RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
270 244 224 20 0 6 20 3 11 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4264MARIO SINUES MICOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:34:50100:24:22100:58:1220.6201:22:341800:12:1600:00:3700:00:38
2 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:36:13300:24:32300:59:5020.0601:24:22700:11:5100:00:4100:00:39
3 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:36:161000:25:17200:58:5720.3601:24:141100:12:0200:00:3100:00:32
4 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:36:21400:24:52501:00:0419.9801:24:56200:11:2500:00:2800:00:00
5 3970ADRIA NOGUERA SOLDEVILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:37:08200:24:28400:59:5920.0101:24:272700:12:4100:00:2900:00:33
6 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:40:25000:00:00000:00:000.0001:29:01100:11:2400:00:0000:00:32
7 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:40:381200:25:19801:03:3518.8701:28:54500:11:4400:00:3700:00:22
8 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:41:03700:25:071001:03:5618.7701:29:03900:12:0000:00:3800:00:28
9 4984RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLÓ LEIX DE NAVÀABM01:41:15900:25:15901:03:5018.8001:29:051500:12:1000:00:2900:00:31
10 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLÓ LEIX DE NAVÀABM01:41:441300:25:241101:04:0418.7301:29:281700:12:1600:00:3100:00:34
11 8011CARLOS PORTILLA PARRILLALLICENCIA DE DIAABM01:42:412100:26:21601:03:1818.9601:29:394000:13:0200:00:3800:00:36
12 4351IÑAKI GOENAGA ARISTICLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:42:551900:26:12701:03:3318.8801:29:454700:13:1000:00:4200:00:33
13 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:43:041100:25:181201:05:3218.3101:30:501600:12:1400:00:2900:00:22
14 2396JOAN GRAS SOLERTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:45:581400:25:321701:07:2317.8101:32:554200:13:0300:00:4800:00:30
15 5305DIDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:46:303100:26:381301:06:2718.0601:33:055300:13:2500:00:3800:00:35
16 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:46:40800:25:112301:09:2117.3001:34:321300:12:0800:00:4000:00:34
17 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:47:124200:27:131601:06:5617.9301:34:094100:13:0300:00:3500:00:35
18 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMV1M01:48:071500:25:373201:10:2417.0501:36:011200:12:0600:00:4500:00:32
19 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:48:112400:26:232401:09:2617.2801:35:492000:12:2200:00:4300:00:35
20 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:48:196200:28:181501:06:5317.9401:35:114500:13:0800:00:2600:00:28
21 4371BIEL FARRE CANADELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:48:262500:26:252201:09:1917.3101:35:442900:12:4200:00:5500:00:55
22 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:48:31000:00:00000:00:000.0001:36:48300:11:4300:00:0000:00:41
23 709GERMA BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:48:352700:26:332101:08:5217.4201:35:254600:13:1000:00:3800:00:30
24 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:48:413500:26:582601:09:3317.2501:36:311400:12:1000:00:4800:00:37
25 2835CESAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:48:454300:27:141901:08:4317.4601:35:573200:12:4800:00:4100:00:38
26 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAPRAT TRIATLO 1994ABM01:48:52500:24:564701:12:1316.6201:37:09400:11:4300:00:4700:00:46
27 5409PEP TATCHE LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:49:004100:27:121801:08:4017.4801:35:524400:13:0800:00:4600:00:39
28 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:49:121700:25:413801:10:5716.9101:36:382400:12:3400:00:3000:00:29
29 4053OSCAR MARQUEZ BALTAT3 TEAMABM01:49:261600:25:383601:10:4916.9501:36:273800:12:5900:00:5200:00:42
30 809ORIOL PADROS VERAC.E. RAYOTEAMABM01:49:352200:26:223401:10:4016.9801:37:022300:12:3300:00:4300:00:40
31 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:49:433400:26:543001:10:1617.0801:37:102200:12:3300:00:5700:00:50
32 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:49:498200:29:121401:06:3918.0001:35:518000:13:5800:00:3800:00:39
33 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:50:084400:27:152701:09:5317.1701:37:083900:13:0000:00:3100:00:42
34 129ALEIX TORRENT RAMALCLUB TRIATLÓ LEIX DE NAVÀV1M01:50:135800:27:552001:08:4817.4401:36:435800:13:3000:00:4500:00:41
35 2487DAVID SEREROLS TORRASC.A. IGUALADAABM01:50:335300:27:392801:09:5517.1601:37:343600:12:5900:00:5400:00:42
36 7017BERNAT FALOMÍFEECSUB23M01:50:464700:27:203301:10:2717.0301:37:473700:12:5900:00:5900:00:53
37 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:50:542000:26:204201:11:4816.7101:38:083100:12:4600:00:3900:00:36
38 3984MARCEL CARRERAS SOLERC.E.T. DISTANCEABM01:51:086100:28:142501:09:3017.2701:37:445200:13:2400:00:4900:00:42
39 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:51:445200:27:383101:10:1817.0701:37:566600:13:4800:00:4200:00:37
40 7028RAMÓN TOMÁS CASTELLALLICENCIA DE DIAABM01:52:345100:27:294001:11:4216.7401:39:115100:13:2300:00:5100:00:56
41 7024JOSEP SALVATELLA SUREDAFEECABM01:52:513300:26:535401:13:1616.3801:40:092800:12:4200:00:4500:00:37
42 7035LLIBERT FORTUNY CENDRA LLICENCIA DE DIAV1M01:53:055600:27:453501:10:4316.9701:38:2810400:14:3700:00:4500:00:48
43 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:53:144900:27:234901:12:4716.4901:40:104300:13:0400:00:5000:00:51
44 4268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ C.E.T. DISTANCEABM01:53:276900:28:462901:10:0917.1101:38:5510100:14:3200:00:5600:00:46
45 5937DANIEL RODRIGUEZ GARCIACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:53:543800:27:025001:12:5716.4501:39:597400:13:5500:01:2100:01:05
46 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:54:114500:27:155501:13:2716.3401:40:425700:13:2900:00:5600:00:45
47 4199SERGIO LOPEZ MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:54:144600:27:165301:13:1216.3901:40:286300:13:4600:00:5000:00:43
48 5235RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:54:147300:28:523901:11:2616.8001:40:187600:13:5600:00:4800:00:38
49 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:54:457000:28:474301:11:5116.7001:40:388600:14:0700:00:5400:00:48
50 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:55:157600:29:044501:12:0016.6701:41:049000:14:1100:00:4500:00:37
51 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:55:306700:28:445101:12:5716.4501:41:416800:13:4900:00:5400:00:47
52 2608SAMUEL MADRID GIMENEZCLUB NATACIO RUBIV1M01:55:407500:28:594801:12:4516.4901:41:447700:13:5600:00:4200:00:33
53 8026JOSÉ FUENTES GIJÓNLLICENCIA DE DIAV1M01:55:489400:29:423701:10:5416.9301:40:3612500:15:1200:00:4800:01:28
54 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:55:525500:27:426101:15:1515.9501:42:573500:12:5500:00:4500:00:43
55 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:55:532900:26:347201:16:4515.6401:43:192500:12:3400:00:4500:00:43
56 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:55:553000:26:356801:16:2915.6901:43:043300:12:5100:00:3500:00:32
57 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:56:365000:27:296501:15:5615.8001:43:254800:13:1100:00:3900:00:42
58 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:56:388700:29:334601:12:0616.6401:41:3911800:14:5900:00:3900:00:31
59 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDIENTEV2M01:56:598100:29:125601:13:4416.2701:42:568300:14:0300:00:4800:00:44
60 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:57:037900:29:075801:14:2416.1301:43:315900:13:3200:01:0300:00:41
61 2121MARC VALLMAJO MICALOCLUB NATACIO BANYOLESABM01:57:095400:27:426701:16:1015.7501:43:525000:13:1700:00:4200:00:42
62 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:57:111800:25:538701:19:1815.1301:45:11800:12:0000:00:4200:00:40
63 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:57:123200:26:538101:17:3915.4501:44:322600:12:4000:00:5400:00:55
64 4047EDUARD LOPEZ FRIASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:57:343700:27:017001:16:3715.6601:43:387500:13:5600:01:0800:00:44
65 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:57:474000:27:107501:17:0915.5501:44:195600:13:2800:00:4100:00:33
66 4348JOAN RIBA PUIGORIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:57:476800:28:455701:14:1316.1701:42:5811300:14:4900:00:5100:00:47
67 4652ANTONIO GARCIA GARCIAC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:57:485700:27:476901:16:3415.6701:44:215400:13:2700:01:0600:00:49
68 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:58:033900:27:097401:17:0815.5601:44:176400:13:4600:00:4800:00:42
69 2434OSCAR VIDAL MOLINACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:58:124800:27:217801:17:2315.5101:44:445500:13:2800:00:5500:00:48
70 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM01:58:176000:28:115201:12:5816.4501:41:0918700:17:0800:00:4600:00:40
71 4350CRISTIAN MARTINEZ MEDINACLUB TRIATLO MALGRATABM01:58:218600:29:296001:15:0915.9701:44:386100:13:4300:00:5300:00:40
72 4048ORIOL SAURA BOSCHC.E. KATOA BARCELONAABM01:58:268000:29:096301:15:2815.9001:44:376700:13:4900:01:0200:00:54
73 2946NARCIS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:58:472600:26:328901:19:3315.0801:46:053000:12:4200:00:5700:00:35
74 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M01:59:216400:28:237301:16:5515.6001:45:188400:14:0300:00:5800:00:44
75 135MARTI PUJOL CASTELLACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:59:467800:29:066601:15:5715.8001:45:0310700:14:4300:00:3900:00:32
76 4102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS CLUB TRIATLO CORNELLAABM02:00:148300:29:247701:17:1115.5501:46:356000:13:3900:00:5400:00:40
77 4310MARTINIA SABATERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:00:402300:26:2210701:22:1814.5801:48:401000:12:0000:00:5100:00:52
78 7025FRANCISCO GOMEZ CAPARROSLLICENCIA DE DIAV1M02:00:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
79 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:00:5110700:30:106201:15:1815.9401:45:2813300:15:2300:00:4800:00:41
80 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M02:00:577200:28:518601:19:1215.1501:48:033400:12:5400:00:5300:00:48
81 4313ALEX JIMENEZ T-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:01:218900:29:368001:17:3615.4601:47:128700:14:0900:01:0500:00:52
82 3771OT AGUILERA SERRANO C.E. KATOA BARCELONAABM02:01:537400:28:537901:17:2515.5001:46:1814500:15:3500:01:0500:00:57
83 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:02:2310300:30:048201:17:5615.4001:48:009600:14:2300:00:4600:00:46
84 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM02:02:3710000:29:585901:14:4716.0501:44:4520200:17:5200:01:0500:00:45
85 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV3M02:02:459500:29:438301:18:0915.3601:47:5211500:14:5300:01:0000:01:05
86 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM02:03:393600:26:5912401:24:1814.2301:51:171900:12:2200:00:5000:00:48
87 7022JHON MARIO BARCO CASTAÑEDLLICENCIA DE DIAABM02:03:516500:28:2710201:21:3114.7201:49:587300:13:5300:01:0000:00:39
88 1203XAVIER GARCIA MONELLTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV2M02:03:527700:29:059801:20:4814.8501:49:538100:13:5900:00:5300:00:43
89 185MANEL MOLINA LOPEZC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:03:599700:29:489301:20:1414.9601:50:027800:13:5700:01:2500:00:51
90 7002VICTOR BOUMAN CASASLLICENCIA DE DIAABM02:04:0914800:31:447601:17:1115.5501:48:5512600:15:1400:01:0200:00:58
91 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M02:04:3811200:30:169101:19:5515.0201:50:119800:14:2700:00:5000:00:46
92 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:04:498800:29:349401:20:3814.8801:50:1210300:14:3700:01:0400:00:41
93 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM02:05:299000:29:3610501:22:0414.6201:51:406900:13:4900:01:0500:00:47
94 3993ERIC GALOBART SAMPIETROC.E. CERDANYOLA A.T.ABM02:05:378400:29:2511301:22:5814.4601:52:234900:13:1400:01:2000:01:27
95 7027SERGIO CORRALES LORITELLICENCIA DE DIAABM02:05:495900:28:0012301:23:5714.2901:51:577000:13:5200:01:1100:01:19
96 69JAVIER ELIZALDE HEREDIATEAM CALELLA TRIATHLONABM02:05:5611900:30:299701:20:4314.8701:51:1210900:14:4400:00:5100:00:45
97 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:06:2713900:31:298501:18:4515.2401:50:1416100:16:1300:00:4500:00:41
98 3196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M02:06:3513700:31:239201:20:0414.9901:51:2712400:15:0800:01:0000:00:42
99 5731CARLOS ALAVEDRA CAYUELACERCLE SABADELLES 1856V1M02:06:3816600:32:499001:19:3515.0801:52:249100:14:1400:01:4500:00:54
100 4328GERARD FARRE MOLLTRI+9 EL MASNOUABM02:06:5610800:30:1210001:21:1414.7701:51:2613900:15:3000:00:4700:01:05
101 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:07:1013400:31:139501:20:3914.8801:51:5213100:15:1800:00:4900:01:04
102 4770CARLES SENDRA MANAUTCLUB ESPORTIU Z5V1M02:07:128500:29:2711701:23:2114.4001:52:489700:14:2400:00:4600:00:43
103 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M02:07:2214500:31:399601:20:4114.8701:52:2011900:15:0200:00:5000:00:35
104 1171RAMON PEREZ LINDEC.E. CERDANYOLA A.T.V1M02:07:3111500:30:1811601:23:2014.4001:53:387100:13:5300:00:5100:00:48
105 3985RAFAEL SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:07:3411800:30:2811501:23:2014.4001:53:486500:13:4600:00:5800:00:45
106 2348JAUME GRACIA ALCACERC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:07:3610500:30:0811101:22:5314.4801:53:0110200:14:3500:01:0600:00:50
107 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M02:07:4711400:30:1711801:23:2414.3901:53:418500:14:0600:00:5400:00:46
108 3253OSCAR FERNANDEZSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M02:07:5211700:30:2511201:22:5714.4701:53:2210000:14:3000:00:5900:00:55
109 4269ALBERTO AGUILERA GOMEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:08:129200:29:4012601:24:3514.1901:54:157900:13:5700:00:5600:00:52
110 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV2M02:08:2410900:30:1310801:22:2114.5701:52:3415100:15:5000:00:5100:01:11
111 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTACLUB TRIATLO SABADELLV1M02:08:2612100:30:3611401:22:5914.4601:53:3511400:14:5100:00:4700:00:46
112 1516JESUS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV1M02:08:4019100:34:188401:18:1215.3501:52:3015900:16:1000:01:0800:00:52
113 8018ADRIÀ FORTE MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM02:08:4112300:30:409901:20:5714.8201:51:3718500:17:0400:00:5100:01:05
114 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:08:5511100:30:1511901:23:4614.3301:54:0111700:14:5400:01:0100:00:52
115 7013JORDI PUIG FOLQUELLICENCIA DE DIAABM02:09:0211300:30:1712201:23:5614.3001:54:1311200:14:4900:00:5300:00:49
116 8015ANTONIO CABEZA ENRIQUEZLLICENCIA DE DIAABM02:09:3110600:30:1012101:23:5214.3101:54:0213700:15:2900:01:0800:00:59
117 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM02:10:007100:28:5013701:27:0013.7901:55:508900:14:1000:01:0600:00:45
118 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:10:3914300:31:3510401:22:0314.6301:53:3818100:17:0100:01:3100:01:04
119 8014TOMÁS ZÚÑIGA CHODILLLICENCIA DE DIAABM02:10:5615000:31:4511001:22:3114.5401:54:1617300:16:4000:01:0400:01:01
120 4260FERNANDO DIETSHCETEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:11:4610400:30:0513301:26:0913.9301:56:1414200:15:3200:00:5700:01:27
121 5486DAVID URETA LOPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM02:11:5913200:31:0812501:24:2714.2101:55:3516600:16:2400:00:5300:01:00
122 283TONI MARTINEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM02:12:0215300:31:5013101:25:2714.0401:57:1711000:14:4500:00:5400:00:40
123 4330XAVIER RELATS MOLINAC.N. VIC-ETBABM02:12:036600:28:3913901:27:3213.7101:56:1115200:15:5200:01:0400:01:11
124 154DANIEL MARIN ZORITACERCLE SABADELLES 1856V1M02:12:0516800:33:0010101:21:1614.7701:54:1619900:17:4900:01:0300:01:05
125 8003MIQUEL LLEVAT MATALLANACLUB VO2 TEAMV1M02:12:3012400:30:4414201:27:4513.6801:58:298200:14:0100:01:0700:01:16
126 8013ALEX AURELL BIOSCALLICENCIA DE DIAV1M02:12:3417700:33:3810601:22:0514.6201:55:4317800:16:5100:00:5000:00:44
127 8012DAVID ANGEL ROMANLLICENCIA DE DIAABM02:13:2514900:31:4413501:26:2313.8901:58:0713000:15:1800:01:5200:01:16
128 2631EMILIO OVIEDO PRADAOPTIMS CLUB TRIATLOV2M02:13:2712600:30:5214401:28:0713.6201:58:599900:14:2800:00:4000:00:39
129 7034JORDI VICENTE BADELLLLICENCIA DE DIAV2M02:15:1817200:33:2912801:24:4614.1601:58:1518300:17:0300:01:2700:01:22
130 4281LUIS JIMENEZ MONTESC.A. IGUALADAABM02:15:2914100:31:3214101:27:4213.6801:59:1416400:16:1500:01:5400:01:52
131 5501LLUIS JORDI BAÑUELOS NAVACLUB ESPORTIU Z5V1M02:15:3317300:33:3012901:24:4914.1501:58:1918800:17:1400:01:0200:00:53
132 672JORDI BAUS RAMONC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:15:5819700:34:4112701:24:4114.1701:59:2217200:16:3600:01:1000:01:01
133 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:16:1114200:31:3214701:28:2813.5602:00:0016000:16:1100:01:0000:00:46
134 7019ALBERT BALLESTÉ MARTORELLFEECABM02:16:1614600:31:4115001:29:3113.4102:01:1212000:15:0400:01:2800:00:59
135 7032ARNAU ALVAREZFEECJNM02:16:2715900:32:1014901:28:4813.5102:00:5813800:15:2900:00:5200:00:45
136 5475JOAN GONZALEZ MARTINEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:16:3813800:31:2415101:29:3813.3902:01:0214600:15:3600:01:0000:01:01
137 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:16:5020100:35:1313001:25:0214.1102:00:1517000:16:3500:01:0100:01:03
138 1570FELIX CARMONA POUC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:17:1016400:32:4614301:28:0013.6402:00:4616700:16:2400:01:2800:01:05
139 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M02:17:1418200:33:4813801:27:1813.7502:01:0615700:16:0800:01:1200:01:17
140 4345ANTONIO ROZAS ALBACETECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:17:1514400:31:3615701:30:5613.2002:02:3210800:14:4300:01:0000:01:08
141 8032GORKA CHACON LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M02:17:279600:29:4416201:32:4912.9302:02:3311600:14:5400:00:5600:00:43
142 4352TONI BORDANOBA OLLERCLUB TRIATLO MALGRATV2M02:17:5020000:35:0513401:26:1113.9202:01:1616900:16:3400:01:2600:01:51
143 7023ADRIAN WENBANLLICENCIA DE DIAV2M02:18:0513100:31:0515601:30:4513.2202:01:5016300:16:1500:01:1500:01:33
144 3379ANDREU GARCIA PUEYO CLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:18:0913000:30:5715501:30:2113.2802:01:1817700:16:5100:01:2100:01:20
145 7008XAVI MUÑOZ PEÑA LLICENCIA DE DIAABM02:18:1115800:32:0914801:28:4113.5302:00:5019000:17:2100:02:0400:02:31
146 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E.T. DISTANCEV2M02:18:139100:29:4017401:34:4812.6602:04:286200:13:4500:01:1700:01:14
147 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:18:2219300:34:2813601:26:3513.8602:01:0318900:17:1900:01:3100:01:28
148 971ALEIX SELLARES GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM02:18:36600:25:0119701:41:4711.7902:06:48600:11:4800:00:3600:00:51
149 8001PAU CASTRO SAMPOLLLICENCIA DE DIAABM02:19:106300:28:2017301:34:4512.6602:03:0515500:16:0500:01:0400:01:45
150 507RUBEN FERNANDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM02:19:1613600:31:1916601:33:4112.8102:05:009300:14:1600:00:5200:00:53
151 8002MARC SANS MARTÍNEZ LLICENCIA DE DIAV1M02:19:2519000:34:1214601:28:2413.5702:02:3617600:16:4900:02:1000:01:56
152 1697JORGE VIDAL LOPEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:20:1612500:30:5116901:34:1712.7302:05:0812300:15:0800:01:0200:00:48
153 8006MIGUEL ÁNGEL CANO MARCOSLLICENCIA DE DIAABM02:20:2215400:31:5117201:34:3812.6802:06:297200:13:5300:01:0900:00:56
154 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:20:4816000:32:1316301:33:0312.9002:05:1614100:15:3200:01:0100:00:51
155 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M02:20:5615700:32:0016101:32:4812.9302:04:4815600:16:0800:01:0500:00:55
156 7026DANI VENTOSA ALBÀFEECV1M02:20:599300:29:4218101:36:3012.4402:06:1211100:14:4700:02:0000:01:35
157 3756RAUL BUIL VALENZUELACLUB TRITRAININGABM02:22:1616900:33:0116401:33:0612.8902:06:0715800:16:0900:01:0800:00:52
158 7021POL SARDENY CANTAREROLLICENCIA DE DIAABM02:22:5819500:34:3115201:29:4913.3602:04:2021400:18:3800:01:0800:01:02
159 3954PAU VILLAR YANEZABSOLUT SPORTSUB23M02:23:2721700:37:4215401:30:1213.3002:07:5414300:15:3300:01:1300:00:49
160 7036BERNAT FONTANET ALBINYANALLICENCIA DE DIAJNM02:23:4817400:33:3115901:32:1113.0202:05:4220600:18:0600:01:3900:02:01
161 8004DANI ARBIOLLLICENCIA DE DIAV1M02:24:0012200:30:3618501:37:5212.2602:08:2814000:15:3200:01:1200:01:17
162 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:25:2618400:33:5317801:35:3412.5602:09:2715300:15:5900:01:1200:01:42
163 1452JOSE RUIZ REYESCLUB ESPORTIU Z5V3M02:26:0217800:33:4117901:35:3412.5602:09:1517500:16:4700:01:4000:01:55
164 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:26:5416100:32:2718201:36:3512.4202:09:0220100:17:5200:01:1600:01:09
165 7020HÉCTOR CANDELA RUBIOFEECSUB23M02:27:3917600:33:3718401:37:4212.2802:11:1916500:16:2000:01:4600:01:40
166 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:27:5320300:35:3617701:35:1512.6002:10:5118200:17:0200:01:4000:01:20
167 5831JOSEP CARLES ANADON ESPACCERCLE SABADELLES 1856V1M02:28:2914700:31:4319201:40:4411.9102:12:2715400:16:0200:02:1500:01:19
168 7029DAVID MARQUEZ BALTALLICENCIA DE DIAABM02:28:4820700:36:1417601:35:1012.6102:11:2419200:17:2400:01:2100:00:53
169 4344MANEL VALLES LOPEZCLUB ESPORTIU Z5V1M02:29:0616200:32:2819501:41:1011.8602:13:3813500:15:2800:01:5600:01:18
170 8007JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV2M02:29:1618700:34:0518901:39:3312.0502:13:3814700:15:3800:01:1000:01:05
171 3988KIKE PERIAGO RODRIGUEZW3TRIBCNV1M02:29:2116700:32:5419301:40:4511.9102:13:3914800:15:4200:01:1300:01:52
172 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM CALELLA TRIATHLONV2M02:29:2915200:31:5019801:41:5311.7802:13:4314900:15:4600:01:3000:01:03
173 7033FERRAN MATEO PARDOLLICENCIA DE DIAABM02:29:5712000:30:3015301:30:0013.3302:00:3022300:29:2700:01:1200:01:07
174 7009RAMON PEREA BIOSCALLICENCIA DE DIAV2M02:30:0121200:36:4117501:34:5112.6502:11:3220800:18:2900:01:3300:01:49
175 1676JAUME ARNALOT GARCIACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:30:0717100:33:1218801:39:2712.0702:12:3919300:17:2800:01:2300:01:35
176 8027ESTEBAN MARIN PERISLLICENCIA DE DIAV1M02:30:3918800:34:0918701:38:3712.1702:12:4620300:17:5300:01:1900:01:02
177 7010ADRIÀ BRUGAL CRESPOLLICENCIA DE DIAABM02:30:5312900:30:5619601:41:2511.8302:12:2120900:18:3200:01:1600:03:06
178 2457JESUS M. ROMEO VIVEROC.E. CERDANYOLA A.T.V2M02:31:2220500:35:4818301:37:0112.3702:12:4921100:18:3300:01:2000:01:21
179 8017ROGER MORA PUYALLLICENCIA DE DIAABM02:31:2313500:31:1520201:43:2711.6002:14:4217400:16:4100:01:1700:01:36
180 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M02:32:1311000:30:1421201:47:4511.1402:17:599200:14:1400:01:1500:01:13
181 8025MARC MÈLICH SEBASTIANFEECABM02:34:0716300:32:2920801:46:1311.3002:18:4213400:15:2500:01:1600:02:07
182 8030PEDRO HINAREJOS GOMEZLLICENCIA DE DIAV2M02:34:1921300:36:5219101:40:3411.9302:17:2617900:16:5300:01:0900:00:51
183 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M02:34:5220400:35:4819001:39:4912.0202:15:3721600:19:1500:00:5100:00:46
184 8028JOAN FARRERAS ALFONSO LLICENCIA DE DIASUB23M02:35:0415500:31:5820101:43:1711.6202:15:1522000:19:4900:00:3000:00:34
185 7003PERE EJARQUE GUILLAMATLLICENCIA DE DIAV1M02:35:2118600:33:5720401:44:2111.5002:18:1818400:17:0300:01:5800:01:24
186 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:35:4418300:33:5020701:45:1811.4002:19:0817100:16:3600:01:0700:01:11
187 4301DANIEL ESTEVEZ POZOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:36:2715600:31:5821401:48:5411.0202:20:5214400:15:3500:02:1800:01:54
188 3976DAMIA LOPEZ SANDOVALINDEPENDIENTEABM02:36:4820600:36:0720001:42:0811.7502:18:1521200:18:3300:01:1800:01:12
189 2126JOSE LUIS LOPEZ PINEDOCLUB NATACIO RUBIV2M02:37:5221100:36:3320301:44:1111.5202:20:4418600:17:0800:00:5100:01:00
190 4477JOSE VICTORIA GALDEANOCLUB MEDINA TRIATLOV1M02:39:5220800:36:2420601:44:4311.4602:21:0721500:18:4500:01:4800:01:10
191 4349ALBERT REVERTE PRUNEDAC.N. BADALONAABM02:40:579800:29:4921901:52:4810.6402:22:3720700:18:2000:01:2900:01:33
192 3815EMILIO ARTURO MARILL SANTC.N. BADALONAABM02:41:2217000:33:0921601:50:2510.8702:23:3419800:17:4800:01:0200:00:45
193 5360XAVIER ALVAREZ HERREROCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:41:3917900:33:4221501:49:5110.9202:23:3320500:18:0600:00:5700:01:16
194 8031JOAN LOPEZ CLAUMARCHIRANTLLICENCIA DE DIAV2M02:42:3519600:34:3221801:52:1410.6902:26:4615000:15:4900:02:2000:01:24
195 2226JURI FARRUS ROCACLUB NATACIO SITGESABM02:43:1021600:37:3821001:47:3011.1602:25:0820400:18:0200:00:5500:00:47
196 8029JORDI COROMINAS URZANQUILLICENCIA DE DIAV2M02:45:0119400:34:2921701:51:1010.7902:25:3921800:19:2200:01:5100:01:32
197 8022EDUARD MORENO GABRIELLLICENCIA DE DIAABM02:45:2120200:35:1420501:44:2211.5002:19:3622200:25:4500:01:1900:04:58
198 7005MAGI FUENTES SERRANOFEECABM02:46:3322100:41:0019401:40:5711.8902:21:5722100:24:3600:02:0600:01:55
199 3068ANGEL LAZARO ESCUDERTRI+9 EL MASNOUABM02:53:2020900:36:3022001:58:5910.0902:35:2920000:17:5100:01:2500:01:20
200 7004DANIEL CAMPOS MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAABM02:53:2621000:36:3222102:00:0010.0002:36:3218000:16:5400:01:4700:02:01


NF 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:00:00000:28:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5100:00:00
NF 3983JAVIER BAQUEDANO LOPEZPRAT TRIATLO 1994V1M00:00:00000:31:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4600:00:00
NF 4000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM00:00:00000:31:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5400:00:00
NF 7011ALBERTO GUILLEM ZAFRILLALLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:40:56001:56:4610.2802:37:42000:00:0000:02:4800:03:56
NF 7015DAVID LÓPEZ PACHECOLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:34:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3200:00:00
NF 7018JAVI CABEZALLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:37:22001:34:4712.6602:12:09000:00:0000:01:3500:01:00
NF 8024MARC LLOVERAFEECV1M00:00:00000:29:40001:45:4411.3502:15:24000:00:0000:00:3500:01:27
NF 8008FELIX ORTIZ BERENGUELLLICENCIA DE DIAV2M00:00:00000:40:19002:00:489.9302:41:07000:00:0000:01:3400:01:27
NF 8020BARTOLO HERRERA LUQUEFEECV3M00:00:00000:40:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:4800:00:00
NF 8023JOSEP SERRET LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:40:56001:17:2015.5201:58:16000:00:0000:02:4000:03:44
NF 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M00:00:00000:28:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5700:00:00
NF 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV2M00:00:00000:26:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4600:00:00
NF 2148TONI GARCIA CUENCACAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:00:00000:29:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4300:00:00
NF 2484DAVID PARDO ESTADELLAINDEPENDIENTEV2M00:00:00000:38:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0200:00:00
NF 2993IVAN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M00:00:00000:27:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5000:00:00
NF 4266DIDAC DUART CASTELLSCLUB ESPORTIU Z5V1M00:00:00000:34:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5100:00:00
NF 4360ALEX ALBALA TOLDRAT-BIKES CLUB TRIATLOABM00:00:00000:27:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5800:00:00




NP 4039SERGIO HERNAN LUNAC.E. PENEDES COSTA DAURADABM
NP 5772JORDI DUART CASTELLSCLUB ESPORTIU Z5V1M
NP 7001JORDI TELLO SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7006DAVID GARCIA SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7007ALBERTO SATORRAS RAMIREZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7012IVAN VIDAL ZAMORALLICENCIA DE DIAABM
NP 7014ENRIC AGUILAR PUIGLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7016SALVADOR RIGOL MOLINERLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7031JOAQUÍN GONZALEZ NEVADOREACTIVITE FISIOTERAPIA -ABM
NP 8005ORIOL CARRERAS MONRÓSLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8009ALEX RUIZ BRILLASLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8010GERARD TORRES MORENOLLICENCIA DE DIAABM
NP 8019AITOR DEL OLMO DIAZLLICENCIA DE DIAABM
NP 36CARLOS LARIOS JIMÉNEZC.A. IGUALADAABM
NP 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M
NP 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM
NP 264GONZALO MARCHENA MARSETCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M
NP 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM
NP 2567XAVIER CASAJOANA SANTANDRC.N. SABADELLJNM
NP 3410DAVID LOPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM
NP 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 4299JORDI BARTRONS CIRERACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM
NP 4364ALBERTO LOPEZ SERNACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM
NP 4414ALBERTO DIAZ LOPEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32