RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
219 212 5 2 6 21 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4006FLORINA IVANOVA PETCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNF01:58:5612400:31:2618001:10:2717.8901:41:5314600:17:0300:01:3100:01:06
2 1827MARINA CASTELLS CODCLUB TRIATLÓ LLEIDAJNF02:06:1320200:38:4117501:09:2218.1601:48:0317200:18:1000:01:0200:00:50
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4021LUCIA OSCOZ MACAYACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F01:51:5311800:30:5614501:05:4519.1601:36:418200:15:1200:00:3200:00:24
2 6011JÚLIA BLANCH DANIELLLICENCIA DE DIASUB23F01:52:4816800:34:1310801:00:4420.7501:34:5716400:17:5100:01:1900:01:16
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:43:1411400:30:387300:56:3422.2701:27:1211500:16:0200:00:4600:00:40
2 5135LAURA POU BATLLECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:49:3013800:31:5810901:01:0520.6301:33:0312700:16:2700:01:3000:01:02
3 7025EDURNE ARRONDO VILAFEECABF02:08:0518700:36:0819001:13:0217.2501:49:1017900:18:5500:01:3300:01:14
4 1946MÒNICA BATLLE CARREPRAT DISTANCE TRIATLOABF02:18:5420500:39:0120601:18:461601:57:4720200:21:0700:01:2700:01:52
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1957BARBARA GINER HINTEPRAT DISTANCE TRIATLOABF01:49:4914000:32:0011501:01:4220.4201:33:4211700:16:0700:00:4600:00:40
2 5073MARTA SEGURA RIUSC.N. REUS PLOMSABF01:52:0811000:30:3515401:06:191901:36:548300:15:1400:00:4700:00:42
3 5185ERICA CALATRAVA ZOMCERRR IGUALADAABF01:56:0316500:34:0613901:04:3619.501:38:4215200:17:2100:01:0100:00:49
4 3556MONTSE MASIP ARAGONCLUB TRIATLÓ LLEIDAABF01:56:5017300:34:3814001:05:0219.3701:39:4014700:17:1000:01:0400:00:49
5 4033ONDITZ PORTABELLA CC.N. MOLINS DE REIABF02:01:5517200:34:3617901:09:5118.0401:44:2715500:17:2800:01:4700:01:44
6 4048DIANA GARCIA SOGORBC.E. TRILERCAVONS TERRES ABF02:04:1519800:38:1314401:05:3919.1901:43:5219100:20:2300:01:0300:00:55
7 5130BARBORA MARCIKOVACLUB NATACIO RUBIABF02:13:1720800:39:2319201:13:1217.2101:52:3519600:20:4200:01:2200:01:32
8 5131NEUS PARDO SANCHEZC.E. PENEDES COSTA DAURADABF02:16:0319900:38:1520401:17:1416.3101:55:2919400:20:3400:01:0100:01:02
9 5176ESTELA VALERO RÓDENPRAT DISTANCE TRIATLOABF02:16:4419000:36:5120901:20:4815.5901:57:3918000:19:0500:02:2100:01:49
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5053NOEMI MORENO CASTAÑC.A. IGUALADAABF01:40:197700:28:518000:57:0222.0901:25:535900:14:2600:01:1600:00:38
2 77MARIONA CATEDRA FERC.T. S.J. ABADESSESABF01:46:4513500:31:498900:58:2321.5801:30:1212900:16:3300:01:1200:00:52
3 5166ARANTXA MEJIAS REBECERRR IGUALADAABF01:52:2014500:32:1113401:03:3419.8201:35:4513100:16:3500:00:4100:00:43
4 3523CLARA BOSCH COMASCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:53:0811900:30:5714701:05:5219.1301:36:4912300:16:1900:01:1700:00:53
5 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF02:00:4018400:35:3315601:06:2418.9801:41:5717600:18:4300:00:5600:00:52
6 1968SUSANNA LLOPART BELC.A. IGUALADAABF02:01:2317900:34:5417001:08:4018.3501:43:3416300:17:4900:00:5200:00:47
7 5155FRANCESCA PONS BENEC.T. S.J. ABADESSESABF02:03:4915400:32:4019601:13:5817.0301:46:3814900:17:1100:01:0700:00:41
8 5022SUSAN HERNANDEZ HERCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:08:2118500:35:4719901:14:5516.8201:50:4215900:17:3900:00:5000:00:37
9 1855MÒNICA BONEU FONDEVCLUB NATACIO RUBIABF02:13:1720600:39:0719401:13:2517.1601:52:3219800:20:4500:01:2200:01:35
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:40:5510500:30:216200:55:3522.6701:25:567500:14:5900:00:5300:00:44
2 4061NÚRIA GARCIA PÀRRAGCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F01:49:3911600:30:4613301:03:2919.8501:34:159000:15:2400:01:1100:00:45
3 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F01:53:5711500:30:3916501:07:4018.6201:38:199600:15:3800:00:5100:01:02
4 5172MONICA OLIVER HERREPRAT DISTANCE TRIATLOV1F02:02:4118600:35:5316901:08:2618.4101:44:1917400:18:2200:01:2500:01:08
5 5028ADRIANA TARRE CASABCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:17:2521100:41:3520001:14:5816.8101:56:3320000:20:5200:01:3200:01:23
6 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F02:29:3421200:42:5621101:24:0314.9902:06:5921000:22:3500:01:0900:01:23
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5147NURIA LAUCO MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:49:0112000:31:1511301:01:3220.4801:32:4712100:16:1400:00:5500:00:47
2 4022ALESSIA BERTOLINOC.E. PENEDES COSTA DAURADV1F01:51:5513100:31:4313801:04:1719.601:36:0010600:15:5500:01:0100:00:57
3 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F01:59:3116700:34:1016601:07:4618.5901:41:5615700:17:3500:01:0800:00:58
4 3559SUSANNA SÁEZ CATLLÀCERRR IGUALADAV1F02:00:5616100:33:5917301:09:1118.2101:43:1016100:17:4600:01:1600:01:09
5 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F02:03:1319500:38:1014101:05:0519.3601:43:1518800:19:5800:01:0400:01:02
6 1937MONTSERRAT CINCA PAPRAT DISTANCE TRIATLOV1F02:06:3417600:34:5020101:15:4616.6301:50:3611200:15:5800:01:2300:01:04
7 5163MARTINA ROTHE OBREGCLUB NATACIO VALLDOREIXV1F02:14:4619700:38:1220201:16:2316.501:54:3519000:20:1100:01:1200:01:41
8 3522TERESA COPETE VIDALCLUB NATACIO VALLDOREIXV1F02:37:5221000:41:2021201:34:5813.2702:16:1820500:21:3400:01:4300:01:10
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5127NURIA CAPELLAS PICLUB NATACIO VALLDOREIXV2F02:04:0816600:34:0618801:12:4217.3301:46:4815100:17:2000:01:3600:01:34
2 1944SILVIA CORBERA SASTCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:11:0617700:34:5220301:16:3516.4501:51:2718500:19:3900:01:2500:01:14
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:30:061400:24:384200:53:0423.7401:17:421100:12:2400:01:0100:00:36
2 5521JOSEP MARIA PLANELLC.A. IGUALADAJNM01:31:044800:27:222500:50:0125.1901:17:233900:13:4100:00:5500:00:42
3 2271JAIRO GARCIA ALONSOA. C. PARETS RAVET BIKEJNM01:34:124600:27:182600:50:0425.1701:17:2213900:16:5000:00:4500:00:37
4 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:40:198700:29:435700:55:1222.8301:24:559100:15:2400:00:5300:00:40
5 6034MARC ROTA COLLELLFEECJNM01:44:216600:28:2011401:01:3420.4701:29:546000:14:2700:00:5000:00:54
6 6012GERARD BLANCH DANIELLICENCIA DE DIAJNM01:48:4214600:32:158800:58:2221.5901:30:3716900:18:0500:01:0700:01:21
7 5876FIDEL COMPTE RABELLCERRR IGUALADAJNM01:53:2810600:30:2315001:06:0319.0801:36:2614500:17:0200:01:0200:00:40
8 1559DANIEL REYES HIDALGVEC CYCLING & RUNJNM01:59:4116900:34:2214801:05:5719.1101:40:1918100:19:2200:01:2900:01:05
9 6029RAMON BRICOLLÉ SOSLLICENCIA DE DIAJNM02:07:3415900:33:3119101:13:0717.2301:46:3820100:20:5600:00:3400:00:33
10 6039JORDI LASCORZ MORELLICENCIA DE DIAJNM02:09:3019100:37:1215801:06:5618.8201:44:0821200:25:2200:01:4000:02:06
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:23:501000:24:121100:47:2526.5701:11:37600:12:1300:00:3700:00:37
2 1512SERGI CARDONA ROSANCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:26:391200:24:362300:49:4125.3601:14:171000:12:2200:00:4300:00:36
3 5715JOSEP CASAS CASANOVCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:27:192300:25:231600:48:5225.7801:14:152300:13:0400:00:4200:00:34
4 3254DAVID LASCORZ MORENC.E. PENEDES MARITIMSUB23M01:34:345700:27:483900:52:5523.8101:20:434400:13:5100:00:5300:00:41
5 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:40:085600:27:468400:57:3621.8801:25:226800:14:4600:00:5100:00:37
6 6017MARC SABATER SANMARLLICENCIA DE DIASUB23M01:41:045400:27:409900:59:4121.1101:27:214100:13:4300:01:3800:00:54
7 3899ALBERT MAS MONTAÑÉSCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23M01:52:128200:29:2015301:06:1619.0101:35:3613200:16:3600:01:2400:00:55
8 274XAVI SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADSUB23M01:55:5914700:32:1714601:05:4919.1401:38:0616500:17:5300:00:5600:00:50
9 184FERRAN CALERO GONZACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:59:5420400:38:449500:59:1021.301:37:5420900:22:0000:02:3200:02:02
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 224ALBERT SOLEY CASTELT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:22:16700:23:47300:46:1027.2901:09:57700:12:1900:00:2100:00:26
2 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:22:54600:23:46900:47:0026.8101:10:46400:12:0800:00:4000:00:30
3 2396JOAN GRAS SOLERTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:23:40200:23:321500:48:1826.0901:11:50300:11:5000:00:4600:00:38
4 1220CARLOS PORTILLA PARC.N. REUS PLOMSABM01:24:021700:24:45800:46:5626.8501:11:41800:12:2100:00:4100:00:29
5 3471CARLOS DELGADO GARCTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:24:422000:24:53700:46:4926.9101:11:422200:13:0000:00:4200:00:34
6 2451JONATHAN ARRUFAT MACLUB GASSS TRIATLOABM01:28:09900:24:083500:51:2524.5101:15:331700:12:3600:00:3200:00:30
7 3447FERRAN BALCELLS PICCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:28:182900:26:011800:49:1125.6201:15:122500:13:0600:00:4300:00:31
8 5907RAMSÉS MORENO RUIPÉCLUB MEDINA TRIATLOABM01:31:213500:26:273200:51:1524.5901:17:423700:13:3900:00:5300:00:49
9 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:34:513800:26:465100:54:3023.1201:21:163500:13:3500:00:4700:01:08
10 1459ELIAS ARJONA PURIFICLUB FIT GYMABM01:37:273900:26:477900:56:5922.1101:23:464000:13:4100:00:4900:00:46
11 4811EDUARD CARULLA TERRINDEPENDENTABM01:42:198400:29:398600:57:5021.7901:27:297000:14:5000:01:2100:01:24
12 6021SERGI CASAN FORNLLICENCIA DE DIAABM01:43:115000:27:2410401:00:2920.8301:27:538400:15:1800:00:3300:00:32
13 2543BERNAT PLA PRATC.A. IGUALADAABM01:44:3610700:30:269200:58:5021.4201:29:168500:15:2000:01:0000:00:39
14 7016RAUL MATAS GILLLICENCIA DE DIAABM01:45:153000:26:0215701:06:2918.9501:32:312000:12:4400:02:2100:01:22
15 2226JOAN GONZALEZ MARTÍCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:46:186800:28:2312301:02:3220.1501:30:558900:15:2300:01:0600:00:58
16 6038CARLOS BLANES ARROYLLICENCIA DE DIAABM01:48:4510300:30:2012101:02:2820.1701:32:4811100:15:5700:01:0300:00:47
17 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:49:1314400:32:1010701:00:4220.7601:32:5212500:16:2100:00:5800:00:50
18 356MIGUEL ÁNGEL CASTROC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:55:596000:27:5019701:14:071701:41:574800:14:0200:00:5400:00:57
19 6019ERIC ESBERT FUENTESLLICENCIA DE DIAABM01:57:5514900:32:2214901:05:5919.101:38:2118400:19:3400:01:3800:02:00
GRUP: G25-29M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5268ÓSCAR PÉREZ GARCÉSGAVA TRIATLOABM01:35:487400:28:474300:53:0623.7301:21:534500:13:5500:01:0500:00:40
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:23:11400:23:391000:47:1126.701:10:50900:12:2100:00:3100:00:32
2 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:23:181100:24:13600:46:3427.0601:10:471500:12:3100:00:3400:00:29
3 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:24:04800:24:071200:47:2526.5701:11:321600:12:3200:00:3100:00:30
4 4427DANIEL BARALDÉS DÍAC.A. IGUALADAABM01:26:04500:23:413000:50:3724.8901:14:18100:11:4600:00:3700:00:33
5 416RAFAEL TORO MARTINECLUB MEDINA TRIATLOABM01:26:221600:24:432000:49:2825.4701:14:11500:12:1100:00:5500:00:35
6 294MARCEL GUAL ANDUJART-BIKES CLUB TRIATLOABM01:26:351500:24:402100:49:3025.4501:14:101200:12:2500:00:3900:00:36
7 378MARCEL CARRERAS SOLPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:29:043100:26:071700:49:0825.6401:15:154300:13:4900:00:3600:00:33
8 5898FRANCESC LOPEZ MARIC.T. S.J. ABADESSESABM01:30:254400:27:052400:49:5425.2501:16:593300:13:2600:00:4100:00:38
9 4314IVAN CORDON OCHOACERRR IGUALADAABM01:34:015500:27:453700:51:3924.3901:19:246400:14:3700:00:4900:00:39
10 803XAVIER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM01:34:281900:24:526000:55:2322.7501:20:155100:14:1300:00:4600:00:52
11 5989ALBERT SOLA COLOMERPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:36:053400:26:266300:55:3722.6601:22:034700:14:0200:00:5100:00:44
12 1049ORIOL DALMAU ROSETCERRR IGUALADAABM01:36:133700:26:405600:55:0922.8501:21:495500:14:2400:00:3900:00:34
13 7019XAVI CLUALLICENCIA DE DIAABM01:36:566400:28:134900:54:0123.3301:22:146600:14:4200:01:3600:01:01
14 862MANUEL LARA PASCUALC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:37:045900:27:505500:55:0622.8701:22:564900:14:0800:00:5900:00:51
15 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:38:215100:27:267400:56:3622.2601:24:025200:14:1900:00:3800:00:28
16 1351JACINT HITOS CARMONCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:38:547500:28:485000:54:2623.1501:23:149800:15:4000:01:0400:00:48
17 5995FRANCESC ALBUERA RECLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:38:597100:28:376100:55:2922.7101:24:067300:14:5300:00:4200:00:33
18 1747ENEKO FERNANDEZ GONCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:39:087300:28:455800:55:1522.8101:24:007900:15:0800:00:4700:01:03
19 5451JOSEP MARIA ALCALA C.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:39:456700:28:237600:56:4022.2401:25:036700:14:4200:01:1700:00:59
20 2372SERGIO MESAS RUBIOC.A. IGUALADAABM01:42:276200:28:009100:58:4921.4201:26:499500:15:3800:01:0600:01:18
21 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM01:43:0111100:30:378100:57:1222.0301:27:498100:15:1200:01:1700:00:44
22 4315JORDI LLAVEROLA VIDCERRR IGUALADAABM01:44:1113300:31:466500:55:4222.6201:27:2813500:16:4300:00:4600:00:49
23 1261MIQUEL GARCÍA FERRCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:45:018600:29:439600:59:1721.2501:29:0011400:16:0100:01:1900:00:46
24 3826ANTONI JANDULA NOGUVEC CYCLING & RUNABM01:46:3411200:30:379800:59:3521.1501:30:1212600:16:2200:01:0100:01:31
25 3636JORGE EDWARD RODRIGPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:46:5412500:31:2910000:59:4921.0601:31:189300:15:3600:00:5300:00:51
26 3222JOAN CASTELLANOS ALC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:47:099900:30:1510501:00:3420.801:30:4912400:16:2000:01:1700:01:05
27 7007AITOR FERRER MILLASLLICENCIA DE DIAABM01:49:2510000:30:1613001:03:1219.9401:33:2811000:15:5700:01:1300:01:07
28 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:49:479000:29:5713501:03:4519.7601:33:4211600:16:0500:00:4600:00:43
29 562ROGER TRILLA OLIVACERRR IGUALADAABM01:53:3612100:31:1614201:05:2919.2401:36:4514000:16:5100:01:4100:01:12
30 5513PAU ALONSO ZAGUIRREVEC CYCLING & RUNABM01:54:3216000:33:4012801:03:0919.9501:36:4916000:17:4300:01:2300:01:01
31 5431DAVID HENS MACIATRIATLO L´HOSPITALETABM02:00:1813700:31:5518401:10:5117.7801:42:4615600:17:3200:01:3000:02:03
32 6025ROBERT GIMÉNEZ SANZLLICENCIA DE DIAABM02:04:4318200:34:5817401:09:1718.1901:44:1519200:20:2800:01:1800:01:11
33 765ENRIC ELVIRA TORRADCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:04:5319300:37:5612601:03:0519.9701:41:0121100:23:5200:01:4300:01:26
34 7005ANTONIO GARCIA ALVALLICENCIA DE DIAABM02:09:4019400:38:0818301:10:4217.8201:48:5019900:20:5000:01:1900:01:29
35 6015DAVID ROMERO GARCÍALLICENCIA DE DIAABM02:14:1820100:38:2019801:14:1316.9801:52:3320700:21:4500:01:3700:01:33
36 6023DAVID VIA SEGURALLICENCIA DE DIAABM02:20:4420900:39:4820801:19:3615.8301:59:2420300:21:2000:02:4400:02:08
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:21:07100:23:29100:45:4927.501:09:18200:11:4900:00:3000:00:31
2 3614ROBERTO FIDALGO LOCLUB MEDINA TRIATLOABM01:24:172200:25:09500:46:3027.101:11:391800:12:3800:00:3100:00:26
3 881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:25:002400:25:33200:46:0827.3101:11:412900:13:1900:00:3300:00:30
4 1530OSCAR CARRASCO ORRIVEC CYCLING & RUNABM01:27:462100:24:572800:50:1125.1101:15:081900:12:3800:01:0700:00:52
5 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:27:592800:25:571400:48:1526.1101:14:124200:13:4700:00:3700:00:36
6 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM01:30:152600:25:523100:51:1324.601:17:052700:13:1000:00:4100:00:36
7 1054MARCELO ESTEBAN REYCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:30:242500:25:473400:51:1624.5801:17:033000:13:2100:00:5000:00:36
8 923ENRIQUE SANTAMARIA C.N. MOLINS DE REIABM01:30:561800:24:504400:53:1023.701:18:002100:12:5600:00:4300:00:37
9 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:31:424100:26:502900:50:2225.0201:17:126100:14:3000:00:5200:00:47
10 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM01:33:074000:26:474000:52:5823.7901:19:453100:13:2200:00:5800:00:44
11 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM01:33:565200:27:363600:51:3024.4701:19:067100:14:5000:00:5700:00:46
12 3284SERGI PUIGFEL MORENCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:34:537000:28:353800:51:5724.2501:20:325300:14:2100:01:0000:00:38
13 217RAIMON CORRALES OROINDEPENDENTABM01:35:444900:27:234800:53:5923.3401:21:225400:14:2200:00:5100:00:43
14 1589ENOC NAVARRO VALLESCLUB NATACIO RUBIABM01:37:153200:26:228500:57:4721.8101:24:092400:13:0600:01:0200:01:47
15 1198ALBERT BARRACHINA MCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:39:035300:27:398700:58:1221.6501:25:512800:13:1200:01:1100:01:01
16 6035MARCEL SOLER ESTEVELLICENCIA DE DIAABM01:39:529200:30:025300:54:4623.0101:24:487700:15:0400:01:0400:00:49
17 395MARCOS DÍAZ JIMÉNEZC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:42:3110200:30:196700:55:5822.5101:26:1712000:16:1400:00:5400:00:53
18 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:43:468100:29:1910101:00:0220.9901:29:215800:14:2500:01:0100:01:08
19 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM01:44:359600:30:129000:58:3621.501:28:4810300:15:4700:00:5100:00:46
20 3465OSCAR OSTA RIERACLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:45:398800:29:5010201:00:0220.9901:29:5210400:15:4700:01:2600:00:51
21 2664DAVID OTAL DE SANROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:46:588000:29:1811601:01:4520.401:31:0310700:15:5500:00:5200:00:44
22 5374JOSÉ GINÉS ZAMORA BC.N. MOLINS DE REIABM01:48:189100:30:0013201:03:2019.8901:33:207400:14:5800:01:1400:01:03
23 5975TONI PAREJA CARDEALTRIATLO OLESAABM01:51:0613000:31:4311001:01:1120.5901:32:5417300:18:1200:00:5900:00:56
24 7021ANGEL RUBIO MORENOLLICENCIA DE DIAABM01:51:0915100:32:2311701:01:5520.3501:34:1814100:16:5100:02:0100:01:49
25 370JOSE ANTONIO VAZQUECLUB NATACIO RUBIABM01:54:4815800:33:0413701:04:0819.6501:37:1215800:17:3600:00:5400:00:55
26 5548BENITO REBAZA PRADOC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:55:5912200:31:1816401:07:4018.6201:38:5814400:17:0100:01:1900:01:40
27 7020EDGAR SEGUÉS AGUASCFEECABM01:56:0513600:31:5016101:07:0218.801:38:5215000:17:1300:01:1100:00:46
28 7009XAVIER PERA CORALLLICENCIA DE DIAABM01:57:0613900:32:0016801:08:2218.4301:40:2213600:16:4400:01:2900:01:21
29 6016JUAN ANTONIO DIAZ FLLICENCIA DE DIAABM02:01:0313400:31:4617801:09:3818.0901:41:2418600:19:3900:01:0800:01:28
30 3601JORDI FARELL ANTONECLUB TRIATLO SABADELLABM02:01:1015600:32:5117601:09:2918.1301:42:2017800:18:5000:00:4600:00:58
31 6026FRANCESC COLOME OLILLICENCIA DE DIAABM02:04:1916400:34:0217101:08:4018.3501:42:4220600:21:3700:01:3200:01:26
32 7013OSCAR MORENO BARROSLLICENCIA DE DIAABM02:04:4317800:34:5317201:09:0818.2301:44:0119700:20:4200:01:2600:01:01
33 6036CARLOS LINARES PALALLICENCIA DE DIAABM02:10:4920000:38:2018201:10:3917.8301:48:5920800:21:5000:02:2000:01:40
34 2441LLUIS GARCIA PAREDECLUB NATACIO RUBIABM02:13:1720700:39:0819501:13:3817.1101:52:4619300:20:3100:01:4500:01:45
35 7008ORIOL HUGUET BRIVAFEECABM02:19:2120300:38:4220701:19:1515.901:57:5720400:21:2400:02:0000:01:16
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRAT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:22:34300:23:37400:46:3027.101:10:071300:12:2700:00:4100:00:36
2 4802CARLES TORRENTS RODCERRR IGUALADAV1M01:26:421300:24:372200:49:3825.3901:14:151400:12:2700:00:4600:00:33
3 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:28:182700:25:531900:49:1725.5701:15:102600:13:0800:00:4700:00:33
4 709GERMÀ BARROSO I PUJINDEPENDENTV1M01:31:454500:27:172700:50:0425.1701:17:215700:14:2400:00:4500:00:38
5 330RAÚL CARRIZOSA PEDRINDEPENDENTV1M01:35:163600:26:325200:54:3623.0801:21:085000:14:0800:00:3800:00:30
6 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:35:285800:27:494100:53:0423.7401:20:536200:14:3500:01:0200:00:49
7 5944JORDI ROSSELLÓ GONZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:40:147800:29:006600:55:5222.5501:24:528700:15:2200:01:1400:00:50
8 887MARTÍ SEUBA MACIACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:40:567600:28:518300:57:2321.9601:26:146500:14:4200:01:0400:00:54
9 4334BENJAMÍ GUIXENS NINC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:41:219300:30:057500:56:3922.2401:26:446300:14:3700:01:1600:01:10
10 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:42:0910100:30:176900:56:1222.4201:26:299900:15:4000:01:0200:00:50
11 6024SANTI MESTRES OLIVELLICENCIA DE DIAV1M01:42:498500:29:417200:56:2922.3101:26:1013300:16:3900:00:5400:01:38
12 2066DAVID ARTES DIAZJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:43:029800:30:147000:56:2022.3701:26:3412800:16:2800:00:5000:00:52
13 3948MARIO LOBERA VIZCAISOC ATLETICA CORBERAV1M01:43:414700:27:1912401:02:4520.0801:30:043600:13:3700:01:0500:01:00
14 1545IVAN BLANCO CAROPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:44:3410900:30:329300:58:5321.401:29:258000:15:0900:00:5200:00:40
15 6027RAFEL RAVENTOS MESTLLICENCIA DE DIAV1M01:45:297200:28:4011101:01:1320.5801:29:539400:15:3600:00:0000:00:00
16 1604MATTEO MASTRONARDIINDEPENDENTV1M01:47:1311300:30:3810301:00:2420.8601:31:0211800:16:1100:00:4400:00:44
17 7018MIGUEL RODRIGUEZ NILLICENCIA DE DIAV1M01:55:0612700:31:3614301:05:3119.2301:37:0716700:17:5900:02:1400:01:09
18 6031JOSEP LLUÍS ARBÓS ALLICENCIA DE DIAV1M01:58:0514200:32:0116701:07:5918.5301:40:0017000:18:0500:01:0800:01:09
19 3600DANIEL MIRÓ FUENTESCEMEV1M01:58:3517400:34:4116201:07:1418.7401:41:5513400:16:4000:01:1400:00:59
20 7024ALBERT AGUIRRE RIALFEECV1M01:58:5318000:34:5515901:06:5818.8201:41:5314300:17:0000:01:2400:01:03
21 6022SALVADOR RAVENTOS MLLICENCIA DE DIAV1M02:02:049500:30:1018601:12:2017.4201:42:3018300:19:3400:03:0400:01:40
22 7022MINGO RUIZ VÉLEZ LLICENCIA DE DIAV1M02:02:1315700:32:5719301:13:2117.1801:46:1810800:15:5500:02:4000:02:18
23 7011GERARD VELEZ VIVASLLICENCIA DE DIAV1M02:02:1315500:32:4218901:12:5717.2701:45:3913000:16:3400:02:0500:01:41
24 6033XAVIER RICART ALTEMLLICENCIA DE DIAV1M02:04:1919200:37:2616301:07:2218.701:44:4818200:19:3100:01:5400:01:33
25 5547JAUME COGUL LEIVAC.N. MOLINS DE REIV1M02:16:2318300:35:1021001:21:2715.4701:56:3718700:19:4600:01:2300:01:38
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:28:394300:26:571300:48:0226.2301:14:593800:13:4000:00:2800:00:41
2 1462JOSE MANUEL VILLANUINDEPENDENTV1M01:36:484200:26:517100:56:2422.3401:23:153400:13:3300:01:0700:00:48
3 2242JOAN FRANCESC AUBETVEC CYCLING & RUNV1M01:38:026900:28:324600:53:4923.4101:22:2110000:15:4100:00:5000:00:54
4 153JOSEP MARIA ALSINASOC ATLETICA CORBERAV1M01:38:506100:27:536800:56:0422.4701:23:577200:14:5300:00:4500:00:41
5 7023JOAN PUJOL ESTRUELLLICENCIA DE DIAV1M01:39:408900:29:515400:54:4623.0101:24:377600:15:0300:01:0800:01:19
6 6028JORDI ROCA MARLESLLICENCIA DE DIAV1M01:39:527900:29:105900:55:2222.7601:24:328600:15:2000:00:4900:00:38
7 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M01:40:539400:30:086400:55:3822.6501:25:467800:15:0700:00:5100:00:44
8 1766EMILIO BLANCO NEBREPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:43:188300:29:369400:58:5521.3901:28:316900:14:4700:01:0900:00:51
9 435CARLOS MENDEZ VILLASOC ATLETICA CORBERAV1M01:44:3011700:30:538200:57:2221.9601:28:1512200:16:1500:01:4000:01:03
10 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:45:0212300:31:217800:56:5122.1601:28:1213800:16:5000:01:1500:00:43
11 7015DIONIS FERNANDEZ RULLICENCIA DE DIAV1M01:47:2115300:32:337700:56:5122.1601:29:2416600:17:5700:01:1400:01:07
12 3463MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV1M01:48:3812600:31:3311201:01:1520.5701:32:4810500:15:5000:01:1500:00:45
13 6018CARLES BARRO LABRADLLICENCIA DE DIAV1M01:48:479700:30:1312501:02:5420.0301:33:079700:15:4000:01:4400:01:27
14 7006XAVIER CLAVELL CORBFEECV1M01:50:3412800:31:3712901:03:1119.9401:34:4810200:15:4600:01:2200:01:24
15 2484DAVID PARDO ESTADELINDEPENDENTV1M01:52:1915200:32:2813601:03:5519.7101:36:2310900:15:5600:01:1200:01:02
16 6020JUAN ANTONIO BUIL SLLICENCIA DE DIAV1M01:54:5517100:34:3511801:02:1620.2401:36:5116800:18:0400:02:0500:01:31
17 5968DAVID DOMINGUEZ CASTG TRIATLO SITGESV1M01:57:2418800:36:1112201:02:3020.1601:38:4117500:18:4300:02:1000:01:26
18 7010JOAN CARLES HERNÁNDLLICENCIA DE DIAV1M01:57:2718900:36:1312701:03:0719.9601:39:2017100:18:0700:01:3500:01:20
19 7014ENRIC FONT PROUSLLICENCIA DE DIAV1M01:59:4314300:32:0218101:10:3017.8701:42:3214800:17:1100:01:4700:00:56
20 2394JOSE SANDÁ PAZOSTRIATLO L´HOSPITALETV1M02:01:2316200:34:0017701:09:3718.101:43:3716200:17:4600:01:1700:00:56
21 6032FRANCESC XAVIER BABFEECV1M02:04:5319600:38:1015101:06:0519.0701:44:1519500:20:3800:01:1300:01:31
22 141LLUIS FABRE DOLSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M02:06:0418100:34:5618501:12:1917.4201:47:1517700:18:4900:01:3500:01:34
23 3440MIQUEL JODAR CORRERTRIATLO L´HOSPITALETV1M02:12:0916300:34:0120501:18:0516.1401:52:0618900:20:0300:01:3800:01:47
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTTPRAT DISTANCE TRIATLOV2M01:31:053300:26:263300:51:1524.5901:17:413200:13:2400:01:0100:00:46
2 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:36:016300:28:084700:53:5223.3901:22:004600:14:0100:00:4300:00:42
3 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:36:176500:28:134500:53:4023.4801:21:535600:14:2400:00:5100:00:42
4 3791LLUIS FUMANYA PUJOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M01:46:1510800:30:319700:59:3121.1701:30:0211900:16:1300:01:0400:01:51
5 915JOSEP MARIA MORENO C.N. VIC-ETBV2M01:48:0010400:30:2011901:02:1820.2201:32:388800:15:2200:00:5800:00:53
6 6014TONI PLANAGUMÀ OBRALLICENCIA DE DIAV2M01:50:2214100:32:0012001:02:2320.201:34:2311300:15:5900:00:3900:00:33
7 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M01:50:2912900:31:4213101:03:1919.901:35:019200:15:2800:01:1400:01:02
8 7012JOSEP VALENCIA MACHLLICENCIA DE DIAV2M01:55:5915000:32:2215201:06:1019.0401:38:3215400:17:2700:01:0300:00:47
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6013TONI SEGURA SEGURALLICENCIA DE DIAV2M01:52:2317000:34:2410601:00:3620.7901:35:0015300:17:2300:01:4800:01:18
2 5510JOAN JONAMA PASCUACLUB NATACIO VALLDOREIXV2M01:54:3113200:31:4516001:07:0118.801:38:4610100:15:4500:01:2700:01:26
3 1499ANTONI SALANOVA ROCC.A. IGUALADAV2M01:55:2914800:32:2115501:06:2018.9901:38:4113700:16:4800:00:5500:00:53
4 7017XAVIER VICENTE ALEMFEECV2M02:04:1617500:34:4518701:12:3117.3801:47:1614200:17:0000:01:1100:00:55

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32