RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
183 271 249 18 4 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8042ADRIA NOGUERA SOLDEVILALLICENCIA DE DIAABM01:35:591000:26:06200:57:5220.7401:23:581500:12:0100:00:0000:00:00
2 5997ISMAEL VENTURA SANCHEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:36:111900:26:57100:57:0521.0201:24:022200:12:0900:00:0000:00:00
3 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:36:17300:25:36500:59:3820.1201:25:14100:11:0300:00:0000:00:00
4 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:36:33400:25:43300:58:5220.3901:24:351200:11:5800:00:0000:00:00
5 143JOSEP CASAS CASANOVACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:37:49900:26:04601:00:0719.9601:26:11600:11:3800:00:0000:00:00
6 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:38:07600:25:57801:00:1319.9301:26:101100:11:5700:00:0000:00:00
7 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:38:262300:27:10400:58:5520.3701:26:052800:12:2100:00:0000:00:00
8 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:38:47500:25:551101:01:0819.6301:27:03700:11:4400:00:0000:00:00
9 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:39:10700:25:59901:01:0319.6601:27:022100:12:0800:00:0000:00:00
10 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:39:492100:27:06701:00:1219.9301:27:183400:12:3100:00:0000:00:00
11 139GERARD SABATÉ AYMERICHT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:40:261600:26:511001:01:0619.6401:27:573300:12:2900:00:0000:00:00
12 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:40:561200:26:081401:02:3119.1901:28:392700:12:1700:00:0000:00:00
13 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:42:07200:25:352401:05:1718.3801:30:52200:11:1500:00:0000:00:00
14 290JOSEP RAMON MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM01:42:081700:26:531601:03:0919.0001:30:022000:12:0600:00:0000:00:00
15 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:42:092800:27:411301:02:0219.3401:29:433200:12:2600:00:0000:00:00
16 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:42:441300:26:401901:04:0018.7501:30:401900:12:0400:00:0000:00:00
17 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:43:07800:26:032101:05:0718.4301:31:101000:11:5700:00:0000:00:00
18 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM01:43:531800:26:551701:03:4318.8301:30:386500:13:1500:00:0000:00:00
19 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:44:145300:28:421501:02:5319.0801:31:353900:12:3900:00:0000:00:00
20 5305DÍDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:44:183100:27:471801:03:5218.7901:31:394000:12:3900:00:0000:00:00
21 4984RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM01:44:281500:26:492301:05:1618.3901:32:053100:12:2300:00:0000:00:00
22 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:44:358000:30:131201:01:4919.4101:32:023500:12:3300:00:0000:00:00
23 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:45:261400:26:453101:07:0517.8901:33:50500:11:3600:00:0000:00:00
24 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:45:342400:27:122801:06:1818.1001:33:301800:12:0400:00:0000:00:00
25 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:46:094600:28:202001:04:3518.5801:32:556400:13:1400:00:0000:00:00
26 128RAUL BARRIOS BRUFAUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERJNM01:46:265400:28:442501:05:2018.3701:34:043000:12:2200:00:0000:00:00
27 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:47:44100:25:205701:10:3617.0001:35:56800:11:4800:00:0000:00:00
28 5778JAVIER RODRÍGUEZ MILLÁNFLOR DE TRIATLÓABM01:47:50000:00:00000:00:000.0001:35:511300:11:5900:00:0000:00:00
29 1543JESUS MANUEL SONO RAZURIPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:47:534900:28:272601:05:5318.2101:34:207800:13:3300:00:0000:00:00
30 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M01:47:572600:27:254601:09:0517.3701:36:30300:11:2700:00:0000:00:00
31 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:48:01000:00:00000:00:000.0001:36:011400:12:0000:00:0000:00:00
32 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:48:053600:27:583701:08:0617.6201:36:041600:12:0100:00:0000:00:00
33 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:48:154300:28:162901:06:2218.0801:34:387900:13:3700:00:0000:00:00
34 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM01:48:203400:27:553401:07:3917.7401:35:344400:12:4600:00:0000:00:00
35 1484ORIOL AGUILERA AGUSTÍCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:48:353200:27:503601:07:5517.6701:35:454800:12:5000:00:0000:00:00
36 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:48:442700:27:273301:07:3217.7701:34:599000:13:4500:00:0000:00:00
37 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:48:598600:30:312201:05:1218.4001:35:436700:13:1600:00:0000:00:00
38 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM01:49:026100:29:083001:06:3818.0101:35:466900:13:1600:00:0000:00:00
39 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:49:174700:28:213901:08:1817.5701:36:393800:12:3800:00:0000:00:00
40 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:49:238100:30:212701:06:1518.1101:36:364500:12:4700:00:0000:00:00
41 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:49:243000:27:454901:09:2617.2801:37:112400:12:1300:00:0000:00:00
42 5608ARNAU PAGES LOPEZFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:49:341100:26:076401:11:5916.6701:38:06400:11:2800:00:0000:00:00
43 8045RUBEN SANZ TORRENTELLICENCIA DE DIAABM01:49:385700:29:033201:07:1917.8301:36:226800:13:1600:00:0000:00:00
44 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:50:374000:28:064301:08:4217.4701:36:489200:13:4900:00:0000:00:00
45 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM01:50:393500:27:575301:10:0217.1301:37:594100:12:4000:00:0000:00:00
46 2487DAVIS SERAROLS TORRASC.A. IGUALADAABM01:50:427500:29:433501:07:5217.6801:37:355700:13:0700:00:0000:00:00
47 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:50:504800:28:235101:09:4617.2001:38:094200:12:4100:00:0000:00:00
48 2136KIRIAN MARTORELL CARBONELCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:50:546600:29:163801:08:1717.5701:37:337300:13:2100:00:0000:00:00
49 709GERMÀ BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:50:585500:28:474501:08:5517.4101:37:426600:13:1600:00:0000:00:00
50 5937DANIEL RODRIGUEZ GARCIACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:51:026300:29:094201:08:4017.4801:37:496300:13:1300:00:0000:00:00
51 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:51:032200:27:096501:12:0016.6701:39:09900:11:5400:00:0000:00:00
52 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:51:395600:28:544701:09:2417.2901:38:187200:13:2100:00:0000:00:00
53 129ALEIX TORRENT RAMALCLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM01:51:427300:29:364101:08:2817.5301:38:048000:13:3800:00:0000:00:00
54 204LLIBERT FORTUNY I CENDRACMG FERRER HOTELSV1M01:51:557400:29:364401:08:4717.4501:38:237700:13:3200:00:0000:00:00
55 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:52:045200:28:385601:10:2517.0401:39:035300:13:0100:00:0000:00:00
56 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:52:215000:28:286001:11:0416.8901:39:324700:12:4900:00:0000:00:00
57 924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994JNM01:52:412500:27:196801:12:1716.6001:39:365600:13:0500:00:0000:00:00
58 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:52:548500:30:304001:08:2417.5401:38:5410000:14:0000:00:0000:00:00
59 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:53:026900:29:275901:10:4316.9701:40:105000:12:5200:00:0000:00:00
60 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:53:057000:29:285001:09:2817.2701:38:5610300:14:0900:00:0000:00:00
61 7127MARC TROYA SEBASTAINLLICENCIA DE DIAJNM01:53:123900:28:047601:12:5616.4501:41:002300:12:1200:00:0000:00:00
62 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:53:207900:30:074801:09:2417.2901:39:319300:13:4900:00:0000:00:00
63 2634OLIVER GARRIDO LUQUECLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M01:53:252000:26:598101:13:4816.2601:40:473700:12:3800:00:0000:00:00
64 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:53:345100:28:367401:12:4416.5001:41:202600:12:1400:00:0000:00:00
65 2016ALBERTO GÓMEZ MOTACLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:53:356400:29:116701:12:1016.6301:41:212500:12:1400:00:0000:00:00
66 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:54:154500:28:197701:13:0316.4301:41:225100:12:5300:00:0000:00:00
67 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:54:305900:29:066201:11:3916.7501:40:458900:13:4500:00:0000:00:00
68 2513MARC FARRÉ CANALETACLUB MEDINA TRIATLOABM01:54:378900:30:355501:10:2017.0601:40:558400:13:4200:00:0000:00:00
69 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:54:468800:30:335401:10:0617.1201:40:3910200:14:0700:00:0000:00:00
70 7122ALBERT CASAS SORIGUERALLICENCIA DE DIASUB23M01:54:536700:29:176301:11:5316.6901:41:108500:13:4300:00:0000:00:00
71 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:55:066000:29:068001:13:2716.3401:42:333600:12:3300:00:0000:00:00
72 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:56:14000:00:00000:00:000.0001:42:567100:13:1800:00:0000:00:00
73 5420SANTI ESTEBANELL PICHC.N. REUS PLOMSV2M01:56:1812000:32:025201:10:0017.1401:42:0211200:14:1600:00:0000:00:00
74 3016ORIOL MARTINEZ BAQUEROCERDANYOLA CHABM01:56:389600:30:477301:12:4316.5001:43:306000:13:0800:00:0000:00:00
75 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:56:489200:30:407501:12:5216.4701:43:327000:13:1600:00:0000:00:00
76 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDENTV2M01:56:517800:30:047801:13:0616.4201:43:108300:13:4100:00:0000:00:00
77 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:57:119400:30:427101:12:2916.5601:43:119900:14:0000:00:0000:00:00
78 8036MARC RIGUILLO BUTJOSALLICENCIA DE DIAABM01:57:3511000:31:457001:12:2616.5701:44:117400:13:2400:00:0000:00:00
79 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:57:5914600:32:515801:10:4216.9701:43:3311600:14:2600:00:0000:00:00
80 2393XAVI REYES SALAMANCACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:58:425800:29:0510001:16:3215.6801:45:375500:13:0500:00:0000:00:00
81 5492MARC GALLARDO LOMBARTEC.E. KATOA BARCELONAABM01:58:433300:27:537201:12:3616.5301:40:2922300:18:1400:00:0000:00:00
82 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:58:5010600:31:306901:12:2316.5801:43:5313400:14:5700:00:0000:00:00
83 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:58:5710000:31:038501:14:2516.1301:45:287600:13:2900:00:0000:00:00
84 5448LLUIS SALA CASELLAST-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:58:597200:29:349801:16:1415.7401:45:486200:13:1100:00:0000:00:00
85 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:59:027100:29:319001:15:3915.8601:45:109600:13:5200:00:0000:00:00
86 2632ALEJANDRO LLAVERIA JIMÉNEFLOR DE TRIATLÓABM01:59:373800:28:0211601:19:3315.0801:47:351700:12:0200:00:0000:00:00
87 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:59:573700:28:0011801:19:3615.0801:47:362900:12:2100:00:0000:00:00
88 8002MIGUEL SAETALLICENCIA DE DIAABM02:00:3212800:32:238301:14:1016.1801:46:339800:13:5900:00:0000:00:00
89 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M02:00:3611100:31:488901:15:0315.9901:46:518700:13:4500:00:0000:00:00
90 853MANOLO GONZALEZ CUEVASOPTIMS CLUB TRIATLOV2M02:00:5210800:31:338601:14:2716.1201:46:0013000:14:5200:00:0000:00:00
91 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:00:5210700:31:318701:14:5016.0401:46:2112200:14:3100:00:0000:00:00
92 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM02:01:0710200:31:149201:15:4115.8601:46:5510700:14:1200:00:0000:00:00
93 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:01:186200:29:0911501:19:2115.1201:48:304600:12:4800:00:0000:00:00
94 5215RAÚL PÉREZ LIMONCHIINDEPENDENTABM02:01:269700:30:489901:16:2715.7001:47:1510500:14:1100:00:0000:00:00
95 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM02:01:434400:28:1712601:20:1914.9401:48:365900:13:0700:00:0000:00:00
96 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM02:01:484200:28:1111301:18:5715.2001:47:0812700:14:4000:00:0000:00:00
97 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:01:5611300:31:539601:15:5815.8001:47:5110100:14:0500:00:0000:00:00
98 3395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAV1M02:02:008400:30:2711101:18:3015.2901:48:575400:13:0300:00:0000:00:00
99 161LLUÍS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:02:0213300:32:289501:15:5415.8101:48:228200:13:4000:00:0000:00:00
100 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:02:068300:30:2610701:17:5515.4001:48:218800:13:4500:00:0000:00:00
101 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM02:02:129900:31:0010201:17:2715.4901:48:278600:13:4500:00:0000:00:00
102 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:02:137600:29:4712101:19:4315.0501:49:304300:12:4300:00:0000:00:00
103 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV2M02:02:179300:30:4111001:18:2915.2901:49:105800:13:0700:00:0000:00:00
104 2624SERGI SAURA CONCACLUB NATACIO RUBIABM02:03:0714700:32:528401:14:1116.1801:47:0317700:16:0400:00:0000:00:00
105 2608SAMUEL MADRID GIMENEZCLUB NATACIO RUBIV1M02:03:1010300:31:1910601:17:4215.4401:49:0110400:14:0900:00:0000:00:00
106 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M02:03:149100:30:3910301:17:3315.4701:48:1213700:15:0200:00:0000:00:00
107 1351JACINT HITOS CARMONACLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:03:2611800:32:009101:15:4015.8601:47:4016500:15:4600:00:0000:00:00
108 135MARTÍ PUJOL CASTELLÀCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM02:04:0511600:31:5710401:17:3415.4701:49:3112400:14:3400:00:0000:00:00
109 2086ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM02:04:332900:27:4314701:23:2614.3801:51:097500:13:2400:00:0000:00:00
110 8043TOMÁS ZÚÑIGA CHODILLLICENCIA DE DIAABM02:04:3814400:32:439701:16:1415.7401:48:5716100:15:4100:00:0000:00:00
111 363ALEXANDRE ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEABM02:04:4410100:31:0712801:20:4214.8701:51:495200:12:5500:00:0000:00:00
112 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV1M02:04:4514500:32:4610101:16:3915.6601:49:2515000:15:2000:00:0000:00:00
113 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M02:04:4911400:31:5610801:17:5615.4001:49:5213300:14:5700:00:0000:00:00
114 8020ERNESTO CIRERA LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M02:05:099000:30:3713101:20:5314.8401:51:308100:13:3900:00:0000:00:00
115 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M02:05:1812300:32:0712301:20:0115.0001:52:086100:13:1000:00:0000:00:00
116 8005SEBASTIÀ FERNÁNDEZ TORRASLLICENCIA DE DIAV1M02:05:438700:30:3313201:20:5614.8301:51:2911100:14:1400:00:0000:00:00
117 7128SERGI CENARRO SOLERLLICENCIA DE DIAABM02:06:1718500:35:308201:14:0416.2001:49:3419100:16:4300:00:0000:00:00
118 2631EMILIO OVIEDO PRADAOPTIMS CLUB TRIATLOV2M02:06:258200:30:2313701:21:3314.7101:51:5611800:14:2900:00:0000:00:00
119 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM02:07:1713400:32:2911701:19:3515.0801:52:0414200:15:1300:00:0000:00:00
120 119JUANJO GALLARDO GONZALEZGAVA TRIATLOV2M02:07:2212600:32:2112501:20:0314.9901:52:2413500:14:5800:00:0000:00:00
121 159JHON MARIO BARCO CASTAÑEDCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM02:07:2810500:31:2413601:21:2814.7301:52:5212600:14:3600:00:0000:00:00
122 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM02:07:539500:30:4413901:22:2014.5701:53:0412900:14:4900:00:0000:00:00
123 8015JAVIER LOPEZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM02:08:0512700:32:228801:15:0016.0001:47:2224000:20:4300:00:0000:00:00
124 8017TEO EDO FARRELLICENCIA DE DIAABM02:08:3414900:33:1313301:20:5714.8201:54:1011500:14:2400:00:0000:00:00
125 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM02:08:4812200:32:0413401:21:1214.7801:53:1615500:15:3200:00:0000:00:00
126 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M02:08:5015800:34:0411901:19:3915.0701:53:4314000:15:0700:00:0000:00:00
127 7110TONI NICUESA CASTAÑOLLICENCIA DE DIAABM02:09:1113700:32:3310901:18:2215.3101:50:5522500:18:1600:00:0000:00:00
128 8014SANTI MARTINEZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM02:09:4617600:35:0410501:17:3715.4601:52:4120300:17:0500:00:0000:00:00
129 2175JORDI PEREZ RODRIGUEZCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM02:10:1717800:35:0611201:18:5415.2101:54:0018100:16:1700:00:0000:00:00
130 7125JUAN JOSÉ PALOS TOMÁSLLICENCIA DE DIAABM02:10:2415900:34:0912001:19:4215.0601:53:5118900:16:3300:00:0000:00:00
131 8023PAU FABREGAT HERNANDOLLICENCIA DE DIAABM02:10:4416000:34:1213501:21:2014.7501:55:3214100:15:1200:00:0000:00:00
132 7138KOEN VAN GOUBERGENLLICENCIA DE DIAV1M02:10:5118300:35:2812201:19:4515.0501:55:1316000:15:3800:00:0000:00:00
133 5359GERARD SALVADO BOTELLACAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:11:0617300:34:5313001:20:5314.8401:55:4614900:15:2000:00:0000:00:00
134 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M02:11:1714200:32:3815101:23:3714.3501:56:1513600:15:0200:00:0000:00:00
135 7131PEDRO PABLO MARTIN PUERTAFEECV2M02:11:4716400:34:3314101:22:3814.5201:57:1112500:14:3600:00:0000:00:00
136 7132TONO DEL VAL MARTILLICENCIA DE DIAV1M02:12:0219500:35:5812401:20:0214.9901:56:0017600:16:0200:00:0000:00:00
137 8010CESAR SORIA SEVILLALLICENCIA DE DIAV1M02:12:0515600:34:0114001:22:3114.5401:56:3215600:15:3300:00:0000:00:00
138 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:12:1619000:35:4612701:20:3914.8801:56:2516900:15:5100:00:0000:00:00
139 3196JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCHEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M02:12:1715200:33:3314301:22:4314.5101:56:1617500:16:0100:00:0000:00:00
140 7103EDUARD HERNANDEZ NADALLLICENCIA DE DIAABM02:12:4915500:33:5915001:23:3514.3601:57:3414600:15:1500:00:0000:00:00
141 7115JOSUÉ MARTÍN MEJÍASLLICENCIA DE DIAABM02:13:1510400:31:2314201:22:3914.5201:54:0223200:19:1300:00:0000:00:00
142 124DAVID SEGURA CHECAC.A. IGUALADAV1M02:13:3616600:34:3613801:22:1014.6001:56:4619700:16:5000:00:0000:00:00
143 1210PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5SUB23M02:13:5613200:32:2715701:26:2713.8801:58:5413800:15:0200:00:0000:00:00
144 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:14:0711500:31:5616701:27:4113.6901:59:3712000:14:3000:00:0000:00:00
145 720JOSEP LLANO TOURÍSCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M02:14:2512500:32:1917001:27:5313.6502:00:1210800:14:1300:00:0000:00:00
146 3752JAVIER GONZÁLEZ SOTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:14:4119400:35:5614901:23:2914.3701:59:2514700:15:1600:00:0000:00:00
147 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM02:14:454100:28:1012901:20:5114.8401:49:0124600:25:4400:00:0000:00:00
148 7121JAVIER MOYA RUGERLLICENCIA DE DIAABM02:15:0317500:35:0214401:22:4314.5101:57:4520600:17:1800:00:0000:00:00
149 7135RAMON ROMERO PONSLLICENCIA DE DIAV1M02:15:2020200:36:1114501:22:5114.4801:59:0218200:16:1800:00:0000:00:00
150 8034DANIEL SAMSOLLICENCIA DE DIAV2M02:15:4213800:32:3417601:28:5013.5102:01:2411400:14:1800:00:0000:00:00
151 8006MANEL MUÑOZ PINTADOLLICENCIA DE DIAABM02:15:5916900:34:4315501:25:4913.9802:00:3215200:15:2700:00:0000:00:00
152 8025DAVID CALVO GARDUÑOLLICENCIA DE DIAABM02:16:1311900:32:0118201:30:1713.2902:02:189700:13:5500:00:0000:00:00
153 898JORDI FERRERAS JEREZCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM02:16:4017100:34:5115601:26:1313.9202:01:0415900:15:3600:00:0000:00:00
154 7130DANIEL MIRANDA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM02:16:4416200:34:3115901:26:4213.8402:01:1315400:15:3100:00:0000:00:00
155 8024XAVI ROCA GUTIERREZLLICENCIA DE DIAABM02:17:0815400:33:3916501:27:3513.7002:01:1417200:15:5400:00:0000:00:00
156 1452JOSÉ RUIZ REYESCLUB ESPORTIU Z5V3M02:17:2816300:34:3216001:27:0813.7702:01:4016800:15:4800:00:0000:00:00
157 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:17:3116700:34:4016601:27:3713.7002:02:1714400:15:1400:00:0000:00:00
158 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M02:17:3211200:31:5118301:30:1813.2902:02:0915100:15:2300:00:0000:00:00
159 7117MARCO BRAVO MORALESLLICENCIA DE DIAABM02:17:3714800:33:0417501:28:4813.5102:01:5216400:15:4500:00:0000:00:00
160 738JOSEP SOLE VALLDAURACLUB NATACIO MINORISAV1M02:18:2118600:35:4015801:26:3613.8602:02:1617800:16:0500:00:0000:00:00
161 8026MARCOS GARCIA CASTROLLICENCIA DE DIAV1M02:18:4520900:36:3115201:25:1614.0702:01:4720200:16:5800:00:0000:00:00
162 8028XAVIER REQUENA I BLASCOFEECV1M02:18:4515000:33:1718101:30:1413.3002:03:3114300:15:1400:00:0000:00:00
163 7111IGNACIO DOMINGO VIEYTESLLICENCIA DE DIAV2M02:18:4520100:36:1015301:25:3814.0102:01:4819900:16:5700:00:0000:00:00
164 5413KILIAN GUTIÉRREZ GARCÍATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:19:2914300:32:4018901:31:0213.1802:03:4216600:15:4700:00:0000:00:00
165 2604PER KVAMCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M02:19:5519600:36:0017401:28:2713.5702:04:2715300:15:2800:00:0000:00:00
166 2006SEBASTIAN SALMERON ORTIZCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M02:20:1216800:34:4118001:29:3813.3902:04:1917100:15:5300:00:0000:00:00
167 5501LUIS BAÑUELOS NAVARROCLUB ESPORTIU Z5V1M02:20:1320800:36:3016101:27:1713.7502:03:4718500:16:2600:00:0000:00:00
168 8038TONI MARTINEZ ALONSOLLICENCIA DE DIAV1M02:20:3518200:35:2116201:27:2713.7202:02:4821900:17:4700:00:0000:00:00
169 8021TONI DÍAZ ARNAUFEECV1M02:20:3917700:35:0516401:27:3513.7002:02:4022100:17:5900:00:0000:00:00
170 8031ADRIÀ MIQUEL ROCALLICENCIA DE DIAJNM02:20:5915300:33:3816801:27:4513.6802:01:2323900:19:3600:00:0000:00:00
171 1415KILIAN GARCIA JAMINCLUB TRIATLO SABADELLABM02:21:1118900:35:4516901:27:5113.6602:03:3621300:17:3500:00:0000:00:00
172 5360XAVIER ALVAREZ HERREROINDEPENDENTV2M02:21:1816500:34:3519301:31:2813.1202:06:0314500:15:1500:00:0000:00:00
173 5515JOSEP MIQUEL SALVADÓ RODRC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M02:21:2412900:32:2419401:31:4213.0902:04:0620700:17:1800:00:0000:00:00
174 5984JAVIER GUIRAO FELIUCLUB ESPORTIU I RUN WITH V2M02:21:2520500:36:1617801:29:1013.4602:05:2617400:15:5900:00:0000:00:00
175 7106MIGUEL ANGEL PERALTA HERRLLICENCIA DE DIAABM02:21:4614000:32:3619801:32:4612.9402:05:2218400:16:2400:00:0000:00:00
176 4000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:22:3713500:32:3020201:35:3712.5502:08:0711900:14:3000:00:0000:00:00
177 5475JOAN GONZALEZ MARTINEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:23:0810900:31:4020501:37:0112.3702:08:4111700:14:2700:00:0000:00:00
178 5590ARTUR RENÚ JORNETCLUB TRI5UABM02:23:259800:30:5220801:37:4112.2802:08:3313100:14:5200:00:0000:00:00
179 8030SERGIO MARÍN GOMEZLLICENCIA DE DIAABM02:24:2420700:36:2819701:32:3712.9602:09:0514800:15:1900:00:0000:00:00
180 1282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORCLUB TRIATLO MALGRATABM02:24:3620300:36:1219501:31:5613.0502:08:0818600:16:2800:00:0000:00:00
181 5312FEDE MARTÍNEZ RODRÍGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M02:24:4421600:37:0519101:31:0913.1702:08:1418700:16:3000:00:0000:00:00
182 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M02:24:4721100:36:5018501:30:4513.2202:07:3520400:17:1200:00:0000:00:00
183 7139JULIO CESAR APODACA MEDINLLICENCIA DE DIAABM02:25:1321200:36:5517901:29:3213.4002:06:2723000:18:4600:00:0000:00:00
184 8008JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV2M02:25:2920400:36:1420001:34:2012.7202:10:3413200:14:5500:00:0000:00:00
185 7140VICTOR VERDERA GARRIDO LLICENCIA DE DIASUB23M02:26:0819300:35:5218701:30:5313.2002:06:4523500:19:2300:00:0000:00:00
186 7124IVAN VIDAL ZAMORALLICENCIA DE DIAABM02:27:0718800:35:4320301:35:4812.5302:11:3115800:15:3600:00:0000:00:00
187 2187JAUME PRAT TERRADASINDEPENDENTV2M02:27:4322000:37:2819901:32:4912.9302:10:1721100:17:2600:00:0000:00:00
188 4192JUAN JAVIER GOMEZ GARCIACERDANYOLA CHABM02:28:0518700:35:4220101:34:2312.7102:10:0522200:18:0000:00:0000:00:00
189 8027MARC CASTELLO MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAABM02:30:5721400:36:5821101:38:0312.2402:15:0117300:15:5600:00:0000:00:00
190 8039MIGUEL CUADRADO RIVERALLICENCIA DE DIAV2M02:31:2411700:31:5922701:45:3411.3702:17:339500:13:5100:00:0000:00:00
191 8003MANEL MARTINEZ PICÓLLICENCIA DE DIAV1M02:31:3115700:34:0221401:39:5412.0102:13:5621400:17:3500:00:0000:00:00
192 7104FERMIN DE LA TORRE BASTIDLLICENCIA DE DIAV1M02:31:52000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
193 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:32:0419700:36:0121201:39:1212.1002:15:1319800:16:5100:00:0000:00:00
194 8040RICARDO RODRIGUEZ MUÑOZLLICENCIA DE DIAV1M02:34:0916100:34:1521701:42:1711.7302:16:3221500:17:3700:00:0000:00:00
195 283TONI MARTÍNEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM02:34:4117900:35:1221901:42:4411.6802:17:5619300:16:4500:00:0000:00:00
196 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:36:1323200:39:5721001:38:0212.2402:17:5922400:18:1400:00:0000:00:00
197 7136CARLOS GOMEZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1M02:37:2921300:36:5722201:43:4211.5702:20:3919600:16:5000:00:0000:00:00
198 7101EDUARD MORENO GABRIELLLICENCIA DE DIAABM02:38:1322600:38:4319201:31:2613.1202:10:0924700:28:0400:00:0000:00:00
199 8035RAMON CLAPÉS TORRENSLLICENCIA DE DIAV1M02:38:1619100:35:4822401:45:0011.4302:20:4821200:17:2800:00:0000:00:00
200 7120CARLOS JAIMEZLLICENCIA DE DIAABM02:38:25000:00:00000:00:000.0002:20:4421600:17:4100:00:0000:00:00
201 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM02:38:3317200:34:5221501:41:5311.7802:16:4524400:21:4800:00:0000:00:00
202 8013FRANCISCO JAVIER DELGADO LLICENCIA DE DIAV1M02:40:1322500:38:2920901:37:5212.2602:16:2124500:23:5200:00:0000:00:00
203 7118PERE EJARQUE GUILLAMATLLICENCIA DE DIAV1M02:43:0423700:40:1622301:44:3011.4802:24:4622600:18:1800:00:0000:00:00
204 8041XAVIER ALVAREZ CAMAREROLLICENCIA DE DIAABM02:47:4621500:37:0323801:53:5810.5302:31:0119200:16:4500:00:0000:00:00
205 4607CRISTIAN RODRIGUEZ RUIZCLUB NATACIO MINORISAV1M02:48:5521000:36:3523701:53:1110.6002:29:4623100:19:0900:00:0000:00:00
206 8012RAUL GRANADO CORZOLLICENCIA DE DIAV1M02:49:5724100:42:5123001:47:5211.1202:30:4323300:19:1400:00:0000:00:00
207 7107JOSE VICENTE GARCIA ANTUNLLICENCIA DE DIAV1M02:54:2724200:43:4823101:49:5110.9202:33:3924100:20:4800:00:0000:00:00
208 7102RAÚL PALACIOS MARTÍNLLICENCIA DE DIAV1M03:00:2624300:44:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
209 8001DANI LIZ REYLLICENCIA DE DIAV1M03:00:5321700:37:1024202:06:229.5002:43:3220800:17:2100:00:0000:00:00
210 7123GERARD CAPDEVILA ARPLLICENCIA DE DIAABM03:02:3923000:39:4724102:03:209.7302:43:0723700:19:3200:00:0000:00:00
211 7109CHRISTIAN RASET BAÑOLLICENCIA DE DIAV1M03:03:39000:00:00000:00:000.0002:46:1520900:17:2400:00:0000:00:00


NF 8004ALBERT G. DIGÓNLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:37:09001:59:1110.0702:36:20000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8009JOSE MIGUEL URIBE MOLINALLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:37:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8011JESÚS MARIN MONTAÑEZ LLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:38:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2902DAVID FORN FRIASC.E. RAYOTEAMV1M00:00:00000:32:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2911ADAN HIDALGO AGUILARFLOR DE TRIATLÓABM00:00:00000:26:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8032PEP ROJAS FARRERASLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:35:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5440DAVID ARTEAGA MONTEJOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M00:00:00000:42:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 321PAU BOTELLA TARRESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:00:00000:27:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M00:00:00000:30:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZC.N. REUS PLOMSV1M00:00:00000:30:12001:13:4416.2701:43:56000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M00:00:00000:34:55001:23:3214.3701:58:27000:00:0000:00:0000:00:00
NF 36CARLOS LARIOS JIMÉNEZC.A. IGUALADAABM00:00:00000:26:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7116RICARD STOYOU SORONELLASLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:28:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2101FRANCESC RECASENS ESCRIBACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:00:00000:32:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7129FRANCISCO GOMEZ CAPARROSLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:33:08001:14:3616.0901:47:44000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7134FRANCISCO ROLDAN MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:27:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 8007ORIOL MARTÍNEZ PICÓLLICENCIA DE DIAV1M
NP 2626DAVID MARTÍN BARREROC.E.E. SANT GERVASIABM
NP 2687MARC MAS RABIONETINDEPENDENTABM
NP 8018ÁLVARO CABAÑAS HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 8033ORIOL CARRERAS MONRÓSLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8037JESUS HERRERA SALMERONLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8044RAMON RICART TORRENTFEECV2M
NP 4668GUILLERMO DE LA IGLESIA AINDEPENDENTV1M
NP 146DANIEL SANCHEZ GONZALEZC.N. REUS PLOMSABM
NP 5235RICARD JORDÀ AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM
NP 7137HÉCTOR DÍAZ TEJADALLICENCIA DE DIASUB23M
NP 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM
NP 2536TONI MARTOS GALLIFAT-BIKES CLUB TRIATLOABM
NP 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM
NP 1304JOFRE CIURANS I MALLORQUIT-BIKES CLUB TRIATLOABM
NP 130IVAN MENCHÓN VELASCOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM
NP 7108ALBERT MOLERA VILALLICENCIA DE DIAABM
NP 7112HUGO TAPIAS COYLLICENCIA DE DIAABM
NP 7114PEP CARRERA CANIEGOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7119JORDI GORINA CASAMAYORLLICENCIA DE DIAABM
NP 2484DAVID PARDO ESTADELLAINDEPENDENTV2M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32