RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
243 230 223 3 4 2500 1000 2500 25 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:32:17100:07:32600:16:573539.8200:24:29100:07:480:00:000:00:00
2 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISAJNM00:32:18500:07:45300:16:393603.6000:24:24200:07:540:00:000:00:00
3 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISACDM00:32:22700:07:48200:16:373610.8300:24:25300:07:570:00:000:00:00
4 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSC.N. REUS PLOMSABM00:33:17400:07:43500:16:543550.3000:24:37800:08:400:00:000:00:00
5 4779FERRAN ANGUERA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABM00:33:44300:07:421400:17:393399.4300:25:21600:08:230:00:000:00:00
6 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:34:01200:07:421600:17:573342.6200:25:39500:08:220:00:000:00:00
7 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:34:13800:07:481300:17:233451.5800:25:111600:09:020:00:000:00:00
8 2416IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM00:34:141100:08:041200:17:213458.2100:25:25900:08:490:00:000:00:00
9 499CARLOS ALFONSO PULIDO MARFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:34:181200:08:051000:17:143481.6200:25:191500:08:590:00:000:00:00
10 5299MIQUEL ANTUNEZ TIRADOPRAT TRIATLO 1994JNM00:34:261400:08:061100:17:163474.9000:25:221900:09:040:00:000:00:00
11 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM00:34:342400:08:21400:16:503564.3600:25:113100:09:230:00:000:00:00
12 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM00:34:41900:07:581900:18:223266.7900:26:20400:08:210:00:000:00:00
13 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994ABM00:34:53600:07:451800:18:183278.6900:26:031000:08:500:00:000:00:00
14 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M00:34:572000:08:15900:17:103495.1500:25:253900:09:320:00:000:00:00
15 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZMTC CABRERA DE MARABM00:35:124000:08:44700:17:003529.4100:25:443500:09:280:00:000:00:00
16 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:35:195100:08:56800:17:023522.5000:25:582900:09:210:00:000:00:00
17 1670DANIEL ANTUNEZ TIRADOCERDANYOLA CHABM00:35:351800:08:131700:18:133293.6900:26:262300:09:090:00:000:00:00
18 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. RAYOTEAMCDM00:35:427000:09:09100:16:113707.5200:25:208900:10:220:00:000:00:00
19 406FERRAN BETLLOCH SANDALINAC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:36:011000:08:042100:18:273252.0300:26:313700:09:300:00:000:00:00
20 5479JOSEP M. DABADFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:36:122900:08:291500:17:443383.4600:26:136600:09:590:00:000:00:00
21 667JORDI GARCIA BERCIALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:36:291700:08:112800:19:233095.4400:27:341100:08:550:00:000:00:00
22 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:36:372200:08:192700:19:123125.0000:27:312000:09:060:00:000:00:00
23 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F00:36:456600:09:042200:18:393217.1600:27:431800:09:020:00:000:00:00
24 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZC.N. TARRACOV1M00:36:561300:08:053700:19:553012.5500:28:001200:08:560:00:000:00:00
25 8030ALBERT ACOSTA VÁZQUEZLLICENCIA DE DIAABM00:36:596300:09:032000:18:233263.8300:27:264000:09:330:00:000:00:00
26 5877MARÇAL FORNER PEDRENYC.E. PICORNELLABM00:37:271900:08:144400:20:112972.7500:28:251700:09:020:00:000:00:00
27 5080PAULA BATLLE I PLANTADACERDANYOLA CHJNF00:37:453700:08:393300:19:393053.4400:28:183400:09:270:00:000:00:00
28 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM00:37:541500:08:075500:21:072841.3600:29:14700:08:400:00:000:00:00
29 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M00:38:044200:08:443500:19:403050.8500:28:244700:09:400:00:000:00:00
30 3852TRISTAM KNOPHC.E. PENEDES COSTA DAURADABM00:38:074400:08:463100:19:303076.9200:28:165800:09:510:00:000:00:00
31 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABM00:38:091600:08:113200:19:353063.8300:27:469200:10:230:00:000:00:00
32 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM00:38:104600:08:532900:19:263087.4800:28:195700:09:510:00:000:00:00
33 4760OSCAR CLEMENTE VIDALPRAT TRIATLO 1994JNM00:38:303900:08:402600:19:083135.8900:27:4810500:10:420:00:000:00:00
34 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM00:38:353600:08:384800:20:262936.3800:29:043800:09:310:00:000:00:00
35 7012MARC ZARAGOZA CARBALLIDOLLICENCIA DE DIACDM00:38:355800:09:012300:18:453200.0000:27:4611500:10:490:00:000:00:00
36 3087FR. XAVIER PI HEREDIACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:38:364700:08:544200:20:062985.0700:29:004400:09:360:00:000:00:00
37 8003ALEJO NARVAEZ GARCÍA LLICENCIA DE DIAV1M00:38:445200:08:574100:20:062985.0700:29:034900:09:410:00:000:00:00
38 3670ALEIX ELIAS CENTELLESC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:38:457900:09:153000:19:283082.1900:28:437000:10:020:00:000:00:00
39 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM00:38:484500:08:464300:20:072982.6000:28:536200:09:550:00:000:00:00
40 22DOLÇA OLLE GATELLFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:38:548200:09:213600:19:473032.8600:29:085100:09:460:00:000:00:00
41 1183ALEX FERNANDEZ CANOCERDANYOLA CHABM00:38:5410500:09:452400:18:493188.6600:28:348600:10:200:00:000:00:00
42 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM00:38:573100:08:325900:21:282795.0300:30:001400:08:570:00:000:00:00
43 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M00:38:582500:08:245800:21:262799.3800:29:502200:09:080:00:000:00:00
44 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:38:592300:08:206100:21:292792.8600:29:492400:09:100:00:000:00:00
45 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM00:39:103200:08:335700:21:262799.3800:29:592500:09:110:00:000:00:00
46 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOTRITEAM GIRONAABF00:39:186400:09:035300:20:522875.4000:29:553200:09:230:00:000:00:00
47 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZTG TRIATLO SITGESABM00:39:366500:09:035100:20:462889.2500:29:495400:09:470:00:000:00:00
48 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM00:39:447700:09:134900:20:272933.9900:29:407200:10:040:00:000:00:00
49 7007FRAN TORVISCO EREÑASLLICENCIA DE DIACDM00:39:575900:09:013900:20:012997.5000:29:0212200:10:550:00:000:00:00
50 3579ANNA SUBIRANA FRIGOLACLUB ATLETIC PALAFRUGELLABF00:39:589200:09:344600:20:182955.6700:29:527700:10:060:00:000:00:00
51 1362DAVID PARRA VILLALOBOSC.E. RAYOTEAMV1M00:40:125400:08:585600:21:072841.3600:30:057800:10:070:00:000:00:00
52 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:40:1511300:09:543800:19:583005.0100:29:529000:10:230:00:000:00:00
53 1181RAFAEL GOMEZ VELEZRICHARD CALLE TRIATLO CLUV2M00:40:209400:09:364700:20:232943.5800:29:598800:10:210:00:000:00:00
54 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:40:282100:08:177600:23:042601.1600:31:212100:09:070:00:000:00:00
55 5974AARON CATALAN PEREACLUB TRI5UABM00:40:419800:09:414000:20:032992.5200:29:4412400:10:570:00:000:00:00
56 4500FREDERIC CORDERAS IBARZABSOLUT SPORTABM00:40:517200:09:096200:21:372775.6400:30:467400:10:050:00:000:00:00
57 7009XAVIER ROS BORRELLLLICENCIA DE DIAJNM00:40:543300:08:338300:23:242564.1000:31:571300:08:570:00:000:00:00
58 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:40:582700:08:288000:23:182575.1100:31:462600:09:120:00:000:00:00
59 4246ALEX ORTEGA PACHECOC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:41:027800:09:144500:20:172958.0900:29:3115100:11:310:00:000:00:00
60 879ALEIX CARBONELL GARCIAC.A. IGUALADAV1M00:41:054900:08:567500:22:542620.0900:31:502700:09:150:00:000:00:00
61 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:41:107300:09:106400:22:062714.9300:31:166100:09:540:00:000:00:00
62 863JOAN CALABUIG I GASPARC.N. SABADELLABM00:41:125300:08:576600:22:132700.6800:31:106900:10:020:00:000:00:00
63 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM00:41:202800:08:298100:23:222567.7600:31:513600:09:290:00:000:00:00
64 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSSUB23M00:41:224800:08:547200:22:492629.6600:31:434600:09:390:00:000:00:00
65 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M00:41:284100:08:446900:22:402647.0600:31:247100:10:040:00:000:00:00
66 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:41:4610900:09:505400:21:062843.6000:30:5611600:10:500:00:000:00:00
67 8004LUIS MIGUEL GOMES VALLEJOLLICENCIA DE DIAABM00:41:4818500:11:242500:18:563169.0100:30:2014800:11:280:00:000:00:00
68 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTG TRIATLO SITGESABM00:41:548600:09:277400:22:522623.9100:32:194300:09:350:00:000:00:00
69 3459IVÁN GARCÍA FERNÁNDEZVILADECANS TRIATLOABM00:41:586100:09:027300:22:512625.8200:31:537500:10:050:00:000:00:00
70 3157JORDI TOMÀS TARRAGÓCLUB TRIATLO PROSANABM00:42:095600:09:007800:23:092591.7900:32:096800:10:000:00:000:00:00
71 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M00:42:133000:08:318400:23:312551.3800:32:028100:10:110:00:000:00:00
72 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM00:42:195500:08:585000:20:392905.5700:29:3719200:12:420:00:000:00:00
73 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM00:42:356200:09:028700:23:462524.5400:32:485500:09:470:00:000:00:00
74 1956GEORGINA CONESA I MURCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23F00:42:3811200:09:536300:22:002727.2700:31:5311000:10:450:00:000:00:00
75 112NURIA PUBILL LLEONARTCERRR IGUALADAABF00:42:4710200:09:437000:22:412645.1100:32:249100:10:230:00:000:00:00
76 27ÈLIA IBARRA CAZORLAC.A. IGUALADACDF00:42:5110100:09:426700:22:192688.5700:32:0111700:10:500:00:000:00:00
77 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M00:43:0211400:09:556800:22:272672.6100:32:2210100:10:400:00:000:00:00
78 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M00:43:0511900:10:026500:22:102706.7700:32:1211900:10:530:00:000:00:00
79 7004ANDER GOROSTIAGA URRUTIALLICENCIA DE DIAABM00:43:228400:09:267100:22:422643.1700:32:0813400:11:140:00:000:00:00
80 4034MARIA FIOL AIXARCHCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1F00:43:2417600:11:075200:20:492882.3100:31:5614900:11:280:00:000:00:00
81 518AMADEU BOSCH BRILLASCASBOI TRIATLOABM00:43:305000:08:5610000:24:422429.1500:33:385900:09:520:00:000:00:00
82 5677RAUL ALMENDROS SALASCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M00:43:3016700:10:526000:21:282795.0300:32:2013100:11:100:00:000:00:00
83 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M00:43:368300:09:229800:24:282452.3200:33:505200:09:460:00:000:00:00
84 1115JAVIER NOTARIO PERICASC.N. BADALONAABM00:43:4510300:09:447700:23:062597.4000:32:5012100:10:550:00:000:00:00
85 8023CARLOS BUJALANCE LUNALLICENCIA DE DIASUB23M00:43:576900:09:069400:24:182469.1400:33:249800:10:330:00:000:00:00
86 2846ANDRES JIMENEZ PEÑATRIATLO L´HOSPITALETABM00:44:048000:09:1910700:25:042393.6200:34:234800:09:410:00:000:00:00
87 370JOSE ANTONIO VAZQUEZ LUQUCLUB NATACIO RUBIABM00:44:1711000:09:518500:23:352544.1700:33:2611800:10:510:00:000:00:00
88 1948ELENA HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:44:208800:09:2910500:24:552408.0300:34:246400:09:560:00:000:00:00
89 1449ALBERT GISBERT BRULLASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:44:3110000:09:419100:24:102482.7600:33:5110200:10:400:00:000:00:00
90 2865TONI SOLA SANCHEZC.N. BADALONAABM00:44:359900:09:419500:24:222462.3800:34:039600:10:320:00:000:00:00
91 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:44:459000:09:3010900:25:112382.5300:34:417300:10:040:00:000:00:00
92 4023DIANA LOPEZ MARTINEZCLUB ATLETIC CASTELLARABF00:44:489100:09:3310600:25:002400.0000:34:338400:10:150:00:000:00:00
93 1062CÉSAR THOVAR PÉREZCASBOI TRIATLOV1M00:44:593400:08:3513900:26:492237.4100:35:244200:09:350:00:000:00:00
94 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MINORISAV1M00:45:0115600:10:388600:23:422531.6500:34:2010400:10:410:00:000:00:00
95 4293MARC SERRA MASDEUC.E. MASQUES ST ANDREUSUB23M00:45:197600:09:1311300:25:242362.2000:34:3710600:10:420:00:000:00:00
96 3563MARI SANFELIUCLUB TRIATLO PROSANABF00:45:2211100:09:5310400:24:532411.2500:34:469900:10:360:00:000:00:00
97 1642SERGIO JOSE MALLORQUIN GAC.E. MASQUES ST ANDREUV1M00:45:3012000:10:0310100:24:462422.6100:34:4910300:10:410:00:000:00:00
98 2671MAURICI SAMPONS MIRASCLUB NATACIO RUBIABM00:45:3211800:09:598900:24:022496.5300:34:0115200:11:310:00:000:00:00
99 8029OSCAR FRIGERIOLLICENCIA DE DIAV1M00:45:339700:09:3912600:26:082295.9200:35:475300:09:460:00:000:00:00
100 1331BIEL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM00:45:355700:09:0011800:25:532318.0900:34:5310700:10:420:00:000:00:00
101 1450SALVADOR BOSCH CAMPRECIÓSC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M00:45:3714000:10:319700:24:262455.6600:34:5710000:10:400:00:000:00:00
102 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHV1M00:45:4011700:09:599600:24:262455.6600:34:2513700:11:150:00:000:00:00
103 5452MIGUEL BEJARANO PAEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:45:4211500:09:559000:24:092484.4700:34:0415600:11:380:00:000:00:00
104 1503DAVID ALONSO VAZQUEZC.E. PENEDES MARITIMABM00:45:516700:09:0413300:26:352257.0500:35:398200:10:120:00:000:00:00
105 3833JESÚS HERAS NAVARROCLUB NATACIO RUBIV1M00:45:557100:09:0914000:26:502236.0200:35:596300:09:560:00:000:00:00
106 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:45:5912800:10:129900:24:402432.4300:34:5212800:11:070:00:000:00:00
107 5159SORAYA CLARO BRAVOTRIATLO AMICS DE RIUDOMSSUB23F00:46:0216400:10:488200:23:232565.9300:34:1116300:11:510:00:000:00:00
108 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV2M00:46:118100:09:2014500:27:172199.1400:36:374100:09:340:00:000:00:00
109 4004Mª JESUS SANTOS BLANCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F00:46:1613800:10:2811000:25:152376.2400:35:439700:10:330:00:000:00:00
110 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORCERRR IGUALADAV2F00:46:2116000:10:479300:24:152474.2300:35:0214100:11:190:00:000:00:00
111 5688VÍCTOR CAMPOS FERNÁNDEZC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:46:213500:08:3715600:28:182120.1400:36:553300:09:260:00:000:00:00
112 4624JOSÉ JAVIER CARRETO PASCUCLUB TRITRAININGV1M00:46:2213200:10:1411500:25:372342.2300:35:519500:10:310:00:000:00:00
113 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M00:46:2512900:10:1210200:24:532411.2500:35:0514400:11:200:00:000:00:00
114 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:46:2610700:09:4711900:25:532318.0900:35:4011200:10:460:00:000:00:00
115 8026DELIA MONTERRUBIO SERRANLLICENCIA DE DIAABF00:46:3010400:09:4512900:26:182281.3700:36:039300:10:270:00:000:00:00
116 8014XAVI PALAU BALASCHLLICENCIA DE DIAABM00:46:3410800:09:4712800:26:182281.3700:36:059400:10:290:00:000:00:00
117 4518JOEL HURTADO MORENOCAMBRILS CLUB TRIATLOCDM00:46:3412300:10:0811400:25:302352.9400:35:3812300:10:560:00:000:00:00
118 3352TOMAS CORREDOR PEREZCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M00:46:4514100:10:3110800:25:082387.2700:35:3912700:11:060:00:000:00:00
119 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M00:46:479500:09:3714100:26:502236.0200:36:278700:10:200:00:000:00:00
120 1962LAURA DOMINGUEZ DÍEZCERDANYOLA CHABF00:46:538900:09:3014400:27:152201.8300:36:457900:10:080:00:000:00:00
121 1383ORIOL FERRE CAÑELLASC.N. MATAROABM00:46:582600:08:2616700:28:552074.9300:37:214500:09:370:00:000:00:00
122 7017JUAN CARLOS MOJICA PEREZLLICENCIA DE DIAV1M00:47:0612100:10:0411700:25:522319.5900:35:5613200:11:100:00:000:00:00
123 6213MONTSE GÓMEZ RAMIREZCLUB TRI5UABF00:47:0613400:10:1612300:26:042301.7900:36:2011100:10:460:00:000:00:00
124 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF00:47:1314900:10:3611200:25:232363.7600:35:5913600:11:140:00:000:00:00
125 4274ANTONIO ROCA PEREDOINDEPENDENTABM00:47:1512400:10:0811600:25:492324.0800:35:5714000:11:180:00:000:00:00
126 8019MIGUEL SÁNCHEZ RECHELLICENCIA DE DIASUB23M00:47:1815200:10:3713600:26:452242.9900:37:226500:09:560:00:000:00:00
127 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M00:47:3418000:11:148800:23:562506.9600:35:1017900:12:240:00:000:00:00
128 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:47:3613100:10:1312400:26:062298.8500:36:1913900:11:170:00:000:00:00
129 8012BERNAT BAS PUJOLSLLICENCIA DE DIAABM00:47:4412200:10:0413700:26:462241.5900:36:5012000:10:540:00:000:00:00
130 1923CAROL MALDONADO BASCONESCERRR IGUALADAABF00:47:5817300:11:0611100:25:182371.5400:36:2415300:11:340:00:000:00:00
131 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM00:48:086800:09:0517200:29:202045.4500:38:255000:09:430:00:000:00:00
132 1687ANTONIO SANTAMARIA QUIROGTRIATLO L´HOSPITALETV1M00:48:129600:09:3916100:28:332101.5800:38:126700:10:000:00:000:00:00
133 4948JAVIER IGLESIAS LÓPEZABSOLUT SPORTJNM00:48:1313700:10:2613200:26:332259.8900:36:5913500:11:140:00:000:00:00
134 7011PAULA ZARAGOZA CARBALLIDOLLICENCIA DE DIACDF00:48:1619400:11:557900:23:112588.0700:35:0619800:13:100:00:000:00:00
135 6111IRENE SANCHEZ ALBERTCLUB ATLETIC CASTELLARSUB23F00:48:2213600:10:2412100:25:562313.6200:36:2017200:12:020:00:000:00:00
136 3831DAVID GARCIA FERRITRIATLO PALLEJAV1M00:48:4319100:11:369200:24:142475.9300:35:5019500:12:530:00:000:00:00
137 491JONATAN PÉREZ FERNÁNDEZTRIATLO PALLEJAABM00:48:4413500:10:2414200:26:582224.9700:37:2214600:11:220:00:000:00:00
138 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM00:48:4512500:10:0815800:28:282107.7300:38:368000:10:090:00:000:00:00
139 8008RAUL GOMEZ PRIETOLLICENCIA DE DIAABM00:48:457500:09:1217000:29:172048.9500:38:298500:10:160:00:000:00:00
140 4606JON MCGOWAN PUJOLCLUB ATLETIC TORELLO - TRCDM00:48:473800:08:3918700:30:511944.8900:39:302800:09:170:00:000:00:00
141 5323LUIS ROMERO PORTACLUB ESPORTIU DUETTRIABM00:48:516000:09:0118100:30:281969.3700:39:293000:09:220:00:000:00:00
142 3567SILVIA RODRIGUEZ DONAIRECERDANYOLA CHABF00:48:5218100:11:1412000:25:542316.6000:37:0816000:11:440:00:000:00:00
143 4055CARLA FIGUERA FERRERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:48:5516500:10:4813000:26:242272.7300:37:1215900:11:430:00:000:00:00
144 4586RAFAEL FERNÁNDEZ PAIZTRIDIRABM00:49:0715800:10:4513800:26:482238.8100:37:3315400:11:340:00:000:00:00
145 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:49:0817800:11:1212500:26:072297.3800:37:1916100:11:490:00:000:00:00
146 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM00:49:107400:09:1117600:29:532007.8100:39:047600:10:060:00:000:00:00
147 2567XAVIER CASAJOANA SANTANDRC.N. SABADELLCDM00:49:1915400:10:3712700:26:142287.1700:36:5118100:12:280:00:000:00:00
148 1961NURIA LLAGOSTERA PAJUELOPRAT TRIATLO 1994ABF00:49:2413900:10:2915400:28:082132.7000:38:3711400:10:470:00:000:00:00
149 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF00:49:3018800:11:3110300:24:532411.2500:36:2419700:13:060:00:000:00:00
150 1050FRANCESC NAVARRO I PLATERC.N. MOLINS DE REIV2M00:49:369300:09:3617400:29:472014.5500:39:238300:10:130:00:000:00:00
151 2743LUÍS CASADO ALCALDEPRAT TRIATLO 1994V1M00:49:3915300:10:3715300:28:022140.3100:38:3912500:11:000:00:000:00:00
152 6142ADRIANA QUINTANILLA NISTAPRAT TRIATLO 1994ABF00:49:3918300:11:1612200:25:582310.6500:37:1418000:12:250:00:000:00:00
153 7015RAMIRO SALASLLICENCIA DE DIAABM00:49:4416800:10:5213100:26:322261.3100:37:2417600:12:200:00:000:00:00
154 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M00:49:5413300:10:1515900:28:282107.7300:38:4313300:11:110:00:000:00:00
155 2544ISIDRE ROCA LOPEZC.A. IGUALADAV1M00:49:5613000:10:1316300:28:402093.0200:38:5312600:11:030:00:000:00:00
156 6154MARIA SANCHEZ CORTESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:50:0814500:10:3515500:28:172121.3900:38:5213800:11:160:00:000:00:00
157 7013MONTSERRAT ESTANY DE POUPLLICENCIA DE DIASUB23F00:50:1310600:09:4618200:30:341962.9200:40:206000:09:530:00:000:00:00
158 8020IVAN SANCHEZ ESCUREDOLLICENCIA DE DIAABM00:50:1814600:10:3616600:28:552074.9300:39:3111300:10:470:00:000:00:00
159 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF00:50:2018400:11:2014800:27:292183.1400:38:4915000:11:310:00:000:00:00
160 7005JAUME CASAS LLICENCIA DE DIAABM00:50:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
161 4703GERARD JOSEP ALCALDE GASCPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:50:3916600:10:5014600:27:192196.4600:38:0918200:12:300:00:000:00:00
162 2359EDUARD DOPACIO GALLARDO C.A. LES TORTUGUESCDM00:50:4318700:11:2513500:26:442244.3900:38:0918500:12:340:00:000:00:00
163 4645IKER PLAZA CARRASCOCLUB TRIATLO CASTELLBISBACDM00:50:468500:09:2718300:30:351961.8500:40:0210900:10:440:00:000:00:00
164 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F00:50:5017500:11:0715700:28:182120.1400:39:2514700:11:250:00:000:00:00
165 3938MIQUEL SANROMA COMESPRAT TRIATLO 1994V1M00:51:0614400:10:3516500:28:412091.8100:39:1616200:11:500:00:000:00:00
166 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M00:51:1518200:11:1615000:27:392169.9800:38:5517700:12:200:00:000:00:00
167 38SARA GRACIA FERNANDEZC.N. BADALONASUB23F00:51:2419700:12:0613400:26:362255.6400:38:4219100:12:420:00:000:00:00
168 4111JAUME VALLS CURSELLASCERRR IGUALADAABM00:51:2416900:10:5816000:28:282107.7300:39:2616900:11:580:00:000:00:00
169 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F00:51:438700:09:2820000:32:261849.9500:41:545600:09:490:00:000:00:00
170 7008RICARDO ANDRÉS NUÑOLLICENCIA DE DIAABM00:52:0314700:10:3617100:29:172048.9500:39:5317300:12:100:00:000:00:00
171 6177LAIA ALARCON VILAMAYÓC.N. REUS PLOMSABF00:52:0418900:11:3215100:27:482158.2700:39:2019300:12:440:00:000:00:00
172 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERABSOLUT SPORTABM00:52:044300:08:463400:19:393053.4400:28:2522200:23:390:00:000:00:00
173 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:52:1715500:10:3817800:29:592001.1100:40:3715800:11:400:00:000:00:00
174 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZCERRR IGUALADAV1F00:52:2116300:10:4817900:30:131985.6600:41:0114200:11:200:00:000:00:00
175 3598ANA NAVARRO CANTOSCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF00:52:3320100:12:1514700:27:272185.7900:39:4219400:12:510:00:000:00:00
176 8013CARLOS DIANA GARCIALLICENCIA DE DIAV1M00:52:4318600:11:2517300:29:242040.8200:40:4916700:11:540:00:000:00:00
177 462RAFAEL GIMENO GARCIAINDEPENDENTV1M00:52:4814200:10:3219000:31:081927.1900:41:4012900:11:080:00:000:00:00
178 8006ANGEL GARCIA DOMINGOLLICENCIA DE DIAV1M00:52:5015100:10:3618500:30:361960.7800:41:1215700:11:380:00:000:00:00
179 8015ANTONIO FERNANDEZ PADIALLLICENCIA DE DIAABM00:52:5017400:11:0716800:29:012067.7800:40:0819000:12:420:00:000:00:00
180 7002MARC ANGUELA RUEDALLICENCIA DE DIAABM00:53:2619200:11:4117500:29:482013.4200:41:2916800:11:570:00:000:00:00
181 8016FRANC LÍRIA BERRUEZOLLICENCIA DE DIAABM00:53:3912600:10:0919700:32:081867.2200:42:1714500:11:220:00:000:00:00
182 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M00:53:4417000:11:0018600:30:421954.4000:41:4217100:12:020:00:000:00:00
183 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM00:53:5712700:10:1119200:31:161918.9800:41:2718300:12:300:00:000:00:00
184 4361SAÚL GONZÁLEZ DE LA ROSAINDEPENDENTABM00:54:04000:00:00000:00:000.0000:41:5117400:12:130:00:000:00:00
185 8017RAQUEL FABREGAT MARCOSLLICENCIA DE DIAV1F00:54:0714800:10:3619600:31:541880.8800:42:3015500:11:370:00:000:00:00
186 8027OSCAR FABREGAT MARCOSLLICENCIA DE DIAABM00:54:0715000:10:3620100:32:471830.2000:43:2310800:10:440:00:000:00:00
187 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZC.N. BADALONAABF00:54:3717100:11:0618800:30:551940.7000:42:0118600:12:360:00:000:00:00
188 7001DAVID PÉREZ CRUSELLASLLICENCIA DE DIAABM00:54:4616100:10:4719300:31:221912.8600:42:0918700:12:370:00:000:00:00
189 5655JAVIER GOMEZ CONEJOSC.N. BADALONAABM00:54:5421000:12:4214300:27:082211.3000:39:5021600:15:040:00:000:00:00
190 5180ESTHER LARROSA MONTEMAYORTG TRIATLO SITGESABF00:54:5520200:12:1618000:30:191979.1100:42:3517800:12:200:00:000:00:00
191 8021HENRIETTA MEYER SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABF00:54:5617200:11:0619500:31:311903.7500:42:3717500:12:190:00:000:00:00
192 7010CARLES SALGADO TAPIA LLICENCIA DE DIAV1M00:54:5615700:10:4419800:32:201855.6700:43:0416600:11:520:00:000:00:00
193 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F00:54:5720900:12:4016900:29:152051.2800:41:5519600:13:020:00:000:00:00
194 1924MÒNICA TORRA PÉREZCERRR IGUALADAABF00:55:0219900:12:1116200:28:352099.1300:40:4621000:14:160:00:000:00:00
195 6141SERENA SERRA MASÓTG TRIATLO SITGESABF00:55:1719600:12:0518400:30:351961.8500:42:4018800:12:370:00:000:00:00
196 6039SANDRA PEZONAGA MALAGRAVATG TRIATLO SITGESV1F00:55:2120400:12:1819100:31:111924.1000:43:2916500:11:520:00:000:00:00
197 8024SALVA MAS CAPDEVILALLICENCIA DE DIAABM00:55:3515900:10:4520300:32:581820.0200:43:4316400:11:520:00:000:00:00
198 5130BARBORA MARCIKOVACLUB NATACIO RUBIABF00:55:3821400:13:0214900:27:382171.2900:40:4021400:14:580:00:000:00:00
199 3555PAULA SCHMIDTPRAT TRIATLO 1994V1F00:56:0419300:11:5519400:31:291905.7700:43:2418900:12:400:00:000:00:00
200 8010BEATRIZ GIMILIO CLARLLICENCIA DE DIAABF00:56:0720800:12:3317700:29:552005.5700:42:2820500:13:390:00:000:00:00
201 8007XAVIER SOLÉ RAMONLLICENCIA DE DIAABM00:56:1019000:11:3418900:31:061929.2600:42:4020200:13:300:00:000:00:00
202 3739SERGIO SANTIAGO GARCIAGAVA TRIATLOABM00:56:3711600:09:5716400:28:412091.8100:38:3822000:17:590:00:000:00:00
203 1855MÒNICA BONEU FONDEVILACLUB NATACIO RUBIABF00:56:3721200:13:0115200:28:012141.5800:41:0221700:15:350:00:000:00:00
204 6179CRISTINA TALARN FERRANDOCLUB TRITRAININGSUB23F00:57:3316200:10:4721300:35:371684.6000:46:2413000:11:090:00:000:00:00
205 7006EMMANUEL GOHETLLICENCIA DE DIAV1M00:58:4019800:12:0620200:32:481829.2700:44:5420800:13:460:00:000:00:00
206 8022JUAN RODRÍGUEZ GOMEZLLICENCIA DE DIAABM00:59:1317700:11:1120700:34:161750.9700:45:2720700:13:460:00:000:00:00
207 6198MIREIA VIDAL I VALLSCERRR IGUALADAV1F01:00:1320700:12:2420400:33:201800.0000:45:4421300:14:290:00:000:00:00
208 8018JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAV1M01:00:1421100:13:0020600:33:501773.4000:46:5020000:13:240:00:000:00:00
209 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:00:2714300:10:3421700:37:511585.2000:48:2517000:12:020:00:000:00:00
210 8025VICENTE TRALLERO BANZOLLICENCIA DE DIAV1M01:00:3117900:11:1221800:37:591579.6400:49:1114300:11:200:00:000:00:00
211 1001JURGEN DEPKENC.E.T. DISTANCEV3M01:00:4420500:12:2220900:35:031711.8400:47:2519900:13:190:00:000:00:00
212 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV1F01:02:0721500:13:0421200:35:261693.3200:48:3020400:13:370:00:000:00:00
213 6040MARTA MARIN BLANCOTG TRIATLO SITGESABF01:02:1721600:13:2021100:35:131703.7400:48:3320600:13:440:00:000:00:00
214 1857ISABEL MARIA CASTAÑO NUÑECERRR IGUALADAABF01:02:3121300:13:0221000:35:111705.3500:48:1321100:14:180:00:000:00:00
215 3790JAUME CAROL RUBAUW3TRIBCNV2M01:02:3621900:14:1919900:32:261849.9500:46:4521900:15:510:00:000:00:00
216 3389RAMON BARRULL GUIUTG TRIATLO SITGESV1M01:02:3919500:12:0221400:36:421634.8800:48:4420900:13:550:00:000:00:00
217 6212MONTSE COSTA MATEUTG TRIATLO SITGESV1F01:02:3920300:12:1821500:36:461631.9100:49:0420300:13:350:00:000:00:00
218 8009FERRAN DOMÍNGUEZ GROSLLICENCIA DE DIAV2M01:03:0620000:12:1321900:38:221563.8600:50:3518400:12:310:00:000:00:00
219 8031MIQUEL FIGAROLA GAROLERALLICENCIA DE DIAABM01:03:2121800:13:5720800:35:011713.4700:48:5821200:14:230:00:000:00:00
220 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F01:04:5522000:15:3220500:33:371784.8300:49:0921800:15:460:00:000:00:00
221 8005MONTSERRAT SÁNCHEZ ZAMBRALLICENCIA DE DIAV1F01:06:3121700:13:5621600:37:361595.7400:51:3221500:14:590:00:000:00:00
222 8001IRMA FERRAN OBIOLLLICENCIA DE DIAV1F01:17:2622100:16:0222000:43:241382.4900:59:2622100:18:000:00:000:00:00
223 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF01:19:3720600:12:2422100:53:431116.9701:06:0720100:13:300:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32