RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
168 160 156 4 0 7 16 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5804GUILLEM SOLANAS MUNCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:32:294100:25:301700:52:5618.1401:18:265200:14:0300:00:3900:00:39
2 5794FERRAN CARRERAS LAVC.A. IGUALADAJNM01:33:185300:26:062700:54:1217.7101:20:182500:13:0000:00:5800:00:51
3 5627MARTI MONFERRER BARCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:46:225200:26:049501:05:4414.601:31:487000:14:3400:01:2100:00:59
4 3532VICTOR CALVO FRÍASC.E. RAYOTEAMJNM02:01:0413500:31:3312101:11:0313.5101:42:3614300:18:2800:01:0200:00:52
5 5543MARC SERRATS CONEJOC.E. RAYOTEAMJNM02:01:0411100:29:3913101:14:0812.9501:43:4713300:17:1700:01:2100:00:55
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5789CRISTINA BRU CLOTEC.A. IGUALADASUB23F02:03:5514400:33:1512701:12:5013.1801:46:0514000:17:5000:00:5300:00:46
2 3553LAIA MARTIN MAGDALEGAVA TRIATLOABF02:07:2512400:30:3214001:21:3211.7701:52:049800:15:2100:01:1800:00:53
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:24:35200:22:25600:49:2519.4301:11:501100:12:4500:00:3600:00:33
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:26:02100:22:111400:51:5618.4901:14:07100:11:5500:00:2900:00:38
3 2503ABEL SERRA SUCARRATCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:26:451000:23:42900:50:1519.101:13:571500:12:4800:00:3400:00:27
4 3336JORDI GARCIA BERMUDC.E. RAYOTEAMABM01:29:071200:23:461900:53:0618.0801:16:52400:12:1500:00:4400:00:35
5 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:29:27900:23:281800:53:0518.0801:16:331800:12:5400:00:4400:00:43
6 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:30:30500:23:143000:54:2917.6201:17:431300:12:4700:00:4700:00:40
7 4348JOAN RIBA PUIGORIOCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:32:434700:25:501600:52:3818.2401:18:286100:14:1500:00:4500:00:50
8 5799JORDI PERELLÓ COLLC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:32:481300:23:474000:56:2017.0401:20:071000:12:4100:00:5300:00:59
9 4371BIEL FARRE CANADELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:38:534300:25:325900:59:1316.2101:24:455400:14:0800:00:5400:00:45
10 5786ARNAU PLA ALVAREZINDEPENDIENTESUB23M01:41:198400:27:505000:58:2716.4201:26:178900:15:0200:00:4500:00:36
11 3954PAU VILLAR YANEZCLUB MEDINA TRIATLOSUB23M01:42:258000:27:356101:00:0615.9701:27:417500:14:4400:00:5300:00:49
12 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:43:406800:26:567601:02:0315.4701:28:597300:14:4100:01:0100:00:44
13 2993IVAN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5ABM01:46:502500:24:4011601:09:0513.901:33:452800:13:0500:00:5400:00:42
14 5764ARNAU ONIEVA BALBOAC.E. RAYOTEAMSUB23M01:52:3010800:29:1810001:06:5714.3401:36:1511600:16:1500:01:0400:01:07
15 2618EDUARD GONZALEZ GARCLUB NATACIO RUBIABM01:55:115900:26:2813301:14:2912.8901:40:576000:14:1400:01:3500:00:46
16 5622ARNAU GRAU FERRERTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:58:1811700:30:0112301:11:3913.401:41:4012200:16:3800:01:1100:01:16
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4368GEORGINA GABARRO MOC.A. IGUALADAABF01:51:169700:28:2510801:07:5214.1501:36:178500:14:5900:01:0600:00:47
2 4263SONIA QUIROGA PADILCLUB ESPORTIU Z5ABF01:52:1713600:31:438501:03:5515.0201:35:3812300:16:3900:00:5700:00:51
3 2641ANNA BAREA GARCIACLUB TRIATLO LLUÇANESABF01:52:3213300:31:108901:04:5614.7801:36:0611800:16:2600:00:5400:00:51
4 90MARINA ALCARAZ MARTCLUB ESPORTIU Z5ABF01:53:0811200:29:4010401:07:3114.2201:37:1110900:15:5700:00:5900:00:46
5 7004JENNY ARASIL GARCIALLICENCIA DE DIAABF02:06:348500:27:5614101:22:2611.6501:50:2211500:16:1200:01:0600:01:28
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3970ADRIA NOGUERA SOLDCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:23:05400:22:59100:47:4520.101:10:44600:12:2100:00:4100:00:32
2 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. RAYOTEAMABM01:23:34000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5785MARC DONADEU PERARNCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:25:322100:24:21400:48:1519.901:12:362000:12:5600:00:4800:00:41
4 971ALEIX SELLARES GONZC.E. RAYOTEAMABM01:28:031100:23:441300:51:4418.5601:15:28900:12:3500:00:4400:00:33
5 2835CESAR CASTAÑO VICENCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:33:563900:25:272600:53:5317.8201:19:207100:14:3600:00:4800:00:41
6 5382VICTOR OLIVIER ADRATRI+9 EL MASNOUABM01:36:081900:24:105600:59:0416.2501:23:141900:12:5400:00:4100:00:35
7 5450FRANCESC ESCOLA RUICLUB TRIATLO CORNELLAABM01:36:502400:24:365500:59:0216.2601:23:383000:13:1200:00:4400:00:39
8 7010JOSEP SALVATELLA SUFEECABM01:38:103600:25:135700:59:0716.2401:24:204800:13:5000:00:4600:00:40
9 4779FERRAN ANGUERA GARCPRAT TRIATLO 1994ABM01:40:252300:24:367701:02:1015.4401:26:464000:13:3900:00:4200:00:35
10 5262AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM01:40:574200:25:307101:01:3015.6101:27:005100:13:5700:00:4800:00:46
11 4268JULIO CESAR GAONA C.E.T. DISTANCEABM01:41:528800:28:074500:57:4216.6401:25:4911000:16:0300:00:5700:00:42
12 5413KILIAN GUTIERREZ GATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:47:029800:28:388201:03:1415.1801:31:529300:15:1000:00:4400:00:45
13 5787PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5ABM02:00:384900:25:5813901:21:1811.8101:47:163500:13:2200:01:0000:01:11
14 5630DAVID ARIOTTO CUIXATRI+9 EL MASNOUABM02:02:1812900:30:5012401:11:4913.3701:42:3915000:19:3900:00:5500:00:44
15 5758VICTOR GIMENO SANZC.E. RAYOTEAMABM02:02:50000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM TRIRELAYABF02:01:0913100:31:0112601:12:3313.2301:43:3413600:17:3500:00:5600:00:39
2 3219SUSAGNA RODRIGUEZ RC.A. IGUALADAABF02:02:3912100:30:1913501:15:4012.6901:45:5912400:16:4000:01:0000:00:43
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5625ERIC DIAZ MARTINCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:26:12300:22:391200:51:1818.7101:13:57500:12:1500:00:4900:00:36
2 4984RICARD COSTA PUIGPEP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:27:501400:23:521000:51:0418.801:14:561700:12:5400:00:3500:00:41
3 36CARLOS LARIOS JIMÉNC.A. IGUALADAABM01:31:023100:24:522000:53:1118.0501:18:032300:12:5900:00:3900:00:42
4 2487DAVID SEREROLS TORRC.A. IGUALADAABM01:31:183000:24:512300:53:1618.0201:18:072900:13:1100:00:4800:00:47
5 5415ADRIA GOMEZ GRAUCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:32:465500:26:192200:53:1318.0401:19:323100:13:1400:00:4500:00:40
6 7002ALBERT PUIG DALMAUFEECABM01:34:203400:25:094100:56:2117.0401:21:301600:12:5000:00:5200:00:46
7 5792MARIUS ALSIUS VIVECLUB NATACIO OLOTABM01:36:456400:26:483400:55:2117.3401:22:097200:14:3600:01:0500:01:14
8 5235RICARD JORDA AMORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:38:118100:27:373600:55:5217.1801:23:297400:14:4200:00:5700:00:48
9 3854OSCAR ARIASCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:46:386900:27:028801:04:3514.8601:31:378700:15:0100:00:5900:00:55
10 2624SERGI SAURA CONCACLUB NATACIO RUBIABM01:49:2911900:30:167901:02:3115.3601:32:4712500:16:4200:01:1200:00:52
11 4269ALBERTO AGUILERA GOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:50:436200:26:4011201:08:2314.0401:35:0310300:15:4000:00:5600:00:48
12 5763XAVIER GRAELLS MONC.E. RAYOTEAMABM01:50:5911000:29:399901:06:2814.4401:36:078400:14:5200:00:5200:00:50
13 2644MIQUEL IZQUIERDO DETEAM TRIRELAYABM01:55:1410200:28:5611901:10:4913.5601:39:4510100:15:2900:00:5700:01:01
14 5419CARLOS ALLES PONSCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:58:5914200:32:4511701:09:0713.8901:41:5213000:17:0700:00:5500:00:59
15 5471ALBERT QUIRÓS ZAMARC.N. BADALONAABM02:01:4910700:29:1113601:16:5512.4801:46:0610400:15:4300:01:0800:01:13
16 7008FRAN LLOVERAS RUEDALLICENCIA DE DIAABM02:27:3214000:32:3415301:35:4510.0302:08:1914800:19:1300:02:1400:01:25
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5621AMÀLIA GEMMA AGUILAPRAT TRIATLO 1994ABF01:55:0412000:30:1910501:07:3314.2101:37:5213100:17:1200:01:0500:01:00
2 5818LESLIE REKOW REPULLPRAT TRIATLO 1994ABF01:57:5211600:29:5812501:11:5913.3401:41:5710800:15:5500:00:5200:00:45
3 5062ANA FUENTES GONZALETEAM TRIRELAYABF02:08:3015000:35:1713401:15:0912.7701:50:2614200:18:0400:00:4600:00:41
4 3978LAURA BALETA FARRERCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:17:4514600:33:4014301:23:4211.4701:57:2215200:20:2300:01:0400:01:03
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:25:041600:23:55300:48:1319.9101:12:082100:12:5600:00:3900:00:35
2 5779ALI LACHHEB CANALSCLUB MEDINA TRIATLOABM01:25:17700:23:15800:50:0619.1601:13:21200:11:5600:00:4200:00:44
3 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:28:431700:24:051500:52:1318.3801:16:18700:12:2500:00:3900:00:34
4 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:30:591500:23:552800:54:1817.6801:18:131200:12:4600:00:4300:00:37
5 5898FRANCESC LOPEZ MARICLUB MEDINA TRIATLOABM01:32:474000:25:292500:53:4217.8801:19:113600:13:3600:00:4800:00:42
6 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:33:322000:24:203300:55:1917.3501:19:394900:13:5300:00:4600:00:36
7 5305DIDAC VILARDAGA SOLCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:34:183500:25:122900:54:2217.6601:19:347600:14:4400:00:4000:00:39
8 3984MARCEL CARRERAS SOLC.E.T. DISTANCEABM01:35:155400:26:083100:54:5717.4701:21:055600:14:1000:00:4500:00:41
9 4360ALEX ALBALA TOLDRAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:37:296700:26:554200:56:2717.0101:23:225300:14:0700:00:5100:00:48
10 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:38:268200:27:433700:55:5417.1701:23:378100:14:4900:00:3900:00:33
11 4805ANDRES BARBERO SANCCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:41:106600:26:546000:59:5316.0301:26:476300:14:2300:00:4400:00:38
12 5253CRISTIAN NAVARRO MCLUB ESPORTIU Z5ABM01:41:128700:28:045300:58:5716.2801:27:015700:14:1100:00:5600:00:45
13 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:42:347000:27:036901:01:1115.6901:28:146200:14:2000:00:4800:00:37
14 3699JUAN LUIS GARCIA ESCLUB TRIATLO SABADELLABM01:43:0310500:29:054800:58:1316.4901:27:1810500:15:4500:01:0400:00:48
15 7001JOANJOSEP TASIES BLFEECABM01:46:358900:28:088401:03:3915.0801:31:478000:14:4800:01:1500:00:57
16 7005JORDI TEIXIDORLLICENCIA DE DIAABM01:46:5010900:29:356301:00:3915.8301:30:1412100:16:3600:01:1100:01:32
17 2694JAVIER BERTOS GONZÁC.N. BADALONAABM01:46:5410100:28:438001:02:5015.2801:31:339700:15:2100:00:5400:00:46
18 5888ISAAC IGLESIAS MOLITEAM TRIRELAYABM01:47:128300:27:499101:04:5814.7801:32:476500:14:2500:00:5600:00:48
19 4345ANTONIO ROZAS ALBACCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:50:057600:27:2510901:08:0614.101:35:316900:14:3400:00:4700:00:40
20 4936CARLES JUNCÀ MIRTEAM TRIRELAYABM01:50:067900:27:3211001:08:0714.0901:35:396600:14:2700:01:0100:00:47
21 5624EDUARD BATLLOSERA BTGCBINNABM01:51:5012800:30:509001:04:5614.7801:35:4611100:16:0400:00:5200:00:52
22 507RUBEN FERNANDEZ RIVC.E. RAYOTEAMABM01:55:147300:27:1712901:13:4413.0201:41:015800:14:1300:00:5100:00:47
23 4281LUIS JIMENEZ MONTESC.A. IGUALADAABM01:55:2612200:30:2311301:08:351401:38:5811900:16:2800:01:5900:01:22
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5817ROSA REQUENA LLONGUPRAT TRIATLO 1994V1F02:05:3214700:33:4913001:14:0312.9601:47:5213800:17:4000:01:1100:01:03
2 6272MARTA PLANELLAS BACCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:24:2915200:36:0814701:29:3810.7102:05:4614700:18:4300:01:1900:00:52
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5614ISRAEL NUÑEZ BATICÓCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:24:581800:24:07200:47:5120.0601:11:582400:13:0000:00:4100:00:50
2 3614ROBERTO FIDALGO LOCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:26:492800:24:45500:49:0119.5901:13:462600:13:0300:00:4500:00:36
3 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOV1M01:27:20800:23:161100:51:1718.7201:14:331400:12:4700:00:3600:00:36
4 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:32:475100:26:042400:53:2517.9701:19:293200:13:1800:00:4500:00:38
5 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMV1M01:33:092600:24:413500:55:3017.301:20:112200:12:5800:00:5100:00:37
6 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:33:142200:24:263800:56:1417.0701:20:40800:12:3400:01:0400:00:49
7 5896SALVADOR GRAN ESTEVCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:33:573300:25:063200:55:1517.3801:20:213800:13:3600:00:4400:00:33
8 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:36:213200:24:564900:58:2216.4501:23:182700:13:0300:01:0700:00:40
9 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M01:36:343700:25:214300:57:3716.6601:22:583900:13:3600:00:5900:01:08
10 218CARLOS ANTONES POYCLUB NATACIO SITGESV1M01:37:024500:25:434400:57:3916.6501:23:224300:13:4000:00:4800:00:40
11 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM TRIRELAYV1M01:37:484400:25:385100:58:5016.3201:24:283400:13:2000:00:4800:00:50
12 5780OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOV1M01:38:227200:27:143900:56:1917.0501:23:338200:14:4900:00:5300:00:52
13 5719OSCAR FERNANDEZ CARC.A. LES TORTUGUESV1M01:39:116000:26:374700:58:0216.5401:24:396800:14:3200:01:0300:00:53
14 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUV1M01:39:305800:26:255200:58:5116.3101:25:165900:14:1400:00:4800:00:43
15 5225MARC SOLER BLASCOTEAM TRIRELAYV1M01:43:208600:27:576201:00:0915.9601:28:069400:15:1400:00:5400:00:50
16 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:43:526100:26:398301:03:2815.1301:30:074400:13:4500:01:1300:01:14
17 5629SERGI LA ROSA CRUZCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:49:129500:28:229201:05:2914.6601:33:519600:15:2100:00:5600:00:57
18 5807CARLOS ESPAÑA GADEATEAM TRIRELAYV1M01:50:429600:28:2310201:07:1414.2801:35:379100:15:0500:00:5800:00:47
19 3282ROGER BERNAT MACIAC.E. RAYOTEAMV1M01:52:3111500:29:569601:05:5314.5701:35:4912600:16:4200:01:0900:00:50
20 165JAUME MARTINEZ LOPEC.N. BADALONAV1M01:55:469300:28:1712201:11:3413.4101:39:5110700:15:5500:00:4600:00:38
21 2315HECTOR MOLINA GIMENC.E. RAYOTEAMV1M01:57:1612700:30:4711501:08:4713.9601:39:3413900:17:4200:01:2500:01:01
22 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:18:5814100:32:4314601:27:4710.9402:00:3014400:18:2800:01:1300:01:33
23 5753DAVID ADRIÀ ALCAÑIZINDEPENDIENTEV1M02:27:5614800:33:5515201:34:1710.1802:08:1215100:19:4400:01:4300:01:40
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:45:5010300:29:017001:01:2915.6101:30:309500:15:2000:00:5300:00:43
2 5805MARIA VICTORIA LÓPECLUB ESPORTIU Z5V1F02:18:2814500:33:3614501:27:151102:00:5113700:17:3700:01:1500:01:05
3 2199MONTSERRAT MALDONADTEAM TRIRELAYV1F02:24:2715100:35:3214801:30:2010.6302:05:5214600:18:3500:01:1100:01:03
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:25:06600:23:15700:49:3719.3501:12:52300:12:1400:00:4000:00:38
2 3416XAVI PADROS FRANQUC.N. VIC-ETBV1M01:35:562700:24:434600:57:5516.5801:22:383300:13:1800:01:1400:00:49
3 4652ANTONIO GARCIA GARCC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:38:063800:25:265400:59:0116.2701:24:274100:13:3900:01:0400:00:44
4 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:38:534800:25:505800:59:0716.2401:24:575000:13:5600:00:3600:00:38
5 163ENRIC ALTAYO VINYALCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:39:152900:24:516501:00:4815.7901:25:393700:13:3600:01:0400:00:45
6 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:41:145700:26:236701:01:0515.7201:27:284500:13:4600:00:5800:00:52
7 374DOMINGO ROIG VAZQUEC.E.T. DISTANCEV1M01:42:294600:25:488101:03:0115.2301:28:494200:13:4000:00:4600:01:10
8 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:44:007500:27:247201:01:4915.5301:29:137900:14:4700:01:0000:00:54
9 1274XAVIER GISPERT PORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:45:495600:26:229301:05:4014.6201:32:024600:13:4700:00:5300:00:44
10 3196JOSE DOMINGUEZ SANCTEAM TRIRELAYV1M01:47:1210600:29:097801:02:2415.3801:31:3310200:15:3900:01:0200:00:47
11 5801JORGE CARMONA CARRACCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:48:087700:27:288701:04:3114.8801:31:5911300:16:0900:00:5700:00:53
12 2036DIEGO GALVEZ CASADOOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:48:155000:26:0110701:07:4614.1701:33:476700:14:2800:01:1100:00:52
13 5757SERGIO FERNÁNDEZ PIC.E.T. DISTANCEV1M01:49:187100:27:0410301:07:2814.2301:34:327800:14:4600:01:1500:01:20
14 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:51:0610000:28:4110101:06:5814.3401:35:3910000:15:2700:00:4500:00:43
15 2946NARCIS DOMINGO MASCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:51:347400:27:2011801:09:5013.7501:37:106400:14:2400:00:5700:00:53
16 8003FERRAN GARRIGOSA CALLICENCIA DE DIAV1M01:52:5911400:29:499801:06:1714.4801:36:0612800:16:5300:01:4800:00:59
17 2058JORDI FREIXAS VILAGCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:56:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 6069ESTEBAN MARÍN PERISPRAT TRIATLO 1994V1M02:01:0512300:30:3112801:13:1713.101:43:4813400:17:1700:01:1000:00:55
19 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:13:4613800:32:0914401:24:2311.3801:56:3213200:17:1400:01:2200:02:02
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1817LOLA BRUSAU ALOSC.A. IGUALADAV2F02:08:1113700:32:0313701:19:1412.1201:51:1712900:16:5400:01:1200:01:08
2 196LAURA SARAROLS RAMSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:27:1115300:36:2615001:31:1410.5202:07:4014900:19:3100:01:0800:00:58
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM TRIRELAYV2M01:34:086300:26:472100:53:1218.0501:19:595500:14:0900:00:4300:00:47
2 7007JORDI COMPTA SOMSLLICENCIA DE DIAV2M01:43:427800:27:316401:00:4715.7901:28:189900:15:2400:01:0000:00:58
3 7009OLIVER GÓMEZ CARRILLICENCIA DE DIAV2M01:44:169400:28:206801:01:0715.7101:29:278300:14:4900:01:2900:01:01
4 3195DAVID DELLUNDE MARTTEAM TRIRELAYV2M01:45:079000:28:097401:01:5715.501:30:068600:15:0100:00:4900:00:54
5 707ENRIC FERRAN BENNSTCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:46:516500:26:539701:06:1014.5101:33:034700:13:4800:00:5600:00:47
6 8004JORDI VICENTE VICENFEECV2M01:52:1013200:31:048601:04:1514.9401:35:1912700:16:5100:01:1500:01:40
7 1393XAVIER RODRIGUEZ DECLUB NATACIO RUBIV2M01:54:0411300:29:4711101:08:0914.0901:37:5611200:16:0800:01:1400:01:31
8 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M02:11:0614300:33:0813801:20:2511.9401:53:3313500:17:3300:01:0200:01:20
9 5360XAVIER ALVAREZ HERRCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:12:0413400:31:2414201:22:4811.5901:54:1214100:17:5200:01:0000:00:54
10 1516JESUS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV2M02:21:0412500:30:4515101:31:4910.4602:02:3414500:18:3000:01:1700:01:30
11 8006DAVID OLIVERA FRANCLLICENCIA DE DIAV2M02:26:2514900:34:4014901:30:2410.6202:05:0415300:21:2100:01:3500:01:48
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:47:0911800:30:127301:01:5615.501:32:088800:15:0100:00:5800:00:48
2 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:49:279900:28:409401:05:4214.6101:34:229000:15:0500:01:0100:00:46
3 8002TONI PLANAGUMÀ OBRALLICENCIA DE DIAV2M01:55:1712600:30:4611401:08:4513.9601:39:3110600:15:4600:00:4800:00:52
4 877MANEL VIVANCOS GONZC.A. IGUALADAV2M01:58:3713000:31:0112001:11:0213.5101:42:0312000:16:3400:01:0700:00:56
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:44:4810400:29:026601:01:0115.7301:30:037700:14:4500:01:0400:00:53
2 800ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV3M01:45:179100:28:107501:01:5915.4901:30:099200:15:0800:01:0900:01:13
3 1168MARIANO MENDEZ CABRCLUB NATACIO MINORISAV3M02:03:0013900:32:1813201:14:1812.9201:46:3611700:16:2400:01:0800:01:25
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M01:52:039200:28:1110601:07:4114.1801:35:5211400:16:1100:01:1000:00:56

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32