RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
183 271 249 18 4 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONFERRER HOTELS - M3TABF01:55:176800:29:207901:13:0716.4101:42:274900:12:5000:00:0000:00:00
2 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAV1F01:57:5213600:32:326101:11:0716.8701:43:3910900:14:1300:00:0000:00:00
3 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:58:2812100:32:046601:12:0716.6401:44:1111300:14:1700:00:0000:00:00
4 4097BLANCA VALLES MEJIASCERRR IGUALADASUB23F02:02:2913900:32:359301:15:4215.8501:48:1710600:14:1200:00:0000:00:00
5 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:02:5114100:32:389401:15:4315.8501:48:2112100:14:3000:00:0000:00:00
6 2638MONTSE MARTINEZ GUERREROFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:06:156500:29:1414601:23:1114.4301:52:259400:13:5000:00:0000:00:00
7 56ANNA PLANAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:10:3713000:32:2514801:23:2814.3801:55:5312800:14:4400:00:0000:00:00
8 2534SILVIA ROURA PEREZGRUP ESPORTIU ESTEVESUB23F02:11:1618000:35:1311401:19:0515.1701:54:1820100:16:5800:00:0000:00:00
9 2627MARINA BURGAYA NOGALES C.E. KATOA BARCELONAABF02:14:207700:29:5018401:30:4213.2302:00:329100:13:4800:00:0000:00:00
10 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:17:4713100:32:2619001:31:0813.1702:03:3411000:14:1300:00:0000:00:00
11 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAV1F02:18:2017400:35:0116301:27:3413.7002:02:3516300:15:4500:00:0000:00:00
12 2641ANNA BAREA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABF02:18:2219200:35:5015401:25:4414.0002:01:3419500:16:4800:00:0000:00:00
13 6191MERCHE COMINO CASADOCERDANYOLA CHV1F02:21:4122100:37:3117201:28:0413.6302:05:3517900:16:0600:00:0000:00:00
14 6145SANDRA DENISE JONES RODRÍTRIACTIVA L`AMETLLA DEL VV1F02:22:0717000:34:4518601:30:5113.2102:05:3618800:16:3100:00:0000:00:00
15 7113MERITXELL SABATE SUBIRANAFEECABF02:23:1222300:38:0017301:28:1413.6002:06:1420000:16:5800:00:0000:00:00
16 6115MARINA MARTÍNEZ RASCÓNCERDANYOLA CHABF02:23:3719900:36:0618801:30:5413.2002:07:0019000:16:3700:00:0000:00:00
17 8022ROSA REQUENA LLONGUERASLLICENCIA DE DIAV1F02:24:0821900:37:2317701:29:0113.4802:06:2421800:17:4400:00:0000:00:00
18 4095EMANUELA VENTURELLIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:26:3618400:35:2920401:36:0212.5002:11:3113900:15:0500:00:0000:00:00
19 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:28:2012400:32:1521301:39:5212.0202:12:0718000:16:1300:00:0000:00:00
20 2582RAQUEL EGEA CORTESC.A. IGUALADAABF02:29:0623300:40:0217101:28:0213.6302:08:0424200:21:0200:00:0000:00:00
21 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:29:1622900:39:3119601:32:0313.0402:11:3421700:17:4200:00:0000:00:00
22 4061NÚRIA GARCIA PÀRRAGACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F02:30:2620000:36:0820701:37:3212.3002:13:4019400:16:4600:00:0000:00:00
23 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF02:30:2721800:37:1420601:37:2112.3302:14:3517000:15:5200:00:0000:00:00
24 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:34:1615100:33:2222801:46:2211.2802:19:4412300:14:3200:00:0000:00:00
25 1817LOLA BRUSAU ALÒSC.A. IGUALADAV1F02:34:1818100:35:1822101:43:1811.6202:18:3616200:15:4200:00:0000:00:00
26 8029CHARI GONZÁLEZ CORTEZLLICENCIA DE DIAV2F02:36:2022200:37:5521601:42:0311.7602:19:5818300:16:2200:00:0000:00:00
27 1921MONTSERRAT PEREZ AYALACERDANYOLA CHV2F02:38:0619800:36:0522901:46:2511.2802:22:3015700:15:3600:00:0000:00:00
28 1946MÒNICA BATLLE CARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF02:41:0923400:40:0422001:43:1611.6202:23:2022000:17:4900:00:0000:00:00
29 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:41:4823900:41:0321801:42:2111.7202:23:2422800:18:2400:00:0000:00:00
30 5010IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM CALELLA TRIATHLONABF02:42:5220600:36:2723401:50:3810.8502:27:0516700:15:4700:00:0000:00:00
31 2581GEMMA VILES GARCIAC.A. IGUALADAABF02:44:0423600:40:1322601:45:2011.3902:25:3322900:18:3100:00:0000:00:00
32 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:47:0223800:40:3122501:45:0011.4302:25:3124300:21:3100:00:0000:00:00
33 3595LAURA VILLARET IZQUIERDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:47:4022400:38:1823201:50:0710.9002:28:2523400:19:1500:00:0000:00:00
34 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTCLUB TRIATLO MALGRATV1F02:48:4423500:40:1023301:50:1210.8902:30:2222700:18:2200:00:0000:00:00
35 5153M.ANGELES CHAMORRO VILLANCLUB ESPORTIU I RUN WITH V2F02:48:5122800:39:0723501:52:2610.6702:31:3320500:17:1800:00:0000:00:00
36 4JOANA CRUZ GALLARDOCLUB ESPORTIU Z5V1F02:48:5722700:38:5623601:52:3510.6602:31:3121000:17:2600:00:0000:00:00
37 2588ANA GÓMEZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONABF03:00:0224000:42:0123901:58:2610.1302:40:2723800:19:3500:00:0000:00:00
38 7126LAURA VILA TURALLICENCIA DE DIAABF03:02:3823100:39:4924002:03:209.7302:43:0923600:19:2900:00:0000:00:00


NF 8016ANA TAJAHUERCE GOMEZLLICENCIA DE DIAV1F00:00:00000:38:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F00:00:00000:39:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF
NP 1812CAROLINA AYZA DONATOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F
NP 1992MONTSE GALBANY FUSTEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F
NP 90MARINA ALCARAZ MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5ABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32