RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
243 230 223 3 4 2500 1000 2500 25 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:32:17100:07:32600:16:573539.8200:24:29100:07:480:00:000:00:00
2 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISAJNM00:32:18500:07:45300:16:393603.6000:24:24200:07:540:00:000:00:00
3 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISACDM00:32:22700:07:48200:16:373610.8300:24:25300:07:570:00:000:00:00
4 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSC.N. REUS PLOMSABM00:33:17400:07:43500:16:543550.3000:24:37800:08:400:00:000:00:00
5 4779FERRAN ANGUERA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABM00:33:44300:07:421400:17:393399.4300:25:21600:08:230:00:000:00:00
6 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:34:01200:07:421600:17:573342.6200:25:39500:08:220:00:000:00:00
7 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:34:13800:07:481300:17:233451.5800:25:111600:09:020:00:000:00:00
8 2416IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM00:34:141100:08:041200:17:213458.2100:25:25900:08:490:00:000:00:00
9 499CARLOS ALFONSO PULIDO MARFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:34:181200:08:051000:17:143481.6200:25:191500:08:590:00:000:00:00
10 5299MIQUEL ANTUNEZ TIRADOPRAT TRIATLO 1994JNM00:34:261400:08:061100:17:163474.9000:25:221900:09:040:00:000:00:00
11 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM00:34:342400:08:21400:16:503564.3600:25:113100:09:230:00:000:00:00
12 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM00:34:41900:07:581900:18:223266.7900:26:20400:08:210:00:000:00:00
13 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994ABM00:34:53600:07:451800:18:183278.6900:26:031000:08:500:00:000:00:00
14 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M00:34:572000:08:15900:17:103495.1500:25:253900:09:320:00:000:00:00
15 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZMTC CABRERA DE MARABM00:35:124000:08:44700:17:003529.4100:25:443500:09:280:00:000:00:00
16 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:35:195100:08:56800:17:023522.5000:25:582900:09:210:00:000:00:00
17 1670DANIEL ANTUNEZ TIRADOCERDANYOLA CHABM00:35:351800:08:131700:18:133293.6900:26:262300:09:090:00:000:00:00
18 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. RAYOTEAMCDM00:35:427000:09:09100:16:113707.5200:25:208900:10:220:00:000:00:00
19 406FERRAN BETLLOCH SANDALINAC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:36:011000:08:042100:18:273252.0300:26:313700:09:300:00:000:00:00
20 5479JOSEP M. DABADFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:36:122900:08:291500:17:443383.4600:26:136600:09:590:00:000:00:00
21 667JORDI GARCIA BERCIALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:36:291700:08:112800:19:233095.4400:27:341100:08:550:00:000:00:00
22 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:36:372200:08:192700:19:123125.0000:27:312000:09:060:00:000:00:00
23 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZC.N. TARRACOV1M00:36:561300:08:053700:19:553012.5500:28:001200:08:560:00:000:00:00
24 8030ALBERT ACOSTA VÁZQUEZLLICENCIA DE DIAABM00:36:596300:09:032000:18:233263.8300:27:264000:09:330:00:000:00:00
25 5877MARÇAL FORNER PEDRENYC.E. PICORNELLABM00:37:271900:08:144400:20:112972.7500:28:251700:09:020:00:000:00:00
26 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM00:37:541500:08:075500:21:072841.3600:29:14700:08:400:00:000:00:00
27 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M00:38:044200:08:443500:19:403050.8500:28:244700:09:400:00:000:00:00
28 3852TRISTAM KNOPHC.E. PENEDES COSTA DAURADABM00:38:074400:08:463100:19:303076.9200:28:165800:09:510:00:000:00:00
29 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABM00:38:091600:08:113200:19:353063.8300:27:469200:10:230:00:000:00:00
30 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM00:38:104600:08:532900:19:263087.4800:28:195700:09:510:00:000:00:00
31 4760OSCAR CLEMENTE VIDALPRAT TRIATLO 1994JNM00:38:303900:08:402600:19:083135.8900:27:4810500:10:420:00:000:00:00
32 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM00:38:353600:08:384800:20:262936.3800:29:043800:09:310:00:000:00:00
33 7012MARC ZARAGOZA CARBALLIDOLLICENCIA DE DIACDM00:38:355800:09:012300:18:453200.0000:27:4611500:10:490:00:000:00:00
34 3087FR. XAVIER PI HEREDIACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:38:364700:08:544200:20:062985.0700:29:004400:09:360:00:000:00:00
35 8003ALEJO NARVAEZ GARCÍA LLICENCIA DE DIAV1M00:38:445200:08:574100:20:062985.0700:29:034900:09:410:00:000:00:00
36 3670ALEIX ELIAS CENTELLESC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:38:457900:09:153000:19:283082.1900:28:437000:10:020:00:000:00:00
37 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM00:38:484500:08:464300:20:072982.6000:28:536200:09:550:00:000:00:00
38 1183ALEX FERNANDEZ CANOCERDANYOLA CHABM00:38:5410500:09:452400:18:493188.6600:28:348600:10:200:00:000:00:00
39 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM00:38:573100:08:325900:21:282795.0300:30:001400:08:570:00:000:00:00
40 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M00:38:582500:08:245800:21:262799.3800:29:502200:09:080:00:000:00:00
41 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:38:592300:08:206100:21:292792.8600:29:492400:09:100:00:000:00:00
42 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM00:39:103200:08:335700:21:262799.3800:29:592500:09:110:00:000:00:00
43 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZTG TRIATLO SITGESABM00:39:366500:09:035100:20:462889.2500:29:495400:09:470:00:000:00:00
44 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM00:39:447700:09:134900:20:272933.9900:29:407200:10:040:00:000:00:00
45 7007FRAN TORVISCO EREÑASLLICENCIA DE DIACDM00:39:575900:09:013900:20:012997.5000:29:0212200:10:550:00:000:00:00
46 1362DAVID PARRA VILLALOBOSC.E. RAYOTEAMV1M00:40:125400:08:585600:21:072841.3600:30:057800:10:070:00:000:00:00
47 1181RAFAEL GOMEZ VELEZRICHARD CALLE TRIATLO CLUV2M00:40:209400:09:364700:20:232943.5800:29:598800:10:210:00:000:00:00
48 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:40:282100:08:177600:23:042601.1600:31:212100:09:070:00:000:00:00
49 5974AARON CATALAN PEREACLUB TRI5UABM00:40:419800:09:414000:20:032992.5200:29:4412400:10:570:00:000:00:00
50 4500FREDERIC CORDERAS IBARZABSOLUT SPORTABM00:40:517200:09:096200:21:372775.6400:30:467400:10:050:00:000:00:00
51 7009XAVIER ROS BORRELLLLICENCIA DE DIAJNM00:40:543300:08:338300:23:242564.1000:31:571300:08:570:00:000:00:00
52 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:40:582700:08:288000:23:182575.1100:31:462600:09:120:00:000:00:00
53 4246ALEX ORTEGA PACHECOC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:41:027800:09:144500:20:172958.0900:29:3115100:11:310:00:000:00:00
54 879ALEIX CARBONELL GARCIAC.A. IGUALADAV1M00:41:054900:08:567500:22:542620.0900:31:502700:09:150:00:000:00:00
55 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:41:107300:09:106400:22:062714.9300:31:166100:09:540:00:000:00:00
56 863JOAN CALABUIG I GASPARC.N. SABADELLABM00:41:125300:08:576600:22:132700.6800:31:106900:10:020:00:000:00:00
57 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM00:41:202800:08:298100:23:222567.7600:31:513600:09:290:00:000:00:00
58 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSSUB23M00:41:224800:08:547200:22:492629.6600:31:434600:09:390:00:000:00:00
59 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M00:41:284100:08:446900:22:402647.0600:31:247100:10:040:00:000:00:00
60 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:41:4610900:09:505400:21:062843.6000:30:5611600:10:500:00:000:00:00
61 8004LUIS MIGUEL GOMES VALLEJOLLICENCIA DE DIAABM00:41:4818500:11:242500:18:563169.0100:30:2014800:11:280:00:000:00:00
62 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTG TRIATLO SITGESABM00:41:548600:09:277400:22:522623.9100:32:194300:09:350:00:000:00:00
63 3459IVÁN GARCÍA FERNÁNDEZVILADECANS TRIATLOABM00:41:586100:09:027300:22:512625.8200:31:537500:10:050:00:000:00:00
64 3157JORDI TOMÀS TARRAGÓCLUB TRIATLO PROSANABM00:42:095600:09:007800:23:092591.7900:32:096800:10:000:00:000:00:00
65 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M00:42:133000:08:318400:23:312551.3800:32:028100:10:110:00:000:00:00
66 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM00:42:195500:08:585000:20:392905.5700:29:3719200:12:420:00:000:00:00
67 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM00:42:356200:09:028700:23:462524.5400:32:485500:09:470:00:000:00:00
68 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M00:43:0211400:09:556800:22:272672.6100:32:2210100:10:400:00:000:00:00
69 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M00:43:0511900:10:026500:22:102706.7700:32:1211900:10:530:00:000:00:00
70 7004ANDER GOROSTIAGA URRUTIALLICENCIA DE DIAABM00:43:228400:09:267100:22:422643.1700:32:0813400:11:140:00:000:00:00
71 5677RAUL ALMENDROS SALASCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M00:43:3016700:10:526000:21:282795.0300:32:2013100:11:100:00:000:00:00
72 518AMADEU BOSCH BRILLASCASBOI TRIATLOABM00:43:305000:08:5610000:24:422429.1500:33:385900:09:520:00:000:00:00
73 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M00:43:368300:09:229800:24:282452.3200:33:505200:09:460:00:000:00:00
74 1115JAVIER NOTARIO PERICASC.N. BADALONAABM00:43:4510300:09:447700:23:062597.4000:32:5012100:10:550:00:000:00:00
75 8023CARLOS BUJALANCE LUNALLICENCIA DE DIASUB23M00:43:576900:09:069400:24:182469.1400:33:249800:10:330:00:000:00:00
76 2846ANDRES JIMENEZ PEÑATRIATLO L´HOSPITALETABM00:44:048000:09:1910700:25:042393.6200:34:234800:09:410:00:000:00:00
77 370JOSE ANTONIO VAZQUEZ LUQUCLUB NATACIO RUBIABM00:44:1711000:09:518500:23:352544.1700:33:2611800:10:510:00:000:00:00
78 1449ALBERT GISBERT BRULLASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:44:3110000:09:419100:24:102482.7600:33:5110200:10:400:00:000:00:00
79 2865TONI SOLA SANCHEZC.N. BADALONAABM00:44:359900:09:419500:24:222462.3800:34:039600:10:320:00:000:00:00
80 1062CÉSAR THOVAR PÉREZCASBOI TRIATLOV1M00:44:593400:08:3513900:26:492237.4100:35:244200:09:350:00:000:00:00
81 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MINORISAV1M00:45:0115600:10:388600:23:422531.6500:34:2010400:10:410:00:000:00:00
82 4293MARC SERRA MASDEUC.E. MASQUES ST ANDREUSUB23M00:45:197600:09:1311300:25:242362.2000:34:3710600:10:420:00:000:00:00
83 1642SERGIO JOSE MALLORQUIN GAC.E. MASQUES ST ANDREUV1M00:45:3012000:10:0310100:24:462422.6100:34:4910300:10:410:00:000:00:00
84 2671MAURICI SAMPONS MIRASCLUB NATACIO RUBIABM00:45:3211800:09:598900:24:022496.5300:34:0115200:11:310:00:000:00:00
85 8029OSCAR FRIGERIOLLICENCIA DE DIAV1M00:45:339700:09:3912600:26:082295.9200:35:475300:09:460:00:000:00:00
86 1331BIEL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM00:45:355700:09:0011800:25:532318.0900:34:5310700:10:420:00:000:00:00
87 1450SALVADOR BOSCH CAMPRECIÓSC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M00:45:3714000:10:319700:24:262455.6600:34:5710000:10:400:00:000:00:00
88 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHV1M00:45:4011700:09:599600:24:262455.6600:34:2513700:11:150:00:000:00:00
89 5452MIGUEL BEJARANO PAEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:45:4211500:09:559000:24:092484.4700:34:0415600:11:380:00:000:00:00
90 1503DAVID ALONSO VAZQUEZC.E. PENEDES MARITIMABM00:45:516700:09:0413300:26:352257.0500:35:398200:10:120:00:000:00:00
91 3833JESÚS HERAS NAVARROCLUB NATACIO RUBIV1M00:45:557100:09:0914000:26:502236.0200:35:596300:09:560:00:000:00:00
92 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV2M00:46:118100:09:2014500:27:172199.1400:36:374100:09:340:00:000:00:00
93 5688VÍCTOR CAMPOS FERNÁNDEZC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:46:213500:08:3715600:28:182120.1400:36:553300:09:260:00:000:00:00
94 4624JOSÉ JAVIER CARRETO PASCUCLUB TRITRAININGV1M00:46:2213200:10:1411500:25:372342.2300:35:519500:10:310:00:000:00:00
95 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M00:46:2512900:10:1210200:24:532411.2500:35:0514400:11:200:00:000:00:00
96 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:46:2610700:09:4711900:25:532318.0900:35:4011200:10:460:00:000:00:00
97 4518JOEL HURTADO MORENOCAMBRILS CLUB TRIATLOCDM00:46:3412300:10:0811400:25:302352.9400:35:3812300:10:560:00:000:00:00
98 8014XAVI PALAU BALASCHLLICENCIA DE DIAABM00:46:3410800:09:4712800:26:182281.3700:36:059400:10:290:00:000:00:00
99 3352TOMAS CORREDOR PEREZCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M00:46:4514100:10:3110800:25:082387.2700:35:3912700:11:060:00:000:00:00
100 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M00:46:479500:09:3714100:26:502236.0200:36:278700:10:200:00:000:00:00
101 1383ORIOL FERRE CAÑELLASC.N. MATAROABM00:46:582600:08:2616700:28:552074.9300:37:214500:09:370:00:000:00:00
102 7017JUAN CARLOS MOJICA PEREZLLICENCIA DE DIAV1M00:47:0612100:10:0411700:25:522319.5900:35:5613200:11:100:00:000:00:00
103 4274ANTONIO ROCA PEREDOINDEPENDENTABM00:47:1512400:10:0811600:25:492324.0800:35:5714000:11:180:00:000:00:00
104 8019MIGUEL SÁNCHEZ RECHELLICENCIA DE DIASUB23M00:47:1815200:10:3713600:26:452242.9900:37:226500:09:560:00:000:00:00
105 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M00:47:3418000:11:148800:23:562506.9600:35:1017900:12:240:00:000:00:00
106 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:47:3613100:10:1312400:26:062298.8500:36:1913900:11:170:00:000:00:00
107 8012BERNAT BAS PUJOLSLLICENCIA DE DIAABM00:47:4412200:10:0413700:26:462241.5900:36:5012000:10:540:00:000:00:00
108 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM00:48:086800:09:0517200:29:202045.4500:38:255000:09:430:00:000:00:00
109 1687ANTONIO SANTAMARIA QUIROGTRIATLO L´HOSPITALETV1M00:48:129600:09:3916100:28:332101.5800:38:126700:10:000:00:000:00:00
110 4948JAVIER IGLESIAS LÓPEZABSOLUT SPORTJNM00:48:1313700:10:2613200:26:332259.8900:36:5913500:11:140:00:000:00:00
111 3831DAVID GARCIA FERRITRIATLO PALLEJAV1M00:48:4319100:11:369200:24:142475.9300:35:5019500:12:530:00:000:00:00
112 491JONATAN PÉREZ FERNÁNDEZTRIATLO PALLEJAABM00:48:4413500:10:2414200:26:582224.9700:37:2214600:11:220:00:000:00:00
113 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM00:48:4512500:10:0815800:28:282107.7300:38:368000:10:090:00:000:00:00
114 8008RAUL GOMEZ PRIETOLLICENCIA DE DIAABM00:48:457500:09:1217000:29:172048.9500:38:298500:10:160:00:000:00:00
115 4606JON MCGOWAN PUJOLCLUB ATLETIC TORELLO - TRCDM00:48:473800:08:3918700:30:511944.8900:39:302800:09:170:00:000:00:00
116 5323LUIS ROMERO PORTACLUB ESPORTIU DUETTRIABM00:48:516000:09:0118100:30:281969.3700:39:293000:09:220:00:000:00:00
117 4586RAFAEL FERNÁNDEZ PAIZTRIDIRABM00:49:0715800:10:4513800:26:482238.8100:37:3315400:11:340:00:000:00:00
118 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM00:49:107400:09:1117600:29:532007.8100:39:047600:10:060:00:000:00:00
119 2567XAVIER CASAJOANA SANTANDRC.N. SABADELLCDM00:49:1915400:10:3712700:26:142287.1700:36:5118100:12:280:00:000:00:00
120 1050FRANCESC NAVARRO I PLATERC.N. MOLINS DE REIV2M00:49:369300:09:3617400:29:472014.5500:39:238300:10:130:00:000:00:00
121 2743LUÍS CASADO ALCALDEPRAT TRIATLO 1994V1M00:49:3915300:10:3715300:28:022140.3100:38:3912500:11:000:00:000:00:00
122 7015RAMIRO SALASLLICENCIA DE DIAABM00:49:4416800:10:5213100:26:322261.3100:37:2417600:12:200:00:000:00:00
123 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M00:49:5413300:10:1515900:28:282107.7300:38:4313300:11:110:00:000:00:00
124 2544ISIDRE ROCA LOPEZC.A. IGUALADAV1M00:49:5613000:10:1316300:28:402093.0200:38:5312600:11:030:00:000:00:00
125 8020IVAN SANCHEZ ESCUREDOLLICENCIA DE DIAABM00:50:1814600:10:3616600:28:552074.9300:39:3111300:10:470:00:000:00:00
126 7005JAUME CASAS LLICENCIA DE DIAABM00:50:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
127 4703GERARD JOSEP ALCALDE GASCPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:50:3916600:10:5014600:27:192196.4600:38:0918200:12:300:00:000:00:00
128 2359EDUARD DOPACIO GALLARDO C.A. LES TORTUGUESCDM00:50:4318700:11:2513500:26:442244.3900:38:0918500:12:340:00:000:00:00
129 4645IKER PLAZA CARRASCOCLUB TRIATLO CASTELLBISBACDM00:50:468500:09:2718300:30:351961.8500:40:0210900:10:440:00:000:00:00
130 3938MIQUEL SANROMA COMESPRAT TRIATLO 1994V1M00:51:0614400:10:3516500:28:412091.8100:39:1616200:11:500:00:000:00:00
131 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M00:51:1518200:11:1615000:27:392169.9800:38:5517700:12:200:00:000:00:00
132 4111JAUME VALLS CURSELLASCERRR IGUALADAABM00:51:2416900:10:5816000:28:282107.7300:39:2616900:11:580:00:000:00:00
133 7008RICARDO ANDRÉS NUÑOLLICENCIA DE DIAABM00:52:0314700:10:3617100:29:172048.9500:39:5317300:12:100:00:000:00:00
134 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERABSOLUT SPORTABM00:52:044300:08:463400:19:393053.4400:28:2522200:23:390:00:000:00:00
135 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:52:1715500:10:3817800:29:592001.1100:40:3715800:11:400:00:000:00:00
136 8013CARLOS DIANA GARCIALLICENCIA DE DIAV1M00:52:4318600:11:2517300:29:242040.8200:40:4916700:11:540:00:000:00:00
137 462RAFAEL GIMENO GARCIAINDEPENDENTV1M00:52:4814200:10:3219000:31:081927.1900:41:4012900:11:080:00:000:00:00
138 8006ANGEL GARCIA DOMINGOLLICENCIA DE DIAV1M00:52:5015100:10:3618500:30:361960.7800:41:1215700:11:380:00:000:00:00
139 8015ANTONIO FERNANDEZ PADIALLLICENCIA DE DIAABM00:52:5017400:11:0716800:29:012067.7800:40:0819000:12:420:00:000:00:00
140 7002MARC ANGUELA RUEDALLICENCIA DE DIAABM00:53:2619200:11:4117500:29:482013.4200:41:2916800:11:570:00:000:00:00
141 8016FRANC LÍRIA BERRUEZOLLICENCIA DE DIAABM00:53:3912600:10:0919700:32:081867.2200:42:1714500:11:220:00:000:00:00
142 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M00:53:4417000:11:0018600:30:421954.4000:41:4217100:12:020:00:000:00:00
143 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM00:53:5712700:10:1119200:31:161918.9800:41:2718300:12:300:00:000:00:00
144 4361SAÚL GONZÁLEZ DE LA ROSAINDEPENDENTABM00:54:04000:00:00000:00:000.0000:41:5117400:12:130:00:000:00:00
145 8027OSCAR FABREGAT MARCOSLLICENCIA DE DIAABM00:54:0715000:10:3620100:32:471830.2000:43:2310800:10:440:00:000:00:00
146 7001DAVID PÉREZ CRUSELLASLLICENCIA DE DIAABM00:54:4616100:10:4719300:31:221912.8600:42:0918700:12:370:00:000:00:00
147 5655JAVIER GOMEZ CONEJOSC.N. BADALONAABM00:54:5421000:12:4214300:27:082211.3000:39:5021600:15:040:00:000:00:00
148 7010CARLES SALGADO TAPIA LLICENCIA DE DIAV1M00:54:5615700:10:4419800:32:201855.6700:43:0416600:11:520:00:000:00:00
149 8024SALVA MAS CAPDEVILALLICENCIA DE DIAABM00:55:3515900:10:4520300:32:581820.0200:43:4316400:11:520:00:000:00:00
150 8007XAVIER SOLÉ RAMONLLICENCIA DE DIAABM00:56:1019000:11:3418900:31:061929.2600:42:4020200:13:300:00:000:00:00
151 3739SERGIO SANTIAGO GARCIAGAVA TRIATLOABM00:56:3711600:09:5716400:28:412091.8100:38:3822000:17:590:00:000:00:00
152 7006EMMANUEL GOHETLLICENCIA DE DIAV1M00:58:4019800:12:0620200:32:481829.2700:44:5420800:13:460:00:000:00:00
153 8022JUAN RODRÍGUEZ GOMEZLLICENCIA DE DIAABM00:59:1317700:11:1120700:34:161750.9700:45:2720700:13:460:00:000:00:00
154 8018JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAV1M01:00:1421100:13:0020600:33:501773.4000:46:5020000:13:240:00:000:00:00
155 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:00:2714300:10:3421700:37:511585.2000:48:2517000:12:020:00:000:00:00
156 8025VICENTE TRALLERO BANZOLLICENCIA DE DIAV1M01:00:3117900:11:1221800:37:591579.6400:49:1114300:11:200:00:000:00:00
157 1001JURGEN DEPKENC.E.T. DISTANCEV3M01:00:4420500:12:2220900:35:031711.8400:47:2519900:13:190:00:000:00:00
158 3790JAUME CAROL RUBAUW3TRIBCNV2M01:02:3621900:14:1919900:32:261849.9500:46:4521900:15:510:00:000:00:00
159 3389RAMON BARRULL GUIUTG TRIATLO SITGESV1M01:02:3919500:12:0221400:36:421634.8800:48:4420900:13:550:00:000:00:00
160 8009FERRAN DOMÍNGUEZ GROSLLICENCIA DE DIAV2M01:03:0620000:12:1321900:38:221563.8600:50:3518400:12:310:00:000:00:00
161 8031MIQUEL FIGAROLA GAROLERALLICENCIA DE DIAABM01:03:2121800:13:5720800:35:011713.4700:48:5821200:14:230:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32