RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
219 212 5 2 6 21 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:08:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:22:16
21265ALBERT CAMPS SERRA01:22:34
3436JORDI BONET NIETO01:23:11

2. - C.N. REUS PLOMS - 04:11:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
13894MARC CASANOVA SOLA01:23:50
21220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:24:02
32524JORDI RIAL COMELLAS01:24:04

3. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:12:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
1826OMAR MARTINEZ OSUNA01:22:54
23895XAVIER MADRONA VILA01:23:18
31512SERGI CARDONA ROSANAS01:26:39

4. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:15:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
13614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:24:17
2881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZ01:25:00
3416RAFAEL TORO MARTINEZ01:26:22

5. - C.A. IGUALADA - 04:27:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
14427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERRA01:26:04
24428JOAN RIERA BALCELLS01:30:15
35521JOSEP MARIA PLANELL01:31:04

6. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 04:32:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
12396JOAN GRAS SOLER01:23:40
22815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:28:39
34472MARC BATLLE BASART01:40:08

7. - CERRR IGUALADA - 04:35:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
14802CARLES TORRENTS RODRIGUEZ01:26:42
24314IVAN CORDON OCHOA01:34:01
3803XAVIER ROCA DALMAU01:34:28

8. - PRAT DISTANCE TRIATLO - 04:35:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
1378MARCEL CARRERAS SOLER01:29:04
2867SANTI BARRERA MARTTNEZ01:31:05
35899JOSEP LLEONART SUBIRANA01:35:28

9. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 04:48:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
15608ARNAU PAGÈS LÓPEZ01:30:06
2624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:38:21
31426GENÍS PURTÍ GRAU01:40:19

10. - VEC CYCLING & RUN - 04:52:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
11530OSCAR CARRASCO ORRIOLS01:27:46
22242JOAN FRANCESC AUBETS COLLADOS01:38:02
33826ANTONI JANDULA NOGUERA01:46:34

11. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 04:53:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13284SERGI PUIGFEL MORENO01:34:53
25995FRANCESC ALBUERA REVERTÉ01:38:59
31747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZ01:39:08

12. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:53:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
11054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI PEREYRA01:30:24
2996SANTI RIBOT TERRICABRAS01:36:17
32664DAVID OTAL DE SANROMA01:46:58

13. - C.N. VILAFRANCA VBSPORTS - 05:03:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
12011ALBERT SARDA GIMENO01:34:51
24334BENJAMÍ GUIXENS NIN01:41:21
33222JOAN CASTELLANOS ALCAZAR01:47:09

14. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 05:04:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
11351JACINT HITOS CARMONA01:38:54
21198ALBERT BARRACHINA MORENO01:39:03
32226JOAN GONZALEZ MARTÍNEZ01:46:18

15. - SOC ATLETICA CORBERA - 05:07:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
1153JOSEP MARIA ALSINA COSTA01:38:50
23948MARIO LOBERA VIZCAINO01:43:41
3435CARLOS MENDEZ VILLALVILLA01:44:30

16. - C.E. PENEDES COSTA DAURADA - 05:09:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
1862MANUEL LARA PASCUAL01:37:04
2395MARCOS DÍAZ JIMÉNEZ01:42:31
34479DANIEL SERRANO COLL01:49:47

17. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:16:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:33:07
25956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMA01:42:09
33601JORDI FARELL ANTONELL02:01:10

18. - CLUB NATACIO VALLDOREIX - 05:22:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
11261MIQUEL GARCÍA FERRER01:45:01
23465OSCAR OSTA RIERA01:45:39
33899ALBERT MAS MONTAÑÉS01:52:12

19. - C.N. MOLINS DE REI - 05:35:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
1923ENRIQUE SANTAMARIA MARTINEZ01:30:56
25374JOSÉ GINÉS ZAMORA BURGUES01:48:18
35547JAUME COGUL LEIVA02:16:23

20. - CLUB NATACIO RUBI - 05:45:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:37:15
2370JOSE ANTONIO VAZQUEZ LUQUE01:54:48
32441LLUIS GARCIA PAREDES02:13:17

21. - TRIATLO L´HOSPITALET - 06:13:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
15431DAVID HENS MACIA02:00:18
22394JOSE SANDÁ PAZOS02:01:23
33440MIQUEL JODAR CORRERO02:12:09

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32