RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
269 253 244 4 5 2 1000 2 26 29

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIC.E. MASQUES ST ANDREUCDM00:32:47500:08:03900:15:443813.5600:23:47600:09:0000:00:2900:00:29
2 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:33:142200:08:36600:15:183921.5700:23:541800:09:2000:00:3000:00:34
3 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM00:33:30400:07:551600:16:363614.4600:24:31500:08:5900:00:3900:00:35
4 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB NATACIO CORNELLACDM00:34:082300:08:36700:15:263887.6900:24:024300:10:0600:00:3100:00:29
5 1475RAFAEL FORCADELL FARELLCLUB NATACIO BARCELONACDM00:36:271800:08:254900:18:393217.1600:27:042000:09:2300:00:3700:00:44
6 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM00:36:415200:09:072500:17:133485.0000:26:205900:10:2100:00:3700:00:37
7 1390JUAN GONZALEZ GARCIAFLOR DE TRIATLOCDM00:37:106100:09:132200:17:043515.6300:26:179600:10:5300:00:5400:00:38
8 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM00:37:144400:08:573500:18:013330.2500:26:585600:10:1600:00:5500:00:36
9 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM00:37:413500:08:514200:18:283249.1000:27:196000:10:2200:00:3100:00:32
10 1342ERNEST COTONAT DONATC.N. CATALUNYACDM00:38:363000:08:477400:19:533017.6000:28:403600:09:5600:00:3700:00:43
11 4491MARC ZNAIDA GONZÁLEZGAVA TRIATLOCDM00:42:098800:09:409400:20:592859.4100:30:3912900:11:3000:00:5100:00:40
12 820ROGER ARIBAU GISBERTCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:42:2015300:10:483300:17:553348.8400:28:4320900:13:3700:00:4700:00:52
13 473ENRIC TORRALLARDONA LOBATC.N. SABADELLCDM00:42:2114900:10:464100:18:273252.0300:29:1319700:13:0800:01:0000:00:52
14 7025ALEX HURTADO ESPINOLALLICENCIA DE DIACDM00:45:2218200:11:318600:20:302926.8300:32:0120300:13:2100:00:5200:00:48
15 168EDUARDO MARTINEZ MARQUEZINDEPENDENTCDM00:45:556500:09:1914400:23:182575.1100:32:3720100:13:1800:01:0100:01:34
16 2915MIGUEL CAMPOS RIBAUINDEPENDENTCDM00:46:117500:09:2718500:25:482325.5800:35:159800:10:5600:00:3200:00:35
17 2567XAVIER CASAJOANA SANTANDRC.N. SABADELLCDM00:46:2916200:11:0514900:23:252562.2800:34:3015500:11:5900:01:0700:00:46
18 7019AARON VALLS MORENOLLICENCIA DE DIACDM00:50:549900:09:5022700:30:061993.3600:39:5610200:10:5800:00:3800:00:36
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:32:581700:08:24800:15:313866.8100:23:55700:09:0300:00:3300:00:31
2 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM00:33:37600:08:041300:16:043734.4400:24:082200:09:2900:00:2900:00:27
3 5553FRAN TORVISCO EREÑASFLOR DE TRIATLOJNM00:35:472100:08:351800:16:503564.3600:25:256100:10:2200:00:3700:00:31
4 7033JORDI ASENS MORESOLLICENCIA DE DIAJNM00:39:334300:08:579200:20:482884.6200:29:453000:09:4800:00:3400:00:38
5 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESJNM00:42:459500:09:4413700:22:312664.6900:32:156800:10:3000:00:3900:00:42
6 7036CARLOS VILLENA TITOSLLICENCIA DE DIAJNM00:49:3118100:11:3018600:25:542316.6000:37:2416600:12:0700:00:5400:01:25
7 7038MIHAI CALULLICENCIA DE DIAJNM00:51:2115400:10:5319500:26:502236.0200:37:4321100:13:3800:01:0300:00:58
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:34:411200:08:212000:17:003529.4100:25:211700:09:2000:00:2900:00:35
2 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSSUB23M00:38:153700:08:536900:19:383056.0300:28:312700:09:4400:00:3600:00:35
3 2947DANIEL GARCIA PARDOSC.E. INEF LLEIDASUB23M00:40:575600:09:118100:20:112972.7500:29:2213100:11:3500:00:4000:00:42
4 7012MARC GUERRERO PLAZALLICENCIA DE DIASUB23M00:41:364500:09:0112600:22:002727.2700:31:017700:10:3500:00:5400:01:03
5 566RUBÉN RIBERA MOYATRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M00:41:5811700:10:0810000:21:162821.3200:31:247600:10:3400:00:5500:00:55
6 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLSUB23M00:43:3315200:10:4712400:21:592729.3400:32:468800:10:4700:00:4100:00:51
7 8020AARON CARRASCO ÁLVAREZLLICENCIA DE DIASUB23M00:44:575700:09:1118000:25:422334.6300:34:534100:10:0400:00:3700:00:39
8 1522ENRIC RIVERA PEREGRINATRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M00:46:1910100:09:5117400:25:122380.9500:35:0311600:11:1600:00:4600:01:28
9 7030POL VALLSLLICENCIA DE DIASUB23M00:51:4213800:10:4121300:28:412091.8100:39:2217400:12:2000:01:4000:01:17
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M00:35:201400:08:232600:17:203461.5400:25:432500:09:3700:00:3600:00:36
2 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZINDEPENDENTV1M00:36:251500:08:235100:18:403214.2900:27:031900:09:2200:00:3500:00:37
3 1011DAVID DE LA CRUZ SALGADOINDEPENDENTV1M00:37:282800:08:434700:18:373222.9200:27:204500:10:0800:00:3100:00:43
4 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M00:38:208100:09:355500:18:503185.8400:28:253500:09:5500:00:3300:00:44
5 5284CARLES SANTASUSANA BAYONAC.N. REUS PLOMSV1M00:38:322600:08:387900:20:012997.5000:28:393400:09:5300:00:4600:00:40
6 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M00:39:038500:09:365800:18:543174.6000:28:307300:10:3300:00:3700:00:44
7 2264TXEMA CORDOBA JIMENEZCERDANYOLA CHV1M00:39:116200:09:147200:19:423045.6900:28:565500:10:1500:00:4400:00:51
8 252ABEL SIMONA MOLINACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:40:0410900:09:585700:18:523180.2100:28:5011500:11:1400:00:3700:00:42
9 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. PICORNELLV1M00:40:388200:09:358000:20:022995.0100:29:3710600:11:0100:00:4900:00:46
10 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M00:40:545100:09:0610700:21:222808.1100:30:286600:10:2600:00:4300:00:44
11 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M00:40:5911100:10:016100:19:073138.6200:29:0814700:11:5100:00:4700:00:47
12 8029JOAN FERRE BALMONLLICENCIA DE DIAV1M00:41:387900:09:3411800:21:442760.7400:31:185800:10:2000:00:3800:00:44
13 4652ANTONIO GARCIA GARCIACERDANYOLA CHV1M00:41:403100:08:4814700:23:222567.7600:32:102300:09:3000:00:4200:00:43
14 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M00:42:019800:09:5011400:21:362777.7800:31:267800:10:3500:00:4300:00:47
15 1062CÉSAR THOVAR PÉREZC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M00:42:283800:08:5414800:23:252562.2800:32:194700:10:0900:00:3900:00:50
16 3958JORDI LINARES HERNANDEZCERDANYOLA CHV1M00:42:322400:08:3716900:24:392434.0800:33:161500:09:1600:00:4000:00:56
17 5677RAUL ALMENDROS SALASCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M00:42:3413700:10:407000:19:383056.0300:30:1817200:12:1600:01:0700:01:00
18 8004CARLOS TURMO MORENOLLICENCIA DE DIAV1M00:42:404700:09:0315600:23:392537.0000:32:424000:09:5800:00:5300:00:47
19 8001JOSÉ OROZCO TIRADOLLICENCIA DE DIAV1M00:42:465800:09:1115100:23:302553.1900:32:414200:10:0500:00:4700:00:52
20 3050JORGE MORILLAS SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M00:43:074900:09:0514300:23:102589.9300:32:159400:10:5200:00:4200:01:06
21 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV1M00:43:1817800:11:227600:19:573007.5200:31:1915600:11:5900:00:4400:00:44
22 3833JESÚS HERAS NAVARROCLUB NATACIO RUBIV1M00:43:2512200:10:1813100:22:102706.7700:32:289900:10:5700:00:3500:00:55
23 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M00:43:4014100:10:4212500:21:592729.3400:32:4110400:10:5900:00:5300:00:56
24 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:44:0812300:10:2112700:22:012725.2100:32:2213800:11:4600:00:5100:00:45
25 1642SERGIO JOSE MALLORQUIN GAC.E. MASQUES ST ANDREUV1M00:44:2916700:11:1011500:21:362777.7800:32:4613500:11:4300:00:4000:00:54
26 8016JUAN CARLOS MOJICA PEREZLLICENCIA DE DIAV1M00:45:0212900:10:2913500:22:282670.6200:32:5716200:12:0500:01:0200:00:50
27 7017JORDI NOGUERAS OLIETELLICENCIA DE DIAV1M00:45:3812100:10:1716400:24:172470.8300:34:3410800:11:0400:00:5200:01:15
28 1232JORDI SEGADE QUINTELAPRAT TRIATLO 1994V1M00:46:0716500:11:0713300:22:222682.5600:33:2918200:12:3800:01:0200:00:47
29 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M00:47:1420700:12:1910900:21:252801.5600:33:4420600:13:3000:00:5800:01:03
30 7027FELIPE NOGUERA OTEROLLICENCIA DE DIAV1M00:47:1520000:11:5213800:22:442639.3000:34:3618300:12:3900:00:4600:01:09
31 2743LUÍS CASADO ALCALDEPRAT TRIATLO 1994V1M00:47:3216000:11:0017000:24:422429.1500:35:4214600:11:5000:00:4900:00:56
32 1545IVAN BLANCO CAROPRAT TRIATLO 1994V1M00:47:3413300:10:3616800:24:372437.3700:35:1317500:12:2100:00:5200:01:00
33 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M00:47:428000:09:3420200:27:312180.5000:37:058100:10:3700:00:5000:00:50
34 7031JUAN ANELLLICENCIA DE DIAV1M00:47:5218900:11:4114500:23:192573.2700:35:0018900:12:5200:00:5300:01:11
35 8023ALEXANDER HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M00:48:0418000:11:2518400:25:482325.5800:37:139300:10:5100:00:4300:00:52
36 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV1M00:48:1212800:10:2918100:25:442331.6100:36:1315700:11:5900:00:5700:01:01
37 7018YOSEBA SANTAMARIA RUIZLLICENCIA DE DIAV1M00:48:217800:09:3120500:27:552149.2500:37:269700:10:5500:01:1100:00:45
38 7035PABLO ARRIBAS ROJOINDEPENDENTV1M00:48:4219200:11:4317200:24:542409.6400:36:3716000:12:0500:00:5200:01:02
39 7001JORDI GONZÀLEZ SUÑELLICENCIA DE DIAV1M00:48:5220600:12:1013900:22:492629.6600:34:5922000:13:5300:01:0100:01:26
40 5472TIM EHLERSTG TRIATLO SITGESV1M00:49:0417000:11:1418700:25:582310.6500:37:1214800:11:5200:00:4200:01:02
41 8015RAÚL RODRÍGUEZ ROSALLICENCIA DE DIAV1M00:50:1614200:10:4221400:28:472084.5400:39:298900:10:4700:01:0900:01:44
42 7015IGNACIO LARRODA ROMEROLLICENCIA DE DIAV1M00:51:0022700:13:2316500:24:192467.4400:37:4220000:13:1800:01:1000:01:24
43 8010CARLES SERRA CAMPAMALLICENCIA DE DIAV1M00:51:3414800:10:4521500:28:482083.3300:39:3315800:12:0100:01:0700:01:32
44 151MIGUEL MARTÍNEZ CHUECACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:51:3716900:11:1321200:28:362097.9000:39:4914200:11:4800:01:0500:01:11
45 7034LUIS JAVIER RODRIGUEZ TÁPLLICENCIA DE DIAV1M00:52:0113400:10:3721900:29:192046.6200:39:5616100:12:0500:00:5300:01:09
46 4324TONI GARCIA CORONADOITRIATLETES SOLIDARISV1M00:57:2621000:12:2523400:31:081927.1900:43:3321900:13:5300:01:1700:01:12
47 8034JUANVI MIÑANALLICENCIA DE DIAV1M01:06:3524200:16:0723600:32:011874.0200:48:0824300:18:2700:01:5000:01:49
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 299CARLES LERIN MARTINFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M00:36:294100:08:553900:18:223266.7900:27:171000:09:1200:00:3800:00:40
2 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M00:36:403900:08:552800:17:353412.3200:26:304900:10:1000:00:3500:00:41
3 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:39:1811600:10:074600:18:353228.7000:28:428000:10:3600:00:5300:00:47
4 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV2M00:40:268900:09:408200:20:172958.0900:29:576700:10:2900:00:3700:00:38
5 5821XAVIER MALTAS MERCADERITRIATLETES SOLIDARISV2M00:43:1212600:10:2711000:21:282795.0300:31:5511700:11:1700:00:5200:01:06
6 8032MANUEL FERNÁNDEZ ACEÑASELER UNIVEST TRIATHLON TV2M00:44:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 491JOSÉ LUIS LOPEZ GOMEZ C.N. REUS PLOMSV2M00:48:5719800:11:4814600:23:192573.2700:35:0721600:13:5000:01:1300:01:41
8 8022PERE ABIAN SANZLLICENCIA DE DIAV2M00:49:2814600:10:4419800:26:572226.3500:37:4113900:11:4700:00:4700:01:19
9 8012ESTEVE LLITRA VIRGILILLICENCIA DE DIAV2M00:50:0118700:11:3919300:26:372254.2300:38:1613700:11:4500:01:4000:01:22
10 603MIGUEL ARAGON DIAZTRIDIRV2M00:51:3917200:11:1520900:28:102130.1800:39:2516800:12:1400:00:5600:01:01
11 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M00:52:1919600:11:4719600:26:522233.2500:38:3921200:13:4000:00:5700:01:23
12 8017XAVIER GUAMIS SERRALLICENCIA DE DIAV2M00:52:3221100:12:2618300:25:472327.0800:38:1322700:14:1900:01:2100:02:20
13 7014FRANCESC CASANOVA COLLLLICENCIA DE DIAV2M00:58:1523900:14:2322200:29:552005.5700:44:1822100:13:5700:01:1000:01:35
14 8011JORDI GALVEZ HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV2M00:59:1522000:12:5124000:32:491828.3400:45:4020800:13:3500:01:0700:01:54
15 7006RAMIRO OLIVEIRA ARAGONLLICENCIA DE DIAV2M00:59:3822800:13:2422800:30:111987.8500:43:3523700:16:0300:01:3200:02:20
16 3790JAUME CAROL RUBAUW3TRIBCNV2M01:02:5924000:15:5621800:28:562073.7300:44:5224100:18:0700:01:0300:01:02
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M00:47:0420300:11:5511900:21:452758.6200:33:4020500:13:2400:01:0500:01:20
2 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:50:4317900:11:2420400:27:362173.9100:39:0013600:11:4300:01:1100:01:24
3 1001JURGEN DEPKENINDEPENDENTV3M00:57:3322300:13:0422900:30:211976.9400:43:2522400:14:0800:00:5800:01:09
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTCDF00:38:2010000:09:512400:17:123488.3700:27:0311900:11:1700:00:3600:00:45
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF00:39:3811000:10:014500:18:343231.6000:28:3510700:11:0300:00:3700:00:39
3 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:40:2715800:10:593400:18:013330.2500:29:0012400:11:2700:00:4000:00:39
4 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF00:41:4910400:09:5211300:21:322786.3800:31:246400:10:2500:00:3500:00:51
5 7028MARTA ROS BORRELLICENCIA DE DIACDF00:42:0515500:10:563800:18:223266.7900:29:1818500:12:4700:00:0000:00:53
6 649ANNA MORALES VILAMAJOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:42:0715600:10:576600:19:313074.3000:30:2813300:11:3900:00:4700:00:44
7 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:45:1015900:10:5912300:21:552737.6400:32:5417300:12:1600:00:4200:00:41
8 475PAULA MALLADO DIÉGUEZC.N. SABADELLCDF00:49:1820800:12:2010500:21:202812.5000:33:4023500:15:3800:01:0300:00:54
9 6239BLANCA REVUELTA LOPEZ-COC.N. REUS PLOMSCDF00:49:3120500:12:0815300:23:362542.3700:35:4421500:13:4700:01:0700:00:52
10 1830MARIONA ESCAÑO FERRANTC.N. REUS PLOMSCDF00:51:3722500:13:1613400:22:262674.5900:35:4223600:15:5500:00:4300:00:46
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF00:36:036900:09:221200:16:023742.2000:25:248500:10:3900:00:4100:00:36
2 7013MARIA JOSE MOJICA BAQUEROLLICENCIA DE DIAJNF00:40:3115700:10:582900:17:373405.8700:28:3515100:11:5600:00:4700:00:48
3 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF00:41:4413900:10:416800:19:363061.2200:30:1712500:11:2700:00:3700:00:36
4 8035SÒNIA SANS BADIALLICENCIA DE DIAJNF00:47:4716100:11:0117100:24:482419.3500:35:4915400:11:5800:00:4100:00:39
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 47MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F00:37:306700:09:212700:17:333418.8000:26:547900:10:3600:00:4300:00:39
2 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:37:5410200:09:512300:17:053512.2000:26:5610300:10:5800:00:3500:00:38
3 1432LIDIA CLARO BRAVOTRIATLO AMICS DE RIUDOMSSUB23F00:39:5912400:10:243100:17:453380.2800:28:0914300:11:5000:00:4400:00:46
4 6251MONTSERRAT ESTANY DE POUPC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F00:43:178600:09:3715000:23:262560.4600:33:035400:10:1400:00:4500:00:51
5 6195AGATA SAFONT ESPINOSAC.E. RAYOTEAMSUB23F00:43:4412700:10:2812000:21:472754.4000:32:1512800:11:2900:00:4700:00:45
6 7016VIRGINIA SANCHEZ CAMPOSLLICENCIA DE DIASUB23F00:48:2919500:11:4616100:23:512515.7200:35:3718700:12:5200:00:5600:00:45
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F00:39:4311200:10:025300:18:443202.8500:28:4610000:10:5700:00:4100:00:42
2 4034MARIA FIOL AIXARCHCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1F00:42:3417500:11:175900:19:013155.1300:30:1817100:12:1600:01:0100:00:53
3 8019MARIA JESU SANTOS BLANCHLLICENCIA DE DIAV1F00:43:5118800:11:408300:20:182955.6700:31:5815000:11:5300:00:5100:00:51
4 6164CRISTINA AGUILERA PORRASCLUB NATACIO RUBIV1F00:46:0414500:10:4315800:23:422531.6500:34:2513400:11:3900:00:4000:00:43
5 402ESMERALDA ZARAGOZA SAEZPRAT TRIATLO 1994V1F00:46:5918300:11:3215700:23:392537.0000:35:1114100:11:4800:00:5400:00:50
6 749MARIONA SOLER CAIRÓGOO SPORT CLUBV1F00:49:4713200:10:3520800:28:032139.0400:38:3811200:11:0900:00:4700:00:55
7 2887MÓNICA DOMINGUEZ HERNÁNDECLUB ESPORTIU Z5V1F00:50:4817100:11:1419900:27:012220.8500:38:1518000:12:3300:01:0000:00:57
8 3555PAULA SCHMIDTPRAT TRIATLO 1994V1F00:51:1620200:11:5418900:26:202278.4800:38:1419400:13:0200:00:5600:01:10
9 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F00:51:4720100:11:5320000:27:022219.4800:38:5518800:12:5200:00:5900:00:59
10 8008MARI CARMEN CAPARROS RIMALLICENCIA DE DIAV1F00:53:2116800:11:1322600:30:021997.7800:41:1516400:12:0600:01:1900:01:28
11 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F00:54:1721300:12:2822300:29:562004.4500:42:2414900:11:5300:00:5200:01:00
12 6039SANDRA PEZONAGA MALAGRAVATG TRIATLO SITGESV1F00:54:1721700:12:4021700:28:492082.1300:41:2918600:12:4800:00:5100:00:56
13 7022VERONICA OLLE SESELLICENCIA DE DIAV1F00:55:2321500:12:2822500:29:572003.3400:42:2519200:12:5800:00:5300:00:57
14 6262REBECCA ROHDETG TRIATLO SITGESV1F00:55:3723300:13:3620600:27:592144.1300:41:3522200:14:0200:00:4500:01:01
15 2211ANA CLAROS GARCÍAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F00:55:3723100:13:3020700:28:012141.5800:41:3122300:14:0600:01:1600:01:15
16 8033LIDIA GALLEGOLLICENCIA DE DIAV1F00:58:2623400:13:5821100:28:212116.4000:42:1923800:16:0700:00:5400:01:00
17 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV1F00:58:4323200:13:3423200:30:391957.5900:44:1322800:14:3000:01:2400:01:52
18 7026NOEMI LOPEZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1F01:01:0223700:14:1423700:32:031872.0700:46:1723000:14:4500:00:5500:00:51
19 7037SUSANA PRIETOLLICENCIA DE DIAV1F01:06:3524100:16:0623800:32:051870.1300:48:1124200:18:2400:01:5200:01:51
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F00:43:4517400:11:1610200:21:182816.9000:32:3411300:11:1100:00:4200:00:45
2 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F00:51:4222200:13:0217600:25:212366.8600:38:2320200:13:1900:00:4500:00:53
3 92EVA DONAT VEIGAC.N. CATALUNYAV2F00:57:3823000:13:2522400:29:572003.3400:43:2222600:14:1600:01:2000:01:18
4 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F00:58:1621400:12:2823900:32:311845.2100:44:5919900:13:1700:01:0900:01:13
5 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F01:04:1824300:17:1222000:29:202045.4500:46:3224000:17:4600:01:3200:01:40
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:30:44300:07:54300:14:404090.9100:22:34100:08:1000:00:3100:00:30
2 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:30:56100:07:53200:14:284147.4700:22:21200:08:3500:00:2800:00:31
3 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:31:00700:08:05100:14:124225.3500:22:17300:08:4300:00:3100:00:34
4 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSPRAT TRIATLO 1994ABM00:31:48200:07:54400:14:424081.6300:22:36900:09:1200:00:2800:00:29
5 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:32:541600:08:24500:15:153934.4300:23:391400:09:1500:00:3400:00:33
6 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM00:33:071100:08:201000:15:533777.5400:24:13400:08:5400:00:2900:00:31
7 8036RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994ABM00:33:22900:08:091100:16:003750.0000:24:091100:09:1300:00:3000:00:33
8 460IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM00:34:241300:08:211900:16:513560.8300:25:12800:09:1200:00:2800:00:28
9 8026TRISTAM KNOPHLLICENCIA DE DIAABM00:35:404000:08:552100:17:023522.5000:25:572600:09:4300:00:3600:00:33
10 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM00:35:40800:08:083600:18:043321.0300:26:122100:09:2800:00:3000:00:38
11 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:35:416600:09:201400:16:093715.1700:25:295200:10:1200:00:3400:00:41
12 406FERRAN BETLLOCH SANDALINAC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:36:094600:09:021700:16:433589.2300:25:456300:10:2400:00:2900:00:34
13 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:36:322900:08:434400:18:313240.3200:27:141600:09:1800:00:3800:00:40
14 517GUILLERMO GARCIA MARCOSCERDANYOLA CHABM00:36:333200:08:494300:18:303243.2400:27:191200:09:1400:00:3500:00:43
15 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM00:36:354200:08:563200:17:513361.3400:26:472900:09:4800:00:3900:00:38
16 8038POL SENABRE SUÑERLLICENCIA DE DIAABM00:37:112700:08:423000:17:383402.6500:26:209200:10:5100:00:3000:00:33
17 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:37:122000:08:336000:19:043146.8500:27:372400:09:3500:00:3600:00:40
18 8028ANDRÉS JUAN LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM00:37:515400:09:103700:18:103302.7500:27:207200:10:3100:00:4400:00:53
19 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM00:38:033400:08:507800:19:593002.5000:28:491300:09:1400:00:3400:00:44
20 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM00:38:125300:09:084000:18:263254.9700:27:348300:10:3800:00:3500:00:41
21 3625CINTO DOMENECHC. TRIATLO MONTORNESABM00:38:242500:08:386500:19:263087.4800:28:045700:10:2000:00:4300:00:44
22 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:38:598700:09:394800:18:383220.0400:28:178600:10:4200:00:3500:00:45
23 4787SANTIAGO MOLINA ALAMOSCERDANYOLA CHABM00:39:279200:09:426700:19:343066.4400:29:165000:10:1100:00:4700:00:56
24 852VÍCTOR CORTINA HONRADOC.N. CASTELLET TRIATLÓABM00:39:449100:09:415400:18:463197.1600:28:2711800:11:1700:00:4400:00:40
25 2865TONI SOLA SANCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:39:497000:09:237500:19:563010.0300:29:196900:10:3000:00:3300:00:36
26 1449ALBERT GISBERT BRULLASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:40:159000:09:417100:19:423045.6900:29:239500:10:5200:00:3900:00:44
27 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESABM00:40:195900:09:128900:20:442893.8900:29:566200:10:2300:00:4500:00:48
28 4918ABEL MORENO DOMINGUEZC.N. SABADELLABM00:40:336800:09:219100:20:472886.9300:30:086500:10:2500:00:4900:00:43
29 7024CHRISTIAN SÁNCHEZ MORALESLLICENCIA DE DIAABM00:40:336000:09:139700:21:112832.4200:30:244600:10:0900:01:0300:01:30
30 3808VICTOR LANGREO CERDÁNITRIATLETES SOLIDARISABM00:40:476300:09:1710400:21:192814.7000:30:365100:10:1100:00:4200:00:44
31 3391DANIEL JIMÉNEZ GUTIÉRREZCERDANYOLA CHABM00:40:483300:08:5013200:22:132700.6800:31:032800:09:4500:00:3800:00:49
32 7021JOSE TASENDE PERNASLLICENCIA DE DIAABM00:40:496400:09:1810800:21:242803.7400:30:424400:10:0700:00:4200:00:52
33 8031MARC TEIXÉ VILADOTLLICENCIA DE DIAABM00:40:587700:09:2910100:21:162821.3200:30:455300:10:1300:00:4200:00:47
34 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM00:41:121900:08:2914100:22:522623.9100:31:213300:09:5100:00:3700:00:49
35 519JOAN FELIU BADALCLUB NATACIO MINORISAABM00:41:1710500:09:525600:18:513183.0200:28:4318100:12:3400:00:4900:00:54
36 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM00:41:245000:09:0611200:21:322786.3800:30:388700:10:4600:00:4100:00:42
37 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:41:349400:09:439900:21:142825.7500:30:578200:10:3700:00:5100:01:00
38 3826ANTONI JANDULA NOGUERAVEC CYCLING & RUNABM00:41:3710700:09:538800:20:372910.2700:30:3011000:11:0700:00:5000:00:39
39 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM00:41:401000:08:0915900:23:422531.6500:31:513100:09:4900:00:3900:00:46
40 412SERGI SÁNCHEZ CORDEROC.A. IGUALADAABM00:41:4113500:10:385000:18:393217.1600:29:1717800:12:2400:00:3600:00:51
41 327XAVI PERDIGUER ROVIRAC.A. IGUALADAABM00:41:427100:09:2313600:22:292668.6400:31:523200:09:5000:01:0300:00:46
42 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM00:41:549600:09:4410600:21:202812.5000:31:049100:10:5000:00:4200:00:44
43 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:41:587400:09:2611700:21:422764.9800:31:089000:10:5000:01:2100:00:52
44 5298PAU FONT VENDRELLCERRR IGUALADAABM00:42:0210600:09:539000:20:472886.9300:30:4012300:11:2200:00:4200:00:52
45 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM00:42:1411900:10:099300:20:572863.9600:31:0611100:11:0800:00:5600:00:42
46 480ANDREU DICHÓS MUÑOZCLUB NATACIO SITGESABM00:42:229300:09:4311600:21:422764.9800:31:2510100:10:5700:00:4200:00:49
47 7023PATRIK NIKLASSONLLICENCIA DE DIAABM00:42:2311500:10:0512100:21:472754.4000:31:527100:10:3100:00:4500:00:47
48 8009CARLOS REBOLL GALÁNLLICENCIA DE DIAABM00:42:2916600:11:106400:19:213100.7800:30:3115300:11:5800:00:4800:00:41
49 5452MIGUEL BEJARANO PAEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:42:3612000:10:118700:20:352914.9800:30:4614500:11:5000:01:0600:00:58
50 5688VÍCTOR CAMPOS FERNÁNDEZC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:42:524800:09:0415500:23:382538.7900:32:424800:10:1000:00:3700:00:48
51 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:42:543600:08:5315200:23:312551.3800:32:247000:10:3000:00:5000:00:46
52 3888NACHO PARERA RUIZC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:43:0514000:10:419600:21:052845.8500:31:4612200:11:1900:00:3700:00:45
53 2671MAURICI SAMPONS MIRASCLUB NATACIO RUBIABM00:43:1117600:11:187700:19:573007.5200:31:1515200:11:5600:00:4300:00:44
54 538XAVIER ROIG CANELLESITRIATLETES SOLIDARISABM00:43:518400:09:3615400:23:362542.3700:33:128400:10:3900:00:4200:00:43
55 3021GERARD ROS ARAGOCLUB NÀUTIC MASNOUABM00:44:0613000:10:3013000:22:092708.8000:32:3912600:11:2700:00:4400:01:00
56 1539RUBÉN CORPAS EXPÓSITOC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM00:44:1110800:09:5414000:22:502627.7400:32:4412700:11:2700:00:4200:01:01
57 8037ROGER CALAF PLANELLLLICENCIA DE DIAABM00:44:3019700:11:478500:20:282931.6000:32:1516900:12:1500:01:1000:01:28
58 3453MARC SUREDA CELAYAITRIATLETES SOLIDARISABM00:44:378300:09:3612800:22:042719.0300:31:4019100:12:5700:00:4500:00:57
59 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:45:0614400:10:4311100:21:292792.8600:32:1219000:12:5400:00:4300:00:51
60 5323LUIS ROMERO PORTACLUB ESPORTIU DUETTRIABM00:45:117600:09:2818200:25:462328.5900:35:143700:09:5700:00:4800:01:00
61 7029PATRICE GARMIERLLICENCIA DE DIAABM00:45:4311400:10:0417300:25:052392.0300:35:097400:10:3400:01:1600:01:29
62 4616TONI CAÑAS GUILLENC.A. IGUALADAABM00:46:447300:09:2518800:26:072297.3800:35:3211400:11:1200:00:4400:00:49
63 2979ALBERT PUEYO VIDALCLUB NATACIO SITGESABM00:47:4115000:10:4716300:24:132477.6300:35:0018400:12:4100:01:3200:01:09
64 8002IVÁN ROJO PÉREZLLICENCIA DE DIAABM00:48:1614700:10:4419200:26:322261.3100:37:1610500:11:0000:01:0900:01:37
65 1957FERNANDO GOMEZ RODRIGUEZTG TRIATLO SITGESABM00:48:2014300:10:4317500:25:132379.3800:35:5617700:12:2400:00:4200:00:47
66 8030CELDONI SERRA MASLLICENCIA DE DIAABM00:48:3321600:12:3412900:22:082710.8400:34:4221700:13:5100:00:5900:01:17
67 8018SALVA MAS CAPDEVILALLICENCIA DE DIAABM00:50:5616300:11:0619400:26:472240.2000:37:5319600:13:0300:01:0500:01:19
68 8005XAVIER SOLE RAMONLLICENCIA DE DIAABM00:52:1119900:11:5119100:26:282267.0000:38:1921800:13:5200:00:5800:00:57
69 8003JAIRO MURCIA CORTÉSLLICENCIA DE DIAABM00:53:3818600:11:3722100:29:402022.4700:41:1717600:12:2100:01:2300:01:46
70 8024MIGUEL CAMACHO LARALLICENCIA DE DIAABM00:55:1413100:10:3024100:32:561821.8600:43:2614000:11:4800:01:3700:01:21
71 7004DANIEL JUSTICIA GALLARDOLLICENCIA DE DIAABM00:55:2720400:12:0621000:28:122127.6600:40:1823100:15:0900:00:5100:01:29
72 8007EDUARD SALVADOR PUIGVERTLLICENCIA DE DIAABM00:56:0519400:11:4423000:30:371959.7200:42:2121400:13:4400:01:1100:01:47
73 7009MOISES MARTINEZ PAEZLLICENCIA DE DIAABM00:56:1821200:12:2723300:30:491947.0000:43:1619500:13:0200:01:1300:01:03
74 7010ANTONIO RAMOS PRIETOLLICENCIA DE DIAABM00:58:3022600:13:1823100:30:391957.5900:43:5722900:14:3300:01:0700:01:38
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:35:265500:09:101500:16:193677.2200:25:293800:09:5700:00:3400:00:35
2 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF00:38:037200:09:245200:18:413211.4200:28:053900:09:5800:00:3400:00:42
3 112NURIA PUBILL LLEONARTCERRR IGUALADAABF00:40:2611800:10:096300:19:123125.0000:29:2110900:11:0500:00:4400:00:59
4 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:40:4611300:10:036200:19:083135.8900:29:1113200:11:3500:00:3900:00:45
5 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:41:429700:09:4910300:21:192814.7000:31:087500:10:3400:00:3600:00:41
6 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF00:42:2413600:10:398400:20:262936.3800:31:0512100:11:1900:00:4600:00:39
7 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF00:42:4712500:10:259500:21:042848.1000:31:2912000:11:1800:00:4400:00:43
8 1923CAROL MALDONADO BASCONESCERRR IGUALADAABF00:44:4618400:11:329800:21:132827.9700:32:4515900:12:0100:00:5000:00:54
9 5159SORAYA CLARO BRAVOTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABF00:45:0518500:11:357300:19:483030.3000:31:2321300:13:4200:00:4300:00:49
10 6265TELMA GUZMÁN GONZÁLEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF00:46:4219000:11:4114200:22:552618.1800:34:3616500:12:0600:00:3900:00:44
11 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:47:1717300:11:1516000:23:472522.7800:35:0217000:12:1500:00:5300:01:02
12 5104DESIREE VIDAL COMASASS ESPORTIVA ROCKETSABF00:47:3415100:10:4716600:24:342442.3300:35:2116700:12:1300:01:1700:00:57
13 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF00:47:3417700:11:2116200:24:082486.1900:35:2916300:12:0500:00:4800:00:42
14 1443CRISTINA GUERRERO LOPEZITRIATLETES SOLIDARISABF00:48:1116400:11:0717800:25:292354.4800:36:3613000:11:3500:01:0100:01:10
15 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF00:49:1510300:09:5220300:27:332177.8600:37:2514400:11:5000:00:4100:00:44
16 8027OLGA SIERRA BERNATLLICENCIA DE DIAABF00:50:1920900:12:2017900:25:342346.8100:37:5417900:12:2500:01:1200:01:44
17 6200MONTSE FREGINALS BENAVENTCERDANYOLA CHABF00:50:4922900:13:2512200:21:492750.1900:35:1423400:15:3500:00:5200:00:57
18 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZCLUB ESPORTIU Z5ABF00:51:0719100:11:4219000:26:242272.7300:38:0619300:13:0100:01:0900:01:05
19 8006AMANDA MARTÍN MAYORALLLICENCIA DE DIAABF00:52:0019300:11:4419700:26:542230.4800:38:3820400:13:2200:01:1500:01:35
20 1448LAIA GÓMEZ GIRONÈSITRIATLETES SOLIDARISABF00:53:3621800:12:4120100:27:212193.7800:40:0220700:13:3400:00:5900:01:03
21 5105GEMMA MORGADES DOMENECHC.A. IGUALADAABF00:54:1223600:14:0616700:24:352440.6800:38:4123300:15:3100:01:1200:01:20
22 1306MARTA GUILLÉN CAMPOSGOO SPORT CLUBABF00:54:5723500:14:0217700:25:252360.6600:39:2723200:15:3000:00:4900:01:06
23 5120HANNA BRZOSTOWSKATRIATLO L´HOSPITALETABF00:55:5121900:12:4921600:28:492082.1300:41:3822500:14:1300:00:5600:01:11
24 8014VERÓNICA JIMÉNEZ ATENCIALLICENCIA DE DIAABF00:58:2722100:13:0023500:31:491885.8000:44:4921000:13:3800:01:4100:02:19
25 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF01:02:5622400:13:1424300:36:341640.8400:49:4819800:13:0800:01:0600:01:04
26 7032KARELY CHAMORRO ZAMBRANOLLICENCIA DE DIAABF01:07:4523800:14:1724200:36:051662.8200:50:2223900:17:2300:01:0200:01:08

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32