RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
270 244 224 20 0 6 20 3 11 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:43:041100:25:181201:05:3218.3101:30:501600:12:1400:00:2900:00:22
2 4371BIEL FARRE CANADELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:48:262500:26:252201:09:1917.3101:35:442900:12:4200:00:5500:00:55
3 4348JOAN RIBA PUIGORIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:57:476800:28:455701:14:1316.1701:42:5811300:14:4900:00:5100:00:47
4 135MARTI PUJOL CASTELLACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:59:467800:29:066601:15:5715.8001:45:0310700:14:4300:00:3900:00:32
5 7032ARNAU ALVAREZFEECJNM02:16:2715900:32:1014901:28:4813.5102:00:5813800:15:2900:00:5200:00:45
6 7036BERNAT FONTANET ALBINYANALLICENCIA DE DIAJNM02:23:4817400:33:3115901:32:1113.0202:05:4220600:18:0600:01:3900:02:01
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:40:25000:00:00000:00:000.0001:29:01100:11:2400:00:0000:00:32
2 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:46:40800:25:112301:09:2117.3001:34:321300:12:0800:00:4000:00:34
3 7017BERNAT FALOMÍFEECSUB23M01:50:464700:27:203301:10:2717.0301:37:473700:12:5900:00:5900:00:53
4 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:55:525500:27:426101:15:1515.9501:42:573500:12:5500:00:4500:00:43
5 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:55:553000:26:356801:16:2915.6901:43:043300:12:5100:00:3500:00:32
6 3954PAU VILLAR YANEZABSOLUT SPORTSUB23M02:23:2721700:37:4215401:30:1213.3002:07:5414300:15:3300:01:1300:00:49
7 7020HÉCTOR CANDELA RUBIOFEECSUB23M02:27:3917600:33:3718401:37:4212.2802:11:1916500:16:2000:01:4600:01:40
8 8028JOAN FARRERAS ALFONSO LLICENCIA DE DIASUB23M02:35:0415500:31:5820101:43:1711.6202:15:1522000:19:4900:00:3000:00:34
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:36:13300:24:32300:59:5020.0601:24:22700:11:5100:00:4100:00:39
2 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:36:21400:24:52501:00:0419.9801:24:56200:11:2500:00:2800:00:00
3 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:41:03700:25:071001:03:5618.7701:29:03900:12:0000:00:3800:00:28
4 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:47:124200:27:131601:06:5617.9301:34:094100:13:0300:00:3500:00:35
5 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMV1M01:48:071500:25:373201:10:2417.0501:36:011200:12:0600:00:4500:00:32
6 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:48:196200:28:181501:06:5317.9401:35:114500:13:0800:00:2600:00:28
7 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:48:31000:00:00000:00:000.0001:36:48300:11:4300:00:0000:00:41
8 709GERMA BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:48:352700:26:332101:08:5217.4201:35:254600:13:1000:00:3800:00:30
9 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:48:413500:26:582601:09:3317.2501:36:311400:12:1000:00:4800:00:37
10 5409PEP TATCHE LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:49:004100:27:121801:08:4017.4801:35:524400:13:0800:00:4600:00:39
11 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:49:433400:26:543001:10:1617.0801:37:102200:12:3300:00:5700:00:50
12 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:50:084400:27:152701:09:5317.1701:37:083900:13:0000:00:3100:00:42
13 129ALEIX TORRENT RAMALCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:50:135800:27:552001:08:4817.4401:36:435800:13:3000:00:4500:00:41
14 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:50:542000:26:204201:11:4816.7101:38:083100:12:4600:00:3900:00:36
15 7035LLIBERT FORTUNY CENDRA LLICENCIA DE DIAV1M01:53:055600:27:453501:10:4316.9701:38:2810400:14:3700:00:4500:00:48
16 5937DANIEL RODRIGUEZ GARCIACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:53:543800:27:025001:12:5716.4501:39:597400:13:5500:01:2100:01:05
17 4199SERGIO LOPEZ MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:54:144600:27:165301:13:1216.3901:40:286300:13:4600:00:5000:00:43
18 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:55:157600:29:044501:12:0016.6701:41:049000:14:1100:00:4500:00:37
19 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:55:306700:28:445101:12:5716.4501:41:416800:13:4900:00:5400:00:47
20 2608SAMUEL MADRID GIMENEZCLUB NATACIO RUBIV1M01:55:407500:28:594801:12:4516.4901:41:447700:13:5600:00:4200:00:33
21 8026JOSÉ FUENTES GIJÓNLLICENCIA DE DIAV1M01:55:489400:29:423701:10:5416.9301:40:3612500:15:1200:00:4800:01:28
22 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:56:365000:27:296501:15:5615.8001:43:254800:13:1100:00:3900:00:42
23 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:57:123200:26:538101:17:3915.4501:44:322600:12:4000:00:5400:00:55
24 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:57:474000:27:107501:17:0915.5501:44:195600:13:2800:00:4100:00:33
25 4652ANTONIO GARCIA GARCIAC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:57:485700:27:476901:16:3415.6701:44:215400:13:2700:01:0600:00:49
26 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:58:033900:27:097401:17:0815.5601:44:176400:13:4600:00:4800:00:42
27 2946NARCIS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:58:472600:26:328901:19:3315.0801:46:053000:12:4200:00:5700:00:35
28 4310MARTINIA SABATERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:00:402300:26:2210701:22:1814.5801:48:401000:12:0000:00:5100:00:52
29 7025FRANCISCO GOMEZ CAPARROSLLICENCIA DE DIAV1M02:00:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M02:00:577200:28:518601:19:1215.1501:48:033400:12:5400:00:5300:00:48
31 4313ALEX JIMENEZ T-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:01:218900:29:368001:17:3615.4601:47:128700:14:0900:01:0500:00:52
32 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:02:2310300:30:048201:17:5615.4001:48:009600:14:2300:00:4600:00:46
33 185MANEL MOLINA LOPEZC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:03:599700:29:489301:20:1414.9601:50:027800:13:5700:01:2500:00:51
34 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:04:498800:29:349401:20:3814.8801:50:1210300:14:3700:01:0400:00:41
35 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:06:2713900:31:298501:18:4515.2401:50:1416100:16:1300:00:4500:00:41
36 3196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M02:06:3513700:31:239201:20:0414.9901:51:2712400:15:0800:01:0000:00:42
37 5731CARLOS ALAVEDRA CAYUELACERCLE SABADELLES 1856V1M02:06:3816600:32:499001:19:3515.0801:52:249100:14:1400:01:4500:00:54
38 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:07:1013400:31:139501:20:3914.8801:51:5213100:15:1800:00:4900:01:04
39 4770CARLES SENDRA MANAUTCLUB ESPORTIU Z5V1M02:07:128500:29:2711701:23:2114.4001:52:489700:14:2400:00:4600:00:43
40 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M02:07:2214500:31:399601:20:4114.8701:52:2011900:15:0200:00:5000:00:35
41 1171RAMON PEREZ LINDEC.E. CERDANYOLA A.T.V1M02:07:3111500:30:1811601:23:2014.4001:53:387100:13:5300:00:5100:00:48
42 3985RAFAEL SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:07:3411800:30:2811501:23:2014.4001:53:486500:13:4600:00:5800:00:45
43 2348JAUME GRACIA ALCACERC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:07:3610500:30:0811101:22:5314.4801:53:0110200:14:3500:01:0600:00:50
44 3253OSCAR FERNANDEZSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M02:07:5211700:30:2511201:22:5714.4701:53:2210000:14:3000:00:5900:00:55
45 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTACLUB TRIATLO SABADELLV1M02:08:2612100:30:3611401:22:5914.4601:53:3511400:14:5100:00:4700:00:46
46 1516JESUS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV1M02:08:4019100:34:188401:18:1215.3501:52:3015900:16:1000:01:0800:00:52
47 4260FERNANDO DIETSHCETEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:11:4610400:30:0513301:26:0913.9301:56:1414200:15:3200:00:5700:01:27
48 154DANIEL MARIN ZORITACERCLE SABADELLES 1856V1M02:12:0516800:33:0010101:21:1614.7701:54:1619900:17:4900:01:0300:01:05
49 8003MIQUEL LLEVAT MATALLANACLUB VO2 TEAMV1M02:12:3012400:30:4414201:27:4513.6801:58:298200:14:0100:01:0700:01:16
50 8013ALEX AURELL BIOSCALLICENCIA DE DIAV1M02:12:3417700:33:3810601:22:0514.6201:55:4317800:16:5100:00:5000:00:44
51 5501LLUIS JORDI BAÑUELOS NAVACLUB ESPORTIU Z5V1M02:15:3317300:33:3012901:24:4914.1501:58:1918800:17:1400:01:0200:00:53
52 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:16:1114200:31:3214701:28:2813.5602:00:0016000:16:1100:01:0000:00:46
53 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M02:17:1418200:33:4813801:27:1813.7502:01:0615700:16:0800:01:1200:01:17
54 8032GORKA CHACON LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M02:17:279600:29:4416201:32:4912.9302:02:3311600:14:5400:00:5600:00:43
55 3379ANDREU GARCIA PUEYO CLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:18:0913000:30:5715501:30:2113.2802:01:1817700:16:5100:01:2100:01:20
56 8002MARC SANS MARTÍNEZ LLICENCIA DE DIAV1M02:19:2519000:34:1214601:28:2413.5702:02:3617600:16:4900:02:1000:01:56
57 7026DANI VENTOSA ALBÀFEECV1M02:20:599300:29:4218101:36:3012.4402:06:1211100:14:4700:02:0000:01:35
58 8004DANI ARBIOLLLICENCIA DE DIAV1M02:24:0012200:30:3618501:37:5212.2602:08:2814000:15:3200:01:1200:01:17
59 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:25:2618400:33:5317801:35:3412.5602:09:2715300:15:5900:01:1200:01:42
60 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:27:5320300:35:3617701:35:1512.6002:10:5118200:17:0200:01:4000:01:20
61 5831JOSEP CARLES ANADON ESPACCERCLE SABADELLES 1856V1M02:28:2914700:31:4319201:40:4411.9102:12:2715400:16:0200:02:1500:01:19
62 4344MANEL VALLES LOPEZCLUB ESPORTIU Z5V1M02:29:0616200:32:2819501:41:1011.8602:13:3813500:15:2800:01:5600:01:18
63 3988KIKE PERIAGO RODRIGUEZW3TRIBCNV1M02:29:2116700:32:5419301:40:4511.9102:13:3914800:15:4200:01:1300:01:52
64 8027ESTEBAN MARIN PERISLLICENCIA DE DIAV1M02:30:3918800:34:0918701:38:3712.1702:12:4620300:17:5300:01:1900:01:02
65 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M02:32:1311000:30:1421201:47:4511.1402:17:599200:14:1400:01:1500:01:13
66 7003PERE EJARQUE GUILLAMATLLICENCIA DE DIAV1M02:35:2118600:33:5720401:44:2111.5002:18:1818400:17:0300:01:5800:01:24
67 4301DANIEL ESTEVEZ POZOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:36:2715600:31:5821401:48:5411.0202:20:5214400:15:3500:02:1800:01:54
68 4477JOSE VICTORIA GALDEANOCLUB MEDINA TRIATLOV1M02:39:5220800:36:2420601:44:4311.4602:21:0721500:18:4500:01:4800:01:10
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:49:498200:29:121401:06:3918.0001:35:518000:13:5800:00:3800:00:39
2 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:53:144900:27:234901:12:4716.4901:40:104300:13:0400:00:5000:00:51
3 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:55:532900:26:347201:16:4515.6401:43:192500:12:3400:00:4500:00:43
4 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDIENTEV2M01:56:598100:29:125601:13:4416.2701:42:568300:14:0300:00:4800:00:44
5 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M01:59:216400:28:237301:16:5515.6001:45:188400:14:0300:00:5800:00:44
6 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:00:5110700:30:106201:15:1815.9401:45:2813300:15:2300:00:4800:00:41
7 1203XAVIER GARCIA MONELLTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV2M02:03:527700:29:059801:20:4814.8501:49:538100:13:5900:00:5300:00:43
8 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV2M02:08:2410900:30:1310801:22:2114.5701:52:3415100:15:5000:00:5100:01:11
9 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:10:3914300:31:3510401:22:0314.6301:53:3818100:17:0100:01:3100:01:04
10 2631EMILIO OVIEDO PRADAOPTIMS CLUB TRIATLOV2M02:13:2712600:30:5214401:28:0713.6201:58:599900:14:2800:00:4000:00:39
11 7034JORDI VICENTE BADELLLLICENCIA DE DIAV2M02:15:1817200:33:2912801:24:4614.1601:58:1518300:17:0300:01:2700:01:22
12 672JORDI BAUS RAMONC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:15:5819700:34:4112701:24:4114.1701:59:2217200:16:3600:01:1000:01:01
13 1570FELIX CARMONA POUC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:17:1016400:32:4614301:28:0013.6402:00:4616700:16:2400:01:2800:01:05
14 4352TONI BORDANOBA OLLERCLUB TRIATLO MALGRATV2M02:17:5020000:35:0513401:26:1113.9202:01:1616900:16:3400:01:2600:01:51
15 7023ADRIAN WENBANLLICENCIA DE DIAV2M02:18:0513100:31:0515601:30:4513.2202:01:5016300:16:1500:01:1500:01:33
16 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E.T. DISTANCEV2M02:18:139100:29:4017401:34:4812.6602:04:286200:13:4500:01:1700:01:14
17 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:18:2219300:34:2813601:26:3513.8602:01:0318900:17:1900:01:3100:01:28
18 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:20:4816000:32:1316301:33:0312.9002:05:1614100:15:3200:01:0100:00:51
19 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M02:20:5615700:32:0016101:32:4812.9302:04:4815600:16:0800:01:0500:00:55
20 8007JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV2M02:29:1618700:34:0518901:39:3312.0502:13:3814700:15:3800:01:1000:01:05
21 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM CALELLA TRIATHLONV2M02:29:2915200:31:5019801:41:5311.7802:13:4314900:15:4600:01:3000:01:03
22 7009RAMON PEREA BIOSCALLICENCIA DE DIAV2M02:30:0121200:36:4117501:34:5112.6502:11:3220800:18:2900:01:3300:01:49
23 2457JESUS M. ROMEO VIVEROC.E. CERDANYOLA A.T.V2M02:31:2220500:35:4818301:37:0112.3702:12:4921100:18:3300:01:2000:01:21
24 8030PEDRO HINAREJOS GOMEZLLICENCIA DE DIAV2M02:34:1921300:36:5219101:40:3411.9302:17:2617900:16:5300:01:0900:00:51
25 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M02:34:5220400:35:4819001:39:4912.0202:15:3721600:19:1500:00:5100:00:46
26 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:35:4418300:33:5020701:45:1811.4002:19:0817100:16:3600:01:0700:01:11
27 2126JOSE LUIS LOPEZ PINEDOCLUB NATACIO RUBIV2M02:37:5221100:36:3320301:44:1111.5202:20:4418600:17:0800:00:5100:01:00
28 5360XAVIER ALVAREZ HERREROCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:41:3917900:33:4221501:49:5110.9202:23:3320500:18:0600:00:5700:01:16
29 8031JOAN LOPEZ CLAUMARCHIRANTLLICENCIA DE DIAV2M02:42:3519600:34:3221801:52:1410.6902:26:4615000:15:4900:02:2000:01:24
30 8029JORDI COROMINAS URZANQUILLICENCIA DE DIAV2M02:45:0119400:34:2921701:51:1010.7902:25:3921800:19:2200:01:5100:01:32
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV3M02:02:459500:29:438301:18:0915.3601:47:5211500:14:5300:01:0000:01:05
2 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M02:04:3811200:30:169101:19:5515.0201:50:119800:14:2700:00:5000:00:46
3 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M02:07:4711400:30:1711801:23:2414.3901:53:418500:14:0600:00:5400:00:46
4 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:16:5020100:35:1313001:25:0214.1102:00:1517000:16:3500:01:0100:01:03
5 1452JOSE RUIZ REYESCLUB ESPORTIU Z5V3M02:26:0217800:33:4117901:35:3412.5602:09:1517500:16:4700:01:4000:01:55
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4097BLANCA VALLES MEJIASCERRR IGUALADASUB23F02:00:0211600:30:246401:15:2915.9001:45:538800:14:0900:01:1600:01:13
2 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F02:23:4918500:33:5417101:34:2712.7102:08:2113600:15:2800:00:5500:00:54
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAV1F02:02:4012700:30:557101:16:4015.6501:47:3512100:15:0500:00:5300:00:48
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:05:0812800:30:568801:19:3215.0901:50:2810500:14:4000:00:4300:00:49
3 5146NURIA FERRER CRUSELLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:08:5015100:31:4810301:21:4114.6901:53:2913200:15:2100:00:5900:00:52
4 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAV1F02:23:3119800:34:4716001:32:3112.9702:07:1816200:16:1300:00:4800:00:35
5 4243NURIA MORA BOADAC.E.T. DISTANCEV1F02:31:1821800:37:5016701:34:1012.7402:12:0021700:19:1800:01:1400:01:23
6 4282LAIA SABATE MARQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F02:36:2217500:33:3121101:47:3411.1602:21:0512800:15:1700:01:1500:01:05
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4052MERITXELL GIMÉNEZ DALMAUPRAT TRIATLO 1994V2F02:13:0616500:32:4712001:23:4814.3201:56:3516800:16:3100:00:5400:00:55
2 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:43:1521500:37:2921301:48:1411.0902:25:4319500:17:3200:01:0300:00:53
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4264MARIO SINUES MICOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:34:50100:24:22100:58:1220.6201:22:341800:12:1600:00:3700:00:38
2 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:36:161000:25:17200:58:5720.3601:24:141100:12:0200:00:3100:00:32
3 3970ADRIA NOGUERA SOLDEVILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:37:08200:24:28400:59:5920.0101:24:272700:12:4100:00:2900:00:33
4 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:40:381200:25:19801:03:3518.8701:28:54500:11:4400:00:3700:00:22
5 4984RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:41:15900:25:15901:03:5018.8001:29:051500:12:1000:00:2900:00:31
6 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:41:441300:25:241101:04:0418.7301:29:281700:12:1600:00:3100:00:34
7 8011CARLOS PORTILLA PARRILLALLICENCIA DE DIAABM01:42:412100:26:21601:03:1818.9601:29:394000:13:0200:00:3800:00:36
8 4351IÑAKI GOENAGA ARISTICLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:42:551900:26:12701:03:3318.8801:29:454700:13:1000:00:4200:00:33
9 2396JOAN GRAS SOLERTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:45:581400:25:321701:07:2317.8101:32:554200:13:0300:00:4800:00:30
10 5305DIDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:46:303100:26:381301:06:2718.0601:33:055300:13:2500:00:3800:00:35
11 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:48:112400:26:232401:09:2617.2801:35:492000:12:2200:00:4300:00:35
12 2835CESAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:48:454300:27:141901:08:4317.4601:35:573200:12:4800:00:4100:00:38
13 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAPRAT TRIATLO 1994ABM01:48:52500:24:564701:12:1316.6201:37:09400:11:4300:00:4700:00:46
14 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:49:121700:25:413801:10:5716.9101:36:382400:12:3400:00:3000:00:29
15 4053OSCAR MARQUEZ BALTAT3 TEAMABM01:49:261600:25:383601:10:4916.9501:36:273800:12:5900:00:5200:00:42
16 809ORIOL PADROS VERAC.E. RAYOTEAMABM01:49:352200:26:223401:10:4016.9801:37:022300:12:3300:00:4300:00:40
17 2487DAVID SEREROLS TORRASC.A. IGUALADAABM01:50:335300:27:392801:09:5517.1601:37:343600:12:5900:00:5400:00:42
18 3984MARCEL CARRERAS SOLERC.E.T. DISTANCEABM01:51:086100:28:142501:09:3017.2701:37:445200:13:2400:00:4900:00:42
19 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:51:445200:27:383101:10:1817.0701:37:566600:13:4800:00:4200:00:37
20 7028RAMÓN TOMÁS CASTELLALLICENCIA DE DIAABM01:52:345100:27:294001:11:4216.7401:39:115100:13:2300:00:5100:00:56
21 7024JOSEP SALVATELLA SUREDAFEECABM01:52:513300:26:535401:13:1616.3801:40:092800:12:4200:00:4500:00:37
22 4268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ C.E.T. DISTANCEABM01:53:276900:28:462901:10:0917.1101:38:5510100:14:3200:00:5600:00:46
23 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:54:114500:27:155501:13:2716.3401:40:425700:13:2900:00:5600:00:45
24 5235RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:54:147300:28:523901:11:2616.8001:40:187600:13:5600:00:4800:00:38
25 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:54:457000:28:474301:11:5116.7001:40:388600:14:0700:00:5400:00:48
26 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:56:388700:29:334601:12:0616.6401:41:3911800:14:5900:00:3900:00:31
27 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:57:037900:29:075801:14:2416.1301:43:315900:13:3200:01:0300:00:41
28 2121MARC VALLMAJO MICALOCLUB NATACIO BANYOLESABM01:57:095400:27:426701:16:1015.7501:43:525000:13:1700:00:4200:00:42
29 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:57:111800:25:538701:19:1815.1301:45:11800:12:0000:00:4200:00:40
30 4047EDUARD LOPEZ FRIASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:57:343700:27:017001:16:3715.6601:43:387500:13:5600:01:0800:00:44
31 2434OSCAR VIDAL MOLINACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:58:124800:27:217801:17:2315.5101:44:445500:13:2800:00:5500:00:48
32 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM01:58:176000:28:115201:12:5816.4501:41:0918700:17:0800:00:4600:00:40
33 4350CRISTIAN MARTINEZ MEDINACLUB TRIATLO MALGRATABM01:58:218600:29:296001:15:0915.9701:44:386100:13:4300:00:5300:00:40
34 4048ORIOL SAURA BOSCHC.E. KATOA BARCELONAABM01:58:268000:29:096301:15:2815.9001:44:376700:13:4900:01:0200:00:54
35 4102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS CLUB TRIATLO CORNELLAABM02:00:148300:29:247701:17:1115.5501:46:356000:13:3900:00:5400:00:40
36 3771OT AGUILERA SERRANO C.E. KATOA BARCELONAABM02:01:537400:28:537901:17:2515.5001:46:1814500:15:3500:01:0500:00:57
37 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM02:02:3710000:29:585901:14:4716.0501:44:4520200:17:5200:01:0500:00:45
38 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM02:03:393600:26:5912401:24:1814.2301:51:171900:12:2200:00:5000:00:48
39 7022JHON MARIO BARCO CASTAÑEDLLICENCIA DE DIAABM02:03:516500:28:2710201:21:3114.7201:49:587300:13:5300:01:0000:00:39
40 7002VICTOR BOUMAN CASASLLICENCIA DE DIAABM02:04:0914800:31:447601:17:1115.5501:48:5512600:15:1400:01:0200:00:58
41 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM02:05:299000:29:3610501:22:0414.6201:51:406900:13:4900:01:0500:00:47
42 3993ERIC GALOBART SAMPIETROC.E. CERDANYOLA A.T.ABM02:05:378400:29:2511301:22:5814.4601:52:234900:13:1400:01:2000:01:27
43 7027SERGIO CORRALES LORITELLICENCIA DE DIAABM02:05:495900:28:0012301:23:5714.2901:51:577000:13:5200:01:1100:01:19
44 69JAVIER ELIZALDE HEREDIATEAM CALELLA TRIATHLONABM02:05:5611900:30:299701:20:4314.8701:51:1210900:14:4400:00:5100:00:45
45 4328GERARD FARRE MOLLTRI+9 EL MASNOUABM02:06:5610800:30:1210001:21:1414.7701:51:2613900:15:3000:00:4700:01:05
46 4269ALBERTO AGUILERA GOMEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:08:129200:29:4012601:24:3514.1901:54:157900:13:5700:00:5600:00:52
47 8018ADRIÀ FORTE MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM02:08:4112300:30:409901:20:5714.8201:51:3718500:17:0400:00:5100:01:05
48 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:08:5511100:30:1511901:23:4614.3301:54:0111700:14:5400:01:0100:00:52
49 7013JORDI PUIG FOLQUELLICENCIA DE DIAABM02:09:0211300:30:1712201:23:5614.3001:54:1311200:14:4900:00:5300:00:49
50 8015ANTONIO CABEZA ENRIQUEZLLICENCIA DE DIAABM02:09:3110600:30:1012101:23:5214.3101:54:0213700:15:2900:01:0800:00:59
51 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM02:10:007100:28:5013701:27:0013.7901:55:508900:14:1000:01:0600:00:45
52 8014TOMÁS ZÚÑIGA CHODILLLICENCIA DE DIAABM02:10:5615000:31:4511001:22:3114.5401:54:1617300:16:4000:01:0400:01:01
53 5486DAVID URETA LOPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM02:11:5913200:31:0812501:24:2714.2101:55:3516600:16:2400:00:5300:01:00
54 283TONI MARTINEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM02:12:0215300:31:5013101:25:2714.0401:57:1711000:14:4500:00:5400:00:40
55 4330XAVIER RELATS MOLINAC.N. VIC-ETBABM02:12:036600:28:3913901:27:3213.7101:56:1115200:15:5200:01:0400:01:11
56 8012DAVID ANGEL ROMANLLICENCIA DE DIAABM02:13:2514900:31:4413501:26:2313.8901:58:0713000:15:1800:01:5200:01:16
57 4281LUIS JIMENEZ MONTESC.A. IGUALADAABM02:15:2914100:31:3214101:27:4213.6801:59:1416400:16:1500:01:5400:01:52
58 7019ALBERT BALLESTÉ MARTORELLFEECABM02:16:1614600:31:4115001:29:3113.4102:01:1212000:15:0400:01:2800:00:59
59 5475JOAN GONZALEZ MARTINEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:16:3813800:31:2415101:29:3813.3902:01:0214600:15:3600:01:0000:01:01
60 4345ANTONIO ROZAS ALBACETECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:17:1514400:31:3615701:30:5613.2002:02:3210800:14:4300:01:0000:01:08
61 7008XAVI MUÑOZ PEÑA LLICENCIA DE DIAABM02:18:1115800:32:0914801:28:4113.5302:00:5019000:17:2100:02:0400:02:31
62 971ALEIX SELLARES GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM02:18:36600:25:0119701:41:4711.7902:06:48600:11:4800:00:3600:00:51
63 8001PAU CASTRO SAMPOLLLICENCIA DE DIAABM02:19:106300:28:2017301:34:4512.6602:03:0515500:16:0500:01:0400:01:45
64 507RUBEN FERNANDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM02:19:1613600:31:1916601:33:4112.8102:05:009300:14:1600:00:5200:00:53
65 1697JORGE VIDAL LOPEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:20:1612500:30:5116901:34:1712.7302:05:0812300:15:0800:01:0200:00:48
66 8006MIGUEL ÁNGEL CANO MARCOSLLICENCIA DE DIAABM02:20:2215400:31:5117201:34:3812.6802:06:297200:13:5300:01:0900:00:56
67 3756RAUL BUIL VALENZUELACLUB TRITRAININGABM02:22:1616900:33:0116401:33:0612.8902:06:0715800:16:0900:01:0800:00:52
68 7021POL SARDENY CANTAREROLLICENCIA DE DIAABM02:22:5819500:34:3115201:29:4913.3602:04:2021400:18:3800:01:0800:01:02
69 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:26:5416100:32:2718201:36:3512.4202:09:0220100:17:5200:01:1600:01:09
70 7029DAVID MARQUEZ BALTALLICENCIA DE DIAABM02:28:4820700:36:1417601:35:1012.6102:11:2419200:17:2400:01:2100:00:53
71 7033FERRAN MATEO PARDOLLICENCIA DE DIAABM02:29:5712000:30:3015301:30:0013.3302:00:3022300:29:2700:01:1200:01:07
72 1676JAUME ARNALOT GARCIACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:30:0717100:33:1218801:39:2712.0702:12:3919300:17:2800:01:2300:01:35
73 7010ADRIÀ BRUGAL CRESPOLLICENCIA DE DIAABM02:30:5312900:30:5619601:41:2511.8302:12:2120900:18:3200:01:1600:03:06
74 8017ROGER MORA PUYALLLICENCIA DE DIAABM02:31:2313500:31:1520201:43:2711.6002:14:4217400:16:4100:01:1700:01:36
75 8025MARC MÈLICH SEBASTIANFEECABM02:34:0716300:32:2920801:46:1311.3002:18:4213400:15:2500:01:1600:02:07
76 3976DAMIA LOPEZ SANDOVALINDEPENDIENTEABM02:36:4820600:36:0720001:42:0811.7502:18:1521200:18:3300:01:1800:01:12
77 4349ALBERT REVERTE PRUNEDAC.N. BADALONAABM02:40:579800:29:4921901:52:4810.6402:22:3720700:18:2000:01:2900:01:33
78 3815EMILIO ARTURO MARILL SANTC.N. BADALONAABM02:41:2217000:33:0921601:50:2510.8702:23:3419800:17:4800:01:0200:00:45
79 2226JURI FARRUS ROCACLUB NATACIO SITGESABM02:43:1021600:37:3821001:47:3011.1602:25:0820400:18:0200:00:5500:00:47
80 8022EDUARD MORENO GABRIELLLICENCIA DE DIAABM02:45:2120200:35:1420501:44:2211.5002:19:3622200:25:4500:01:1900:04:58
81 7005MAGI FUENTES SERRANOFEECABM02:46:3322100:41:0019401:40:5711.8902:21:5722100:24:3600:02:0600:01:55
82 3068ANGEL LAZARO ESCUDERTRI+9 EL MASNOUABM02:53:2020900:36:3022001:58:5910.0902:35:2920000:17:5100:01:2500:01:20
83 7004DANIEL CAMPOS MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAABM02:53:2621000:36:3222102:00:0010.0002:36:3218000:16:5400:01:4700:02:01
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF01:50:502800:26:344401:11:5316.6901:38:272100:12:2300:00:3900:00:40
2 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:56:229900:29:554101:11:4516.7201:41:4010600:14:4200:00:4200:00:40
3 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:06:4910100:30:0110901:22:2914.5501:52:309500:14:1900:00:5400:00:43
4 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF02:10:0110200:30:0213201:25:4114.0101:55:439400:14:1800:00:5000:00:36
5 7030BIANCA BARQUET PINTADOLLICENCIA DE DIAABF02:13:5713300:31:1214001:27:3813.6901:58:5012200:15:0700:00:4700:00:45
6 4263SONIA QUIROGA PADILLACLUB ESPORTIU Z5ABF02:19:3918100:33:4814501:28:1313.6002:02:0119700:17:3800:01:2300:01:03
7 4368GEORGINA GABARRO MORENTEC.A. IGUALADAABF02:21:0614000:31:3116801:34:1712.7302:05:4812900:15:1800:01:2200:00:52
8 3978LAURA BALETA FARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF02:24:3518000:33:4616501:33:2812.8402:07:1419100:17:2100:00:5500:00:50
9 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:26:0619200:34:1817001:34:2012.7202:08:3819400:17:2800:00:5000:00:43
10 2582RAQUEL EGEA CORTESC.A. IGUALADAABF02:29:5022000:39:2615801:31:5013.0702:11:1621300:18:3400:01:3300:01:10
11 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:30:4621400:37:1818001:35:5012.5202:13:0819600:17:3800:00:4100:00:37
12 90MARINA ALCARAZ MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5ABF02:31:2118900:34:1119901:41:5511.7702:16:0612700:15:1500:01:2500:01:10
13 6115MARINA MARTINEZ RASCONC.E. CERDANYOLA A.T.ABF02:31:2219900:34:4918601:38:0012.2402:12:4921000:18:3300:01:0400:01:20
14 3999ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF02:44:5521900:38:3720901:46:4111.2502:25:1821900:19:3700:00:5500:00:49

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32