RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
243 230 223 3 4 2500 1000 2500 25 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 01:40:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER00:32:17
2493ANDRES EDUARDO DIAZ00:34:01
3499CARLOS ALFONSO PULIDO MARTINEZ00:34:18

2. - CLUB NATACIO MINORISA - 01:41:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
15682ARNAU MONTIEL MORENO00:32:18
23224GUILLEM MONTIEL MORENO00:32:22
3876MARC COMELLAS GONZALEZ00:36:37

3. - PRAT TRIATLO 1994 - 01:42:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
14779FERRAN ANGUERA GARCIA00:33:44
25558SERGI MATAS LARGO00:34:13
35299MIQUEL ANTUNEZ TIRADO00:34:26

4. - C.N. REUS PLOMS - 01:46:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
14863JOSÉ SANTOS GARCÉS00:33:17
2753XAVIER TORRADES SABATA00:34:41
3618RAUL LORENZO MASEDA00:38:10

5. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 01:50:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
13270ALBERT HERNANDEZ SERRANO00:35:19
2667JORDI GARCIA BERCIAL00:36:29
33087FR. XAVIER PI HEREDIA00:38:36

6. - C.E. MASQUES ST ANDREU - 01:55:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1406FERRAN BETLLOCH SANDALINAS00:36:01
23670ALEIX ELIAS CENTELLES00:38:45
34246ALEX ORTEGA PACHECO00:41:02

7. - CERDANYOLA CH - 01:56:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
11670DANIEL ANTUNEZ TIRADO00:35:35
21183ALEX FERNANDEZ CANO00:38:54
3905ALEX DOT PIULACHS00:41:46

8. - C.A. IGUALADA - 01:57:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
14623CARLOS FERNANDEZ DE DIOS00:37:54
24428JOAN RIERA BALCELLS00:38:57
3879ALEIX CARBONELL GARCIA00:41:05

9. - C.N. SABADELL - 01:58:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
1787JULIO CESAR CERVANTES BLASQUEZ00:38:04
22539POL FARELL GONZALO00:38:48
3863JOAN CALABUIG I GASPAR00:41:12

10. - CERRR IGUALADA - 01:59:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
13649ORIOL MARIMON CASTELLTORT00:38:09
23194JOEL SIBILA DE TENA00:38:35
32194SERGIO BURON DE LA TORRE00:42:35

11. - CLUB TRI5U - 02:01:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
12792ALBERTO CASADO AROCA00:38:58
25974AARON CATALAN PEREA00:40:41
32018PAU CAPDEVILA VERA00:42:13

12. - TG TRIATLO SITGES - 02:04:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
14453DAVID MARTINEZ MARTINEZ00:39:36
23089IVAN SANCHEZ ALCARAZ00:41:54
31052SIMON LOBERA  JONES00:43:05

13. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 02:08:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
15896SALVADOR GRAN ESTEVE00:40:58
24356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZ00:41:10
34518JOEL HURTADO MORENO00:46:34

14. - CLUB TRIATLO SABADELL - 02:10:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
14534CARLOS CASTELLANO CARRASCO00:41:20
25956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMA00:43:02
33432ADAM GOLDTHORP00:46:26

15. - CLUB NATACIO RUBI - 02:15:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
1370JOSE ANTONIO VAZQUEZ LUQUE00:44:17
22671MAURICI SAMPONS MIRAS00:45:32
33833JESÚS HERAS NAVARRO00:45:55

16. - ABSOLUT SPORT - 02:21:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
14500FREDERIC CORDERAS IBARZ00:40:51
24948JAVIER IGLESIAS LÓPEZ00:48:13
31247GUILLEM SAMANIEGO MULLER00:52:04

17. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 02:21:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
12791DANIEL RATERA RAMOS00:38:59
21720MARC NIETO JUSTRIBO00:42:19
35990SERGIO FERRER HERNANDEZ01:00:27

18. - TRIATLO L´HOSPITALET - 02:22:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
12846ANDRES JIMENEZ PEÑA00:44:04
21687ANTONIO SANTAMARIA QUIROGA00:48:12
32981JESUS DEL RIO GABAS00:49:54

19. - C.N. BADALONA - 02:23:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
11115JAVIER NOTARIO PERICAS00:43:45
22865TONI SOLA SANCHEZ00:44:35
35655JAVIER GOMEZ CONEJOS00:54:54

20. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 02:24:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
13352TOMAS CORREDOR PEREZ00:46:45
22251ALBERTO JAVIER MORENO GARCÍA00:48:08
32875XAVIER CELMA GAMO00:49:10

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32