RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
270 244 224 20 0 6 20 3 11 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:56:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
13895XAVIER MADRONA VILA01:36:16
23970ADRIA NOGUERA SOLDEVILA01:37:08
34351IÑAKI GOENAGA ARISTI01:42:55

2. - CLUB MEDINA TRIATLO - 05:06:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
11265ALBERT CAMPS SERRA01:36:13
21647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:41:03
3261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZ01:49:43

3. - CLUB TRIATLÓ LEIX DE NAVÀS - 05:13:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
14984RICARD COSTA PUIGPELAT01:41:15
23447FERRAN BALCELLS PICART01:41:44
3129ALEIX TORRENT RAMAL01:50:13

4. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 05:15:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
14264MARIO SINUES MICO01:34:50
25409PEP TATCHE LLONCH01:49:00
3436JORDI BONET NIETO01:51:44

5. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 05:24:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
12131ORIOL FORNS NADAL01:48:11
2666ALBERT TORRES CARLES 01:48:19
34371BIEL FARRE CANADELL01:48:26

6. - C.E. RAYOTEAM - 05:26:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
11095IVAN HERRUZO FERNANDEZ01:48:07
2709GERMA BARROSO I PUJOL01:48:35
3809ORIOL PADROS VERA01:49:35

7. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 05:26:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
12396JOAN GRAS SOLER01:45:58
22815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:49:49
32850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ01:50:54

8. - CLUB NATACIO BANYOLES - 05:33:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO01:40:25
23989ROGER VILLAR ARJONA01:55:52
32121MARC VALLMAJO MICALO01:57:09

9. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:39:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:48:41
2175JAUME SOLER SERRANO01:53:14
3163ENRIC ALTAYO VINYALS01:58:03

10. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:40:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
15941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON01:48:52
25899JOSEP LLEONART SUBIRANA01:55:15
3867SANTI BARRERA MARTINEZ01:55:53

11. - C.E.T. DISTANCE - 05:41:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13984MARCEL CARRERAS SOLER01:51:08
24268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ 01:53:27
3374DOMINGO ROIG VAZQUEZ01:56:36

12. - CLUB ESPORTIU Z5 - 05:41:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
14876PATRICIO ROSSI01:50:08
24363RUBEN GARCIA CANO01:54:11
35253CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:57:03

13. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 05:41:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:48:31
24199SERGIO LOPEZ MARTIN01:54:14
32946NARCIS DOMINGO MAS01:58:47

14. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 05:43:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
13167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ01:47:12
22835CESAR CASTAÑO VICENTE01:48:45
33985RAFAEL SAMPEDRO BAREA02:07:34

15. - C.E. KATOA BARCELONA - 05:58:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
13191EDU MASSO GRABULOSA01:58:17
24048ORIOL SAURA BOSCH01:58:26
33771OT AGUILERA SERRANO 02:01:53

16. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 05:58:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12447GREGORY FIERENS01:55:30
24652ANTONIO GARCIA GARCIA01:57:48
33993ERIC GALOBART SAMPIETRO02:05:37

17. - C.A. IGUALADA - 06:00:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
12487DAVID SEREROLS TORRAS01:50:33
24433SERGI PUJABET SOLANICH01:54:45
34281LUIS JIMENEZ MONTES02:15:29

18. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 06:13:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
14350CRISTIAN MARTINEZ MEDINA01:58:21
23196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZ02:06:35
33195DAVID DELLUNDE MARTINEZ02:08:24

19. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLÈS - 06:14:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
11274XAVIER GISPERT PORCAR01:57:47
24269ALBERTO AGUILERA GOMEZ02:08:12
35413KILIAN GUTIERREZ GARCIA02:08:55

20. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 06:15:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:57:12
23914JOEL MOYANO HERRERO02:06:27
35486DAVID URETA LOPEZ02:11:59

21. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 06:17:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
15450FRANCESC ESCOLA RUIZ01:57:11
24102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS 02:00:14
31697JORGE VIDAL LOPEZ02:20:16

22. - CLUB NATACIO SITGES - 06:18:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
14131ROBERTO CAMARASA TRISTANTE01:59:21
21516JESUS LOPEZ SANTOS02:08:40
34858RAFAEL LLAMAS URBANO02:10:00

23. - SOCIETAT ATLETICA CORBERA - 06:23:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
1161LLUIS AMAT TARDIU02:04:38
23253OSCAR FERNANDEZ02:07:52
3435CARLOS MENDEZ VILLALVILLA02:10:39

24. - CLUB NATACIO RUBI - 06:23:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
12608SAMUEL MADRID GIMENEZ01:55:40
22477RAFAEL HIERRO PEREZ02:07:22
31393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUEL02:20:56

25. - C.E. TRIATLO PICORNELL - 06:24:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
1185MANEL MOLINA LOPEZ02:03:59
23770ELOI CIRERA EGEA02:04:49
3672JORDI BAUS RAMON02:15:58

26. - CERCLE SABADELLES 1856 - 06:47:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
15731CARLOS ALAVEDRA CAYUELA02:06:38
2154DANIEL MARIN ZORITA02:12:05
35831JOSEP CARLES ANADON ESPACHS02:28:29

27. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 06:55:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
14112ALEJANDRO TORO TOMAS02:07:10
23379ANDREU GARCIA PUEYO 02:18:09
31676JAUME ARNALOT GARCIA02:30:07

28. - TRI+9 EL MASNOU - 07:01:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
12183GERMAN GARROTE BORRULL02:00:57
24328GERARD FARRE MOLL02:06:56
33068ANGEL LAZARO ESCUDER02:53:20

29. - C.N. BADALONA - 07:47:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
12698ROGER PUIG ANTUNEZ02:25:26
24349ALBERT REVERTE PRUNEDA02:40:57
33815EMILIO ARTURO MARILL SANTANA02:41:22

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32