RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
168 160 156 4 0 7 16 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3970ADRIA NOGUERA SOLDEVILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:23:05400:22:59100:47:4520.1001:10:44600:12:2100:00:4100:00:32
2 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. RAYOTEAMABM01:23:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:24:35200:22:25600:49:2519.4301:11:501100:12:4500:00:3600:00:33
4 5614ISRAEL NUÑEZ BATICÓNCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:24:581800:24:07200:47:5120.0601:11:582400:13:0000:00:4100:00:50
5 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:25:041600:23:55300:48:1319.9101:12:082100:12:5600:00:3900:00:35
6 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:25:06600:23:15700:49:3719.3501:12:52300:12:1400:00:4000:00:38
7 5779ALI LACHHEB CANALSCLUB MEDINA TRIATLOABM01:25:17700:23:15800:50:0619.1601:13:21200:11:5600:00:4200:00:44
8 5785MARC DONADEU PERARNAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:25:322100:24:21400:48:1519.9001:12:362000:12:5600:00:4800:00:41
9 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:26:02100:22:111400:51:5618.4901:14:07100:11:5500:00:2900:00:38
10 5625ERIC DIAZ MARTINCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:26:12300:22:391200:51:1818.7101:13:57500:12:1500:00:4900:00:36
11 2503ABEL SERRA SUCARRATSCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:26:451000:23:42900:50:1519.1001:13:571500:12:4800:00:3400:00:27
12 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:26:492800:24:45500:49:0119.5901:13:462600:13:0300:00:4500:00:36
13 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:27:20800:23:161100:51:1718.7201:14:331400:12:4700:00:3600:00:36
14 4984RICARD COSTA PUIGPELATP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:27:501400:23:521000:51:0418.8001:14:561700:12:5400:00:3500:00:41
15 971ALEIX SELLARES GONZALEZC.E. RAYOTEAMABM01:28:031100:23:441300:51:4418.5601:15:28900:12:3500:00:4400:00:33
16 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:28:431700:24:051500:52:1318.3801:16:18700:12:2500:00:3900:00:34
17 3336JORDI GARCIA BERMUDEZC.E. RAYOTEAMABM01:29:071200:23:461900:53:0618.0801:16:52400:12:1500:00:4400:00:35
18 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:29:27900:23:281800:53:0518.0801:16:331800:12:5400:00:4400:00:43
19 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:30:30500:23:143000:54:2917.6201:17:431300:12:4700:00:4700:00:40
20 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:30:591500:23:552800:54:1817.6801:18:131200:12:4600:00:4300:00:37
21 36CARLOS LARIOS JIMÉNEZC.A. IGUALADAABM01:31:023100:24:522000:53:1118.0501:18:032300:12:5900:00:3900:00:42
22 2487DAVID SEREROLS TORRASC.A. IGUALADAABM01:31:183000:24:512300:53:1618.0201:18:072900:13:1100:00:4800:00:47
23 5804GUILLEM SOLANAS MUNTADASCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:32:294100:25:301700:52:5618.1401:18:265200:14:0300:00:3900:00:39
24 4348JOAN RIBA PUIGORIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:32:434700:25:501600:52:3818.2401:18:286100:14:1500:00:4500:00:50
25 5415ADRIA GOMEZ GRAUCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:32:465500:26:192200:53:1318.0401:19:323100:13:1400:00:4500:00:40
26 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:32:475100:26:042400:53:2517.9701:19:293200:13:1800:00:4500:00:38
27 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:32:474000:25:292500:53:4217.8801:19:113600:13:3600:00:4800:00:42
28 5799JORDI PERELLÓ COLLC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:32:481300:23:474000:56:2017.0401:20:071000:12:4100:00:5300:00:59
29 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMV1M01:33:092600:24:413500:55:3017.3001:20:112200:12:5800:00:5100:00:37
30 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:33:142200:24:263800:56:1417.0701:20:40800:12:3400:01:0400:00:49
31 5794FERRAN CARRERAS LAVILAC.A. IGUALADAJNM01:33:185300:26:062700:54:1217.7101:20:182500:13:0000:00:5800:00:51
32 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:33:322000:24:203300:55:1917.3501:19:394900:13:5300:00:4600:00:36
33 2835CESAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:33:563900:25:272600:53:5317.8201:19:207100:14:3600:00:4800:00:41
34 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:33:573300:25:063200:55:1517.3801:20:213800:13:3600:00:4400:00:33
35 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M01:34:086300:26:472100:53:1218.0501:19:595500:14:0900:00:4300:00:47
36 5305DIDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:34:183500:25:122900:54:2217.6601:19:347600:14:4400:00:4000:00:39
37 7002ALBERT PUIG DALMAUFEECABM01:34:203400:25:094100:56:2117.0401:21:301600:12:5000:00:5200:00:46
38 3984MARCEL CARRERAS SOLERC.E.T. DISTANCEABM01:35:155400:26:083100:54:5717.4701:21:055600:14:1000:00:4500:00:41
39 3416XAVI PADROS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:35:562700:24:434600:57:5516.5801:22:383300:13:1800:01:1400:00:49
40 5382VICTOR OLIVIER ADRASTETRI+9 EL MASNOUABM01:36:081900:24:105600:59:0416.2501:23:141900:12:5400:00:4100:00:35
41 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:36:213200:24:564900:58:2216.4501:23:182700:13:0300:01:0700:00:40
42 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M01:36:343700:25:214300:57:3716.6601:22:583900:13:3600:00:5900:01:08
43 5792MARIUS ALSIUS VIVESCLUB NATACIO OLOTABM01:36:456400:26:483400:55:2117.3401:22:097200:14:3600:01:0500:01:14
44 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:36:502400:24:365500:59:0216.2601:23:383000:13:1200:00:4400:00:39
45 218CARLOS ANTONES POYCLUB NATACIO SITGESV1M01:37:024500:25:434400:57:3916.6501:23:224300:13:4000:00:4800:00:40
46 4360ALEX ALBALA TOLDRAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:37:296700:26:554200:56:2717.0101:23:225300:14:0700:00:5100:00:48
47 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM TRIRELAYV1M01:37:484400:25:385100:58:5016.3201:24:283400:13:2000:00:4800:00:50
48 4652ANTONIO GARCIA GARCIAC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:38:063800:25:265400:59:0116.2701:24:274100:13:3900:01:0400:00:44
49 7010JOSEP SALVATELLA SUREDAFEECABM01:38:103600:25:135700:59:0716.2401:24:204800:13:5000:00:4600:00:40
50 5235RICARD JORDA AMORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:38:118100:27:373600:55:5217.1801:23:297400:14:4200:00:5700:00:48
51 5780OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOV1M01:38:227200:27:143900:56:1917.0501:23:338200:14:4900:00:5300:00:52
52 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:38:268200:27:433700:55:5417.1701:23:378100:14:4900:00:3900:00:33
53 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:38:534800:25:505800:59:0716.2401:24:575000:13:5600:00:3600:00:38
54 4371BIEL FARRE CANADELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:38:534300:25:325900:59:1316.2101:24:455400:14:0800:00:5400:00:45
55 5719OSCAR FERNANDEZ CARROC.A. LES TORTUGUESV1M01:39:116000:26:374700:58:0216.5401:24:396800:14:3200:01:0300:00:53
56 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:39:152900:24:516501:00:4815.7901:25:393700:13:3600:01:0400:00:45
57 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUV1M01:39:305800:26:255200:58:5116.3101:25:165900:14:1400:00:4800:00:43
58 4779FERRAN ANGUERA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABM01:40:252300:24:367701:02:1015.4401:26:464000:13:3900:00:4200:00:35
59 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:40:574200:25:307101:01:3015.6101:27:005100:13:5700:00:4800:00:46
60 4805ANDRES BARBERO SANCHEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:41:106600:26:546000:59:5316.0301:26:476300:14:2300:00:4400:00:38
61 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:41:128700:28:045300:58:5716.2801:27:015700:14:1100:00:5600:00:45
62 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:41:145700:26:236701:01:0515.7201:27:284500:13:4600:00:5800:00:52
63 5786ARNAU PLA ALVAREZINDEPENDIENTESUB23M01:41:198400:27:505000:58:2716.4201:26:178900:15:0200:00:4500:00:36
64 4268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ C.E.T. DISTANCEABM01:41:528800:28:074500:57:4216.6401:25:4911000:16:0300:00:5700:00:42
65 3954PAU VILLAR YANEZCLUB MEDINA TRIATLOSUB23M01:42:258000:27:356101:00:0615.9701:27:417500:14:4400:00:5300:00:49
66 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:42:294600:25:488101:03:0115.2301:28:494200:13:4000:00:4600:01:10
67 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:42:347000:27:036901:01:1115.6901:28:146200:14:2000:00:4800:00:37
68 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:43:0310500:29:054800:58:1316.4901:27:1810500:15:4500:01:0400:00:48
69 5225MARC SOLER BLASCOTEAM TRIRELAYV1M01:43:208600:27:576201:00:0915.9601:28:069400:15:1400:00:5400:00:50
70 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:43:406800:26:567601:02:0315.4701:28:597300:14:4100:01:0100:00:44
71 7007JORDI COMPTA SOMSLLICENCIA DE DIAV2M01:43:427800:27:316401:00:4715.7901:28:189900:15:2400:01:0000:00:58
72 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:43:526100:26:398301:03:2815.1301:30:074400:13:4500:01:1300:01:14
73 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:44:007500:27:247201:01:4915.5301:29:137900:14:4700:01:0000:00:54
74 7009OLIVER GÓMEZ CARRIÓNLLICENCIA DE DIAV2M01:44:169400:28:206801:01:0715.7101:29:278300:14:4900:01:2900:01:01
75 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:44:4810400:29:026601:01:0115.7301:30:037700:14:4500:01:0400:00:53
76 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZTEAM TRIRELAYV2M01:45:079000:28:097401:01:5715.5001:30:068600:15:0100:00:4900:00:54
77 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV3M01:45:179100:28:107501:01:5915.4901:30:099200:15:0800:01:0900:01:13
78 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:45:495600:26:229301:05:4014.6201:32:024600:13:4700:00:5300:00:44
79 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:45:5010300:29:017001:01:2915.6101:30:309500:15:2000:00:5300:00:43
80 5627MARTI MONFERRER BARBERÀCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:46:225200:26:049501:05:4414.6001:31:487000:14:3400:01:2100:00:59
81 7001JOANJOSEP TASIES BLASIFEECABM01:46:358900:28:088401:03:3915.0801:31:478000:14:4800:01:1500:00:57
82 3854OSCAR ARIASCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:46:386900:27:028801:04:3514.8601:31:378700:15:0100:00:5900:00:55
83 7005JORDI TEIXIDORLLICENCIA DE DIAABM01:46:5010900:29:356301:00:3915.8301:30:1412100:16:3600:01:1100:01:32
84 2993IVAN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5ABM01:46:502500:24:4011601:09:0513.9001:33:452800:13:0500:00:5400:00:42
85 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:46:516500:26:539701:06:1014.5101:33:034700:13:4800:00:5600:00:47
86 2694JAVIER BERTOS GONZÁLEZC.N. BADALONAABM01:46:5410100:28:438001:02:5015.2801:31:339700:15:2100:00:5400:00:46
87 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:47:029800:28:388201:03:1415.1801:31:529300:15:1000:00:4400:00:45
88 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:47:0911800:30:127301:01:5615.5001:32:088800:15:0100:00:5800:00:48
89 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM TRIRELAYABM01:47:128300:27:499101:04:5814.7801:32:476500:14:2500:00:5600:00:48
90 3196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZTEAM TRIRELAYV1M01:47:1210600:29:097801:02:2415.3801:31:3310200:15:3900:01:0200:00:47
91 5801JORGE CARMONA CARRASCOCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:48:087700:27:288701:04:3114.8801:31:5911300:16:0900:00:5700:00:53
92 2036DIEGO GALVEZ CASADOOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:48:155000:26:0110701:07:4614.1701:33:476700:14:2800:01:1100:00:52
93 5629SERGI LA ROSA CRUZCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:49:129500:28:229201:05:2914.6601:33:519600:15:2100:00:5600:00:57
94 5757SERGIO FERNÁNDEZ PICÓC.E.T. DISTANCEV1M01:49:187100:27:0410301:07:2814.2301:34:327800:14:4600:01:1500:01:20
95 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:49:279900:28:409401:05:4214.6101:34:229000:15:0500:01:0100:00:46
96 2624SERGI SAURA CONCACLUB NATACIO RUBIABM01:49:2911900:30:167901:02:3115.3601:32:4712500:16:4200:01:1200:00:52
97 4345ANTONIO ROZAS ALBACETECCT SALOU COSTA DAURADAABM01:50:057600:27:2510901:08:0614.1001:35:316900:14:3400:00:4700:00:40
98 4936CARLES JUNCÀ MIRTEAM TRIRELAYABM01:50:067900:27:3211001:08:0714.0901:35:396600:14:2700:01:0100:00:47
99 5807CARLOS ESPAÑA GADEATEAM TRIRELAYV1M01:50:429600:28:2310201:07:1414.2801:35:379100:15:0500:00:5800:00:47
100 4269ALBERTO AGUILERA GOMEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:50:436200:26:4011201:08:2314.0401:35:0310300:15:4000:00:5600:00:48
101 5763XAVIER GRAELLS MONTEC.E. RAYOTEAMABM01:50:5911000:29:399901:06:2814.4401:36:078400:14:5200:00:5200:00:50
102 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:51:0610000:28:4110101:06:5814.3401:35:3910000:15:2700:00:4500:00:43
103 4368GEORGINA GABARRO MORENTEC.A. IGUALADAABF01:51:169700:28:2510801:07:5214.1501:36:178500:14:5900:01:0600:00:47
104 2946NARCIS DOMINGO MASCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:51:347400:27:2011801:09:5013.7501:37:106400:14:2400:00:5700:00:53
105 5624EDUARD BATLLOSERA BATLLOSTGCBINNABM01:51:5012800:30:509001:04:5614.7801:35:4611100:16:0400:00:5200:00:52
106 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:52:039200:28:1110601:07:4114.1801:35:5211400:16:1100:01:1000:00:56
107 8004JORDI VICENTE VICENTE BADFEECV2M01:52:1013200:31:048601:04:1514.9401:35:1912700:16:5100:01:1500:01:40
108 4263SONIA QUIROGA PADILLACLUB ESPORTIU Z5ABF01:52:1713600:31:438501:03:5515.0201:35:3812300:16:3900:00:5700:00:51
109 5764ARNAU ONIEVA BALBOAC.E. RAYOTEAMSUB23M01:52:3010800:29:1810001:06:5714.3401:36:1511600:16:1500:01:0400:01:07
110 3282ROGER BERNAT MACIANC.E. RAYOTEAMV1M01:52:3111500:29:569601:05:5314.5701:35:4912600:16:4200:01:0900:00:50
111 2641ANNA BAREA GARCIACLUB TRIATLO LLUÇANESABF01:52:3213300:31:108901:04:5614.7801:36:0611800:16:2600:00:5400:00:51
112 8003FERRAN GARRIGOSA CARRERASLLICENCIA DE DIAV1M01:52:5911400:29:499801:06:1714.4801:36:0612800:16:5300:01:4800:00:59
113 90MARINA ALCARAZ MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5ABF01:53:0811200:29:4010401:07:3114.2201:37:1110900:15:5700:00:5900:00:46
114 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M01:54:0411300:29:4711101:08:0914.0901:37:5611200:16:0800:01:1400:01:31
115 5621AMÀLIA GEMMA AGUILAR CASAPRAT TRIATLO 1994ABF01:55:0412000:30:1910501:07:3314.2101:37:5213100:17:1200:01:0500:01:00
116 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBIABM01:55:115900:26:2813301:14:2912.8901:40:576000:14:1400:01:3500:00:46
117 507RUBEN FERNANDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM01:55:147300:27:1712901:13:4413.0201:41:015800:14:1300:00:5100:00:47
118 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOTEAM TRIRELAYABM01:55:1410200:28:5611901:10:4913.5601:39:4510100:15:2900:00:5700:01:01
119 8002TONI PLANAGUMÀ OBRADORSLLICENCIA DE DIAV2M01:55:1712600:30:4611401:08:4513.9601:39:3110600:15:4600:00:4800:00:52
120 4281LUIS JIMENEZ MONTESC.A. IGUALADAABM01:55:2612200:30:2311301:08:3514.0001:38:5811900:16:2800:01:5900:01:22
121 165JAUME MARTINEZ LOPEZC.N. BADALONAV1M01:55:469300:28:1712201:11:3413.4101:39:5110700:15:5500:00:4600:00:38
122 2058JORDI FREIXAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:56:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
123 2315HECTOR MOLINA GIMENEZC.E. RAYOTEAMV1M01:57:1612700:30:4711501:08:4713.9601:39:3413900:17:4200:01:2500:01:01
124 5818LESLIE REKOW REPULLOPRAT TRIATLO 1994ABF01:57:5211600:29:5812501:11:5913.3401:41:5710800:15:5500:00:5200:00:45
125 5622ARNAU GRAU FERRERTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:58:1811700:30:0112301:11:3913.4001:41:4012200:16:3800:01:1100:01:16
126 877MANEL VIVANCOS GONZALEZC.A. IGUALADAV2M01:58:3713000:31:0112001:11:0213.5101:42:0312000:16:3400:01:0700:00:56
127 5419CARLOS ALLES PONSCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:58:5914200:32:4511701:09:0713.8901:41:5213000:17:0700:00:5500:00:59
128 5787PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5ABM02:00:384900:25:5813901:21:1811.8101:47:163500:13:2200:01:0000:01:11
129 3532VICTOR CALVO FRÍASC.E. RAYOTEAMJNM02:01:0413500:31:3312101:11:0313.5101:42:3614300:18:2800:01:0200:00:52
130 5543MARC SERRATS CONEJOSC.E. RAYOTEAMJNM02:01:0411100:29:3913101:14:0812.9501:43:4713300:17:1700:01:2100:00:55
131 6069ESTEBAN MARÍN PERISPRAT TRIATLO 1994V1M02:01:0512300:30:3112801:13:1713.1001:43:4813400:17:1700:01:1000:00:55
132 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM TRIRELAYABF02:01:0913100:31:0112601:12:3313.2301:43:3413600:17:3500:00:5600:00:39
133 5471ALBERT QUIRÓS ZAMARREÑOC.N. BADALONAABM02:01:4910700:29:1113601:16:5512.4801:46:0610400:15:4300:01:0800:01:13
134 5630DAVID ARIOTTO CUIXARTTRI+9 EL MASNOUABM02:02:1812900:30:5012401:11:4913.3701:42:3915000:19:3900:00:5500:00:44
135 3219SUSAGNA RODRIGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF02:02:3912100:30:1913501:15:4012.6901:45:5912400:16:4000:01:0000:00:43
136 5758VICTOR GIMENO SANZC.E. RAYOTEAMABM02:02:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
137 1168MARIANO MENDEZ CABRASCLUB NATACIO MINORISAV3M02:03:0013900:32:1813201:14:1812.9201:46:3611700:16:2400:01:0800:01:25
138 5789CRISTINA BRU CLOTETC.A. IGUALADASUB23F02:03:5514400:33:1512701:12:5013.1801:46:0514000:17:5000:00:5300:00:46
139 5817ROSA REQUENA LLONGUERASPRAT TRIATLO 1994V1F02:05:3214700:33:4913001:14:0312.9601:47:5213800:17:4000:01:1100:01:03
140 7004JENNY ARASIL GARCIALLICENCIA DE DIAABF02:06:348500:27:5614101:22:2611.6501:50:2211500:16:1200:01:0600:01:28
141 3553LAIA MARTIN MAGDALENAGAVA TRIATLOABF02:07:2512400:30:3214001:21:3211.7701:52:049800:15:2100:01:1800:00:53
142 1817LOLA BRUSAU ALOSC.A. IGUALADAV2F02:08:1113700:32:0313701:19:1412.1201:51:1712900:16:5400:01:1200:01:08
143 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM TRIRELAYABF02:08:3015000:35:1713401:15:0912.7701:50:2614200:18:0400:00:4600:00:41
144 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M02:11:0614300:33:0813801:20:2511.9401:53:3313500:17:3300:01:0200:01:20
145 5360XAVIER ALVAREZ HERREROCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:12:0413400:31:2414201:22:4811.5901:54:1214100:17:5200:01:0000:00:54
146 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:13:4613800:32:0914401:24:2311.3801:56:3213200:17:1400:01:2200:02:02
147 3978LAURA BALETA FARRERASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:17:4514600:33:4014301:23:4211.4701:57:2215200:20:2300:01:0400:01:03
148 5805MARIA VICTORIA LÓPEZ ARROCLUB ESPORTIU Z5V1F02:18:2814500:33:3614501:27:1511.0002:00:5113700:17:3700:01:1500:01:05
149 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:18:5814100:32:4314601:27:4710.9402:00:3014400:18:2800:01:1300:01:33
150 1516JESUS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV2M02:21:0412500:30:4515101:31:4910.4602:02:3414500:18:3000:01:1700:01:30
151 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTTEAM TRIRELAYV1F02:24:2715100:35:3214801:30:2010.6302:05:5214600:18:3500:01:1100:01:03
152 6272MARTA PLANELLAS BACHSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:24:2915200:36:0814701:29:3810.7102:05:4614700:18:4300:01:1900:00:52
153 8006DAVID OLIVERA FRANCESLLICENCIA DE DIAV2M02:26:2514900:34:4014901:30:2410.6202:05:0415300:21:2100:01:3500:01:48
154 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:27:1115300:36:2615001:31:1410.5202:07:4014900:19:3100:01:0800:00:58
155 7008FRAN LLOVERAS RUEDALLICENCIA DE DIAABM02:27:3214000:32:3415301:35:4510.0302:08:1914800:19:1300:02:1400:01:25
156 5753DAVID ADRIÀ ALCAÑIZINDEPENDIENTEV1M02:27:5614800:33:5515201:34:1710.1802:08:1215100:19:4400:01:4300:01:40


NF 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTV1M00:00:00000:30:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4600:00:00
NF 8001JAN FLAQUER MELERLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:28:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0700:00:00
NF 7006ALEJANDRO LÓPEZ CAMPAÑALLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:47:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5300:00:00
NF 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:00:00000:24:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4000:00:00




NP 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM
NP 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M
NP 4866FIDEL COMPTE RABELLCERRR IGUALADASUB23M
NP 4882JORDI ZABALETA GASCOC.E. RAYOTEAMV2M
NP 5788RAFAEL TORO MARTINEZCLUB MEDINA TRIATLOABM
NP 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM
NP 7003DAVID TEIXIDÓ RODRÍGUEZFEECV2M
NP 3817MARC CORDOBA CASANOVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32