RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
292 271 259 12 0 6 21 3 2 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:33:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1826OMAR MARTINEZ OSUNA01:28:18
25392DANI BORDALLO ROVIRA01:32:14
35967LLUÍS FIGOLS MORAL01:32:47

2. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:33:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
11647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:30:22
23471CARLOS DELGADO GARCIA01:31:02
31265ALBERT CAMPS SERRA01:32:06

3. - C.N. REUS PLOMS - 04:37:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
11220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:29:48
23894MARC CASANOVA SOLA01:31:23
34501VICTOR PEREZ VAZQUEZ01:35:52

4. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:47:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
13612DAVID MALAGON LOPEZ01:32:29
24957FABIÁN HUERTAS JUDERIAS01:37:23
31054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI PEREYRA01:37:43

5. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 04:52:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
12815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:34:13
22332TONI AZOR ALVAREZ01:39:10
32850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ01:39:23

6. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:52:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:28:07
2436JORDI BONET NIETO01:32:06
31791SERGI SERNA ESPINAR01:52:35

7. - GAVA TRIATLO - 04:58:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
11573JORDI VILA RODRIGO01:32:38
23336JORDI GARCIA BERMÚDEZ01:37:02
33328JORDI ARANDA GONZALEZ 01:49:04

8. - CERRR IGUALADA - 05:01:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
14802CARLES TORRENTS RODRIGUEZ01:33:47
24864JORDI GUZMAN PASCUAL01:40:58
33288JOSÉ ANTONIO MALLEN ROMERO01:46:18

9. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:04:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1631CARLOS LUIS PERELLO01:36:10
2867SANTI BARRERA MARTINEZ01:39:20
31159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFONSO01:48:59

10. - C.N. VILAFRANCA VBSPORTS - 05:07:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1259ORIOL PLANS ROSSELLÓ01:40:33
2330RAÜL CARRIZOSA PEDROL01:42:46
35809ALBERT GARCIA BERTRAN01:44:16

11. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 05:09:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:36:18
24199SERGIO LOPEZ MARTIN01:41:39
33407GERARD GOMIS MOURE01:51:27

12. - CLUB NATACIO RUBI - 05:12:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:39:04
21395FERNANDO GARROCHO ORELLANA01:46:08
33887RICARD VALENZUELA CRUZ01:46:59

13. - C.A. IGUALADA - 05:15:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
14429JORDI VIDAL VILASECA01:40:28
25223ORIOL CASTELLS MILLET01:43:09
3789JOSE ROQUE RIOS CUADROS01:51:31

14. - VEC CYCLING & RUN - 05:24:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
11550RICARD VALL MALET01:45:24
21535MANEL HIDALGO ÁLVAREZ01:47:42
33380MIGUEL ANGEL RIOS ORTEGA01:51:20

15. - SOC ATLETICA CORBERA - 05:26:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
13641ANTONIO JIMÉNEZ ESTRADA 01:44:38
2161LLUÍS AMAT TARDIU01:47:25
33253ÒSCAR FERNÁNDEZ01:54:03

16. - C.N. VIC-ETB - 05:28:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
12053EDUARD RODELLAS PLA01:35:59
25824MARC RIERA BAILEN01:55:29
33463MIGUEL CASTILLO QUESADA01:57:10

17. - VILADECANS TRIATLO - 05:32:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
12675DANIEL RODRÍGUEZ MATA01:46:53
22897FRANCISCO REYES RAMIREZ01:51:43
33340FRANCISCO PEREZ SANCHEZ01:53:40

18. - CLUB TRI5U - 05:39:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
14905FRANCESC TORRES01:42:11
23043CARLOS ALBA ALONSO01:52:20
3431CRISTIAN MONTERO CLOPES02:05:11

19. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 05:44:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
15944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZ01:47:59
21747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZ01:55:27
35995FRANCESC ALBUERA REVERTÉ02:00:37

20. - CLUB NATACIO SITGES - 05:46:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
11516JESÚS LOPEZ SANTOS01:45:27
22323LLUIS ALMODOVAR PACIOS01:54:13
3783JORDI GORJÓN VIVÓ02:06:47

21. - TRI2WIN - 05:47:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
12982XAVI MARÍN MORA01:38:51
22427JORDI GONZALEZ BARO02:01:18
33600DANIEL MIRÓ FUENTES02:07:06

22. - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA - 05:48:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
12066DAVID ARTES DIAZ01:50:22
21796JAVIER SANCHEZ AMIGO01:54:49
35957JAVIER CASTAN ROMERO02:03:12

23. - TG TRIATLO SITGES - 06:08:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
13141BORJA PARRA ALBARES01:58:12
25968DAVID DOMINGUEZ CASAS02:04:51
33865JORDI VENDRELL AUMATELL02:05:44

24. - TRIATLO PALLEJA - 06:30:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
1350JOAN MONTEJO CUNILLERAS01:50:13
2869MARIANO CARMONA SANCHEZ02:15:47
33892ADRIÁN FLORES PÉREZ02:24:40

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32