RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
292 271 259 12 0 6 21 3 2 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:36:491500:24:443600:56:1922.3701:21:032700:15:4600:00:3500:00:36
2 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM01:52:358700:28:4310301:04:1319.6201:32:5614800:19:3900:00:4200:00:51
3 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:57:248600:28:4214501:07:3918.6301:36:2118700:21:0300:00:5200:00:46
4 783JORDI GORJÓN VIVÓCLUB NATACIO SITGESJNM02:06:4712000:29:5720901:14:3916.8801:44:3621400:22:1100:01:3300:01:17
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1512SERGI CARDONA ROSANASCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:33:361300:24:351700:53:3223.5401:18:071600:15:2900:00:5200:00:36
2 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:37:021600:24:593500:56:1722.3901:21:162500:15:4600:00:4100:00:36
3 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:37:511400:24:424400:58:0921.6701:22:51800:15:0000:00:4400:00:42
4 3240JOAN VILA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:40:445800:27:023100:55:4222.6201:22:448700:18:0000:00:4400:00:36
5 3853JOSEP RUBIO SOLAA.C. PARETS RAVET BIKESUB23M01:41:474400:26:215500:59:1421.2701:25:353800:16:1200:00:5300:00:50
6 3317JOSEP MARTIN PINOCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:49:167000:27:518001:02:0020.3201:29:5113900:19:2500:00:4400:00:49
7 8007GUILLEM GRIMAU BELLLICENCIA DE DIASUB23M01:50:087400:28:0310201:04:0319.6701:32:068800:18:0200:01:0500:01:09
8 7013JOAN GARCIA COLOMERLLICENCIA DE DIASUB23M01:54:5811900:29:5613201:06:3718.9101:36:3310100:18:2500:00:3500:00:41
9 7017MARTI TORRALLARDONA RAVENLLICENCIA DE DIASUB23M02:03:4515100:31:0119001:12:2417.4001:43:2516900:20:2000:00:3800:00:36
10 1559DANIEL REYES HIDALGOVEC CYCLING & RUNSUB23M02:05:4223500:35:3914401:07:3818.6301:43:1721600:22:2500:01:2800:01:04
11 7033XAVI SERRANO COLLLLICENCIA DE DIASUB23M02:10:0421800:34:4416101:09:2818.1401:44:1224900:25:5200:01:2500:01:01
12 7015ARITZ FERRER MILLASLLICENCIA DE DIASUB23M02:39:4825300:37:4725501:32:5513.5602:10:4225600:29:0600:00:5800:00:50
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:32:06700:24:171200:52:2324.0501:16:401100:15:2600:00:4300:00:41
2 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:32:291700:24:591300:52:3123.9901:17:30700:14:5900:00:4600:00:46
3 1573JORDI VILA RODRIGOGAVA TRIATLOV1M01:32:382100:25:231000:51:4924.3201:17:121200:15:2600:00:4200:00:34
4 5967LLUÍS FIGOLS MORALCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:32:473500:25:59800:51:1824.5601:17:171800:15:3000:00:3500:00:39
5 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:33:471100:24:292000:54:2923.1301:18:58500:14:4900:00:4800:00:44
6 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:34:134700:26:34600:50:4024.8701:17:145300:16:5900:00:3600:00:33
7 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRI-BUV1M01:36:432400:25:402700:55:1722.7901:20:572600:15:4600:00:4800:00:36
8 709GERMÀ BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:36:573000:25:522200:54:3923.0601:20:314500:16:2600:00:5300:00:38
9 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:37:234000:26:152300:54:4423.0201:20:594200:16:2400:01:0000:00:44
10 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:37:432900:25:462800:55:3122.7001:21:174600:16:2600:00:5200:00:44
11 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:39:232500:25:414500:58:1321.6401:23:541500:15:2900:00:4100:01:16
12 374DOMINGO ROIG VAZQUEZLA SALLE SPORTV1M01:39:422600:25:424600:58:2821.5501:24:101900:15:3200:00:4300:00:45
13 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:40:275700:27:013400:56:1622.3901:23:175600:17:1000:00:3300:00:35
14 4864JORDI GUZMAN PASCUALCERRR IGUALADAV1M01:40:582000:25:026500:59:4721.0801:24:493500:16:0900:00:5800:00:42
15 4199SERGIO LOPEZ MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:41:393300:25:546200:59:3521.1501:25:293600:16:1000:00:5000:00:40
16 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:42:463100:25:526701:00:4220.7601:26:343700:16:1200:00:4700:00:40
17 3641ANTONIO JIMÉNEZ ESTRADA SOC ATLETICA CORBERAV1M01:44:388400:28:374800:58:4121.4701:27:186200:17:2000:00:5500:00:48
18 1550RICARD VALL MALETVEC CYCLING & RUNV1M01:45:246500:27:365900:59:2221.2201:26:5810300:18:2600:00:5300:01:39
19 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIÓ SITGESV1M01:45:2711800:29:564300:57:5721.7401:27:536900:17:3400:01:0000:01:14
20 1395FERNANDO GARROCHO ORELLACLUB NATACIO RUBIV1M01:46:087800:28:136601:00:2020.8801:28:337000:17:3500:01:0600:01:08
21 3288JOSÉ ANTONIO MALLEN ROMERCERRR IGUALADAV1M01:46:188500:28:415400:59:1021.3001:27:5110400:18:2700:01:2300:00:56
22 7026XAVIER ALONSO BECERROLLICENCIA DE DIAV1M01:47:415300:26:539901:03:3719.8101:30:305700:17:1100:01:0800:01:22
23 1535MANEL HIDALGO ÁLVAREZVEC CYCLING & RUNV1M01:47:427500:28:067201:01:0720.6201:29:1310500:18:2900:00:5400:00:47
24 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M01:47:563200:25:5311901:05:4019.1901:31:334100:16:2300:00:4700:00:52
25 5944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:47:597300:27:597601:01:4420.4101:29:439300:18:1600:01:0200:00:58
26 3328JORDI ARANDA GONZALEZ GAVA TRIATLOV1M01:49:047900:28:149701:03:2319.8801:31:376500:17:2700:00:5800:00:48
27 8031JOAN PUJOL ESTRUELLLICENCIA DE DIAV1M01:49:1910200:29:307301:01:3320.4701:31:039500:18:1600:01:0700:01:15
28 3269ABEL BLANQUE PARCERISAINDEPENDENTV1M01:50:1116400:31:504900:58:4321.4601:30:3314600:19:3800:01:1100:01:38
29 350JOAN MONTEJO CUNILLERASTRIATLO PALLEJAV1M01:50:1312100:29:598901:02:2620.1801:32:258000:17:4800:01:0500:00:51
30 2066DAVID ARTES DIAZJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:50:2210000:29:267401:01:3620.4501:31:0213400:19:2000:01:0600:00:48
31 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:50:3612400:30:107001:00:5620.6801:31:0614000:19:3000:00:4400:01:10
32 7031RAFEL RAVENTOS MESTRESLLICENCIA DE DIAV1M01:51:1611600:29:509001:02:2720.1801:32:1712400:18:5900:01:0900:00:57
33 3380MIGUEL ANGEL RIOS ORTEGAVEC CYCLING & RUNV1M01:51:207200:27:5811001:04:5919.3901:32:579900:18:2300:01:1800:01:20
34 3325OLIVIER JAMETINDEPENDENTV1M01:51:3210500:29:3310101:04:0319.6701:33:368300:17:5600:01:0800:00:49
35 2897FRANCISCO REYES RAMIREZVILADECANS TRIATLOV1M01:51:438100:28:2210601:04:3719.5001:32:5911500:18:4400:00:4500:01:21
36 7027SANTI MESTRES OLIVELLALLICENCIA DE DIAV1M01:52:2813300:30:238101:02:0020.3201:32:2316200:20:0500:01:0000:01:21
37 7036RAMON VARGAS CASTROLLICENCIA DE DIAV1M01:52:4913400:30:2610401:04:3019.5301:34:568200:17:5300:01:1700:01:43
38 135XAVIER BAEZA RECHEC.N. REUS PLOMSV1M01:53:4314800:30:529801:03:3519.8201:34:2712900:19:1600:01:0300:00:57
39 3253ÒSCAR FERNÁNDEZSOC ATLETICA CORBERAV1M01:54:0313000:30:1611601:05:2419.2701:35:409800:18:2300:01:1800:01:08
40 2323LLUIS ALMODOVAR PACIOSCLUB NATACIO SITGESV1M01:54:1314700:30:5110801:04:5119.4301:35:4210700:18:3100:01:2900:01:08
41 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV1M01:54:2210100:29:2910701:04:4319.4701:34:1216400:20:1000:01:1300:01:13
42 1766EMILIO BLANCO NEBREDAPRAT TRIATLO 1994V1M01:54:5410300:29:3114101:07:1718.7301:36:488900:18:0600:00:5800:00:46
43 3308DIEGO MEDINA RUEDAVEC CYCLING & RUNV1M01:55:3414400:30:4412301:06:0519.0701:36:4911600:18:4500:01:1700:01:18
44 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M01:55:3613800:30:3111701:05:3419.2201:36:0514100:19:3100:00:5800:01:00
45 8022ORIOL ROCA I BOLETLLICENCIA DE DIAV1M01:55:589300:29:0215601:08:5918.2701:38:018400:17:5700:01:3100:01:36
46 4334BENJAMÍ GUIXENS NINC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:56:3314600:30:4912501:06:0719.0601:36:5614500:19:3700:01:2600:01:06
47 5752TONI LAGO VAZQUEZINDEPENDENTV1M01:57:038200:28:2715901:09:1418.2001:37:4113500:19:2200:01:0000:00:48
48 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:57:389400:29:0613001:06:3318.9301:35:3920900:21:5900:00:5900:01:03
49 8016JORDI COLS MIQUELLLICENCIA DE DIAV1M01:57:4913100:30:1813301:06:4018.9001:36:5818000:20:5100:01:3600:01:10
50 4997SERGI POMÉS CENTELLAC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:58:2516600:31:5512601:06:1719.0101:38:1216500:20:1300:00:3800:00:45
51 8015JOAN AGUSTÍ NÚÑEZ GENESTÓFEECV1M01:58:4312800:30:1517301:10:3017.8701:40:458500:17:5800:01:2400:01:03
52 1545IVAN BLANCO CAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:59:0815600:31:2115501:08:5418.2901:40:1512100:18:5300:01:0200:00:49
53 7012JAVIER MARTINLLICENCIA DE DIAV1M02:00:0117200:32:1014801:08:0418.5101:40:1415400:19:4700:02:3700:01:23
54 3886TONI TIENDA MARTINEZCLUB NATACIO RUBIV1M02:01:1611200:29:4219101:12:4317.3301:42:2512000:18:5100:00:5800:01:00
55 2427JORDI GONZALEZ BAROTRI2WINV1M02:01:1815500:31:1317701:10:4117.8301:41:5413800:19:2400:01:3100:01:10
56 2126JOSE LUIS LOPEZ PINEDOCLUB NATACIO RUBIV1M02:01:4719700:33:4313701:07:0218.8001:40:4518500:21:0200:00:5600:00:00
57 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAV1M02:01:4918000:32:4713601:07:0118.8001:39:4821000:22:0100:01:1300:01:05
58 3348RAUL GUARDIOLA ROCACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:02:0316500:31:5316901:10:1617.9301:42:0915800:19:5400:01:1100:01:01
59 7029DAVID IGLESIAS CABEROLLLICENCIA DE DIAV1M02:03:0418100:32:4816201:09:3218.1201:42:2017600:20:4400:01:3300:01:04
60 3833JESÚS HERAS NAVARROCLUB NATACIO RUBIV1M02:04:1314500:30:4518701:12:0217.4901:42:4719500:21:2600:00:4100:00:35
61 3865JORDI VENDRELL AUMATELLTG TRIATLO SITGESV1M02:05:4418400:33:0519201:12:5017.3001:45:5515500:19:4900:00:5700:00:58
62 3600DANIEL MIRÓ FUENTESTRI2WINV1M02:07:0618600:33:0719401:13:0417.2401:46:1118400:20:5500:01:0700:01:28
63 7039JOSEP LLUIS ARBOS ALABREDLLICENCIA DE DIAV1M02:07:2517400:32:2919701:13:1917.1901:45:4820100:21:3700:01:2800:01:31
64 7018JUAN ANTONIO BUIL SERUENDLLICENCIA DE DIAV1M02:07:5822500:35:1618301:11:0917.7101:46:2519900:21:3300:02:1100:01:38
65 7042FRANCESC COLOME OLIVERLLICENCIA DE DIAV1M02:08:4420400:34:0718201:11:0917.7101:45:1623100:23:2800:01:5600:01:59
66 3858RICKY FERRE CARDUSCLUB TRI5UV1M02:09:1421100:34:2420301:13:4717.0801:48:1118600:21:0300:01:3100:01:32
67 7008FEDE MARTINEZ RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV1M02:09:1618500:33:0621401:15:0316.7901:48:0918800:21:0700:01:1900:00:52
68 3330JOSE DOMINGUEZ CUÑEVILADECANS TRIATLOV1M02:09:3023700:35:4517901:11:0417.7301:46:4922100:22:4100:01:3100:01:18
69 8020JUAN LUIS VICENTE OJEDALLICENCIA DE DIAV1M02:10:3217900:32:4022301:17:2816.2701:50:0817200:20:2400:01:5000:01:23
70 8008JORDI SUÑÉ TREPATFEECV1M02:13:1021700:34:3821301:15:0216.7901:49:4023200:23:3000:02:0400:01:27
71 141LLUIS FABRE DOLSCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M02:15:0020900:34:2222801:18:3216.0401:52:5421200:22:0600:01:3900:01:26
72 869MARIANO CARMONA SANCHEZTRIATLO PALLEJAV1M02:15:4724100:36:0022101:17:1116.3201:53:1121800:22:3600:01:2200:00:59
73 241MIGUEL RODRIGUEZ NINVILADECANS TRIATLOV1M02:17:2411000:29:4125201:27:4214.3701:57:2316100:20:0100:01:3100:01:12
74 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV1M02:17:3717000:32:0123801:21:1815.5001:53:1923900:24:1800:00:5900:01:00
75 3831DAVID GARCIA FERRITRIATLO PALLEJAV1M02:32:3024800:37:1525301:28:1214.2902:05:2725400:27:0300:01:2100:01:37
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:39:204500:26:234000:57:0222.0901:23:252900:15:5500:01:0400:00:51
2 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV2M01:43:095600:27:016400:59:3821.1301:26:394800:16:3000:01:1500:00:46
3 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:44:328800:28:474100:57:2821.9301:26:159600:18:1700:00:5400:00:38
4 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M01:46:595400:26:548801:02:2320.2001:29:177600:17:4200:00:4300:00:47
5 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:47:259100:29:006901:00:4820.7201:29:487200:17:3700:00:5000:00:43
6 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:47:5010600:29:346300:59:3821.1301:29:1211300:18:3800:00:5600:00:57
7 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:51:3111100:29:419101:02:3020.1601:32:1113300:19:2000:00:4200:00:39
8 7047ESTEVE ROCA TEIXIDORFEECV2M01:55:0417100:32:079301:02:4220.1001:34:4916700:20:1500:00:0000:00:00
9 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:55:4814000:30:3512101:05:5019.1401:36:2513600:19:2300:03:1700:01:22
10 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:57:1015200:31:0412201:05:5219.1301:36:5616600:20:1400:01:1500:00:57
11 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M01:57:2913600:30:2915201:08:3018.3901:38:5910600:18:3000:01:0100:00:59
12 7005CARLES BARRO LABRADORLLICENCIA DE DIAV2M01:58:3411400:29:4417101:10:2417.9001:40:0810200:18:2600:02:3000:01:35
13 8030DIONIS FERNANDEZ RUIZLLICENCIA DE DIAV2M01:59:2721200:34:289201:02:3120.1501:36:5921700:22:2800:01:1100:01:20
14 5968DAVID DOMINGUEZ CASASTG TRIATLO SITGESV2M02:04:5121400:34:3115401:08:5018.3101:43:2119800:21:3000:02:0200:01:42
15 2174RAMON PICAS FARRIOLSCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M02:12:5023900:35:5120401:13:5317.0501:49:4422800:23:0600:01:0400:01:10
16 8003PERE BERTRAN GILILLICENCIA DE DIAV2M02:13:4823800:35:4620001:13:3717.1201:49:2324000:24:2500:01:2700:01:35
17 8028XAVIER VICENTE ALEMANYFEECV2M02:18:4322100:34:4924301:23:3115.0901:58:2017100:20:2300:00:5300:00:52
18 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M02:19:3525200:37:3422201:17:1116.3201:54:4524500:24:5000:00:5300:01:46
19 3273ANTONI GILI GUALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:24:2420700:34:1725001:27:1114.4502:01:2822500:22:5600:01:4200:01:50
20 8005JOSEP VALENCIA MACHADOLLICENCIA DE DIAV2M02:37:5823100:35:3023501:20:0015.7501:55:3025800:42:2800:01:0400:03:17
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:48:596900:27:509601:03:2319.8801:31:137800:17:4600:01:3700:00:56
2 7035FRANCESC XAVIER SUBIRANA FEECV3M02:00:5520200:34:0212401:06:0619.0601:40:0817800:20:4700:00:5800:01:23
3 7044MARIO REDONDO PAMIESFEECV3M02:04:3823300:35:3614201:07:2318.7001:42:5920300:21:3900:01:2900:01:16
4 8002LORENZO MARTINEZ FERNANDELLICENCIA DE DIAV3M02:32:2225800:45:1123101:19:1315.9102:04:2425500:27:5800:01:2600:01:01
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONC.N. SABADELLSUB23F01:47:086000:27:079501:02:4720.0701:29:546000:17:1400:00:4900:00:35
2 4021LUCIA OSCOZ MACAYACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F02:07:3418700:33:0821101:14:4516.8601:47:5315000:19:4100:00:4900:00:47
3 1806ARANTXA SALVADO VERGESPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:07:3523400:35:3716701:10:1017.9601:45:4720700:21:4800:00:5200:00:47
4 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:31:1125100:37:3325101:27:3014.4002:05:0325100:26:0800:01:0700:01:17
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:50:4212900:30:168301:02:0220.3101:32:1810000:18:2400:01:0100:00:54
2 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:52:068000:28:2212901:06:2318.9801:34:456400:17:2100:01:0000:00:54
3 1810PILAR GUTÉS NAVARROPRAT TRIATLO 1994V1F01:56:5811500:29:4915101:08:2218.4301:38:1111800:18:4700:00:5700:00:42
4 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F02:05:0319200:33:2917201:10:2417.9001:43:5319200:21:1000:01:1300:00:49
5 6042VALERIE TEULLIERESTG TRIATLO SITGESV1F02:07:1419600:33:4018501:11:5517.5201:45:3520200:21:3900:00:4700:00:40
6 6068MONICA MINGUET ADROHERTG TRIATLO SITGESV1F02:08:2019400:33:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:1900:00:00
7 6038MONTSERRAT ARAÚZ REGUÉTG TRIATLO SITGESV1F02:08:3219900:33:5320201:13:4517.0801:47:3818200:20:5400:01:5800:01:14
8 1817LOLA BRUSAU ALÒSC.A. IGUALADAV1F02:10:2716100:31:3423301:19:1915.8901:50:5314200:19:3400:01:0900:01:19
9 5160EVA PUPIM GETEJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1F02:12:0612700:30:1424201:23:3015.0901:53:449700:18:2200:01:0400:01:01
10 5172MONICA OLIVER HERREROPRAT TRIATLO 1994V1F02:12:2722700:35:2120801:14:2816.9201:49:4921900:22:3800:01:1600:00:59
11 7034ASSUN BONET VIDALLLICENCIA DE DIAV1F02:14:0224300:36:2220701:14:2716.9201:50:4922900:23:1300:01:0900:01:14
12 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZCERRR IGUALADAV1F02:17:4321600:34:3723901:21:2115.4901:55:5820500:21:4500:01:3500:01:38
13 8026LIDIA GARCIA ROVIRALTALLICENCIA DE DIAV1F02:24:5024900:37:1824401:23:4615.0402:01:0423400:23:4600:00:5700:01:00
14 1910MERCÈ CANO CABEZACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:29:4620800:34:1825601:34:1613.3702:08:3419300:21:1200:01:4000:01:56
15 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:31:4325700:42:1224701:25:0114.8202:07:1324100:24:3000:01:0800:01:04
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F02:09:2419300:33:3021801:16:1716.5201:49:4714400:19:3700:01:0400:01:03
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:27:36300:23:41300:50:0525.1601:13:46100:13:5000:00:3300:00:29
2 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:28:07400:23:44100:50:0125.1901:13:45200:14:2200:00:2900:00:30
3 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:28:18100:23:29400:50:2225.0201:13:51300:14:2700:00:3500:00:35
4 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:29:48800:24:18200:50:0225.1801:14:201400:15:2800:00:3800:00:31
5 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:30:22500:23:50700:51:0224.6901:14:521700:15:3000:00:3400:00:36
6 3471CARLOS DELGADO GARCIACLUB MEDINA TRIATLOABM01:31:021200:24:30500:50:3724.8901:15:073000:15:5500:00:3300:00:39
7 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:31:231000:24:261100:52:1024.1501:16:36400:14:4700:00:3600:00:34
8 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:32:06900:24:201400:52:3623.9501:16:56900:15:1000:00:3900:00:48
9 5392DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:32:14600:23:501800:53:3323.5301:17:23600:14:5100:00:4100:00:38
10 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:34:042700:25:44900:51:3724.4101:17:215100:16:4300:00:3500:00:37
11 8032IVAN MUÑOZ TEBARMALLORCATRAINING TRIATHLOABM01:34:27200:23:402500:54:4822.9901:18:283100:15:5900:00:5200:00:35
12 3254DAVID LASCORZ MORENOC.E. PENEDES MARITIMABM01:35:252300:25:301900:54:1423.2301:19:442400:15:4100:00:4000:00:42
13 4501VICTOR PEREZ VAZQUEZC.N. REUS PLOMSABM01:35:524100:26:151600:53:3123.5401:19:463400:16:0600:00:5600:00:46
14 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:35:594900:26:371500:52:5723.8001:19:344300:16:2500:00:3300:00:33
15 416RAFAEL TORO MARTINEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:36:081900:25:003000:55:4222.6201:20:421300:15:2600:01:0700:00:47
16 631CARLOS LUIS PERELLOPRAT TRIATLO 1994ABM01:36:102800:25:452600:54:5222.9601:20:372000:15:3300:00:5000:00:39
17 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:36:181800:24:592900:55:4022.6301:20:392200:15:3900:00:4500:00:41
18 5907RAMSÉS MORENO RUIPÉREZINDEPENDENTABM01:37:153700:26:012400:54:4623.0101:20:474700:16:2800:01:0000:00:53
19 4957FABIÁN HUERTAS JUDERIASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:37:233800:26:142100:54:3123.1101:20:455000:16:3800:00:3300:00:49
20 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:38:073400:25:583700:56:2222.3501:22:202800:15:4700:00:3800:00:32
21 2982XAVI MARÍN MORATRI2WINABM01:38:515000:26:403200:55:4522.6001:22:254400:16:2600:00:5800:00:36
22 1589ENOC NAVARRO VALLESCLUB NATACIO RUBIABM01:39:042200:25:284200:57:5621.7501:23:242300:15:4000:00:5300:00:48
23 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:39:104800:26:353800:56:3422.2701:23:093200:16:0100:00:4700:00:31
24 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:39:134600:26:243300:56:0522.4701:22:295200:16:4400:00:4800:00:42
25 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM01:40:283900:26:155200:59:0121.3501:25:161000:15:1200:00:5500:00:45
26 259ORIOL PLANS ROSSELLÓC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:40:333600:26:003900:56:4822.1801:22:487700:17:4500:00:4100:00:43
27 4876PATRICIO ROSSIC.E. SISTRELLSABM01:41:394300:26:185700:59:1921.2401:25:373300:16:0200:01:0700:00:50
28 3717ROMÁN IGLESIAS VERNETC.N. REUS PLOMSABM01:41:514200:26:154700:58:2821.5501:24:435500:17:0800:00:5000:00:56
29 4905FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM01:42:115900:27:026100:59:3321.1601:26:352100:15:3600:00:5200:00:52
30 5809ALBERT GARCIA BERTRANC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:44:166600:27:395300:59:0421.3301:26:436800:17:3300:01:1300:00:47
31 3494DANI RUBIO PEDRAZACLUB TRI-BUABM01:44:266300:27:245600:59:1521.2701:26:397900:17:4700:00:5000:00:44
32 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:44:435500:26:576801:00:4720.7301:27:445400:16:5900:00:5100:00:32
33 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM01:45:368300:28:306000:59:2521.2101:27:557400:17:4100:00:4700:00:45
34 8027MANUEL LARA PASCUALLLICENCIA DE DIAABM01:45:436200:27:198401:02:0320.3101:29:223900:16:2100:01:0600:00:50
35 5451JOSEP MARIA ALCALA PRIETOC.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:46:266800:27:478201:02:0220.3101:29:494900:16:3700:01:0400:01:00
36 3395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAABM01:46:426400:27:317901:01:5420.3601:29:256100:17:1700:00:3900:00:27
37 7023SERGI RABELLA GOLLLICENCIA DE DIAABM01:46:489600:29:075100:58:5621.3801:28:0311700:18:4500:01:0000:00:52
38 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:46:505200:26:529401:02:4520.0801:29:375800:17:1300:00:5700:01:14
39 2675DANIEL RODRÍGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:46:537700:28:117101:01:0220.6401:29:137300:17:4000:01:0000:00:46
40 204LLIBERT FORTUNY I CENDRAINDEPENDENTABM01:47:086700:27:448701:02:1020.2701:29:545900:17:1400:00:4600:00:39
41 5550GERMAN AGUD BORBONINDEPENDENTABM01:47:297600:28:117701:01:4820.3901:29:596600:17:3000:00:5700:00:50
42 170RUBEN SANTERVAS NUÑEZCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM01:48:0914300:30:425000:58:5321.4001:29:3511000:18:3400:01:2000:01:21
43 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:49:119000:28:518601:02:0820.2801:30:599100:18:1200:01:1400:00:49
44 7025RAMON FERRER PLALLICENCIA DE DIAABM01:50:1310400:29:328501:02:0620.2901:31:3811200:18:3500:01:3600:01:30
45 7024RUBEN ESTRADERA CABALLEROFEECABM01:50:5112500:30:137501:01:4020.4301:31:5312300:18:5800:01:1800:01:11
46 3407GERARD GOMIS MOURECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:51:279200:29:0110501:04:3419.5101:33:358100:17:5200:01:0500:00:54
47 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM01:52:207100:27:5212801:06:2018.9901:34:129000:18:0800:01:2300:01:10
48 8019DANIEL SERRANO COLLFEECABM01:52:3010800:29:3610901:04:5419.4101:34:308600:18:0000:01:0700:00:51
49 7032JOAN VARIAS RAVENTOSLLICENCIA DE DIAABM01:53:2610700:29:3511401:05:1619.3101:34:5111100:18:3500:01:5000:01:03
50 3340FRANCISCO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:53:409900:29:2411301:05:1319.3201:34:3712500:19:0300:00:5300:00:40
51 3161MANUEL LAGO VAZQUEZINDEPENDENTABM01:54:3612300:30:0613901:07:1018.7601:37:166300:17:2000:01:0000:00:43
52 1796JAVIER SANCHEZ AMIGOJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:54:499500:29:0614901:08:0718.5001:37:137100:17:3600:01:0700:00:51
53 3285MIQUEL TEJERO ORDASINDEPENDENTABM01:55:1013200:30:1912701:06:1819.0001:36:3710800:18:3300:01:0300:01:35
54 1747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:55:2714200:30:4010001:03:3819.8001:34:1819000:21:0900:00:4800:00:47
55 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM01:55:2915300:31:0511101:05:0019.3801:36:0513700:19:2400:01:0100:00:47
56 2543BERNAT PLA PRATC.A. IGUALADAABM01:55:3115800:31:2511201:05:0119.3801:36:2612700:19:0500:00:4300:00:39
57 3826ANTONI JANDULA NOGUERAVEC CYCLING & RUNABM01:56:0114100:30:3711801:05:3519.2101:36:1215600:19:4900:00:5600:00:46
58 4666JORDI RODRIGUEZ GARCIAVILADECANS TRIATLOABM01:56:0411700:29:5414701:07:5418.5601:37:489400:18:1600:01:5600:00:59
59 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM01:57:0216800:31:5912001:05:4419.1701:37:4313200:19:1900:01:0400:00:55
60 8014DELFI LOPEZ SASTRELLICENCIA DE DIAABM01:57:1114900:30:5413101:06:3718.9101:37:3114900:19:4000:01:0600:01:12
61 8012JORDI MUÑIZ MOLINAFEECABM01:57:489800:29:2116801:10:1217.9501:39:339200:18:1500:00:5400:00:39
62 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:58:1216200:31:3513501:06:5918.8101:38:3414700:19:3800:01:0500:01:01
63 7009POL FREIXEDES CORALLLICENCIA DE DIAABM01:58:558900:28:4715301:08:4818.3101:37:3519400:21:2000:01:4500:01:04
64 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:58:5713500:30:2716401:09:4018.0901:40:0711900:18:5000:00:5500:00:50
65 8017AITOR FERRER MILLASLLICENCIA DE DIAABM01:59:0912600:30:1415801:09:1318.2001:39:2715100:19:4200:01:1800:01:08
66 3222JOAN CASTELLANOS ALCAZARC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:59:2015000:30:5516501:09:4218.0801:40:3711400:18:4300:01:0800:01:16
67 5975TONI PAREJA CARDEALCLUB TRIATLO SABADELLABM01:59:3816300:31:4213401:06:4718.8701:38:2919100:21:0900:01:2900:00:53
68 5995FRANCESC ALBUERA REVERTÉCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM02:00:3713900:30:3415701:09:0918.2201:39:4318300:20:5400:00:4600:01:12
69 8010LUIS SANCHEZ HERASFEECABM02:00:4317600:32:3516301:09:3518.1101:42:1010900:18:3300:00:3900:00:34
70 2540JOSEP MALAVE SOTERASC.A. IGUALADAABM02:01:0516700:31:5614601:07:4218.6101:39:3819600:21:2700:01:0100:01:11
71 8006XAVI DE BUSTOS MAÑÉLLICENCIA DE DIAABM02:01:2418200:32:4916001:09:1718.1901:42:0613100:19:1800:01:3300:00:55
72 7010MARC PUJADAS CASASLLICENCIA DE DIAABM02:02:0120300:34:0313801:07:0718.7701:41:1018100:20:5100:02:0900:01:52
73 3462KARLOS VIANA CATALANTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:02:2315900:31:2917501:10:3217.8601:42:0117000:20:2200:01:2600:00:47
74 5513PAU ALONSO ZAGUIRREVEC CYCLING & RUNABM02:02:3021000:34:2214301:07:3418.6501:41:5617300:20:3400:01:0200:00:44
75 2241ALEX ALVARO DOLADOC.N. CASTELLET TRIATLÓABM02:03:0317300:32:2717601:10:3617.8501:43:0316000:20:0000:01:3800:01:47
76 5957JAVIER CASTAN ROMEROJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM02:03:1213700:30:3019601:13:0617.2401:43:3614300:19:3600:01:2200:01:15
77 8024MAGÍ RIBAS BARBERANFEECABM02:04:2512200:30:0022001:16:4416.4201:46:447500:17:4100:01:2300:01:37
78 3914JOEL MOYANO HERREROINDEPENDENTABM02:04:3417700:32:3618001:11:0917.7101:43:4517900:20:4900:01:1500:01:10
79 7048ASSÍS SURIOL FERRÉLLICENCIA DE DIAABM02:04:5922600:35:1816601:09:5718.0101:45:1515200:19:4400:01:1700:01:04
80 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:05:0216900:32:0017001:10:2217.9101:42:2222000:22:4000:01:4300:01:25
81 431CRISTIAN MONTERO CLOPESCLUB TRI5UABM02:05:1115400:31:1120601:14:1316.9801:45:2415300:19:4700:01:3600:01:11
82 7022JAVIER MELERO FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM02:05:2724500:36:3111501:05:1819.3001:41:4923300:23:3800:01:3500:01:35
83 8025DANIEL ARROYO FOLCHLLICENCIA DE DIAABM02:06:1416000:31:3121001:14:4316.8601:46:1415900:20:0000:03:4800:01:58
84 5323LUIS ROMERO PORTACLUB ESPORTIU DUETTRIABM02:07:359700:29:1623201:19:1415.9001:48:3012600:19:0500:00:4400:00:52
85 7011GABRIEL PONSLLICENCIA DE DIAABM02:07:3819500:33:3318101:11:0917.7101:44:4222600:22:5600:00:0000:00:00
86 7006ALBERT MUÑOZ SURIOLLLICENCIA DE DIAABM02:07:4917500:32:3120501:14:1016.9901:46:4118900:21:0800:01:1300:01:55
87 2441LLUIS GARCIA PAREDESCLUB NATACIO RUBIABM02:08:0720100:33:5918901:12:2317.4101:46:2220600:21:4500:01:0700:01:11
88 7021PERE CERVERA BOLETLLICENCIA DE DIAABM02:08:5022900:35:2618401:11:2217.6601:46:4821100:22:0200:02:0700:01:38
89 7003JAVIER FERNÁNDEZ GARCÍALLICENCIA DE DIAABM02:10:1519000:33:2421701:16:0516.5601:49:2917700:20:4600:00:0000:00:00
90 7001DAVID DELGADO VEGASLLICENCIA DE DIAABM02:10:34000:00:00000:00:000.0001:48:1421500:22:2000:00:0000:00:00
91 8004JORDI BERTRAN GILILLICENCIA DE DIAABM02:10:4019100:33:2519801:13:2317.1701:46:4823600:23:5200:01:3600:01:36
92 7014JORDI HEREDIALLICENCIA DE DIAABM02:12:5718800:33:1023401:19:2815.8601:52:3816800:20:1900:01:2600:01:23
93 2443HECTOR SUAREZ CASEROCLUB NATACIO RUBIABM02:14:2919800:33:4822701:18:3016.0501:52:1821300:22:1100:02:0400:01:25
94 8033DAVID SANCHEZ PEREZLLICENCIA DE DIAABM02:16:4920000:33:5623601:20:0215.7401:53:5822400:22:5100:01:2200:01:46
95 7028DAVID PUJOL JIMENEZLLICENCIA DE DIAABM02:17:1725000:37:2620101:13:4317.0901:51:0925000:26:0800:01:2600:01:35
96 7004ALBERT BERNABE DIAZ-VIZUEFEECABM02:17:1922400:34:5822901:18:3316.0401:53:3123500:23:4800:01:3800:01:21
97 8023DAVID CERVERA SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM02:17:2424700:37:0421201:15:0116.8001:52:0524700:25:1900:01:3800:01:09
98 7016PERE SANABRIA TORRESLLICENCIA DE DIAABM02:17:4523200:35:3121901:16:4316.4201:52:1424800:25:3100:01:4700:01:51
99 7019JORDI GONZALEZ PALLARESLLICENCIA DE DIAABM02:20:0320600:34:0924501:24:1914.9401:58:2820000:21:3500:01:4000:01:22
100 3892ADRIÁN FLORES PÉREZTRIATLO PALLEJAABM02:24:4024000:36:0024601:24:4114.8802:00:4123700:23:5900:01:4200:02:28
101 2676ALBERTO RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM02:27:395100:26:5125701:44:2612.0702:11:174000:16:2200:01:1600:00:48
102 7040IVAN HUGO GUTIERREZ ANDRELLICENCIA DE DIAABM02:27:4823600:35:4124001:22:4415.2301:58:2525700:29:2300:01:1300:00:56
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF01:44:096100:27:175800:59:2121.2301:26:386700:17:3100:00:4300:00:51
2 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:52:2915700:31:237801:01:4920.3801:33:1213000:19:1700:00:4200:00:40
3 1897EMMA ANDERSON CRYNSITRIATLETES SOLIDARISABF01:57:0811300:29:4315001:08:1218.4801:37:5512800:19:1300:00:5100:00:55
4 4077MARTA MARTIN ALEGREINDEPENDENTABF02:02:0710900:29:3919901:13:3217.1401:43:1112200:18:5600:00:5600:00:43
5 1952MONTSE OLIVEROS OLIVEROSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:03:3521300:34:2914001:07:1118.7501:41:4020800:21:5500:00:5400:00:49
6 5135LAURA POU BATLLECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:04:3418900:33:2017401:10:3117.8701:43:5117500:20:4300:01:1200:01:21
7 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAABF02:04:4318300:33:0317801:11:0217.7401:44:0517400:20:3800:00:4300:00:45
8 5185ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF02:07:5322300:34:5419501:13:0517.2401:47:5915700:19:5400:01:0600:01:10
9 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF02:08:1220500:34:0918801:12:2017.4201:46:2920400:21:4300:00:5000:00:48
10 1961NURIA LLAGOSTERA PAJUELOPRAT TRIATLO 1994ABF02:08:1817800:32:3921501:15:3016.6901:48:0916300:20:0900:01:0800:00:49
11 3556MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLÓ LLEIDAABF02:12:0524200:36:1919301:13:0017.2601:49:1922300:22:4600:01:0500:00:56
12 5131NEUS PARDO SANCHEZC.E. PENEDES COSTA DAURADABF02:12:1322200:34:5021601:15:5416.6001:50:4419700:21:2900:01:0800:01:08
13 1801MERITXELL OBRADORS BARONSCERRR IGUALADAABF02:13:1324600:36:3418601:11:5817.5101:48:3224400:24:4100:00:5600:00:59
14 8009ANDREA HOM DÍAZLLICENCIA DE DIAABF02:15:4322000:34:4622501:18:0116.1501:52:4722700:22:5600:00:5000:00:52
15 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF02:18:2123000:35:2822601:18:1216.1101:53:4024300:24:4100:00:4900:00:50
16 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF02:19:2722800:35:2323701:20:5015.5901:56:1323000:23:1400:00:5800:00:50
17 7043LIDIA TORMO PALMALLICENCIA DE DIAABF02:19:2924400:36:2222401:17:5316.1801:54:1524600:25:1400:01:1600:01:31
18 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF02:20:4321500:34:3624101:23:2415.1101:58:0022200:22:4300:01:0100:00:37
19 1811EMMA PÉREZ CUERVACERRR IGUALADAABF02:22:1325400:38:4023001:18:5415.9701:57:3424200:24:3900:01:1200:01:02
20 3592ANDREA VICTORIA SANTA COLPRAT TRIATLO 1994ABF02:27:2021900:34:4525401:28:2514.2502:03:1023800:24:1000:01:1100:01:40
21 1855MÒNICA BONEU FONDEVILACLUB NATACIO RUBIABF02:33:5925500:40:1524901:27:0914.4602:07:2425300:26:3500:01:0800:01:28
22 5130BARBORA MARCIKOVACLUB NATACIO RUBIABF02:33:5925600:40:2224801:27:0214.4802:07:2425200:26:3500:01:1100:01:12

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32