RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
243 230 223 3 4 2500 1000 2500 25 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F00:36:456600:09:042200:18:393217.1600:27:431800:09:020:00:000:00:00
2 5080PAULA BATLLE I PLANTADACERDANYOLA CHJNF00:37:453700:08:393300:19:393053.4400:28:183400:09:270:00:000:00:00
3 22DOLÇA OLLE GATELLFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:38:548200:09:213600:19:473032.8600:29:085100:09:460:00:000:00:00
4 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOTRITEAM GIRONAABF00:39:186400:09:035300:20:522875.4000:29:553200:09:230:00:000:00:00
5 3579ANNA SUBIRANA FRIGOLACLUB ATLETIC PALAFRUGELLABF00:39:589200:09:344600:20:182955.6700:29:527700:10:060:00:000:00:00
6 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:40:1511300:09:543800:19:583005.0100:29:529000:10:230:00:000:00:00
7 1956GEORGINA CONESA I MURCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23F00:42:3811200:09:536300:22:002727.2700:31:5311000:10:450:00:000:00:00
8 112NURIA PUBILL LLEONARTCERRR IGUALADAABF00:42:4710200:09:437000:22:412645.1100:32:249100:10:230:00:000:00:00
9 27ÈLIA IBARRA CAZORLAC.A. IGUALADACDF00:42:5110100:09:426700:22:192688.5700:32:0111700:10:500:00:000:00:00
10 4034MARIA FIOL AIXARCHCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1F00:43:2417600:11:075200:20:492882.3100:31:5614900:11:280:00:000:00:00
11 1948ELENA HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:44:208800:09:2910500:24:552408.0300:34:246400:09:560:00:000:00:00
12 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:44:459000:09:3010900:25:112382.5300:34:417300:10:040:00:000:00:00
13 4023DIANA LOPEZ MARTINEZCLUB ATLETIC CASTELLARABF00:44:489100:09:3310600:25:002400.0000:34:338400:10:150:00:000:00:00
14 3563MARI SANFELIUCLUB TRIATLO PROSANABF00:45:2211100:09:5310400:24:532411.2500:34:469900:10:360:00:000:00:00
15 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:45:5912800:10:129900:24:402432.4300:34:5212800:11:070:00:000:00:00
16 5159SORAYA CLARO BRAVOTRIATLO AMICS DE RIUDOMSSUB23F00:46:0216400:10:488200:23:232565.9300:34:1116300:11:510:00:000:00:00
17 4004Mª JESUS SANTOS BLANCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F00:46:1613800:10:2811000:25:152376.2400:35:439700:10:330:00:000:00:00
18 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORCERRR IGUALADAV2F00:46:2116000:10:479300:24:152474.2300:35:0214100:11:190:00:000:00:00
19 8026DELIA MONTERRUBIO SERRANLLICENCIA DE DIAABF00:46:3010400:09:4512900:26:182281.3700:36:039300:10:270:00:000:00:00
20 1962LAURA DOMINGUEZ DÍEZCERDANYOLA CHABF00:46:538900:09:3014400:27:152201.8300:36:457900:10:080:00:000:00:00
21 6213MONTSE GÓMEZ RAMIREZCLUB TRI5UABF00:47:0613400:10:1612300:26:042301.7900:36:2011100:10:460:00:000:00:00
22 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF00:47:1314900:10:3611200:25:232363.7600:35:5913600:11:140:00:000:00:00
23 1923CAROL MALDONADO BASCONESCERRR IGUALADAABF00:47:5817300:11:0611100:25:182371.5400:36:2415300:11:340:00:000:00:00
24 7011PAULA ZARAGOZA CARBALLIDOLLICENCIA DE DIACDF00:48:1619400:11:557900:23:112588.0700:35:0619800:13:100:00:000:00:00
25 6111IRENE SANCHEZ ALBERTCLUB ATLETIC CASTELLARSUB23F00:48:2213600:10:2412100:25:562313.6200:36:2017200:12:020:00:000:00:00
26 3567SILVIA RODRIGUEZ DONAIRECERDANYOLA CHABF00:48:5218100:11:1412000:25:542316.6000:37:0816000:11:440:00:000:00:00
27 4055CARLA FIGUERA FERRERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:48:5516500:10:4813000:26:242272.7300:37:1215900:11:430:00:000:00:00
28 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:49:0817800:11:1212500:26:072297.3800:37:1916100:11:490:00:000:00:00
29 1961NURIA LLAGOSTERA PAJUELOPRAT TRIATLO 1994ABF00:49:2413900:10:2915400:28:082132.7000:38:3711400:10:470:00:000:00:00
30 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF00:49:3018800:11:3110300:24:532411.2500:36:2419700:13:060:00:000:00:00
31 6142ADRIANA QUINTANILLA NISTAPRAT TRIATLO 1994ABF00:49:3918300:11:1612200:25:582310.6500:37:1418000:12:250:00:000:00:00
32 6154MARIA SANCHEZ CORTESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:50:0814500:10:3515500:28:172121.3900:38:5213800:11:160:00:000:00:00
33 7013MONTSERRAT ESTANY DE POUPLLICENCIA DE DIASUB23F00:50:1310600:09:4618200:30:341962.9200:40:206000:09:530:00:000:00:00
34 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF00:50:2018400:11:2014800:27:292183.1400:38:4915000:11:310:00:000:00:00
35 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F00:50:5017500:11:0715700:28:182120.1400:39:2514700:11:250:00:000:00:00
36 38SARA GRACIA FERNANDEZC.N. BADALONASUB23F00:51:2419700:12:0613400:26:362255.6400:38:4219100:12:420:00:000:00:00
37 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F00:51:438700:09:2820000:32:261849.9500:41:545600:09:490:00:000:00:00
38 6177LAIA ALARCON VILAMAYÓC.N. REUS PLOMSABF00:52:0418900:11:3215100:27:482158.2700:39:2019300:12:440:00:000:00:00
39 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZCERRR IGUALADAV1F00:52:2116300:10:4817900:30:131985.6600:41:0114200:11:200:00:000:00:00
40 3598ANA NAVARRO CANTOSCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF00:52:3320100:12:1514700:27:272185.7900:39:4219400:12:510:00:000:00:00
41 8017RAQUEL FABREGAT MARCOSLLICENCIA DE DIAV1F00:54:0714800:10:3619600:31:541880.8800:42:3015500:11:370:00:000:00:00
42 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZC.N. BADALONAABF00:54:3717100:11:0618800:30:551940.7000:42:0118600:12:360:00:000:00:00
43 5180ESTHER LARROSA MONTEMAYORTG TRIATLO SITGESABF00:54:5520200:12:1618000:30:191979.1100:42:3517800:12:200:00:000:00:00
44 8021HENRIETTA MEYER SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABF00:54:5617200:11:0619500:31:311903.7500:42:3717500:12:190:00:000:00:00
45 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F00:54:5720900:12:4016900:29:152051.2800:41:5519600:13:020:00:000:00:00
46 1924MÒNICA TORRA PÉREZCERRR IGUALADAABF00:55:0219900:12:1116200:28:352099.1300:40:4621000:14:160:00:000:00:00
47 6141SERENA SERRA MASÓTG TRIATLO SITGESABF00:55:1719600:12:0518400:30:351961.8500:42:4018800:12:370:00:000:00:00
48 6039SANDRA PEZONAGA MALAGRAVATG TRIATLO SITGESV1F00:55:2120400:12:1819100:31:111924.1000:43:2916500:11:520:00:000:00:00
49 5130BARBORA MARCIKOVACLUB NATACIO RUBIABF00:55:3821400:13:0214900:27:382171.2900:40:4021400:14:580:00:000:00:00
50 3555PAULA SCHMIDTPRAT TRIATLO 1994V1F00:56:0419300:11:5519400:31:291905.7700:43:2418900:12:400:00:000:00:00
51 8010BEATRIZ GIMILIO CLARLLICENCIA DE DIAABF00:56:0720800:12:3317700:29:552005.5700:42:2820500:13:390:00:000:00:00
52 1855MÒNICA BONEU FONDEVILACLUB NATACIO RUBIABF00:56:3721200:13:0115200:28:012141.5800:41:0221700:15:350:00:000:00:00
53 6179CRISTINA TALARN FERRANDOCLUB TRITRAININGSUB23F00:57:3316200:10:4721300:35:371684.6000:46:2413000:11:090:00:000:00:00
54 6198MIREIA VIDAL I VALLSCERRR IGUALADAV1F01:00:1320700:12:2420400:33:201800.0000:45:4421300:14:290:00:000:00:00
55 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV1F01:02:0721500:13:0421200:35:261693.3200:48:3020400:13:370:00:000:00:00
56 6040MARTA MARIN BLANCOTG TRIATLO SITGESABF01:02:1721600:13:2021100:35:131703.7400:48:3320600:13:440:00:000:00:00
57 1857ISABEL MARIA CASTAÑO NUÑECERRR IGUALADAABF01:02:3121300:13:0221000:35:111705.3500:48:1321100:14:180:00:000:00:00
58 6212MONTSE COSTA MATEUTG TRIATLO SITGESV1F01:02:3920300:12:1821500:36:461631.9100:49:0420300:13:350:00:000:00:00
59 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F01:04:5522000:15:3220500:33:371784.8300:49:0921800:15:460:00:000:00:00
60 8005MONTSERRAT SÁNCHEZ ZAMBRALLICENCIA DE DIAV1F01:06:3121700:13:5621600:37:361595.7400:51:3221500:14:590:00:000:00:00
61 8001IRMA FERRAN OBIOLLLICENCIA DE DIAV1F01:17:2622100:16:0222000:43:241382.4900:59:2622100:18:000:00:000:00:00
62 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF01:19:3720600:12:2422100:53:431116.9701:06:0720100:13:300:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32