RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
204 394 378 11 5 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:08:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1160FRANCESC GODOY CONTRERAS01:02:43
23446JORDI MONTRAVETA MOYA01:02:55
3300ALBERT PARREÑO SAMPER01:03:05

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:13:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO01:04:10
25954ARNAU TURON01:04:25
33673MARC CUNYAT CARBALLAL01:04:41

3. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 03:14:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1280RODRIGO TORRES HERNAN01:02:45
22910BERNAT COROMINAS OLUCHA01:04:16
32321VICTOR AGUILERA REVUELTA01:07:37

4. - C.N. MATARO - 03:14:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
11580ANTOLI FAURIA TORRENT01:04:46
2778XAVIER CASAL ROMERO01:04:53
3366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER01:05:14

5. - FLOR DE TRIATLÓ - 03:15:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
1277ORIOL BARBANY BOFILL01:04:13
25502XAVI TOMASA SERRANO01:05:25
32515JORDI MUELA CASTRO01:06:04

6. - CLUB TRI5U - 03:16:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
12792ALBERTO CASADO AROCA01:05:07
22018PAU CAPDEVILA VERA01:05:35
33841JORDI MIRANDA ALFRANCA01:05:55

7. - C.E. RAYOTEAM - 03:17:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
13236ENRIC BOLDU ROIG01:04:55
23785MARC MARIN GINESTA01:06:07
31529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEZ01:06:23

8. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 03:19:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
12249DAVID ROVIRA VALLEJO01:04:51
21187ANGEL SERRAT GARCIA01:05:53
32232NIL GURT ESCUCHAS01:08:25

9. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:20:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
14559MARCEL CAMPRUBI PIJUAN01:04:34
24201BRU CALPE CAPELLADES01:07:11
3441DAVID BAELL OLIVERAS 01:08:47

10. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:21:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:04:27
25896SALVADOR GRAN ESTEVE01:07:51
31813DAVID RODRIGUEZ PEREZ01:09:36

11. - C.E.T. DISTANCE - 03:22:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
12273JOAN MONFORT GUIMERÀ01:06:07
24850ALEIX BIEL BOLAÑO01:06:24
31773DANIEL MARTINEZ VALENTIN01:10:18

12. - C.E. KATOA BARCELONA - 03:23:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
11218HERIBERT CUBELLS I CUBELLS01:05:19
2214ARNAU MARTINEZ MUR01:06:13
32394MIQUEL CAMPDERRICH LECUMBERRI01:11:59

13. - ABSOLUT SPORT - 03:24:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
1384ARTURO CHUECA ESTERUELAS01:05:45
2851ALBERT BERROCAL CABALLERO01:05:57
32857MARC SUSAN CHIL01:12:30

14. - TGCBINN - 03:26:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
12820DIEGO CAMPOS MEDRANO01:07:32
2497PAU BUSQUETS GIL01:07:43
32828XEVI GALLART GARANGOU01:10:48

15. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:26:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
13244JORDI TRUYOLS MORETÓ01:06:41
24342JAUME GONZALEZ INSENSE01:09:33
33201SERGIO JURADO GOMEZ01:10:18

16. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 03:26:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA01:07:00
22612ABEL ALMODOVAR MORALES01:08:46
3249JORDI CELDRAN OTERO01:10:50

17. - TRICBM-CALELLA - 03:26:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
14870ISAM MOUNIR EL MRABET01:03:12
22337NADIR BOURAS MOUSSAOUI01:06:14
32748ALBERTO GOMEZ SANCHEZ01:17:12

18. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 03:27:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
11512JOAN MERCADE CUADRAT01:04:39
22991ANTONI CAPELL BUENDIA01:09:30
31190XAVIER GASTÓ RODRIGUEZ01:12:56

19. - T3R TRIATLO - 03:28:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
15976ALEX MATESANZ SALVADO01:06:16
2809ORIOL PADRÓS VERA01:08:03
32403MARC VALLS I JULIÀ01:13:46

20. - TRI+9 EL MASNOU - 03:29:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
15382VICTOR OLIVIER ADRASTE01:07:45
2817ORIOL GOMEZ PARE01:10:42
35695ABEL CASTRO AGUILAR01:11:05

21. - CLUB TRIATLO PROSAN - 03:31:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12385POL VAQUE PIEDRAFITA01:08:05
25946JOSEP Mª CASTELLÓ BALAGUÉ01:08:20
32356SEGI BERGA LLOVERA01:14:37

22. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:31:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
12326MIQUI RIERA BLESA01:09:17
22303JOSE LUIS VALERO MORON01:09:27
3457AMAND REDONDO BRUNET01:12:34

23. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 03:31:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
12476JOSÉ LUIS CRUZ INFANTES01:09:18
23362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉ01:10:24
3989ROGER SEGUI SARDA01:11:46

24. - C.A. IGUALADA - 03:31:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1754JOSEP MARTINEZ CORTES01:08:27
25233ALBERT SOLÉ SALCEDO01:08:48
34655JORDI JOSE BARRERA01:14:28

25. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:33:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
12042JAUME FREIJO MADAULA01:05:41
23712JORDI MONSERRAT TALTAVULL01:10:53
3571NIELS DE GANG01:17:08

26. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 03:34:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
11172CARLES ALCARAZ RUIZ01:06:08
25770MARC ZARAGOZA CARBALLIDO01:12:27
33024FRANCISCO JAVIER VEGA GUEDES01:15:29

27. - CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA - 03:34:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
15681ROGER GUAL RUIZ01:07:53
24730CARLOS GRACIA CALET01:08:01
33108SERGI CATALÁN YÁÑEZ01:18:37

28. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:34:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
12306PAU CAROL ADROHER01:09:44
25262AITOR ESPINOSA VALERO01:09:55
32095ELOI COMPTA TARAFA01:15:19

29. - CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL - 03:35:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
12086ISIDRO OT PADILLA01:10:42
22761CARLES BLANCO CONDE01:11:36
32445VICTOR ARGUEDAS RODRIGUEZ01:13:17

30. - C.N. REUS PLOMS - 03:36:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
14912MARC BOVÉ BALLESTE01:08:39
25872ALBERT TORRES CARLES 01:09:51
35420SANTI ESTEBANELL PICH01:17:53

31. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:37:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
15965RAUL COLL NOGUE01:10:01
22408CRISTIAN ARMENGOL GARCIA01:12:59
35888ISAAC IGLESIAS MOLIST01:14:00

32. - C.N. BADALONA - 03:40:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
12694JAVIER BERTOS GONZÁLEZ01:11:55
22693ALEX VERA GUZMAN01:13:46
33087FR. XAVIER PI HEREDIA01:15:01

33. - C.E. NO TE PARES - 03:42:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA01:09:08
23339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDO01:15:13
35476DAVID MOLINA SANCHEZ01:17:49

34. - CLUB TRIATLÓ ATLES - 03:43:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
11164FRANCESC CAPÓ MOLL01:12:13
23334GREGORIO SAINZ PARDO01:13:56
31328VICTOR BERMUDEZ MELLADO01:16:58

35. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:45:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12993IVÁN BUSTOS LARA01:09:40
22865TONI SOLA SANCHEZ01:14:46
35750JAUME GRANÉ SÁNCHEZ01:20:38

36. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:45:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
11142FRANCESC MENOR DURAN01:13:19
22720XAVI MATAS CARRERAS01:14:07
3365JERO FERRER MARQUEZ01:18:10

37. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 03:46:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
12036DIEGO GALVEZ CASADO01:13:37
23844FEDERICO HABA MARTINEZ01:14:58
3396SERGI DAVILA COZAR01:18:10

38. - C.A. LES TORTUGUES - 03:52:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
12364XAVIER GARCIA NARANJO 01:15:48
2452IVAN MORALES01:17:59
32097RAFAEL CEREZUELA LORENZO01:18:18

39. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:53:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
11552ALBERTO PRADOS CORREDOR01:14:50
24112ALEJANDRO TORO TOMAS01:15:27
31327ANTONIO ENCINAS GAMEZ01:23:26

40. - CLUB NATACIO RUBI - 03:54:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
11395FERNANDO GARROCHO ORELLANA01:13:03
25761JORDI GARCIA TEY01:19:28
32958ORIOL OLIVAN JORBA01:21:47

41. - CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENY - 03:55:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
11426GENIS PURTI GRAU01:09:31
23014SERGIO ROMERA HERRAIZ01:18:22
32740MARTÍN CÁRDENAS ACEDO01:27:50

42. - CERRR IGUALADA - 03:59:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
13395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJO01:15:19
23987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVAS01:15:27
32335SALVADOR PONCE ZAMUDIO01:28:16

43. - TG TRIATLO SITGES - 04:03:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
14452DANIEL ZALBA ESTRADA01:15:47
22141FERMIN ISABEL FERNANDEZ01:23:17
32482DAVID SUAREZ RODRIGUEZ01:24:37

44. - CEME - 04:13:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1186CARLOS PEREZ MARTINEZ01:16:55
21316JOAN VERGES MORENO01:26:12
32716ELOY MARTINEZ SALVADOR01:30:47

45. - CLUB ATLETIC CASTELLAR - 04:16:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
13965DANIEL PERALES CARBONERO01:15:35
21460JORDI LOPEZ RODRIGUEZ01:25:35
31576ANTONIO LLAMAS CAMBA01:35:24

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32