RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
219 212 5 2 6 21 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:21:07100:23:29100:45:4927.5001:09:18200:11:490:00:000:00:00
2 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:22:16700:23:47300:46:1027.2901:09:57700:12:190:00:000:00:00
3 1265ALBERT CAMPS SERRAT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:22:34300:23:37400:46:3027.1001:10:071300:12:270:00:000:00:00
4 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:22:54600:23:46900:47:0026.8101:10:46400:12:080:00:000:00:00
5 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:23:11400:23:391000:47:1126.7001:10:50900:12:210:00:000:00:00
6 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:23:181100:24:13600:46:3427.0601:10:471500:12:310:00:000:00:00
7 2396JOAN GRAS SOLERTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:23:40200:23:321500:48:1826.0901:11:50300:11:500:00:000:00:00
8 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:23:501000:24:121100:47:2526.5701:11:37600:12:130:00:000:00:00
9 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:24:021700:24:45800:46:5626.8501:11:41800:12:210:00:000:00:00
10 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:24:04800:24:071200:47:2526.5701:11:321600:12:320:00:000:00:00
11 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:24:172200:25:09500:46:3027.1001:11:391800:12:380:00:000:00:00
12 3471CARLOS DELGADO GARCIATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:24:422000:24:53700:46:4926.9101:11:422200:13:000:00:000:00:00
13 881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:25:002400:25:33200:46:0827.3101:11:412900:13:190:00:000:00:00
14 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM01:26:04500:23:413000:50:3724.8901:14:18100:11:460:00:000:00:00
15 416RAFAEL TORO MARTINEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:26:221600:24:432000:49:2825.4701:14:11500:12:110:00:000:00:00
16 294MARCEL GUAL ANDUJART-BIKES CLUB TRIATLOABM01:26:351500:24:402100:49:3025.4501:14:101200:12:250:00:000:00:00
17 1512SERGI CARDONA ROSANASCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:26:391200:24:362300:49:4125.3601:14:171000:12:220:00:000:00:00
18 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:26:421300:24:372200:49:3825.3901:14:151400:12:270:00:000:00:00
19 5715JOSEP CASAS CASANOVACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:27:192300:25:231600:48:5225.7801:14:152300:13:040:00:000:00:00
20 1530OSCAR CARRASCO ORRIOLSVEC CYCLING & RUNABM01:27:462100:24:572800:50:1125.1101:15:081900:12:380:00:000:00:00
21 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:27:592800:25:571400:48:1526.1101:14:124200:13:470:00:000:00:00
22 2451JONATHAN ARRUFAT MAYACLUB GASSS TRIATLOABM01:28:09900:24:083500:51:2524.5101:15:331700:12:360:00:000:00:00
23 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:28:182900:26:011800:49:1125.6201:15:122500:13:060:00:000:00:00
24 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:28:182700:25:531900:49:1725.5701:15:102600:13:080:00:000:00:00
25 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:28:394300:26:571300:48:0226.2301:14:593800:13:400:00:000:00:00
26 378MARCEL CARRERAS SOLERPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:29:043100:26:071700:49:0825.6401:15:154300:13:490:00:000:00:00
27 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:30:061400:24:384200:53:0423.7401:17:421100:12:240:00:000:00:00
28 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM01:30:152600:25:523100:51:1324.6001:17:052700:13:100:00:000:00:00
29 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:30:242500:25:473400:51:1624.5801:17:033000:13:210:00:000:00:00
30 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALC.T. S.J. ABADESSESABM01:30:254400:27:052400:49:5425.2501:16:593300:13:260:00:000:00:00
31 923ENRIQUE SANTAMARIA MARTINC.N. MOLINS DE REIABM01:30:561800:24:504400:53:1023.7001:18:002100:12:560:00:000:00:00
32 5521JOSEP MARIA PLANELLC.A. IGUALADAJNM01:31:044800:27:222500:50:0125.1901:17:233900:13:410:00:000:00:00
33 867SANTI BARRERA MARTTNEZPRAT DISTANCE TRIATLOV2M01:31:053300:26:263300:51:1524.5901:17:413200:13:240:00:000:00:00
34 5907RAMSÉS MORENO RUIPÉREZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:31:213500:26:273200:51:1524.5901:17:423700:13:390:00:000:00:00
35 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:31:424100:26:502900:50:2225.0201:17:126100:14:300:00:000:00:00
36 709GERMÀ BARROSO I PUJOLINDEPENDENTV1M01:31:454500:27:172700:50:0425.1701:17:215700:14:240:00:000:00:00
37 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM01:33:074000:26:474000:52:5823.7901:19:453100:13:220:00:000:00:00
38 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM01:33:565200:27:363600:51:3024.4701:19:067100:14:500:00:000:00:00
39 4314IVAN CORDON OCHOACERRR IGUALADAABM01:34:015500:27:453700:51:3924.3901:19:246400:14:370:00:000:00:00
40 2271JAIRO GARCIA ALONSOA. C. PARETS RAVET BIKEJNM01:34:124600:27:182600:50:0425.1701:17:2213900:16:500:00:000:00:00
41 803XAVIER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM01:34:281900:24:526000:55:2322.7501:20:155100:14:130:00:000:00:00
42 3254DAVID LASCORZ MORENOC.E. PENEDES MARITIMSUB23M01:34:345700:27:483900:52:5523.8101:20:434400:13:510:00:000:00:00
43 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:34:513800:26:465100:54:3023.1201:21:163500:13:350:00:000:00:00
44 3284SERGI PUIGFEL MORENOCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:34:537000:28:353800:51:5724.2501:20:325300:14:210:00:000:00:00
45 330RAÚL CARRIZOSA PEDROLINDEPENDENTV1M01:35:163600:26:325200:54:3623.0801:21:085000:14:080:00:000:00:00
46 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:35:285800:27:494100:53:0423.7401:20:536200:14:350:00:000:00:00
47 217RAIMON CORRALES OROBITGINDEPENDENTABM01:35:444900:27:234800:53:5923.3401:21:225400:14:220:00:000:00:00
48 5268ÓSCAR PÉREZ GARCÉSGAVA TRIATLOABM01:35:487400:28:474300:53:0623.7301:21:534500:13:550:00:000:00:00
49 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:36:016300:28:084700:53:5223.3901:22:004600:14:010:00:000:00:00
50 5989ALBERT SOLA COLOMERAPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:36:053400:26:266300:55:3722.6601:22:034700:14:020:00:000:00:00
51 1049ORIOL DALMAU ROSETCERRR IGUALADAABM01:36:133700:26:405600:55:0922.8501:21:495500:14:240:00:000:00:00
52 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:36:176500:28:134500:53:4023.4801:21:535600:14:240:00:000:00:00
53 1462JOSE MANUEL VILLANUEVA CAINDEPENDENTV1M01:36:484200:26:517100:56:2422.3401:23:153400:13:330:00:000:00:00
54 7019XAVI CLUALLICENCIA DE DIAABM01:36:566400:28:134900:54:0123.3301:22:146600:14:420:00:000:00:00
55 862MANUEL LARA PASCUALC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:37:045900:27:505500:55:0622.8701:22:564900:14:080:00:000:00:00
56 1589ENOC NAVARRO VALLESCLUB NATACIO RUBIABM01:37:153200:26:228500:57:4721.8101:24:092400:13:060:00:000:00:00
57 1459ELIAS ARJONA PURIFICACIONCLUB FIT GYMABM01:37:273900:26:477900:56:5922.1101:23:464000:13:410:00:000:00:00
58 2242JOAN FRANCESC AUBETS COLLVEC CYCLING & RUNV1M01:38:026900:28:324600:53:4923.4101:22:2110000:15:410:00:000:00:00
59 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:38:215100:27:267400:56:3622.2601:24:025200:14:190:00:000:00:00
60 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOC ATLETICA CORBERAV1M01:38:506100:27:536800:56:0422.4701:23:577200:14:530:00:000:00:00
61 1351JACINT HITOS CARMONACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:38:547500:28:485000:54:2623.1501:23:149800:15:400:00:000:00:00
62 5995FRANCESC ALBUERA REVERTÉCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:38:597100:28:376100:55:2922.7101:24:067300:14:530:00:000:00:00
63 1198ALBERT BARRACHINA MORENOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:39:035300:27:398700:58:1221.6501:25:512800:13:120:00:000:00:00
64 1747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:39:087300:28:455800:55:1522.8101:24:007900:15:080:00:000:00:00
65 7023JOAN PUJOL ESTRUELLLICENCIA DE DIAV1M01:39:408900:29:515400:54:4623.0101:24:377600:15:030:00:000:00:00
66 5451JOSEP MARIA ALCALA PRIETOC.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:39:456700:28:237600:56:4022.2401:25:036700:14:420:00:000:00:00
67 6028JORDI ROCA MARLESLLICENCIA DE DIAV1M01:39:527900:29:105900:55:2222.7601:24:328600:15:200:00:000:00:00
68 6035MARCEL SOLER ESTEVELLICENCIA DE DIAABM01:39:529200:30:025300:54:4623.0101:24:487700:15:040:00:000:00:00
69 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:40:085600:27:468400:57:3621.8801:25:226800:14:460:00:000:00:00
70 5944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:40:147800:29:006600:55:5222.5501:24:528700:15:220:00:000:00:00
71 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAABF01:40:197700:28:518000:57:0222.0901:25:535900:14:260:00:000:00:00
72 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:40:198700:29:435700:55:1222.8301:24:559100:15:240:00:000:00:00
73 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M01:40:539400:30:086400:55:3822.6501:25:467800:15:070:00:000:00:00
74 3558TERESA PONS MUNILLPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:40:5510500:30:216200:55:3522.6701:25:567500:14:590:00:000:00:00
75 887MARTÍ SEUBA MACIACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:40:567600:28:518300:57:2321.9601:26:146500:14:420:00:000:00:00
76 6017MARC SABATER SANMARTÍLLICENCIA DE DIASUB23M01:41:045400:27:409900:59:4121.1101:27:214100:13:430:00:000:00:00
77 4334BENJAMÍ GUIXENS NINC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:41:219300:30:057500:56:3922.2401:26:446300:14:370:00:000:00:00
78 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:42:0910100:30:176900:56:1222.4201:26:299900:15:400:00:000:00:00
79 4811EDUARD CARULLA TERRICABRAINDEPENDENTABM01:42:198400:29:398600:57:5021.7901:27:297000:14:500:00:000:00:00
80 2372SERGIO MESAS RUBIOC.A. IGUALADAABM01:42:276200:28:009100:58:4921.4201:26:499500:15:380:00:000:00:00
81 395MARCOS DÍAZ JIMÉNEZC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:42:3110200:30:196700:55:5822.5101:26:1712000:16:140:00:000:00:00
82 6024SANTI MESTRES OLIVELLALLICENCIA DE DIAV1M01:42:498500:29:417200:56:2922.3101:26:1013300:16:390:00:000:00:00
83 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM01:43:0111100:30:378100:57:1222.0301:27:498100:15:120:00:000:00:00
84 2066DAVID ARTES DIAZJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:43:029800:30:147000:56:2022.3701:26:3412800:16:280:00:000:00:00
85 6021SERGI CASAN FORNLLICENCIA DE DIAABM01:43:115000:27:2410401:00:2920.8301:27:538400:15:180:00:000:00:00
86 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:43:1411400:30:387300:56:3422.2701:27:1211500:16:020:00:000:00:00
87 1766EMILIO BLANCO NEBREDAPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:43:188300:29:369400:58:5521.3901:28:316900:14:470:00:000:00:00
88 3948MARIO LOBERA VIZCAINOSOC ATLETICA CORBERAV1M01:43:414700:27:1912401:02:4520.0801:30:043600:13:370:00:000:00:00
89 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:43:468100:29:1910101:00:0220.9901:29:215800:14:250:00:000:00:00
90 4315JORDI LLAVEROLA VIDALCERRR IGUALADAABM01:44:1113300:31:466500:55:4222.6201:27:2813500:16:430:00:000:00:00
91 6034MARC ROTA COLLELLFEECJNM01:44:216600:28:2011401:01:3420.4701:29:546000:14:270:00:000:00:00
92 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOC ATLETICA CORBERAV1M01:44:3011700:30:538200:57:2221.9601:28:1512200:16:150:00:000:00:00
93 1545IVAN BLANCO CAROPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:44:3410900:30:329300:58:5321.4001:29:258000:15:090:00:000:00:00
94 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM01:44:359600:30:129000:58:3621.5001:28:4810300:15:470:00:000:00:00
95 2543BERNAT PLA PRATC.A. IGUALADAABM01:44:3610700:30:269200:58:5021.4201:29:168500:15:200:00:000:00:00
96 1261MIQUEL GARCÍA FERRERCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:45:018600:29:439600:59:1721.2501:29:0011400:16:010:00:000:00:00
97 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:45:0212300:31:217800:56:5122.1601:28:1213800:16:500:00:000:00:00
98 7016RAUL MATAS GILLLICENCIA DE DIAABM01:45:153000:26:0215701:06:2918.9501:32:312000:12:440:00:000:00:00
99 6027RAFEL RAVENTOS MESTRESLLICENCIA DE DIAV1M01:45:297200:28:4011101:01:1320.5801:29:539400:15:360:00:000:00:00
100 3465OSCAR OSTA RIERACLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:45:398800:29:5010201:00:0220.9901:29:5210400:15:470:00:000:00:00
101 3791LLUIS FUMANYA PUJOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M01:46:1510800:30:319700:59:3121.1701:30:0211900:16:130:00:000:00:00
102 2226JOAN GONZALEZ MARTÍNEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:46:186800:28:2312301:02:3220.1501:30:558900:15:230:00:000:00:00
103 3826ANTONI JANDULA NOGUERAVEC CYCLING & RUNABM01:46:3411200:30:379800:59:3521.1501:30:1212600:16:220:00:000:00:00
104 77MARIONA CATEDRA FERRANDOC.T. S.J. ABADESSESABF01:46:4513500:31:498900:58:2321.5801:30:1212900:16:330:00:000:00:00
105 3636JORGE EDWARD RODRIGUEZ COPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:46:5412500:31:2910000:59:4921.0601:31:189300:15:360:00:000:00:00
106 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:46:588000:29:1811601:01:4520.4001:31:0310700:15:550:00:000:00:00
107 3222JOAN CASTELLANOS ALCAZARC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:47:099900:30:1510501:00:3420.8001:30:4912400:16:200:00:000:00:00
108 1604MATTEO MASTRONARDIINDEPENDENTV1M01:47:1311300:30:3810301:00:2420.8601:31:0211800:16:110:00:000:00:00
109 7015DIONIS FERNANDEZ RUIZLLICENCIA DE DIAV1M01:47:2115300:32:337700:56:5122.1601:29:2416600:17:570:00:000:00:00
110 915JOSEP MARIA MORENO FURNERC.N. VIC-ETBV2M01:48:0010400:30:2011901:02:1820.2201:32:388800:15:220:00:000:00:00
111 5374JOSÉ GINÉS ZAMORA BURGUESC.N. MOLINS DE REIABM01:48:189100:30:0013201:03:2019.8901:33:207400:14:580:00:000:00:00
112 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV1M01:48:3812600:31:3311201:01:1520.5701:32:4810500:15:500:00:000:00:00
113 6012GERARD BLANCH DANIELLLICENCIA DE DIAJNM01:48:4214600:32:158800:58:2221.5901:30:3716900:18:050:00:000:00:00
114 6038CARLOS BLANES ARROYOLLICENCIA DE DIAABM01:48:4510300:30:2012101:02:2820.1701:32:4811100:15:570:00:000:00:00
115 6018CARLES BARRO LABRADORLLICENCIA DE DIAV1M01:48:479700:30:1312501:02:5420.0301:33:079700:15:400:00:000:00:00
116 5147NURIA LAUCO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:49:0112000:31:1511301:01:3220.4801:32:4712100:16:140:00:000:00:00
117 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:49:1314400:32:1010701:00:4220.7601:32:5212500:16:210:00:000:00:00
118 7007AITOR FERRER MILLASLLICENCIA DE DIAABM01:49:2510000:30:1613001:03:1219.9401:33:2811000:15:570:00:000:00:00
119 5135LAURA POU BATLLECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:49:3013800:31:5810901:01:0520.6301:33:0312700:16:270:00:000:00:00
120 4061NÚRIA GARCIA PÀRRAGACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F01:49:3911600:30:4613301:03:2919.8501:34:159000:15:240:00:000:00:00
121 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:49:479000:29:5713501:03:4519.7601:33:4211600:16:050:00:000:00:00
122 1957BARBARA GINER HINTERMAYERPRAT DISTANCE TRIATLOABF01:49:4914000:32:0011501:01:4220.4201:33:4211700:16:070:00:000:00:00
123 6014TONI PLANAGUMÀ OBRADORSLLICENCIA DE DIAV2M01:50:2214100:32:0012001:02:2320.2001:34:2311300:15:590:00:000:00:00
124 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M01:50:2912900:31:4213101:03:1919.9001:35:019200:15:280:00:000:00:00
125 7006XAVIER CLAVELL CORBERAFEECV1M01:50:3412800:31:3712901:03:1119.9401:34:4810200:15:460:00:000:00:00
126 5975TONI PAREJA CARDEALTRIATLO OLESAABM01:51:0613000:31:4311001:01:1120.5901:32:5417300:18:120:00:000:00:00
127 7021ANGEL RUBIO MORENOLLICENCIA DE DIAABM01:51:0915100:32:2311701:01:5520.3501:34:1814100:16:510:00:000:00:00
128 4021LUCIA OSCOZ MACAYACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F01:51:5311800:30:5614501:05:4519.1601:36:418200:15:120:00:000:00:00
129 4022ALESSIA BERTOLINOC.E. PENEDES COSTA DAURADV1F01:51:5513100:31:4313801:04:1719.6001:36:0010600:15:550:00:000:00:00
130 5073MARTA SEGURA RIUSC.N. REUS PLOMSABF01:52:0811000:30:3515401:06:1919.0001:36:548300:15:140:00:000:00:00
131 3899ALBERT MAS MONTAÑÉSCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23M01:52:128200:29:2015301:06:1619.0101:35:3613200:16:360:00:000:00:00
132 2484DAVID PARDO ESTADELLAINDEPENDENTV1M01:52:1915200:32:2813601:03:5519.7101:36:2310900:15:560:00:000:00:00
133 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAABF01:52:2014500:32:1113401:03:3419.8201:35:4513100:16:350:00:000:00:00
134 6013TONI SEGURA SEGURALLICENCIA DE DIAV2M01:52:2317000:34:2410601:00:3620.7901:35:0015300:17:230:00:000:00:00
135 6011JÚLIA BLANCH DANIELLLICENCIA DE DIASUB23F01:52:4816800:34:1310801:00:4420.7501:34:5716400:17:510:00:000:00:00
136 3523CLARA BOSCH COMASCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:53:0811900:30:5714701:05:5219.1301:36:4912300:16:190:00:000:00:00
137 5876FIDEL COMPTE RABELLCERRR IGUALADAJNM01:53:2810600:30:2315001:06:0319.0801:36:2614500:17:020:00:000:00:00
138 562ROGER TRILLA OLIVACERRR IGUALADAABM01:53:3612100:31:1614201:05:2919.2401:36:4514000:16:510:00:000:00:00
139 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F01:53:5711500:30:3916501:07:4018.6201:38:199600:15:380:00:000:00:00
140 5510JOAN JONAMA PASCUAL CLUB NATACIO VALLDOREIXV2M01:54:3113200:31:4516001:07:0118.8001:38:4610100:15:450:00:000:00:00
141 5513PAU ALONSO ZAGUIRREVEC CYCLING & RUNABM01:54:3216000:33:4012801:03:0919.9501:36:4916000:17:430:00:000:00:00
142 370JOSE ANTONIO VAZQUEZ LUQUCLUB NATACIO RUBIABM01:54:4815800:33:0413701:04:0819.6501:37:1215800:17:360:00:000:00:00
143 6020JUAN ANTONIO BUIL SERUENDLLICENCIA DE DIAV1M01:54:5517100:34:3511801:02:1620.2401:36:5116800:18:040:00:000:00:00
144 7018MIGUEL RODRIGUEZ NINLLICENCIA DE DIAV1M01:55:0612700:31:3614301:05:3119.2301:37:0716700:17:590:00:000:00:00
145 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV2M01:55:2914800:32:2115501:06:2018.9901:38:4113700:16:480:00:000:00:00
146 356MIGUEL ÁNGEL CASTRO GARCIC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:55:596000:27:5019701:14:0717.0001:41:574800:14:020:00:000:00:00
147 274XAVI SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADSUB23M01:55:5914700:32:1714601:05:4919.1401:38:0616500:17:530:00:000:00:00
148 7012JOSEP VALENCIA MACHADOLLICENCIA DE DIAV2M01:55:5915000:32:2215201:06:1019.0401:38:3215400:17:270:00:000:00:00
149 5548BENITO REBAZA PRADOC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:55:5912200:31:1816401:07:4018.6201:38:5814400:17:010:00:000:00:00
150 5185ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF01:56:0316500:34:0613901:04:3619.5001:38:4215200:17:210:00:000:00:00
151 7020EDGAR SEGUÉS AGUASCAFEECABM01:56:0513600:31:5016101:07:0218.8001:38:5215000:17:130:00:000:00:00
152 3556MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLÓ LLEIDAABF01:56:5017300:34:3814001:05:0219.3701:39:4014700:17:100:00:000:00:00
153 7009XAVIER PERA CORALLLICENCIA DE DIAABM01:57:0613900:32:0016801:08:2218.4301:40:2213600:16:440:00:000:00:00
154 5968DAVID DOMINGUEZ CASASTG TRIATLO SITGESV1M01:57:2418800:36:1112201:02:3020.1601:38:4117500:18:430:00:000:00:00
155 7010JOAN CARLES HERNÁNDEZ SAMLLICENCIA DE DIAV1M01:57:2718900:36:1312701:03:0719.9601:39:2017100:18:070:00:000:00:00
156 6019ERIC ESBERT FUENTESLLICENCIA DE DIAABM01:57:5514900:32:2214901:05:5919.1001:38:2118400:19:340:00:000:00:00
157 6031JOSEP LLUÍS ARBÓS ALABREDLLICENCIA DE DIAV1M01:58:0514200:32:0116701:07:5918.5301:40:0017000:18:050:00:000:00:00
158 3600DANIEL MIRÓ FUENTESCEMEV1M01:58:3517400:34:4116201:07:1418.7401:41:5513400:16:400:00:000:00:00
159 7024ALBERT AGUIRRE RIALFEECV1M01:58:5318000:34:5515901:06:5818.8201:41:5314300:17:000:00:000:00:00
160 4006FLORINA IVANOVA PETRINSKACLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNF01:58:5612400:31:2618001:10:2717.8901:41:5314600:17:030:00:000:00:00
161 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F01:59:3116700:34:1016601:07:4618.5901:41:5615700:17:350:00:000:00:00
162 1559DANIEL REYES HIDALGOVEC CYCLING & RUNJNM01:59:4116900:34:2214801:05:5719.1101:40:1918100:19:220:00:000:00:00
163 7014ENRIC FONT PROUSLLICENCIA DE DIAV1M01:59:4314300:32:0218101:10:3017.8701:42:3214800:17:110:00:000:00:00
164 184FERRAN CALERO GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:59:5420400:38:449500:59:1021.3001:37:5420900:22:000:00:000:00:00
165 5431DAVID HENS MACIATRIATLO L´HOSPITALETABM02:00:1813700:31:5518401:10:5117.7801:42:4615600:17:320:00:000:00:00
166 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF02:00:4018400:35:3315601:06:2418.9801:41:5717600:18:430:00:000:00:00
167 3559SUSANNA SÁEZ CATLLÀCERRR IGUALADAV1F02:00:5616100:33:5917301:09:1118.2101:43:1016100:17:460:00:000:00:00
168 6016JUAN ANTONIO DIAZ FERMINLLICENCIA DE DIAABM02:01:0313400:31:4617801:09:3818.0901:41:2418600:19:390:00:000:00:00
169 3601JORDI FARELL ANTONELLCLUB TRIATLO SABADELLABM02:01:1015600:32:5117601:09:2918.1301:42:2017800:18:500:00:000:00:00
170 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF02:01:2317900:34:5417001:08:4018.3501:43:3416300:17:490:00:000:00:00
171 2394JOSE SANDÁ PAZOSTRIATLO L´HOSPITALETV1M02:01:2316200:34:0017701:09:3718.1001:43:3716200:17:460:00:000:00:00
172 4033ONDITZ PORTABELLA CILVETIC.N. MOLINS DE REIABF02:01:5517200:34:3617901:09:5118.0401:44:2715500:17:280:00:000:00:00
173 6022SALVADOR RAVENTOS MESTRESLLICENCIA DE DIAV1M02:02:049500:30:1018601:12:2017.4201:42:3018300:19:340:00:000:00:00
174 7022MINGO RUIZ VÉLEZ LLICENCIA DE DIAV1M02:02:1315700:32:5719301:13:2117.1801:46:1810800:15:550:00:000:00:00
175 7011GERARD VELEZ VIVASLLICENCIA DE DIAV1M02:02:1315500:32:4218901:12:5717.2701:45:3913000:16:340:00:000:00:00
176 5172MONICA OLIVER HERREROPRAT DISTANCE TRIATLOV1F02:02:4118600:35:5316901:08:2618.4101:44:1917400:18:220:00:000:00:00
177 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F02:03:1319500:38:1014101:05:0519.3601:43:1518800:19:580:00:000:00:00
178 5155FRANCESCA PONS BENEJAM C.T. S.J. ABADESSESABF02:03:4915400:32:4019601:13:5817.0301:46:3814900:17:110:00:000:00:00
179 5127NURIA CAPELLAS PICLUB NATACIO VALLDOREIXV2F02:04:0816600:34:0618801:12:4217.3301:46:4815100:17:200:00:000:00:00
180 4048DIANA GARCIA SOGORBC.E. TRILERCAVONS TERRES ABF02:04:1519800:38:1314401:05:3919.1901:43:5219100:20:230:00:000:00:00
181 7017XAVIER VICENTE ALEMANYFEECV2M02:04:1617500:34:4518701:12:3117.3801:47:1614200:17:000:00:000:00:00
182 6033XAVIER RICART ALTEMIRLLICENCIA DE DIAV1M02:04:1919200:37:2616301:07:2218.7001:44:4818200:19:310:00:000:00:00
183 6026FRANCESC COLOME OLIVERLLICENCIA DE DIAABM02:04:1916400:34:0217101:08:4018.3501:42:4220600:21:370:00:000:00:00
184 6025ROBERT GIMÉNEZ SANZLLICENCIA DE DIAABM02:04:4318200:34:5817401:09:1718.1901:44:1519200:20:280:00:000:00:00
185 7013OSCAR MORENO BARROSOLLICENCIA DE DIAABM02:04:4317800:34:5317201:09:0818.2301:44:0119700:20:420:00:000:00:00
186 6032FRANCESC XAVIER BABOT PAGFEECV1M02:04:5319600:38:1015101:06:0519.0701:44:1519500:20:380:00:000:00:00
187 765ENRIC ELVIRA TORRADOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:04:5319300:37:5612601:03:0519.9701:41:0121100:23:520:00:000:00:00
188 141LLUIS FABRE DOLSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M02:06:0418100:34:5618501:12:1917.4201:47:1517700:18:490:00:000:00:00
189 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLÓ LLEIDAJNF02:06:1320200:38:4117501:09:2218.1601:48:0317200:18:100:00:000:00:00
190 1937MONTSERRAT CINCA PATOPRAT DISTANCE TRIATLOV1F02:06:3417600:34:5020101:15:4616.6301:50:3611200:15:580:00:000:00:00
191 6029RAMON BRICOLLÉ SOSA LLICENCIA DE DIAJNM02:07:3415900:33:3119101:13:0717.2301:46:3820100:20:560:00:000:00:00
192 7025EDURNE ARRONDO VILAFEECABF02:08:0518700:36:0819001:13:0217.2501:49:1017900:18:550:00:000:00:00
193 5022SUSAN HERNANDEZ HERNANDEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:08:2118500:35:4719901:14:5516.8201:50:4215900:17:390:00:000:00:00
194 6039JORDI LASCORZ MORENOLLICENCIA DE DIAJNM02:09:3019100:37:1215801:06:5618.8201:44:0821200:25:220:00:000:00:00
195 7005ANTONIO GARCIA ALVAREZLLICENCIA DE DIAABM02:09:4019400:38:0818301:10:4217.8201:48:5019900:20:500:00:000:00:00
196 6036CARLOS LINARES PALACIOSLLICENCIA DE DIAABM02:10:4920000:38:2018201:10:3917.8301:48:5920800:21:500:00:000:00:00
197 1944SILVIA CORBERA SASTRECLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:11:0617700:34:5220301:16:3516.4501:51:2718500:19:390:00:000:00:00
198 3440MIQUEL JODAR CORREROTRIATLO L´HOSPITALETV1M02:12:0916300:34:0120501:18:0516.1401:52:0618900:20:030:00:000:00:00
199 5130BARBORA MARCIKOVACLUB NATACIO RUBIABF02:13:1720800:39:2319201:13:1217.2101:52:3519600:20:420:00:000:00:00
200 2441LLUIS GARCIA PAREDESCLUB NATACIO RUBIABM02:13:1720700:39:0819501:13:3817.1101:52:4619300:20:310:00:000:00:00
201 1855MÒNICA BONEU FONDEVILACLUB NATACIO RUBIABF02:13:1720600:39:0719401:13:2517.1601:52:3219800:20:450:00:000:00:00
202 6015DAVID ROMERO GARCÍALLICENCIA DE DIAABM02:14:1820100:38:2019801:14:1316.9801:52:3320700:21:450:00:000:00:00
203 5163MARTINA ROTHE OBREGONCLUB NATACIO VALLDOREIXV1F02:14:4619700:38:1220201:16:2316.5001:54:3519000:20:110:00:000:00:00
204 5131NEUS PARDO SANCHEZC.E. PENEDES COSTA DAURADABF02:16:0319900:38:1520401:17:1416.3101:55:2919400:20:340:00:000:00:00
205 5547JAUME COGUL LEIVAC.N. MOLINS DE REIV1M02:16:2318300:35:1021001:21:2715.4701:56:3718700:19:460:00:000:00:00
206 5176ESTELA VALERO RÓDENASPRAT DISTANCE TRIATLOABF02:16:4419000:36:5120901:20:4815.5901:57:3918000:19:050:00:000:00:00
207 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:17:2521100:41:3520001:14:5816.8101:56:3320000:20:520:00:000:00:00
208 1946MÒNICA BATLLE CARRERASPRAT DISTANCE TRIATLOABF02:18:5420500:39:0120601:18:4616.0001:57:4720200:21:070:00:000:00:00
209 7008ORIOL HUGUET BRIVAFEECABM02:19:2120300:38:4220701:19:1515.9001:57:5720400:21:240:00:000:00:00
210 6023DAVID VIA SEGURALLICENCIA DE DIAABM02:20:4420900:39:4820801:19:3615.8301:59:2420300:21:200:00:000:00:00
211 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F02:29:3421200:42:5621101:24:0314.9902:06:5921000:22:350:00:000:00:00
212 3522TERESA COPETE VIDALCLUB NATACIO VALLDOREIXV1F02:37:5221000:41:2021201:34:5813.2702:16:1820500:21:340:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32