RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
168 160 156 4 0 7 16 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:45:5010300:29:017001:01:2915.6101:30:309500:15:2000:00:5300:00:43
2 4368GEORGINA GABARRO MORENTEC.A. IGUALADAABF01:51:169700:28:2510801:07:5214.1501:36:178500:14:5900:01:0600:00:47
3 4263SONIA QUIROGA PADILLACLUB ESPORTIU Z5ABF01:52:1713600:31:438501:03:5515.0201:35:3812300:16:3900:00:5700:00:51
4 2641ANNA BAREA GARCIACLUB TRIATLO LLUÇANESABF01:52:3213300:31:108901:04:5614.7801:36:0611800:16:2600:00:5400:00:51
5 90MARINA ALCARAZ MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5ABF01:53:0811200:29:4010401:07:3114.2201:37:1110900:15:5700:00:5900:00:46
6 5621AMÀLIA GEMMA AGUILAR CASAPRAT TRIATLO 1994ABF01:55:0412000:30:1910501:07:3314.2101:37:5213100:17:1200:01:0500:01:00
7 5818LESLIE REKOW REPULLOPRAT TRIATLO 1994ABF01:57:5211600:29:5812501:11:5913.3401:41:5710800:15:5500:00:5200:00:45
8 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM TRIRELAYABF02:01:0913100:31:0112601:12:3313.2301:43:3413600:17:3500:00:5600:00:39
9 3219SUSAGNA RODRIGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF02:02:3912100:30:1913501:15:4012.6901:45:5912400:16:4000:01:0000:00:43
10 5789CRISTINA BRU CLOTETC.A. IGUALADASUB23F02:03:5514400:33:1512701:12:5013.1801:46:0514000:17:5000:00:5300:00:46
11 5817ROSA REQUENA LLONGUERASPRAT TRIATLO 1994V1F02:05:3214700:33:4913001:14:0312.9601:47:5213800:17:4000:01:1100:01:03
12 7004JENNY ARASIL GARCIALLICENCIA DE DIAABF02:06:348500:27:5614101:22:2611.6501:50:2211500:16:1200:01:0600:01:28
13 3553LAIA MARTIN MAGDALENAGAVA TRIATLOABF02:07:2512400:30:3214001:21:3211.7701:52:049800:15:2100:01:1800:00:53
14 1817LOLA BRUSAU ALOSC.A. IGUALADAV2F02:08:1113700:32:0313701:19:1412.1201:51:1712900:16:5400:01:1200:01:08
15 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM TRIRELAYABF02:08:3015000:35:1713401:15:0912.7701:50:2614200:18:0400:00:4600:00:41
16 3978LAURA BALETA FARRERASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:17:4514600:33:4014301:23:4211.4701:57:2215200:20:2300:01:0400:01:03
17 5805MARIA VICTORIA LÓPEZ ARROCLUB ESPORTIU Z5V1F02:18:2814500:33:3614501:27:1511.0002:00:5113700:17:3700:01:1500:01:05
18 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTTEAM TRIRELAYV1F02:24:2715100:35:3214801:30:2010.6302:05:5214600:18:3500:01:1100:01:03
19 6272MARTA PLANELLAS BACHSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:24:2915200:36:0814701:29:3810.7102:05:4614700:18:4300:01:1900:00:52
20 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:27:1115300:36:2615001:31:1410.5202:07:4014900:19:3100:01:0800:00:58






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32