RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
183 271 249 18 4 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 05:00:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
1143JOSEP CASAS CASANOVA01:37:49
23895XAVIER MADRONA VILA01:38:26
35305DÍDAC VILARDAGA SOLER01:44:18

2. - CLUB MEDINA TRIATLO - 05:01:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11265ALBERT CAMPS SERRA01:38:07
21647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:38:47
33614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:44:35

3. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 05:06:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
15997ISMAEL VENTURA SANCHEZ01:36:11
23612DAVID MALAGON LOPEZ01:42:09
35607MARC VILA VALLS01:48:15

4. - C.N. REUS PLOMS - 05:10:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
11220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:39:49
25872ALBERT TORRES CARLES 01:44:14
33903MARC CIRERA CASELLAS01:46:09

5. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 05:18:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:39:10
2139GERARD SABATÉ AYMERICH01:40:26
35448LLUIS SALA CASELLAS01:58:59

6. - CLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVÀS - 05:20:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
13447FERRAN BALCELLS PICART01:43:53
24984RICARD COSTA PUIGPELAT01:44:28
3129ALEIX TORRENT RAMAL01:51:42

7. - C.A. IGUALADA - 05:27:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1290JOSEP RAMON MONTANER SOLÀ01:42:08
22487DAVIS SERAROLS TORRAS01:50:42
34433SERGI PUJABET SOLANICH01:54:46

8. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:31:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
11543JESUS MANUEL SONO RAZURI01:47:53
2867SANTI BARRERA MARTINEZ01:50:50
3924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀ01:52:41

9. - CERRR IGUALADA - 05:36:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
14802CARLES TORRENTS RODRIGUEZ01:40:56
2223MARC RELAÑO GUILLEN01:53:20
33395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJO02:02:00

10. - FLOR DE TRIATLÓ - 05:37:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
15778JAVIER RODRÍGUEZ MILLÁN01:47:50
25608ARNAU PAGES LOPEZ01:49:34
32632ALEJANDRO LLAVERIA JIMÉNEZ01:59:37

11. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 05:37:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
12815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:48:59
22850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ01:49:24
34472MARC BATLLE BASART01:59:02

12. - CLUB ESPORTIU Z5 - 05:38:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
14876PATRICIO ROSSI01:51:39
25253CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:53:02
3233JUAN ANTONIO CRESPO01:53:34

13. - CLUB NATACIO BANYOLES - 05:38:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO01:43:07
25262AITOR ESPINOSA VALERO01:54:15
3916ALBERT ROURA POL02:01:07

14. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 05:38:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
15896SALVADOR GRAN ESTEVE01:45:34
2673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:51:03
32946NARCÍS DOMINGO MAS02:02:13

15. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:40:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:48:01
2175JAUME SOLER SERRANO01:54:30
33699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANO01:57:59

16. - CLUB TRI5U - 05:40:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
12792ALBERTO CASADO AROCA01:47:57
24146SERGI VILA PIJOAN01:50:39
33043CARLOS ALBA ALONSO02:02:12

17. - C.E. PEDALA.CAT BALAGUER - 05:44:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
15367ALEIX SIERRA OLIVER01:36:33
2128RAUL BARRIOS BRUFAU01:46:26
35515JOSEP MIQUEL SALVADÓ RODRÍGUEZ02:21:24

18. - CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA - 06:01:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
12016ALBERTO GÓMEZ MOTA01:53:35
22999FRANCISCO JAVIER TORRES PINO01:59:57
3159JHON MARIO BARCO CASTAÑEDA02:07:28

19. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 06:02:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:55:06
2853MANOLO GONZALEZ CUEVAS02:00:52
32631EMILIO OVIEDO PRADA02:06:25

20. - SOCIETAT ATLETICA CORBERA - 06:02:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
1153JOSEP MARIA ALSINA COSTA01:52:04
2161LLUÍS AMAT TARDIU02:02:02
3435CARLOS MENDEZ VILLALVILLA02:08:50

21. - CLUB ESPORTIU I RUN WITH LEIVA - 06:20:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
12634OLIVER GARRIDO LUQUE01:53:25
22175JORDI PEREZ RODRIGUEZ02:10:17
3898JORDI FERRERAS JEREZ02:16:40

22. - CERDANYOLA CH - 06:27:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
13016ORIOL MARTINEZ BAQUERO01:56:38
22447GREGORY FIERENS02:03:14
34192JUAN JAVIER GOMEZ GARCIA02:28:05

23. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 06:37:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
11351JACINT HITOS CARMONA02:03:26
2720JOSEP LLANO TOURÍS02:14:25
32604PER KVAM02:19:55

24. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 06:41:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
13195DAVID DELLUNDE MARTINEZ02:04:49
23196JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCHEZ02:12:17
31282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORAGO 02:24:36

25. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLÈS - 06:43:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
11274XAVIER GISPERT PORCAR02:01:18
25413KILIAN GUTIÉRREZ GARCÍA02:19:29
34000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZ02:22:37

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32