RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
219 212 5 2 6 21 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAABF01:40:197700:28:518000:57:0222.0901:25:535900:14:260:00:000:00:00
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:40:5510500:30:216200:55:3522.6701:25:567500:14:590:00:000:00:00
3 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:43:1411400:30:387300:56:3422.2701:27:1211500:16:020:00:000:00:00
4 77MARIONA CATEDRA FERRANDOC.T. S.J. ABADESSESABF01:46:4513500:31:498900:58:2321.5801:30:1212900:16:330:00:000:00:00
5 5147NURIA LAUCO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:49:0112000:31:1511301:01:3220.4801:32:4712100:16:140:00:000:00:00
6 5135LAURA POU BATLLECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:49:3013800:31:5810901:01:0520.6301:33:0312700:16:270:00:000:00:00
7 4061NÚRIA GARCIA PÀRRAGACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F01:49:3911600:30:4613301:03:2919.8501:34:159000:15:240:00:000:00:00
8 1957BARBARA GINER HINTERMAYERPRAT DISTANCE TRIATLOABF01:49:4914000:32:0011501:01:4220.4201:33:4211700:16:070:00:000:00:00
9 4021LUCIA OSCOZ MACAYACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F01:51:5311800:30:5614501:05:4519.1601:36:418200:15:120:00:000:00:00
10 4022ALESSIA BERTOLINOC.E. PENEDES COSTA DAURADV1F01:51:5513100:31:4313801:04:1719.6001:36:0010600:15:550:00:000:00:00
11 5073MARTA SEGURA RIUSC.N. REUS PLOMSABF01:52:0811000:30:3515401:06:1919.0001:36:548300:15:140:00:000:00:00
12 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAABF01:52:2014500:32:1113401:03:3419.8201:35:4513100:16:350:00:000:00:00
13 6011JÚLIA BLANCH DANIELLLICENCIA DE DIASUB23F01:52:4816800:34:1310801:00:4420.7501:34:5716400:17:510:00:000:00:00
14 3523CLARA BOSCH COMASCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:53:0811900:30:5714701:05:5219.1301:36:4912300:16:190:00:000:00:00
15 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F01:53:5711500:30:3916501:07:4018.6201:38:199600:15:380:00:000:00:00
16 5185ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF01:56:0316500:34:0613901:04:3619.5001:38:4215200:17:210:00:000:00:00
17 3556MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLÓ LLEIDAABF01:56:5017300:34:3814001:05:0219.3701:39:4014700:17:100:00:000:00:00
18 4006FLORINA IVANOVA PETRINSKACLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNF01:58:5612400:31:2618001:10:2717.8901:41:5314600:17:030:00:000:00:00
19 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F01:59:3116700:34:1016601:07:4618.5901:41:5615700:17:350:00:000:00:00
20 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF02:00:4018400:35:3315601:06:2418.9801:41:5717600:18:430:00:000:00:00
21 3559SUSANNA SÁEZ CATLLÀCERRR IGUALADAV1F02:00:5616100:33:5917301:09:1118.2101:43:1016100:17:460:00:000:00:00
22 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF02:01:2317900:34:5417001:08:4018.3501:43:3416300:17:490:00:000:00:00
23 4033ONDITZ PORTABELLA CILVETIC.N. MOLINS DE REIABF02:01:5517200:34:3617901:09:5118.0401:44:2715500:17:280:00:000:00:00
24 5172MONICA OLIVER HERREROPRAT DISTANCE TRIATLOV1F02:02:4118600:35:5316901:08:2618.4101:44:1917400:18:220:00:000:00:00
25 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F02:03:1319500:38:1014101:05:0519.3601:43:1518800:19:580:00:000:00:00
26 5155FRANCESCA PONS BENEJAM C.T. S.J. ABADESSESABF02:03:4915400:32:4019601:13:5817.0301:46:3814900:17:110:00:000:00:00
27 5127NURIA CAPELLAS PICLUB NATACIO VALLDOREIXV2F02:04:0816600:34:0618801:12:4217.3301:46:4815100:17:200:00:000:00:00
28 4048DIANA GARCIA SOGORBC.E. TRILERCAVONS TERRES ABF02:04:1519800:38:1314401:05:3919.1901:43:5219100:20:230:00:000:00:00
29 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLÓ LLEIDAJNF02:06:1320200:38:4117501:09:2218.1601:48:0317200:18:100:00:000:00:00
30 1937MONTSERRAT CINCA PATOPRAT DISTANCE TRIATLOV1F02:06:3417600:34:5020101:15:4616.6301:50:3611200:15:580:00:000:00:00
31 7025EDURNE ARRONDO VILAFEECABF02:08:0518700:36:0819001:13:0217.2501:49:1017900:18:550:00:000:00:00
32 5022SUSAN HERNANDEZ HERNANDEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:08:2118500:35:4719901:14:5516.8201:50:4215900:17:390:00:000:00:00
33 1944SILVIA CORBERA SASTRECLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:11:0617700:34:5220301:16:3516.4501:51:2718500:19:390:00:000:00:00
34 1855MÒNICA BONEU FONDEVILACLUB NATACIO RUBIABF02:13:1720600:39:0719401:13:2517.1601:52:3219800:20:450:00:000:00:00
35 5130BARBORA MARCIKOVACLUB NATACIO RUBIABF02:13:1720800:39:2319201:13:1217.2101:52:3519600:20:420:00:000:00:00
36 5163MARTINA ROTHE OBREGONCLUB NATACIO VALLDOREIXV1F02:14:4619700:38:1220201:16:2316.5001:54:3519000:20:110:00:000:00:00
37 5131NEUS PARDO SANCHEZC.E. PENEDES COSTA DAURADABF02:16:0319900:38:1520401:17:1416.3101:55:2919400:20:340:00:000:00:00
38 5176ESTELA VALERO RÓDENASPRAT DISTANCE TRIATLOABF02:16:4419000:36:5120901:20:4815.5901:57:3918000:19:050:00:000:00:00
39 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:17:2521100:41:3520001:14:5816.8101:56:3320000:20:520:00:000:00:00
40 1946MÒNICA BATLLE CARRERASPRAT DISTANCE TRIATLOABF02:18:5420500:39:0120601:18:4616.0001:57:4720200:21:070:00:000:00:00
41 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F02:29:3421200:42:5621101:24:0314.9902:06:5921000:22:350:00:000:00:00
42 3522TERESA COPETE VIDALCLUB NATACIO VALLDOREIXV1F02:37:5221000:41:2021201:34:5813.2702:16:1820500:21:340:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32