RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
204 394 378 11 5 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2346CARLA ALEMANY PÉREZC.A. IGUALADACDF01:29:1528500:23:5732300:52:4322.7601:16:4027700:12:3500:00:4000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2337NADIR BOURAS MOUSSATRICBM-CALELLACDM01:06:142500:17:404100:38:4330.9900:56:235000:09:5100:00:3100:00:00
2 2326MIQUI RIERA BLESACLUB NATACIO MINORISACDM01:09:172800:17:4112200:42:0028.5700:59:413400:09:3600:00:2500:00:00
3 2306PAU CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:09:444600:18:1210900:41:3028.9200:59:426800:10:0200:00:4000:00:00
4 2757GERARD AGUSTINA RIBCLUB NATACIO BARCELONACDM01:12:319800:19:3313300:42:1928.3601:01:5211900:10:3900:00:3700:00:00
5 5879ROGER PETIT GOZALVECLUB NATACIO BARCELONACDM01:13:3810900:19:4816600:43:1127.7901:02:5911800:10:3900:00:3200:00:00
6 5908MARIO HUGUET SAN AGCLUB NATACIO BARCELONACDM01:14:0910300:19:3716800:43:2327.6601:03:0016000:11:0900:00:3600:00:00
7 2722ORIOL PEREZ SANCHEZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:14:2812500:20:1514100:42:3928.1401:02:5420300:11:3400:00:3200:00:00
8 2305VICTOR ANGLADA ROBECLUB NATACIO BARCELONACDM01:18:0812700:20:1522100:45:5426.1401:06:0923700:11:5900:00:4700:00:00
9 2446YAGO DURAN BASTRICBM-CALELLACDM01:46:5135500:28:2336001:00:4119.7701:29:0437200:17:4700:02:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 59MARTA ROMANCE OMSASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:14:0612000:20:0917100:43:2527.6401:03:3410700:10:3200:00:3200:00:00
2 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF01:15:1414400:20:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:3800:00:00
3 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:20:2820300:21:3725300:47:3125.2501:09:0818100:11:2000:00:3200:00:00
4 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:22:3027200:23:2623500:46:4425.6801:10:1025900:12:2000:00:3600:00:00
5 6035IRENE PEREZ TORRESASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:24:4626200:23:1026900:48:3324.7201:11:4330700:13:0300:00:4200:00:00
6 2215CRISTINA BATLLES PRFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:24:5227100:23:2426700:48:2024.8301:11:4431600:13:0800:00:4100:00:00
7 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:28:1029800:24:2030200:50:5823.5401:15:1829500:12:5200:00:4800:00:00
8 892ESTEFANIA CHAMORRO TGCBINNJNF01:30:0332100:25:1631400:51:5523.1101:17:1129300:12:5200:00:4300:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4559MARCEL CAMPRUBI PIJCLUB NATACIO BARCELONACDM01:04:341500:17:241900:38:0231.5500:55:261100:09:0800:00:2600:00:00
2 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM01:04:552700:17:40900:37:3831.8900:55:183500:09:3700:00:2700:00:00
3 851ALBERT BERROCAL CABABSOLUT SPORTJNM01:05:573000:17:504200:38:4430.9800:56:342100:09:2300:00:3700:00:00
4 4667ENRIC JOAN TEJEDOR FLOR DE TRIATLÓJNM01:06:312600:17:405200:39:1730.5500:56:573200:09:3400:00:3600:00:00
5 4201BRU CALPE CAPELLADECLUB NATACIO BARCELONAJNM01:07:11000:00:00000:00:00000:57:145700:09:5700:00:0000:00:00
6 2124IÑAKI MORET MARTINEASS ESPORTIVA ROCKETSCDM01:07:599100:19:232900:38:2131.2900:57:448300:10:1500:00:2900:00:00
7 5770MARC ZARAGOZA CARBACLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:12:2711100:19:5310500:41:1829.0601:01:1117100:11:1600:00:3500:00:00
8 2889ADRIÀ COSTA SANTAMAABSOLUT SPORTJNM01:14:4812600:20:1515500:42:5527.9601:03:1021300:11:3800:00:3500:00:00
9 3866ALBERT CODINA URGELCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:14:5315500:20:4416000:43:0327.8701:03:4715600:11:0600:00:3400:00:00
10 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:15:1915000:20:4016400:43:1027.801:03:5019500:11:2900:00:3600:00:00
11 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. KATOA BARCELONAJNM01:15:5116800:21:0117900:43:3327.5501:04:3417300:11:1700:00:3000:00:00
12 5988XAVIER LÓPEZ ALONSOASS ESPORTIVA ROCKETSCDM01:16:3413400:20:2320900:45:2626.4101:05:4912700:10:4500:00:3700:00:00
13 2695ROGER CALSINA FÍGOLCLUB TRIATLO BERGAJNM01:28:2523800:22:3233300:53:5522.2601:16:2723600:11:5800:00:5000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 47MERITXELL VELASCO AFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:15:0114300:20:3218200:43:3927.4901:04:1113400:10:5000:00:3400:00:00
2 6034ANNA VALLVERDÚ CORTCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F01:15:4320800:21:4014000:42:3428.1901:04:1419400:11:2900:00:3500:00:00
3 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:19:3824000:22:3320700:45:2326.4401:07:5621700:11:4200:00:3400:00:00
4 6250PAULA MARTIN CASTELPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:29:5729600:24:1232000:52:3422.8301:16:4631800:13:1100:00:4600:00:00
5 2227LAIA NAVARRO ANGULOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F01:30:1633000:26:0630400:51:1023.4501:17:1630300:13:0000:00:5700:00:00
6 8019SILVIA GILES MARTÍNLLICENCIA DE DIASUB23F01:33:1532000:25:1434200:54:5621.8401:20:1030900:13:0500:00:4800:00:00
7 8013NURIA PAREJO PALLARLLICENCIA DE DIASUB23F01:47:4735400:28:2036401:04:3318.5901:32:5335600:14:5400:01:2400:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:02:551000:17:08200:37:0032.4300:54:08300:08:4700:00:2500:00:00
2 277ORIOL BARBANY BOFILFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:04:131200:17:10000:00:00000:00:00000:00:0000:00:2600:00:00
3 2910BERNAT COROMINAS OLASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:04:161400:17:231500:37:5131.700:55:14900:09:0200:00:2600:00:00
4 1512JOAN MERCADE CUADRCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:04:391600:17:241800:38:0131.5700:55:251600:09:1400:00:2800:00:00
5 3673MARC CUNYAT CARBALLPRAT TRIATLO 1994ABM01:04:411300:17:232100:38:0731.4800:55:301200:09:1100:00:2700:00:00
6 2249DAVID ROVIRA VALLEJCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:04:511800:17:311600:37:5831.6100:55:292000:09:2200:00:2800:00:00
7 2792ALBERTO CASADO AROCCLUB TRI5USUB23M01:05:074000:18:01800:37:2732.0400:55:283700:09:3900:00:2800:00:00
8 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:05:353500:17:573100:38:2731.2100:56:241400:09:1100:00:2900:00:00
9 384ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTSUB23M01:05:453400:17:563500:38:3131.1600:56:271700:09:1800:00:4200:00:00
10 2273JOAN MONFORT GUIMERC.E.T. DISTANCESUB23M01:06:073100:17:512400:38:0831.4700:55:597800:10:0800:00:2800:00:00
11 1172CARLES ALCARAZ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:06:085700:18:282200:38:0731.4800:56:352800:09:3300:00:4700:00:00
12 5976ALEX MATESANZ SALVAT3R TRIATLOSUB23M01:06:166300:18:421200:37:4531.7900:56:274500:09:4900:00:2900:00:00
13 4850ALEIX BIEL BOLAÑOC.E.T. DISTANCESUB23M01:06:246500:18:461300:37:5031.7200:56:364300:09:4800:00:2900:00:00
14 1619MARC GARCIA SERRASC.E. RAYOTEAMSUB23M01:07:204200:18:034800:38:5830.800:57:018900:10:1900:00:2900:00:00
15 2321VICTOR AGUILERA REVASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:07:371700:17:254700:38:5730.8100:56:2216900:11:1500:00:2700:00:00
16 2232NIL GURT ESCUCHASCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:08:256400:18:437400:40:0929.8900:58:523000:09:3300:00:3400:00:00
17 441DAVID BAELL OLIVERACLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:08:476700:18:477000:39:5930.0100:58:466700:10:0100:00:2600:00:00
18 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:08:486200:18:427300:40:0829.900:58:505900:09:5800:00:3300:00:00
19 1426GENIS PURTI GRAUCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M01:09:3110800:19:476200:39:4030.2500:59:277000:10:0400:00:3500:00:00
20 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:09:4011000:19:506100:39:3730.2900:59:278100:10:1300:00:2900:00:00
21 5329ALBERT SANCHEZ MARTC.E. RAYOTEAMSUB23M01:10:009600:19:316900:39:5530.0600:59:2611000:10:3400:00:3100:00:00
22 5608ARNAU PAGES LOPEZFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:10:025000:18:169800:41:1129.1400:59:2711300:10:3500:00:3300:00:00
23 1773DANIEL MARTINEZ VALC.E.T. DISTANCESUB23M01:10:188900:19:229100:40:5829.2901:00:206100:09:5800:00:2800:00:00
24 2761CARLES BLANCO CONDECLUB TRIATLO CASTELLBISBASUB23M01:11:368300:19:1013200:42:1928.3601:01:297600:10:0700:00:3100:00:00
25 2857MARC SUSAN CHILABSOLUT SPORTSUB23M01:12:309900:19:3413700:42:3128.2201:02:059600:10:2500:00:3100:00:00
26 2693ALEX VERA GUZMANC.N. BADALONASUB23M01:13:4620600:21:388500:40:3729.5401:02:1519800:11:3100:00:2800:00:00
27 2403MARC VALLS I JULIÀT3R TRIATLOSUB23M01:13:4617400:21:068800:40:4329.4701:01:4923400:11:5700:00:5100:00:00
28 2356SEGI BERGA LLOVERACLUB TRIATLO PROSANSUB23M01:14:3720100:21:368100:40:2929.6401:02:0527500:12:3200:00:3500:00:00
29 2657ADRIÀ VALVERDE MOLIC.N. BADALONASUB23M01:26:4426900:23:2130100:50:5523.5701:14:1627000:12:2800:01:2400:00:00
30 5492MARC GALLARDO LOMBAC.E. KATOA BARCELONAABM01:27:246000:18:4035700:58:4420.4301:17:246500:10:0000:00:4100:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF01:12:5910100:19:3415700:42:5727.9401:02:3110200:10:2800:00:2900:00:00
2 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:17:0612900:20:2022500:46:0326.0601:06:2312500:10:4300:00:3600:00:00
3 2627MARINA BURGAYA NOGC.E. KATOA BARCELONAABF01:18:3412100:20:0925900:47:4725.1101:07:5611700:10:3800:00:2700:00:00
4 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:18:4417700:21:1223400:46:4225.701:07:5413700:10:5000:00:3300:00:00
5 2390TEODOLINDA CAMERAC.E. KATOA BARCELONAABF01:20:1827300:23:2619300:44:272701:07:5326500:12:2500:00:3200:00:00
6 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF01:21:5421900:21:5527500:48:4124.6501:10:3617600:11:1800:00:5000:00:00
7 6295CRISTINA CABALLEROC.E. KATOA BARCELONAABF01:24:2828700:23:5926300:48:0924.9201:12:0826000:12:2000:01:0000:00:00
8 51NURIA GARCIA GINJAUT3R TRIATLOABF01:25:0928800:23:5926600:48:1824.8401:12:1729400:12:5200:00:3400:00:00
9 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNC.E. VILA OLIMPICAABF01:27:4628100:23:4731200:51:3523.2601:15:2226400:12:2400:01:4100:00:00
10 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:29:2427900:23:3832900:53:1122.5601:16:4927800:12:3500:01:0600:00:00
11 25ALBA MARTINEZ DE LACLUB ESPORTIU Z5ABF01:30:2428200:23:4833100:53:3322.4101:17:2130500:13:0300:00:5100:00:00
12 2449SHEILA CAÑABATE SANC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF01:32:1033500:26:1930000:50:5423.5801:17:1335700:14:5700:01:2400:00:00
13 2093CARLOTA AGUILERA ORCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:34:0432400:25:3733800:54:3621.9801:20:1333800:13:5100:00:5100:00:00
14 2371LAURA MUÑOZ BRAVOTGCBINNABF01:36:3631000:24:5235000:57:1920.9401:22:1134900:14:2500:01:1100:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5954ARNAU TURONPRAT TRIATLO 1994ABM01:04:25500:16:562700:38:1831.3300:55:141300:09:1100:00:3100:00:00
2 1218HERIBERT CUBELLS I C.E. KATOA BARCELONAABM01:05:192900:17:471000:37:4331.8200:55:304700:09:4900:00:2800:00:00
3 2042JAUME FREIJO MADAULCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:412200:17:394600:38:4930.9100:56:281500:09:1300:00:5600:00:00
4 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:05:535400:18:251700:38:0031.5800:56:252500:09:2800:00:2900:00:00
5 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM01:06:132300:17:394400:38:4530.9700:56:244900:09:4900:00:4400:00:00
6 5593ADRIA NAVARRO PUIGDFLOR DE TRIATLÓABM01:06:432400:17:395500:39:2330.4700:57:023800:09:4100:00:3300:00:00
7 2911ADAN HIDALGO AGUILAFLOR DE TRIATLÓABM01:06:585600:18:283600:38:3331.1300:57:015600:09:5700:00:2500:00:00
8 971ALEIX SELLARÉS GONZCLUB NATACIO SALLENTABM01:07:104400:18:066000:39:2830.4100:57:343300:09:3600:00:2800:00:00
9 2096PABLO LOPEZ MARTINEPRAT TRIATLO 1994ABM01:07:315300:18:242000:38:0431.5200:56:2814800:11:0300:00:3200:00:00
10 5382VICTOR OLIVIER ADRATRI+9 EL MASNOUABM01:07:457700:19:063400:38:3031.1700:57:367900:10:0900:00:3800:00:00
11 5778JAVIER RODRÍGUEZ MIFLOR DE TRIATLÓABM01:08:036600:18:465000:39:1430.5900:58:006900:10:0300:00:3200:00:00
12 2385POL VAQUE PIEDRAFITCLUB TRIATLO PROSANABM01:08:056800:18:485400:39:2030.5100:58:085800:09:5700:00:3200:00:00
13 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM01:09:0810600:19:465600:39:2430.4600:59:106000:09:5800:00:3200:00:00
14 8020ALEX BELTRAN PERARNLLICENCIA DE DIAABM01:09:166900:18:508300:40:3129.6200:59:215200:09:5500:00:5800:00:00
15 5262AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM01:09:558500:19:187800:40:2029.7500:59:388800:10:1700:00:2900:00:00
16 543ORIOL BRUGUERA SUPEC.N. MATAROABM01:10:118800:19:215100:39:1730.5500:58:3820200:11:3300:00:3200:00:00
17 2086ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:10:428200:19:0910600:41:2129.0201:00:308000:10:1200:00:3300:00:00
18 5695ABEL CASTRO AGUILARTRI+9 EL MASNOUABM01:11:059400:19:269300:40:5929.2801:00:2512400:10:4000:00:4500:00:00
19 2394MIQUEL CAMPDERRICHC.E. KATOA BARCELONAABM01:11:598700:19:2014200:42:4628.0601:02:065100:09:5300:00:4800:00:00
20 1164FRANCESC CAPÓ MOLLCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:12:13000:00:00000:00:00001:01:4110800:10:3200:00:0000:00:00
21 2827PERE LLADÓ SUREDATGCBINNABM01:12:1611600:20:0111900:41:5428.6401:01:559200:10:2100:00:3600:00:00
22 2865TONI SOLA SANCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:14:4617200:21:0413900:42:3228.2101:03:3616100:11:1000:00:3000:00:00
23 1552ALBERTO PRADOS CORRCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:14:5013500:20:2318600:43:5827.2901:04:2110400:10:2900:00:5100:00:00
24 3339SERGIO DE GRACIA MAC.E. NO TE PARESABM01:15:1325500:22:528700:40:4229.4801:03:3421400:11:3900:00:5300:00:00
25 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:17:0822400:22:0714500:42:4928.0301:04:5624900:12:1200:00:3700:00:00
26 2243ENRIC DOMENECH CARBCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:17:5615900:20:5621200:45:3726.3101:06:3318500:11:2300:01:2800:00:00
27 2663ALBERTO BRAVO GARCÍC.N. BADALONAABM01:18:2220400:21:3722200:45:5626.1201:07:3313200:10:4900:01:0500:00:00
28 3108SERGI CATALÁN YÁÑEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:18:3718200:21:1821300:45:3826.301:06:5621500:11:4100:00:3700:00:00
29 464ADRIÁN OLMO MORACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:19:2621700:21:5221800:45:4626.2201:07:3822300:11:4800:00:4500:00:00
30 3015DANIEL REDONDO CARC.N. BADALONAABM01:19:4422300:22:0521400:45:4326.2501:07:4823200:11:5600:00:4000:00:00
31 2958ORIOL OLIVAN JORBACLUB NATACIO RUBIABM01:21:4721800:21:5427200:48:3924.6701:10:3316500:11:1400:00:5000:00:00
32 2451DANIEL MUÑOZ CARODCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:23:0818700:21:2329500:50:1423.8901:11:3719900:11:3100:01:0600:00:00
33 2350MARC MELICH SEBASTIU.C. SANT CUGATABM01:25:0226600:23:1428300:49:2624.2801:12:4026300:12:2200:01:3100:00:00
34 2144SERGIO PULIDO PIÑACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:25:2632800:26:0319200:44:2127.0601:10:2435800:15:0200:00:5300:00:00
35 5405MIGUEL TRIGUERO MOLCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:29:3024900:22:4132600:53:0022.6401:15:4133500:13:4900:01:2200:00:00
36 8015MIGUEL PANZANO LOPELLICENCIA DE DIAABM01:32:2629100:24:0234300:55:3421.601:19:3629000:12:5000:01:3000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:12:239200:19:2315300:42:5427.9701:02:177300:10:0600:00:2700:00:00
2 1897EMMA ANDERSON CRYNSITRIATLETES SOLIDARISABF01:14:2519700:21:2811700:41:5028.6901:03:1815700:11:0700:01:0700:00:00
3 5119OLGA PONS BOSCHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:14:3713700:20:2516900:43:2327.6601:03:4813100:10:4900:00:3300:00:00
4 2927IVANA PERALTA LUCCHC.N. MATAROABF01:16:2720200:21:3615600:42:5727.9401:04:3323000:11:5400:00:4000:00:00
5 2402LAURA SITJÀ XIVILLC.E. KATOA BARCELONAABF01:17:3214600:20:3322800:46:092601:06:4213300:10:5000:00:4700:00:00
6 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:19:4524200:22:3420800:45:2526.4201:07:5922000:11:4600:00:3600:00:00
7 6072PATRICIA ORTEGA RUICLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:20:2527000:23:2420000:44:4926.7801:08:1325000:12:1200:01:1300:00:00
8 2376ELECTRA GARCIA MARGCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:20:5127400:23:2620100:45:0026.6701:08:2626600:12:2500:00:3100:00:00
9 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:27:4429000:24:0229700:50:4023.6801:14:4230400:13:0200:00:5000:00:00
10 7008LAURA AMORAVIETA GULLICENCIA DE DIAABF01:31:0232700:26:0029900:50:5323.5801:16:5334100:14:0900:00:0000:00:00
11 1904DANIELA GOMIS PÉREZC.E. RAYOTEAMABF01:31:2531700:25:0831600:51:5923.0801:17:0734400:14:1800:00:5200:00:00
12 6088MIREIA LAPEÑA CALABC.E. RAYOTEAMABF01:31:2532500:25:4530700:51:2223.3601:17:0734500:14:1800:01:1300:00:00
13 2363GEMMA NAVARRO NÚÑEZC.E. KATOA BARCELONAABF01:32:3633800:26:4831500:51:5823.0901:18:4633600:13:5000:01:1400:00:00
14 2704MARIA COSTAS SEGURACLUB NATACIO RUBIABF01:37:3432600:25:5235300:58:0920.6401:24:0133300:13:3300:01:0000:00:00
15 5182ANNA CODINA PADRÓS C.A. LES TORTUGUESABF01:40:1236000:29:2733600:54:2222.0701:23:4936800:16:2300:00:5000:00:00
16 6193VIVIANA GARCIA MANZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABF01:45:3036300:30:5235200:58:0220.6801:28:5437000:16:3600:01:1300:00:00
17 2319YLENIA GONZÁLEZ DUACLUB TRIATLÓ ATLESABF01:48:2835600:28:5536501:04:3918.5601:33:3435500:14:5400:01:2500:00:00
18 6014ELISABET SANCHEZ EXC.A. LES TORTUGUESABF01:49:1436600:32:4835800:59:1920.2301:32:0737100:17:0700:01:2400:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 160FRANCESC GODOY CONTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:02:43300:16:41700:37:2432.0900:54:05100:08:3800:00:2600:00:00
2 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:03:05700:16:56400:37:1332.2400:54:09500:08:5600:00:2700:00:00
3 4870ISAM MOUNIR EL MRABTRICBM-CALELLAABM01:03:12900:17:08300:37:0332.3900:54:11800:09:0100:00:2500:00:00
4 1580ANTOLI FAURIA TORREC.N. MATAROABM01:04:464100:18:02600:37:1632.200:55:182400:09:2800:00:2800:00:00
5 5502XAVI TOMASA SERRANFLOR DE TRIATLÓABM01:05:25600:16:565800:39:2630.4300:56:221000:09:0300:00:3100:00:00
6 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:05:523800:18:003300:38:2831.200:56:282200:09:2400:00:2800:00:00
7 3841JORDI MIRANDA ALFRACLUB TRI5UABM01:05:553700:18:003800:38:3631.0900:56:361800:09:1900:00:3400:00:00
8 2515JORDI MUELA CASTROFLOR DE TRIATLÓABM01:06:045200:18:232500:38:1031.4400:56:332700:09:3100:00:2700:00:00
9 2820DIEGO CAMPOS MEDRANTGCBINNABM01:07:324500:18:076600:39:4830.1500:57:553600:09:3700:00:3400:00:00
10 4730CARLOS GRACIA CALECLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:08:018400:19:124300:38:4530.9700:57:577200:10:0400:00:2600:00:00
11 809ORIOL PADRÓS VERAT3R TRIATLOABM01:08:037800:19:063900:38:3731.0700:57:439100:10:2000:00:2900:00:00
12 931ALBERT RIBA OCHOACLUB TRI5UABM01:08:137200:18:595700:39:2530.4400:58:244800:09:4900:00:4300:00:00
13 4912MARC BOVÉ BALLESTEC.N. REUS PLOMSABM01:08:395900:18:407100:40:0329.9600:58:435400:09:5600:00:3500:00:00
14 2303JOSE LUIS VALERO MOCLUB NATACIO MINORISAABM01:09:279300:19:246500:39:4630.1800:59:108600:10:1700:00:4500:00:00
15 1813DAVID RODRIGUEZ PERCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:09:365500:18:2610700:41:2229.0100:59:484200:09:4800:00:3400:00:00
16 2644MIQUEL IZQUIERDO DEC.E. RAYOTEAMABM01:09:36000:00:00000:00:00000:59:1010000:10:2600:00:0000:00:00
17 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:10:187500:19:059000:40:5629.3201:00:018400:10:1700:00:3500:00:00
18 3362LLUÍS VALL-LLOSERATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:10:244300:18:0513100:42:1928.3601:00:246400:10:0000:01:1100:00:00
19 3016ORIOL MARTINEZ BAQUCERDANYOLA CHABM01:10:4814800:20:386400:39:4330.2101:00:2110100:10:2700:00:3200:00:00
20 2828XEVI GALLART GARANGTGCBINNABM01:10:489700:19:327700:40:2029.7500:59:5214200:10:5600:00:3400:00:00
21 2514JORDI MARTIN TARRÉSCLUB TRI5UABM01:11:3911700:20:039700:41:1129.1401:01:149700:10:2500:00:3600:00:00
22 2694JAVIER BERTOS GONZÁC.N. BADALONAABM01:11:5516600:21:007900:40:2329.7201:01:2310600:10:3200:00:3500:00:00
23 2408CRISTIAN ARMENGOL GTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:12:5914000:20:2712000:41:5528.6301:02:2211400:10:3700:00:4200:00:00
24 4490IGNASI FREIXA FURIOINDEPENDENTABM01:13:1614500:20:3211500:41:4228.7801:02:1414700:11:0200:01:2800:00:00
25 1142FRANCESC MENOR DURACLUB TRIATLO SABADELLABM01:13:1915400:20:4210400:41:1729.0701:01:5918200:11:2000:01:0600:00:00
26 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:13:3711900:20:0415400:42:5427.9701:02:5812000:10:3900:00:4600:00:00
27 7001NARCIS MONTFORT PERLLICENCIA DE DIAABM01:15:15200:16:2625400:47:3125.2501:03:5717500:11:1800:00:5200:00:00
28 3024FRANCISCO JAVIER VECLUB TRIATLO CORNELLAABM01:15:2918900:21:2513500:42:2828.2601:03:5320900:11:3600:01:0300:00:00
29 4452DANIEL ZALBA ESTRADTG TRIATLO SITGESABM01:15:4722800:22:1611100:41:3828.8201:03:5422800:11:5300:00:4300:00:00
30 8022EDGAR OLIVARES MAÑALLICENCIA DE DIAABM01:16:037600:19:0624400:46:5725.5601:06:036300:10:0000:00:5500:00:00
31 4000ERIK GUTIERREZ FERNTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:16:1621100:21:4315000:42:5227.9901:04:3521600:11:4100:00:3700:00:00
32 2687MARC MAS RABIONETINDEPENDENTABM01:16:1824300:22:3410300:41:1629.0801:03:5027100:12:2800:00:3300:00:00
33 3258JAIME ESCOLANO FERNCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:16:2321200:21:4817700:43:3127.5801:05:1914900:11:0400:01:1700:00:00
34 5767XAVI PALAU BALASCHCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:17:1217500:21:0719800:44:4826.7901:05:5517400:11:1700:00:4800:00:00
35 8014XAVI PAREJO PALLARELLICENCIA DE DIAABM01:17:3915100:20:4021500:45:4426.2401:06:2416800:11:1500:01:3700:00:00
36 2429MIGUEL DOMINGUEZ CATRI+9 EL MASNOUABM01:17:4824100:22:3417600:43:3027.5901:06:0421900:11:4400:00:4700:00:00
37 2648XEVI GARRIGA SANTAEINDEPENDENTABM01:19:1817000:21:0421700:45:4526.2301:06:4927200:12:2900:00:4400:00:00
38 2710IVAN RUIZ MONJOCLUB PROAMABM01:20:1621400:21:4924500:47:0125.5201:08:5019000:11:2600:01:2300:00:00
39 2141FERMIN ISABEL FERNATG TRIATLO SITGESABM01:23:1721600:21:5128600:49:3324.2201:11:2422700:11:5300:01:1000:00:00
40 1170ROBERT FLORES SERRACLUB TRIATLÓ ATLESABM01:23:4523600:22:3028200:49:2424.2901:11:5422500:11:5100:01:0600:00:00
41 7004ROGER MORA PUYALLLICENCIA DE DIAABM01:24:2419000:21:2531100:51:3423.2701:12:5918800:11:2500:00:0000:00:00
42 7010ALBERT ALEGRET GAYALLICENCIA DE DIAABM01:26:5627600:23:3330300:51:1023.4501:14:4325100:12:1300:00:0000:00:00
43 2387PABLO PARRAL ESPINOCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:27:0332200:25:1827000:48:3624.6901:13:5431700:13:0900:01:0800:00:00
44 1829ALBERT MUÑOZ LÓPEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:32:4434300:27:2128500:49:3024.2401:16:5136600:15:5300:01:1000:00:00
45 7011SERGIO GARCIA MARTILLICENCIA DE DIAABM01:38:5234500:27:2934800:56:1421.3401:23:4336000:15:0900:01:0200:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2794SONIA JULIA SANCHEZCERRR IGUALADAABF01:13:2213800:20:2613600:42:3128.2201:02:579800:10:2500:00:4400:00:00
2 1835ANA MARÍA OTERO PIABSOLUT SPORTABF01:19:4320900:21:4023600:46:4625.6601:08:2617200:11:1700:00:3800:00:00
3 43CARMEN MARIA RODRÍGPRAT TRIATLO 1994ABF01:20:4718100:21:1726400:48:0924.9201:09:2618300:11:2100:00:4500:00:00
4 34JUDITH ANDUJAR PIÑOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:21:2126400:23:1122600:46:0626.0301:09:1724100:12:0400:00:3800:00:00
5 6213MONTSE GÓMEZ RAMIRECLUB TRI5UABF01:24:0623900:22:3329200:49:5924.0101:12:3220400:11:3400:01:1800:00:00
6 8006NOELIA GONZALEZ PERLLICENCIA DE DIAABF01:24:4026000:23:0727700:48:4824.5901:11:5528700:12:4500:01:1200:00:00
7 6269MIREYA CASANOVA RODC.E. RAYOTEAMABF01:25:3431300:24:5824800:47:0625.4801:12:0433200:13:3000:00:5900:00:00
8 3580ANA HERNANDEZ ROLDC.E. RAYOTEAMABF01:26:2431200:24:5726500:48:1024.9101:13:0732300:13:1700:00:4400:00:00
9 5049LAURA SOTO OLIVERASC.A. LES TORTUGUESABF01:26:5130000:24:2228900:49:5224.0601:14:1427900:12:3700:00:4300:00:00
10 3521MONICA CRISOL SALASU.C. SANT CUGATABF01:30:4229500:24:0533700:54:2422.0601:18:2925200:12:1300:00:5100:00:00
11 2406LAIA FRUTOS RUIZC.A. LES TORTUGUESABF01:38:2434700:27:3334500:55:4621.5201:23:1935900:15:0500:01:2400:00:00
12 6261ARANTXA CLAVELL FONCLUB TRIATLÓ ATLESABF01:39:1435200:27:4934900:56:4121.1701:24:3035200:14:4400:01:1500:00:00
13 7003ALICIA SORIANO FERNLLICENCIA DE DIAABF01:45:0534800:27:3436201:02:1019.301:29:4436400:15:2100:01:2500:00:00
14 6247EVELYN MARTIN PEREZPRAT TRIATLO 1994ABF01:48:5736700:34:5727400:48:4024.6601:23:3737500:25:2000:01:1300:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 280RODRIGO TORRES HERNASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:02:45400:16:50500:37:1532.2100:54:05200:08:4000:00:2700:00:00
2 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994ABM01:04:10800:16:573000:38:2331.2600:55:20400:08:5000:00:2500:00:00
3 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:04:151100:17:092300:38:0731.4800:55:16700:08:5900:00:2500:00:00
4 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM01:04:532100:17:381100:37:4431.800:55:222600:09:3100:00:2600:00:00
5 3244JORDI TRUYOLS MORETC. TRIATLO MONTORNESABM01:06:414900:18:162800:38:1931.3200:56:357400:10:0600:00:2800:00:00
6 976ALBERT JIMENEZ GARC.N. MATAROABM01:07:345800:18:335900:39:2830.4100:58:012900:09:3300:00:4600:00:00
7 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:07:517100:18:554000:38:4231.0100:57:378200:10:1400:00:2700:00:00
8 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:07:537900:19:084500:38:4930.9100:57:575500:09:5600:00:2900:00:00
9 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAABM01:08:273300:17:568000:40:2729.6700:58:237100:10:0400:00:3000:00:00
10 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:08:467000:18:517500:40:1029.8800:59:014000:09:4500:00:4100:00:00
11 2476JOSÉ LUIS CRUZ INFATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:09:183600:17:5712300:42:0128.5600:59:581900:09:2000:00:5400:00:00
12 2991ANTONI CAPELL BUENDCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:09:309000:19:237200:40:0629.9300:59:296600:10:0100:00:3400:00:00
13 4342JAUME GONZALEZ INSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:09:33000:00:00000:00:00000:59:119300:10:2200:00:0000:00:00
14 5965RAUL COLL NOGUETEAM CALELLA TRIATHLONABM01:10:0110700:19:466700:39:4930.1400:59:359900:10:2600:00:4400:00:00
15 2730JAVIER VAREA RUSORIPOLLET UNIO ATLETICAABM01:10:111900:17:3510800:41:232900:58:5816400:11:1300:00:5400:00:00
16 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM01:10:194700:18:1413000:42:1828.3701:00:324100:09:4700:00:3600:00:00
17 1557DÍDAC DOMINGO CARRACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:10:1910000:19:346800:39:5130.1100:59:2513900:10:5400:00:3200:00:00
18 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:10:50000:00:00000:00:00001:00:427700:10:0800:00:0000:00:00
19 3712JORDI MONSERRAT TACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:10:539500:19:2911300:41:4028.801:01:093900:09:4400:00:3800:00:00
20 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:11:467300:19:0213400:42:2728.2701:01:298700:10:1700:00:2700:00:00
21 2929ANDREU HUIZINGA POLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:11:5910400:19:4412100:41:5628.6201:01:409000:10:1900:00:5800:00:00
22 8012JORDI ALBA ROBLEDOLLICENCIA DE DIAABM01:12:0613300:20:218600:40:4129.501:01:0215000:11:0400:00:3600:00:00
23 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM01:12:2812400:20:1211000:41:3628.8501:01:4812300:10:4000:00:3800:00:00
24 7009EUGENI SERRA MACIÀLLICENCIA DE DIAABM01:12:4214900:20:389600:41:0829.1701:01:4614100:10:5600:01:1200:00:00
25 1190XAVIER GASTÓ RODRIGCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:12:568100:19:0915200:42:5327.9801:02:0214000:10:5400:01:1300:00:00
26 2445VICTOR ARGUEDAS RODCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:13:1710500:19:4516300:43:0927.8101:02:549500:10:2300:00:4200:00:00
27 3334GREGORIO SAINZ PARDCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:13:5622100:22:028400:40:3529.5701:02:3718000:11:1900:00:3600:00:00
28 5888ISAAC IGLESIAS MOLITEAM CALELLA TRIATHLONABM01:14:0018000:21:179900:41:1129.1401:02:2820100:11:3200:00:3600:00:00
29 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDENTABM01:14:0615300:20:4112800:42:1428.4101:02:5516200:11:1100:00:3400:00:00
30 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM01:14:2812200:20:1117500:43:3027.5901:03:4112800:10:4700:00:4300:00:00
31 2251ALBERTO JAVIER MORECLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:14:4617900:21:1614700:42:5028.0201:04:0612100:10:4000:00:5600:00:00
32 5985ENRIC GONZÁLEZ MASSINDEPENDENTABM01:14:4913100:20:2118500:43:5627.3101:04:1710900:10:3200:00:4900:00:00
33 5516DANIEL VAQUÉ NUÑEZC.E. KATOA BARCELONAABM01:14:5416700:21:0016100:43:0427.8601:04:0413500:10:5000:00:5400:00:00
34 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MAC.E. RAYOTEAMABM01:15:0011400:19:5820200:45:0626.6101:05:045300:09:5600:01:1300:00:00
35 2626DAVID MARTÍN BARRERC.E.E. SANT GERVASIABM01:15:0322200:22:0411600:41:4328.7701:03:4717000:11:1600:01:2200:00:00
36 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:15:2722000:22:0011800:41:5128.6701:03:5120700:11:3600:00:4000:00:00
37 2364XAVIER GARCIA NARANC.A. LES TORTUGUESABM01:15:4816000:20:5716700:43:1427.7601:04:1121000:11:3700:00:3300:00:00
38 2439MARC MOLINA ROIGCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:15:5923500:22:2911400:41:4228.7801:04:1122200:11:4800:01:1100:00:00
39 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM01:16:0513000:20:2019700:44:4026.8701:05:0015300:11:0500:00:3200:00:00
40 1328VICTOR BERMUDEZ MELCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:16:5820000:21:3418400:43:4727.4101:05:2121100:11:3700:01:1300:00:00
41 8009ANDREU GARCÍA PUEYOLLICENCIA DE DIAABM01:17:1019100:21:2619100:44:1827.0901:05:4419200:11:2600:01:1500:00:00
42 2748ALBERTO GOMEZ SANCHTRICBM-CALELLAABM01:17:12000:00:00000:00:00001:05:1723100:11:5500:00:0000:00:00
43 1036XAVIER BUSQUETS DUACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:17:2118400:21:1919900:44:4826.7901:06:0716700:11:1400:00:4300:00:00
44 5476DAVID MOLINA SANCHEC.E. NO TE PARESABM01:17:4923400:22:2714800:42:5028.0201:05:1727600:12:3200:00:4900:00:00
45 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM01:17:5924400:22:3516200:43:0727.8301:05:4225500:12:1700:00:5700:00:00
46 365JERO FERRER MARQUEZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:18:1014700:20:3519600:44:3926.8801:05:1430000:12:5600:00:3100:00:00
47 1049JOSÉ JUAN MURCIA NICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:18:2325600:22:5517800:43:3127.5801:06:2623300:11:5700:00:3800:00:00
48 1262ANGEL CANO AUÑONPRAT TRIATLO 1994ABM01:19:0419300:21:2722400:46:0226.0701:07:2920600:11:3500:00:5800:00:00
49 5761JORDI GARCIA TEYCLUB NATACIO RUBIABM01:19:2819500:21:2823200:46:3625.7501:08:0418600:11:2400:01:1500:00:00
50 2767DAMIÀ LARENA SANTIACLUB TRIATLÓ ATLESABM01:19:4217600:21:1024700:47:0625.4801:08:1618900:11:2600:00:4000:00:00
51 2035JOSEP LLUIS MORENO VILADECANS TRIATLOABM01:20:2321500:21:4923900:46:5625.5701:08:4521200:11:3800:01:0000:00:00
52 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:20:3818600:21:2225200:47:2925.2701:08:5122100:11:4700:00:5500:00:00
53 7013ORIOL SANCHEZ PETITLLICENCIA DE DIAABM01:22:2023300:22:2125000:47:2025.3501:09:4128100:12:3900:00:0000:00:00
54 824XAVIER FONTSERE ROVC.A. LES TORTUGUESABM01:22:3727800:23:3425800:47:4525.1301:11:1917700:11:1800:00:4800:00:00
55 605HECTOR MEDRANO MARTTRI+9 EL MASNOUABM01:23:3125900:23:0626000:47:5525.0401:11:0127300:12:3000:00:3300:00:00
56 2735SERGI CRISTIN MARTITRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:24:0526300:23:1125100:47:2725.2901:10:3833000:13:2700:00:4600:00:00
57 2357CARLES HERNANDEZ VEINDEPENDENTABM01:24:2621000:21:4231300:51:4423.201:13:2614500:11:0000:02:3400:00:00
58 2367ISRAEL FERNANDEZ PUCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:24:3534400:27:2220300:45:0926.5801:12:3124000:12:0400:00:5500:00:00
59 3453MARC SUREDA CELAYAITRIATLETES SOLIDARISABM01:25:1123100:22:2030500:51:1623.4101:13:3620500:11:3500:00:4900:00:00
60 1460JORDI LOPEZ RODRIGUCLUB ATLETIC CASTELLARABM01:25:3527500:23:2928100:49:1024.4101:12:3929900:12:5600:01:2700:00:00
61 1223IGNASI CERDÀ EMBUENCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:27:1632300:25:1927100:48:3724.6801:13:5632500:13:2000:01:0600:00:00
62 3022XAVIER SANYÉ MENGUAC.A. LES TORTUGUESABM01:28:2433300:26:0927900:49:0224.4701:15:1132000:13:1300:01:0200:00:00
63 2716ELOY MARTINEZ SALVACEMEABM01:30:4731500:25:0532100:52:3722.8101:17:4231100:13:0500:01:1800:00:00
64 8005SERGI GINÉ CARRILLOLLICENCIA DE DIAABM01:36:5531600:25:0635600:58:4420.4301:23:5031000:13:0500:01:3800:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5094MARI CARMEN BALLESTCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F01:23:2530100:24:2824200:46:5725.5601:11:2523800:12:0000:01:0600:00:00
2 5170RACHAEL WESTCLUB NATACIO VALLDOREIXV1F01:27:1628300:23:5130600:51:2023.3801:15:1124300:12:0500:00:4900:00:00
3 5038ADELAIDA CABO PAVIAC.A. LES TORTUGUESV1F01:28:5234000:26:5425500:47:3925.1801:14:3334700:14:1900:00:5600:00:00
4 4066ISABEL CRIACH DOS SCERCLE SABADELLES 1856V1F01:28:5530400:24:4130900:51:3023.301:16:1128500:12:4400:01:0300:00:00
5 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MCLUB TRIATLÓ ATLESV1F01:30:4533200:26:0629800:50:4223.6701:16:4833900:13:5700:01:1700:00:00
6 6154MARIA SANCHEZ CORTECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:30:5429400:24:0433400:54:0622.1801:18:1028400:12:4400:01:3400:00:00
7 2334PATRÍCIA PERPINYÀ CCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:30:5930600:24:4432500:52:5022.7101:17:3432700:13:2500:01:2000:00:00
8 6063YOLANDA GARCÍA CABAC. TRIATLO MONTORNESV1F01:32:4530700:24:4534000:54:4621.9101:19:3132200:13:1400:01:0700:00:00
9 2871MARTA PASCASIO ROURC. TRIATLO MONTORNESV1F01:33:0333700:26:4831800:52:1422.9701:19:0234000:14:0100:01:1000:00:00
10 6262REBECCA ROHDETG TRIATLO SITGESV1F01:34:5835800:29:0830800:51:2423.3501:20:3235000:14:2600:01:0500:00:00
11 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAV1F01:35:5134200:26:5734400:55:4121.5501:22:3832100:13:1300:01:0900:00:00
12 6036OLGA FERNANDEZ ORTCLUB TRIATLO SABADELLV1F01:37:0233600:26:4034700:56:0321.4101:22:4334600:14:1900:01:1900:00:00
13 6067MERITXELL LÓPEZ CONC. TRIATLO MONTORNESV1F01:38:3935900:29:1433200:53:4722.3101:23:0136500:15:3800:01:1600:00:00
14 6095ALEXANDRA CARBALLO CLUB ATLETIC CASTELLARV1F01:45:3336200:30:2935500:58:3420.4901:29:0336900:16:3000:01:1600:00:00
15 2401VERONICA MORENO RODCLUB ATLETIC CASTELLARV1F01:45:4235700:29:0036101:01:2419.5401:30:2436200:15:1800:02:0000:00:00
16 6220LAIA CASINO PUGGALÍPRAT TRIATLO 1994T2F01:52:5636800:38:5727300:48:4024.6601:27:3737400:25:1900:01:0400:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:04:272000:17:381400:37:5031.7200:55:28600:08:5900:00:3300:00:00
2 366JOAQUIM JORDI ITURRC.N. MATAROV1M01:05:146100:18:42100:36:4332.6800:55:254600:09:4900:00:3300:00:00
3 3785MARC MARIN GINESTAC.E. RAYOTEAMV1M01:06:074800:18:15000:00:00000:00:00000:00:0000:00:3800:00:00
4 1529FRANCISCO JOSE SILVC.E. RAYOTEAMV1M01:06:235100:18:222600:38:1331.400:56:354400:09:4800:00:3300:00:00
5 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:07:003200:17:536300:39:4130.2400:57:342300:09:2600:00:2900:00:00
6 497PAU BUSQUETS GILTGCBINNV1M01:07:438000:19:093700:38:3631.0900:57:456200:09:5800:00:3400:00:00
7 5946JOSEP Mª CASTELLÓ BCLUB TRIATLO PROSANV1M01:08:207400:19:044900:38:5930.7800:58:038500:10:1700:00:2800:00:00
8 2640CARLES GARCIA DELGAC.E.E. SANT GERVASIV1M01:09:358600:19:187600:40:1129.8600:59:297500:10:0600:00:3900:00:00
9 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:09:51000:00:00000:00:00000:59:1711100:10:3400:00:0000:00:00
10 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUV1M01:10:4211300:19:575300:39:1830.5300:59:1519300:11:2700:00:3000:00:00
11 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:11:3512300:20:128200:40:2929.6401:00:4113800:10:5400:00:3200:00:00
12 2183GERMAN GARROTE BORRTRI+9 EL MASNOUV1M01:11:4811800:20:049500:41:0729.1901:01:1111500:10:3700:00:4200:00:00
13 1972JUAN JOSÉ CARBALLO C.T. PARETS DEL VALLESV1M01:12:33100:16:1620400:45:1226.5501:01:2815200:11:0500:01:1200:00:00
14 2210MARC LLOVERA SUBIRAU.C. SANT CUGATV1M01:13:1411200:19:5512900:42:1828.3701:02:1314600:11:0100:00:5400:00:00
15 334PAU DAVI ROCACLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:13:2510200:19:3617300:43:2627.6301:03:029400:10:2300:00:4700:00:00
16 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:13:3516100:20:5811200:41:3828.8201:02:3614400:10:5900:00:4800:00:00
17 2720XAVI MATAS CARRERASCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:14:0718800:21:2410100:41:1329.1101:02:3719700:11:3000:00:3900:00:00
18 1064JORDI PUIGDOLLERS NT3R TRIATLOV1M01:14:5316900:21:0115900:43:0227.8901:04:0313600:10:5000:00:5700:00:00
19 3087FR. XAVIER PI HEREDC.N. BADALONAV1M01:15:0119200:21:2712500:42:0828.4801:03:3519100:11:2600:00:4000:00:00
20 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M01:15:1514200:20:3017000:43:2427.6501:03:5418400:11:2100:00:3600:00:00
21 3395JOSÉ MARIA PRIETO ACERRR IGUALADAV1M01:15:1918300:21:1813800:42:3128.2201:03:4919600:11:3000:00:3300:00:00
22 2507CARLOS DAPENA GONZACERDANYOLA CHV1M01:15:4922600:22:1512600:42:1028.4601:04:2518700:11:2400:00:3800:00:00
23 3029EDGAR GAIG DIEGUEZC. TRIATLO MONTORNESV1M01:15:5818500:21:1918300:43:4227.4601:05:0114300:10:5700:01:0800:00:00
24 5385XAVIER GALLARDO ROMC.N. SABADELLV1M01:16:2119800:21:2914300:42:4728.0501:04:1624200:12:0500:00:5000:00:00
25 8017JAUME GRACIA I ALCÀLLICENCIA DE DIAV1M01:16:3819600:21:2818100:43:3427.5401:05:0220800:11:3600:01:1000:00:00
26 8011ALBERT MARINALLICENCIA DE DIAV1M01:16:4117800:21:1518700:44:0727.201:05:2217900:11:1900:00:5600:00:00
27 186CARLOS PEREZ MARTINCEMEV1M01:16:5522500:22:1414600:42:4928.0301:05:0322600:11:5200:00:5600:00:00
28 396SERGI DAVILA COZAROPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:18:1024800:22:3917200:43:2527.6401:06:0424400:12:0600:00:5500:00:00
29 3012SERGI ACEDO RAMONETTRI+9 EL MASNOUV1M01:18:1325800:23:0414400:42:4828.0401:05:5226200:12:2100:00:5000:00:00
30 2452SEBASTIÀ FERNÁNDEZ CLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:18:1613600:20:2524600:47:0225.5101:07:2712900:10:4900:01:0200:00:00
31 2097RAFAEL CEREZUELA LOC.A. LES TORTUGUESV1M01:18:1825000:22:4616500:43:1127.7901:05:5726100:12:2100:00:5000:00:00
32 3014SERGIO ROMERA HERRACLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M01:18:2220700:21:3919400:44:2926.9801:06:0825300:12:1400:00:5700:00:00
33 5381CARLOS MORENO TIERNC.N. SABADELLV1M01:18:5115800:20:5423800:46:5325.601:07:4715100:11:0400:00:5600:00:00
34 2747TONI VALBUENA MUÑOZTRICBM-CALELLAV1M01:20:0025100:22:4622300:46:0026.0901:08:4616600:11:1400:01:1200:00:00
35 769MIGUEL LOBERA JONESCLUB NATACIO SITGESV1M01:20:4328000:23:3918800:44:1027.1701:07:4929700:12:5400:00:5200:00:00
36 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:21:0522900:22:1824300:46:5725.5601:09:1522400:11:5000:00:4500:00:00
37 8021ALEX RATERA APARICILLICENCIA DE DIAV1M01:21:2925400:22:5123000:46:2025.901:09:1125800:12:1800:01:2100:00:00
38 7007JORDI GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAV1M01:21:3724600:22:3822900:46:1525.9501:08:5328300:12:4400:01:1100:00:00
39 2327PEDRO MONTES NAVARRINDEPENDENTV1M01:21:4730300:24:4022000:45:4826.201:10:2817800:11:1900:00:5600:00:00
40 8002OSCAR SANCHEZ PEREZLLICENCIA DE DIAV1M01:22:1517300:21:0626800:48:2324.801:09:2928800:12:4600:01:2900:00:00
41 7012MANEL MARTINEZ GAZQLLICENCIA DE DIAV1M01:22:20000:00:00000:00:00001:09:2929100:12:5100:00:0000:00:00
42 2235SERGI BUYOLO FREITAC.E. NO TE PARESV1M01:22:2228600:23:5821900:45:4726.2101:09:4528000:12:3700:00:4100:00:00
43 4402SERGIO FUENTES ROSACLUB ESPORTIU Z5V1M01:22:2322700:22:1625700:47:4225.1601:09:5826700:12:2500:00:4600:00:00
44 2752DIEGO RAMOS DE DIEGTRICBM-CALELLAV1M01:22:4520500:21:3725600:47:4125.1701:09:1832800:13:2700:01:1900:00:00
45 4925JOAN GORDILLO GARCÍTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:23:3824700:22:3927800:48:5124.5601:11:3024700:12:0800:01:3100:00:00
46 8003ERNEST BERTRAN PARDLLICENCIA DE DIAV1M01:23:5428400:23:5224100:46:5625.5701:10:4831200:13:0600:01:2000:00:00
47 2482DAVID SUAREZ RODRIGTG TRIATLO SITGESV1M01:24:3730500:24:4223700:46:5125.6101:11:3330800:13:0400:01:2500:00:00
48 8007JOAN GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAV1M01:26:0126100:23:0729000:49:5724.0201:13:0430100:12:5700:01:1300:00:00
49 211BRANKO PIEDRA DURANCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:27:4230200:24:3429600:50:1523.8801:14:4929600:12:5300:00:5200:00:00
50 2740MARTÍN CÁRDENAS ACECLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M01:27:5031100:24:5527600:48:4524.6201:13:4034200:14:1000:01:1100:00:00
51 1173IÑAKI FUSTE JUANOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:28:0331900:25:1428400:49:2824.2601:14:4232600:13:2100:01:0900:00:00
52 5909JORDI ALCALA PIÑOLINDEPENDENTV1M01:32:2129900:24:2134100:54:5421.8601:19:1531300:13:0600:01:1800:00:00
53 2653RAÚL PINEL PEREZC.N. BADALONAV1M01:44:4436400:32:4133500:54:0922.1601:26:5037300:17:5400:01:0900:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 125MARIA REMEDIOS CARRABSOLUT SPORTV1F01:18:0714100:20:3022700:46:0626.0301:06:3620000:11:3100:00:3100:00:00
2 2313TIZIANA COLET GUALTCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F01:30:2730800:24:4832200:52:4322.7601:17:3129800:12:5600:01:4200:00:00
3 1987JOANA MARTINEZ CARRC.N. MATAROV1F01:33:0933900:26:5331000:51:3223.2901:18:2535300:14:4400:00:4400:00:00
4 4JOANA CRUZ GALLARDOCLUB ESPORTIU Z5V1F01:33:1032900:26:0533000:53:1422.5401:19:1933700:13:5100:00:5400:00:00
5 8004EVA FLOTATS FITÓLLICENCIA DE DIAV1F01:34:0929300:24:0435100:57:4820.7601:21:5225600:12:1700:02:1000:00:00
6 751MARTA MUÑOZ RUIZTG TRIATLO SITGESV1F01:34:1835100:27:4832700:53:0122.6301:20:4933100:13:2900:01:1900:00:00
7 6039SANDRA PEZONAGA MALTG TRIATLO SITGESV1F01:34:2635000:27:4832400:52:5022.7101:20:3833400:13:4800:01:2200:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1395FERNANDO GARROCHO CLUB NATACIO RUBIV1M01:13:0316400:21:009200:40:5829.2901:01:5815500:11:0500:00:3800:00:00
2 2785OSCAR DONIGA FRAILETGCBINNV1M01:13:1415700:20:5210200:41:1529.0901:02:0715800:11:0700:00:5000:00:00
3 2036DIEGO GALVEZ CASADOOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:13:3711500:19:5815800:43:0127.901:02:5911600:10:3800:00:4800:00:00
4 3844FEDERICO HABA MARTIOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:14:5816200:20:5814900:42:5227.9901:03:5015900:11:0800:00:5400:00:00
5 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:14:5913900:20:2617400:43:2827.6101:03:5415400:11:0500:00:4100:00:00
6 461ANGEL VIDAL BOLDÚCLUB TRIATLO PROSANV1M01:15:0512800:20:2019000:44:1327.1401:04:3310500:10:3200:00:4500:00:00
7 2430JUAN PEDRO GROULT RTRI+9 EL MASNOUV1M01:15:1817100:21:0412400:42:0728.4901:03:1124600:12:0700:00:5000:00:00
8 3987JOSE FRANCISCO MUÑOCERRR IGUALADAV1M01:15:2719900:21:3312700:42:1128.4501:03:4421800:11:4300:00:3700:00:00
9 3965DANIEL PERALES CARBCLUB ATLETIC CASTELLARV1M01:15:3513200:20:2119500:44:3426.9301:04:5512200:10:4000:01:3800:00:00
10 8016IÑAKI CUSCOLLICENCIA DE DIAV1M01:16:5826800:23:178900:40:5029.3901:04:0729200:12:5100:00:5200:00:00
11 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M01:17:2916500:21:0021600:45:4426.2401:06:4412600:10:4500:00:4200:00:00
12 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:19:2221300:21:4921000:45:2726.401:07:1624500:12:0600:00:5400:00:00
13 8001JOAN ESCUDERO GARCILLICENCIA DE DIAV1M01:20:1825700:22:5920600:45:2126.4601:08:2023500:11:5800:01:0100:00:00
14 2754GUILLERMO ORTIN MORTRICBM-CALELLAV1M01:21:4425200:22:4723100:46:2725.8301:09:1427400:12:3000:01:1500:00:00
15 7006FERNANDO MIGUEL PICLLICENCIA DE DIAV1M01:22:59000:00:00000:00:00001:10:3426800:12:2500:00:0000:00:00
16 1327ANTONIO ENCINAS GACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:23:2619400:21:2729100:49:5724.0201:11:2423900:12:0200:01:2400:00:00
17 1316JOAN VERGES MORENOCEMEV1M01:26:1228900:24:0128000:49:0824.4201:13:0930600:13:0300:01:0600:00:00
18 250FRANCESC RUBIO BARCCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:29:4330900:24:4831700:52:102301:16:5828600:12:4500:00:5700:00:00
19 1314MARIO FERNÁNDEZ GONCLUB TRIATLÓ ATLESV1M01:30:4533400:26:1929400:50:0423.9701:16:2334800:14:2200:01:0100:00:00
20 8018TONI MORA ALDEGUERLLICENCIA DE DIAV1M01:33:1029200:24:0334600:55:5521.4601:19:5831900:13:1200:00:3900:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2150EULÀLIA CALVERAS AUTGCBINNV2F01:24:1623000:22:2029300:50:0323.9801:12:2322900:11:5300:01:0000:00:00
2 6057LAURA MERCEDES LUECAMBRILS CLUB TRIATLOV2F01:25:4231800:25:0924900:47:1325.4101:12:2232400:13:2000:00:5200:00:00
3 28ROSA MARIA GIBERGA CERRR IGUALADAV2F01:41:0135300:28:1135400:58:2320.5501:26:3435100:14:2700:02:0500:00:00
4 1998ANA MARIA SABATER MCLUB ATLETIC CASTELLARV2F01:48:2136100:30:1036301:02:5119.0901:33:0136300:15:2000:01:5000:00:00
5 107AIDA GRAU VENTURAC.A. LES TORTUGUESV2F01:49:1336500:32:4735901:00:2319.8701:33:1036700:16:0300:00:5700:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 281JOSE LUIS CANO VILLC.N. MATAROV2M01:06:023900:18:013200:38:2831.200:56:293100:09:3300:00:3000:00:00
2 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M01:12:3415600:20:459400:41:0029.2701:01:4513000:10:4900:00:2900:00:00
3 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M01:12:4616300:20:5910000:41:1229.1301:02:1111200:10:3500:00:3100:00:00
4 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV2M01:14:4315200:20:4118000:43:3427.5401:04:1510300:10:2800:00:3700:00:00
5 5420SANTI ESTEBANELL PIC.N. REUS PLOMSV2M01:17:5324500:22:3515100:42:5227.9901:05:2726900:12:2600:01:0300:00:00
6 3388LUIS FERNÁNDEZ GAMAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:20:1325300:22:4820500:45:1726.501:08:0524800:12:0800:01:1100:00:00
7 3437JORGE SALIDO PINILLC.N. BADALONAV2M01:21:1923200:22:2023300:46:4125.7101:09:0125700:12:1800:00:3900:00:00
8 2783ARCADI VILÀ SERRATCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAV2M01:21:3729700:24:1718900:44:1327.1401:08:3031400:13:0700:00:4400:00:00
9 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:22:0027700:23:3321100:45:3026.3701:09:0330200:12:5700:01:0900:00:00
10 2114PERE FRANCITORRA FEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:23:1526500:23:1224000:46:5625.5701:10:0831500:13:0700:00:5600:00:00
11 5850FRANCISCO SALA MARTC.A. LES TORTUGUESV2M01:23:2626700:23:1626100:47:5625.0301:11:1225400:12:1400:01:0600:00:00
12 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:24:4423700:22:3128700:49:3424.2101:12:0528200:12:3900:00:5400:00:00
13 2578JOSE MANUEL FUNEZ PCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:27:4634100:26:5726200:47:5925.0101:14:5628900:12:5000:01:0400:00:00
14 5914JOSEP SOLE RODRIGUEC.A. LES TORTUGUESV2M01:35:3034600:27:3232800:53:0622.601:20:3835400:14:5200:01:1000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1203XAVIER GARCIA MONELTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV2M01:15:06000:00:00000:00:00001:03:5316300:11:1300:00:0000:00:00
2 2335SALVADOR PONCE ZAMUCERRR IGUALADAV2M01:28:1631400:25:0328800:49:4624.1101:14:4932900:13:2700:01:3700:00:00
3 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:35:0033100:26:0633900:54:3721.9701:20:4334300:14:1700:00:5800:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1576ANTONIO LLAMAS CAMBCLUB ATLETIC CASTELLARV3M01:35:2434900:27:3631900:52:3022.8601:20:0636100:15:1800:01:0800:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32