RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
183 271 249 18 4 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 128RAUL BARRIOS BRUFAUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERJNM01:46:265400:28:442501:05:2018.3701:34:043000:12:2200:00:0000:00:00
2 2503ABEL SERRA SUCARRATC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:48:442700:27:273301:07:3217.7701:34:599000:13:4500:00:0000:00:00
3 924ORIOL MARTÍNEZ MACIPRAT TRIATLO 1994JNM01:52:412500:27:196801:12:1716.601:39:365600:13:0500:00:0000:00:00
4 7127MARC TROYA SEBASTAILLICENCIA DE DIAJNM01:53:123900:28:047601:12:5616.4501:41:002300:12:1200:00:0000:00:00
5 5903BRUNO MONTEFUSCO DECLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM02:01:484200:28:1111301:18:5715.201:47:0812700:14:4000:00:0000:00:00
6 135MARTÍ PUJOL CASTELLCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM02:04:0511600:31:5710401:17:3415.4701:49:3112400:14:3400:00:0000:00:00
7 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM02:07:539500:30:4413901:22:2014.5701:53:0412900:14:4900:00:0000:00:00
8 5904ENZO MONTEFUSCO DELCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM02:14:454100:28:1012901:20:5114.8401:49:0124600:25:4400:00:0000:00:00
9 8031ADRIÀ MIQUEL ROCALLICENCIA DE DIAJNM02:20:5915300:33:3816801:27:4513.6802:01:2323900:19:3600:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF01:55:176800:29:207901:13:0716.4101:42:274900:12:5000:00:0000:00:00
2 4097BLANCA VALLES MEJIACERRR IGUALADASUB23F02:02:2913900:32:359301:15:4215.8501:48:1710600:14:1200:00:0000:00:00
3 2534SILVIA ROURA PEREZGRUP ESPORTIU ESTEVESUB23F02:11:1618000:35:1311401:19:0515.1701:54:1820100:16:5800:00:0000:00:00
4 5030SUSANA MENDOZA MORAPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:47:0223800:40:3122501:45:0011.4302:25:3124300:21:3100:00:0000:00:00
5 7126LAURA VILA TURALLICENCIA DE DIAABF03:02:3823100:39:4924002:03:209.7302:43:0923600:19:2900:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:36:33400:25:43300:58:5220.3901:24:351200:11:5800:00:0000:00:00
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:43:07800:26:032101:05:0718.4301:31:101000:11:5700:00:0000:00:00
3 3336JORDI GARCIA BERMÚDGAVA TRIATLOSUB23M01:45:261400:26:453101:07:0517.8901:33:50500:11:3600:00:0000:00:00
4 1543JESUS MANUEL SONO RPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:47:534900:28:272601:05:5318.2101:34:207800:13:3300:00:0000:00:00
5 2792ALBERTO CASADO AROCCLUB TRI5USUB23M01:47:572600:27:254601:09:0517.3701:36:30300:11:2700:00:0000:00:00
6 1707RUBEN JIMENEZ PICAZC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:48:053600:27:583701:08:0617.6201:36:041600:12:0100:00:0000:00:00
7 5608ARNAU PAGES LOPEZFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:49:341100:26:076401:11:5916.6701:38:06400:11:2800:00:0000:00:00
8 7122ALBERT CASAS SORIGULLICENCIA DE DIASUB23M01:54:536700:29:176301:11:5316.6901:41:108500:13:4300:00:0000:00:00
9 5492MARC GALLARDO LOMBAC.E. KATOA BARCELONAABM01:58:433300:27:537201:12:3616.5301:40:2922300:18:1400:00:0000:00:00
10 1210PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5SUB23M02:13:5613200:32:2715701:26:2713.8801:58:5413800:15:0200:00:0000:00:00
11 7140VICTOR VERDERA GARRLLICENCIA DE DIASUB23M02:26:0819300:35:5218701:30:5313.202:06:4523500:19:2300:00:0000:00:00
12 7123GERARD CAPDEVILA ALLICENCIA DE DIAABM03:02:3923000:39:4724102:03:209.7302:43:0723700:19:3200:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:58:2812100:32:046601:12:0716.6401:44:1111300:14:1700:00:0000:00:00
2 2627MARINA BURGAYA NOGC.E. KATOA BARCELONAABF02:14:207700:29:5018401:30:4213.2302:00:329100:13:4800:00:0000:00:00
3 2641ANNA BAREA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABF02:18:2219200:35:5015401:25:441402:01:3419500:16:4800:00:0000:00:00
4 6115MARINA MARTÍNEZ RASCERDANYOLA CHABF02:23:3719900:36:0618801:30:5413.202:07:0019000:16:3700:00:0000:00:00
5 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:28:2012400:32:1521301:39:5212.0202:12:0718000:16:1300:00:0000:00:00
6 2581GEMMA VILES GARCIAC.A. IGUALADAABF02:44:0423600:40:1322601:45:2011.3902:25:3322900:18:3100:00:0000:00:00
7 2588ANA GÓMEZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONABF03:00:0224000:42:0123901:58:2610.1302:40:2723800:19:3500:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8042ADRIA NOGUERA SOLDELLICENCIA DE DIAABM01:35:591000:26:06200:57:5220.7401:23:581500:12:0100:00:0000:00:00
2 143JOSEP CASAS CASANOVCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:37:49900:26:04601:00:0719.9601:26:11600:11:3800:00:0000:00:00
3 139GERARD SABATÉ AYMET-BIKES CLUB TRIATLOABM01:40:261600:26:511001:01:0619.6401:27:573300:12:2900:00:0000:00:00
4 290JOSEP RAMON MONTANEC.A. IGUALADAABM01:42:081700:26:531601:03:091901:30:022000:12:0600:00:0000:00:00
5 3447FERRAN BALCELLS PICCLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM01:43:531800:26:551701:03:4318.8301:30:386500:13:1500:00:0000:00:00
6 5778JAVIER RODRÍGUEZ MIFLOR DE TRIATLÓABM01:47:50000:00:00000:00:00001:35:511300:11:5900:00:0000:00:00
7 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:48:154300:28:162901:06:2218.0801:34:387900:13:3700:00:0000:00:00
8 1484ORIOL AGUILERA AGUSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:48:353200:27:503601:07:5517.6701:35:454800:12:5000:00:0000:00:00
9 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM01:49:026100:29:083001:06:3818.0101:35:466900:13:1600:00:0000:00:00
10 2487DAVIS SERAROLS TORRC.A. IGUALADAABM01:50:427500:29:433501:07:5217.6801:37:355700:13:0700:00:0000:00:00
11 2136KIRIAN MARTORELL CACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:50:546600:29:163801:08:1717.5701:37:337300:13:2100:00:0000:00:00
12 5262AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM01:54:154500:28:197701:13:0316.4301:41:225100:12:5300:00:0000:00:00
13 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:59:027100:29:319001:15:3915.8601:45:109600:13:5200:00:0000:00:00
14 2632ALEJANDRO LLAVERIA FLOR DE TRIATLÓABM01:59:373800:28:0211601:19:3315.0801:47:351700:12:0200:00:0000:00:00
15 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:00:5210700:31:318701:14:5016.0401:46:2112200:14:3100:00:0000:00:00
16 2086ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM02:04:332900:27:4314701:23:2614.3801:51:097500:13:2400:00:0000:00:00
17 7128SERGI CENARRO SOLERLLICENCIA DE DIAABM02:06:1718500:35:308201:14:0416.201:49:3419100:16:4300:00:0000:00:00
18 159JHON MARIO BARCO CACLUB GASSS TRIATLO CERDANABM02:07:2810500:31:2413601:21:2814.7301:52:5212600:14:3600:00:0000:00:00
19 2175JORDI PEREZ RODRIGUCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM02:10:1717800:35:0611201:18:5415.2101:54:0018100:16:1700:00:0000:00:00
20 7125JUAN JOSÉ PALOS TOMLLICENCIA DE DIAABM02:10:2415900:34:0912001:19:4215.0601:53:5118900:16:3300:00:0000:00:00
21 5359GERARD SALVADO BOTECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:11:0617300:34:5313001:20:5314.8401:55:4614900:15:2000:00:0000:00:00
22 7115JOSUÉ MARTÍN MEJÍASLLICENCIA DE DIAABM02:13:1510400:31:2314201:22:3914.5201:54:0223200:19:1300:00:0000:00:00
23 8006MANEL MUÑOZ PINTADOLLICENCIA DE DIAABM02:15:5916900:34:4315501:25:4913.9802:00:3215200:15:2700:00:0000:00:00
24 5413KILIAN GUTIÉRREZ GATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:19:2914300:32:4018901:31:0213.1802:03:4216600:15:4700:00:0000:00:00
25 7139JULIO CESAR APODACALLICENCIA DE DIAABM02:25:1321200:36:5517901:29:3213.402:06:2723000:18:4600:00:0000:00:00
26 8041XAVIER ALVAREZ CAMALLICENCIA DE DIAABM02:47:4621500:37:0323801:53:5810.5302:31:0119200:16:4500:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2638MONTSE MARTINEZ GUEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:06:156500:29:1414601:23:1114.4301:52:259400:13:5000:00:0000:00:00
2 56ANNA PLANAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:10:3713000:32:2514801:23:2814.3801:55:5312800:14:4400:00:0000:00:00
3 7113MERITXELL SABATE SUFEECABF02:23:1222300:38:0017301:28:1413.602:06:1420000:16:5800:00:0000:00:00
4 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF02:30:2721800:37:1420601:37:2112.3302:14:3517000:15:5200:00:0000:00:00
5 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:34:1615100:33:2222801:46:2211.2802:19:4412300:14:3200:00:0000:00:00
6 1946MÒNICA BATLLE CARREPRAT TRIATLO 1994ABF02:41:0923400:40:0422001:43:1611.6202:23:2022000:17:4900:00:0000:00:00
7 5010IRENE MELINA ARAQUETEAM CALELLA TRIATHLONABF02:42:5220600:36:2723401:50:3810.8502:27:0516700:15:4700:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:38:262300:27:10400:58:5520.3701:26:052800:12:2100:00:0000:00:00
2 224ALBERT SOLEY CASTELT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:39:10700:25:59901:01:0319.6601:27:022100:12:0800:00:0000:00:00
3 1220CARLOS PORTILLA PARC.N. REUS PLOMSABM01:39:492100:27:06701:00:1219.9301:27:183400:12:3100:00:0000:00:00
4 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:42:07200:25:352401:05:1718.3801:30:52200:11:1500:00:0000:00:00
5 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:42:441300:26:401901:04:0018.7501:30:401900:12:0400:00:0000:00:00
6 5305DÍDAC VILARDAGA SOLCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:44:183100:27:471801:03:5218.7901:31:394000:12:3900:00:0000:00:00
7 4984RICARD COSTA PUIGPECLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM01:44:281500:26:492301:05:1618.3901:32:053100:12:2300:00:0000:00:00
8 5898FRANCESC LOPEZ MARICLUB MEDINA TRIATLOABM01:49:238100:30:212701:06:1518.1101:36:364500:12:4700:00:0000:00:00
9 8045RUBEN SANZ TORRENTELLICENCIA DE DIAABM01:49:385700:29:033201:07:1917.8301:36:226800:13:1600:00:0000:00:00
10 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:50:374000:28:064301:08:4217.4701:36:489200:13:4900:00:0000:00:00
11 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM01:50:393500:27:575301:10:0217.1301:37:594100:12:4000:00:0000:00:00
12 5253CRISTIAN NAVARRO MCLUB ESPORTIU Z5ABM01:53:026900:29:275901:10:4316.9701:40:105000:12:5200:00:0000:00:00
13 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:53:207900:30:074801:09:2417.2901:39:319300:13:4900:00:0000:00:00
14 4433SERGI PUJABET SOLANC.A. IGUALADAABM01:54:468800:30:335401:10:0617.1201:40:3910200:14:0700:00:0000:00:00
15 3016ORIOL MARTINEZ BAQUCERDANYOLA CHABM01:56:389600:30:477301:12:4316.501:43:306000:13:0800:00:0000:00:00
16 8036MARC RIGUILLO BUTJOLLICENCIA DE DIAABM01:57:3511000:31:457001:12:2616.5701:44:117400:13:2400:00:0000:00:00
17 8002MIGUEL SAETALLICENCIA DE DIAABM02:00:3212800:32:238301:14:1016.1801:46:339800:13:5900:00:0000:00:00
18 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM02:01:0710200:31:149201:15:4115.8601:46:5510700:14:1200:00:0000:00:00
19 2644MIQUEL IZQUIERDO DEC.E. RAYOTEAMABM02:01:434400:28:1712601:20:1914.9401:48:365900:13:0700:00:0000:00:00
20 2624SERGI SAURA CONCACLUB NATACIO RUBIABM02:03:0714700:32:528401:14:1116.1801:47:0317700:16:0400:00:0000:00:00
21 1351JACINT HITOS CARMONCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:03:2611800:32:009101:15:4015.8601:47:4016500:15:4600:00:0000:00:00
22 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM02:07:1713400:32:2911701:19:3515.0801:52:0414200:15:1300:00:0000:00:00
23 8015JAVIER LOPEZ MARTINLLICENCIA DE DIAABM02:08:0512700:32:228801:15:001601:47:2224000:20:4300:00:0000:00:00
24 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM02:08:4812200:32:0413401:21:1214.7801:53:1615500:15:3200:00:0000:00:00
25 8023PAU FABREGAT HERNANLLICENCIA DE DIAABM02:10:4416000:34:1213501:21:2014.7501:55:3214100:15:1200:00:0000:00:00
26 898JORDI FERRERAS JERECLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM02:16:4017100:34:5115601:26:1313.9202:01:0415900:15:3600:00:0000:00:00
27 7130DANIEL MIRANDA LOPELLICENCIA DE DIAABM02:16:4416200:34:3115901:26:4213.8402:01:1315400:15:3100:00:0000:00:00
28 8024XAVI ROCA GUTIERREZLLICENCIA DE DIAABM02:17:0815400:33:3916501:27:3513.702:01:1417200:15:5400:00:0000:00:00
29 4000ERIK GUTIERREZ FERNTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:22:3713500:32:3020201:35:3712.5502:08:0711900:14:3000:00:0000:00:00
30 5475JOAN GONZALEZ MARTICLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:23:0810900:31:4020501:37:0112.3702:08:4111700:14:2700:00:0000:00:00
31 5590ARTUR RENÚ JORNETCLUB TRI5UABM02:23:259800:30:5220801:37:4112.2802:08:3313100:14:5200:00:0000:00:00
32 283TONI MARTÍNEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM02:34:4117900:35:1221901:42:4411.6802:17:5619300:16:4500:00:0000:00:00
33 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM02:38:3317200:34:5221501:41:5311.7802:16:4524400:21:4800:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4095EMANUELA VENTURELLIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:26:3618400:35:2920401:36:0212.502:11:3113900:15:0500:00:0000:00:00
2 2582RAQUEL EGEA CORTESC.A. IGUALADAABF02:29:0623300:40:0217101:28:0213.6302:08:0424200:21:0200:00:0000:00:00
3 5062ANA FUENTES GONZÀLETEAM CALELLA TRIATHLONABF02:29:1622900:39:3119601:32:0313.0402:11:3421700:17:4200:00:0000:00:00
4 3595LAURA VILLARET IZQTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:47:4022400:38:1823201:50:0710.902:28:2523400:19:1500:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5997ISMAEL VENTURA SANCCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:36:111900:26:57100:57:0521.0201:24:022200:12:0900:00:0000:00:00
2 3614ROBERTO FIDALGO LOCLUB MEDINA TRIATLOABM01:44:358000:30:131201:01:4919.4101:32:023500:12:3300:00:0000:00:00
3 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:45:342400:27:122801:06:1818.101:33:301800:12:0400:00:0000:00:00
4 3903MARC CIRERA CASELLAC.N. REUS PLOMSABM01:46:094600:28:202001:04:3518.5801:32:556400:13:1400:00:0000:00:00
5 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:47:44100:25:205701:10:361701:35:56800:11:4800:00:0000:00:00
6 3244JORDI TRUYOLS MORETC. TRIATLO MONTORNESABM01:48:203400:27:553401:07:3917.7401:35:344400:12:4600:00:0000:00:00
7 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:51:395600:28:544701:09:2417.2901:38:187200:13:2100:00:0000:00:00
8 129ALEIX TORRENT RAMALCLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM01:51:427300:29:364101:08:2817.5301:38:048000:13:3800:00:0000:00:00
9 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:53:057000:29:285001:09:2817.2701:38:5610300:14:0900:00:0000:00:00
10 2513MARC FARRÉ CANALETACLUB MEDINA TRIATLOABM01:54:378900:30:355501:10:2017.0601:40:558400:13:4200:00:0000:00:00
11 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:56:489200:30:407501:12:5216.4701:43:327000:13:1600:00:0000:00:00
12 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:57:119400:30:427101:12:2916.5601:43:119900:14:0000:00:0000:00:00
13 3699JUAN LUIS GARCIA ESCLUB TRIATLO SABADELLABM01:57:5914600:32:515801:10:4216.9701:43:3311600:14:2600:00:0000:00:00
14 2393XAVI REYES SALAMANCCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:58:425800:29:0510001:16:3215.6801:45:375500:13:0500:00:0000:00:00
15 2999FRANCISCO JAVIER TOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:59:573700:28:0011801:19:3615.0801:47:362900:12:2100:00:0000:00:00
16 5215RAÚL PÉREZ LIMONCHIINDEPENDENTABM02:01:269700:30:489901:16:2715.701:47:1510500:14:1100:00:0000:00:00
17 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM02:02:129900:31:0010201:17:2715.4901:48:278600:13:4500:00:0000:00:00
18 8043TOMÁS ZÚÑIGA CHODILLLICENCIA DE DIAABM02:04:3814400:32:439701:16:1415.7401:48:5716100:15:4100:00:0000:00:00
19 363ALEXANDRE ZANUY FANC.E.T. DISTANCEABM02:04:4410100:31:0712801:20:4214.8701:51:495200:12:5500:00:0000:00:00
20 8017TEO EDO FARRELLICENCIA DE DIAABM02:08:3414900:33:1313301:20:5714.8201:54:1011500:14:2400:00:0000:00:00
21 7110TONI NICUESA CASTAÑLLICENCIA DE DIAABM02:09:1113700:32:3310901:18:2215.3101:50:5522500:18:1600:00:0000:00:00
22 8014SANTI MARTINEZ SANCLLICENCIA DE DIAABM02:09:4617600:35:0410501:17:3715.4601:52:4120300:17:0500:00:0000:00:00
23 7103EDUARD HERNANDEZ NALLICENCIA DE DIAABM02:12:4915500:33:5915001:23:3514.3601:57:3414600:15:1500:00:0000:00:00
24 3752JAVIER GONZÁLEZ SOTCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:14:4119400:35:5614901:23:2914.3701:59:2514700:15:1600:00:0000:00:00
25 7121JAVIER MOYA RUGERLLICENCIA DE DIAABM02:15:0317500:35:0214401:22:4314.5101:57:4520600:17:1800:00:0000:00:00
26 8025DAVID CALVO GARDUÑOLLICENCIA DE DIAABM02:16:1311900:32:0118201:30:1713.2902:02:189700:13:5500:00:0000:00:00
27 7117MARCO BRAVO MORALESLLICENCIA DE DIAABM02:17:3714800:33:0417501:28:4813.5102:01:5216400:15:4500:00:0000:00:00
28 1415KILIAN GARCIA JAMINCLUB TRIATLO SABADELLABM02:21:1118900:35:4516901:27:5113.6602:03:3621300:17:3500:00:0000:00:00
29 7106MIGUEL ANGEL PERALTLLICENCIA DE DIAABM02:21:4614000:32:3619801:32:4612.9402:05:2218400:16:2400:00:0000:00:00
30 8030SERGIO MARÍN GOMEZLLICENCIA DE DIAABM02:24:2420700:36:2819701:32:3712.9602:09:0514800:15:1900:00:0000:00:00
31 1282MIQUEL ÀNGEL TABARCLUB TRIATLO MALGRATABM02:24:3620300:36:1219501:31:5613.0502:08:0818600:16:2800:00:0000:00:00
32 7124IVAN VIDAL ZAMORALLICENCIA DE DIAABM02:27:0718800:35:4320301:35:4812.5302:11:3115800:15:3600:00:0000:00:00
33 4192JUAN JAVIER GOMEZ GCERDANYOLA CHABM02:28:0518700:35:4220101:34:2312.7102:10:0522200:18:0000:00:0000:00:00
34 8027MARC CASTELLO MARTÍLLICENCIA DE DIAABM02:30:5721400:36:5821101:38:0312.2402:15:0117300:15:5600:00:0000:00:00
35 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:36:1323200:39:5721001:38:0212.2402:17:5922400:18:1400:00:0000:00:00
36 7101EDUARD MORENO GABRILLICENCIA DE DIAABM02:38:1322600:38:4319201:31:2613.1202:10:0924700:28:0400:00:0000:00:00
37 7120CARLOS JAIMEZLLICENCIA DE DIAABM02:38:25000:00:00000:00:00002:20:4421600:17:4100:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5053NOEMI MORENO CASTAÑC.A. IGUALADAV1F01:57:5213600:32:326101:11:0716.8701:43:3910900:14:1300:00:0000:00:00
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:02:5114100:32:389401:15:4315.8501:48:2112100:14:3000:00:0000:00:00
3 5166ARANTXA MEJIAS REBECERRR IGUALADAV1F02:18:2017400:35:0116301:27:3413.702:02:3516300:15:4500:00:0000:00:00
4 6191MERCHE COMINO CASADCERDANYOLA CHV1F02:21:4122100:37:3117201:28:0413.6302:05:3517900:16:0600:00:0000:00:00
5 6145SANDRA DENISE JONESTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F02:22:0717000:34:4518601:30:5113.2102:05:3618800:16:3100:00:0000:00:00
6 8022ROSA REQUENA LLONGULLICENCIA DE DIAV1F02:24:0821900:37:2317701:29:0113.4802:06:2421800:17:4400:00:0000:00:00
7 4061NÚRIA GARCIA PÀRRAGCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1F02:30:2620000:36:0820701:37:3212.302:13:4019400:16:4600:00:0000:00:00
8 2199MONTSERRAT MALDONADCLUB TRIATLO MALGRATV1F02:48:4423500:40:1023301:50:1210.8902:30:2222700:18:2200:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:36:17300:25:36500:59:3820.1201:25:14100:11:0300:00:0000:00:00
2 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:38:07600:25:57801:00:1319.9301:26:101100:11:5700:00:0000:00:00
3 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOV1M01:38:47500:25:551101:01:0819.6301:27:03700:11:4400:00:0000:00:00
4 4802CARLES TORRENTS RODCERRR IGUALADAV1M01:40:561200:26:081401:02:3119.1901:28:392700:12:1700:00:0000:00:00
5 3612DAVID MALAGON LOPECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:42:092800:27:411301:02:0219.3401:29:433200:12:2600:00:0000:00:00
6 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:44:145300:28:421501:02:5319.0801:31:353900:12:3900:00:0000:00:00
7 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:48:01000:00:00000:00:00001:36:011400:12:0000:00:0000:00:00
8 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:49:243000:27:454901:09:2617.2801:37:112400:12:1300:00:0000:00:00
9 709GERMÀ BARROSO I PUJC.E. RAYOTEAMV1M01:50:585500:28:474501:08:5517.4101:37:426600:13:1600:00:0000:00:00
10 5937DANIEL RODRIGUEZ GACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:51:026300:29:094201:08:4017.4801:37:496300:13:1300:00:0000:00:00
11 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:51:032200:27:096501:12:0016.6701:39:09900:11:5400:00:0000:00:00
12 204LLIBERT FORTUNY I CCMG FERRER HOTELSV1M01:51:557400:29:364401:08:4717.4501:38:237700:13:3200:00:0000:00:00
13 2634OLIVER GARRIDO LUQUCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M01:53:252000:26:598101:13:4816.2601:40:473700:12:3800:00:0000:00:00
14 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:55:066000:29:068001:13:2716.3401:42:333600:12:3300:00:0000:00:00
15 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:58:5710000:31:038501:14:2516.1301:45:287600:13:2900:00:0000:00:00
16 3395JOSÉ MARIA PRIETO ACERRR IGUALADAV1M02:02:008400:30:2711101:18:3015.2901:48:575400:13:0300:00:0000:00:00
17 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:02:068300:30:2610701:17:5515.401:48:218800:13:4500:00:0000:00:00
18 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:02:137600:29:4712101:19:4315.0501:49:304300:12:4300:00:0000:00:00
19 2608SAMUEL MADRID GIMENCLUB NATACIO RUBIV1M02:03:1010300:31:1910601:17:4215.4401:49:0110400:14:0900:00:0000:00:00
20 8020ERNESTO CIRERA LOPELLICENCIA DE DIAV1M02:05:099000:30:3713101:20:5314.8401:51:308100:13:3900:00:0000:00:00
21 8005SEBASTIÀ FERNÁNDEZ LLICENCIA DE DIAV1M02:05:438700:30:3313201:20:5614.8301:51:2911100:14:1400:00:0000:00:00
22 7138KOEN VAN GOUBERGENLLICENCIA DE DIAV1M02:10:5118300:35:2812201:19:4515.0501:55:1316000:15:3800:00:0000:00:00
23 124DAVID SEGURA CHECAC.A. IGUALADAV1M02:13:3616600:34:3613801:22:1014.601:56:4619700:16:5000:00:0000:00:00
24 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:14:0711500:31:5616701:27:4113.6901:59:3712000:14:3000:00:0000:00:00
25 720JOSEP LLANO TOURÍSCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M02:14:2512500:32:1917001:27:5313.6502:00:1210800:14:1300:00:0000:00:00
26 7135RAMON ROMERO PONSLLICENCIA DE DIAV1M02:15:2020200:36:1114501:22:5114.4801:59:0218200:16:1800:00:0000:00:00
27 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M02:17:3211200:31:5118301:30:1813.2902:02:0915100:15:2300:00:0000:00:00
28 8026MARCOS GARCIA CASTRLLICENCIA DE DIAV1M02:18:4520900:36:3115201:25:1614.0702:01:4720200:16:5800:00:0000:00:00
29 5501LUIS BAÑUELOS NAVARCLUB ESPORTIU Z5V1M02:20:1320800:36:3016101:27:1713.7502:03:4718500:16:2600:00:0000:00:00
30 8038TONI MARTINEZ ALONSLLICENCIA DE DIAV1M02:20:3518200:35:2116201:27:2713.7202:02:4821900:17:4700:00:0000:00:00
31 8021TONI DÍAZ ARNAUFEECV1M02:20:3917700:35:0516401:27:3513.702:02:4022100:17:5900:00:0000:00:00
32 5515JOSEP MIQUEL SALVADC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M02:21:2412900:32:2419401:31:4213.0902:04:0620700:17:1800:00:0000:00:00
33 2315HECTOR MOLINA GIMENW3TRIBCNV1M02:24:4721100:36:5018501:30:4513.2202:07:3520400:17:1200:00:0000:00:00
34 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:32:0419700:36:0121201:39:1212.102:15:1319800:16:5100:00:0000:00:00
35 8040RICARDO RODRIGUEZ MLLICENCIA DE DIAV1M02:34:0916100:34:1521701:42:1711.7302:16:3221500:17:3700:00:0000:00:00
36 7136CARLOS GOMEZ MARTINLLICENCIA DE DIAV1M02:37:2921300:36:5722201:43:4211.5702:20:3919600:16:5000:00:0000:00:00
37 8013FRANCISCO JAVIER DELLICENCIA DE DIAV1M02:40:1322500:38:2920901:37:5212.2602:16:2124500:23:5200:00:0000:00:00
38 7118PERE EJARQUE GUILLALLICENCIA DE DIAV1M02:43:0423700:40:1622301:44:3011.4802:24:4622600:18:1800:00:0000:00:00
39 4607CRISTIAN RODRIGUEZ CLUB NATACIO MINORISAV1M02:48:5521000:36:3523701:53:1110.602:29:4623100:19:0900:00:0000:00:00
40 8012RAUL GRANADO CORZOLLICENCIA DE DIAV1M02:49:5724100:42:5123001:47:5211.1202:30:4323300:19:1400:00:0000:00:00
41 7107JOSE VICENTE GARCIALLICENCIA DE DIAV1M02:54:2724200:43:4823101:49:5110.9202:33:3924100:20:4800:00:0000:00:00
42 8001DANI LIZ REYLLICENCIA DE DIAV1M03:00:5321700:37:1024202:06:229.502:43:3220800:17:2100:00:0000:00:00
43 7109CHRISTIAN RASET BAÑLLICENCIA DE DIAV1M03:03:39000:00:00000:00:00002:46:1520900:17:2400:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:17:4713100:32:2619001:31:0813.1702:03:3411000:14:1300:00:0000:00:00
2 1817LOLA BRUSAU ALÒSC.A. IGUALADAV1F02:34:1818100:35:1822101:43:1811.6202:18:3616200:15:4200:00:0000:00:00
3 196LAURA SARAROLS RAMSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:41:4823900:41:0321801:42:2111.7202:23:2422800:18:2400:00:0000:00:00
4 4JOANA CRUZ GALLARDOCLUB ESPORTIU Z5V1F02:48:5722700:38:5623601:52:3510.6602:31:3121000:17:2600:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:48:598600:30:312201:05:1218.401:35:436700:13:1600:00:0000:00:00
2 261ALBERTO JIMENEZ HERCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:49:174700:28:213901:08:1817.5701:36:393800:12:3800:00:0000:00:00
3 374DOMINGO ROIG VAZQUEC.E.T. DISTANCEV1M01:52:215000:28:286001:11:0416.8901:39:324700:12:4900:00:0000:00:00
4 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V1M01:52:548500:30:304001:08:2417.5401:38:5410000:14:0000:00:0000:00:00
5 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:53:345100:28:367401:12:4416.501:41:202600:12:1400:00:0000:00:00
6 2016ALBERTO GÓMEZ MOTACLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:53:356400:29:116701:12:1016.6301:41:212500:12:1400:00:0000:00:00
7 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:56:14000:00:00000:00:00001:42:567100:13:1800:00:0000:00:00
8 5448LLUIS SALA CASELLAST-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:58:597200:29:349801:16:1415.7401:45:486200:13:1100:00:0000:00:00
9 1274XAVIER GISPERT PORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:01:186200:29:0911501:19:2115.1201:48:304600:12:4800:00:0000:00:00
10 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M02:03:149100:30:3910301:17:3315.4701:48:1213700:15:0200:00:0000:00:00
11 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV1M02:04:4514500:32:4610101:16:3915.6601:49:2515000:15:2000:00:0000:00:00
12 3195DAVID DELLUNDE MARTCLUB TRIATLO MALGRATV1M02:04:4911400:31:5610801:17:5615.401:49:5213300:14:5700:00:0000:00:00
13 4711ANTONIO ROMERO BELTCERRR IGUALADAV1M02:05:1812300:32:0712301:20:011501:52:086100:13:1000:00:0000:00:00
14 435CARLOS MENDEZ VILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M02:08:5015800:34:0411901:19:3915.0701:53:4314000:15:0700:00:0000:00:00
15 7132TONO DEL VAL MARTILLICENCIA DE DIAV1M02:12:0219500:35:5812401:20:0214.9901:56:0017600:16:0200:00:0000:00:00
16 8010CESAR SORIA SEVILLALLICENCIA DE DIAV1M02:12:0515600:34:0114001:22:3114.5401:56:3215600:15:3300:00:0000:00:00
17 3196JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCCLUB TRIATLO MALGRATV1M02:12:1715200:33:3314301:22:4314.5101:56:1617500:16:0100:00:0000:00:00
18 738JOSEP SOLE VALLDAURCLUB NATACIO MINORISAV1M02:18:2118600:35:4015801:26:3613.8602:02:1617800:16:0500:00:0000:00:00
19 8028XAVIER REQUENA I BLFEECV1M02:18:4515000:33:1718101:30:1413.302:03:3114300:15:1400:00:0000:00:00
20 2006SEBASTIAN SALMERON CLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M02:20:1216800:34:4118001:29:3813.3902:04:1917100:15:5300:00:0000:00:00
21 5312FEDE MARTÍNEZ RODRÍCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M02:24:4421600:37:0519101:31:0913.1702:08:1418700:16:3000:00:0000:00:00
22 8003MANEL MARTINEZ PICÓLLICENCIA DE DIAV1M02:31:3115700:34:0221401:39:5412.0102:13:5621400:17:3500:00:0000:00:00
23 7104FERMIN DE LA TORRE LLICENCIA DE DIAV1M02:31:52000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 8035RAMON CLAPÉS TORRENLLICENCIA DE DIAV1M02:38:1619100:35:4822401:45:0011.4302:20:4821200:17:2800:00:0000:00:00
25 7102RAÚL PALACIOS MARTÍLLICENCIA DE DIAV1M03:00:2624300:44:24000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8029CHARI GONZÁLEZ CORTLLICENCIA DE DIAV2F02:36:2022200:37:5521601:42:0311.7602:19:5818300:16:2200:00:0000:00:00
2 1921MONTSERRAT PEREZ AYCERDANYOLA CHV2F02:38:0619800:36:0522901:46:2511.2802:22:3015700:15:3600:00:0000:00:00
3 5153M.ANGELES CHAMORRO CLUB ESPORTIU I RUN WITH V2F02:48:5122800:39:0723501:52:2610.6702:31:3320500:17:1800:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTIPRAT TRIATLO 1994V2M01:50:504800:28:235101:09:4617.201:38:094200:12:4100:00:0000:00:00
2 153JOSEP MARIA ALSINA SOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:52:045200:28:385601:10:2517.0401:39:035300:13:0100:00:0000:00:00
3 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:54:305900:29:066201:11:3916.7501:40:458900:13:4500:00:0000:00:00
4 5420SANTI ESTEBANELL PIC.N. REUS PLOMSV2M01:56:1812000:32:025201:10:0017.1401:42:0211200:14:1600:00:0000:00:00
5 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:58:5010600:31:306901:12:2316.5801:43:5313400:14:5700:00:0000:00:00
6 853MANOLO GONZALEZ CUEOPTIMS CLUB TRIATLOV2M02:00:5210800:31:338601:14:2716.1201:46:0013000:14:5200:00:0000:00:00
7 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV2M02:02:179300:30:4111001:18:2915.2901:49:105800:13:0700:00:0000:00:00
8 2631EMILIO OVIEDO PRADAOPTIMS CLUB TRIATLOV2M02:06:258200:30:2313701:21:3314.7101:51:5611800:14:2900:00:0000:00:00
9 119JUANJO GALLARDO GONGAVA TRIATLOV2M02:07:2212600:32:2112501:20:0314.9901:52:2413500:14:5800:00:0000:00:00
10 7131PEDRO PABLO MARTIN FEECV2M02:11:4716400:34:3314101:22:3814.5201:57:1112500:14:3600:00:0000:00:00
11 8034DANIEL SAMSOLLICENCIA DE DIAV2M02:15:4213800:32:3417601:28:5013.5102:01:2411400:14:1800:00:0000:00:00
12 7111IGNACIO DOMINGO VIELLICENCIA DE DIAV2M02:18:4520100:36:1015301:25:3814.0102:01:4819900:16:5700:00:0000:00:00
13 5360XAVIER ALVAREZ HERRINDEPENDENTV2M02:21:1816500:34:3519301:31:2813.1202:06:0314500:15:1500:00:0000:00:00
14 5984JAVIER GUIRAO FELIUCLUB ESPORTIU I RUN WITH V2M02:21:2520500:36:1617801:29:1013.4602:05:2617400:15:5900:00:0000:00:00
15 8008JORDI LUCIA OLIVERALLICENCIA DE DIAV2M02:25:2920400:36:1420001:34:2012.7202:10:3413200:14:5500:00:0000:00:00
16 2187JAUME PRAT TERRADASINDEPENDENTV2M02:27:4322000:37:2819901:32:4912.9302:10:1721100:17:2600:00:0000:00:00
17 8039MIGUEL CUADRADO RIVLLICENCIA DE DIAV2M02:31:2411700:31:5922701:45:3411.3702:17:339500:13:5100:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1709MIQUEL GENOLLA SUBIINDEPENDENTV2M01:56:517800:30:047801:13:0616.4201:43:108300:13:4100:00:0000:00:00
2 800ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV2M02:00:3611100:31:488901:15:0315.9901:46:518700:13:4500:00:0000:00:00
3 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:01:5611300:31:539601:15:5815.801:47:5110100:14:0500:00:0000:00:00
4 161LLUÍS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:02:0213300:32:289501:15:5415.8101:48:228200:13:4000:00:0000:00:00
5 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M02:17:3116700:34:4016601:27:3713.702:02:1714400:15:1400:00:0000:00:00
6 2604PER KVAMCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M02:19:5519600:36:0017401:28:2713.5702:04:2715300:15:2800:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M02:11:1714200:32:3815101:23:3714.3501:56:1513600:15:0200:00:0000:00:00
2 5353FRANCESC XAVIER SUCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:12:1619000:35:4612701:20:3914.8801:56:2516900:15:5100:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1452JOSÉ RUIZ REYESCLUB ESPORTIU Z5V3M02:17:2816300:34:3216001:27:0813.7702:01:4016800:15:4800:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32