RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
204 394 378 11 5 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 03:51:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
133SARA LOEHR MUÑOZ01:12:23
259MARTA ROMANCE OMS01:14:06
36035IRENE PEREZ TORRES01:24:46

2. - C.E. KATOA BARCELONA - 03:56:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
12402LAURA SITJÀ XIVILLÉ01:17:32
22627MARINA BURGAYA NOGALES 01:18:34
32390TEODOLINDA CAMERA01:20:18

3. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:56:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
147MERITXELL VELASCO AYGUASANOSA01:15:01
240ANNA FLAQUER PORTI01:17:06
32215CRISTINA BATLLES PROKUSHEVA01:24:52

4. - PRAT TRIATLO 1994 - 04:00:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
137SOFIA AGUAYO MAURI01:19:38
24003TANIA GUERRA ROMERO01:19:45
343CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOMEZ01:20:47

5. - C.A. IGUALADA - 04:00:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
15001ANNA NOGUERA RAJA01:12:59
25148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZ01:18:44
32346CARLA ALEMANY PÉREZ01:29:15

6. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:06:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
15119OLGA PONS BOSCH01:14:37
234JUDITH ANDUJAR PIÑOL01:21:21
36154MARIA SANCHEZ CORTES01:30:54

7. - C.N. MATARO - 04:10:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12927IVANA PERALTA LUCCHINI01:16:27
21839JÚLIA RAJA GUBAU01:20:28
31987JOANA MARTINEZ CARRION01:33:09

8. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 04:14:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
16072PATRICIA ORTEGA RUIZ01:20:25
25094MARI CARMEN BALLESTEROS PRIETO01:23:25
32313TIZIANA COLET GUALTIERI01:30:27

9. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 04:14:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
12376ELECTRA GARCIA MARGALEF01:20:51
26057LAURA MERCEDES LUETICH FURLAN01:25:42
36055AMPARO MUÑOZ SANTAMANS01:27:44

10. - C.E. RAYOTEAM - 04:23:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
16269MIREYA CASANOVA RODRIGUEZ01:25:34
23580ANA HERNANDEZ ROLDAN01:26:24
31904DANIELA GOMIS PÉREZ01:31:25

11. - CERRR IGUALADA - 04:30:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
12794SONIA JULIA SANCHEZ01:13:22
26199MERCÈ SUBILS TORRAS01:35:51
328ROSA MARIA GIBERGA CONDE01:41:01

12. - TGCBINN - 04:30:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12150EULÀLIA CALVERAS AUGÉ01:24:16
2892ESTEFANIA CHAMORRO I PADILLA01:30:03
32371LAURA MUÑOZ BRAVO01:36:36

13. - CLUB ESPORTIU Z5 - 04:33:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
12227LAIA NAVARRO ANGULO01:30:16
225ALBA MARTINEZ DE LA CRUZ01:30:24
34JOANA CRUZ GALLARDO01:33:10

14. - C.A. LES TORTUGUES - 04:34:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
15049LAURA SOTO OLIVERAS 01:26:51
25038ADELAIDA CABO PAVIA01:28:52
32406LAIA FRUTOS RUIZ01:38:24

15. - TG TRIATLO SITGES - 04:43:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
1751MARTA MUÑOZ RUIZ01:34:18
26039SANDRA PEZONAGA MALAGRAVA01:34:26
36262REBECCA ROHDE01:34:58

16. - C. TRIATLO MONTORNES - 04:44:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
16063YOLANDA GARCÍA CABALLERO01:32:45
22871MARTA PASCASIO ROURA01:33:03
36067MERITXELL LÓPEZ CONDE01:38:39

17. - CLUB TRIATLÓ ATLES - 04:58:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
16249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTES01:30:45
26261ARANTXA CLAVELL FONT01:39:14
32319YLENIA GONZÁLEZ DUARTE01:48:28

18. - CLUB ATLETIC CASTELLAR - 05:19:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
16095ALEXANDRA CARBALLO FLORIZOONE01:45:33
22401VERONICA MORENO RODRIGUEZ01:45:42
31998ANA MARIA SABATER MATAIX01:48:21

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32