RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
270 244 224 20 0 6 20 3 11 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF01:50:502800:26:344401:11:5316.6901:38:272100:12:2300:00:3900:00:40
2 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:56:229900:29:554101:11:4516.7201:41:4010600:14:4200:00:4200:00:40
3 4097BLANCA VALLES MEJIASCERRR IGUALADASUB23F02:00:0211600:30:246401:15:2915.9001:45:538800:14:0900:01:1600:01:13
4 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAV1F02:02:4012700:30:557101:16:4015.6501:47:3512100:15:0500:00:5300:00:48
5 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:05:0812800:30:568801:19:3215.0901:50:2810500:14:4000:00:4300:00:49
6 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:06:4910100:30:0110901:22:2914.5501:52:309500:14:1900:00:5400:00:43
7 5146NURIA FERRER CRUSELLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:08:5015100:31:4810301:21:4114.6901:53:2913200:15:2100:00:5900:00:52
8 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF02:10:0110200:30:0213201:25:4114.0101:55:439400:14:1800:00:5000:00:36
9 4052MERITXELL GIMÉNEZ DALMAUPRAT TRIATLO 1994V2F02:13:0616500:32:4712001:23:4814.3201:56:3516800:16:3100:00:5400:00:55
10 7030BIANCA BARQUET PINTADOLLICENCIA DE DIAABF02:13:5713300:31:1214001:27:3813.6901:58:5012200:15:0700:00:4700:00:45
11 4263SONIA QUIROGA PADILLACLUB ESPORTIU Z5ABF02:19:3918100:33:4814501:28:1313.6002:02:0119700:17:3800:01:2300:01:03
12 4368GEORGINA GABARRO MORENTEC.A. IGUALADAABF02:21:0614000:31:3116801:34:1712.7302:05:4812900:15:1800:01:2200:00:52
13 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAV1F02:23:3119800:34:4716001:32:3112.9702:07:1816200:16:1300:00:4800:00:35
14 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F02:23:4918500:33:5417101:34:2712.7102:08:2113600:15:2800:00:5500:00:54
15 3978LAURA BALETA FARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF02:24:3518000:33:4616501:33:2812.8402:07:1419100:17:2100:00:5500:00:50
16 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:26:0619200:34:1817001:34:2012.7202:08:3819400:17:2800:00:5000:00:43
17 2582RAQUEL EGEA CORTESC.A. IGUALADAABF02:29:5022000:39:2615801:31:5013.0702:11:1621300:18:3400:01:3300:01:10
18 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:30:4621400:37:1818001:35:5012.5202:13:0819600:17:3800:00:4100:00:37
19 4243NURIA MORA BOADAC.E.T. DISTANCEV1F02:31:1821800:37:5016701:34:1012.7402:12:0021700:19:1800:01:1400:01:23
20 90MARINA ALCARAZ MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5ABF02:31:2118900:34:1119901:41:5511.7702:16:0612700:15:1500:01:2500:01:10
21 6115MARINA MARTINEZ RASCONC.E. CERDANYOLA A.T.ABF02:31:2219900:34:4918601:38:0012.2402:12:4921000:18:3300:01:0400:01:20
22 4282LAIA SABATE MARQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F02:36:2217500:33:3121101:47:3411.1602:21:0512800:15:1700:01:1500:01:05
23 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:43:1521500:37:2921301:48:1411.0902:25:4319500:17:3200:01:0300:00:53
24 3999ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF02:44:5521900:38:3720901:46:4111.2502:25:1821900:19:3700:00:5500:00:49


NF 8016PILAR CORTÉS GIMENOLLICENCIA DE DIAV1F00:00:00000:39:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3600:00:00
NF 8021NOELIA HERRERA PUAFEECV1F00:00:00000:36:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:0500:00:00
NF 2627MARINA BURGAYA NOGALES C.E. KATOA BARCELONAABF00:00:00000:28:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3900:00:00




NP 7037NOELIA VILA MARTINLLICENCIA DE DIAABF
NP 1817LOLA BRUSAU ALOSC.A. IGUALADAV2F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32