RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
292 271 259 12 0 6 21 3 2 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF01:44:096100:27:175800:59:2121.2301:26:386700:17:310:00:000:00:00
2 30LAURA GOMEZ RAMONC.N. SABADELLSUB23F01:47:086000:27:079501:02:4720.0701:29:546000:17:140:00:000:00:00
3 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:50:4212900:30:168301:02:0220.3101:32:1810000:18:240:00:000:00:00
4 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:52:068000:28:2212901:06:2318.9801:34:456400:17:210:00:000:00:00
5 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:52:2915700:31:237801:01:4920.3801:33:1213000:19:170:00:000:00:00
6 1810PILAR GUTÉS NAVARROPRAT TRIATLO 1994V1F01:56:5811500:29:4915101:08:2218.4301:38:1111800:18:470:00:000:00:00
7 1897EMMA ANDERSON CRYNSITRIATLETES SOLIDARISABF01:57:0811300:29:4315001:08:1218.4801:37:5512800:19:130:00:000:00:00
8 4077MARTA MARTIN ALEGREINDEPENDENTABF02:02:0710900:29:3919901:13:3217.1401:43:1112200:18:560:00:000:00:00
9 1952MONTSE OLIVEROS OLIVEROSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:03:3521300:34:2914001:07:1118.7501:41:4020800:21:550:00:000:00:00
10 5135LAURA POU BATLLECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:04:3418900:33:2017401:10:3117.8701:43:5117500:20:430:00:000:00:00
11 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAABF02:04:4318300:33:0317801:11:0217.7401:44:0517400:20:380:00:000:00:00
12 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F02:05:0319200:33:2917201:10:2417.9001:43:5319200:21:100:00:000:00:00
13 6042VALERIE TEULLIERESTG TRIATLO SITGESV1F02:07:1419600:33:4018501:11:5517.5201:45:3520200:21:390:00:000:00:00
14 4021LUCIA OSCOZ MACAYACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F02:07:3418700:33:0821101:14:4516.8601:47:5315000:19:410:00:000:00:00
15 1806ARANTXA SALVADO VERGESPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:07:3523400:35:3716701:10:1017.9601:45:4720700:21:480:00:000:00:00
16 5185ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF02:07:5322300:34:5419501:13:0517.2401:47:5915700:19:540:00:000:00:00
17 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF02:08:1220500:34:0918801:12:2017.4201:46:2920400:21:430:00:000:00:00
18 1961NURIA LLAGOSTERA PAJUELOPRAT TRIATLO 1994ABF02:08:1817800:32:3921501:15:3016.6901:48:0916300:20:090:00:000:00:00
19 6068MONICA MINGUET ADROHERTG TRIATLO SITGESV1F02:08:2019400:33:30000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
20 6038MONTSERRAT ARAÚZ REGUÉTG TRIATLO SITGESV1F02:08:3219900:33:5320201:13:4517.0801:47:3818200:20:540:00:000:00:00
21 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F02:09:2419300:33:3021801:16:1716.5201:49:4714400:19:370:00:000:00:00
22 1817LOLA BRUSAU ALÒSC.A. IGUALADAV1F02:10:2716100:31:3423301:19:1915.8901:50:5314200:19:340:00:000:00:00
23 3556MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLÓ LLEIDAABF02:12:0524200:36:1919301:13:0017.2601:49:1922300:22:460:00:000:00:00
24 5160EVA PUPIM GETEJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1F02:12:0612700:30:1424201:23:3015.0901:53:449700:18:220:00:000:00:00
25 5131NEUS PARDO SANCHEZC.E. PENEDES COSTA DAURADABF02:12:1322200:34:5021601:15:5416.6001:50:4419700:21:290:00:000:00:00
26 5172MONICA OLIVER HERREROPRAT TRIATLO 1994V1F02:12:2722700:35:2120801:14:2816.9201:49:4921900:22:380:00:000:00:00
27 1801MERITXELL OBRADORS BARONSCERRR IGUALADAABF02:13:1324600:36:3418601:11:5817.5101:48:3224400:24:410:00:000:00:00
28 7034ASSUN BONET VIDALLLICENCIA DE DIAV1F02:14:0224300:36:2220701:14:2716.9201:50:4922900:23:130:00:000:00:00
29 8009ANDREA HOM DÍAZLLICENCIA DE DIAABF02:15:4322000:34:4622501:18:0116.1501:52:4722700:22:560:00:000:00:00
30 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZCERRR IGUALADAV1F02:17:4321600:34:3723901:21:2115.4901:55:5820500:21:450:00:000:00:00
31 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF02:18:2123000:35:2822601:18:1216.1101:53:4024300:24:410:00:000:00:00
32 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF02:19:2722800:35:2323701:20:5015.5901:56:1323000:23:140:00:000:00:00
33 7043LIDIA TORMO PALMALLICENCIA DE DIAABF02:19:2924400:36:2222401:17:5316.1801:54:1524600:25:140:00:000:00:00
34 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF02:20:4321500:34:3624101:23:2415.1101:58:0022200:22:430:00:000:00:00
35 1811EMMA PÉREZ CUERVACERRR IGUALADAABF02:22:1325400:38:4023001:18:5415.9701:57:3424200:24:390:00:000:00:00
36 8026LIDIA GARCIA ROVIRALTALLICENCIA DE DIAV1F02:24:5024900:37:1824401:23:4615.0402:01:0423400:23:460:00:000:00:00
37 3592ANDREA VICTORIA SANTA COLPRAT TRIATLO 1994ABF02:27:2021900:34:4525401:28:2514.2502:03:1023800:24:100:00:000:00:00
38 1910MERCÈ CANO CABEZACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:29:4620800:34:1825601:34:1613.3702:08:3419300:21:120:00:000:00:00
39 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:31:1125100:37:3325101:27:3014.4002:05:0325100:26:080:00:000:00:00
40 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:31:4325700:42:1224701:25:0114.8202:07:1324100:24:300:00:000:00:00
41 5130BARBORA MARCIKOVACLUB NATACIO RUBIABF02:33:5925600:40:2224801:27:0214.4802:07:2425200:26:350:00:000:00:00
42 1855MÒNICA BONEU FONDEVILACLUB NATACIO RUBIABF02:33:5925500:40:1524901:27:0914.4602:07:2425300:26:350:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32