RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
269 253 244 4 5 2 1000 2 26 29

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 01:32:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
1493ANDRES EDUARDO DIAZ00:30:44
2300ALBERT PARREÑO SAMPER00:30:56
31997ADRIÀ MUÑOZ ILLANA00:31:00

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 01:38:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
14863JOSÉ SANTOS GARCÉS00:31:48
28036RAUL GOMEZ GARCES DEL GARRO00:33:22
35341ALBERT MARTINEZ SEDO00:33:37

3. - CLUB NATACIO BARCELONA - 01:41:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
14795POL CLEMENTE GONZALEZ00:32:58
24559MARCEL CAMPRUBI PIJUAN00:33:30
3434VICENTE ZANABRIA JACQUES00:34:41

4. - C. TRIATLO MONTORNES - 01:45:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
12855ANTONIO ROLDAN GOMEZ00:32:54
21436IVAN LIMIA BOO00:35:40
32124IÑAKI MORET MARTINEZ00:36:41

5. - C.N. REUS PLOMS - 01:46:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
1753XAVIER TORRADES SABATA00:33:07
2618RAUL LORENZO MASEDA00:36:35
35594MARC SANCHO ESPASA00:37:14

6. - C.E. MASQUES ST ANDREU - 01:51:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
14667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIAIN00:32:47
2406FERRAN BETLLOCH SANDALINAS00:36:09
35688VÍCTOR CAMPOS FERNÁNDEZ00:42:52

7. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 01:52:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
13270ALBERT HERNANDEZ SERRANO00:33:14
21287JORDI MIRO I PEREZ00:39:18
3252ABEL SIMONA MOLINA00:40:04

8. - CERDANYOLA CH - 01:55:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
1517GUILLERMO GARCIA MARCOS00:36:33
22264TXEMA CORDOBA JIMENEZ00:39:11
34787SANTIAGO MOLINA ALAMOS00:39:27

9. - C.N. SABADELL - 01:58:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
1787JULIO CESAR CERVANTES BLASQUEZ00:36:40
24918ABEL MORENO DOMINGUEZ00:40:33
35381CARLOS MORENO TIERNO00:40:54

10. - CERRR IGUALADA - 01:59:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
13194JOEL SIBILA DE TENA00:38:12
23987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVAS00:39:03
35298PAU FONT VENDRELL00:42:02

11. - CLUB NATACIO SITGES - 02:04:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
13218SERGI RIBA MASSANA00:40:19
24858RAFAEL LLAMAS URBANO00:41:24
3480ANDREU DICHÓS MUÑOZ00:42:22

12. - C.A. IGUALADA - 02:05:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1754JOSEP MARTINEZ CORTES00:41:40
2412SERGI SÁNCHEZ CORDERO00:41:41
3327XAVI PERDIGUER ROVIRA00:41:42

13. - CLUB NATACIO MINORISA - 02:07:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
1519JOAN FELIU BADAL00:41:17
25452MIGUEL BEJARANO PAEZ00:42:36
31053ALFONS MARTINEZ VALLS00:43:40

14. - ITRIATLETES SOLIDARIS - 02:07:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
13808VICTOR LANGREO CERDÁN00:40:47
25821XAVIER MALTAS MERCADER00:43:12
3538XAVIER ROIG CANELLES00:43:51

15. - CLUB NATACIO RUBI - 02:09:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
12671MAURICI SAMPONS MIRAS00:43:11
21585ANTONI VENTEO I FERNANDEZ00:43:18
33833JESÚS HERAS NAVARRO00:43:25

16. - TG TRIATLO SITGES - 02:18:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
11052SIMON LOBERA  JONES00:40:59
21957FERNANDO GOMEZ RODRIGUEZ00:48:20
35472TIM EHLERS00:49:04

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32