:2300:00:0000:00:00
11 851ALBERT BERROCAL CABABSOLUT SPORTJNM01:04:393500:10:486800:34:2348.8600:45:119700:19:2800:00:0000:00:00
12 2191JORDI PINO CONTRERAC.E. RAYOTEAMJNM01:06:366400:11:505600:33:4449.800:45:3416200:21:0200:00:0000:00:00
13 5904ENZO MONTEFUSCO DELCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:08:3217000:14:309200:35:1947.5700:49:497000:18:4300:00:0000:00:00
14 5903BRUNO MONTEFUSCO DECLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:13:3920500:15:3715600:38:1743.8800:53:5411400:19:4500:00:0000:00:00
15 1278ARNAU GUILLEMAT NOVC.N. REUS PLOMSJNM01:14:1121700:15:5415200:38:1243.9800:54:0612900:20:0500:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5682ARNAU MONTIEL MORENCLUB NATACIO MINORISASUB23M00:57:23300:09:28900:31:5752.5800:41:25300:15:5800:00:0000:00:00
2 5941ERIK GUILLEM STENINFLOR DE TRIATLOSUB23M00:57:39500:09:36600:31:5152.7500:41:27600:16:1200:00:0000:00:00
3 806JOAQUIM GARCIA ROMEPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:58:331100:10:061300:32:0452.3900:42:10900:16:2300:00:0000:00:00
4 3673MARC CUNYAT CARBALLPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:58:441000:10:032100:32:2251.9100:42:25800:16:1900:00:0000:00:00
5 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:59:102100:10:23800:31:5652.6100:42:191400:16:5100:00:0000:00:00
6 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:315300:11:291600:32:0852.2800:43:371500:16:5400:00:0000:00:00
7 4475POL GIMENO FONQUERNFLOR DE TRIATLOSUB23M01:01:476300:11:43700:31:5352.6900:43:364900:18:1100:00:0000:00:00
8 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:02:227900:12:093500:32:5051.1700:44:592400:17:2300:00:0000:00:00
9 4103ARNAU SERRADESANFERC.N. VIC-ETBSUB23M01:02:362500:10:303800:32:5950.9300:43:298800:19:0700:00:0000:00:00
10 2792ALBERTO CASADO AROCCLUB TRI5USUB23M01:02:3911300:12:493200:32:4651.2700:45:351600:17:0400:00:0000:00:00
11 384ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTSUB23M01:02:587100:12:015000:33:2650.2500:45:272800:17:3100:00:0000:00:00
12 3311MARC MALLARACH GUINCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:03:114000:10:515900:33:5849.4600:44:495400:18:2200:00:0000:00:00
13 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:04:437600:12:067900:34:4548.3500:46:513800:17:5200:00:0000:00:00
14 5262AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM01:05:2110700:12:486000:34:0649.2700:46:545900:18:2700:00:0000:00:00
15 7116POL BUSQUETS PUJOLALLICENCIA DE DIASUB23M01:05:327700:12:075100:33:2950.1700:45:3612400:19:5600:00:0000:00:00
16 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:08:027500:12:064700:33:2250.3500:45:2822000:22:3400:00:0000:00:00
17 1212MARC BASSA I GÓMEZTGCBINNSUB23M01:08:1111200:12:4912100:36:2046.2400:49:098300:19:0200:00:0000:00:00
18 410QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROSUB23M01:08:445800:11:3812300:36:2346.1700:48:0115000:20:4300:00:0000:00:00
19 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:10:3512300:13:1215300:38:1443.9400:51:268900:19:0900:00:0000:00:00
20 2857MARC SUSAN CHILABSOLUT SPORTSUB23M01:16:3918600:14:4718400:39:3642.4200:54:2321200:22:1600:00:0000:00:00
21 1522ENRIC RIVERA PEREGRTRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M01:17:3120000:15:2522300:41:1940.6600:56:4415500:20:4700:00:0000:00:00
22 7112ALVARO MUELA CONDELLICENCIA DE DIASUB23M01:22:3726300:17:1225100:42:5239.1901:00:0421900:22:3300:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2426IÑAKI BALDELLOU VERCLUB NATACIO MINORISAABM00:56:18200:09:28100:30:5654.3100:40:24100:15:5400:00:0000:00:00
2 460IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM00:59:451200:10:072200:32:2351.8800:42:301900:17:1500:00:0000:00:00
3 1670DANIEL ANTUNEZ TIRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:00:15900:09:592500:32:2851.7500:42:273600:17:4800:00:0000:00:00
4 383DANIEL VELASCO GARCABSOLUT SPORTABM01:01:283600:10:493100:32:4651.2700:43:353900:17:5300:00:0000:00:00
5 3649ORIOL MARIMON CASTEC.A. IGUALADAABM01:02:051300:10:087800:34:4448.3700:44:521800:17:1300:00:0000:00:00
6 1218HERIBERT CUBELLS I G. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:02:498900:12:234400:33:0850.700:45:312100:17:1800:00:0000:00:00
7 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB TRIATLO BLANESABM01:04:285600:11:364600:33:1350.5800:44:4910700:19:3900:00:0000:00:00
8 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM01:04:312700:10:338800:35:0647.8600:45:397700:18:5200:00:0000:00:00
9 3447FERRAN BALCELLS PICCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:04:344700:11:155700:33:4849.700:45:0310000:19:3100:00:0000:00:00
10 4539JOAN SOLER GÜELLC.N. VIC-ETBABM01:05:35000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:06:1312600:13:155500:33:4149.8800:46:569200:19:1700:00:0000:00:00
12 1179ALBERT BONILLA SOLEFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:07:264200:10:5413000:36:4145.800:47:3511800:19:5100:00:0000:00:00
13 2665FRANCESC VIDAL RODRC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM01:07:4217100:14:317100:34:2948.7200:49:006900:18:4200:00:0000:00:00
14 1164FRANCESC CAPÓ MOLLCLUB TRIATLO ATLESABM01:09:3615900:14:2110500:35:4646.9700:50:079800:19:2900:00:0000:00:00
15 8018VICTOR HERNANDEZ ROLLICENCIA DE DIAABM01:10:0416500:14:269800:35:3347.2600:49:5912800:20:0500:00:0000:00:00
16 2644MIQUEL IZQUIERDO DEC.E. RAYOTEAMABM01:10:199000:12:2312200:36:2046.2400:48:4318000:21:3600:00:0000:00:00
17 1180ADRIÀ ALCALÀ BECERRINDEPENDENTABM01:11:4113900:13:4616100:38:2843.6700:52:149600:19:2700:00:0000:00:00
18 2739YAGO PUIG HIDALGOVILADECANS TRIATLOABM01:12:0213200:13:2214000:37:2944.8200:50:5116800:21:1100:00:0000:00:00
19 1206ISIDORO MAYA AGUDOC.N. MOLINS DE REIABM01:14:3728300:18:1411300:36:0646.5400:54:2013500:20:1700:00:0000:00:00
20 2286ADRIA ESCAPA MASOCLUB NATACIO OLOTABM01:16:4610600:12:4818100:39:3142.5100:52:1926400:24:2700:00:0000:00:00
21 2338MIQUEL BATLLE DILMECLUB NATACIO OLOTABM01:18:3811000:12:4823300:41:4640.2200:54:3425600:24:0400:00:0000:00:00
22 7104ALEIX FERNANDEZ CORLLICENCIA DE DIAABM01:18:502000:10:2126400:43:4538.400:54:0626500:24:4400:00:0000:00:00
23 3459IVÁN GARCÍA FERNÁNDVILADECANS TRIATLOABM01:21:0814600:13:5323000:41:4040.3200:55:3327700:25:3500:00:0000:00:00
24 7119ÓSCAR SALCEDO YEPESLLICENCIA DE DIAABM01:23:2110300:12:4628100:45:4136.7700:58:2726800:24:5400:00:0000:00:00
25 5469JOAN BORRAS GALLELC.E. VILA OLIMPICAABM01:24:0424900:16:4925700:43:1138.901:00:0025500:24:0400:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2456JEREMIE CLEMENTFLOR DE TRIATLOABM00:59:511800:10:151500:32:0852.2800:42:232700:17:2800:00:0000:00:00
2 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSPRAT TRIATLO 1994ABM01:00:30600:09:362600:32:3251.6400:42:085500:18:2200:00:0000:00:00
3 4870ISAM MOUNIR EL MRABTRICBMABM01:00:557000:11:594000:33:0050.9100:44:59200:15:5600:00:0000:00:00
4 353JOAN CUCURELL RAVETC.E.T. DISTANCEABM01:01:152900:10:374100:33:0150.8800:43:383000:17:3700:00:0000:00:00
5 876MARC COMELLAS GONZACLUB NATACIO MINORISAABM01:02:034300:10:553000:32:4551.300:43:405600:18:2300:00:0000:00:00
6 5965RAUL COLL NOGUETEAM CALELLA TRIATHLONABM01:02:155400:11:291700:32:1652.0700:43:456100:18:3000:00:0000:00:00
7 2855ANTONIO ROLDAN GOMEC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:40400:09:2911500:36:1146.4300:45:404300:18:0000:00:0000:00:00
8 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:19800:09:5610400:35:4447.0100:45:4010600:19:3900:00:0000:00:00
9 2828XEVI GALLART GARANGTGCBINNABM01:05:267800:12:098400:34:5748.0700:47:065200:18:2000:00:0000:00:00
10 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM01:05:428800:12:207400:34:3848.5100:46:587100:18:4400:00:0000:00:00
11 1270MARC MONTALBAN ESPAC.E. VILA OLIMPICAABM01:06:597300:12:058600:35:0347.9300:47:0811900:19:5100:00:0000:00:00
12 2418JORDI GALIAN TORRASC.N. VIC-ETBABM01:07:352800:10:3412700:36:3046.0300:47:0414200:20:3100:00:0000:00:00
13 1524DAVID GARCIA JIMENEVILADECANS TRIATLOABM01:08:0318200:14:389400:35:2347.4800:50:014500:18:0200:00:0000:00:00
14 8002OSCAR PARDO BENGOAC.D.ATLETICO 42195.ES VITABM01:10:3915500:14:1413300:36:5345.5500:51:0710200:19:3200:00:0000:00:00
15 1000MIGUEL BERBEGALL ROCLUB TRI5UABM01:10:4715200:14:0111700:36:1246.4100:50:1314600:20:3400:00:0000:00:00
16 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:15:419600:12:4022600:41:2540.5600:54:0518100:21:3600:00:0000:00:00
17 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM01:15:4716400:14:2520300:40:2941.500:54:5415700:20:5300:00:0000:00:00
18 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:16:2518700:14:5315000:38:0844.0600:53:0124600:23:2400:00:0000:00:00
19 1151DAVID BERROZPE RIVACLUB TRIATLO BLANESABM01:16:4015600:14:1818300:39:3442.4600:53:5222600:22:4800:00:0000:00:00
20 1155FELIX MARTÍNEZ CARECLUB TRIATLO BLANESABM01:17:2825100:16:5415700:38:2243.7900:55:1620800:22:1200:00:0000:00:00
21 1592DANIEL GUTIÉRREZ MOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:18:1716100:14:2423400:41:4840.1900:56:1220300:22:0500:00:0000:00:00
22 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:19:3520200:15:2925000:42:5139.2100:58:2017100:21:1500:00:0000:00:00
23 4488MAGI SENSERRICH GUIC.A. IGUALADAABM01:27:0630600:20:3027400:44:4137.601:05:1119500:21:5500:00:0000:00:00
24 534VICTOR VALVERDE RIVTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:28:4227300:17:3127700:44:5537.401:02:2628800:26:1600:00:0000:00:00
25 1957FERNANDO GOMEZ RODRTG TRIATLO SITGESABM01:33:5929400:18:4228600:46:0736.4301:04:4930800:29:1000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 280RODRIGO TORRES HERNASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:57:21700:09:43500:31:4053.0500:41:23400:15:5800:00:0000:00:00
2 637JOHN MANUEL GALINDOTRICBMABM00:59:011600:10:102000:32:2151.9300:42:311000:16:3000:00:0000:00:00
3 340RICHARD CALLE MARTIRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM00:59:391700:10:121800:32:1652.0700:42:281700:17:1100:00:0000:00:00
4 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM00:59:393200:10:44400:31:3353.2500:42:172300:17:2200:00:0000:00:00
5 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:443800:10:502800:32:3851.4800:43:28700:16:1600:00:0000:00:00
6 332SERGI MARTINEZ MEROC.N. CATALUNYAABM01:00:548000:12:09300:31:2553.4700:43:342200:17:2000:00:0000:00:00
7 398ARNAU BELLAPART LASC.N. VIC-ETBABM01:01:053300:10:453300:32:4751.2500:43:322900:17:3300:00:0000:00:00
8 328MIQUEL SOLÉFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:02:187400:12:054800:33:2350.3200:45:281300:16:5000:00:0000:00:00
9 2830SERGI LASHERAS RABITGCBINNABM01:02:312600:10:316700:34:1848.9800:44:493200:17:4200:00:0000:00:00
10 1579JORGE LLORENTE QUIRTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:03:511400:10:089600:35:3147.300:45:395000:18:1200:00:0000:00:00
11 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:04:306600:11:574900:33:2350.3200:45:209000:19:1000:00:0000:00:00
12 4356FERNANDO VAQUERO VACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:05:175100:11:206600:34:1848.9800:45:3810800:19:3900:00:0000:00:00
13 3625CINTO DOMENECHC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:338400:12:158000:34:4848.2800:47:036200:18:3000:00:0000:00:00
14 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM01:05:5110900:12:486300:34:1249.1200:47:007600:18:5100:00:0000:00:00
15 2755DAVID GARCIA RODRIGCLUB TRIATLO MALGRATABM01:05:5212800:13:168100:34:4948.2500:48:053500:17:4700:00:0000:00:00
16 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:06:4318100:14:386200:34:0949.1900:48:474100:17:5600:00:0000:00:00
17 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:06:4910200:12:4511900:36:1746.300:49:023400:17:4700:00:0000:00:00
18 8004ALBERT LOPEZ MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM01:06:5014800:13:557200:34:2948.7200:48:245800:18:2600:00:0000:00:00
19 2176DAVID ALDEA PERONAC.E. PICORNELLABM01:07:1111100:12:496900:34:2548.8100:47:1412500:19:5700:00:0000:00:00
20 2806XAVIER VILLASEVIL PTGCBINNABM01:07:1416900:14:297300:34:3248.6500:49:015100:18:1300:00:0000:00:00
21 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM01:07:2314300:13:498900:35:0747.8400:48:566000:18:2700:00:0000:00:00
22 4465JOSE LUIS ALVAREZ AC.N. VIC-ETBABM01:07:3415400:14:098200:34:5048.2300:48:596700:18:3500:00:0000:00:00
23 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:07:4110500:12:4810000:35:3847.1500:48:269100:19:1500:00:0000:00:00
24 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5ABM01:07:4912400:13:1411200:36:0446.5800:49:186300:18:3100:00:0000:00:00
25 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESABM01:08:194600:11:1410800:35:5646.7500:47:1016400:21:0900:00:0000:00:00
26 3808VICTOR LANGREO CERDITRIATLETES SOLIDARISABM01:08:2113800:13:459900:35:3447.2400:49:198400:19:0200:00:0000:00:00
27 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESABM01:09:5810800:12:4810200:35:4247.0600:48:3017400:21:2800:00:0000:00:00
28 2846ANDRES JIMENEZ PEÑATRIATLO L´HOSPITALETABM01:10:0714500:13:5312600:36:2946.0500:50:2211500:19:4500:00:0000:00:00
29 8003TONI PUIG CANALLLICENCIA DE DIAABM01:11:4510000:12:4213400:37:0745.2600:49:4919700:21:5600:00:0000:00:00
30 1714ORIOL VILAREGUT PRAC.N. VIC-ETBABM01:12:0326000:17:049100:35:1647.6400:52:2011000:19:4300:00:0000:00:00
31 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIABM01:12:2316700:14:2811400:36:0746.5200:50:3519000:21:4800:00:0000:00:00
32 1049JOSÉ JUAN MURCIA NICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:12:3912700:13:1614200:37:4144.5800:50:5718500:21:4200:00:0000:00:00
33 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:12:4525300:16:5510900:35:5746.7300:52:5212100:19:5300:00:0000:00:00
34 338JORDI GUALLARCLUB ESPORTIU Z5ABM01:12:468300:12:1216600:38:4243.4100:50:5419400:21:5200:00:0000:00:00
35 3453MARC SUREDA CELAYAITRIATLETES SOLIDARISABM01:13:028600:12:1719500:40:1141.8100:52:2814500:20:3400:00:0000:00:00
36 2465SERGI FERNANDEZ RODCERDANYOLA CHABM01:14:0315000:13:5916700:38:4743.3200:52:4617200:21:1700:00:0000:00:00
37 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:14:5928600:18:2013500:37:0945.2200:55:299900:19:3000:00:0000:00:00
38 742MARC MASSANA GARCIAC.N. MOLINS DE REIABM01:15:357200:12:0420800:40:4141.2900:52:4523100:22:5000:00:0000:00:00
39 5323LUIS ROMERO PORTACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:15:4327500:17:4317500:39:1242.8600:56:557400:18:4800:00:0000:00:00
40 932JONATAN NIETO JIMÉC.E. PICORNELLABM01:15:5522800:16:1114700:37:5944.2300:54:1018600:21:4500:00:0000:00:00
41 3777GERARD MUÑOZ CASTROG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:15:5516300:14:2519200:39:5942.0200:54:2417700:21:3100:00:0000:00:00
42 824XAVIER FONTSERE ROVC.A. LES TORTUGUESABM01:16:2621600:15:5317100:39:0043.0800:54:5317800:21:3300:00:0000:00:00
43 1076JORDI MARTÍ SAN JOSC.E. RAYOTEAMABM01:16:4524300:16:4219900:40:2041.6500:57:0211200:19:4300:00:0000:00:00
44 5379DAVID PUIG ALAYC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:18:3519100:15:0719400:40:0941.8400:55:1624300:23:1900:00:0000:00:00
45 4616TONI CAÑAS GUILLENC.A. IGUALADAABM01:19:1127900:17:5420200:40:2541.5700:58:1915600:20:5200:00:0000:00:00
46 306ERIC ARAUZINDEPENDENTABM01:19:1318300:14:3921800:41:0740.8600:55:4624800:23:2700:00:0000:00:00
47 4607CRISTIAN RODRIGUEZ CLUB NATACIO MINORISAABM01:19:2218500:14:4321200:40:5940.9900:55:4225100:23:4000:00:0000:00:00
48 8015JAUME GONZALEZ CANTLLICENCIA DE DIAABM01:19:2527800:17:5023700:41:5140.1400:59:4111300:19:4400:00:0000:00:00
49 7103MIGUEL LÓPEZ FONTALLLICENCIA DE DIAABM01:19:3824800:16:4923200:41:4440.2600:58:3316300:21:0500:00:0000:00:00
50 209XAVIER SANCHO GALLW3TRIBCNABM01:20:0725600:16:5622500:41:2540.5600:58:2118800:21:4600:00:0000:00:00
51 8001MARC IGLESIAS PALOMLLICENCIA DE DIAABM01:21:1723300:16:1325400:42:5939.0800:59:1220400:22:0500:00:0000:00:00
52 5244JOAN REIG PLANTALECCLUB NATACIO OLOTABM01:21:5325700:16:5722200:41:1840.6800:58:1525000:23:3800:00:0000:00:00
53 7121JORDI COROMINAS SACLLICENCIA DE DIAABM01:27:1222600:16:0927300:44:3937.6301:00:4829100:26:2400:00:0000:00:00
54 7110RAMÓN NIETO PEÑALLICENCIA DE DIAABM01:34:1622200:15:5931100:50:3633.201:06:3530100:27:4100:00:0000:00:00
55 5791XAVIER BASTER ROBIRC.A. XALOCABM01:42:1129800:19:0931700:51:5732.3401:11:0631100:31:0500:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 941ALVARO RANCE GIMENECLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M00:58:572300:10:251000:31:5952.5300:42:241100:16:3300:00:0000:00:00
2 391JOSEP ANTONI DE LA C.N. VIC-ETBV1M01:00:513400:10:462900:32:3951.4500:43:252500:17:2600:00:0000:00:00
3 366JOAQUIM JORDI ITURRC.N. MATAROV1M01:01:224800:11:171900:32:1951.9900:43:363300:17:4600:00:0000:00:00
4 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MINORISAV1M01:02:032200:10:244300:33:0750.7300:43:316400:18:3200:00:0000:00:00
5 4638JOAN REBORDOSA SEGUC.E. RAYOTEAMV1M01:04:333000:10:394500:33:1050.6500:43:4915400:20:4400:00:0000:00:00
6 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:04:599500:12:353900:32:5950.9300:45:349400:19:2500:00:0000:00:00
7 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:476200:11:415800:33:5449.5600:45:3513300:20:1200:00:0000:00:00
8 4453DAVID MARTINEZ MARTCLUB NATACIO SITGESV1M01:06:428200:12:118300:34:5248.1800:47:0310500:19:3900:00:0000:00:00
9 686SERGI MIRÓ PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M01:06:564900:11:172700:32:3551.5600:43:5223500:23:0400:00:0000:00:00
10 239JOSEP MARTI COROMINCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:07:0113300:13:2210300:35:4347.0400:49:054200:17:5600:00:0000:00:00
11 3052JORDI ROYES YUBEROTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:07:0611400:12:509700:35:3147.300:48:217200:18:4500:00:0000:00:00
12 372NICOLAS SAENZ BRIASCLUB NATACIO SITGESV1M01:07:3817400:14:357000:34:2648.7900:49:016800:18:3700:00:0000:00:00
13 1248DANIEL CRUZ MENCIATRIATLO L´HOSPITALETV1M01:08:2510100:12:449300:35:2047.5500:48:0413900:20:2100:00:0000:00:00
14 4770CARLES SENDRA MANAUCLUB ESPORTIU Z5V1M01:09:0717600:14:367700:34:4348.3900:49:1911700:19:4800:00:0000:00:00
15 454JORDI SANCHEZ PADILC.N. REUS PLOMSV1M01:09:3420300:15:349000:35:1247.7300:50:467300:18:4800:00:0000:00:00
16 2267ÀNGEL GABÁS POLOC.E.T. DISTANCEV1M01:09:3918400:14:3910700:35:5546.7700:50:348600:19:0500:00:0000:00:00
17 2061ALEXANDRE ROMEO COMC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:10:0314400:13:5210100:35:3847.1500:49:3014400:20:3300:00:0000:00:00
18 1781CARLES ESCARRE ROMEC.N. VIC-ETBV1M01:10:46000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 7109SERGIO BEJARANO CABLLICENCIA DE DIAV1M01:11:0417900:14:3714800:38:0444.1300:52:415700:18:2300:00:0000:00:00
20 2768ARTEMI NAVARRO VIVATGCBINNV1M01:12:0911900:13:0112000:36:1946.2600:49:2022900:22:4900:00:0000:00:00
21 5381CARLOS MORENO TIERNC.N. SABADELLV1M01:12:3013600:13:3619100:39:5342.1200:53:298200:19:0100:00:0000:00:00
22 1688CARLES PUNSI RIBUGECLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:12:435000:11:1821500:41:0440.9100:52:2213800:20:2100:00:0000:00:00
23 3281JOAN TARRATS BAGETCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:13:0611700:12:5613600:37:2144.9800:50:1723000:22:4900:00:0000:00:00
24 8016VICTOR PLANAS BASLLICENCIA DE DIAV1M01:14:3820100:15:2718000:39:2942.5500:54:5610900:19:4200:00:0000:00:00
25 2034MARC CASAS SEGURAVILADECANS TRIATLOV1M01:14:4123400:16:1516500:38:4143.4300:54:5611600:19:4500:00:0000:00:00
26 4546SERGI MOLERO CALVOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:14:4513500:13:3117800:39:2242.6800:52:5319300:21:5200:00:0000:00:00
27 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:15:0222400:16:0418200:39:3142.5100:55:359500:19:2700:00:0000:00:00
28 1053ALFONS MARTINEZ VALCLUB NATACIO MINORISAV1M01:15:0314700:13:5417300:39:0542.9900:52:5920100:22:0400:00:0000:00:00
29 2463LLORENÇ ARNAU GUITAC.E. PICORNELLV1M01:15:2528500:18:1812400:36:2346.1700:54:4115200:20:4400:00:0000:00:00
30 2266JOAN GONZALEZ CAPARCERDANYOLA CHV1M01:15:4213000:13:1920500:40:3741.3600:53:5618700:21:4600:00:0000:00:00
31 3395JOSÉ MARIA PRIETO ACERRR IGUALADAV1M01:15:5129200:18:3616000:38:2543.7300:57:017500:18:5000:00:0000:00:00
32 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M01:16:3629100:18:3313200:36:5345.5500:55:2616600:21:1000:00:0000:00:00
33 1080RAMON CASADEVALL SACLUB NATACIO BANYOLESV1M01:16:4717300:14:3419300:40:0241.9700:54:3620700:22:1100:00:0000:00:00
34 305JOSEP MARIA TOMAS FINDEPENDENTV1M01:16:5419400:15:1019000:39:5342.1200:55:0319200:21:5100:00:0000:00:00
35 3650JOSÉ MIGUEL TERNEROCERRR IGUALADAV1M01:17:1620800:15:4517700:39:1642.7800:55:0121100:22:1500:00:0000:00:00
36 607RAMON RICARD COMELLC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:20:1515100:14:0022100:41:1240.7800:55:1227000:25:0300:00:0000:00:00
37 7108XAVIER COLOMÉ DALMALLICENCIA DE DIAV1M01:20:3219800:15:2020000:40:2341.600:55:4326700:24:4900:00:0000:00:00
38 8011JOAN MELE VIDALLLICENCIA DE DIAV1M01:20:3820700:15:4018600:39:4542.2600:55:2527200:25:1300:00:0000:00:00
39 3671JORDI VIURA ORIOLC.E. PICORNELLV1M01:20:4721400:15:5223500:41:4840.1900:57:4023600:23:0700:00:0000:00:00
40 8005ISMAEL SOLA ORTIGOSLLICENCIA DE DIAV1M01:22:0727400:17:3824900:42:4739.2701:00:2518300:21:4200:00:0000:00:00
41 7113DANIEL GONZÁLEZ VALLICENCIA DE DIAV1M01:22:3721300:15:4925500:43:0638.9800:58:5525200:23:4200:00:0000:00:00
42 4767CARLOS MALDONADO ESTG TRIATLO SITGESV1M01:23:0123000:16:1226700:44:0138.1701:00:1322500:22:4800:00:0000:00:00
43 4629JAUME CAÑAS BERNABEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:23:0128800:18:2224000:42:0139.9801:00:2322200:22:3800:00:0000:00:00
44 7101FELIPE NOGUERA OTERLLICENCIA DE DIAV1M01:23:2414900:13:5724600:42:2939.5400:56:2629600:26:5800:00:0000:00:00
45 5458CARLOS ALMOR MORUJOINDEPENDENTV1M01:24:4030500:20:0224400:42:1839.7201:02:2021400:22:2000:00:0000:00:00
46 2043JAVIER YANGUAS LEYEINDEPENDENTV1M01:24:4422700:16:0928800:46:1136.3801:02:2021600:22:2400:00:0000:00:00
47 8017ORIOL ROGÉ SERRA LLICENCIA DE DIAV1M01:26:3925900:17:0229600:47:4035.2401:04:4219900:21:5700:00:0000:00:00
48 8008XAVI PIERNAU FIGUERLLICENCIA DE DIAV1M01:28:5030800:20:5227000:44:2737.801:05:1924900:23:3100:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M01:03:516500:11:545400:33:365000:45:305300:18:2100:00:0000:00:00
2 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:08:0010400:12:4712900:36:3945.8400:49:266500:18:3400:00:0000:00:00
3 237ALBERT HERNANDEZ FACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:08:3216000:14:227500:34:3848.5100:49:0010100:19:3200:00:0000:00:00
4 1062CÉSAR THOVAR PÉREZC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:08:4119000:15:059500:35:3047.3200:50:354800:18:0600:00:0000:00:00
5 5637ANDREU MARSAL FORTUCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:09:159400:12:3411000:35:5946.6900:48:3314900:20:4200:00:0000:00:00
6 552JUAN CARLOS GARCIA INDEPENDENTV1M01:10:0317200:14:3312800:36:3146.0100:51:048100:18:5900:00:0000:00:00
7 4711ANTONIO ROMERO BELTCERRR IGUALADAV1M01:11:1415700:14:1913100:36:5145.5900:51:1012700:20:0400:00:0000:00:00
8 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:12:4211600:12:5514600:37:5144.3900:50:4619600:21:5600:00:0000:00:00
9 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:12:558500:12:1513800:37:2244.9600:49:3724200:23:1800:00:0000:00:00
10 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M01:14:3624100:16:3814100:37:3244.7600:54:1014100:20:2600:00:0000:00:00
11 7111TONI SOLSONA PALAULLICENCIA DE DIAV1M01:15:1824700:16:4713700:37:2144.9800:54:0816500:21:1000:00:0000:00:00
12 7107JORDI MASSALLÉ JOSALLICENCIA DE DIAV1M01:16:2725500:16:5514500:37:5144.3900:54:4618200:21:4100:00:0000:00:00
13 1056ANTONI RODRIGUEZ JIC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:16:4019600:15:1420100:40:2541.5700:55:3916100:21:0100:00:0000:00:00
14 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:16:4021900:15:5716300:38:3643.5200:54:3320500:22:0700:00:0000:00:00
15 3381JUAN PABLO VALLE GAVILADECANS TRIATLOV1M01:17:1020600:15:3722700:41:2540.5600:57:0213000:20:0800:00:0000:00:00
16 1585ANTONI VENTEO I FERCLUB NATACIO RUBIV1M01:18:2712100:13:1021400:41:0440.9100:54:1426100:24:1300:00:0000:00:00
17 250FRANCESC RUBIO BARCCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:21:2419300:15:0924100:42:0739.8900:57:1625900:24:0800:00:0000:00:00
18 7122ALBERT TRAVERIA FILLLICENCIA DE DIAV1M01:23:0131100:21:4023100:41:4440.2601:03:2410400:19:3700:00:0000:00:00
19 3025MIGUEL ANGEL LOPEZ CLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:23:5923900:16:2827200:44:3837.6401:01:0623200:22:5300:00:0000:00:00
20 1314MARIO FERNÁNDEZ GONCLUB TRIATLO ATLESV1M01:24:4816600:14:2625200:42:5639.1300:57:2229900:27:2600:00:0000:00:00
21 643MARK ANTHONY BELTRATGCBINNV1M01:25:1726400:17:1426500:43:5438.2701:01:0826000:24:0900:00:0000:00:00
22 2512IGNASI POVES PRIMINDEPENDENTV1M01:25:5424600:16:4625900:43:1638.8301:00:0227900:25:5200:00:0000:00:00
23 8010JUAN MANUEL MENDOZALLICENCIA DE DIAV1M01:28:5621200:15:4829300:47:2235.4701:03:1027800:25:4600:00:0000:00:00
24 7106SERGEY MOSINLLICENCIA DE DIAV1M01:32:3430700:20:4828300:45:4636.7101:06:3428300:26:0000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M01:02:393700:10:503600:32:5351.0900:43:438000:18:5600:00:0000:00:00
2 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:08:549200:12:287600:34:4048.4600:47:0818900:21:4600:00:0000:00:00
3 672JORDI BAUS RAMONC.E. PICORNELLV2M01:10:5416800:14:2910600:35:5346.8200:50:2214300:20:3200:00:0000:00:00
4 3887RICARD VALENZUELA CCLUB NATACIO RUBIV2M01:11:0626100:17:098700:35:0447.9100:52:137900:18:5300:00:0000:00:00
5 5223ORIOL CASTELLS MILLC.A. IGUALADAV2M01:11:2823200:16:1311800:36:1346.3900:52:268500:19:0200:00:0000:00:00
6 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:12:056100:11:4117000:38:5543.1700:50:3617600:21:2900:00:0000:00:00
7 3884JUAN JOSE SANCHEZ TCLUB NATACIO RUBIV2M01:12:5613400:13:2911600:36:1146.4300:49:4024000:23:1600:00:0000:00:00
8 426FRANCISCO GARCIA LAINDEPENDENTV2M01:14:2618800:14:5516800:38:4843.300:53:4315100:20:4300:00:0000:00:00
9 843AQUILINO BERDEJO LACAMBRILS CLUB TRIATLOV2M01:14:3226700:17:1715100:38:0944.0400:55:268700:19:0600:00:0000:00:00
10 2861RICARDO MONASTERIO FASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:15:1322000:15:5715900:38:2343.7700:54:2015800:20:5300:00:0000:00:00
11 1346DAVID ANDRES ESTASECLUB TRIATLO ATLESV2M01:16:4318000:14:3721100:40:5541.0600:55:3216700:21:1100:00:0000:00:00
12 1339MOISÈS COSTA BOSCHCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:17:3617800:14:3719600:40:1541.7400:54:5222400:22:4400:00:0000:00:00
13 2520ANTONIO MARTOS GARCCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:17:4517700:14:3721600:41:0440.9100:55:4120200:22:0400:00:0000:00:00
14 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:19:1719900:15:2218900:39:5242.1400:55:1425400:24:0300:00:0000:00:00
15 522OLEGUER SUÑE TREPATC.A. IGUALADAV2M01:21:0214200:13:4920900:40:5041.1400:54:3929000:26:2300:00:0000:00:00
16 1050FRANCESC NAVARRO I C.N. MOLINS DE REIV2M01:21:2030900:21:2222400:41:2340.601:02:456600:18:3500:00:0000:00:00
17 978PASCUAL COLLADO VALC.N. CATALUNYAV2M01:24:5327600:17:4727500:44:4537.5401:02:3221500:22:2100:00:0000:00:00
18 2797TONI FLORIACH I PUIC.N. MATAROV2M01:27:2515800:14:2126900:44:2537.8200:58:4630600:28:3900:00:0000:00:00
19 1312NARCIS COMBIS COLOMCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:29:5924200:16:4229100:46:1936.2701:03:0129500:26:5800:00:0000:00:00
20 7120SALVADOR ROS AGUSTILLICENCIA DE DIAV2M01:44:0131700:25:2231200:50:4533.101:16:0730400:27:5400:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DCERDANYOLA CHV2M01:11:278700:12:2015800:38:2343.7700:50:4315300:20:4400:00:0000:00:00
2 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV2M01:15:1411800:12:5918800:39:5042.1800:52:4921700:22:2500:00:0000:00:00
3 516JOSEP CANTERO DURANC.A. IGUALADAV2M01:16:0018900:15:0319800:40:1941.6700:55:2214700:20:3800:00:0000:00:00
4 161LLUÍS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:16:0926500:17:1515400:38:1543.9200:55:3014800:20:3900:00:0000:00:00
5 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV2M01:16:3922900:16:1116400:38:3843.4900:54:4919100:21:5000:00:0000:00:00
6 2031ENRIC GIL MARÈSC.N. VIC-ETBV2M01:17:1728700:18:2116200:38:3443.5600:56:5514000:20:2200:00:0000:00:00
7 3719ILDEFONS TERUEL SANJOVENTUT ATLETICA MONTCADV2M01:21:1828100:18:0925800:43:1538.8401:01:2412200:19:5400:00:0000:00:00
8 2269MANEL COLL FREIXANEINDEPENDENTV2M01:22:1327700:17:4921700:41:0540.8900:58:5424400:23:1900:00:0000:00:00
9 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV2M01:23:1731200:22:0417200:39:0043.0801:01:0420900:22:1300:00:0000:00:00
10 4386JOSEP MARIA TÀPIES CLUB NATACIO MINORISAV2M01:23:2321100:15:4726100:43:2938.6400:59:1625700:24:0700:00:0000:00:00
11 911VADO BALAGUE VILABECLUB TRIATLO BLANESV2M01:23:3317500:14:3623600:41:4840.1900:56:2429800:27:0900:00:0000:00:00
12 8006JAVIER DEL AGUILA RLLICENCIA DE DIAV2M01:25:4931000:21:3524200:42:1239.8101:03:4720000:22:0200:00:0000:00:00
13 508DAVID BALAGUER LÓPECLUB TRIASME TRIATLOV2M01:26:5530400:19:4724800:42:4439.3101:02:3126300:24:2400:00:0000:00:00
14 975MIQUEL ANGEL SIMON C.N. CATALUNYAV2M01:31:3929700:18:5627600:44:4737.5101:03:4330500:27:5600:00:0000:00:00
15 3790JAUME CAROL RUBAUW3TRIBCNV2M01:42:1023800:16:2130600:49:4133.8101:06:0231600:36:0800:00:0000:00:00
16 1113ISIDRE GUITART PERECLUB NATACIO MINORISAV2M01:47:2427200:17:2531500:51:3932.5301:09:0431700:38:2000:00:0000:00:00
17 972JESUS LUIS ANDREU EC.N. CATALUNYAV2M01:49:4931500:23:4231400:51:2632.6601:15:0831500:34:4100:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1114JOSEP LLUIS FRANCH INDEPENDENTV3M01:18:3323100:16:1221900:41:0740.8600:57:1917000:21:1400:00:0000:00:00
2 981RAMON BERNALDO GRAUCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:20:2322500:16:0521300:41:0140.9600:57:0624100:23:1700:00:0000:00:00
3 1605JORDI GARCIA BANALTGCBINNV3M01:20:5424000:16:2817900:39:2542.6200:55:5326900:25:0100:00:0000:00:00
4 992PEDRO NUNCIO HERNANTRIATLO JOVENT 79V3M01:25:2226200:17:1222900:41:3240.4500:58:4429200:26:3800:00:0000:00:00
5 1015GUILLERMO PALUZIE AC.E. VILA OLIMPICAV3M01:25:5929600:18:5026600:43:5638.2401:02:4623900:23:1300:00:0000:00:00
6 977FLAVIO PIETROCOLA FC.N. CATALUNYAV3M01:29:3128400:18:1428500:46:0236.501:04:1627300:25:1500:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32