RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
204 394 378 11 5 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 160FRANCESC GODOY CONTRERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:02:43300:16:41700:37:2432.0900:54:05100:08:3800:00:2600:00:00
2 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:02:45400:16:50500:37:1532.2100:54:05200:08:4000:00:2700:00:00
3 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:02:551000:17:08200:37:0032.4300:54:08300:08:4700:00:2500:00:00
4 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:03:05700:16:56400:37:1332.2400:54:09500:08:5600:00:2700:00:00
5 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBM-CALELLAABM01:03:12900:17:08300:37:0332.3900:54:11800:09:0100:00:2500:00:00
6 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994ABM01:04:10800:16:573000:38:2331.2600:55:20400:08:5000:00:2500:00:00
7 277ORIOL BARBANY BOFILLFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:04:131200:17:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2600:00:00
8 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:04:151100:17:092300:38:0731.4800:55:16700:08:5900:00:2500:00:00
9 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:04:161400:17:231500:37:5131.7000:55:14900:09:0200:00:2600:00:00
10 5954ARNAU TURONPRAT TRIATLO 1994ABM01:04:25500:16:562700:38:1831.3300:55:141300:09:1100:00:3100:00:00
11 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:04:272000:17:381400:37:5031.7200:55:28600:08:5900:00:3300:00:00
12 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM01:04:341500:17:241900:38:0231.5500:55:261100:09:0800:00:2600:00:00
13 1512JOAN MERCADE CUADRATCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:04:391600:17:241800:38:0131.5700:55:251600:09:1400:00:2800:00:00
14 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM01:04:411300:17:232100:38:0731.4800:55:301200:09:1100:00:2700:00:00
15 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.N. MATAROABM01:04:464100:18:02600:37:1632.2000:55:182400:09:2800:00:2800:00:00
16 2249DAVID ROVIRA VALLEJOCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:04:511800:17:311600:37:5831.6100:55:292000:09:2200:00:2800:00:00
17 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM01:04:532100:17:381100:37:4431.8000:55:222600:09:3100:00:2600:00:00
18 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM01:04:552700:17:40900:37:3831.8900:55:183500:09:3700:00:2700:00:00
19 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M01:05:074000:18:01800:37:2732.0400:55:283700:09:3900:00:2800:00:00
20 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M01:05:146100:18:42100:36:4332.6800:55:254600:09:4900:00:3300:00:00
21 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM01:05:192900:17:471000:37:4331.8200:55:304700:09:4900:00:2800:00:00
22 5502XAVI TOMASA SERRANOFLOR DE TRIATLÓABM01:05:25600:16:565800:39:2630.4300:56:221000:09:0300:00:3100:00:00
23 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:05:353500:17:573100:38:2731.2100:56:241400:09:1100:00:2900:00:00
24 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:412200:17:394600:38:4930.9100:56:281500:09:1300:00:5600:00:00
25 384ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTSUB23M01:05:453400:17:563500:38:3131.1600:56:271700:09:1800:00:4200:00:00
26 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:05:523800:18:003300:38:2831.2000:56:282200:09:2400:00:2800:00:00
27 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:05:535400:18:251700:38:0031.5800:56:252500:09:2800:00:2900:00:00
28 3841JORDI MIRANDA ALFRANCACLUB TRI5UABM01:05:553700:18:003800:38:3631.0900:56:361800:09:1900:00:3400:00:00
29 851ALBERT BERROCAL CABALLEROABSOLUT SPORTJNM01:05:573000:17:504200:38:4430.9800:56:342100:09:2300:00:3700:00:00
30 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M01:06:023900:18:013200:38:2831.2000:56:293100:09:3300:00:3000:00:00
31 2515JORDI MUELA CASTROFLOR DE TRIATLÓABM01:06:045200:18:232500:38:1031.4400:56:332700:09:3100:00:2700:00:00
32 3785MARC MARIN GINESTAC.E. RAYOTEAMV1M01:06:074800:18:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3800:00:00
33 2273JOAN MONFORT GUIMERÀC.E.T. DISTANCESUB23M01:06:073100:17:512400:38:0831.4700:55:597800:10:0800:00:2800:00:00
34 1172CARLES ALCARAZ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:06:085700:18:282200:38:0731.4800:56:352800:09:3300:00:4700:00:00
35 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM01:06:132300:17:394400:38:4530.9700:56:244900:09:4900:00:4400:00:00
36 2337NADIR BOURAS MOUSSAOUITRICBM-CALELLACDM01:06:142500:17:404100:38:4330.9900:56:235000:09:5100:00:3100:00:00
37 5976ALEX MATESANZ SALVADOT3R TRIATLOSUB23M01:06:166300:18:421200:37:4531.7900:56:274500:09:4900:00:2900:00:00
38 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M01:06:235100:18:222600:38:1331.4000:56:354400:09:4800:00:3300:00:00
39 4850ALEIX BIEL BOLAÑOC.E.T. DISTANCESUB23M01:06:246500:18:461300:37:5031.7200:56:364300:09:4800:00:2900:00:00
40 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIFLOR DE TRIATLÓJNM01:06:312600:17:405200:39:1730.5500:56:573200:09:3400:00:3600:00:00
41 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM01:06:414900:18:162800:38:1931.3200:56:357400:10:0600:00:2800:00:00
42 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFLOR DE TRIATLÓABM01:06:432400:17:395500:39:2330.4700:57:023800:09:4100:00:3300:00:00
43 2911ADAN HIDALGO AGUILARFLOR DE TRIATLÓABM01:06:585600:18:283600:38:3331.1300:57:015600:09:5700:00:2500:00:00
44 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:07:003200:17:536300:39:4130.2400:57:342300:09:2600:00:2900:00:00
45 971ALEIX SELLARÉS GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:07:104400:18:066000:39:2830.4100:57:343300:09:3600:00:2800:00:00
46 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:07:11000:00:00000:00:000.0000:57:145700:09:5700:00:0000:00:00
47 1619MARC GARCIA SERRASC.E. RAYOTEAMSUB23M01:07:204200:18:034800:38:5830.8000:57:018900:10:1900:00:2900:00:00
48 2096PABLO LOPEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:07:315300:18:242000:38:0431.5200:56:2814800:11:0300:00:3200:00:00
49 2820DIEGO CAMPOS MEDRANOTGCBINNABM01:07:324500:18:076600:39:4830.1500:57:553600:09:3700:00:3400:00:00
50 976ALBERT JIMENEZ GARCESC.N. MATAROABM01:07:345800:18:335900:39:2830.4100:58:012900:09:3300:00:4600:00:00
51 2321VICTOR AGUILERA REVUELTAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:07:371700:17:254700:38:5730.8100:56:2216900:11:1500:00:2700:00:00
52 497PAU BUSQUETS GILTGCBINNV1M01:07:438000:19:093700:38:3631.0900:57:456200:09:5800:00:3400:00:00
53 5382VICTOR OLIVIER ADRASTETRI+9 EL MASNOUABM01:07:457700:19:063400:38:3031.1700:57:367900:10:0900:00:3800:00:00
54 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:07:517100:18:554000:38:4231.0100:57:378200:10:1400:00:2700:00:00
55 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:07:537900:19:084500:38:4930.9100:57:575500:09:5600:00:2900:00:00
56 2124IÑAKI MORET MARTINEZASS ESPORTIVA ROCKETSCDM01:07:599100:19:232900:38:2131.2900:57:448300:10:1500:00:2900:00:00
57 4730CARLOS GRACIA CALETCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:08:018400:19:124300:38:4530.9700:57:577200:10:0400:00:2600:00:00
58 5778JAVIER RODRÍGUEZ MILLÁNFLOR DE TRIATLÓABM01:08:036600:18:465000:39:1430.5900:58:006900:10:0300:00:3200:00:00
59 809ORIOL PADRÓS VERAT3R TRIATLOABM01:08:037800:19:063900:38:3731.0700:57:439100:10:2000:00:2900:00:00
60 2385POL VAQUE PIEDRAFITACLUB TRIATLO PROSANABM01:08:056800:18:485400:39:2030.5100:58:085800:09:5700:00:3200:00:00
61 931ALBERT RIBA OCHOACLUB TRI5UABM01:08:137200:18:595700:39:2530.4400:58:244800:09:4900:00:4300:00:00
62 5946JOSEP Mª CASTELLÓ BALAGUÉCLUB TRIATLO PROSANV1M01:08:207400:19:044900:38:5930.7800:58:038500:10:1700:00:2800:00:00
63 2232NIL GURT ESCUCHASCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:08:256400:18:437400:40:0929.8900:58:523000:09:3300:00:3400:00:00
64 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM01:08:273300:17:568000:40:2729.6700:58:237100:10:0400:00:3000:00:00
65 4912MARC BOVÉ BALLESTEC.N. REUS PLOMSABM01:08:395900:18:407100:40:0329.9600:58:435400:09:5600:00:3500:00:00
66 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:08:467000:18:517500:40:1029.8800:59:014000:09:4500:00:4100:00:00
67 441DAVID BAELL OLIVERAS CLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:08:476700:18:477000:39:5930.0100:58:466700:10:0100:00:2600:00:00
68 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:08:486200:18:427300:40:0829.9000:58:505900:09:5800:00:3300:00:00
69 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:09:0810600:19:465600:39:2430.4600:59:106000:09:5800:00:3200:00:00
70 8020ALEX BELTRAN PERARNAU LLICENCIA DE DIAABM01:09:166900:18:508300:40:3129.6200:59:215200:09:5500:00:5800:00:00
71 2326MIQUI RIERA BLESACLUB NATACIO MINORISACDM01:09:172800:17:4112200:42:0028.5700:59:413400:09:3600:00:2500:00:00
72 2476JOSÉ LUIS CRUZ INFANTESTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:09:183600:17:5712300:42:0128.5600:59:581900:09:2000:00:5400:00:00
73 2303JOSE LUIS VALERO MORONCLUB NATACIO MINORISAABM01:09:279300:19:246500:39:4630.1800:59:108600:10:1700:00:4500:00:00
74 2991ANTONI CAPELL BUENDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:09:309000:19:237200:40:0629.9300:59:296600:10:0100:00:3400:00:00
75 1426GENIS PURTI GRAUCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M01:09:3110800:19:476200:39:4030.2500:59:277000:10:0400:00:3500:00:00
76 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:09:33000:00:00000:00:000.0000:59:119300:10:2200:00:0000:00:00
77 2640CARLES GARCIA DELGADOC.E.E. SANT GERVASIV1M01:09:358600:19:187600:40:1129.8600:59:297500:10:0600:00:3900:00:00
78 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM01:09:36000:00:00000:00:000.0000:59:1010000:10:2600:00:0000:00:00
79 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:09:365500:18:2610700:41:2229.0100:59:484200:09:4800:00:3400:00:00
80 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:09:4011000:19:506100:39:3730.2900:59:278100:10:1300:00:2900:00:00
81 2306PAU CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:09:444600:18:1210900:41:3028.9200:59:426800:10:0200:00:4000:00:00
82 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:09:51000:00:00000:00:000.0000:59:1711100:10:3400:00:0000:00:00
83 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:09:558500:19:187800:40:2029.7500:59:388800:10:1700:00:2900:00:00
84 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M01:10:009600:19:316900:39:5530.0600:59:2611000:10:3400:00:3100:00:00
85 5965RAUL COLL NOGUETEAM CALELLA TRIATHLONABM01:10:0110700:19:466700:39:4930.1400:59:359900:10:2600:00:4400:00:00
86 5608ARNAU PAGES LOPEZFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:10:025000:18:169800:41:1129.1400:59:2711300:10:3500:00:3300:00:00
87 2730JAVIER VAREA RUSORIPOLLET UNIO ATLETICAABM01:10:111900:17:3510800:41:2329.0000:58:5816400:11:1300:00:5400:00:00
88 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:10:118800:19:215100:39:1730.5500:58:3820200:11:3300:00:3200:00:00
89 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:10:187500:19:059000:40:5629.3201:00:018400:10:1700:00:3500:00:00
90 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCESUB23M01:10:188900:19:229100:40:5829.2901:00:206100:09:5800:00:2800:00:00
91 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM01:10:194700:18:1413000:42:1828.3701:00:324100:09:4700:00:3600:00:00
92 1557DÍDAC DOMINGO CARRASCOSACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:10:1910000:19:346800:39:5130.1100:59:2513900:10:5400:00:3200:00:00
93 3362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:10:244300:18:0513100:42:1928.3601:00:246400:10:0000:01:1100:00:00
94 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUV1M01:10:4211300:19:575300:39:1830.5300:59:1519300:11:2700:00:3000:00:00
95 2086ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:10:428200:19:0910600:41:2129.0201:00:308000:10:1200:00:3300:00:00
96 3016ORIOL MARTINEZ BAQUEROCERDANYOLA CHABM01:10:4814800:20:386400:39:4330.2101:00:2110100:10:2700:00:3200:00:00
97 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM01:10:489700:19:327700:40:2029.7500:59:5214200:10:5600:00:3400:00:00
98 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:10:50000:00:00000:00:000.0001:00:427700:10:0800:00:0000:00:00
99 3712JORDI MONSERRAT TALTAVULCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:10:539500:19:2911300:41:4028.8001:01:093900:09:4400:00:3800:00:00
100 5695ABEL CASTRO AGUILARTRI+9 EL MASNOUABM01:11:059400:19:269300:40:5929.2801:00:2512400:10:4000:00:4500:00:00
101 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:11:3512300:20:128200:40:2929.6401:00:4113800:10:5400:00:3200:00:00
102 2761CARLES BLANCO CONDECLUB TRIATLO CASTELLBISBASUB23M01:11:368300:19:1013200:42:1928.3601:01:297600:10:0700:00:3100:00:00
103 2514JORDI MARTIN TARRÉSCLUB TRI5UABM01:11:3911700:20:039700:41:1129.1401:01:149700:10:2500:00:3600:00:00
104 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:11:467300:19:0213400:42:2728.2701:01:298700:10:1700:00:2700:00:00
105 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M01:11:4811800:20:049500:41:0729.1901:01:1111500:10:3700:00:4200:00:00
106 2694JAVIER BERTOS GONZÁLEZC.N. BADALONAABM01:11:5516600:21:007900:40:2329.7201:01:2310600:10:3200:00:3500:00:00
107 2394MIQUEL CAMPDERRICH LECUMC.E. KATOA BARCELONAABM01:11:598700:19:2014200:42:4628.0601:02:065100:09:5300:00:4800:00:00
108 2929ANDREU HUIZINGA POLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:11:5910400:19:4412100:41:5628.6201:01:409000:10:1900:00:5800:00:00
109 8012JORDI ALBA ROBLEDOLLICENCIA DE DIAABM01:12:0613300:20:218600:40:4129.5001:01:0215000:11:0400:00:3600:00:00
110 1164FRANCESC CAPÓ MOLLCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:12:13000:00:00000:00:000.0001:01:4110800:10:3200:00:0000:00:00
111 2827PERE LLADÓ SUREDATGCBINNABM01:12:1611600:20:0111900:41:5428.6401:01:559200:10:2100:00:3600:00:00
112 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:12:2711100:19:5310500:41:1829.0601:01:1117100:11:1600:00:3500:00:00
113 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:12:2812400:20:1211000:41:3628.8501:01:4812300:10:4000:00:3800:00:00
114 2857MARC SUSAN CHILABSOLUT SPORTSUB23M01:12:309900:19:3413700:42:3128.2201:02:059600:10:2500:00:3100:00:00
115 2757GERARD AGUSTINA RIBERACLUB NATACIO BARCELONACDM01:12:319800:19:3313300:42:1928.3601:01:5211900:10:3900:00:3700:00:00
116 1972JUAN JOSÉ CARBALLO NAVARRC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:12:33100:16:1620400:45:1226.5501:01:2815200:11:0500:01:1200:00:00
117 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:12:3415600:20:459400:41:0029.2701:01:4513000:10:4900:00:2900:00:00
118 7009EUGENI SERRA MACIÀLLICENCIA DE DIAABM01:12:4214900:20:389600:41:0829.1701:01:4614100:10:5600:01:1200:00:00
119 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M01:12:4616300:20:5910000:41:1229.1301:02:1111200:10:3500:00:3100:00:00
120 1190XAVIER GASTÓ RODRIGUEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:12:568100:19:0915200:42:5327.9801:02:0214000:10:5400:01:1300:00:00
121 2408CRISTIAN ARMENGOL GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:12:5914000:20:2712000:41:5528.6301:02:2211400:10:3700:00:4200:00:00
122 1395FERNANDO GARROCHO ORELLACLUB NATACIO RUBIV1M01:13:0316400:21:009200:40:5829.2901:01:5815500:11:0500:00:3800:00:00
123 2210MARC LLOVERA SUBIRATSU.C. SANT CUGATV1M01:13:1411200:19:5512900:42:1828.3701:02:1314600:11:0100:00:5400:00:00
124 2785OSCAR DONIGA FRAILETGCBINNV1M01:13:1415700:20:5210200:41:1529.0901:02:0715800:11:0700:00:5000:00:00
125 4490IGNASI FREIXA FURIOINDEPENDENTABM01:13:1614500:20:3211500:41:4228.7801:02:1414700:11:0200:01:2800:00:00
126 2445VICTOR ARGUEDAS RODRIGUEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:13:1710500:19:4516300:43:0927.8101:02:549500:10:2300:00:4200:00:00
127 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:13:1915400:20:4210400:41:1729.0701:01:5918200:11:2000:01:0600:00:00
128 334PAU DAVI ROCACLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:13:2510200:19:3617300:43:2627.6301:03:029400:10:2300:00:4700:00:00
129 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:13:3516100:20:5811200:41:3828.8201:02:3614400:10:5900:00:4800:00:00
130 2036DIEGO GALVEZ CASADOOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:13:3711500:19:5815800:43:0127.9001:02:5911600:10:3800:00:4800:00:00
131 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:13:3711900:20:0415400:42:5427.9701:02:5812000:10:3900:00:4600:00:00
132 5879ROGER PETIT GOZALVEZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:13:3810900:19:4816600:43:1127.7901:02:5911800:10:3900:00:3200:00:00
133 2693ALEX VERA GUZMANC.N. BADALONASUB23M01:13:4620600:21:388500:40:3729.5401:02:1519800:11:3100:00:2800:00:00
134 2403MARC VALLS I JULIÀT3R TRIATLOSUB23M01:13:4617400:21:068800:40:4329.4701:01:4923400:11:5700:00:5100:00:00
135 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:13:5622100:22:028400:40:3529.5701:02:3718000:11:1900:00:3600:00:00
136 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:14:0018000:21:179900:41:1129.1401:02:2820100:11:3200:00:3600:00:00
137 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDENTABM01:14:0615300:20:4112800:42:1428.4101:02:5516200:11:1100:00:3400:00:00
138 2720XAVI MATAS CARRERASCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:14:0718800:21:2410100:41:1329.1101:02:3719700:11:3000:00:3900:00:00
139 5908MARIO HUGUET SAN AGUSTINCLUB NATACIO BARCELONACDM01:14:0910300:19:3716800:43:2327.6601:03:0016000:11:0900:00:3600:00:00
140 2722ORIOL PEREZ SANCHEZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:14:2812500:20:1514100:42:3928.1401:02:5420300:11:3400:00:3200:00:00
141 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM01:14:2812200:20:1117500:43:3027.5901:03:4112800:10:4700:00:4300:00:00
142 2356SEGI BERGA LLOVERACLUB TRIATLO PROSANSUB23M01:14:3720100:21:368100:40:2929.6401:02:0527500:12:3200:00:3500:00:00
143 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV2M01:14:4315200:20:4118000:43:3427.5401:04:1510300:10:2800:00:3700:00:00
144 2865TONI SOLA SANCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:14:4617200:21:0413900:42:3228.2101:03:3616100:11:1000:00:3000:00:00
145 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:14:4617900:21:1614700:42:5028.0201:04:0612100:10:4000:00:5600:00:00
146 2889ADRIÀ COSTA SANTAMARIAABSOLUT SPORTJNM01:14:4812600:20:1515500:42:5527.9601:03:1021300:11:3800:00:3500:00:00
147 5985ENRIC GONZÁLEZ MASSAGUÉINDEPENDENTABM01:14:4913100:20:2118500:43:5627.3101:04:1710900:10:3200:00:4900:00:00
148 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:14:5013500:20:2318600:43:5827.2901:04:2110400:10:2900:00:5100:00:00
149 3866ALBERT CODINA URGELÉSCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:14:5315500:20:4416000:43:0327.8701:03:4715600:11:0600:00:3400:00:00
150 1064JORDI PUIGDOLLERS NABAUT3R TRIATLOV1M01:14:5316900:21:0115900:43:0227.8901:04:0313600:10:5000:00:5700:00:00
151 5516DANIEL VAQUÉ NUÑEZC.E. KATOA BARCELONAABM01:14:5416700:21:0016100:43:0427.8601:04:0413500:10:5000:00:5400:00:00
152 3844FEDERICO HABA MARTINEZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:14:5816200:20:5814900:42:5227.9901:03:5015900:11:0800:00:5400:00:00
153 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:14:5913900:20:2617400:43:2827.6101:03:5415400:11:0500:00:4100:00:00
154 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM01:15:0011400:19:5820200:45:0626.6101:05:045300:09:5600:01:1300:00:00
155 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAV1M01:15:0119200:21:2712500:42:0828.4801:03:3519100:11:2600:00:4000:00:00
156 2626DAVID MARTÍN BARREROC.E.E. SANT GERVASIABM01:15:0322200:22:0411600:41:4328.7701:03:4717000:11:1600:01:2200:00:00
157 461ANGEL VIDAL BOLDÚCLUB TRIATLO PROSANV1M01:15:0512800:20:2019000:44:1327.1401:04:3310500:10:3200:00:4500:00:00
158 1203XAVIER GARCIA MONELLTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV2M01:15:06000:00:00000:00:000.0001:03:5316300:11:1300:00:0000:00:00
159 3339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDC.E. NO TE PARESABM01:15:1325500:22:528700:40:4229.4801:03:3421400:11:3900:00:5300:00:00
160 7001NARCIS MONTFORT PEREZLLICENCIA DE DIAABM01:15:15200:16:2625400:47:3125.2501:03:5717500:11:1800:00:5200:00:00
161 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M01:15:1514200:20:3017000:43:2427.6501:03:5418400:11:2100:00:3600:00:00
162 2430JUAN PEDRO GROULT ROCATRI+9 EL MASNOUV1M01:15:1817100:21:0412400:42:0728.4901:03:1124600:12:0700:00:5000:00:00
163 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:15:1915000:20:4016400:43:1027.8001:03:5019500:11:2900:00:3600:00:00
164 3395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAV1M01:15:1918300:21:1813800:42:3128.2201:03:4919600:11:3000:00:3300:00:00
165 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:15:2722000:22:0011800:41:5128.6701:03:5120700:11:3600:00:4000:00:00
166 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M01:15:2719900:21:3312700:42:1128.4501:03:4421800:11:4300:00:3700:00:00
167 3024FRANCISCO JAVIER VEGA GUECLUB TRIATLO CORNELLAABM01:15:2918900:21:2513500:42:2828.2601:03:5320900:11:3600:01:0300:00:00
168 3965DANIEL PERALES CARBONEROCLUB ATLETIC CASTELLARV1M01:15:3513200:20:2119500:44:3426.9301:04:5512200:10:4000:01:3800:00:00
169 4452DANIEL ZALBA ESTRADATG TRIATLO SITGESABM01:15:4722800:22:1611100:41:3828.8201:03:5422800:11:5300:00:4300:00:00
170 2364XAVIER GARCIA NARANJO C.A. LES TORTUGUESABM01:15:4816000:20:5716700:43:1427.7601:04:1121000:11:3700:00:3300:00:00
171 2507CARLOS DAPENA GONZALEZCERDANYOLA CHV1M01:15:4922600:22:1512600:42:1028.4601:04:2518700:11:2400:00:3800:00:00
172 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. KATOA BARCELONAJNM01:15:5116800:21:0117900:43:3327.5501:04:3417300:11:1700:00:3000:00:00
173 3029EDGAR GAIG DIEGUEZC. TRIATLO MONTORNESV1M01:15:5818500:21:1918300:43:4227.4601:05:0114300:10:5700:01:0800:00:00
174 2439MARC MOLINA ROIGCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:15:5923500:22:2911400:41:4228.7801:04:1122200:11:4800:01:1100:00:00
175 8022EDGAR OLIVARES MAÑASLLICENCIA DE DIAABM01:16:037600:19:0624400:46:5725.5601:06:036300:10:0000:00:5500:00:00
176 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:16:0513000:20:2019700:44:4026.8701:05:0015300:11:0500:00:3200:00:00
177 4000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:16:1621100:21:4315000:42:5227.9901:04:3521600:11:4100:00:3700:00:00
178 2687MARC MAS RABIONETINDEPENDENTABM01:16:1824300:22:3410300:41:1629.0801:03:5027100:12:2800:00:3300:00:00
179 5385XAVIER GALLARDO ROMANC.N. SABADELLV1M01:16:2119800:21:2914300:42:4728.0501:04:1624200:12:0500:00:5000:00:00
180 3258JAIME ESCOLANO FERNANDEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:16:2321200:21:4817700:43:3127.5801:05:1914900:11:0400:01:1700:00:00
181 5988XAVIER LÓPEZ ALONSOASS ESPORTIVA ROCKETSCDM01:16:3413400:20:2320900:45:2626.4101:05:4912700:10:4500:00:3700:00:00
182 8017JAUME GRACIA I ALCÀCERLLICENCIA DE DIAV1M01:16:3819600:21:2818100:43:3427.5401:05:0220800:11:3600:01:1000:00:00
183 8011ALBERT MARINALLICENCIA DE DIAV1M01:16:4117800:21:1518700:44:0727.2001:05:2217900:11:1900:00:5600:00:00
184 186CARLOS PEREZ MARTINEZCEMEV1M01:16:5522500:22:1414600:42:4928.0301:05:0322600:11:5200:00:5600:00:00
185 8016IÑAKI CUSCOLLICENCIA DE DIAV1M01:16:5826800:23:178900:40:5029.3901:04:0729200:12:5100:00:5200:00:00
186 1328VICTOR BERMUDEZ MELLADOCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:16:5820000:21:3418400:43:4727.4101:05:2121100:11:3700:01:1300:00:00
187 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:17:0822400:22:0714500:42:4928.0301:04:5624900:12:1200:00:3700:00:00
188 8009ANDREU GARCÍA PUEYO LLICENCIA DE DIAABM01:17:1019100:21:2619100:44:1827.0901:05:4419200:11:2600:01:1500:00:00
189 2748ALBERTO GOMEZ SANCHEZTRICBM-CALELLAABM01:17:12000:00:00000:00:000.0001:05:1723100:11:5500:00:0000:00:00
190 5767XAVI PALAU BALASCHCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:17:1217500:21:0719800:44:4826.7901:05:5517400:11:1700:00:4800:00:00
191 1036XAVIER BUSQUETS DUARTECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:17:2118400:21:1919900:44:4826.7901:06:0716700:11:1400:00:4300:00:00
192 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M01:17:2916500:21:0021600:45:4426.2401:06:4412600:10:4500:00:4200:00:00
193 8014XAVI PAREJO PALLARESLLICENCIA DE DIAABM01:17:3915100:20:4021500:45:4426.2401:06:2416800:11:1500:01:3700:00:00
194 2429MIGUEL DOMINGUEZ CARRIOTRI+9 EL MASNOUABM01:17:4824100:22:3417600:43:3027.5901:06:0421900:11:4400:00:4700:00:00
195 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM01:17:4923400:22:2714800:42:5028.0201:05:1727600:12:3200:00:4900:00:00
196 5420SANTI ESTEBANELL PICHC.N. REUS PLOMSV2M01:17:5324500:22:3515100:42:5227.9901:05:2726900:12:2600:01:0300:00:00
197 2243ENRIC DOMENECH CARBONERASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:17:5615900:20:5621200:45:3726.3101:06:3318500:11:2300:01:2800:00:00
198 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM01:17:5924400:22:3516200:43:0727.8301:05:4225500:12:1700:00:5700:00:00
199 2305VICTOR ANGLADA ROBERTCLUB NATACIO BARCELONACDM01:18:0812700:20:1522100:45:5426.1401:06:0923700:11:5900:00:4700:00:00
200 365JERO FERRER MARQUEZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:18:1014700:20:3519600:44:3926.8801:05:1430000:12:5600:00:3100:00:00
201 396SERGI DAVILA COZAROPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:18:1024800:22:3917200:43:2527.6401:06:0424400:12:0600:00:5500:00:00
202 3012SERGI ACEDO RAMONETTRI+9 EL MASNOUV1M01:18:1325800:23:0414400:42:4828.0401:05:5226200:12:2100:00:5000:00:00
203 2452SEBASTIÀ FERNÁNDEZ TORRASCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:18:1613600:20:2524600:47:0225.5101:07:2712900:10:4900:01:0200:00:00
204 2097RAFAEL CEREZUELA LORENZOC.A. LES TORTUGUESV1M01:18:1825000:22:4616500:43:1127.7901:05:5726100:12:2100:00:5000:00:00
205 3014SERGIO ROMERA HERRAIZCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M01:18:2220700:21:3919400:44:2926.9801:06:0825300:12:1400:00:5700:00:00
206 2663ALBERTO BRAVO GARCÍAC.N. BADALONAABM01:18:2220400:21:3722200:45:5626.1201:07:3313200:10:4900:01:0500:00:00
207 1049JOSÉ JUAN MURCIA NICOLÁSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:18:2325600:22:5517800:43:3127.5801:06:2623300:11:5700:00:3800:00:00
208 3108SERGI CATALÁN YÁÑEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:18:3718200:21:1821300:45:3826.3001:06:5621500:11:4100:00:3700:00:00
209 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M01:18:5115800:20:5423800:46:5325.6001:07:4715100:11:0400:00:5600:00:00
210 1262ANGEL CANO AUÑONPRAT TRIATLO 1994ABM01:19:0419300:21:2722400:46:0226.0701:07:2920600:11:3500:00:5800:00:00
211 2648XEVI GARRIGA SANTAELLAINDEPENDENTABM01:19:1817000:21:0421700:45:4526.2301:06:4927200:12:2900:00:4400:00:00
212 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:19:2221300:21:4921000:45:2726.4001:07:1624500:12:0600:00:5400:00:00
213 464ADRIÁN OLMO MORACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:19:2621700:21:5221800:45:4626.2201:07:3822300:11:4800:00:4500:00:00
214 5761JORDI GARCIA TEYCLUB NATACIO RUBIABM01:19:2819500:21:2823200:46:3625.7501:08:0418600:11:2400:01:1500:00:00
215 2767DAMIÀ LARENA SANTIAGOCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:19:4217600:21:1024700:47:0625.4801:08:1618900:11:2600:00:4000:00:00
216 3015DANIEL REDONDO CARDOSOC.N. BADALONAABM01:19:4422300:22:0521400:45:4326.2501:07:4823200:11:5600:00:4000:00:00
217 2747TONI VALBUENA MUÑOZTRICBM-CALELLAV1M01:20:0025100:22:4622300:46:0026.0901:08:4616600:11:1400:01:1200:00:00
218 3388LUIS FERNÁNDEZ GAMARRAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:20:1325300:22:4820500:45:1726.5001:08:0524800:12:0800:01:1100:00:00
219 2710IVAN RUIZ MONJOCLUB PROAMABM01:20:1621400:21:4924500:47:0125.5201:08:5019000:11:2600:01:2300:00:00
220 8001JOAN ESCUDERO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:20:1825700:22:5920600:45:2126.4601:08:2023500:11:5800:01:0100:00:00
221 2035JOSEP LLUIS MORENO CAMPOSVILADECANS TRIATLOABM01:20:2321500:21:4923900:46:5625.5701:08:4521200:11:3800:01:0000:00:00
222 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:20:3818600:21:2225200:47:2925.2701:08:5122100:11:4700:00:5500:00:00
223 769MIGUEL LOBERA JONESCLUB NATACIO SITGESV1M01:20:4328000:23:3918800:44:1027.1701:07:4929700:12:5400:00:5200:00:00
224 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:21:0522900:22:1824300:46:5725.5601:09:1522400:11:5000:00:4500:00:00
225 3437JORGE SALIDO PINILLAC.N. BADALONAV2M01:21:1923200:22:2023300:46:4125.7101:09:0125700:12:1800:00:3900:00:00
226 8021ALEX RATERA APARICIOLLICENCIA DE DIAV1M01:21:2925400:22:5123000:46:2025.9001:09:1125800:12:1800:01:2100:00:00
227 2783ARCADI VILÀ SERRATCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAV2M01:21:3729700:24:1718900:44:1327.1401:08:3031400:13:0700:00:4400:00:00
228 7007JORDI GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAV1M01:21:3724600:22:3822900:46:1525.9501:08:5328300:12:4400:01:1100:00:00
229 2754GUILLERMO ORTIN MORENOTRICBM-CALELLAV1M01:21:4425200:22:4723100:46:2725.8301:09:1427400:12:3000:01:1500:00:00
230 2958ORIOL OLIVAN JORBACLUB NATACIO RUBIABM01:21:4721800:21:5427200:48:3924.6701:10:3316500:11:1400:00:5000:00:00
231 2327PEDRO MONTES NAVARROINDEPENDENTV1M01:21:4730300:24:4022000:45:4826.2001:10:2817800:11:1900:00:5600:00:00
232 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:22:0027700:23:3321100:45:3026.3701:09:0330200:12:5700:01:0900:00:00
233 8002OSCAR SANCHEZ PEREZLLICENCIA DE DIAV1M01:22:1517300:21:0626800:48:2324.8001:09:2928800:12:4600:01:2900:00:00
234 7012MANEL MARTINEZ GAZQUEZLLICENCIA DE DIAV1M01:22:20000:00:00000:00:000.0001:09:2929100:12:5100:00:0000:00:00
235 7013ORIOL SANCHEZ PETITLLICENCIA DE DIAABM01:22:2023300:22:2125000:47:2025.3501:09:4128100:12:3900:00:0000:00:00
236 2235SERGI BUYOLO FREITASC.E. NO TE PARESV1M01:22:2228600:23:5821900:45:4726.2101:09:4528000:12:3700:00:4100:00:00
237 4402SERGIO FUENTES ROSALESCLUB ESPORTIU Z5V1M01:22:2322700:22:1625700:47:4225.1601:09:5826700:12:2500:00:4600:00:00
238 824XAVIER FONTSERE ROVIRAC.A. LES TORTUGUESABM01:22:3727800:23:3425800:47:4525.1301:11:1917700:11:1800:00:4800:00:00
239 2752DIEGO RAMOS DE DIEGOTRICBM-CALELLAV1M01:22:4520500:21:3725600:47:4125.1701:09:1832800:13:2700:01:1900:00:00
240 7006FERNANDO MIGUEL PICHELLLICENCIA DE DIAV1M01:22:59000:00:00000:00:000.0001:10:3426800:12:2500:00:0000:00:00
241 2451DANIEL MUÑOZ CARODCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:23:0818700:21:2329500:50:1423.8901:11:3719900:11:3100:01:0600:00:00
242 2114PERE FRANCITORRA FERRERC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:23:1526500:23:1224000:46:5625.5701:10:0831500:13:0700:00:5600:00:00
243 2141FERMIN ISABEL FERNANDEZTG TRIATLO SITGESABM01:23:1721600:21:5128600:49:3324.2201:11:2422700:11:5300:01:1000:00:00
244 1327ANTONIO ENCINAS GAMEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:23:2619400:21:2729100:49:5724.0201:11:2423900:12:0200:01:2400:00:00
245 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:23:2626700:23:1626100:47:5625.0301:11:1225400:12:1400:01:0600:00:00
246 605HECTOR MEDRANO MARTINEZTRI+9 EL MASNOUABM01:23:3125900:23:0626000:47:5525.0401:11:0127300:12:3000:00:3300:00:00
247 4925JOAN GORDILLO GARCÍATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:23:3824700:22:3927800:48:5124.5601:11:3024700:12:0800:01:3100:00:00
248 1170ROBERT FLORES SERRANOCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:23:4523600:22:3028200:49:2424.2901:11:5422500:11:5100:01:0600:00:00
249 8003ERNEST BERTRAN PARDOLLICENCIA DE DIAV1M01:23:5428400:23:5224100:46:5625.5701:10:4831200:13:0600:01:2000:00:00
250 2735SERGI CRISTIN MARTINEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:24:0526300:23:1125100:47:2725.2901:10:3833000:13:2700:00:4600:00:00
251 7004ROGER MORA PUYALLLICENCIA DE DIAABM01:24:2419000:21:2531100:51:3423.2701:12:5918800:11:2500:00:0000:00:00
252 2357CARLES HERNANDEZ VERDIERINDEPENDENTABM01:24:2621000:21:4231300:51:4423.2001:13:2614500:11:0000:02:3400:00:00
253 2367ISRAEL FERNANDEZ PUERTOCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:24:3534400:27:2220300:45:0926.5801:12:3124000:12:0400:00:5500:00:00
254 2482DAVID SUAREZ RODRIGUEZTG TRIATLO SITGESV1M01:24:3730500:24:4223700:46:5125.6101:11:3330800:13:0400:01:2500:00:00
255 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:24:4423700:22:3128700:49:3424.2101:12:0528200:12:3900:00:5400:00:00
256 2350MARC MELICH SEBASTIANU.C. SANT CUGATABM01:25:0226600:23:1428300:49:2624.2801:12:4026300:12:2200:01:3100:00:00
257 3453MARC SUREDA CELAYAITRIATLETES SOLIDARISABM01:25:1123100:22:2030500:51:1623.4101:13:3620500:11:3500:00:4900:00:00
258 2144SERGIO PULIDO PIÑACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:25:2632800:26:0319200:44:2127.0601:10:2435800:15:0200:00:5300:00:00
259 1460JORDI LOPEZ RODRIGUEZCLUB ATLETIC CASTELLARABM01:25:3527500:23:2928100:49:1024.4101:12:3929900:12:5600:01:2700:00:00
260 8007JOAN GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAV1M01:26:0126100:23:0729000:49:5724.0201:13:0430100:12:5700:01:1300:00:00
261 1316JOAN VERGES MORENOCEMEV1M01:26:1228900:24:0128000:49:0824.4201:13:0930600:13:0300:01:0600:00:00
262 2657ADRIÀ VALVERDE MOLINAC.N. BADALONASUB23M01:26:4426900:23:2130100:50:5523.5701:14:1627000:12:2800:01:2400:00:00
263 7010ALBERT ALEGRET GAYALLICENCIA DE DIAABM01:26:5627600:23:3330300:51:1023.4501:14:4325100:12:1300:00:0000:00:00
264 2387PABLO PARRAL ESPINOSACLUB TRIATLÓ ATLESABM01:27:0332200:25:1827000:48:3624.6901:13:5431700:13:0900:01:0800:00:00
265 1223IGNASI CERDÀ EMBUENACLUB TRIATLÓ ATLESABM01:27:1632300:25:1927100:48:3724.6801:13:5632500:13:2000:01:0600:00:00
266 5492MARC GALLARDO LOMBARTEC.E. KATOA BARCELONAABM01:27:246000:18:4035700:58:4420.4301:17:246500:10:0000:00:4100:00:00
267 211BRANKO PIEDRA DURANDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:27:4230200:24:3429600:50:1523.8801:14:4929600:12:5300:00:5200:00:00
268 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:27:4634100:26:5726200:47:5925.0101:14:5628900:12:5000:01:0400:00:00
269 2740MARTÍN CÁRDENAS ACEDOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M01:27:5031100:24:5527600:48:4524.6201:13:4034200:14:1000:01:1100:00:00
270 1173IÑAKI FUSTE JUANOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:28:0331900:25:1428400:49:2824.2601:14:4232600:13:2100:01:0900:00:00
271 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M01:28:1631400:25:0328800:49:4624.1101:14:4932900:13:2700:01:3700:00:00
272 3022XAVIER SANYÉ MENGUALC.A. LES TORTUGUESABM01:28:2433300:26:0927900:49:0224.4701:15:1132000:13:1300:01:0200:00:00
273 2695ROGER CALSINA FÍGOLSCLUB TRIATLO BERGAJNM01:28:2523800:22:3233300:53:5522.2601:16:2723600:11:5800:00:5000:00:00
274 5405MIGUEL TRIGUERO MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:29:3024900:22:4132600:53:0022.6401:15:4133500:13:4900:01:2200:00:00
275 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:29:4330900:24:4831700:52:1023.0001:16:5828600:12:4500:00:5700:00:00
276 1314MARIO FERNÁNDEZ GONZÁLEZCLUB TRIATLÓ ATLESV1M01:30:4533400:26:1929400:50:0423.9701:16:2334800:14:2200:01:0100:00:00
277 2716ELOY MARTINEZ SALVADORCEMEABM01:30:4731500:25:0532100:52:3722.8101:17:4231100:13:0500:01:1800:00:00
278 5909JORDI ALCALA PIÑOLINDEPENDENTV1M01:32:2129900:24:2134100:54:5421.8601:19:1531300:13:0600:01:1800:00:00
279 8015MIGUEL PANZANO LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:32:2629100:24:0234300:55:3421.6001:19:3629000:12:5000:01:3000:00:00
280 1829ALBERT MUÑOZ LÓPEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:32:4434300:27:2128500:49:3024.2401:16:5136600:15:5300:01:1000:00:00
281 8018TONI MORA ALDEGUERLLICENCIA DE DIAV1M01:33:1029200:24:0334600:55:5521.4601:19:5831900:13:1200:00:3900:00:00
282 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:35:0033100:26:0633900:54:3721.9701:20:4334300:14:1700:00:5800:00:00
283 1576ANTONIO LLAMAS CAMBACLUB ATLETIC CASTELLARV3M01:35:2434900:27:3631900:52:3022.8601:20:0636100:15:1800:01:0800:00:00
284 5914JOSEP SOLE RODRIGUEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:35:3034600:27:3232800:53:0622.6001:20:3835400:14:5200:01:1000:00:00
285 8005SERGI GINÉ CARRILLOLLICENCIA DE DIAABM01:36:5531600:25:0635600:58:4420.4301:23:5031000:13:0500:01:3800:00:00
286 7011SERGIO GARCIA MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:38:5234500:27:2934800:56:1421.3401:23:4336000:15:0900:01:0200:00:00
287 2653RAÚL PINEL PEREZC.N. BADALONAV1M01:44:4436400:32:4133500:54:0922.1601:26:5037300:17:5400:01:0900:00:00
288 2446YAGO DURAN BASTRICBM-CALELLACDM01:46:5135500:28:2336001:00:4119.7701:29:0437200:17:4700:02:0000:00:00


NF 5509ROGER CAMPRUBI GALLETC.E. RAYOTEAMSUB23M00:00:00000:17:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2300:00:00
NF 5558SERGI MATAS LARGOTRICBM-CALELLASUB23M00:00:00000:17:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2700:00:00
NF 5744DANIEL ROMERO MARTÍNEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:00:00000:21:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4300:00:00
NF 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNABM00:00:00000:19:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3400:00:00
NF 599ALBERT MATEO GRAUC.E. RAYOTEAMCDM00:00:00000:19:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4800:00:00
NF 655XAVIER MARTINEZ MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:00:00000:21:49000:42:5028.0201:04:39000:00:0000:00:4300:00:00
NF 705DAVID RIVERO PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:00:00000:18:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3400:00:00
NF 3086GERARD LOPEZ GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M00:00:00000:18:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2700:00:00
NF 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB NATACIO MINORISAABM00:00:00000:17:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3000:00:00
NF 1695CARLES SILVA SANCHEZCLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:00:00000:20:35000:31:3837.9300:52:13000:00:0000:01:0300:00:00




NP 2366FRANCESC BASSA ALABAUC.E. KATOA BARCELONAABM
NP 2379ABEL GALLEGO VALLECLUB TRIATLO TARRAGONAABM
NP 4665ANDREU SANCHEZ VERNETC.E. RAYOTEAMV1M
NP 2404MIQUEL LLANERAS GAYAABSOLUT SPORTSUB23M
NP 2436JUAN MANUEL DE LA CORTE FCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAABM
NP 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISAJNM
NP 2603JORDI PEREZ OLIVARESCLUB TRIBANDA TRIATLOABM
NP 2684RAMON BARRIOS ALEGREC.N. BADALONAABM
NP 2745OSCAR QUERO DE BORJATRICBM-CALELLAV1M
NP 5505DAVID RIVERA PÉREZC.E. RAYOTEAMABM
NP 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM
NP 264GONZALO MARCHENA MARSETT3R TRIATLOV1M
NP 8010FRANCISCO JAVIER MORENO ELLICENCIA DE DIAABM
NP 383DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM
NP 620MARC MARTIN CLOTATRICBM-CALELLASUB23M
NP 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM
NP 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM
NP 3271ISRAEL TURULL   FORNSC.E. RAYOTEAMV1M
NP 7002CESAR BLANCO FLORESLLICENCIA DE DIAABM
NP 7005ALBERT ROVIRA BERNADLLICENCIA DE DIAV1M
NP 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM
NP 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM
NP 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM
NP 1259RUBÉN MOLINA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM
NP 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M
NP 1475RAFAEL FORCADELL FARELLCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 2108RAUL SEGURA MORENOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM
NP 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMJNM
NP 2311PAU TORRES BOCHC.E. KATOA BARCELONACDM
NP 2317MARC ANDRES MARINC.E. KATOA BARCELONAJNM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32