RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
269 253 244 4 5 2 1000 2 26 29

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:35:265500:09:101500:16:193677.2200:25:293800:09:5700:00:3400:00:35
2 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF00:36:036900:09:221200:16:023742.2000:25:248500:10:3900:00:4100:00:36
3 47MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F00:37:306700:09:212700:17:333418.8000:26:547900:10:3600:00:4300:00:39
4 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:37:5410200:09:512300:17:053512.2000:26:5610300:10:5800:00:3500:00:38
5 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF00:38:037200:09:245200:18:413211.4200:28:053900:09:5800:00:3400:00:42
6 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTCDF00:38:2010000:09:512400:17:123488.3700:27:0311900:11:1700:00:3600:00:45
7 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF00:39:3811000:10:014500:18:343231.6000:28:3510700:11:0300:00:3700:00:39
8 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F00:39:4311200:10:025300:18:443202.8500:28:4610000:10:5700:00:4100:00:42
9 1432LIDIA CLARO BRAVOTRIATLO AMICS DE RIUDOMSSUB23F00:39:5912400:10:243100:17:453380.2800:28:0914300:11:5000:00:4400:00:46
10 112NURIA PUBILL LLEONARTCERRR IGUALADAABF00:40:2611800:10:096300:19:123125.0000:29:2110900:11:0500:00:4400:00:59
11 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:40:2715800:10:593400:18:013330.2500:29:0012400:11:2700:00:4000:00:39
12 7013MARIA JOSE MOJICA BAQUEROLLICENCIA DE DIAJNF00:40:3115700:10:582900:17:373405.8700:28:3515100:11:5600:00:4700:00:48
13 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:40:4611300:10:036200:19:083135.8900:29:1113200:11:3500:00:3900:00:45
14 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:41:429700:09:4910300:21:192814.7000:31:087500:10:3400:00:3600:00:41
15 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF00:41:4413900:10:416800:19:363061.2200:30:1712500:11:2700:00:3700:00:36
16 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF00:41:4910400:09:5211300:21:322786.3800:31:246400:10:2500:00:3500:00:51
17 7028MARTA ROS BORRELLICENCIA DE DIACDF00:42:0515500:10:563800:18:223266.7900:29:1818500:12:4700:00:0000:00:53
18 649ANNA MORALES VILAMAJOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:42:0715600:10:576600:19:313074.3000:30:2813300:11:3900:00:4700:00:44
19 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF00:42:2413600:10:398400:20:262936.3800:31:0512100:11:1900:00:4600:00:39
20 4034MARIA FIOL AIXARCHCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1F00:42:3417500:11:175900:19:013155.1300:30:1817100:12:1600:01:0100:00:53
21 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF00:42:4712500:10:259500:21:042848.1000:31:2912000:11:1800:00:4400:00:43
22 6251MONTSERRAT ESTANY DE POUPC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F00:43:178600:09:3715000:23:262560.4600:33:035400:10:1400:00:4500:00:51
23 6195AGATA SAFONT ESPINOSAC.E. RAYOTEAMSUB23F00:43:4412700:10:2812000:21:472754.4000:32:1512800:11:2900:00:4700:00:45
24 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F00:43:4517400:11:1610200:21:182816.9000:32:3411300:11:1100:00:4200:00:45
25 8019MARIA JESU SANTOS BLANCHLLICENCIA DE DIAV1F00:43:5118800:11:408300:20:182955.6700:31:5815000:11:5300:00:5100:00:51
26 1923CAROL MALDONADO BASCONESCERRR IGUALADAABF00:44:4618400:11:329800:21:132827.9700:32:4515900:12:0100:00:5000:00:54
27 5159SORAYA CLARO BRAVOTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABF00:45:0518500:11:357300:19:483030.3000:31:2321300:13:4200:00:4300:00:49
28 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:45:1015900:10:5912300:21:552737.6400:32:5417300:12:1600:00:4200:00:41
29 6164CRISTINA AGUILERA PORRASCLUB NATACIO RUBIV1F00:46:0414500:10:4315800:23:422531.6500:34:2513400:11:3900:00:4000:00:43
30 6265TELMA GUZMÁN GONZÁLEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF00:46:4219000:11:4114200:22:552618.1800:34:3616500:12:0600:00:3900:00:44
31 402ESMERALDA ZARAGOZA SAEZPRAT TRIATLO 1994V1F00:46:5918300:11:3215700:23:392537.0000:35:1114100:11:4800:00:5400:00:50
32 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:47:1717300:11:1516000:23:472522.7800:35:0217000:12:1500:00:5300:01:02
33 5104DESIREE VIDAL COMASASS ESPORTIVA ROCKETSABF00:47:3415100:10:4716600:24:342442.3300:35:2116700:12:1300:01:1700:00:57
34 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF00:47:3417700:11:2116200:24:082486.1900:35:2916300:12:0500:00:4800:00:42
35 8035SÒNIA SANS BADIALLICENCIA DE DIAJNF00:47:4716100:11:0117100:24:482419.3500:35:4915400:11:5800:00:4100:00:39
36 1443CRISTINA GUERRERO LOPEZITRIATLETES SOLIDARISABF00:48:1116400:11:0717800:25:292354.4800:36:3613000:11:3500:01:0100:01:10
37 7016VIRGINIA SANCHEZ CAMPOSLLICENCIA DE DIASUB23F00:48:2919500:11:4616100:23:512515.7200:35:3718700:12:5200:00:5600:00:45
38 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF00:49:1510300:09:5220300:27:332177.8600:37:2514400:11:5000:00:4100:00:44
39 475PAULA MALLADO DIÉGUEZC.N. SABADELLCDF00:49:1820800:12:2010500:21:202812.5000:33:4023500:15:3800:01:0300:00:54
40 6239BLANCA REVUELTA LOPEZ-COC.N. REUS PLOMSCDF00:49:3120500:12:0815300:23:362542.3700:35:4421500:13:4700:01:0700:00:52
41 749MARIONA SOLER CAIRÓGOO SPORT CLUBV1F00:49:4713200:10:3520800:28:032139.0400:38:3811200:11:0900:00:4700:00:55
42 8027OLGA SIERRA BERNATLLICENCIA DE DIAABF00:50:1920900:12:2017900:25:342346.8100:37:5417900:12:2500:01:1200:01:44
43 2887MÓNICA DOMINGUEZ HERNÁNDECLUB ESPORTIU Z5V1F00:50:4817100:11:1419900:27:012220.8500:38:1518000:12:3300:01:0000:00:57
44 6200MONTSE FREGINALS BENAVENTCERDANYOLA CHABF00:50:4922900:13:2512200:21:492750.1900:35:1423400:15:3500:00:5200:00:57
45 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZCLUB ESPORTIU Z5ABF00:51:0719100:11:4219000:26:242272.7300:38:0619300:13:0100:01:0900:01:05
46 3555PAULA SCHMIDTPRAT TRIATLO 1994V1F00:51:1620200:11:5418900:26:202278.4800:38:1419400:13:0200:00:5600:01:10
47 1830MARIONA ESCAÑO FERRANTC.N. REUS PLOMSCDF00:51:3722500:13:1613400:22:262674.5900:35:4223600:15:5500:00:4300:00:46
48 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F00:51:4222200:13:0217600:25:212366.8600:38:2320200:13:1900:00:4500:00:53
49 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F00:51:4720100:11:5320000:27:022219.4800:38:5518800:12:5200:00:5900:00:59
50 8006AMANDA MARTÍN MAYORALLLICENCIA DE DIAABF00:52:0019300:11:4419700:26:542230.4800:38:3820400:13:2200:01:1500:01:35
51 8008MARI CARMEN CAPARROS RIMALLICENCIA DE DIAV1F00:53:2116800:11:1322600:30:021997.7800:41:1516400:12:0600:01:1900:01:28
52 1448LAIA GÓMEZ GIRONÈSITRIATLETES SOLIDARISABF00:53:3621800:12:4120100:27:212193.7800:40:0220700:13:3400:00:5900:01:03
53 5105GEMMA MORGADES DOMENECHC.A. IGUALADAABF00:54:1223600:14:0616700:24:352440.6800:38:4123300:15:3100:01:1200:01:20
54 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F00:54:1721300:12:2822300:29:562004.4500:42:2414900:11:5300:00:5200:01:00
55 6039SANDRA PEZONAGA MALAGRAVATG TRIATLO SITGESV1F00:54:1721700:12:4021700:28:492082.1300:41:2918600:12:4800:00:5100:00:56
56 1306MARTA GUILLÉN CAMPOSGOO SPORT CLUBABF00:54:5723500:14:0217700:25:252360.6600:39:2723200:15:3000:00:4900:01:06
57 7022VERONICA OLLE SESELLICENCIA DE DIAV1F00:55:2321500:12:2822500:29:572003.3400:42:2519200:12:5800:00:5300:00:57
58 2211ANA CLAROS GARCÍAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F00:55:3723100:13:3020700:28:012141.5800:41:3122300:14:0600:01:1600:01:15
59 6262REBECCA ROHDETG TRIATLO SITGESV1F00:55:3723300:13:3620600:27:592144.1300:41:3522200:14:0200:00:4500:01:01
60 5120HANNA BRZOSTOWSKATRIATLO L´HOSPITALETABF00:55:5121900:12:4921600:28:492082.1300:41:3822500:14:1300:00:5600:01:11
61 92EVA DONAT VEIGAC.N. CATALUNYAV2F00:57:3823000:13:2522400:29:572003.3400:43:2222600:14:1600:01:2000:01:18
62 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F00:58:1621400:12:2823900:32:311845.2100:44:5919900:13:1700:01:0900:01:13
63 8033LIDIA GALLEGOLLICENCIA DE DIAV1F00:58:2623400:13:5821100:28:212116.4000:42:1923800:16:0700:00:5400:01:00
64 8014VERÓNICA JIMÉNEZ ATENCIALLICENCIA DE DIAABF00:58:2722100:13:0023500:31:491885.8000:44:4921000:13:3800:01:4100:02:19
65 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV1F00:58:4323200:13:3423200:30:391957.5900:44:1322800:14:3000:01:2400:01:52
66 7026NOEMI LOPEZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1F01:01:0223700:14:1423700:32:031872.0700:46:1723000:14:4500:00:5500:00:51
67 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF01:02:5622400:13:1424300:36:341640.8400:49:4819800:13:0800:01:0600:01:04
68 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F01:04:1824300:17:1222000:29:202045.4500:46:3224000:17:4600:01:3200:01:40
69 7037SUSANA PRIETOLLICENCIA DE DIAV1F01:06:3524100:16:0623800:32:051870.1300:48:1124200:18:2400:01:5200:01:51
70 7032KARELY CHAMORRO ZAMBRANOLLICENCIA DE DIAABF01:07:4523800:14:1724200:36:051662.8200:50:2223900:17:2300:01:0200:01:08


NF 7005LETICIA JIMENEZ GUERREROLLICENCIA DE DIAV1F00:00:00000:14:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1300:00:00




NP 1546ALEXANDRA COLL GRAÑAITRIATLETES SOLIDARISABF
NP 1820ELI COLOMER GALLARDO TRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF
NP 7007ANDREA CÁNOVAS FUSTERLLICENCIA DE DIAABF
NP 7008CARLA MARTIN TEJADALLICENCIA DE DIASUB23F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32