RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
358 330 319 9 2 750 28 5 28 26

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1822CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF01:08:2911500:12:5111100:36:0246.6200:48:5310300:19:3600:00:0000:00:00
2 112NURIA PUBILL LLEONARTCERRR IGUALADAABF01:10:059100:12:2714400:37:4644.4800:50:1312000:19:5200:00:0000:00:00
3 127ESTER HERNANDEZ CASAHUGAC.N. REUS PLOMSABF01:10:2013700:13:4212500:36:2846.0700:50:1013200:20:1000:00:0000:00:00
4 3579ANNA SUBIRANA FRIGOLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:10:549800:12:4014900:38:0644.0900:50:4613100:20:0800:00:0000:00:00
5 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF01:11:199900:12:4118500:39:4542.2600:52:267800:18:5300:00:0000:00:00
6 1894SARA CARMONA HERNANDOC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABF01:11:479300:12:3214300:37:4244.5600:50:1417900:21:3300:00:0000:00:00
7 6167MARTINA MORENO MONTEYSC.N. VIC-ETBCDF01:12:135700:11:3717400:39:0942.9100:50:4617300:21:2700:00:0000:00:00
8 6263EVA MARTÍN-MORENO JIMÉNEZTGCBINNSUB23F01:12:2419700:15:1413900:37:2744.8600:52:4111100:19:4300:00:0000:00:00
9 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF01:13:0214100:13:4916900:38:5543.1700:52:4413700:20:1800:00:0000:00:00
10 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:14:059700:12:4017600:39:1542.8000:51:5520600:22:1000:00:0000:00:00
11 5199ANNA CARRION I BAREACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:14:556700:11:5718700:39:4942.1900:51:4623700:23:0900:00:0000:00:00
12 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:15:0221000:15:4615500:38:1743.8800:54:0316000:20:5900:00:0000:00:00
13 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF01:16:0919500:15:1421000:40:5541.0600:56:0912600:20:0000:00:0000:00:00
14 1844MIREIA ALVAREZ MATALLANAC.N. MATAROCDF01:16:2512000:13:0620400:40:3141.4600:53:3722700:22:4800:00:0000:00:00
15 1800DOLORS PALAU CARULLACERRR IGUALADAV1F01:16:3512200:13:1123800:41:5640.0600:55:0717500:21:2800:00:0000:00:00
16 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF01:17:0014000:13:4924300:42:1439.7800:56:0315900:20:5700:00:0000:00:00
17 2150EULÀLIA CALVERAS AUGÉTGCBINNV2F01:17:4826600:17:1620600:40:3741.3600:57:5312300:19:5500:00:0000:00:00
18 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB NATACIO CORNELLAJNF01:18:2120900:15:4520700:40:4041.3100:56:2519800:21:5600:00:0000:00:00
19 6093PATRICIA PÉREZ NAVARROCLUB NATACIO SITGESSUB23F01:18:4615300:14:0223900:42:0040.0000:56:0222300:22:4400:00:0000:00:00
20 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:19:1123600:16:1822000:41:1140.7900:57:2918400:21:4200:00:0000:00:00
21 6233MERITXELL BOU PRATC.N. VIC-ETBJNF01:19:4312900:13:1825600:43:0638.9800:56:2424500:23:1900:00:0000:00:00
22 113ELISENDA PRACHT MONTAMATCERRR IGUALADAV1F01:19:5119200:15:0824500:42:1839.7200:57:2621800:22:2500:00:0000:00:00
23 189MARTA SABATER MARTOSCLUB TRITRAININGABF01:20:5213100:13:2126300:43:4438.4100:57:0525300:23:4700:00:0000:00:00
24 1410SARAH FURLAN AMARANTEC.E. VILA OLIMPICAABF01:21:1423700:16:1922800:41:2840.5100:57:4724700:23:2700:00:0000:00:00
25 8009ELECTRA GARCIA MARGALEFLLICENCIA DE DIAABF01:21:3025400:16:5519700:40:1841.6900:57:1326200:24:1700:00:0000:00:00
26 9PALOMA DORVIL LIPPERHEIDEC.E. TRIPLAY LLOBREGATABF01:23:2212500:13:1424700:42:4039.3800:55:5430000:27:2800:00:0000:00:00
27 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:23:336800:11:5828700:46:0936.4000:58:0727600:25:2600:00:0000:00:00
28 6164CRISTINA AGUILERA PORRASCLUB NATACIO RUBIV1F01:23:3823500:16:1627100:44:3437.7001:00:5022800:22:4800:00:0000:00:00
29 892ESTEFANIA CHAMORRO I PADITGCBINNJNF01:23:5321500:15:5328200:45:4536.7201:01:3821000:22:1500:00:0000:00:00
30 5021ANNA RIART MIQUELCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:23:5824400:16:4526800:44:1537.9701:01:0023400:22:5800:00:0000:00:00
31 6141SERENA SERRA MASÓCLUB NATACIO SITGESABF01:25:0824500:16:4525300:42:5739.1200:59:4227500:25:2600:00:0000:00:00
32 1320PILAR ROYO OLLERCLUB TRIATLO ATLESV2F01:25:3020400:15:3629500:47:3635.2901:03:1221300:22:1800:00:0000:00:00
33 6153SANDRA CUELLOTG TRIATLO SITGESABF01:26:0630200:19:3826000:43:1838.8001:02:5623800:23:1000:00:0000:00:00
34 6062MIRIAM CATALÁN GILC.E. RAYOTEAMABF01:26:3222300:16:0226200:43:4338.4300:59:4529300:26:4700:00:0000:00:00
35 6088MIREIA LAPEÑA CALABUYC.E. RAYOTEAMABF01:27:1422100:15:5728000:45:2536.9901:01:2228000:25:5200:00:0000:00:00
36 5010IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM CALELLA TRIATHLONABF01:28:0726800:17:1830100:48:1434.8301:05:3222100:22:3500:00:0000:00:00
37 6272MARTA PLANELLAS BACHSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:28:3028000:18:0629400:47:2635.4201:05:3223300:22:5800:00:0000:00:00
38 4012MARIA JORDÀ ESCODASBR OPEN TEAMV2F01:28:5525000:16:5129700:47:5635.0501:04:4725800:24:0800:00:0000:00:00
39 6133ESTER DE LA FUENTE ALMEIDC.E. VILA OLIMPICAABF01:29:3527000:17:2328900:46:1736.3001:03:4028100:25:5500:00:0000:00:00
40 6224CRISTINA ROIG ANTONERCLUB NATACIO BANYOLESABF01:29:4829000:18:2827800:45:1437.1401:03:4228500:26:0600:00:0000:00:00
41 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:30:0629900:19:1828400:46:0036.5201:05:1826600:24:4800:00:0000:00:00
42 1904DANIELA GOMIS PÉREZC.E. RAYOTEAMABF01:30:4127100:17:2429800:47:5835.0201:05:2227400:25:1900:00:0000:00:00
43 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F01:31:2828200:18:1130000:48:1034.8801:06:2127100:25:0700:00:0000:00:00
44 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:31:4530100:19:3427900:45:2037.0601:04:5429400:26:5100:00:0000:00:00
45 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:32:1621800:15:5430300:49:1634.1001:05:1029700:27:0600:00:0000:00:00
46 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F01:32:4630300:19:4329200:47:0235.7201:06:4528400:26:0100:00:0000:00:00
47 6264ANNA LLAVERIA MEDINACAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:32:4725200:16:5430700:49:4333.7901:06:3728600:26:1000:00:0000:00:00
48 6039SANDRA PEZONAGA MALAGRAVATG TRIATLO SITGESV1F01:33:4130000:19:3129900:48:0035.0001:07:3128700:26:1000:00:0000:00:00
49 2879MERITXELL SOLER RODRIGOCLUB TRIATLO ATLESABF01:33:4328900:18:2230200:49:0234.2601:07:2428900:26:1900:00:0000:00:00
50 8013LAURA PAYA RINCONLLICENCIA DE DIAV1F01:35:0216200:14:2531000:50:2733.3001:04:5231000:30:1000:00:0000:00:00
51 6044GINA CANSECO RIBASC.E. VILA OLIMPICAABF01:35:2026900:17:2330800:50:0333.5701:07:2630300:27:5400:00:0000:00:00
52 8014ELISA ROS CORTESLLICENCIA DE DIAV1F01:38:4231400:23:2030400:49:2334.0201:12:4328200:25:5900:00:0000:00:00
53 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:38:5829300:18:4231300:51:1532.7801:09:5730700:29:0100:00:0000:00:00
54 7105SVETLANA DROZDOVSKAYALLICENCIA DE DIAV2F01:39:1731300:23:0929000:46:1836.2901:09:2730900:29:5000:00:0000:00:00
55 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F01:43:0025800:17:0231600:51:5732.3401:08:5931300:34:0100:00:0000:00:00
56 7114ELIZAVETA RYABOVALLICENCIA DE DIASUB23F01:43:4029500:18:4830900:50:2333.3401:09:1131400:34:2900:00:0000:00:00
57 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF01:46:0131600:24:1230500:49:3933.8401:13:5131200:32:1000:00:0000:00:00


NF 2227LAIA NAVARRO ANGULOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F00:00:00000:16:20000:47:1035.6201:03:30000:00:0000:00:0000:00:00




NP 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F
NP 4087JACQUELINE CAMÓS WIEWELCLUB NATACIO BANYOLESV1F
NP 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTESCLUB TRIATLO ATLESV1F
NP 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32