RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
168 160 156 4 0 7 16 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:14:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
13970ADRIA NOGUERA SOLDEVILA01:23:05
23895XAVIER MADRONA VILA01:25:04
35625ERIC DIAZ MARTIN01:26:12

2. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:17:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
11265ALBERT CAMPS SERRA01:25:06
25779ALI LACHHEB CANALS01:25:17
33614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:26:49

3. - C.E. RAYOTEAM - 04:20:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
15367ALEIX SIERRA OLIVER01:23:34
2971ALEIX SELLARES GONZALEZ01:28:03
33336JORDI GARCIA BERMUDEZ01:29:07

4. - CLUB NATACIO OLOT - 04:23:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO01:26:02
22503ABEL SERRA SUCARRATS01:26:45
35886JOEL VILA FARRE01:30:59

5. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:24:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
15614ISRAEL NUÑEZ BATICÓN01:24:58
25785MARC DONADEU PERARNAU01:25:32
32131ORIOL FORNS NADAL01:33:32

6. - C.A. IGUALADA - 04:32:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
15233ALBERT SOLE SALCEDO01:30:30
236CARLOS LARIOS JIMÉNEZ01:31:02
32487DAVID SEREROLS TORRAS01:31:18

7. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 04:42:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
11251AXEL BADIA CELMA01:24:35
25450FRANCESC ESCOLA RUIZ01:36:50
34805ANDRES BARBERO SANCHEZ01:41:10

8. - CCT SALOU COSTA DAURADA - 04:43:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
15415ADRIA GOMEZ GRAU01:32:46
25896SALVADOR GRAN ESTEVE01:33:57
3673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:36:21

9. - TEAM TRIRELAY - 04:48:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
12815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:34:08
24260FERNANDO DIETSHCE01:36:34
32850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ01:37:48

10. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 04:54:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
15799JORDI PERELLÓ COLL01:32:48
24652ANTONIO GARCIA GARCIA01:38:06
32447GREGORY FIERENS01:44:00

11. - CLUB TRIATLO SABADELL - 04:55:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:33:14
2163ENRIC ALTAYO VINYALS01:39:15
33699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANO01:43:03

12. - C.E.T. DISTANCE - 04:59:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
13984MARCEL CARRERAS SOLER01:35:15
24268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ 01:41:52
3374DOMINGO ROIG VAZQUEZ01:42:29

13. - CLUB ESPORTIU Z5 - 05:09:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
15253CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:41:12
2233JUAN ANTONIO CRESPO01:41:14
32993IVAN BUSTOS LARA01:46:50

14. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 05:11:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
15235RICARD JORDA AMOR01:38:11
21274XAVIER GISPERT PORCAR01:45:49
35413KILIAN GUTIERREZ GARCIA01:47:02

15. - CLUB NATACIO BANYOLES - 05:11:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
15262AITOR ESPINOSA VALERO01:40:57
24121GERARD ROMAGOS VILA01:43:40
3707ENRIC FERRAN BENNSTROM01:46:51

16. - TRI+9 EL MASNOU - 05:17:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
15382VICTOR OLIVIER ADRASTE01:36:08
2817ORIOL GOMEZ PARE01:39:30
35630DAVID ARIOTTO CUIXART02:02:18

17. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 05:23:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:43:52
22036DIEGO GALVEZ CASADO01:48:15
34773FRANK GARCIA SOLER01:51:06

18. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 05:25:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
13167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ01:32:47
22835CESAR CASTAÑO VICENTE01:33:56
34120JOSE SAMPEDRO BAREA02:18:58

19. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:33:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
14779FERRAN ANGUERA GARCIA01:40:25
21159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFONSO01:52:03
36069ESTEBAN MARÍN PERIS02:01:05

20. - CLUB NATACIO RUBI - 05:38:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12624SERGI SAURA CONCA01:49:29
21393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUEL01:54:04
32618EDUARD GONZALEZ GARCIA01:55:11

21. - C.N. BADALONA - 05:44:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
12694JAVIER BERTOS GONZÁLEZ01:46:54
2165JAUME MARTINEZ LOPEZ01:55:46
35471ALBERT QUIRÓS ZAMARREÑO02:01:49

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32