RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
269 253 244 4 5 2 1000 2 26 29

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:30:44300:07:54300:14:404090.9100:22:34100:08:1000:00:3100:00:30
2 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:30:56100:07:53200:14:284147.4700:22:21200:08:3500:00:2800:00:31
3 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:31:00700:08:05100:14:124225.3500:22:17300:08:4300:00:3100:00:34
4 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSPRAT TRIATLO 1994ABM00:31:48200:07:54400:14:424081.6300:22:36900:09:1200:00:2800:00:29
5 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIC.E. MASQUES ST ANDREUCDM00:32:47500:08:03900:15:443813.5600:23:47600:09:0000:00:2900:00:29
6 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:32:541600:08:24500:15:153934.4300:23:391400:09:1500:00:3400:00:33
7 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:32:581700:08:24800:15:313866.8100:23:55700:09:0300:00:3300:00:31
8 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM00:33:071100:08:201000:15:533777.5400:24:13400:08:5400:00:2900:00:31
9 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:33:142200:08:36600:15:183921.5700:23:541800:09:2000:00:3000:00:34
10 8036RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994ABM00:33:22900:08:091100:16:003750.0000:24:091100:09:1300:00:3000:00:33
11 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM00:33:30400:07:551600:16:363614.4600:24:31500:08:5900:00:3900:00:35
12 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM00:33:37600:08:041300:16:043734.4400:24:082200:09:2900:00:2900:00:27
13 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB NATACIO CORNELLACDM00:34:082300:08:36700:15:263887.6900:24:024300:10:0600:00:3100:00:29
14 460IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM00:34:241300:08:211900:16:513560.8300:25:12800:09:1200:00:2800:00:28
15 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:34:411200:08:212000:17:003529.4100:25:211700:09:2000:00:2900:00:35
16 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M00:35:201400:08:232600:17:203461.5400:25:432500:09:3700:00:3600:00:36
17 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:35:265500:09:101500:16:193677.2200:25:293800:09:5700:00:3400:00:35
18 8026TRISTAM KNOPHLLICENCIA DE DIAABM00:35:404000:08:552100:17:023522.5000:25:572600:09:4300:00:3600:00:33
19 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM00:35:40800:08:083600:18:043321.0300:26:122100:09:2800:00:3000:00:38
20 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:35:416600:09:201400:16:093715.1700:25:295200:10:1200:00:3400:00:41
21 5553FRAN TORVISCO EREÑASFLOR DE TRIATLOJNM00:35:472100:08:351800:16:503564.3600:25:256100:10:2200:00:3700:00:31
22 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF00:36:036900:09:221200:16:023742.2000:25:248500:10:3900:00:4100:00:36
23 406FERRAN BETLLOCH SANDALINAC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:36:094600:09:021700:16:433589.2300:25:456300:10:2400:00:2900:00:34
24 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZINDEPENDENTV1M00:36:251500:08:235100:18:403214.2900:27:031900:09:2200:00:3500:00:37
25 1475RAFAEL FORCADELL FARELLCLUB NATACIO BARCELONACDM00:36:271800:08:254900:18:393217.1600:27:042000:09:2300:00:3700:00:44
26 299CARLES LERIN MARTINFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M00:36:294100:08:553900:18:223266.7900:27:171000:09:1200:00:3800:00:40
27 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:36:322900:08:434400:18:313240.3200:27:141600:09:1800:00:3800:00:40
28 517GUILLERMO GARCIA MARCOSCERDANYOLA CHABM00:36:333200:08:494300:18:303243.2400:27:191200:09:1400:00:3500:00:43
29 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM00:36:354200:08:563200:17:513361.3400:26:472900:09:4800:00:3900:00:38
30 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M00:36:403900:08:552800:17:353412.3200:26:304900:10:1000:00:3500:00:41
31 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM00:36:415200:09:072500:17:133485.0000:26:205900:10:2100:00:3700:00:37
32 1390JUAN GONZALEZ GARCIAFLOR DE TRIATLOCDM00:37:106100:09:132200:17:043515.6300:26:179600:10:5300:00:5400:00:38
33 8038POL SENABRE SUÑERLLICENCIA DE DIAABM00:37:112700:08:423000:17:383402.6500:26:209200:10:5100:00:3000:00:33
34 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:37:122000:08:336000:19:043146.8500:27:372400:09:3500:00:3600:00:40
35 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM00:37:144400:08:573500:18:013330.2500:26:585600:10:1600:00:5500:00:36
36 1011DAVID DE LA CRUZ SALGADOINDEPENDENTV1M00:37:282800:08:434700:18:373222.9200:27:204500:10:0800:00:3100:00:43
37 47MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F00:37:306700:09:212700:17:333418.8000:26:547900:10:3600:00:4300:00:39
38 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM00:37:413500:08:514200:18:283249.1000:27:196000:10:2200:00:3100:00:32
39 8028ANDRÉS JUAN LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM00:37:515400:09:103700:18:103302.7500:27:207200:10:3100:00:4400:00:53
40 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:37:5410200:09:512300:17:053512.2000:26:5610300:10:5800:00:3500:00:38
41 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF00:38:037200:09:245200:18:413211.4200:28:053900:09:5800:00:3400:00:42
42 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM00:38:033400:08:507800:19:593002.5000:28:491300:09:1400:00:3400:00:44
43 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM00:38:125300:09:084000:18:263254.9700:27:348300:10:3800:00:3500:00:41
44 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSSUB23M00:38:153700:08:536900:19:383056.0300:28:312700:09:4400:00:3600:00:35
45 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTCDF00:38:2010000:09:512400:17:123488.3700:27:0311900:11:1700:00:3600:00:45
46 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M00:38:208100:09:355500:18:503185.8400:28:253500:09:5500:00:3300:00:44
47 3625CINTO DOMENECHC. TRIATLO MONTORNESABM00:38:242500:08:386500:19:263087.4800:28:045700:10:2000:00:4300:00:44
48 5284CARLES SANTASUSANA BAYONAC.N. REUS PLOMSV1M00:38:322600:08:387900:20:012997.5000:28:393400:09:5300:00:4600:00:40
49 1342ERNEST COTONAT DONATC.N. CATALUNYACDM00:38:363000:08:477400:19:533017.6000:28:403600:09:5600:00:3700:00:43
50 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:38:598700:09:394800:18:383220.0400:28:178600:10:4200:00:3500:00:45
51 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M00:39:038500:09:365800:18:543174.6000:28:307300:10:3300:00:3700:00:44
52 2264TXEMA CORDOBA JIMENEZCERDANYOLA CHV1M00:39:116200:09:147200:19:423045.6900:28:565500:10:1500:00:4400:00:51
53 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:39:1811600:10:074600:18:353228.7000:28:428000:10:3600:00:5300:00:47
54 4787SANTIAGO MOLINA ALAMOSCERDANYOLA CHABM00:39:279200:09:426700:19:343066.4400:29:165000:10:1100:00:4700:00:56
55 7033JORDI ASENS MORESOLLICENCIA DE DIAJNM00:39:334300:08:579200:20:482884.6200:29:453000:09:4800:00:3400:00:38
56 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF00:39:3811000:10:014500:18:343231.6000:28:3510700:11:0300:00:3700:00:39
57 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F00:39:4311200:10:025300:18:443202.8500:28:4610000:10:5700:00:4100:00:42
58 852VÍCTOR CORTINA HONRADOC.N. CASTELLET TRIATLÓABM00:39:449100:09:415400:18:463197.1600:28:2711800:11:1700:00:4400:00:40
59 2865TONI SOLA SANCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:39:497000:09:237500:19:563010.0300:29:196900:10:3000:00:3300:00:36
60 1432LIDIA CLARO BRAVOTRIATLO AMICS DE RIUDOMSSUB23F00:39:5912400:10:243100:17:453380.2800:28:0914300:11:5000:00:4400:00:46
61 252ABEL SIMONA MOLINACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:40:0410900:09:585700:18:523180.2100:28:5011500:11:1400:00:3700:00:42
62 1449ALBERT GISBERT BRULLASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:40:159000:09:417100:19:423045.6900:29:239500:10:5200:00:3900:00:44
63 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESABM00:40:195900:09:128900:20:442893.8900:29:566200:10:2300:00:4500:00:48
64 112NURIA PUBILL LLEONARTCERRR IGUALADAABF00:40:2611800:10:096300:19:123125.0000:29:2110900:11:0500:00:4400:00:59
65 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV2M00:40:268900:09:408200:20:172958.0900:29:576700:10:2900:00:3700:00:38
66 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:40:2715800:10:593400:18:013330.2500:29:0012400:11:2700:00:4000:00:39
67 7013MARIA JOSE MOJICA BAQUEROLLICENCIA DE DIAJNF00:40:3115700:10:582900:17:373405.8700:28:3515100:11:5600:00:4700:00:48
68 4918ABEL MORENO DOMINGUEZC.N. SABADELLABM00:40:336800:09:219100:20:472886.9300:30:086500:10:2500:00:4900:00:43
69 7024CHRISTIAN SÁNCHEZ MORALESLLICENCIA DE DIAABM00:40:336000:09:139700:21:112832.4200:30:244600:10:0900:01:0300:01:30
70 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. PICORNELLV1M00:40:388200:09:358000:20:022995.0100:29:3710600:11:0100:00:4900:00:46
71 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:40:4611300:10:036200:19:083135.8900:29:1113200:11:3500:00:3900:00:45
72 3808VICTOR LANGREO CERDÁNITRIATLETES SOLIDARISABM00:40:476300:09:1710400:21:192814.7000:30:365100:10:1100:00:4200:00:44
73 3391DANIEL JIMÉNEZ GUTIÉRREZCERDANYOLA CHABM00:40:483300:08:5013200:22:132700.6800:31:032800:09:4500:00:3800:00:49
74 7021JOSE TASENDE PERNASLLICENCIA DE DIAABM00:40:496400:09:1810800:21:242803.7400:30:424400:10:0700:00:4200:00:52
75 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M00:40:545100:09:0610700:21:222808.1100:30:286600:10:2600:00:4300:00:44
76 2947DANIEL GARCIA PARDOSC.E. INEF LLEIDASUB23M00:40:575600:09:118100:20:112972.7500:29:2213100:11:3500:00:4000:00:42
77 8031MARC TEIXÉ VILADOTLLICENCIA DE DIAABM00:40:587700:09:2910100:21:162821.3200:30:455300:10:1300:00:4200:00:47
78 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M00:40:5911100:10:016100:19:073138.6200:29:0814700:11:5100:00:4700:00:47
79 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM00:41:121900:08:2914100:22:522623.9100:31:213300:09:5100:00:3700:00:49
80 519JOAN FELIU BADALCLUB NATACIO MINORISAABM00:41:1710500:09:525600:18:513183.0200:28:4318100:12:3400:00:4900:00:54
81 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM00:41:245000:09:0611200:21:322786.3800:30:388700:10:4600:00:4100:00:42
82 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:41:349400:09:439900:21:142825.7500:30:578200:10:3700:00:5100:01:00
83 7012MARC GUERRERO PLAZALLICENCIA DE DIASUB23M00:41:364500:09:0112600:22:002727.2700:31:017700:10:3500:00:5400:01:03
84 3826ANTONI JANDULA NOGUERAVEC CYCLING & RUNABM00:41:3710700:09:538800:20:372910.2700:30:3011000:11:0700:00:5000:00:39
85 8029JOAN FERRE BALMONLLICENCIA DE DIAV1M00:41:387900:09:3411800:21:442760.7400:31:185800:10:2000:00:3800:00:44
86 4652ANTONIO GARCIA GARCIACERDANYOLA CHV1M00:41:403100:08:4814700:23:222567.7600:32:102300:09:3000:00:4200:00:43
87 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM00:41:401000:08:0915900:23:422531.6500:31:513100:09:4900:00:3900:00:46
88 412SERGI SÁNCHEZ CORDEROC.A. IGUALADAABM00:41:4113500:10:385000:18:393217.1600:29:1717800:12:2400:00:3600:00:51
89 327XAVI PERDIGUER ROVIRAC.A. IGUALADAABM00:41:427100:09:2313600:22:292668.6400:31:523200:09:5000:01:0300:00:46
90 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:41:429700:09:4910300:21:192814.7000:31:087500:10:3400:00:3600:00:41
91 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF00:41:4413900:10:416800:19:363061.2200:30:1712500:11:2700:00:3700:00:36
92 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF00:41:4910400:09:5211300:21:322786.3800:31:246400:10:2500:00:3500:00:51
93 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM00:41:549600:09:4410600:21:202812.5000:31:049100:10:5000:00:4200:00:44
94 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:41:587400:09:2611700:21:422764.9800:31:089000:10:5000:01:2100:00:52
95 566RUBÉN RIBERA MOYATRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M00:41:5811700:10:0810000:21:162821.3200:31:247600:10:3400:00:5500:00:55
96 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M00:42:019800:09:5011400:21:362777.7800:31:267800:10:3500:00:4300:00:47
97 5298PAU FONT VENDRELLCERRR IGUALADAABM00:42:0210600:09:539000:20:472886.9300:30:4012300:11:2200:00:4200:00:52
98 7028MARTA ROS BORRELLICENCIA DE DIACDF00:42:0515500:10:563800:18:223266.7900:29:1818500:12:4700:00:0000:00:53
99 649ANNA MORALES VILAMAJOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:42:0715600:10:576600:19:313074.3000:30:2813300:11:3900:00:4700:00:44
100 4491MARC ZNAIDA GONZÁLEZGAVA TRIATLOCDM00:42:098800:09:409400:20:592859.4100:30:3912900:11:3000:00:5100:00:40
101 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM00:42:1411900:10:099300:20:572863.9600:31:0611100:11:0800:00:5600:00:42
102 820ROGER ARIBAU GISBERTCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:42:2015300:10:483300:17:553348.8400:28:4320900:13:3700:00:4700:00:52
103 473ENRIC TORRALLARDONA LOBATC.N. SABADELLCDM00:42:2114900:10:464100:18:273252.0300:29:1319700:13:0800:01:0000:00:52
104 480ANDREU DICHÓS MUÑOZCLUB NATACIO SITGESABM00:42:229300:09:4311600:21:422764.9800:31:2510100:10:5700:00:4200:00:49
105 7023PATRIK NIKLASSONLLICENCIA DE DIAABM00:42:2311500:10:0512100:21:472754.4000:31:527100:10:3100:00:4500:00:47
106 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF00:42:2413600:10:398400:20:262936.3800:31:0512100:11:1900:00:4600:00:39
107 1062CÉSAR THOVAR PÉREZC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M00:42:283800:08:5414800:23:252562.2800:32:194700:10:0900:00:3900:00:50
108 8009CARLOS REBOLL GALÁNLLICENCIA DE DIAABM00:42:2916600:11:106400:19:213100.7800:30:3115300:11:5800:00:4800:00:41
109 3958JORDI LINARES HERNANDEZCERDANYOLA CHV1M00:42:322400:08:3716900:24:392434.0800:33:161500:09:1600:00:4000:00:56
110 4034MARIA FIOL AIXARCHCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1F00:42:3417500:11:175900:19:013155.1300:30:1817100:12:1600:01:0100:00:53
111 5677RAUL ALMENDROS SALASCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M00:42:3413700:10:407000:19:383056.0300:30:1817200:12:1600:01:0700:01:00
112 5452MIGUEL BEJARANO PAEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:42:3612000:10:118700:20:352914.9800:30:4614500:11:5000:01:0600:00:58
113 8004CARLOS TURMO MORENOLLICENCIA DE DIAV1M00:42:404700:09:0315600:23:392537.0000:32:424000:09:5800:00:5300:00:47
114 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESJNM00:42:459500:09:4413700:22:312664.6900:32:156800:10:3000:00:3900:00:42
115 8001JOSÉ OROZCO TIRADOLLICENCIA DE DIAV1M00:42:465800:09:1115100:23:302553.1900:32:414200:10:0500:00:4700:00:52
116 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF00:42:4712500:10:259500:21:042848.1000:31:2912000:11:1800:00:4400:00:43
117 5688VÍCTOR CAMPOS FERNÁNDEZC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:42:524800:09:0415500:23:382538.7900:32:424800:10:1000:00:3700:00:48
118 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:42:543600:08:5315200:23:312551.3800:32:247000:10:3000:00:5000:00:46
119 3888NACHO PARERA RUIZC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:43:0514000:10:419600:21:052845.8500:31:4612200:11:1900:00:3700:00:45
120 3050JORGE MORILLAS SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M00:43:074900:09:0514300:23:102589.9300:32:159400:10:5200:00:4200:01:06
121 2671MAURICI SAMPONS MIRASCLUB NATACIO RUBIABM00:43:1117600:11:187700:19:573007.5200:31:1515200:11:5600:00:4300:00:44
122 5821XAVIER MALTAS MERCADERITRIATLETES SOLIDARISV2M00:43:1212600:10:2711000:21:282795.0300:31:5511700:11:1700:00:5200:01:06
123 6251MONTSERRAT ESTANY DE POUPC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F00:43:178600:09:3715000:23:262560.4600:33:035400:10:1400:00:4500:00:51
124 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV1M00:43:1817800:11:227600:19:573007.5200:31:1915600:11:5900:00:4400:00:44
125 3833JESÚS HERAS NAVARROCLUB NATACIO RUBIV1M00:43:2512200:10:1813100:22:102706.7700:32:289900:10:5700:00:3500:00:55
126 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLSUB23M00:43:3315200:10:4712400:21:592729.3400:32:468800:10:4700:00:4100:00:51
127 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M00:43:4014100:10:4212500:21:592729.3400:32:4110400:10:5900:00:5300:00:56
128 6195AGATA SAFONT ESPINOSAC.E. RAYOTEAMSUB23F00:43:4412700:10:2812000:21:472754.4000:32:1512800:11:2900:00:4700:00:45
129 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F00:43:4517400:11:1610200:21:182816.9000:32:3411300:11:1100:00:4200:00:45
130 8019MARIA JESU SANTOS BLANCHLLICENCIA DE DIAV1F00:43:5118800:11:408300:20:182955.6700:31:5815000:11:5300:00:5100:00:51
131 538XAVIER ROIG CANELLESITRIATLETES SOLIDARISABM00:43:518400:09:3615400:23:362542.3700:33:128400:10:3900:00:4200:00:43
132 3021GERARD ROS ARAGOCLUB NÀUTIC MASNOUABM00:44:0613000:10:3013000:22:092708.8000:32:3912600:11:2700:00:4400:01:00
133 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:44:0812300:10:2112700:22:012725.2100:32:2213800:11:4600:00:5100:00:45
134 1539RUBÉN CORPAS EXPÓSITOC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM00:44:1110800:09:5414000:22:502627.7400:32:4412700:11:2700:00:4200:01:01
135 1642SERGIO JOSE MALLORQUIN GAC.E. MASQUES ST ANDREUV1M00:44:2916700:11:1011500:21:362777.7800:32:4613500:11:4300:00:4000:00:54
136 8037ROGER CALAF PLANELLLLICENCIA DE DIAABM00:44:3019700:11:478500:20:282931.6000:32:1516900:12:1500:01:1000:01:28
137 3453MARC SUREDA CELAYAITRIATLETES SOLIDARISABM00:44:378300:09:3612800:22:042719.0300:31:4019100:12:5700:00:4500:00:57
138 8032MANUEL FERNÁNDEZ ACEÑASELER UNIVEST TRIATHLON TV2M00:44:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
139 1923CAROL MALDONADO BASCONESCERRR IGUALADAABF00:44:4618400:11:329800:21:132827.9700:32:4515900:12:0100:00:5000:00:54
140 8020AARON CARRASCO ÁLVAREZLLICENCIA DE DIASUB23M00:44:575700:09:1118000:25:422334.6300:34:534100:10:0400:00:3700:00:39
141 8016JUAN CARLOS MOJICA PEREZLLICENCIA DE DIAV1M00:45:0212900:10:2913500:22:282670.6200:32:5716200:12:0500:01:0200:00:50
142 5159SORAYA CLARO BRAVOTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABF00:45:0518500:11:357300:19:483030.3000:31:2321300:13:4200:00:4300:00:49
143 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:45:0614400:10:4311100:21:292792.8600:32:1219000:12:5400:00:4300:00:51
144 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:45:1015900:10:5912300:21:552737.6400:32:5417300:12:1600:00:4200:00:41
145 5323LUIS ROMERO PORTACLUB ESPORTIU DUETTRIABM00:45:117600:09:2818200:25:462328.5900:35:143700:09:5700:00:4800:01:00
146 7025ALEX HURTADO ESPINOLALLICENCIA DE DIACDM00:45:2218200:11:318600:20:302926.8300:32:0120300:13:2100:00:5200:00:48
147 7017JORDI NOGUERAS OLIETELLICENCIA DE DIAV1M00:45:3812100:10:1716400:24:172470.8300:34:3410800:11:0400:00:5200:01:15
148 7029PATRICE GARMIERLLICENCIA DE DIAABM00:45:4311400:10:0417300:25:052392.0300:35:097400:10:3400:01:1600:01:29
149 168EDUARDO MARTINEZ MARQUEZINDEPENDENTCDM00:45:556500:09:1914400:23:182575.1100:32:3720100:13:1800:01:0100:01:34
150 6164CRISTINA AGUILERA PORRASCLUB NATACIO RUBIV1F00:46:0414500:10:4315800:23:422531.6500:34:2513400:11:3900:00:4000:00:43
151 1232JORDI SEGADE QUINTELAPRAT TRIATLO 1994V1M00:46:0716500:11:0713300:22:222682.5600:33:2918200:12:3800:01:0200:00:47
152 2915MIGUEL CAMPOS RIBAUINDEPENDENTCDM00:46:117500:09:2718500:25:482325.5800:35:159800:10:5600:00:3200:00:35
153 1522ENRIC RIVERA PEREGRINATRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M00:46:1910100:09:5117400:25:122380.9500:35:0311600:11:1600:00:4600:01:28
154 2567XAVIER CASAJOANA SANTANDRC.N. SABADELLCDM00:46:2916200:11:0514900:23:252562.2800:34:3015500:11:5900:01:0700:00:46
155 6265TELMA GUZMÁN GONZÁLEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF00:46:4219000:11:4114200:22:552618.1800:34:3616500:12:0600:00:3900:00:44
156 4616TONI CAÑAS GUILLENC.A. IGUALADAABM00:46:447300:09:2518800:26:072297.3800:35:3211400:11:1200:00:4400:00:49
157 402ESMERALDA ZARAGOZA SAEZPRAT TRIATLO 1994V1F00:46:5918300:11:3215700:23:392537.0000:35:1114100:11:4800:00:5400:00:50
158 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M00:47:0420300:11:5511900:21:452758.6200:33:4020500:13:2400:01:0500:01:20
159 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M00:47:1420700:12:1910900:21:252801.5600:33:4420600:13:3000:00:5800:01:03
160 7027FELIPE NOGUERA OTEROLLICENCIA DE DIAV1M00:47:1520000:11:5213800:22:442639.3000:34:3618300:12:3900:00:4600:01:09
161 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:47:1717300:11:1516000:23:472522.7800:35:0217000:12:1500:00:5300:01:02
162 2743LUÍS CASADO ALCALDEPRAT TRIATLO 1994V1M00:47:3216000:11:0017000:24:422429.1500:35:4214600:11:5000:00:4900:00:56
163 1545IVAN BLANCO CAROPRAT TRIATLO 1994V1M00:47:3413300:10:3616800:24:372437.3700:35:1317500:12:2100:00:5200:01:00
164 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF00:47:3417700:11:2116200:24:082486.1900:35:2916300:12:0500:00:4800:00:42
165 5104DESIREE VIDAL COMASASS ESPORTIVA ROCKETSABF00:47:3415100:10:4716600:24:342442.3300:35:2116700:12:1300:01:1700:00:57
166 2979ALBERT PUEYO VIDALCLUB NATACIO SITGESABM00:47:4115000:10:4716300:24:132477.6300:35:0018400:12:4100:01:3200:01:09
167 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M00:47:428000:09:3420200:27:312180.5000:37:058100:10:3700:00:5000:00:50
168 8035SÒNIA SANS BADIALLICENCIA DE DIAJNF00:47:4716100:11:0117100:24:482419.3500:35:4915400:11:5800:00:4100:00:39
169 7031JUAN ANELLLICENCIA DE DIAV1M00:47:5218900:11:4114500:23:192573.2700:35:0018900:12:5200:00:5300:01:11
170 8023ALEXANDER HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M00:48:0418000:11:2518400:25:482325.5800:37:139300:10:5100:00:4300:00:52
171 1443CRISTINA GUERRERO LOPEZITRIATLETES SOLIDARISABF00:48:1116400:11:0717800:25:292354.4800:36:3613000:11:3500:01:0100:01:10
172 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV1M00:48:1212800:10:2918100:25:442331.6100:36:1315700:11:5900:00:5700:01:01
173 8002IVÁN ROJO PÉREZLLICENCIA DE DIAABM00:48:1614700:10:4419200:26:322261.3100:37:1610500:11:0000:01:0900:01:37
174 1957FERNANDO GOMEZ RODRIGUEZTG TRIATLO SITGESABM00:48:2014300:10:4317500:25:132379.3800:35:5617700:12:2400:00:4200:00:47
175 7018YOSEBA SANTAMARIA RUIZLLICENCIA DE DIAV1M00:48:217800:09:3120500:27:552149.2500:37:269700:10:5500:01:1100:00:45
176 7016VIRGINIA SANCHEZ CAMPOSLLICENCIA DE DIASUB23F00:48:2919500:11:4616100:23:512515.7200:35:3718700:12:5200:00:5600:00:45
177 8030CELDONI SERRA MASLLICENCIA DE DIAABM00:48:3321600:12:3412900:22:082710.8400:34:4221700:13:5100:00:5900:01:17
178 7035PABLO ARRIBAS ROJOINDEPENDENTV1M00:48:4219200:11:4317200:24:542409.6400:36:3716000:12:0500:00:5200:01:02
179 7001JORDI GONZÀLEZ SUÑELLICENCIA DE DIAV1M00:48:5220600:12:1013900:22:492629.6600:34:5922000:13:5300:01:0100:01:26
180 491JOSÉ LUIS LOPEZ GOMEZ C.N. REUS PLOMSV2M00:48:5719800:11:4814600:23:192573.2700:35:0721600:13:5000:01:1300:01:41
181 5472TIM EHLERSTG TRIATLO SITGESV1M00:49:0417000:11:1418700:25:582310.6500:37:1214800:11:5200:00:4200:01:02
182 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF00:49:1510300:09:5220300:27:332177.8600:37:2514400:11:5000:00:4100:00:44
183 475PAULA MALLADO DIÉGUEZC.N. SABADELLCDF00:49:1820800:12:2010500:21:202812.5000:33:4023500:15:3800:01:0300:00:54
184 8022PERE ABIAN SANZLLICENCIA DE DIAV2M00:49:2814600:10:4419800:26:572226.3500:37:4113900:11:4700:00:4700:01:19
185 7036CARLOS VILLENA TITOSLLICENCIA DE DIAJNM00:49:3118100:11:3018600:25:542316.6000:37:2416600:12:0700:00:5400:01:25
186 6239BLANCA REVUELTA LOPEZ-COC.N. REUS PLOMSCDF00:49:3120500:12:0815300:23:362542.3700:35:4421500:13:4700:01:0700:00:52
187 749MARIONA SOLER CAIRÓGOO SPORT CLUBV1F00:49:4713200:10:3520800:28:032139.0400:38:3811200:11:0900:00:4700:00:55
188 8012ESTEVE LLITRA VIRGILILLICENCIA DE DIAV2M00:50:0118700:11:3919300:26:372254.2300:38:1613700:11:4500:01:4000:01:22
189 8015RAÚL RODRÍGUEZ ROSALLICENCIA DE DIAV1M00:50:1614200:10:4221400:28:472084.5400:39:298900:10:4700:01:0900:01:44
190 8027OLGA SIERRA BERNATLLICENCIA DE DIAABF00:50:1920900:12:2017900:25:342346.8100:37:5417900:12:2500:01:1200:01:44
191 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:50:4317900:11:2420400:27:362173.9100:39:0013600:11:4300:01:1100:01:24
192 2887MÓNICA DOMINGUEZ HERNÁNDECLUB ESPORTIU Z5V1F00:50:4817100:11:1419900:27:012220.8500:38:1518000:12:3300:01:0000:00:57
193 6200MONTSE FREGINALS BENAVENTCERDANYOLA CHABF00:50:4922900:13:2512200:21:492750.1900:35:1423400:15:3500:00:5200:00:57
194 7019AARON VALLS MORENOLLICENCIA DE DIACDM00:50:549900:09:5022700:30:061993.3600:39:5610200:10:5800:00:3800:00:36
195 8018SALVA MAS CAPDEVILALLICENCIA DE DIAABM00:50:5616300:11:0619400:26:472240.2000:37:5319600:13:0300:01:0500:01:19
196 7015IGNACIO LARRODA ROMEROLLICENCIA DE DIAV1M00:51:0022700:13:2316500:24:192467.4400:37:4220000:13:1800:01:1000:01:24
197 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZCLUB ESPORTIU Z5ABF00:51:0719100:11:4219000:26:242272.7300:38:0619300:13:0100:01:0900:01:05
198 3555PAULA SCHMIDTPRAT TRIATLO 1994V1F00:51:1620200:11:5418900:26:202278.4800:38:1419400:13:0200:00:5600:01:10
199 7038MIHAI CALULLICENCIA DE DIAJNM00:51:2115400:10:5319500:26:502236.0200:37:4321100:13:3800:01:0300:00:58
200 8010CARLES SERRA CAMPAMALLICENCIA DE DIAV1M00:51:3414800:10:4521500:28:482083.3300:39:3315800:12:0100:01:0700:01:32
201 151MIGUEL MARTÍNEZ CHUECACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:51:3716900:11:1321200:28:362097.9000:39:4914200:11:4800:01:0500:01:11
202 1830MARIONA ESCAÑO FERRANTC.N. REUS PLOMSCDF00:51:3722500:13:1613400:22:262674.5900:35:4223600:15:5500:00:4300:00:46
203 603MIGUEL ARAGON DIAZTRIDIRV2M00:51:3917200:11:1520900:28:102130.1800:39:2516800:12:1400:00:5600:01:01
204 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F00:51:4222200:13:0217600:25:212366.8600:38:2320200:13:1900:00:4500:00:53
205 7030POL VALLSLLICENCIA DE DIASUB23M00:51:4213800:10:4121300:28:412091.8100:39:2217400:12:2000:01:4000:01:17
206 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F00:51:4720100:11:5320000:27:022219.4800:38:5518800:12:5200:00:5900:00:59
207 8006AMANDA MARTÍN MAYORALLLICENCIA DE DIAABF00:52:0019300:11:4419700:26:542230.4800:38:3820400:13:2200:01:1500:01:35
208 7034LUIS JAVIER RODRIGUEZ TÁPLLICENCIA DE DIAV1M00:52:0113400:10:3721900:29:192046.6200:39:5616100:12:0500:00:5300:01:09
209 8005XAVIER SOLE RAMONLLICENCIA DE DIAABM00:52:1119900:11:5119100:26:282267.0000:38:1921800:13:5200:00:5800:00:57
210 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M00:52:1919600:11:4719600:26:522233.2500:38:3921200:13:4000:00:5700:01:23
211 8017XAVIER GUAMIS SERRALLICENCIA DE DIAV2M00:52:3221100:12:2618300:25:472327.0800:38:1322700:14:1900:01:2100:02:20
212 8008MARI CARMEN CAPARROS RIMALLICENCIA DE DIAV1F00:53:2116800:11:1322600:30:021997.7800:41:1516400:12:0600:01:1900:01:28
213 1448LAIA GÓMEZ GIRONÈSITRIATLETES SOLIDARISABF00:53:3621800:12:4120100:27:212193.7800:40:0220700:13:3400:00:5900:01:03
214 8003JAIRO MURCIA CORTÉSLLICENCIA DE DIAABM00:53:3818600:11:3722100:29:402022.4700:41:1717600:12:2100:01:2300:01:46
215 5105GEMMA MORGADES DOMENECHC.A. IGUALADAABF00:54:1223600:14:0616700:24:352440.6800:38:4123300:15:3100:01:1200:01:20
216 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F00:54:1721300:12:2822300:29:562004.4500:42:2414900:11:5300:00:5200:01:00
217 6039SANDRA PEZONAGA MALAGRAVATG TRIATLO SITGESV1F00:54:1721700:12:4021700:28:492082.1300:41:2918600:12:4800:00:5100:00:56
218 1306MARTA GUILLÉN CAMPOSGOO SPORT CLUBABF00:54:5723500:14:0217700:25:252360.6600:39:2723200:15:3000:00:4900:01:06
219 8024MIGUEL CAMACHO LARALLICENCIA DE DIAABM00:55:1413100:10:3024100:32:561821.8600:43:2614000:11:4800:01:3700:01:21
220 7022VERONICA OLLE SESELLICENCIA DE DIAV1F00:55:2321500:12:2822500:29:572003.3400:42:2519200:12:5800:00:5300:00:57
221 7004DANIEL JUSTICIA GALLARDOLLICENCIA DE DIAABM00:55:2720400:12:0621000:28:122127.6600:40:1823100:15:0900:00:5100:01:29
222 2211ANA CLAROS GARCÍAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F00:55:3723100:13:3020700:28:012141.5800:41:3122300:14:0600:01:1600:01:15
223 6262REBECCA ROHDETG TRIATLO SITGESV1F00:55:3723300:13:3620600:27:592144.1300:41:3522200:14:0200:00:4500:01:01
224 5120HANNA BRZOSTOWSKATRIATLO L´HOSPITALETABF00:55:5121900:12:4921600:28:492082.1300:41:3822500:14:1300:00:5600:01:11
225 8007EDUARD SALVADOR PUIGVERTLLICENCIA DE DIAABM00:56:0519400:11:4423000:30:371959.7200:42:2121400:13:4400:01:1100:01:47
226 7009MOISES MARTINEZ PAEZLLICENCIA DE DIAABM00:56:1821200:12:2723300:30:491947.0000:43:1619500:13:0200:01:1300:01:03
227 4324TONI GARCIA CORONADOITRIATLETES SOLIDARISV1M00:57:2621000:12:2523400:31:081927.1900:43:3321900:13:5300:01:1700:01:12
228 1001JURGEN DEPKENINDEPENDENTV3M00:57:3322300:13:0422900:30:211976.9400:43:2522400:14:0800:00:5800:01:09
229 92EVA DONAT VEIGAC.N. CATALUNYAV2F00:57:3823000:13:2522400:29:572003.3400:43:2222600:14:1600:01:2000:01:18
230 7014FRANCESC CASANOVA COLLLLICENCIA DE DIAV2M00:58:1523900:14:2322200:29:552005.5700:44:1822100:13:5700:01:1000:01:35
231 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F00:58:1621400:12:2823900:32:311845.2100:44:5919900:13:1700:01:0900:01:13
232 8033LIDIA GALLEGOLLICENCIA DE DIAV1F00:58:2623400:13:5821100:28:212116.4000:42:1923800:16:0700:00:5400:01:00
233 8014VERÓNICA JIMÉNEZ ATENCIALLICENCIA DE DIAABF00:58:2722100:13:0023500:31:491885.8000:44:4921000:13:3800:01:4100:02:19
234 7010ANTONIO RAMOS PRIETOLLICENCIA DE DIAABM00:58:3022600:13:1823100:30:391957.5900:43:5722900:14:3300:01:0700:01:38
235 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV1F00:58:4323200:13:3423200:30:391957.5900:44:1322800:14:3000:01:2400:01:52
236 8011JORDI GALVEZ HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV2M00:59:1522000:12:5124000:32:491828.3400:45:4020800:13:3500:01:0700:01:54
237 7006RAMIRO OLIVEIRA ARAGONLLICENCIA DE DIAV2M00:59:3822800:13:2422800:30:111987.8500:43:3523700:16:0300:01:3200:02:20
238 7026NOEMI LOPEZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1F01:01:0223700:14:1423700:32:031872.0700:46:1723000:14:4500:00:5500:00:51
239 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF01:02:5622400:13:1424300:36:341640.8400:49:4819800:13:0800:01:0600:01:04
240 3790JAUME CAROL RUBAUW3TRIBCNV2M01:02:5924000:15:5621800:28:562073.7300:44:5224100:18:0700:01:0300:01:02
241 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F01:04:1824300:17:1222000:29:202045.4500:46:3224000:17:4600:01:3200:01:40
242 7037SUSANA PRIETOLLICENCIA DE DIAV1F01:06:3524100:16:0623800:32:051870.1300:48:1124200:18:2400:01:5200:01:51
243 8034JUANVI MIÑANALLICENCIA DE DIAV1M01:06:3524200:16:0723600:32:011874.0200:48:0824300:18:2700:01:5000:01:49
244 7032KARELY CHAMORRO ZAMBRANOLLICENCIA DE DIAABF01:07:4523800:14:1724200:36:051662.8200:50:2223900:17:2300:01:0200:01:08


NF 8025GERARD CAMPOSLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:14:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5500:00:00
NF 166FERNANDO SANCHEZ RECHEC.N. SABADELLSUB23M00:00:00000:10:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4900:00:00
NF 7003ARTURO VALENCIA JIMÉNEZLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:11:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1100:00:00
NF 7005LETICIA JIMENEZ GUERREROLLICENCIA DE DIAV1F00:00:00000:14:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1300:00:00




NP 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM
NP 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM
NP 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM
NP 165FRANCESC JOSEP CALVO GONZITRIATLETES SOLIDARISV1M
NP 7020EMMANUEL GOHETLLICENCIA DE DIAV1M
NP 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM
NP 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM
NP 1546ALEXANDRA COLL GRAÑAITRIATLETES SOLIDARISABF
NP 1681JAVIER LOSADA CARBALLOINDEPENDENTV1M
NP 1820ELI COLOMER GALLARDO TRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF
NP 7002FERNANDO DE MIGUELLLICENCIA DE DIAV1M
NP 1994SAUL VILLAJOS CORDEROFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM
NP 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHV1M
NP 7007ANDREA CÁNOVAS FUSTERLLICENCIA DE DIAABF
NP 7008CARLA MARTIN TEJADALLICENCIA DE DIASUB23F
NP 7011MANUEL GARCIA ESTEBANLLICENCIA DE DIAV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32