RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
292 271 259 12 0 6 21 3 2 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:27:36300:23:41300:50:0525.1601:13:46100:13:500:00:000:00:00
2 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:28:07400:23:44100:50:0125.1901:13:45200:14:220:00:000:00:00
3 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:28:18100:23:29400:50:2225.0201:13:51300:14:270:00:000:00:00
4 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:29:48800:24:18200:50:0225.1801:14:201400:15:280:00:000:00:00
5 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:30:22500:23:50700:51:0224.6901:14:521700:15:300:00:000:00:00
6 3471CARLOS DELGADO GARCIACLUB MEDINA TRIATLOABM01:31:021200:24:30500:50:3724.8901:15:073000:15:550:00:000:00:00
7 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:31:231000:24:261100:52:1024.1501:16:36400:14:470:00:000:00:00
8 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:32:06700:24:171200:52:2324.0501:16:401100:15:260:00:000:00:00
9 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:32:06900:24:201400:52:3623.9501:16:56900:15:100:00:000:00:00
10 5392DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:32:14600:23:501800:53:3323.5301:17:23600:14:510:00:000:00:00
11 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:32:291700:24:591300:52:3123.9901:17:30700:14:590:00:000:00:00
12 1573JORDI VILA RODRIGOGAVA TRIATLOV1M01:32:382100:25:231000:51:4924.3201:17:121200:15:260:00:000:00:00
13 5967LLUÍS FIGOLS MORALCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:32:473500:25:59800:51:1824.5601:17:171800:15:300:00:000:00:00
14 1512SERGI CARDONA ROSANASCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:33:361300:24:351700:53:3223.5401:18:071600:15:290:00:000:00:00
15 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:33:471100:24:292000:54:2923.1301:18:58500:14:490:00:000:00:00
16 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:34:042700:25:44900:51:3724.4101:17:215100:16:430:00:000:00:00
17 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:34:134700:26:34600:50:4024.8701:17:145300:16:590:00:000:00:00
18 8032IVAN MUÑOZ TEBARMALLORCATRAINING TRIATHLOABM01:34:27200:23:402500:54:4822.9901:18:283100:15:590:00:000:00:00
19 3254DAVID LASCORZ MORENOC.E. PENEDES MARITIMABM01:35:252300:25:301900:54:1423.2301:19:442400:15:410:00:000:00:00
20 4501VICTOR PEREZ VAZQUEZC.N. REUS PLOMSABM01:35:524100:26:151600:53:3123.5401:19:463400:16:060:00:000:00:00
21 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:35:594900:26:371500:52:5723.8001:19:344300:16:250:00:000:00:00
22 416RAFAEL TORO MARTINEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:36:081900:25:003000:55:4222.6201:20:421300:15:260:00:000:00:00
23 631CARLOS LUIS PERELLOPRAT TRIATLO 1994ABM01:36:102800:25:452600:54:5222.9601:20:372000:15:330:00:000:00:00
24 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:36:181800:24:592900:55:4022.6301:20:392200:15:390:00:000:00:00
25 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRI-BUV1M01:36:432400:25:402700:55:1722.7901:20:572600:15:460:00:000:00:00
26 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:36:491500:24:443600:56:1922.3701:21:032700:15:460:00:000:00:00
27 709GERMÀ BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:36:573000:25:522200:54:3923.0601:20:314500:16:260:00:000:00:00
28 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:37:021600:24:593500:56:1722.3901:21:162500:15:460:00:000:00:00
29 5907RAMSÉS MORENO RUIPÉREZINDEPENDENTABM01:37:153700:26:012400:54:4623.0101:20:474700:16:280:00:000:00:00
30 4957FABIÁN HUERTAS JUDERIASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:37:233800:26:142100:54:3123.1101:20:455000:16:380:00:000:00:00
31 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:37:234000:26:152300:54:4423.0201:20:594200:16:240:00:000:00:00
32 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:37:432900:25:462800:55:3122.7001:21:174600:16:260:00:000:00:00
33 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:37:511400:24:424400:58:0921.6701:22:51800:15:000:00:000:00:00
34 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:38:073400:25:583700:56:2222.3501:22:202800:15:470:00:000:00:00
35 2982XAVI MARÍN MORATRI2WINABM01:38:515000:26:403200:55:4522.6001:22:254400:16:260:00:000:00:00
36 1589ENOC NAVARRO VALLESCLUB NATACIO RUBIABM01:39:042200:25:284200:57:5621.7501:23:242300:15:400:00:000:00:00
37 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:39:104800:26:353800:56:3422.2701:23:093200:16:010:00:000:00:00
38 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:39:134600:26:243300:56:0522.4701:22:295200:16:440:00:000:00:00
39 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:39:204500:26:234000:57:0222.0901:23:252900:15:550:00:000:00:00
40 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:39:232500:25:414500:58:1321.6401:23:541500:15:290:00:000:00:00
41 374DOMINGO ROIG VAZQUEZLA SALLE SPORTV1M01:39:422600:25:424600:58:2821.5501:24:101900:15:320:00:000:00:00
42 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:40:275700:27:013400:56:1622.3901:23:175600:17:100:00:000:00:00
43 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM01:40:283900:26:155200:59:0121.3501:25:161000:15:120:00:000:00:00
44 259ORIOL PLANS ROSSELLÓC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:40:333600:26:003900:56:4822.1801:22:487700:17:450:00:000:00:00
45 3240JOAN VILA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:40:445800:27:023100:55:4222.6201:22:448700:18:000:00:000:00:00
46 4864JORDI GUZMAN PASCUALCERRR IGUALADAV1M01:40:582000:25:026500:59:4721.0801:24:493500:16:090:00:000:00:00
47 4876PATRICIO ROSSIC.E. SISTRELLSABM01:41:394300:26:185700:59:1921.2401:25:373300:16:020:00:000:00:00
48 4199SERGIO LOPEZ MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:41:393300:25:546200:59:3521.1501:25:293600:16:100:00:000:00:00
49 3853JOSEP RUBIO SOLAA.C. PARETS RAVET BIKESUB23M01:41:474400:26:215500:59:1421.2701:25:353800:16:120:00:000:00:00
50 3717ROMÁN IGLESIAS VERNETC.N. REUS PLOMSABM01:41:514200:26:154700:58:2821.5501:24:435500:17:080:00:000:00:00
51 4905FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM01:42:115900:27:026100:59:3321.1601:26:352100:15:360:00:000:00:00
52 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:42:463100:25:526701:00:4220.7601:26:343700:16:120:00:000:00:00
53 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV2M01:43:095600:27:016400:59:3821.1301:26:394800:16:300:00:000:00:00
54 5809ALBERT GARCIA BERTRANC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:44:166600:27:395300:59:0421.3301:26:436800:17:330:00:000:00:00
55 3494DANI RUBIO PEDRAZACLUB TRI-BUABM01:44:266300:27:245600:59:1521.2701:26:397900:17:470:00:000:00:00
56 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:44:328800:28:474100:57:2821.9301:26:159600:18:170:00:000:00:00
57 3641ANTONIO JIMÉNEZ ESTRADA SOC ATLETICA CORBERAV1M01:44:388400:28:374800:58:4121.4701:27:186200:17:200:00:000:00:00
58 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:44:435500:26:576801:00:4720.7301:27:445400:16:590:00:000:00:00
59 1550RICARD VALL MALETVEC CYCLING & RUNV1M01:45:246500:27:365900:59:2221.2201:26:5810300:18:260:00:000:00:00
60 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIÓ SITGESV1M01:45:2711800:29:564300:57:5721.7401:27:536900:17:340:00:000:00:00
61 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM01:45:368300:28:306000:59:2521.2101:27:557400:17:410:00:000:00:00
62 8027MANUEL LARA PASCUALLLICENCIA DE DIAABM01:45:436200:27:198401:02:0320.3101:29:223900:16:210:00:000:00:00
63 1395FERNANDO GARROCHO ORELLACLUB NATACIO RUBIV1M01:46:087800:28:136601:00:2020.8801:28:337000:17:350:00:000:00:00
64 3288JOSÉ ANTONIO MALLEN ROMERCERRR IGUALADAV1M01:46:188500:28:415400:59:1021.3001:27:5110400:18:270:00:000:00:00
65 5451JOSEP MARIA ALCALA PRIETOC.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:46:266800:27:478201:02:0220.3101:29:494900:16:370:00:000:00:00
66 3395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAABM01:46:426400:27:317901:01:5420.3601:29:256100:17:170:00:000:00:00
67 7023SERGI RABELLA GOLLLICENCIA DE DIAABM01:46:489600:29:075100:58:5621.3801:28:0311700:18:450:00:000:00:00
68 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:46:505200:26:529401:02:4520.0801:29:375800:17:130:00:000:00:00
69 2675DANIEL RODRÍGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:46:537700:28:117101:01:0220.6401:29:137300:17:400:00:000:00:00
70 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M01:46:595400:26:548801:02:2320.2001:29:177600:17:420:00:000:00:00
71 204LLIBERT FORTUNY I CENDRAINDEPENDENTABM01:47:086700:27:448701:02:1020.2701:29:545900:17:140:00:000:00:00
72 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:47:259100:29:006901:00:4820.7201:29:487200:17:370:00:000:00:00
73 5550GERMAN AGUD BORBONINDEPENDENTABM01:47:297600:28:117701:01:4820.3901:29:596600:17:300:00:000:00:00
74 7026XAVIER ALONSO BECERROLLICENCIA DE DIAV1M01:47:415300:26:539901:03:3719.8101:30:305700:17:110:00:000:00:00
75 1535MANEL HIDALGO ÁLVAREZVEC CYCLING & RUNV1M01:47:427500:28:067201:01:0720.6201:29:1310500:18:290:00:000:00:00
76 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:47:5010600:29:346300:59:3821.1301:29:1211300:18:380:00:000:00:00
77 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M01:47:563200:25:5311901:05:4019.1901:31:334100:16:230:00:000:00:00
78 5944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:47:597300:27:597601:01:4420.4101:29:439300:18:160:00:000:00:00
79 170RUBEN SANTERVAS NUÑEZCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM01:48:0914300:30:425000:58:5321.4001:29:3511000:18:340:00:000:00:00
80 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:48:596900:27:509601:03:2319.8801:31:137800:17:460:00:000:00:00
81 3328JORDI ARANDA GONZALEZ GAVA TRIATLOV1M01:49:047900:28:149701:03:2319.8801:31:376500:17:270:00:000:00:00
82 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:49:119000:28:518601:02:0820.2801:30:599100:18:120:00:000:00:00
83 3317JOSEP MARTIN PINOCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:49:167000:27:518001:02:0020.3201:29:5113900:19:250:00:000:00:00
84 8031JOAN PUJOL ESTRUELLLICENCIA DE DIAV1M01:49:1910200:29:307301:01:3320.4701:31:039500:18:160:00:000:00:00
85 8007GUILLEM GRIMAU BELLLICENCIA DE DIASUB23M01:50:087400:28:0310201:04:0319.6701:32:068800:18:020:00:000:00:00
86 3269ABEL BLANQUE PARCERISAINDEPENDENTV1M01:50:1116400:31:504900:58:4321.4601:30:3314600:19:380:00:000:00:00
87 350JOAN MONTEJO CUNILLERASTRIATLO PALLEJAV1M01:50:1312100:29:598901:02:2620.1801:32:258000:17:480:00:000:00:00
88 7025RAMON FERRER PLALLICENCIA DE DIAABM01:50:1310400:29:328501:02:0620.2901:31:3811200:18:350:00:000:00:00
89 2066DAVID ARTES DIAZJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:50:2210000:29:267401:01:3620.4501:31:0213400:19:200:00:000:00:00
90 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:50:3612400:30:107001:00:5620.6801:31:0614000:19:300:00:000:00:00
91 7024RUBEN ESTRADERA CABALLEROFEECABM01:50:5112500:30:137501:01:4020.4301:31:5312300:18:580:00:000:00:00
92 7031RAFEL RAVENTOS MESTRESLLICENCIA DE DIAV1M01:51:1611600:29:509001:02:2720.1801:32:1712400:18:590:00:000:00:00
93 3380MIGUEL ANGEL RIOS ORTEGAVEC CYCLING & RUNV1M01:51:207200:27:5811001:04:5919.3901:32:579900:18:230:00:000:00:00
94 3407GERARD GOMIS MOURECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:51:279200:29:0110501:04:3419.5101:33:358100:17:520:00:000:00:00
95 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:51:3111100:29:419101:02:3020.1601:32:1113300:19:200:00:000:00:00
96 3325OLIVIER JAMETINDEPENDENTV1M01:51:3210500:29:3310101:04:0319.6701:33:368300:17:560:00:000:00:00
97 2897FRANCISCO REYES RAMIREZVILADECANS TRIATLOV1M01:51:438100:28:2210601:04:3719.5001:32:5911500:18:440:00:000:00:00
98 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM01:52:207100:27:5212801:06:2018.9901:34:129000:18:080:00:000:00:00
99 7027SANTI MESTRES OLIVELLALLICENCIA DE DIAV1M01:52:2813300:30:238101:02:0020.3201:32:2316200:20:050:00:000:00:00
100 8019DANIEL SERRANO COLLFEECABM01:52:3010800:29:3610901:04:5419.4101:34:308600:18:000:00:000:00:00
101 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM01:52:358700:28:4310301:04:1319.6201:32:5614800:19:390:00:000:00:00
102 7036RAMON VARGAS CASTROLLICENCIA DE DIAV1M01:52:4913400:30:2610401:04:3019.5301:34:568200:17:530:00:000:00:00
103 7032JOAN VARIAS RAVENTOSLLICENCIA DE DIAABM01:53:2610700:29:3511401:05:1619.3101:34:5111100:18:350:00:000:00:00
104 3340FRANCISCO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:53:409900:29:2411301:05:1319.3201:34:3712500:19:030:00:000:00:00
105 135XAVIER BAEZA RECHEC.N. REUS PLOMSV1M01:53:4314800:30:529801:03:3519.8201:34:2712900:19:160:00:000:00:00
106 3253ÒSCAR FERNÁNDEZSOC ATLETICA CORBERAV1M01:54:0313000:30:1611601:05:2419.2701:35:409800:18:230:00:000:00:00
107 2323LLUIS ALMODOVAR PACIOSCLUB NATACIO SITGESV1M01:54:1314700:30:5110801:04:5119.4301:35:4210700:18:310:00:000:00:00
108 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV1M01:54:2210100:29:2910701:04:4319.4701:34:1216400:20:100:00:000:00:00
109 3161MANUEL LAGO VAZQUEZINDEPENDENTABM01:54:3612300:30:0613901:07:1018.7601:37:166300:17:200:00:000:00:00
110 1796JAVIER SANCHEZ AMIGOJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:54:499500:29:0614901:08:0718.5001:37:137100:17:360:00:000:00:00
111 1766EMILIO BLANCO NEBREDAPRAT TRIATLO 1994V1M01:54:5410300:29:3114101:07:1718.7301:36:488900:18:060:00:000:00:00
112 7013JOAN GARCIA COLOMERLLICENCIA DE DIASUB23M01:54:5811900:29:5613201:06:3718.9101:36:3310100:18:250:00:000:00:00
113 7047ESTEVE ROCA TEIXIDORFEECV2M01:55:0417100:32:079301:02:4220.1001:34:4916700:20:150:00:000:00:00
114 3285MIQUEL TEJERO ORDASINDEPENDENTABM01:55:1013200:30:1912701:06:1819.0001:36:3710800:18:330:00:000:00:00
115 1747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:55:2714200:30:4010001:03:3819.8001:34:1819000:21:090:00:000:00:00
116 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM01:55:2915300:31:0511101:05:0019.3801:36:0513700:19:240:00:000:00:00
117 2543BERNAT PLA PRATC.A. IGUALADAABM01:55:3115800:31:2511201:05:0119.3801:36:2612700:19:050:00:000:00:00
118 3308DIEGO MEDINA RUEDAVEC CYCLING & RUNV1M01:55:3414400:30:4412301:06:0519.0701:36:4911600:18:450:00:000:00:00
119 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M01:55:3613800:30:3111701:05:3419.2201:36:0514100:19:310:00:000:00:00
120 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:55:4814000:30:3512101:05:5019.1401:36:2513600:19:230:00:000:00:00
121 8022ORIOL ROCA I BOLETLLICENCIA DE DIAV1M01:55:589300:29:0215601:08:5918.2701:38:018400:17:570:00:000:00:00
122 3826ANTONI JANDULA NOGUERAVEC CYCLING & RUNABM01:56:0114100:30:3711801:05:3519.2101:36:1215600:19:490:00:000:00:00
123 4666JORDI RODRIGUEZ GARCIAVILADECANS TRIATLOABM01:56:0411700:29:5414701:07:5418.5601:37:489400:18:160:00:000:00:00
124 4334BENJAMÍ GUIXENS NINC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:56:3314600:30:4912501:06:0719.0601:36:5614500:19:370:00:000:00:00
125 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM01:57:0216800:31:5912001:05:4419.1701:37:4313200:19:190:00:000:00:00
126 5752TONI LAGO VAZQUEZINDEPENDENTV1M01:57:038200:28:2715901:09:1418.2001:37:4113500:19:220:00:000:00:00
127 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:57:1015200:31:0412201:05:5219.1301:36:5616600:20:140:00:000:00:00
128 8014DELFI LOPEZ SASTRELLICENCIA DE DIAABM01:57:1114900:30:5413101:06:3718.9101:37:3114900:19:400:00:000:00:00
129 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:57:248600:28:4214501:07:3918.6301:36:2118700:21:030:00:000:00:00
130 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M01:57:2913600:30:2915201:08:3018.3901:38:5910600:18:300:00:000:00:00
131 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:57:389400:29:0613001:06:3318.9301:35:3920900:21:590:00:000:00:00
132 8012JORDI MUÑIZ MOLINAFEECABM01:57:489800:29:2116801:10:1217.9501:39:339200:18:150:00:000:00:00
133 8016JORDI COLS MIQUELLLICENCIA DE DIAV1M01:57:4913100:30:1813301:06:4018.9001:36:5818000:20:510:00:000:00:00
134 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:58:1216200:31:3513501:06:5918.8101:38:3414700:19:380:00:000:00:00
135 4997SERGI POMÉS CENTELLAC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:58:2516600:31:5512601:06:1719.0101:38:1216500:20:130:00:000:00:00
136 7005CARLES BARRO LABRADORLLICENCIA DE DIAV2M01:58:3411400:29:4417101:10:2417.9001:40:0810200:18:260:00:000:00:00
137 8015JOAN AGUSTÍ NÚÑEZ GENESTÓFEECV1M01:58:4312800:30:1517301:10:3017.8701:40:458500:17:580:00:000:00:00
138 7009POL FREIXEDES CORALLLICENCIA DE DIAABM01:58:558900:28:4715301:08:4818.3101:37:3519400:21:200:00:000:00:00
139 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:58:5713500:30:2716401:09:4018.0901:40:0711900:18:500:00:000:00:00
140 1545IVAN BLANCO CAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:59:0815600:31:2115501:08:5418.2901:40:1512100:18:530:00:000:00:00
141 8017AITOR FERRER MILLASLLICENCIA DE DIAABM01:59:0912600:30:1415801:09:1318.2001:39:2715100:19:420:00:000:00:00
142 3222JOAN CASTELLANOS ALCAZARC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:59:2015000:30:5516501:09:4218.0801:40:3711400:18:430:00:000:00:00
143 8030DIONIS FERNANDEZ RUIZLLICENCIA DE DIAV2M01:59:2721200:34:289201:02:3120.1501:36:5921700:22:280:00:000:00:00
144 5975TONI PAREJA CARDEALCLUB TRIATLO SABADELLABM01:59:3816300:31:4213401:06:4718.8701:38:2919100:21:090:00:000:00:00
145 7012JAVIER MARTINLLICENCIA DE DIAV1M02:00:0117200:32:1014801:08:0418.5101:40:1415400:19:470:00:000:00:00
146 5995FRANCESC ALBUERA REVERTÉCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM02:00:3713900:30:3415701:09:0918.2201:39:4318300:20:540:00:000:00:00
147 8010LUIS SANCHEZ HERASFEECABM02:00:4317600:32:3516301:09:3518.1101:42:1010900:18:330:00:000:00:00
148 7035FRANCESC XAVIER SUBIRANA FEECV3M02:00:5520200:34:0212401:06:0619.0601:40:0817800:20:470:00:000:00:00
149 2540JOSEP MALAVE SOTERASC.A. IGUALADAABM02:01:0516700:31:5614601:07:4218.6101:39:3819600:21:270:00:000:00:00
150 3886TONI TIENDA MARTINEZCLUB NATACIO RUBIV1M02:01:1611200:29:4219101:12:4317.3301:42:2512000:18:510:00:000:00:00
151 2427JORDI GONZALEZ BAROTRI2WINV1M02:01:1815500:31:1317701:10:4117.8301:41:5413800:19:240:00:000:00:00
152 8006XAVI DE BUSTOS MAÑÉLLICENCIA DE DIAABM02:01:2418200:32:4916001:09:1718.1901:42:0613100:19:180:00:000:00:00
153 2126JOSE LUIS LOPEZ PINEDOCLUB NATACIO RUBIV1M02:01:4719700:33:4313701:07:0218.8001:40:4518500:21:020:00:000:00:00
154 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAV1M02:01:4918000:32:4713601:07:0118.8001:39:4821000:22:010:00:000:00:00
155 7010MARC PUJADAS CASASLLICENCIA DE DIAABM02:02:0120300:34:0313801:07:0718.7701:41:1018100:20:510:00:000:00:00
156 3348RAUL GUARDIOLA ROCACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:02:0316500:31:5316901:10:1617.9301:42:0915800:19:540:00:000:00:00
157 3462KARLOS VIANA CATALANTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:02:2315900:31:2917501:10:3217.8601:42:0117000:20:220:00:000:00:00
158 5513PAU ALONSO ZAGUIRREVEC CYCLING & RUNABM02:02:3021000:34:2214301:07:3418.6501:41:5617300:20:340:00:000:00:00
159 2241ALEX ALVARO DOLADOC.N. CASTELLET TRIATLÓABM02:03:0317300:32:2717601:10:3617.8501:43:0316000:20:000:00:000:00:00
160 7029DAVID IGLESIAS CABEROLLLICENCIA DE DIAV1M02:03:0418100:32:4816201:09:3218.1201:42:2017600:20:440:00:000:00:00
161 5957JAVIER CASTAN ROMEROJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM02:03:1213700:30:3019601:13:0617.2401:43:3614300:19:360:00:000:00:00
162 7017MARTI TORRALLARDONA RAVENLLICENCIA DE DIASUB23M02:03:4515100:31:0119001:12:2417.4001:43:2516900:20:200:00:000:00:00
163 3833JESÚS HERAS NAVARROCLUB NATACIO RUBIV1M02:04:1314500:30:4518701:12:0217.4901:42:4719500:21:260:00:000:00:00
164 8024MAGÍ RIBAS BARBERANFEECABM02:04:2512200:30:0022001:16:4416.4201:46:447500:17:410:00:000:00:00
165 3914JOEL MOYANO HERREROINDEPENDENTABM02:04:3417700:32:3618001:11:0917.7101:43:4517900:20:490:00:000:00:00
166 7044MARIO REDONDO PAMIESFEECV3M02:04:3823300:35:3614201:07:2318.7001:42:5920300:21:390:00:000:00:00
167 5968DAVID DOMINGUEZ CASASTG TRIATLO SITGESV2M02:04:5121400:34:3115401:08:5018.3101:43:2119800:21:300:00:000:00:00
168 7048ASSÍS SURIOL FERRÉLLICENCIA DE DIAABM02:04:5922600:35:1816601:09:5718.0101:45:1515200:19:440:00:000:00:00
169 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:05:0216900:32:0017001:10:2217.9101:42:2222000:22:400:00:000:00:00
170 431CRISTIAN MONTERO CLOPESCLUB TRI5UABM02:05:1115400:31:1120601:14:1316.9801:45:2415300:19:470:00:000:00:00
171 7022JAVIER MELERO FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM02:05:2724500:36:3111501:05:1819.3001:41:4923300:23:380:00:000:00:00
172 1559DANIEL REYES HIDALGOVEC CYCLING & RUNSUB23M02:05:4223500:35:3914401:07:3818.6301:43:1721600:22:250:00:000:00:00
173 3865JORDI VENDRELL AUMATELLTG TRIATLO SITGESV1M02:05:4418400:33:0519201:12:5017.3001:45:5515500:19:490:00:000:00:00
174 8025DANIEL ARROYO FOLCHLLICENCIA DE DIAABM02:06:1416000:31:3121001:14:4316.8601:46:1415900:20:000:00:000:00:00
175 783JORDI GORJÓN VIVÓCLUB NATACIO SITGESJNM02:06:4712000:29:5720901:14:3916.8801:44:3621400:22:110:00:000:00:00
176 3600DANIEL MIRÓ FUENTESTRI2WINV1M02:07:0618600:33:0719401:13:0417.2401:46:1118400:20:550:00:000:00:00
177 7039JOSEP LLUIS ARBOS ALABREDLLICENCIA DE DIAV1M02:07:2517400:32:2919701:13:1917.1901:45:4820100:21:370:00:000:00:00
178 5323LUIS ROMERO PORTACLUB ESPORTIU DUETTRIABM02:07:359700:29:1623201:19:1415.9001:48:3012600:19:050:00:000:00:00
179 7011GABRIEL PONSLLICENCIA DE DIAABM02:07:3819500:33:3318101:11:0917.7101:44:4222600:22:560:00:000:00:00
180 7006ALBERT MUÑOZ SURIOLLLICENCIA DE DIAABM02:07:4917500:32:3120501:14:1016.9901:46:4118900:21:080:00:000:00:00
181 7018JUAN ANTONIO BUIL SERUENDLLICENCIA DE DIAV1M02:07:5822500:35:1618301:11:0917.7101:46:2519900:21:330:00:000:00:00
182 2441LLUIS GARCIA PAREDESCLUB NATACIO RUBIABM02:08:0720100:33:5918901:12:2317.4101:46:2220600:21:450:00:000:00:00
183 7042FRANCESC COLOME OLIVERLLICENCIA DE DIAV1M02:08:4420400:34:0718201:11:0917.7101:45:1623100:23:280:00:000:00:00
184 7021PERE CERVERA BOLETLLICENCIA DE DIAABM02:08:5022900:35:2618401:11:2217.6601:46:4821100:22:020:00:000:00:00
185 3858RICKY FERRE CARDUSCLUB TRI5UV1M02:09:1421100:34:2420301:13:4717.0801:48:1118600:21:030:00:000:00:00
186 7008FEDE MARTINEZ RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV1M02:09:1618500:33:0621401:15:0316.7901:48:0918800:21:070:00:000:00:00
187 3330JOSE DOMINGUEZ CUÑEVILADECANS TRIATLOV1M02:09:3023700:35:4517901:11:0417.7301:46:4922100:22:410:00:000:00:00
188 7033XAVI SERRANO COLLLLICENCIA DE DIASUB23M02:10:0421800:34:4416101:09:2818.1401:44:1224900:25:520:00:000:00:00
189 7003JAVIER FERNÁNDEZ GARCÍALLICENCIA DE DIAABM02:10:1519000:33:2421701:16:0516.5601:49:2917700:20:460:00:000:00:00
190 8020JUAN LUIS VICENTE OJEDALLICENCIA DE DIAV1M02:10:3217900:32:4022301:17:2816.2701:50:0817200:20:240:00:000:00:00
191 7001DAVID DELGADO VEGASLLICENCIA DE DIAABM02:10:34000:00:00000:00:000.0001:48:1421500:22:200:00:000:00:00
192 8004JORDI BERTRAN GILILLICENCIA DE DIAABM02:10:4019100:33:2519801:13:2317.1701:46:4823600:23:520:00:000:00:00
193 2174RAMON PICAS FARRIOLSCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M02:12:5023900:35:5120401:13:5317.0501:49:4422800:23:060:00:000:00:00
194 7014JORDI HEREDIALLICENCIA DE DIAABM02:12:5718800:33:1023401:19:2815.8601:52:3816800:20:190:00:000:00:00
195 8008JORDI SUÑÉ TREPATFEECV1M02:13:1021700:34:3821301:15:0216.7901:49:4023200:23:300:00:000:00:00
196 8003PERE BERTRAN GILILLICENCIA DE DIAV2M02:13:4823800:35:4620001:13:3717.1201:49:2324000:24:250:00:000:00:00
197 2443HECTOR SUAREZ CASEROCLUB NATACIO RUBIABM02:14:2919800:33:4822701:18:3016.0501:52:1821300:22:110:00:000:00:00
198 141LLUIS FABRE DOLSCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M02:15:0020900:34:2222801:18:3216.0401:52:5421200:22:060:00:000:00:00
199 869MARIANO CARMONA SANCHEZTRIATLO PALLEJAV1M02:15:4724100:36:0022101:17:1116.3201:53:1121800:22:360:00:000:00:00
200 8033DAVID SANCHEZ PEREZLLICENCIA DE DIAABM02:16:4920000:33:5623601:20:0215.7401:53:5822400:22:510:00:000:00:00
201 7028DAVID PUJOL JIMENEZLLICENCIA DE DIAABM02:17:1725000:37:2620101:13:4317.0901:51:0925000:26:080:00:000:00:00
202 7004ALBERT BERNABE DIAZ-VIZUEFEECABM02:17:1922400:34:5822901:18:3316.0401:53:3123500:23:480:00:000:00:00
203 8023DAVID CERVERA SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM02:17:2424700:37:0421201:15:0116.8001:52:0524700:25:190:00:000:00:00
204 241MIGUEL RODRIGUEZ NINVILADECANS TRIATLOV1M02:17:2411000:29:4125201:27:4214.3701:57:2316100:20:010:00:000:00:00
205 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV1M02:17:3717000:32:0123801:21:1815.5001:53:1923900:24:180:00:000:00:00
206 7016PERE SANABRIA TORRESLLICENCIA DE DIAABM02:17:4523200:35:3121901:16:4316.4201:52:1424800:25:310:00:000:00:00
207 8028XAVIER VICENTE ALEMANYFEECV2M02:18:4322100:34:4924301:23:3115.0901:58:2017100:20:230:00:000:00:00
208 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M02:19:3525200:37:3422201:17:1116.3201:54:4524500:24:500:00:000:00:00
209 7019JORDI GONZALEZ PALLARESLLICENCIA DE DIAABM02:20:0320600:34:0924501:24:1914.9401:58:2820000:21:350:00:000:00:00
210 3273ANTONI GILI GUALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:24:2420700:34:1725001:27:1114.4502:01:2822500:22:560:00:000:00:00
211 3892ADRIÁN FLORES PÉREZTRIATLO PALLEJAABM02:24:4024000:36:0024601:24:4114.8802:00:4123700:23:590:00:000:00:00
212 2676ALBERTO RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM02:27:395100:26:5125701:44:2612.0702:11:174000:16:220:00:000:00:00
213 7040IVAN HUGO GUTIERREZ ANDRELLICENCIA DE DIAABM02:27:4823600:35:4124001:22:4415.2301:58:2525700:29:230:00:000:00:00
214 8002LORENZO MARTINEZ FERNANDELLICENCIA DE DIAV3M02:32:2225800:45:1123101:19:1315.9102:04:2425500:27:580:00:000:00:00
215 3831DAVID GARCIA FERRITRIATLO PALLEJAV1M02:32:3024800:37:1525301:28:1214.2902:05:2725400:27:030:00:000:00:00
216 8005JOSEP VALENCIA MACHADOLLICENCIA DE DIAV2M02:37:5823100:35:3023501:20:0015.7501:55:3025800:42:280:00:000:00:00
217 7015ARITZ FERRER MILLASLLICENCIA DE DIASUB23M02:39:4825300:37:4725501:32:5513.5602:10:4225600:29:060:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32